Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 09-06-2007, 00:29   #101
Dohiro
Użytkownik Forum
 
Dohiro's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2007
Lokacja: Warszawa

Posty: 169
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Dohiro ma numer GG 666
Domyślny RZal mi cip

gram druidem i oczekuje ze niewiele sie zmieni a jak sie zmieni wiele to mam tez knighta i cipy mi moga..... co oni chca osiagnoc -.-
Dohiro jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-06-2007, 00:41   #102
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

W zasadzie nie ma sensu się nawet rozpisywać na temat dla dzieci płaczących, że już nie będą mogły wbijać setek tysięcy expa na godzinę i ich życie w związku z tym traci sens, powiem więc krótko: boo hoo
Duch Niespokojny jest offline  
stary 09-06-2007, 00:45   #103
Ujo
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2007
Lokacja: Na planecie Ziemia

Posty: 434
Stan: Niegrający
Profesja: Druid
Świat: Secura
Domyślny

U druida wszystko jest w spox ale soccer w takim OF spotka 8 zerków i 3 leadery 1 ue i wszystko leży i ma na dzeńdobry 10%
knight to zabawka soccera knight kupuje se uhy i blokuje soccerowi gs/dl
i nic za to nie ma bo co zrobi taki knight z bs demonka/gs takiemu gsowi czy dl? NIC
Jak ktoś zagra palladynem odrazu koncy bo nie chce sie takiemu gośćiowi zbierac speary i do wbicia 50 dista skillowac na trollach.
A spotkanie palladyna z +15lv graniczy z cudem a na dester Quiesta idą 50 palladyni i nawet ludze dopłacają po 2k
soccer na 8lv jest w stanie zabic zerka na dystans puszcza f bomba w niego i bije 0 stat a taki knight pewnie użyje uha to samo z dragiem knight użyje ok.3 uhy a soccera podchodzi i z visty i po dragu a co upade soccer myśli że odrazu wszystko im sie zabierze

niech soccery cytują mój post i pie***ą jakie ja bzdury pisze i nieprawdziwe g**na a zwłaszcza mojej ortografi bo łeb ukręce
__________________
tibia to gówno jeśli jesteś innego zdania ten filmik jest dla ciebie!http://13k.pl/-/sugestia.php
Ujo jest offline  
stary 09-06-2007, 00:51   #104
Cygan Slejter
Użytkownik Forum
 
Cygan Slejter's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Lokacja: Jawor
Wiek: 34
Wpisy bloga: 1

Posty: 828
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Tylko jedno

mogli tylko ulepszyć knighta pala
sorków i druidow nie ruszac

i h.. wam w du..
__________________

Ostatnio edytowany przez Cygan Slejter - 09-06-2007 o 00:54.
Cygan Slejter jest offline  
stary 09-06-2007, 01:27   #105
Adow Adan
Użytkownik Forum
 
Adow Adan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Brzezie

Posty: 399
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jest
Świat: Honera
Poziom: 82
Skille: 80/73
Poziom mag.: 6
Adow Adan ma numer GG 7709842
Domyślny

A wy dalej swoje?

Mogli , mogli , ale nie zrobili i chwała im za to , nie będzie teraz "za 5k wyczyszcze Behe room" .
Zrozumcie te 10-20 dmg mniej chyba was nie zabije nie? Ja skilowałem knightem i co ? wale z 2 recznej do 220 a sork zyskuje ten miesiąc skilowania(maximum) i zamiast tego expi + robi mlvl.

Nie podoba sie ze cipy chcą zbalansować knighta i pallka? to zacznij nimi grac a nie piepsz ze osłabią druta/sorka. "nie płacz nad rozlanym mlekiem" , juz nic nie zrobicie , najwyzej mozecie zmienic profesje/gre.
__________________
~Counter Strike 1.6~
IP:77.79.210.73:27199
Hasło:klan

Nie toleruje Noobow z Honery ....

Cytuj:
"Gdyby te dzieci neo postawić jedno na drugim, ostatnie 'łupło' by główką w słońce..."
Adow Adan jest offline  
stary 09-06-2007, 02:02   #106
eloMurarz89elo
Zbanowany
 
