Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-09-2004, 00:01   #81
Paladinka
Użytkownik Forum
 
Paladinka's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Olecko

Posty: 195
Stan: Na Emeryturze
Imię: Paladinka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bad Boyss
Świat: Danubia
Poziom: 170
Paladinka ma numer GG 1234567
Domyślny hehe

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez matecki
@Paladinka
Paladinka nie lubię Cię od czasu kiedy wstąpiłeś do FC po wojnie z Vampami (kiedy to było ? huhu ), ale

Gratuluję


Bardzo się Tobie dziwię, że piszesz na tym forum ... wyobrażam sobie jaki musisz mieć spam na DanOObi...


@Reszta
Podnieciliście się tym ?!?!? aaa zrobił anhillator @!!!! ja też takchce !!! br ? fri iten s/!?!? mój ryceŻ na 13 z skill 12/16 i plajt satem być dobry !?!?! daj coś !! ! aaaa ile grashsh ??!!?!?!?!?! Kto przeżył b?!?!?! (bo wcale tego nie widać na ssie) aaa jesteś supe r/.!?! plxxlx xx zostanieŻ moijmmm tatą !???!!?!?/ Jak właczyc tibie ?!?!? a aaa a chce ciastko !?!?!
dokladnie tak jest
Paladinka jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-09-2004, 00:44   #82
Gold Raven
Użytkownik Forum
 
Gold Raven's Avatar
 
Data dołączenia: 06 01 2004
Lokacja: Chrzanów

Posty: 230
Imię: Gold Raven
Profesja: Rookstayer
Świat: Danubia
Poziom: 49
Skille: 23/30
Gold Raven ma numer GG 2265742 Gold Raven ma login Tlenu gilette@tlen.pl
Domyślny

No nareszcie, tak długo czekałem na tego ss

!!!! CONGRATULATIONS !!!!

no po prostu brak mi słów

DANUBIA IS THE BEST

licze że reszta polaków high-lvli także wykona ten quest w najbliższej przyszłości
Gold Raven jest offline  
stary 20-09-2004, 01:02   #83
n3m3s!s
eX Moderator
 
n3m3s!s's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2003
Lokacja: St-ce/Ck
Wiek: 38

Posty: 1,023
Stan: Niegrający
Domyślny

Jak ktos jeszcze sie powie za Paladynka zrobila cos nie tak (macro itd itp) to utłuke.
__________________
n3m3s!s jest offline  
stary 20-09-2004, 01:49   #84
Paladinka
Użytkownik Forum
 
Paladinka's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Olecko

Posty: 195
Stan: Na Emeryturze
Imię: Paladinka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bad Boyss
Świat: Danubia
Poziom: 170
Paladinka ma numer GG 1234567
LOL ups

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez n3m3s!s
Jak ktos jeszcze sie powie za Paladynka zrobila cos nie tak (macro itd itp) to utłuke.
z gory dzieki...

nie umieszczam ss aby kilka nietypowych kolesi komentowalo hrhr ...

moze kiedys przejrzy na oczy co jest grane na tym swiecie hehe

pozdro all..
Paladinka jest offline  
stary 20-09-2004, 01:57   #85
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Cytuj:
Mylisz sie i widac ze tutorem to ty juz nie bedziesz
nie powinienes jako mod trzymac zadnej ze stron i nie bluzgac innych i sugerowac pomylke
Gdzie bluzgam? Bo jakos akurat w tym temacie jeszcze nie bluzgalem
Nie trzymam zadnej ze stron. Wyrazam swoje zdanie na ten temat, nie jestem nie wiadomo kim zeby osadzac innych czy to jest dobre czy zle.

Cytuj:
Nigdy nie napisalem ze jest lama ze na macro jechal tylko ze tak sie wyglupil bezsensownie siebie wsypujac.
"oczywiscie macro jest zle ale w przypadku takiego questa..." - no coz to zdecyduj sie, jako moderator tego forum powinienes raczej prezentowac bardziej zdecydowane i jasne poglady szczegolnie co do takich wspomagaczy w tibii
A ja nigdy nie napisalem ze to TY napisales ze on jest lama.

A co do tego jako moderator to moje zdanie jest takie ze jak jeszcze raz zobacze posta w ktorym sie bedziecie wyzywac kto to dluzej gra w tibie, albo kto nie oszukuje a kto ma wyzsze skille a kto PvP... to wyglada jak klotnia dzieci w piaskownicy... a on mi zabral grabki! mamo a on mi nie daje lopatki... a ten mnie zwyzywal to ja wychodze buuuuuuu...

Wczesniej w poscie wyrazilem swoje zdanie na ten temat. To ze jestem moderatorem to nie znaczy ze mam caly czas sie trzymac jakiegos schematu odpowiedzi na temat questow itd.

