Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 29-06-2007, 21:07   #21
Alanus Lutinum
Użytkownik Forum
 
Alanus Lutinum's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005
Wpisy bloga: 1

Posty: 735
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Obsidia
Alanus Lutinum ma numer GG 6972780
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pokers39 Pokaż post
Ten temat nie miał służyc do kłótni tylko do wyrazania własnych opini! Gdyby podobny temat powstał np po update 7.6 to sytuacji w której znajduja sie profesje magiczne była by inna. Powiem wam jedno raz na wozie, raz pod wozem

Co do niektorych sie zgadzam, ale mysle ze kolejny update bedzie juz naprawde wyrwnaniem profesji. Co byscie powiedzieli kiedy knight i palladyn zostal taki jak jest teraz, a drutowi i sorcowi dali by takie hity jak przed upadate 8.0?
Następne pół roku czekania. Na next update zaś przesadzą i tibia stanie się jednym wielkim gównem w którym żadną profesją nie da się grać CipSoft straci kasę, bo nikt grać nie będzie i ogólnie jeden wielki krach.
Alanus Lutinum jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-06-2007, 21:09   #22
Talron
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 05 2005
Lokacja: W jeleniej dziórze
Wiek: 33

Posty: 64
Stan: Aktywny gracz
Imię: Zafgos
Profesja: Knight
Świat: Thoria
Poziom: 30
Skille: 70/70
Poziom mag.: 5
Domyślny

Ale z was śmieszne postacie... Przedtem płakaliście że knighci i palkowie są za słabi a teraz jak już ich ulepszyli to płaczecie bo sorcowie i druci są cieniasami!!
Jak wam się nie podoba profesja to zmiencie na inną nikt wam nie każe grać sorcem/drd prawda?
Pozatym ludzie wybierają profesję którą lubią grać! Co was to obchodzi jakie hity będziecie walić na określonym lv przecież to tylko gra i nie ma co gadać: o nie mój kolega ma knajta i mnie zabije, nieee pliiiz zmieńcie to!!!BŁAGAAM!!!

PS
Druid tylko do uhów? A powiedzcie mi czym się różni druid od sorca oprócz tego że nie ma ue i e wave (i jakiś badziewnych czarów)których i tak nikt prawie nie używa?
Talron jest offline  
stary 29-06-2007, 21:14   #23
pokers39
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cerbor
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Talron Pokaż post
Ale z was śmieszne postacie... Przedtem płakaliście że knighci i palkowie są za słabi a teraz jak już ich ulepszyli to płaczecie bo sorcowie i druci są cieniasami!!
Jak wam się nie podoba profesja to zmiencie na inną nikt wam nie każe grać sorcem/drd prawda?
Pozatym ludzie wybierają profesję którą lubią grać! Co was to obchodzi jakie hity będziecie walić na określonym lv przecież to tylko gra i nie ma co gadać: o nie mój kolega ma knajta i mnie zabije, nieee pliiiz zmieńcie to!!!BŁAGAAM!!!

PS
Druid tylko do uhów? A powiedzcie mi czym się różni druid od sorca oprócz tego że nie ma ue i e wave (i jakiś badziewnych czarów)których i tak nikt prawie nie używa?
Masz racje ;d trzeba myslec pozytywnie jak knightci byli tak slabi ze na wojnach najczesciej padali to co stao? Nic przypadek? Nie za male hity jedynie explo moglo cos zdzialac albo nogi za pas i ucieczka
pokers39 jest offline  
stary 29-06-2007, 21:37   #24
TibiaToDno
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Wiek: 37

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Talron Pokaż post
Ale z was śmieszne postacie... Przedtem płakaliście że knighci i palkowie są za słabi a teraz jak już ich ulepszyli to płaczecie bo sorcowie i druci są cieniasami!!
Jak wam się nie podoba profesja to zmiencie na inną nikt wam nie każe grać sorcem/drd prawda?
Pozatym ludzie wybierają profesję którą lubią grać! Co was to obchodzi jakie hity będziecie walić na określonym lv przecież to tylko gra i nie ma co gadać: o nie mój kolega ma knajta i mnie zabije, nieee pliiiz zmieńcie to!!!BŁAGAAM!!!