Data dołączenia: 02 06 2007

Posty: 40
Imię: SS
Profesja: Sorcerer
Poziom: 31
Poziom mag.: 33
Domyślny

Pamietam jak w poprzednim update jak wprowadzili cipbota najci i nawet sorce starego pokolenia przezywali ze teraz to sorc stanie sobie na koncu ekranu i bedzie z SD nawalal ale teraz ludzie sie przyzwyczaili i im przeszlo tak bedzie z tym updatem a nawet to ciesze sie ze gra najtem bedzie bardziej urozmaicona (rzut bronia i atak obszarowy czyli cos w stylu zajebania bronia w ziemie i zrobienie boom) oraz bedzie mial jakies szanse bo to naprawde zal widzialem filmik gosc 101 skilla+sword ring+Avenger nie mogl Hero zabic ostatnio starym najtem tak samo (skill 60 ktory sie troche czasu robi) z FSa bilem jakiegos 25 sorca w sumie to juz go nic nie bilem jak fuul defa dal wiec ciekawe jakby sie czuli sorcowie ktorzy zamiast z visa bic np po 100 to by bili po 30 tracac 20 many
eloMurarz89elo jest offline  
stary 09-06-2007, 02:19   #107
tomoe
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Demonq Pokaż post
http://hunted.pl/2007/06/08/update-przeciek-3/

a oto cytat który spowodował moja rezygnacje z gry w tibie od wyjscia updata:

"Oczywiście podniesie się teraz bunt, ale moc czarów zwłaszcza magów znacznie osłabnie. Dotyczy to przede wszystkim poziomów ponad 70. Obrażenia, które będą zadawane, nie będą już takie same, nie będą w takim stopniu zależeć od levelu."

exori vis/mort/flam (moim zdaniem podstawowe czary do expienia) zostaną znacznie obniżone
Wielu moich kumpli także rozważa odejście z tibi
CIPy niszczą tibię.

Napiszcie co wy myślicie na ten temat.
Proponuje ci znaleść sobie dziewczyne .... ŻAL
 
stary 09-06-2007, 08:40   #108
Cashtan
Użytkownik Forum
 
Cashtan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 499
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Sazgih
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jakas
Świat: Hiberna
Poziom: 100
Skille: Jakies
Poziom mag.: ?
Cashtan ma numer GG 3857546
Domyślny

Ten temat jest zrobiony zeby egoisci sie mogli wyplakac.
Jak wam wprowadzali wandy to sie cieszyliscie a my plakalismy, pelno ludiz zrobilo sorcow, a teraz bedzie na odwrot. Chcecie to sobie placzcie tylko dla siebie byscie all chcieli -.- I ciesze sie ze jestem knightem teraz mozecie pocalowac mnie o tu - w dupke

Jedziem jedziem exori con exori con !!1

#Edit
Aha, jeszcze fajne beda te nowe amunicje xD Jakies urozmaicenie

Aha, i co za ... wymyslilo nazwe tego tematu -.- Skandal to byl jak wam dali wandy visa i cipbota
__________________


Ostatnio edytowany przez Cashtan - 09-06-2007 o 08:42. Powód: Lubie Edytowac.
Cashtan jest offline  
stary 09-06-2007, 09:15   #109
Tomciu
Użytkownik Forum
 
Tomciu's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2004
Lokacja: Częstochowa

Posty: 399
Imię: ^^
Profesja: Paladin
Gildia: Ylyta
Poziom: 133
Skille: 0/0
Poziom mag.: Bu
Tomciu ma numer GG 4357271
Domyślny

już placzcie wszyscy sorce ;'((-ta gra nigdy nie bedzie zbalansowana ...-będzie tak zbalansują palka i knights ,sorce będą chcieli więcej itd...
Tomciu jest offline  
stary 09-06-2007, 09:27   #110
^Prusorone^
Użytkownik Forum
 
^Prusorone^'s Avatar
 
Data dołączenia: 31 12 2006
Lokacja: Kazordoon
Wiek: 33

Posty: 13
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Kowpow
Profesja: Knight
Świat: Isara
Poziom: 36
Skille: 70/68
Poziom mag.: 5
^Prusorone^ ma numer GG 8337258
Domyślny

Jestem za bo gralem kazda profesja i mialem dosyc spore levele
100% za

teraz od nowa zaczelem grac knightem to jest dopiero upokorzenie uptade to zmieni widze nawet po czesci
__________________
Pan jest pasterzem moim,
Niczego mi nie braknie
Na niwach zielonych pasie mnie.
Nad wody spokojne prowadzi mnie.
Duszę moją pokrzepia.
Wiedzie mnie ścieżkami sprawiedliwości
Ze względu na imię swoje.
Duszę moją pokrzepia.
Chociażbym nawet szedł ciemną doliną,
Zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną,
Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.
^Prusorone^ jest offline  
stary 09-06-2007, 09:31   #111
Uther92
Użytkownik Forum
 
Uther92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006
Lokacja: Za górami, za lasami....
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,388
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Ludzie, ja was nie rozumiem:
-Przed teaser'em: "knight i pall są udupieni, niech coś zrobią"
-Teraz:"eeee sorkiem i drutem grać sie nie da"
__________________
***
† Jarosław Krasuski (1974-2007)
***
Może wstawisz mi notkę ?
***
Masz problem z keyloggerem ? Nie jesteś pewien co do swojego bezpieczeństwa ? Chętnie ci pomogę
Uther92 jest offline  
stary 09-06-2007, 09:32   #112
Kogucik302
Użytkownik Forum
 
