Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 13-10-2009, 08:22   #81
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

ok spoko to wyjasnij mi jakim cudem są bardziej zaawansowani w mysli technicznej oraz bogatsi od nas ? bo jednak ten odsetek ktory jest inteligentny i wyitny wspiera sie go a on swoiją inteligencia i pozniejsza praca oddaje to i to z nawiazka. A w polsce jest inaczej, kazdemu daje sie szanse jak by byl odrazu dyrektorem przyszlym, a potem i tak gowno z tego wychodzi, a jednostki wybitne toną w morzu takich głupoli ktorych traktuje sie na rowni z nimi...
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 13-10-2009, 12:15   #82
Exodus
Użytkownik Forum
 
Exodus's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2005
Lokacja: Bolesławiec
Wiek: 35

Posty: 1,577
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Otakuma Pokaż post
HAHAHHAHAHAHAHA!! Może na humanie tak jest, ale studia techniczne to inna bajka. Liceum każdy lightowo przejdzie nawet jeśli książki nie dotknie, tu bez własnego wkładu w naukę szanse masz raczej nikłe.
Czy on do k*** powiedzial, ze na technicznych uczelniach tak jest? Powiedzial, ze w wiekszosci przypadkow, a uczelnie techniczne naleza do mniejszosci, bo ludzie wola byc magistrem filozofii i wykladac w biedronce, a pozniej placza, ze nie ma dla nich pracy, jak sie 5 lat op******.
Exodus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 13:06   #83
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

lol gim i technikum nie uczylem sie nic zdawalem na samych 2 z klasy na klase , obecnie zdalem technika z dyplomem i mam mature i wlasnie studiuje na administracji , szczerze? nie trzeba sie uczyc jesli masz troche oleju w glowie
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 13:15   #84
Rzyttofrajer
Użytkownik Forum
 
Rzyttofrajer's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2009

Posty: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ..::QRAS::.. Pokaż post
lol gim i technikum nie uczylem sie nic zdawalem na samych 2 z klasy na klase , obecnie zdalem technika z dyplomem i mam mature i wlasnie studiuje na administracji , szczerze? nie trzeba sie uczyc jesli masz troche oleju w glowie
ofc ci co sie ucza sa debilami
Nie ma jak to skromnosc
Rzyttofrajer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 14:36   #85
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Zauważyłem, że na tym forum są sami geniusze, którzy nigdy nie muszą się uczyć i zawsze mają najlepsze stopnie, dyplomy i fantastyczne studia.

Hell yeah!
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 15:22   #86
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Albertus Pokaż post
1. Wejdź w akta spraw za kradzieże w sadzie w Bielsku Podlaskim , a jak już tam będziesz to zadzwonisz do mnie a ja ci podam nazwiska (paru miało sprawę za to ) Wstyd się przyznać ale ja tez ;D
Wątpię, czy ci wstyd :*
Niestety Sędzia Anna Maria Wesołowska, jak i Sędzia Artur Lipiński z najwyższym ubolewaniem odmówili rozmowy na takie tematy, mówią, że i tak mają na głowie kolejne 50 rozpraw tego typu.[/żałosny sarkazm offffffffffffffffffff]

Cytuj:
2. przyjedz do nas i wejdź z którymś do sklepu , nawet nie zobaczysz kiedy a będzie już coś miał ;D
Srry, boję się.



Aaaa w ogóle. Zadziwiacie mnie ludzie. Czyżby tylko moja geografka wymagała na każdym roku map kilku kontynentów? Takiej Azji chyba nie da się wykuć w tydzień 30 minut dziennie? Ah nie, to ja jestem upośledzony.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 15:34   #87
Kubon
Użytkownik Forum
 
Kubon's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 31

Posty: 448
Stan: Na Emeryturze
Kubon ma numer GG 4829520
Domyślny

Ale jakiej mapy? Fizyczej, politycznej?
__________________
Kubon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 16:04   #88
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Erhion Pokaż post
Zauważyłem, że na tym forum są sami geniusze, którzy nigdy nie muszą się uczyć i zawsze mają najlepsze stopnie, dyplomy i fantastyczne studia.

