Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-10-2008, 16:58   #3681
Marcin24
Użytkownik Forum
 
Marcin24's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2006
Lokacja: Kraków

Posty: 1,639
Stan: Na Emeryturze
Marcin24 ma numer GG 184833 Send a message via Skype™ to Marcin24
Domyślny

Cytuj:
To pisz w inny sposób
Chciałbym zauważyć, że jesteś deczko bezczelny. Czepiasz się kogoś, bo on nie postrzega gry jako kupy skryptów i pikseli?
Cytuj:
Lol, Cyklopy też bronią swojego miejsca, Hydry bronią swych jaj. No ale co z tego?
Przeczytaj jeszcze raz wypowiedź Pana Klocka to zrozumiesz. Chodziło mu oto, że minotaury same z siebie nie atakują ludzi, robią to w obronie. Tak samo jak cyklopy i hydry.
Cytuj:
Tiaaa, dawno temu to było w jakimś numerze "Wally zwiedza świat"
A nawet jeśli był, to co? Każdy czyta "Wally zwiedza świat"? Nie sądzę.
Cytuj:
To twoje zdanie. Nie znasz mnie, więc nie możesz tego określić
Nie trzeba Cię poznawać, widać wszystko po twoim rozumowaniu.

Tak wiem, pewnie odpiszesz mi coś tam, ale nie odchodź od tematu, nie chce robić n-tego flamewara w tym temacie.
@edit
Cytuj:
Jak każdy mob w tej grze (nie licząc kurczaków itepe).
Co miałeś z czytania ze zrozumieniem?
Cytuj:
"Wiem wiem, nie chciałem ale musiałem to zrobić!"
Kontroluj się!
J.w.
__________________

To pisałem ja, Marcin bez 24.
__________________
Grupa Rookgaard zaprasza! Rekrutacja chwilowo wstrzymana, jednak można składać podania! Napisz PM!

Ostatnio edytowany przez Marcin24 - 26-10-2008 o 19:28.
Marcin24 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-10-2008, 19:02   #3682
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Noo jak tak będziemy gdybać i mówić każdemu "Czytajcie książki" to do niczego nie dojdziemy.
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 19:03   #3683
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Chciałbym zauważyć, że jesteś deczko bezczelny. Czepiasz się kogoś, bo on nie postrzega gry jako kupy skryptów i pikseli?
Tu się mylisz. Cenię sobie to, że w ten sposób postrzega tą grę. Gdybyś napisał to jako stwierdzenie, porównałbyś mnie do bottera.

Cytuj:
Przeczytaj jeszcze raz wypowiedź Pana Klocka to zrozumiesz. Chodziło mu oto, że minotaury same z siebie nie atakują ludzi, robią to w obronie. Tak samo jak cyklopy i hydry.
Jak każdy mob w tej grze (nie licząc kurczaków itepe).

Cytuj:
A nawet jeśli był, to co? Każdy czyta "Wally zwiedza świat"? Nie sądzę.
Lol...
Cytuj:
Nie trzeba Cię poznawać, widać wszystko po twoim rozumowaniu.
Wiesz... sam sądzę, że jakoś nie odzwierciedlam w całości swojego rozumowania pisząc tutaj =P

Cytuj:
Tak wiem, pewnie odpiszesz mi coś tam, ale nie odchodź od tematu, nie chce robić n-tego flamewara w tym temacie.
"Wiem wiem, nie chciałem ale musiałem to zrobić!"
Kontroluj się!

Cytuj:
To jest coś takiego jak Wally zwiedza świat" o.0 pierwsze słyszę
Było.... dawno temu :-P
Cytuj:
mamy za dużo offtopów i bez tego
Sprecyzuję, nie offtopuję gdyż subtelnie komentuję każdą wypowiedź związaną z Rookgaardem, w sposób kulturalny <sometimes>

Cytuj:
Co do tego czemu Hydry nas atakują, myślę że dlatego iż jesteśmy mniejsi i wyglądamy smacznie
-.^

Swoją drogą, życzę Ci aby Tobie pierwszemu udało się rozwikłać tą zagadkę gdyż najwięcej robisz w tym celu, lecz zastanów się, czy nie zrobiłeś kilka kroków za dużo =) GL
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?
Rocket Slayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2008, 22:58   #3684
RookeR
Użytkownik Forum
 
RookeR's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2007
Lokacja: W Domu :)
Wiek: 32

Posty: 244
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Gentlemans, can we speak about topic? Please...