Kogucik302's Avatar
 
Data dołączenia: 26 12 2006
Lokacja: Bochnia
Wpisy bloga: 8

Posty: 799
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Titania
Kogucik302 ma numer GG 981793 Send a message via Skype™ to Kogucik302
Domyślny

Przecież to najgorszy update od czasów Souli! Osobiście gram sorkiem i wszystkie zmiany bym wytrzymal ale zobaczyłem to:
Cytuj:
Obrażenia wszystkich bełtów i strzał zależeć będą od umiejętności walki na dystans (distance fighting), wliczając w to wybuchające strzały (burst arrows).
Nie wytrzymałem! Oni nam każą chodzić w róźdżkch! Teraz knight i pall są dużo silniejsi! TO SKANDAL!
__________________


Kogucik302 jest offline  
stary 09-06-2007, 09:59   #113
CzesioMS
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale jeśli teraz mam d lance na 24lvlu a ona ma być od 50lvl'a to muszę się męczyć z F Axe? Bo jeśli tak to żadne ulepszenie.
 
stary 09-06-2007, 11:51   #114
Epikur
Użytkownik Forum
 
Epikur's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2006
Wiek: 36

Posty: 102
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Jak dla mnie all is good tylko nooby sie wkurzyły grające sorcem / drutem które w tibie może od roku grają a może i nie i niewiedza jak się kiedyś grało tymi profesjami a najśmieszniejsze jest to że duże lvle sie nie wypowiadają mimo że te obniżenie hita druta sorca dotyczy ich samych tj. poziomów 70+ czyli do wszystkich Noobów (bo inaczej niemożna ich nazwać) Nawet nie odczujesz że coś ci się hit zmienił na poziomie 70- "tak pisze na tibia.com".
A po 2 to zanim coś napiszecie radze się zastanowić ponieważ wreszcie będzie jakaś sprawiedliwość bo jak byście przeczytali posta na tibi.com to byście wiedzieli że od tego upa dla sorca / druta będzie najważniejszy mlvl a dla knighta skile i nareszcie cipy doszły do tego wniosku że trudniej jest wbić skila knightem żeby mieć hita o 2 lepszego niż drutem/sorcem lv który podnosi im hita też o 2
Od tego upa jak chcesz mieć dobrego druta / sorca niestety będziesz musiał stać tyle co knight trenując swój mlvl jak knight swoje skile.

Cytuj:
@derol Po raz pierwszy dobry update ze strony cipsoftu a nooby niech koncza grac w tibie
Heheheheheeh
__________________
"Naruszanie limitów sygnatury" --> ubecja naszych czasów

Ostatnio edytowany przez Epikur - 09-06-2007 o 11:55.
Epikur jest offline  
stary 09-06-2007, 12:03   #115
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Demonq Pokaż post
http://hunted.pl/2007/06/08/update-przeciek-3/

a oto cytat który spowodował moja rezygnacje z gry w tibie od wyjscia updata:

"Oczywiście podniesie się teraz bunt, ale moc czarów zwłaszcza magów znacznie osłabnie. Dotyczy to przede wszystkim poziomów ponad 70. Obrażenia, które będą zadawane, nie będą już takie same, nie będą w takim stopniu zależeć od levelu."

exori vis/mort/flam (moim zdaniem podstawowe czary do expienia) zostaną znacznie obniżone
Wielu moich kumpli także rozważa odejście z tibi
CIPy niszczą tibię.

Napiszcie co wy myślicie na ten temat.
bez urazy, jestes debilem.
i co? spadnie ci sila magi o 20% i co? zamiast 170 uderzysz 140 z visa i co? spalisz 20 many wiecej to co rece ci odpadna? i czytaj uwaznie newsa "Pall i Knight beda uderzac z run duzo slabiej" (bodajze tak to szlo) a ze u sorca bedzie liczyl sie mlvl to bardzo dobrze, bo po ostatnich updatach byl naprawde malo wazny
A myslisz ze sprawiedliwe bylo gdy sorc/drut rozwala wszystko wbija po pare lvli dziennie (70lvl+) a knight/.pal co? gora na 1 - 2 dziennie ich stac i to juz kosztowalo caly dzien.
myslisz ze co skillowanie skilla powyzej 80 bylo lajtowe? no i co? wskillowalem i gowno mi to dalo, dalej bylem slaby gdy sorc juz biegal i expowal spokojnie.
Teraz dopiero bedzie fair play i sobie pogadamy jak sorc bedzie spierdzielal jak mu wyskocze, juz mnie zabic nie umi a teraz to ja bede wstanie jeszcze efektownie sie obronic inaczej niz ucieczka. Teraz bedzie dopiero gra jak za dawnych czasow (tibia 6.9 - 7.4 mmm... )
@topic
i pisze jeszcze ze sorc / drut do lvl 70 - 80 nie zauwazy roznicy wiec o co drzesz kapcia? mowiel spadnie ci o pare % sila magi to swiat sie nie zawali -.- uzyjesz ten bp mf wiecej ( i tak jzu tani jest 1,1k a kiedys 2k) i nic ci sie nie stanie