Hell yeah!
to internet ;D każdy z nich dobrze się uczy , ma 40 w łapie i potrafi utłuc 10 kolesiów na raz.
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 16:04   #89
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post

Aaaa w ogóle. Zadziwiacie mnie ludzie. Czyżby tylko moja geografka wymagała na każdym roku map kilku kontynentów? .
Tak, moje twierdzi ze PŁYNĄC!!! zaznaczam PŁYNĄC przez ocean z europy do ameryki płynie się uwaga! pod górkę! a co najważniejsze! z powrotem też... Ale ale uwaga dlaczego tak twierdzi! No bo co, ona by nam nie wytłumaczyła? a nieee ona nam wytłumaczyła! Po po środku jest pasmo górskie pod wodą! i tam się woda wpukla! i dlatego w obie strony pod górkę!
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 16:12   #90
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kubon Pokaż post
Ale jakiej mapy? Fizyczej, politycznej?
Ta i ta. + płyty skorupy ziemskiej i uwzględnienie gęstości zaludnienia.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 16:25   #91
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś Pokaż post
Tak, moje twierdzi ze PŁYNĄC!!! zaznaczam PŁYNĄC przez ocean z europy do ameryki płynie się uwaga! pod górkę! a co najważniejsze! z powrotem też... Ale ale uwaga dlaczego tak twierdzi! No bo co, ona by nam nie wytłumaczyła? a nieee ona nam wytłumaczyła! Po po środku jest pasmo górskie pod wodą! i tam się woda wpukla! i dlatego w obie strony pod górkę!
Ja pierdole, niezła nauczycielka.
Erhion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 16:25   #92
Kubon
Użytkownik Forum
 
Kubon's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2005
Lokacja: Lublin
Wiek: 31

Posty: 448
Stan: Na Emeryturze
Kubon ma numer GG 4829520
Domyślny

No to to juz masakra

@down
zawstydziles mnie ;<
__________________

Ostatnio edytowany przez Kubon - 13-10-2009 o 16:32.
Kubon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 16:29   #93
TurboDymoMan
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 09 2009
Lokacja: Kolacja

Posty: 20
Gildia: 36i6
Domyślny

Nooo, masakra, że "hej" i "ho" to mało
TurboDymoMan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 16:39   #94
Hovvner
Użytkownik Forum
 
Hovvner's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 558
Stan: Niegrający
Imię: Royhav
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dark Squad
Świat: Premia
Poziom: 102
Skille: 80/75
Poziom mag.: 7
Hovvner ma numer GG 8646050
Domyślny

Nieźli z was spinatorzy xd
__________________
KOKSY! <3

Cytuj:
00:03 Kyyuo [204]: dzisiaj
00:03 Kyyuo [204]: 300kg na 3 x
00:03 Kyyuo [204]: zaczelem
Cytuj:
23:46 Agresywny Koksik [9]: nie ma wiekszego ode mnie w szczecinie
23:46 Agresywny Koksik [9]: no chyba ze kyyuo
23:46 Agresywny Koksik [9]: on ma 75 w bicepsie
23:46 Agresywny Koksik [9]: ciezko mu sie exure wciska na f1, dlatego pada
Hovvner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 16:43   #95
Raxeff
Użytkownik Forum
 
Raxeff's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: Chojnice

Posty: 185
Stan: Aktywny Gracz
Raxeff ma numer GG 9693754 Send a message via Skype™ to Raxeff
Domyślny

Hardkor. <znaki>
Raxeff jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 17:17   #96
MichalOlkuszanin
Użytkownik Forum
 
MichalOlkuszanin's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Olkusz
Wiek: 31

Posty: 82
Stan: Na Emeryturze
Świat: Candia
Domyślny

Śmiejecie się z Albertusa, ale powiem Wam, że on jest bardzo potrzebny na forum. Raz przeciwwaga dla tych wszystkich, którzy planują zajmować się w życiu nie wiadomo jak wyrafinowanymi zawodami i pokazanie, że można inaczej. Dwa ubarwia szare i monotonne tematy Mogę się mylić, ale tacy ludzie w ostatniej kolejności "wpierd**ą człowiekowi kosę w plecy". Na przykładzie mojej pseudo-inteligenckiej klasy (rzekomo najlepsze LO w mieście) widzę jak ludzie się potrafią skur**ić dla oceny, poklasku, dobrej opinii. Poza szkołą obracam się w środowisku ludzi z technikum/zawodówek, bo ludzie z LO mają często niesłusznie wysokie mniemanie o sobie.

