Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-08-2007, 13:31   #21
Mystiquel
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piterownik Pokaż post
Kolejny temat omg...
BOTOWAŁEM, BOTUJE I BĘDĘ BOTOWAŁ!
Sprawia mi to przyjemność i mam w dupie czy ty przez to nie możesz expić, nie możesz mnie dogonić z lvlem, lub jak sam powiedziałeś mama ci nie pozwala :<
I co? Obsluga tibia.pl pozwala na takie posty?
Hahaha to moze nie uzytkownicy sa nieteges a Moderatozy sa jacys je****
Bez Obrazy Takich powinni tepic, a nierobia z tym nic.
"BOTOWAŁEM, BOTUJE I BĘDĘ BOTOWAŁ!"
A botuj se... Nikt ci niebroni, ale sie kiedys niezdziw..

@Redfaction

"Pragnę zwrócić uwagę na to ze" Niekazdy siedzi przy tibi po 5/10h dziennie
Baa moze logujemy sie raz/2 razy w tygodniu?
Niewiesz tego, a z twoich postow wynika ze wedlug ciebie kazdy kto gra w tibie przesiaduje przyniej po 4/5 godzin dziennie...
Zastanow sie co piszesz, aha i skoro masz to w dupie to po jakiego je*** h*** sie odzywales? Noo Wlasnie.
Co do wypowiedzi 10lvli.. JA niemam 10lvla a w swojej "karieze tibijskiej" wbilem juz takie lvle o ktorych ty mozesz tylko pomazyc.
Jak narazie jedyna zbulwersowana osoba jesets tutaj ty ^^
Zbulwersowales sie tym ze chcemy tepic takich jak ty haha
Aha mam mozliwosc kozystania z botow ale jakos tego nierobie...
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-08-2007, 13:39   #22
lubiekasze
Użytkownik Forum
 
lubiekasze's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007

Posty: 29
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 90
Skille: 82/80
Domyślny

Ja gram w ta gierke od czasu do czasu , jesli naprade sie nudze. Wbijam powiedzmy 1lvl na miesiac , teraz mam 58lvl i nie widze w tym nic fajnego jak za mnie expilby bot. Wole miec teraz 58lvl wbity wlasnymi silami przez 3 lata niz 100lvl wbity w 2 miesiace ;o
W tibie nie graja tylko power gamerzy 0o

@redfaction
Zawsze istnieje opcja report i forum na tibia.com z podforum dla gmów
lubiekasze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 13:52   #23
redfaction
Użytkownik Forum
 
redfaction's Avatar
 
Data dołączenia: 07 12 2003
Lokacja: Tychy

Posty: 273
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ?
Świat: Kamadan!
Poziom: ?
redfaction ma numer GG 4524829
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystiquel Pokaż post
wbilem juz takie lvle o ktorych ty mozesz tylko pomazyc.
głupie słowne przekomarzanki. dowód?

@UP:
ano prawda.
Tylko, mało kto na takowe reaguje, a po za tym, co za idiota expi botem będąc 100% afk
;p
__________________
rallaggallar
redfaction jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 14:00   #24
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Kolejne dziecko wychowane przez tibia.org.pl
A przed chwiła napisalem ze tibia.org.pl SUX
Jedyne fora na jakich siedze to tibia.pl (bo to najpopularniejsze forum o tibii) oraz fora botow tibii bota ng oraz tibii auto. (na których pomagam w udoskonalaniu botow oraz daje wskazowki poczatkujacym boterom). Tibia.org.pl jest dla pseudo-boterów ktorzy uwazaja ze sa fajni bo maja TBI do robienia uchufff
Cytuj:
2xUP Noob ^^

Nie umiesz grać sam to nie graj.
Nie chcesz tracić czasu na gre to też nie graj.

UWAGA!!! Dzieci ta gra nie jest obowiązkowa!!! Chcesz graj, nie chcesz, szkoda Ci czasu, nie umiesz, mama nie pozwala = nie graj! Proste?? Nie dla wszystkich...

Jak się chwalicie, że bot gra za was, to znaczy tylko tyle, że jesteście script kiddie i nic więcej czyli prościej mówiąc pospolita lama.
A co jesli ktos lubi np zwiedzac mapke tibii a nie wystarczajacego lvla zeby gdzies pojsc i nie chce mu sie takowego robic?
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 18-08-2007 o 14:02.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 14:04   #25
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
A przed chwiła napisalem ze tibia.org.pl SUX
Jedyne fora na jakich siedze to tibia.pl (bo to najpopularniejsze forum o tibii) oraz fora botow tibii bota ng oraz tibii auto. (na których pomagam w udoskonalaniu botow oraz daje wskazowki poczatkujacym boterom). Tibia.org.pl jest dla pseudo-boterów ktorzy uwazaja ze sa fajni bo maja TBI do robienia uchufff