PS
Druid tylko do uhów? A powiedzcie mi czym się różni druid od sorca oprócz tego że nie ma ue i e wave (i jakiś badziewnych czarów)których i tak nikt prawie nie używa?
Sam jesteś śmieszna postać .W twoim poście brakuje logiki ... większość z ludzi ,którzy narzekali ze rycerz i paladyn są słabi teraz ma radoche ,ot co .
Prawda ,że nikt mi nie karze grać magiem ,ale zdecydowałem się na kupno pacca i wybór tej ze profesji bo znałem jej możliwości i ograniczenia ,oraz możliwości i ograniczenia pozostałych ,a teraz mi wywrócili wszystko do góry nogami -.- płace - żądam .Po co mam się męczyć magiem jak mogę rycem zrobić lvl 100 w 2 miechy ,do tego jak już zrobię owy lvl moge expic wydajniej i lepiej od maga ... co nie zmienia faktu ,że rycerz to denna ,nudna ,prosta i niewymagająca niczego od gracza profesja ,więc jak już na coś będę zmieniał
to na palla .
TibiaToDno jest offline  
stary 29-06-2007, 22:01   #25
Esther
Użytkownik Forum
 
Esther's Avatar
 
Data dołączenia: 21 10 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 157
Imię: Cheretyk
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 80
Skille: 84
Domyślny

Ja jestem knightem i przez ten up-date tez odechciewa mi sie grac. Tibia stala sie wielkim otsem, sam mam skile 80/81 ktore zrobilem na dlugo przed updatem zebym mogl expic bez waste na cycach, a teraz po update byle knight ze skilami 60/60 biega sobie po pohu, stracilem tyle czasu na skilowanie zeby teraz latalo po pohu 30+ knightow i w tym okolo 25 ponizej 25 lvla -.-. Po up date poprostu teraz nie ma gdzie expic nagle pelno knightow przywrocilo sie do zycia jak nigdy zaczeli expic na guardach pohu

I wcale przed updatem knight nie byl najslabsza i najbardziej pokrzywdzona profesja, wrecz przeciwnie wiekszosc ludzie na servach to sorki, knighty wiec jak knight byl taki slaby to czemu go wybierali? mi jakos nie przeszkadzaly moje hity i caloksztal profesjii dobrze wiedzialem co wybieram i dlatego nie narzekałem. Przed upem mozna bylo chodzic na hunty z sorcami bo mieli przyzwoite hity a teraz?? chca albo wiecej loota bo maja wiekszy waste albo wogole nie ma chętnych.
__________________
Appetite for Destruction

Ostatnio edytowany przez Esther - 29-06-2007 o 22:05.
Esther jest offline  
stary 29-06-2007, 22:22   #26
Gawroon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2007
Lokacja: South, Pomiędzy Dunajcem, a Popradem - Stary Sącz

Posty: 120
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: ---
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: ---
Poziom mag.: 23
Gawroon ma numer GG 9594190
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pokers39 Pokaż post
Ten temat nie miał służyc do kłótni tylko do wyrazania własnych opini! Gdyby podobny temat powstał np po update 7.6 to sytuacji w której znajduja sie profesje magiczne była by inna. Powiem wam jedno raz na wozie, raz pod wozem

Co do niektorych sie zgadzam, ale mysle ze kolejny update bedzie juz naprawde wyrwnaniem profesji. Co byscie powiedzieli kiedy knight i palladyn zostal taki jak jest teraz, a drutowi i sorcowi dali by takie hity jak przed upadate 8.0?

To to by był JEDEN WIELKI O T S ! Co za debilny pomysł - zgłoś się do cip'ów to cie zatrudnią.
Gawroon jest offline  
stary 29-06-2007, 22:25   #27
wrogonastawiony
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 07 2006
Lokacja: miast0 FxP

Posty: 1,014
Stan: Na Emeryturze
Imię: Namsto
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Don^Mokate Pokaż post
...i jeszcze wiekszy dmg.

Hęęęęęęęę ?
__________________
~ Founder of the Ufs.pl ~
wrogonastawiony jest offline  
stary 29-06-2007, 23:00   #28
Drakonir
Użytkownik Forum
 
Drakonir's Avatar
 
Data dołączenia: 30 10 2006

Posty: 257
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Furora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hooligan90 Pokaż post
2
@up

skilowales kiedys knightem? czhyba nie.... myslisz ze 73 skilla to wychodzac z rooka w 10 min robisz? ...
Nie ale napewno nie jest to mega evul zadanie
__________________
Kod:
Oryginalnie napisane przez MortaroDelToro666  Pokaż post
Muj ziomek mateusz dargon wielki wyslal mi super filmy i na nih som jego kolegi i on sam i oni tam grajom rozne scenki zresztom co wam bende gadal sami se luknijcie