@topic:

W tym temacie (i wielu innych o zagadkach rookgaardu) mało osób wypowiada się konkretnie... A jak już się wypowie to albo:
a) Mówi to już po raz "enty".
b) Mówi coś wyssanego z palca.
c) Mówi coś ciekawego, popartego faktami.

Szczerze mówiąc sam, nigdy jakoś specjalnie nie interesowałem się SoFem itp. Grałem na rookgaardzie, bo lubiałem... No ale jak to mówią jak już raz w coś wejdziesz, to wrócisz tutaj po raz drugi... Aktualnie nie gram na rookgaardzie ("tworze" knighta), aczkolwiek jestem i czytam forum co dzień* i czytam co nowego ludzie wymśla. Ale ostatnim czasem szukam "nowych" rzeczy na temat Sof-a i póki co to nie znalazłem nic nowego na jego temat...
* O ile pracuje/spędzam czas przy komputerze ^^

Tu mam prośbe do Pana Klocka. Czy mógł byś mi wysłać na PW (wiem to jest coś w stylu "podania na tacy" ) tytuły ksiąg z których masz wiedze o minotaurach? Albo które biblioteki powinnienem przeszukać na mainie itp. Będe wdzięczny.

EDIT:
@Down

Sam nie wiem jak to odmieniać ^^. Ale chyba najlepiej brzymi "RookeRże"*. Za te informacje dziękuje, postram poczytać te księgi w najbliższym wolnym czasie =)

* Jeśli ma ktoś inny pomysł na odmiane mojego nicku to niech pisze na PW. =d

Pozdrawiam =]
__________________
"Strzyg, wiwern, endriag i wilkołaków wkrótce nie będzie na świecie. A skurwysyny będą zawsze".
A. Sapkowski - Czas pogardy

Dziadki z którymi grałem na Candi i dyskutowałem na forum rookgaardu, jeśli ktoś to czyta odzywajcie się na priv - od czasu do czasu będę przeglądał skrzynkę tutaj

Ostatnio edytowany przez RookeR - 27-10-2008 o 13:50.
RookeR jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2008, 08:30   #3685
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

@UP
Ależ drogi RookeR'że/u (jak to odmienić? ) to jest częściowo na temat rozwiązujemy tutaj nie tylko quest SoF'a ale również inne ciekawe zagadki, sprawdzamy legendy i obalamy mity. Jestem wdzięczny Panu Zabójcy Rakiet za jego posty kojarzy mi się to z walką Batman vs Joker dzięki nachalnemu udowadnianiu swojego zdania rzuca się światło na pewne rzeczy.

Co do naszych szlachetnych Minotaurów polecam biblioteke na Wyspie Królów, znajdziesz tam prócz setek interesujących tekstów, przynajmniej 6 dotyczących ich historii i filozofii. Polecam te autorstwa Iregarn'a, Puldraks jakoś mi nie odpowiada.
Możesz też dowiedzieć się troche rozmawiając z Asrak'iem, trenerem knightów z Venore. Król Mintwallin też ma coś do powiedzenia, kilka ksiązek które tam znajdziesz rzucają światło na pewne sprawy, możesz też odwiedzić Pomarszczonego z Hellgate, mało rozmowny ale można się czegoś dowiedzieć.


@DOWN Tibexa
Za coś takiego to powinni od razu dawać bana. Kolejne dziecko neo się przypałętało. Raport.
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri



Ostatnio edytowany przez Pan Klocek - 27-10-2008 o 14:37.
Pan Klocek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2008, 15:18   #3686
wojo1310
Użytkownik Forum
 
wojo1310's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2008

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Flamess
Świat: Menera
Poziom: 103
Poziom mag.: 7
Adres Jabbera do wojo1310
Domyślny

niewiem jak ale expie sobie w labiryncie na carlin sword quest i wyzej(ogolnie minosy) i nagle zlaze do quest room i patrze a tam kolo leje mino maga 0.o żaluje ze ssa nie zrobilem ale bylem za bardzo przestraszony xD koles wzial go do baga i zaniosl do "dp" w miescie.jest jakis key??
__________________
Orgias
wojo1310 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2008, 15:21   #3687
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Tego mino maga?
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2008, 15:37   #3688
wojo1310
Użytkownik Forum
 