A Paladinka to normalne jest ze wiele ludzi cie jedzie za to ze sie wybiles z levelem. Rozumiem to bo mnie czesto tez wnerwia ze robie cos na forum, pomagam ludzia a tu wyskoczy jakis geniusz zwyzywa mnie, moja rodzine i tez pojedzie mi nie wiem po czym... i co? Mam to totalnie w du.pie i dalej robie to co robilem

Jesli dalej sie bedziecie wyzywac nawzajem to beda tego konsekwencje...

@blejz: dlaczego tak uwazasz ze skasowalbym twojego posta? Jesli bylaby to kultularna wypowiedz to poprostu bym na nia odpowiedzial. Dlaczego duzo ludzi uwaza ze jak ktos zacznie dyskusje z moderatorem to zaraz go zbanuja/skasuja posty. Poki jest poziom dyskusji zachowany tak napewno nie bedzie.

PS. OOO takk wlasnie lize dupe Paladince, oooo jak mi dobrze... tak to jest to czego pragne i na czym mi zalezy... ooo wielki Paladinka fraj itans plx...
(to dla tych ktorzy by sobie tak pomysleli... o niczym innym nie marze...)

Ostatnio edytowany przez Dr. Omader - 20-09-2004 o 02:05.
Dr. Omader jest offline  
stary 20-09-2004, 02:39   #86
gagatek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 40
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinka
... a wiec jak moje ss wam przeszkadza i ZE POLAK ZROBIL TEN quest wiec.. olac to nie bede wrzucal tu wiecej zadnych ss i nie bede sluchal poje... politykow typu ty lub rey.. bo tylko szukaja o co tu mozna bylo by sie przyejbac ... a wiece zamykam ten temat.. i nie bede zawracal dupe se w***ywaniem ss tu.. bo szkoda potem wysluciwac komentazy.. DZIEKI.. All !! niby polacy... a przy***uja sie o cos takiego.. ehh narka all
Pala twoj blad polegal na napisaniu oficjalnie o uzywaniu macro przy wykonywaniu questa.Na co liczyles ,ze ktos cie pochwali za to??
Fakt wykonanie tego zadania na tych lvl bez macro byloby nielada fartem,
wiec ci ktorzy maja pojecie jakiekolwiek i tak wiedza o co chodzi.Reszte trzeba bylo zostawic w blogiej nieswiadomosci.
Jesli chodzilo o pochwalenie sie swoimi umiejetnosciami to klase dla mnie pokazales w walce na filmiku z pk z danubii,tam widac twoje umiejetnosci.
Tu wystarczylo zamiescic tylko zdjecie i nie byloby takiej burzy.


pozdrawiam
__________________
nic na siłę! - weź większy młotek!
gagatek jest offline  
stary 20-09-2004, 08:00   #87
donov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2004

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gagatek
Pala twoj blad polegal na napisaniu oficjalnie o uzywaniu macro przy wykonywaniu questa.Na co liczyles ,ze ktos cie pochwali za to??
Fakt wykonanie tego zadania na tych lvl bez macro byloby nielada fartem,
wiec ci ktorzy maja pojecie jakiekolwiek i tak wiedza o co chodzi.Reszte trzeba bylo zostawic w blogiej nieswiadomosci.
Jesli chodzilo o pochwalenie sie swoimi umiejetnosciami to klase dla mnie pokazales w walce na filmiku z pk z danubii,tam widac twoje umiejetnosci.
Tu wystarczylo zamiescic tylko zdjecie i nie byloby takiej burzy.


pozdrawiam
Gdyby nie dranit z pewnoscia by zginal


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladyneczek (hiberna)
tibia to gra


w grze chodzi o to zeby wygrac i byc najlepszym



Paladinka jest najlepsza




a tobie rey i reszcie halastry zeby pup.ki nie popę.kaly z zazdrosci
paladinka chcial sie podzielc z nami faktem i dobrze .
aha paladinka ma prawo sie wozic tak jak np.sekator bo sa najlepsi i hwala im za to
aha rey jak bys chcial to secjalne pise z bledami zebyys sie mogl podjarac
aha rey szkoda ze nie grasz na chibernie
Twoje pojecie o grze jest niewielkie.

~
donov jest offline  
stary 20-09-2004, 11:14   #88
Paladinka
Użytkownik Forum
 
Paladinka's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Olecko

Posty: 195
Stan: Na Emeryturze
Imię: Paladinka
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Bad Boyss
Świat: Danubia
Poziom: 170
Paladinka ma numer GG 1234567
Domyślny uhm

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez donov
Gdyby nie dranit z pewnoscia by zginal




Twoje pojecie o grze jest niewielkie.