Kod:
Ten koleś miał chyba 4 cc czyli około 400k a zresztą można przesłać innym charem kase do banku sam mam 21 lvl na roku i taki film moge nagrać bo już nim nie gram nic nadzwyczajnego.
Drakonir jest offline  
stary 29-06-2007, 23:07   #29
Gawroon
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2007
Lokacja: South, Pomiędzy Dunajcem, a Popradem - Stary Sącz

Posty: 120
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Gildia: ---
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: ---
Poziom mag.: 23
Gawroon ma numer GG 9594190
Domyślny

@up

On ci powie, że " to ejst mega evul zadanie ile się trzeba namęczyć(...)", bo nigdy nie grał sorcem ani drutem...wiem zaraz mi pojadą niedorozwoje, że co ja wiem o tibii mam "pszecierz" tylko 23 lvl....ale widzialem grę wyższych lvl...
Gawroon jest offline  
stary 30-06-2007, 01:48   #30
C@ryn
Użytkownik Forum
 
C@ryn's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2006

Posty: 127
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Elysia
Send a message via Skype™ to C@ryn
Domyślny

@up
Cfaniak ;]

@topic
Jak przed upem MDW wbił 14 kk expa a Sero max 5 kk to magom było dobrze, a teraz zmniejszyli im hity i afera na całe forum. Nie podoba się, nie grajcie, albo idźcie na otsy, tam bedziecie walić po 5 kk z óe i robić 14 kk expa w 5 minut ....
__________________
Ave

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wywerna Pokaż post
ja mieszkam w vernon,
mam eq:
platynowy armor
platynowe legi
beholder shield
dark helmet
buty arm 1

wiec blagam napisz konkretniej plz
C@ryn jest offline  
stary 30-06-2007, 02:30   #31
Muminek1993
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2007
Lokacja: Wawa

Posty: 72
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Pacera
Poziom: 28
Poziom mag.: 30
Domyślny ;p

Ja gralem przed upade sorcem i bede nim gral dalej bo moze cos nastepny upade mi da. denerwujaca jest tylko fala 20 lvl knightow i pallow ktorzy sie wpychaja na exp. Np dzis stalem na wyvernie z ds a obok mnie 5, 20 lvl knightow i 2 pallow 15 i 20 lvl i jak tu grac jak oni kradna loot.
Muminek1993 jest offline  
stary 30-06-2007, 10:34   #32
TibiaToDno
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 05 2007
Wiek: 37

Posty: 24
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Aldora
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin Pokaż post
Dzisiaj trafilem na ciekawa wypowiedz na temat update (niestety nie mam linka).

Balansacja byla potrzebna, tyle ze albo trzeba bylo obnizyc sorcow/druidow do obecnego poziomu, albo podbic rycerzy/palow do obecnego poziomu, robiac obydwie rzeczy CIP przecholowal.

Jesli by podbili tylko rycerzy do obecnego poziomu to wreszcie w PvP bylo by mniej wiecej rowno, ale znowu potwory staly by sie zdecydowanie za slabe.

Znowu zostawienie sorcow na poziomie sprzed update tez nie jest opcja... wyglada na to ze sorce zostana jak sa a rycerze wroca do tego jak byli albo podobnie (tak slyszalem na tescie wyglada).


No Gremlin już myślałem ze jesteś jednym z tych ślepo wierzących ,iż balansacja była prawidłowa i cipsoft wykonał od dawna potrzebne zmiany ... co oczywiście jest bzdurą .Byłbym widzieczny jakbyś napisał coś więcej !Kto napisał tego posta (tutor?GM?zwykły gracz?) i kiedy owe zmiany zostaną wprowadzone ...
TibiaToDno jest offline  
stary 30-06-2007, 10:38   #33
pokers39
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cerbor
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Domyślny

Powiedzmy ze zgadzam sie z wami, o tym balansie, jednak z palladynem przecholowali kiedys power bolty były tak drogie a teraz mozna kupic je w sklepie ze bezcen dla palladyna mogli by zostawic te nowy czary zeby wiecej za jednym razem boltow zrobic itp...
pokers39 jest offline  
stary 30-06-2007, 13:00   #34
Rzewnis
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 11 2004
Lokacja: Wroclaw
Wiek: 36

Posty: 29
Profesja: Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 100
Rzewnis ma numer GG 4276961
Domyślny

Wiecie co ja o tym myślę. Jak już balansują postacie to nie powinni obniżać siły postaci magicznych. Ludzie dosyć ciężko pracowali żeby nawbijać te swoje 200 lvle i teraz ciężko będzie im się przestawić na grę czymś co jest 2x słabsze.