^^ Wybaczcie offtop. Co od tematu to szkolnictwo jest tak samo niedopracowane jak Polskie prawo. Nie można zreformować sytemu edukacji bez kompleksowych zmian w pozostałych sektorach. Cóż z tego, że będę dobrym przedsiębiorcom z pomysłem na działalność, skoro skrzydła podetną mi trudności związane z prowadzeniem firmy itp.
MichalOlkuszanin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 17:45   #97
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gonzo Pokaż post
Tak btw, śmieszna sprawa - dzisiaj mój nauczyciel WOS'u powiedział nam, że tak na prawdę na większości kierunków (studia) poziom jest niższy lub taki sam jak w średniego poziomu liceum, więc...

... patrząc na liczbę studentów w Polsce to jest to bardzo prawdopodobne .
Zalezy, o jakich studiach mowil ten twoj nauczyciel. Jesli wziac pod uwage mase prywatnych szkol, ktore ostatnio pojawiaja sie jak grzyby po deszczu, to pewnie ma racje. Niestety, jest to spowodowane tym, ze teraz zdecydowana wiekszosc pracodawcow zyczy sobie wyzszego wyksztalcenia - najczesciej jest im bez znaczenia jakiego, wazne, zeby bylo "wyzsze". W zdecydowanej wiekszosci przypadkow to wyksztalcenie nie przyda sie w ogole, no ale - chce sie miec prace, trzeba spelnic wymagania. Jako, ze zdecydowana wiekszosc osob robi studia po to, zeby je zrobic wlasnie, to powstaje masa prywatnych szkol, ktore tylko w statucie wspominaja o zapewnieniu wyksztalcenia, a tak naprawde jedynym ich celem jest wystawienie papierka za pieniadze.

Ze tylko wspomne o znajomej, ktora uczeszcza na jedna z takich prywatnych uczelni we Wroclawiu - opowiadala mi, ze 4 raz podchodzi do poprawki (!) nieprzygotowana (!!), bo po co sie uczyc - jesli nie zda, to pojdzie raz jeszcze, a wladzom uczelni zalezy na pieniadzach.

Ciezko mi sie wypowiadac o sytuacjach w innych miastach, w kazdym razie w przypadku Wroclawia liczacymi sie uczelniami sa uczelnie panstwowe - zapewniam cie, ze na wiekszosci kierunkow w trybie stacjonarnym poziom jest zdecydowanie wyzszy od kazdego liceum.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Otakuma
HAHAHHAHAHAHAHA!! Może na humanie tak jest, ale studia techniczne to inna bajka.
Smieszny przesad. Kierunek humanistyczny = banal. To stwierdzenie jest jak najbardziej bledne, a utarlo sie przez to, ze wiekszosc ludzi "studiujacych" dla papierka konczy najlatwiejsze kierunki na uniwersytetach badz uczelniach prywatnych (w obu przypadkach najczesniej zaocznie, a na takim trybie studiow material stanowi z 50% tego, czego sie nauczysz na dziennych). Jesli wybierzesz sie na studia stacjonarne inne niz socjologia badz filozofia, to zapewniam cie - student tam nie tylko lezy i nic nie robi
__________________
Nieaktywny.

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 13-10-2009 o 17:47.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 18:10   #98
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Co do prywatnych szkol wspomnianych przez Ashlon'a to mi znajomy opowiedzial jak to jest w jego szkole. Otoz nauczyciel po egzaminie i zebraniu wszystkich upuszcza z wysokosci klatki piersiowej na stol,te co spadna na ziemie oblewaja (oczywiscie bez sprawdzania). Czemu? Poniewaz od kazdej poprawki dostaje pieniadze. Sam nie wiem ile w tym prawdy ,ale nie sadze by mnie tylko po to by mnie zdziwic.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 18:39   #99
Albertus
Użytkownik Forum
 