wojo1310's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2008

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Flamess
Świat: Menera
Poziom: 103
Poziom mag.: 7
Adres Jabbera do wojo1310
Domyślny

wlasnie jakis dziwny byl bo 2 hieny przyzwal chyba ale to jest dziwne bo ogladam tibia earth i tam jakis pan up podal link do tibia wikia o tym quescie i tam byl link jak koles robi http://pl.youtube.com/watch?v=SdT0nu...eature=related potem sprawdzilem czy rzeczywiscie sa takie dziury jak na filmiku itp itd i kurwa sa..tylko trzeba ekipe zebrac na mino maga albo po prostu wiminac go tak jak pan na filmiku xD
__________________
Orgias
wojo1310 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2008, 15:41   #3689
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wojo1310 Pokaż post
wlasnie jakis dziwny byl bo 2 hieny przyzwal chyba ale to jest dziwne bo ogladam tibia earth i tam jakis pan up podal link do tibia wikia o tym quescie i tam byl link jak koles robi http://pl.youtube.com/watch?v=SdT0nu...eature=related potem sprawdzilem czy rzeczywiscie sa takie dziury jak na filmiku itp itd i kurwa sa..tylko trzeba ekipe zebrac na mino maga albo po prostu wiminac go tak jak pan na filmiku xD
To nie mino mag a Apprentice Sheng - boss losowo pojawiający się w Mino Hell.

Filmik to kolejne fake.

@down
A lootbag?
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec

Ostatnio edytowany przez Slythia - 27-10-2008 o 15:42.
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2008, 15:41   #3690
daro8159
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2008
Lokacja: ksiestwo Radom xDD
Wiek: 31

Posty: 20
Stan: Niegrający
Świat: Amera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wojo1310 Pokaż post
niewiem jak ale expie sobie w labiryncie na carlin sword quest i wyzej(ogolnie minosy) i nagle zlaze do quest room i patrze a tam kolo leje mino maga 0.o żaluje ze ssa nie zrobilem ale bylem za bardzo przestraszony xD koles wzial go do baga i zaniosl do "dp" w miescie.jest jakis key??
bez obrazy ale mino mag wazy ponad 800 oz wiec zeby go podniesc trzeba by miec z 80lv i byc bez eq i bez lootow w bp. natomiast ubic MM bez eq przy otaczajacych go mino jest IMPOSSIBLE!!!. ale moze mi umknelo a mowiles ze po ubiciu go wyrzucil eq i inne rzczy ( a i jeszcze jedno nie ogladaj filmikow z mino magiem na youtubie bo to klamstwa na ots sa) pozdr ;]

Ostatnio edytowany przez daro8159 - 27-10-2008 o 15:43.
daro8159 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2008, 15:47   #3691
wojo1310
Użytkownik Forum
 
wojo1310's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2008

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Flamess
Świat: Menera
Poziom: 103
Poziom mag.: 7
Adres Jabbera do wojo1310
Domyślny

to bylo na aldora A KOLES MIAL PONAD 50 LVL
__________________
Orgias
wojo1310 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2008, 16:02   #3692
daro8159
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2008
Lokacja: ksiestwo Radom xDD
Wiek: 31

Posty: 20
Stan: Niegrający
Świat: Amera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wojo1310 Pokaż post
to bylo na aldora A KOLES MIAL PONAD 50 LVL
spokojnie nie unos sie z 2 powodow:
1. myslelm ze mowisz o mino magu a anie o shengu
2 gratuluje zdolnosci widzenia co kto chowa do bp

Ostatnio edytowany przez daro8159 - 27-10-2008 o 16:07.
daro8159 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2008, 16:07   #3693
wojo1310
Użytkownik Forum
 
wojo1310's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2008

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Flamess
Świat: Menera
Poziom: 103
Poziom mag.: 7
Adres Jabbera do wojo1310
Domyślny

ja myslalem ze on niesie jakis lootbag z itemami i chcialemcos podpierdzielic ale otwieram bag a tam cialo minosa.juz pozniej nie zabieralem mu go ale szedlem z nim az do "dp"
__________________
Orgias
wojo1310 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2008, 16:09   #3694
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wojo1310 Pokaż post
kurwa naucz sie czytac!on niosl go w bagu.mozna powiedziec ze to bylo cos w rodzaju loot baga.przesuwal go po ziemie i zaniosl do dp.az kurwa zaluje ze ss nie robilem.musze sie skontaktowac z tym kolesiem tylko ze kurna to br jest.na tibia.br juz napewno sa jakies ssy.trzeba poszukac
Udajesz kretyna czy mi się zdaje?