A co jesli ktos lubi np zwiedzac mapke tibii a nie wystarczajacego lvla zeby gdzies pojsc i nie chce mu sie takowego robic?
Hmm to mam rozumiec ze jak by nie bylo botow to bys nie ruszyl w tibi nawet poza miasto na rookgaardzie bo tam trzeba juz miec 2 lev a wkoncu zaczynasz z 1 lev i nie masz teoretycznie szans na wyjscie i zwiedzenie chodzby rookgaardu tak ?? Glupie tlumaczenie,,, szczegolnie jak bot wbije ci ten 100 lev to na demonach napewno bedziesz umial sobie oradzic
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.
Scobel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 14:07   #26
Teron-Gorefiend
Użytkownik Forum
 
Teron-Gorefiend's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2007
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 62
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Skille: +22fist
Domyślny

@2xUP
Robisz się coraz bardziej żałosny. Skoro jesteś boterem to wynoś się z tego forum bo ono nie toleruje takich ludzi jak ty.
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
Teron-Gorefiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 14:08   #27
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
Hmm to mam rozumiec ze jak by nie bylo botow to bys nie ruszyl w tibi nawet poza miasto na rookgaardzie bo tam trzeba juz miec 2 lev a wkoncu zaczynasz z 1 lev i nie masz teoretycznie szans na wyjscie i zwiedzenie chodzby rookgaardu tak ?? Glupie tlumaczenie,,, szczegolnie jak bot wbije ci ten 100 lev to na demonach napewno bedziesz umial sobie oradzic
Na demonach sobie juz nie raz radzilem a jesli zrobią takie potwory ze nie bede umial sobie poradzic (w co watpie bo potwory w tibii nie posiadaja zadnej sztucznej inteligencji) to po prostu bede padal pare razy az się nauczę. Ew. wbije wyzszy lvl i pojde. Myślisz ze odrabianie strat po śmierci sprawia jakikolwiek problem boterowi?

Pamiętaj ze ja nie botuje bezcelowo: moim celem w tibii jest poznanie dokladnie calego rooka i maina. A zeby tego dokonac musze miec haj lefel ktorego recznie mi sie nie chce robić. (bo nie po to gram w tibie zeby expic lecz zwiedzać, i znowu kolko sie zamyka xD)

To nie jest tak ze ja w ogole nie zabijam zadnych potworów. Wytlumacze ci to lopatalogicznie: pojawia sie zalozmy po winter update nowy potwór. Pierwsze co robie to wbijam odpowiedni lvl (na bocie) zeby na niego pojsc, drugie co robie to kupuje odpowiednie runy/mf'y/bolty czy co tam trzeba zaleznie od profesji i rangi potwora. Potem ide z nim walczyc. Walcze tak dlugo az sie naucze do perfekcyjnie pokonywac. (czyli w warunkach tibii nie dluzej niz godzina) Potem mi sie nudzi to ide na nastepnego potwora a jesli nie moge od razu pojsc to patrz punkt 1. W ten sposob postepuje z innymi rzeczami czyli hunty, questy, zwiedzanie miejsc itp. Tylko w pvp biore zawsze udzial bo mi sie podoba. Po prostu nie lubie 666 666 666 warlockow pod rzad zabijac bo to naprawde nudne. (skoro sie juz umie) Mam nadzieje ze to czytasz Scobel. Boter nie taki "iwul" lecz zwykly czlowiek ktory chce mi sie bawic przy grze a nie patrzec na cyferki jak wy myslicie ;<
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 18-08-2007 o 14:18.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 14:16   #28
Teron-Gorefiend
Użytkownik Forum
 
Teron-Gorefiend's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2007
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 62
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Skille: +22fist
Domyślny

Jak wbijesz na bocie ten swój high level to nie zrobisz tego uczciwie. Używając bota wcale nie jesteś super, hiper fajny ale jesteś oszustem który(jak zakładam) nie umie wbić lvl i tłumaczy się tym że mu się nie chce.

@Down

Może ja ci niewierze? Jak udowodnisz to że w ogóle umiesz grać? Jest pewnie wiele ludzi którym też nie chce się zabijać mobów a jednak nie przechodzą na bota. Czemu? Bo chcą ten lvl wbić uczciwie i nie są takimi rozpieszczonymi dziećmi które stawiają sobie postać na bocie a zasługi kierują na siebie.
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl

Ostatnio edytowany przez Teron-Gorefiend - 18-08-2007 o 14:29.
Teron-Gorefiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 14:20   #29
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teron-Gorefiend Pokaż post
Jak wbijesz na bocie ten swój high level to nie zrobisz tego uczciwie. Używając bota wcale nie jesteś super, hiper fajny ale jesteś oszustem który(jak zakładam) nie umie wbić lvl i tłumaczy się tym że mu się nie chce.
Ile razy mam powtarzac ze nie chce mi sie zabijac 666666666 warlockow pod rzad. Ani to trudne ani to ciekawe. Wystarczy zabic powiedzmy 100 zeby umiec z nimi walczyc.
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 14:30   #30
Piterownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Teron-Gorefiend Pokaż post
@2xUP
Robisz się coraz bardziej żałosny. Skoro jesteś boterem to wynoś się z tego forum bo ono nie toleruje takich ludzi jak ty.
Jak widzisz, toleruje.