Albertus's Avatar
 
Data dołączenia: 07 07 2006
Lokacja: Siemiatycze
Wiek: 31

Posty: 1,787
Stan: Na Emeryturze
Imię: Moon Durus
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 181
Skille: 29
Poziom mag.: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MichalOlkuszanin Pokaż post
Śmiejecie się z Albertusa, ale powiem Wam, że on jest bardzo potrzebny na forum. Raz przeciwwaga dla tych wszystkich, którzy planują zajmować się w życiu nie wiadomo jak wyrafinowanymi zawodami i pokazanie, że można inaczej. Dwa ubarwia szare i monotonne tematy Mogę się mylić, ale tacy ludzie w ostatniej kolejności "wpierd**ą człowiekowi kosę w plecy". Na przykładzie mojej pseudo-inteligenckiej klasy (rzekomo najlepsze LO w mieście) widzę jak ludzie się potrafią skur**ić dla oceny, poklasku, dobrej opinii. Poza szkołą obracam się w środowisku ludzi z technikum/zawodówek, bo ludzie z LO mają często niesłusznie wysokie mniemanie o sobie.
dobrze powiedziane , a co do dobrej opinii to zależy w jakim sensie to słowo się pojmuje.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Faytah Pokaż post
Co do prywatnych szkol wspomnianych przez Ashlon'a to mi znajomy opowiedzial jak to jest w jego szkole. Otoz nauczyciel po egzaminie i zebraniu wszystkich upuszcza z wysokosci klatki piersiowej na stol,te co spadna na ziemie oblewaja (oczywiscie bez sprawdzania). Czemu? Poniewaz od kazdej poprawki dostaje pieniadze. Sam nie wiem ile w tym prawdy ,ale nie sadze by mnie tylko po to by mnie zdziwic.
to można w rogi przykleić plastelinę żeby leciało prosto na stół zamiast uciekać na boki ;D
i tak z paczka plasteliny można zdobyć wykształcenie wyższe ;D
__________________



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzyttofrajer Pokaż post
potem takie mniej inteligentne beholdery to podchwyca i za wszelka cene chca pokazac ze oni sa jak ich "bogowie"

Ostatnio edytowany przez Albertus - 13-10-2009 o 18:41.
Albertus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-10-2009, 18:56   #100
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Otakuma Pokaż post
HAHAHHAHAHAHAHA!! Może na humanie tak jest, ale studia techniczne to inna bajka. Liceum każdy lightowo przejdzie nawet jeśli książki nie dotknie, tu bez własnego wkładu w naukę szanse masz raczej nikłe.
FACE IT MENZ (już drugi raz dzisiaj używam tego zwrotu ), są dobre kierunki i humanistyczne, i techniczne. Na większości (na średnich uczelniach państwowych i prywatnych), na prawdę ilość nauki równa się ilości w liceum. Nie mówię tego nie mając podstaw, po prostu patrzę po swoich znajomych.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xagar Pokaż post
Jeżeli ktoś jest choć odrobinę inteligenty, bez żadnej nauki można mieć spokojnie ~3.0. Z niewielkim wkładem (Powiedzmy te 0.5-1h dziennie) 4.0 to nie problem. W pdst i gim miałem zawsze ~5.0 w LO uczę się tylko tego na czym mi zależy (Biol, Chem, Fiz) i w pierwszej klasie miałem 4.1. Zdarza się, że jest po kilka spr dziennie ale nie do wszystkiego się trzeba uczyć... A teraz spipczam naumieć się fizyki ; )
Zależy od LO w którym się znajdujesz. Do którego chodzisz?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Ciezko mi sie wypowiadac o sytuacjach w innych miastach, w kazdym razie w przypadku Wroclawia liczacymi sie uczelniami sa uczelnie panstwowe - zapewniam cie, ze na wiekszosci kierunkow w trybie stacjonarnym poziom jest zdecydowanie wyzszy od kazdego liceum.
Na dziennych - może na dużej ilości. Na zaocznych - no way.

---

Tak do mojego ostatniego postu - Właśnie tak się uczę w POLSKIEJ szkole - zmykam na imprezę, papa wszystkim! (Klub Senso we Wrocławiu, start godzina 20:00, zapraszam wszystkich, wejście 15 złotych! $$$$$$$$$)

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 13-10-2009 o 18:58.
Gonzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:56.


Powered by vBulletin 3