Wydaje mi się, że dopóki nie wróci stara siła postaci magicznych, to TOP 100 na erigu będzie wyglądać tak jak wygląda teraz (99 rycerzy i paladynów + 1 mag)

Przeciętnego maga/druida raczej nie obchodzi jak silni są rycerze. Postacie magiczne potrzebują jednak mieć starą siłę, żeby mieć taką samą frajdę z gry. Co z tego że teraz są równi rycerzom, jeśli nie mają już takiej przyjemności z gry.

Rozwiązaniem tego mogło by rzeczywiście być zostawienie nowej siły ataku rycerzy i palków oraz starej siły magów drutów. Do tego można by wprowadzić jakieś super silne potworki które byłyby wyzwaniem nawet dla większych drużyn.
Rzewnis jest offline  
stary 30-06-2007, 13:10   #35
pokers39
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 07 2006
Lokacja: Port Hope

Posty: 54
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cerbor
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzewnis Pokaż post
Rozwiązaniem tego mogło by rzeczywiście być zostawienie nowej siły ataku rycerzy i palków oraz starej siły magów drutów. Do tego można by wprowadzić jakieś super silne potworki które byłyby wyzwaniem nawet dla większych drużyn.

Ciesze ze sie zgadzasz na takie cos ^^
pokers39 jest offline  
stary 30-06-2007, 14:02   #36
Neo_pl
Użytkownik Forum
 
Neo_pl's Avatar
 
Data dołączenia: 08 08 2005
Lokacja: Włocławek

Posty: 374
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Candia
Poziom: 60
Skille: 80/65
Poziom mag.: 15
Neo_pl ma numer GG 0002221
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez yz0 Pokaż post
Knight i pall nie mają hitów za free. Musieli na nie ciężko się na robić. Jak uważasz , że jest za free to spróbuj skillowania do co najmniej 80 sword fighting.
Wez wbij przynajmniej 70 mlev to pogadamy ^.^ NA 70 mlevelu walne z visa ze 150 ... 40 knight walnie czasami 250 chodz jego srednia jest ofc mniejsza lecz mnie to kosztuje on ma for free
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez alienXX Pokaż post
Wiesz co to jest necroposting?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Decade Pokaż post
Ruchanie zmarlych postow (necrofilia)?
Wskrzeszanie postow (necromancja)?
Ogromne forum ze zmarlymi postami (necropolia)?
Posty ktore moga summoonowac wiecej postów (Necromancerzy)?
ZANIM COKOLWIEK NAPISZESZ - WYSŁUCHAJ
Neo_pl jest offline  
stary 30-06-2007, 14:10   #37
Dark Sven
Użytkownik Forum
 
Dark Sven's Avatar
 
Data dołączenia: 20 08 2005
Lokacja: Śrem

Posty: 2,539
Domyślny

Odchodzą postacie magiczne, gdyż wyłączyli im "God Mode". Trudno, będa następni. Pracownicy Cip Softu z głodu nie umrą.
__________________
Cytuj:
- Nie wszyscy mogą być mądrzy, panie oberlejtnant – rzekł Szwejk tonem głębokiego przekonania. – Głupi muszą stanowić wyjątek, bo gdyby wszyscy ludzie byli mądrzy, to na świecie byłoby tyle rozumu, że co drugi człowiek zgłupiałby z tego.
Dark Sven jest offline  
stary 30-06-2007, 15:43   #38
Piotrek Marycha
Użytkownik Forum
 
Piotrek Marycha's Avatar
 
Data dołączenia: 16 02 2006
Lokacja: Legionowo
Wiek: 34

Posty: 1,529
Stan: Niegrający
Imię: Dobrzejszy
Profesja: Paladin
Gildia: ';..;'
Świat: Xerena
Poziom: 64
Skille: 81
Poziom mag.: 16
Piotrek Marycha ma numer GG 7952466
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Terravita Pokaż post
Powiedz mi kiedy to najci mieli "kijowo" bo ja sobie tego jakoś nie przypominam. To, że sorc/druid po update 7.8 był lepszy to nie znaczy, że najtem nie dało się grać...
a teraz sorcem nie da sie grac?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Acor Pokaż post
Cóż robiłem ostatnio testy ze znajomym na dragach, ja 60 ms 51 mlvl 5 smoków z czego potrzebowałem około 13 hitów na smoka. kosztowało mnie to jakieś ~1600 many licząc 2 exury gran na smoka. Znajomy knight 65 lvl wtedy 73 skill bron war hammer 1 smoczek 6 hitów, kolejny 7, następny 4, kolejny 6 ostatni 5, strata po jego stronie 2 runki uh.
LOL od kiedy sie 60 sorkiem Dragi bije?!?!?!?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Holek080 Pokaż post
Pall przed update wcale gorzej niż sorc nie miał. Sam grałem sorcem i pallem i cos o tym wiem
G*** wiesz, jakbys widzial 70 sorca robiącego 60k+/h bez waste to bys dopiero "cos o tym wiedział"
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez TibiaToDno Pokaż post
Prawda ,że nikt mi nie karze grać magiem ,ale zdecydowałem się na kupno pacca i wybór tej ze profesji bo znałem jej możliwości i ograniczenia ,oraz możliwości i ograniczenia pozostałych
chciales powiedziez ze znales możliwosci sorca (zadnych ograniczen) i ograniczenia innych profesji (zadnych mozliwosci)