To NIE był mino mag, tylko boss, który czasem się tam pojawia. Zabicie go nie jest już niczym specjalnym, prawie każdy rookstayer może to zrobić. Newsów na tibia.br nikt nie umieścił, bo po co?...


A tu masz filmik z shengiem - http://www.youtube.com./watch?v=tN7xHt1Vxwg
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2008, 16:14   #3695
daro8159
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2008
Lokacja: ksiestwo Radom xDD
Wiek: 31

Posty: 20
Stan: Niegrający
Świat: Amera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wojo1310 Pokaż post
a z reszta i tak mi nikt nie wiezy to co sie bd produkowal ale jeszcze kiedys wrzuce tu ssy jak robie tego questa i wtedy zobaczymy kto mial racje :/
teraz to juz wiem o co kaman sry za te podejrzenia o nadludzkich zdolnosciach a i tak na marginesie to nie jest quest
daro8159 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2008, 16:33   #3696
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

No i na co wpajać takie "mądrości" Pana Klocka, jak później i tak inni będą pisać swoje?
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2008, 14:35   #3697
wojo1310
Użytkownik Forum
 
wojo1310's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2008

Posty: 234
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Paladin
Gildia: Flamess
Świat: Menera
Poziom: 103
Poziom mag.: 7
Adres Jabbera do wojo1310
Domyślny

apropo bohatera tego filmiku mianowicie Fralda-Character Fralda does not exist.
a boss zeczywiscie sie respi ale koles drzwi otworzyl bo jak kliknalem na deda to bylo ze u see dead minotaur mag czy cos takiego
__________________
Orgias
wojo1310 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2008, 16:14   #3698
daro8159
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 10 2008
Lokacja: ksiestwo Radom xDD
Wiek: 31

Posty: 20
Stan: Niegrający
Świat: Amera
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez wojo1310 Pokaż post
apropo bohatera tego filmiku mianowicie Fralda-Character Fralda does not exist.
a boss zeczywiscie sie respi ale koles drzwi otworzyl bo jak kliknalem na deda to bylo ze u see dead minotaur mag czy cos takiego
soryy ale ja juz z toba nie moge. zabij sobie mino maga czy archera na mainie i kliknij na deda jestem pewien ze nie wyswietli sie "you see a dead minotaur mage" tylko "you see a dead minotaur"
daro8159 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2008, 16:45   #3699
Falcon Wings
Użytkownik Forum
 
Falcon Wings's Avatar
 
Data dołączenia: 20 04 2005
Lokacja: Deutschland
Wiek: 31

Posty: 148
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Avecander
Profesja: Paladin
Gildia: Fenix Squad
Świat: Arcania
Wyślij wiadomość przez ICQ do Falcon Wings Falcon Wings ma numer GG 4269381
Domyślny

Spokojnie, ludzie. Znowu: jedna strona dyskusji o zagadkach, 3 spamu.
Ktos mi tam zarzucil ze napisalem o tym, o czym juz kazdy wie.
Super. To teraz przeczytaj to co napisalem przed tymi trzema punktami.
Jak to zrobisz, idz na piec minut do kąta. Potem wroc i zapomnimy o calej sprawie.
Mam przeczytac caly temat? Tylko dlatego ze Tobie sie niechce go strescic w kilku zdaniach? To po co Ty tu siedzisz? Jak niechcesz rozwiazywac zagadek razem z nami to prosze, powiedz co tu robisz? Jestes tu aby krytykowac? Jestes tu aby lapac za slowka? Jestes tu aby cytowac wypowiedzi innych i sie przy nich wymadrzac? Niechce tego widziec i mysle ze inni tez nie. Sam nie wnioslem nic do tematu, owszem. Ale ja nigdy nie mowilem ze cos wnioslem do tematu. Jak cos odkryje, to napewno to tu zamieszcze, zeby taka hiena jak Ty to przeczytala.
Ktos inny (albo i ta sama osoba >.>) uwaza za dziwne ze Klocek probuje pojac rozumowanie Minotaurow. Czlowieku, idz dalej "bic skille" i zostaw elementy rpg dla nas. Bo moim zdaniem ten quest nie jest dla kogos kto ma najwiekszy lvl, a dla kogos kto potrafi rozumnie myslec i wczuc sie w klimat.
Na tym tez polegaja questy w grach mmorpg. Moze niewiesz.
--
@ Topic
Naprawde prosze kogos, kto przeczytal ten caly temat, zeby spisal wszystkie wazniejsze informacje w jednym poscie i najlepiej jezeli by sie taka liste wklejalo co kilka stron. To raczej pomniejszy ilosc powtarzajacych sie wypowiedzi. Nie musicie tego robic, to zwykla prosba i pomysl.