~
Mylisz sie^^ zyl bym bo bym nie zlazl tam a dranit siedzial w cafe za mna wiec to bylo zaplanowane ze on przeplynie z ja odwroce ich uwage i mi o to chodzilo aby stanac kolo nich aby fe ranily ich.. no ale nagrywajacy mial szczescie ze fe przestaly walic hehe ale 2 gosc juz nie
Paladinka jest offline  
stary 20-09-2004, 14:40   #89
Tibiańczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: ﻑﻐﻍﻗﻞ ﻛﺴﺕﺎﺘ
Wiek: 33

Posty: 345
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Poziom: 68
Poziom mag.: 65
Send a message via Skype™ to Tibiańczyk
Domyślny

No paladinka anahilator to jest coooooooś wielkie poprostu gratz jestes chyba 1 polakiem który zrobil anahilatora.
Tibiańczyk jest offline  
stary 20-09-2004, 16:18   #90
Glut
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 06 2004
Wiek: 33

Posty: 16
Domyślny

LOlz

gratz

ile bp uih ci poszło??
Glut jest offline  
stary 20-09-2004, 16:27   #91
blejz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 04 02 2004

Posty: 111
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibiańczyk
No paladinka anahilator to jest coooooooś wielkie poprostu gratz jestes chyba 1 polakiem który zrobil anahilatora.
lol? ;|
czytaj nastepnym razem caly temat.
blejz jest offline  
stary 20-09-2004, 17:59   #92
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinka
quit ... to ze koncze z gra a retired ze robie przerwe ja nie expuje.. juz bo zrobilem se przerew nie expuje od wakacji...
Może trochę angielskiego? "Retired" również oznacza, że ktoś rezygnuje z dalszej gry. Dosłownie znaczy to "emerytowany". Jak widać jest to przymiotnik, jeśli już szukacie różnic, natomiast "quit" jest czasownikiem , który znaczy "rezygnować". Tymczasem jeśli zrobiłeś sobie przerwę, mogłeś napisać "semi-retired".
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt
Litawor jest offline  
stary 20-09-2004, 18:23   #93
donov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2004

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Paladinka
Mylisz sie^^ zyl bym bo bym nie zlazl tam a dranit siedzial w cafe za mna wiec to bylo zaplanowane ze on przeplynie z ja odwroce ich uwage i mi o to chodzilo aby stanac kolo nich aby fe ranily ich.. no ale nagrywajacy mial szczescie ze fe przestaly walic hehe ale 2 gosc juz nie
Nie prosciej by bylo zeby dranit wpadl z ue? Cala tamta ekipa miala skulle, 1 ue zabilo by co najmniej 3, nie wiem jak z tym 60~ royalem. A tak, zeszlo duzo uhow, zginal lafi i malo ciebie nie zabili.

~
donov jest offline  
stary 20-09-2004, 18:56   #94
Pele
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 34

Posty: 4
Pele ma numer GG 2555529
Brak ikony anihilator

gratz gratz gratz wolal bym stonecuterer axe bo ide w axy slyszalem ze jest trudniejsz yqwest z tunder hammerem !! od 120 lvl 6 demonow na raz i nei tak jak w anihilator ze trzeba 2 zabic tylko 6 w zadku :/ totalna masowa




Eternia
Ponury-Siepacz
Knight
43 lvl (rosnie)
79\77(rasna)
eq: Crown Armor,Knight Legsy, Fire Axe, Vampire Shield Crusared Helmet, Platinum Amulet, Dragon lance
Obecnie ma red skulla wiec trinie i skille rosna

Ostatnio edytowany przez Pele - 20-09-2004 o 18:58.
Pele jest offline  
stary 20-09-2004, 19:21   #95
Litawor
Użytkownik Forum
 
Litawor's Avatar
 
Data dołączenia: 19 03 2004
Lokacja: Szczecin/Kraków

Posty: 1,657
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pele
gratz gratz gratz wolal bym stonecuterer axe bo ide w axy slyszalem ze jest trudniejsz yqwest z tunder hammerem !! od 120 lvl 6 demonow na raz i nei tak jak w anihilator ze trzeba 2 zabic tylko 6 w zadku :/ totalna masowa
To źle słyszałeś.
__________________
http://www.narkopolityka.pl/

"Przede wszystkim należy uświadomić sobie, że miarą stopnia, w jakim ideologia zniewala ludzkie umysły, jest zbiorowa niemożność dojrzenia alternatywy." - Tony Judt
Litawor jest offline  
stary 20-09-2004, 19:29   #96
donov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2004

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pele
gratz gratz gratz wolal bym stonecuterer axe bo ide w axy slyszalem ze jest trudniejsz yqwest z tunder hammerem !! od 120 lvl 6 demonow na raz i nei tak jak w anihilator ze trzeba 2 zabic tylko 6 w zadku :/ totalna masowa
Malemu chlopczykowi ktos nagadal bzdur i teraz chwali sie swoja 'niby-wiedza' na forum. Tak jak ktos juz powiedzial, zle slyszales.