@up
kolego popieram cie w 100%

@Czesio
Bedziesz mogl jej uzyc ale nie wykorzystasz jej pelnych atrybutow

Ostatnio edytowany przez Andrealfus - 09-06-2007 o 12:14.
Andrealfus jest offline  
stary 09-06-2007, 12:10   #116
Epikur
Użytkownik Forum
 
Epikur's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2006
Wiek: 36

Posty: 102
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A właśnie nie wiem czy sobie zdaliście z tego sprawę ale zobaczcie jakie teraz pvp serwery będą ciekawe ) jak knighci sie zaczną mścić na sorców i drutów którzy kiedyś ich tam położyli
Pierwsze co robie po upie to oblukam jak Seromontis i Eternal Oblivion poleci z lvlem w 1 dzień po upie
__________________
"Naruszanie limitów sygnatury" --> ubecja naszych czasów
Epikur jest offline  
stary 09-06-2007, 12:13   #117
Wirus)
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 04 2006

Posty: 11
Profesja: Knight
Świat: Keltera
Poziom: 25
Skille: 73/73
Poziom mag.: 5
Domyślny Dobrze Mówisz

TO już lekka przesada zgodze się niech Knight dostanie nowe bronie , lub więcej czarów ale pall i zmniejszyć ataki Magiczne!!!! Cip Soft juz troche przesadza ale co poradzisz to juz odnich zależy co zrobią w ubdate ale wątpie że zmniejszą atak ale wszystko możliwe.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<POZDRO>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>
Wirus) jest offline  
stary 09-06-2007, 12:16   #118
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wirus) Pokaż post
TO już lekka przesada zgodze się niech Knight dostanie nowe bronie , lub więcej czarów ale pall i zmniejszyć ataki Magiczne!!!! Cip Soft juz troche przesadza ale co poradzisz to juz odnich zależy co zrobią w ubdate ale wątpie że zmniejszą atak ale wszystko możliwe.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<POZDRO>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>

I dobrze ze cos palkowi dali udupiali go przez tyle updatow
co do atakow magicznych to tez dobrze bo jak widze sorca expiocego z viasa praktycznie za darmo na jakims kaso dajnym potworze to mi sie nie dobrze robi jak on pisze ze ma waste 10k -.- a lvl o 3 wyzej
Andrealfus jest offline  
stary 09-06-2007, 12:17   #119
Adow Adan
Użytkownik Forum
 
Adow Adan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Brzezie

Posty: 399
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jest
Świat: Honera
Poziom: 82
Skille: 80/73
Poziom mag.: 6
Adow Adan ma numer GG 7709842
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kogucik302 Pokaż post
Przecież to najgorszy update od czasów Souli! Osobiście gram sorkiem i wszystkie zmiany bym wytrzymal ale zobaczyłem to:

Nie wytrzymałem! Oni nam każą chodzić w róźdżkch! Teraz knight i pall są dużo silniejsi! TO SKANDAL!

Z tego co wiem to tylko palladyni powinni latać z łukiem -.-


Cytuj:
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem ale jeśli teraz mam d lance na 24lvlu a ona ma być od 50lvl'a to muszę się męczyć z F Axe? Bo jeśli tak to żadne ulepszenie.
Możesz biegać z d-lance , ale bedziesz miał mniejsze "możliwośći" tzn. Mniej bęziesz atakował na xx lvl niż na tym minimum co powinieneś ją nosic.


Ps. raczej d-lancy do 50 lvl nie podniosą(30 max)
__________________
~Counter Strike 1.6~
IP:77.79.210.73:27199
Hasło:klan

Nie toleruje Noobow z Honery ....

Cytuj:
"Gdyby te dzieci neo postawić jedno na drugim, ostatnie 'łupło' by główką w słońce..."
Adow Adan jest offline  
stary 09-06-2007, 12:31   #120
Leefoo
Użytkownik Forum
 
Leefoo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2005

Posty: 62
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Domyślny

OMG, ludzie. Jeszcze w Tibie 8.0 nie graliście, a już narzekacie
Pożyjemy - zobaczymy...

Ja się zastanawiam jak rozwiążą problem leczenia, skoro mlvl będzie odgrywał dużą rolę...
Leefoo jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:37.


Powered by vBulletin 3