@RookeR
Dzieki wielkie, stary.

@Slythia
Przeczytalem nawet wiecej niz 10 stron. Myslalem ze po tym czasie cos nowego wyszlo na jaw. Dzieki RookeR'owi wiem ze nie.

@Pan Klocek
Chyba kompletnie zle mnie zrozumiales. Nie musicie "mi" pomagac. Myslalem poprostu ze to zmniejszy liczbe spamu, jezeli by ktos to spisal. Zreszta niebede sie powtarzac. I... Tak, jestem jedynakiem. Rozpieszczonym dzieckiem potrzebujacym natychmiast rozwiazania questa. Zabijesz mnie za to?
__________________

W sprawiedliwosc nie wierze
Dopoki sam jej nie wymierze
Jak dzikie zwierze w penerze
Wymierze, uderze
Dopoki nie leze, dopoki dycham, poki nie zdycham


Ostatnio edytowany przez Falcon Wings - 30-10-2008 o 14:44.
Falcon Wings jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2008, 18:50   #3700
Slythia
Blondynka
 
Slythia's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Wpisy bloga: 3

Posty: 2,838
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Falcon Wings Pokaż post
Spokojnie, ludzie. Znowu: jedna strona dyskusji o zagadkach, 3 spamu.
Ktos mi tam zarzucil ze napisalem o tym, o czym juz kazdy wie.
Super. To teraz przeczytaj to co napisalem przed tymi trzema punktami.
Jak to zrobisz, idz na piec minut do kąta. Potem wroc i zapomnimy o calej sprawie.
Mam przeczytac caly temat? Tylko dlatego ze Tobie sie niechce go strescic w kilku zdaniach? To po co Ty tu siedzisz? Jak niechcesz rozwiazywac zagadek razem z nami to prosze, powiedz co tu robisz? Jestes tu aby krytykowac? Jestes tu aby lapac za slowka? Jestes tu aby cytowac wypowiedzi innych i sie przy nich wymadrzac? Niechce tego widziec i mysle ze inni tez nie. Sam nie wnioslem nic do tematu, owszem. Ale ja nigdy nie mowilem ze cos wnioslem do tematu. Jak cos odkryje, to napewno to tu zamieszcze, zeby taka hiena jak Ty to przeczytala.
Ktos inny (albo i ta sama osoba >.>) uwaza za dziwne ze Klocek probuje pojac rozumowanie Minotaurow. Czlowieku, idz dalej "bic skille" i zostaw elementy rpg dla nas. Bo moim zdaniem ten quest nie jest dla kogos kto ma najwiekszy lvl, a dla kogos kto potrafi rozumnie myslec i wczuc sie w klimat.
Na tym tez polegaja questy w grach mmorpg. Moze niewiesz.
Hm... To było skierowane do mnie?...

Skąd w Twym poście tyle złości? Gdy zainteresowałam się tym tematem przeczytałam go od początku. Naprawdę, tak dużo czasu to nie zajęło. Dzięki temu dowiedziałam się, jakich tematów nie poruszać - gdyż najzwyczajniej już były.
Niestety, od jakiegoś już czasu cały temat stoi w miejscu. Oczywiście, pojawiają się nowe posty... Lecz w kółko powtarzają one to samo. Ok, nikomu nie każę czytać 180 stron, lecz 10 mógłbyś. A nie - wpadasz tutaj ze swoją genialną teorią licząc, że ktoś coś zrobi za Ciebie. Takie posty stały się tutaj niemile widziane... Ile razy można w końcu pisać - to już było?
Jeśli naprawdę chcesz coś zdziałać to sam poszukaj informacji albo wyjdź z jakimś nowym pomysłem.

Poza tym, radziłabym być grzeczniejszym...
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S. J. Lec
Slythia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 9 (zarejestrowanych: 0, gości: 9)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 21:18.


Powered by vBulletin 3