Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Tibia.pl Counter-Strike 1.6 IP: 195.42.112.1:27030 > Cheaterzy

Notki

Cheaterzy Ktoś używa wspomagaczy? Masz na to dowody? Przedstaw je tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-12-2008, 13:16   #1
RuN_
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny HLTV.org - 1 slot = 0 Hax?

Witam. Gram na serwerze dość długo i jedno mnie denerwuje CZITY. Niektóre są tak perfidne, a inni potrafią je maskować ale to i tak widać więc i tak prędzej czy później można je wykryć (wystarczy jedna akcja) np. siedzisz w najmniej widocznym miejscu, ciemnym ktoś wybiega z bronią prosto na ciebie itp. to oznacza że ma wh, esp i takie tam. Widziałem parę osób na serwerze które dobrze maskują wspomagacze ale nie czepiam się ich, sumienie was zeżre. I tu HLTV się objawia tego jednego slota można wykorzystać aby w razie jakiś nieporozumień obejrzeć demko i spokój jest albo chociaż odblokować specta aby demko można było nagrać bo my gracze jesteśmy zmuszeni do użerania się z hajtami.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-02-2009, 15:16   #2
Teken
Użytkownik forum
 
Teken's Avatar
 
Data dołączenia: 01 02 2009
Lokacja: Płock

Posty: 6
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Hahahaha "np. siedzisz w najmniej widocznym miejscu, ciemnym ktoś wybiega z bronią prosto na ciebie itp. to oznacza że ma wh, esp i takie tam"
Myślisz że jak usiądziesz w jakimś rogu "najmniej widocznym miejscu, ciemnym"
to jest to dla kogoś jakiś problem?? Wystarczy sobie rozjaśnić grę przez opcje cs lub jakimś programem. A jak już tu wspomniałeś że ktoś odrazu wychodzi i do ciebie celuje to powiem ci że takie miejsca (ciemne itd.) są najczęściej sprawdzane
Teken jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-05-2009, 18:50   #3
Jacoja
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Mam nadizeje ze nie przeszkadza to ze odkopalem temat

niesety problem czitowania jest poruszany wszedzie.. nie wazne czy to serwer vac czy non steam czitow nie da sie wytepic ale mozna je ograniczac Mam takie pytanko.. bo niesety adminow nie ma zawsze na serwie a zdarza sie czy to mi czy komus innemu podejrzewac kogos o czity ale nie ma tego jak udowodnic poprzez braku miejsca na "spectach"(bo oc ot za demko robione w biegu co runde gdy zginiesz?). Czy jest wogle mozliwosc aby takowe miesjce zapewnic? wkoncu i tak afkow kickuje po jakims czasie wiec to by raczej nieblokowalo slotow nikomu
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2009, 18:52   #4
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Jeśli chodzi o te ciemne miejsca, to jest odwrotnie niż piszesz. Wiadomo, że jak jakiś początkujący chce się schować w poczekalni na mapie de_nuke, to wiadomo, że najprawdopodobniej stanie w ciemni koło kurnika, a większość graczy zawsze sprawdza ww ciemnię, bo tam jest największa szansa, że ktoś się schował. I nie świadczy to wcale o wh, tylko o doświadczeniu.
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2009, 11:03   #5
*Monia*
Użytkownik Forum
 
*Monia*'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 07 2009

Posty: 15
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Selena Pandoria
Poziom: 175
Domyślny

Co do HLTV moim zdaniem świetny pomysł bo często się przydaje. A co do specta, właśnie dlaczego jest zablokowany? Wiele razy chciałam demko kręcic bo jakiś hax był na serwerze. No i niestety na specta nie dało sie wejsc :/
Prosze o odblokowania graczą specta
*Monia* jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2009, 12:15   #6
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Jak chcesz kręcić demko to idziesz do teamu czitera i padasz na raszu : p

Spekt zablokowany, żeby ludzie nie zajmowali slota pijąc sobie kawę w drugim pokoju.
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-07-2009, 17:29   #7
Radix
CS Tibia.pl Team
 
Radix's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Forgotten Land

Posty: 622
Domyślny

Podoba mi się ten pomysł z HLTV. Zawsze można oglądnąć sobie jak ktoś gra, gdy człowiek się nudzi, albo zwyczajnie nagrać "czita" i po kłopocie. No i można śledzić owego bez podejrzeń, bo przecież nie będzie widział, że go obserwujemy. Ciekawi mnie zdanie reszty adminów i prosiłbym o przychylenie się do owej prośby (no chyba, że to jest płatne i was nie stać).
__________________

Pieśń II: Honor

Niech ktoś zawoła, że broda hańbą jest
A hańbą dla mnie będzie, go o głowę nie skrócić
Niech ktoś zwątpi w prawość mych braci,
Niech bogom swym dziękuje, jeśli kalectwem go tylko oszpecę,
Bo wstydem jest nie szanować
Tego co dla innych święte.
Słabością jest duma, jeśli
Honorem i szacunkiem w ryzach nie trzymana.
Rozważania tego, co mianem zabójcy okrzyknięty,
Który czuje, a los dla niego jedyny...
Radix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 01:50.


Powered by vBulletin 3