Cytuj:
,a teraz mi wywrócili wszystko do góry nogami -.- płace - żądam
a qutfa knightci nie płacą? wiec czemu maja bic 2 x wolniej, 2 x slabiej, i 2 x mniej opłacalnie?

Cytuj:
Po co mam się męczyć magiem jak mogę rycem zrobić lvl 100 w 2 miechy ,do tego jak już zrobię owy lvl moge expic wydajniej i lepiej od maga ...
tydzien temu - "Po co mam sie meczyc knightem jak moge sorcem zrobic lvl 100 w 2 miechy, do tego jak juz zrobie owy lvl moge expic wydajniej i lepiej od knighta..."

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rzewnis Pokaż post
Wydaje mi się, że dopóki nie wróci stara siła postaci magicznych, to TOP 100 na erigu będzie wyglądać tak jak wygląda teraz (99 rycerzy i paladynów + 1 mag)
a co, za bardzo sie przyzwyczailes ze przed upem bylo 99 sorców + 1 knight ?

Cytuj:
Przeciętnego maga/druida raczej nie obchodzi jak silni są rycerze. Postacie magiczne potrzebują jednak mieć starą siłę, żeby mieć taką samą frajdę z gry. Co z tego że teraz są równi rycerzom, jeśli nie mają już takiej przyjemności z gry.
Masz racje, zajebista jest była przyjemnosc jak sorce biły 2x mocniej na 2x mniejszym lvl od knighta

Cytuj:
Rozwiązaniem tego mogło by rzeczywiście być zostawienie nowej siły ataku rycerzy i palków oraz starej siły magów drutów. Do tego można by wprowadzić jakieś super silne potworki które byłyby wyzwaniem nawet dla większych drużyn.
ale dalej by sie expilo na slabych monsterach, wiec nie tedy droga aby wprowadzac coraz to mocniejsze potwory......
__________________
"Istnieja dwie bezgraniczne rzeczy - wszechswiat i ludzka glupota. Chociaż co do wszechswiata nie jestem calkiem pewien... " (ALBERT EINSTEIN )
-------------------------------------------------------------------------------
Piotrek Marycha jest offline  
stary 30-06-2007, 16:06   #39
grzelu8
Użytkownik Forum
 
grzelu8's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: sk-ce

Posty: 301
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: MapleStory
Poziom: 3x
grzelu8 ma numer GG 5359575 Send a message via Skype™ to grzelu8
Domyślny

knightci powinni miec mniejszy atak od sorca ale expic tez z mniejszym waste, druidzi powinni byc niezbedni w kazdym party i uzywac buff
__________________

Ukryty tekst:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MortaroDelToro666 Pokaż post
Muj ziomek mateusz dargon wielki wyslal mi super filmy i na nih som jego kolegi i on sam i oni tam grajom rozne scenki zresztom co wam bende gadal sami se luknijcie
grzelu8 jest offline  
stary 30-06-2007, 16:14   #40
MrVego
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2005

Posty: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez grzelu8 Pokaż post
knightci powinni miec mniejszy atak od sorca ale expic tez z mniejszym waste, druidzi powinni byc niezbedni w kazdym party i uzywac buff
dlatego mysle, ze jesli by cipsoft mial cos naprawiac po tym updacie, to zwiekszyc sile sorkow, a knightow zostawic w spokoju, bo fajnie sie nimi gra, lecz sork zeczywiscie teraz jest zbyt slaby ;/
a druid jest potrzebny w party jako healer caly czas
tylko niektorzy nierozumieja sensu grania nim i mowia ze jest do dupy
MrVego jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:40.


Powered by vBulletin 3