~
donov jest offline  
stary 20-09-2004, 19:37   #97
Solig
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2003
Lokacja: Sanok
Wiek: 34

Posty: 38
Solig ma numer GG 2275543
Domyślny

Duże gratulacje Paladinka, że zaszłeś tak daleko
... jednak pewna rzecz mnie drażni.. jak zapewne wielu innych uzytkowników
Cytuj:
3. Cheating
c)Using tools to automatically perform or repeat certain actions without any interaction by the player ("macros").
fragment z Tibia Rules
To jest troche niesprawiedliwe, ze ci co robą anihilatora mogą uzywac makra, a noobków banują za tibie gg itd. Jeżeli jest zakaz uzywania, to powinno się go przestrzegać, a nie ludzie +100 lvl mają jakis przywilej. Oni nie mają prawa powiedzieć ze wykonali Anihilator Quest, tylko lepiej niech mówią "zrobiłem 100 lvl, ustawiłem macro i wziąłem nagrode"
...taka jest prawda, niestety.. Każdy kto ukończył 100 lvl, myśli tylko zeby jak najprędzej zaopatrzyć się w macro i iść na Anihilatora bo wyjmie sobie SoVa czy coś innego...Dlaczego najlepszy quest ma być wykonywany przez komuter? Jak dla mnie to lekceważenie tego questu.
Jak CIPowie mogą zwalczyc masowe uzywanie macra na anihilatorze? zwiększyc bramke na lvl, np. od +150 lvlu zeby ludzie nie byli zmuszani do łamania zasad Tibii..
Nie mam nic do Paladinki, to tylko moje zdanie na temat uzywania macra na anihilatorze.

Ostatnio edytowany przez Solig - 20-09-2004 o 21:34. Powód: Ach, te literówki... ;p
Solig jest offline  
stary 20-09-2004, 19:44   #98
blejz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 04 02 2004

Posty: 111
Domyślny

@ Solig
dobrze mowi 8)
ewentualnie, zamiast zmiany bramki na 150 (to jest naprawde duze wyzwanie :P ), moznaby po prostu banowac/usuwac graczy o ktorych wiadomo ze oszukiwali podczas questu... ciekawe czy pala bylby taki madry i dumny z tego ze polak wykonal anni, gdyby mu chara usuneli za cheatowanie...

Ostatnio edytowany przez blejz - 20-09-2004 o 19:47.
blejz jest offline  
stary 20-09-2004, 20:01   #99
donov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2004

Posty: 22
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez blejz
@ Solig
dobrze mowi 8)
ewentualnie, zamiast zmiany bramki na 150 (to jest naprawde duze wyzwanie ), moznaby po prostu banowac/usuwac graczy o ktorych wiadomo ze oszukiwali podczas questu... ciekawe czy pala bylby taki madry i dumny z tego ze polak wykonal anni, gdyby mu chara usuneli za cheatowanie...
Wg mnie 30 dniowy ban + usuniecia loota zabranego z annihilatora bylo by ok.

~
donov jest offline  
stary 20-09-2004, 21:09   #100
Kajzer
Użytkownik Forum
 
Kajzer's Avatar
 
Data dołączenia: 13 05 2004
Lokacja: okolice Kielc
Wiek: 37

Posty: 480
Stan: Usunięty
Imię: Parsirfal
Profesja: Elite Knight
Gildia: Kazadum
Świat: titania
Poziom: 120
Skille: 95/92
Poziom mag.: 7
Domyślny

ehh czy wy musicie sie tak kłocic?
Paladinka gratz za questa i 1 pytanie czemu masz name zenskie? O_o
przypomina mi sie jak zobaczylem kolesia o name CycobUjca (110+lev)
myslalem ze sie poplacze ze smiechu po takim czasie grania juz bym sobie namelocka zalatwil i takie rodzynki tudziesz truskawki lub kiszone ogórki pokazują nam ze nie kazdy hight lev nie jest "elitarnym przedstawicielem tibi"
wracajac do tematu mysle ze bulwersujac sie tym ze uzyles macro poprostu zazdrosc ich zzera
Do wszystkich którym sie nie podoba ze paladinka uzywal macro :
Jesli ci to nie pasuje zdobadz 100+ lev zrob anihilatora bez macro nagraj filmik i sie nam pohwal -.- Szkoda mi sie wwas robi jak widze kolesia pi razy oko lev 11 "king" lub inny "sorceser" który nie umie jescze dobrze wypowiedziec swojego imienia a sie bulwersuje -.-
Ale co ja sie mam produkowac itak niczego nie zmienie. wiec:
KOCHAJMY SIE graj w tibie i daj grac innym czy to az takie trudne dla was? :/
Kajzer jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:38.


Powered by vBulletin 3