Może i jestem oszustem, nie potrafiącym expić ale uwierz mi mam to gdzieś. Mnie nie kręci godzinne wybijanie x potwora ani granie raz na miesiąc :<

Ostatnio edytowany przez Piterownik - 18-08-2007 o 14:32.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 14:33   #31
Vantage
Użytkownik Forum
 
Vantage's Avatar
 
Data dołączenia: 04 02 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 35

Posty: 166
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Temat bez dna, ponieważ wg mnie każda ze stron ma swoją rację, którą będzie bronić.

Anty boterzy będą zgrywać się, jacy to oni nie są uczciwi i jak bardzo nie tolerują boterów, natomiast boterzy cały czas będą przedstawiać pozytywy grania na bocie. Nic w tym dziwnego. Po za tym pragnę zauważyć, że wielu z tych boterów tak naprawdę wcale nie botuje dla lvla, kasy.
Jak ładnie zauważył Piotrek <jakaśliczba> ktoś może botować, żeby np. odkrywać mapę. Wg mnie ktoś może botować, żeby pomóc koledze, np. zbierać mu pieniążki albo coś. Ten kolega wcale nie musi o tym wiedzieć.
Ile razy jest tak, że Ci "oszuści" widzą w tej grze większego RPGa, niż wielu uczciwych graczy (chodzi o to, że bez bota , uczciwość to szeroko rozumiane pojęcie).

Nie jestem za żadną ze stron, i chyba wiem jakie będą komentarze do mojego posta ;> .

No i jak już up ktoś wspomniał, nie przejmujcie się pierdołami, grajcie tak, żeby mieć fun.
__________________
Życie nie jest lepsze ani gorsze od naszych marzeń, jest tylko zupełnie inne.
William Shakespeare

Ostatnio edytowany przez Vantage - 18-08-2007 o 14:36.
Vantage jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 14:34   #32
Teron-Gorefiend
Użytkownik Forum
 
Teron-Gorefiend's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2007
Lokacja: Bielsko-Biała

Posty: 62
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Skille: +22fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Piterownik Pokaż post
Jak widzisz, toleruje.

Może i jestem oszustem, nie potrafiącym expić ale uwierz mi mam to gdzieś. Mnie nie kręci godzinne wybijanie x potwora ani granie raz na miesiąc :<
więc nie jesteś prawdziwym fanem tej gry, tylko jednym z plagi która ją niszczy.

@piotrek26111

nie będę się z tobą kłócił ponieważ twoje posty to "prowokacja rodem z onet.pl"
__________________
www.pajacyk.pl
www.polskieserce.pl
Teron-Gorefiend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 14:38   #33
Piterownik
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Może i niszczę, ale kiedyś byłem inny. Kiedyś expiłem sam i było super. Ale niestety czasy się zmieniły i teraz kiedy jest online 900+ osób, wszędzie biega conajmniej 1 bot, a na jednym expowisku lata po kilkanaście osób jedynym sposobem na exp jest właśnie bot ...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 15:50   #34
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

"Używam bota żeby potem pozwiedzać mapę"
A sratatatatata. Zwiedzenie mapy to też jeden mój cel w tibii, (poza kolekcjonerstwem. Przez tą kupę ładnego śmiecia w depo, o wartości parudziesięciu K mam dalej ekwipunek na 25 lvl-i dobrze mi z tym ) ale mogę to robić sam, bez wbijania poziomu botem. Jak miałem mały poziom zwiedzałem mało niebezpiecznie miejsca, potem-średnio niebezpieczne, a jak (jeśli-nie czuję potrzeby wbicia 123456 lvla) wbije wysoki, to będę zwiedzał bardzo niebezpieczne miejsca.
A co do pvp-Ale wiesz, że zakładając że przeciwnik gra uczciwie, jest to BARDZO niesprawiedliwe?
W prawdzie to jeszcze bardziej nielegalne, ale to sprzedawanie postaci to chyba najsensowniejsza opcja...


@up
Taa...
Ciekawe, bo znam parę osób, które wbiły wysoki lvl bez bota. Więc jednak jest jakaś opcja.



Dobraa, koniec!
Podsumowanie:
1)Nie-botterzy grają uczciwie, i (przynajmniej pod tym względem) nie łamią zasad tibii. Wiele z nich nie używa bota bo nie umie go zaprogramować. Często odpadają przy niskim poziomie.
2)Botterzy łamią tibia rules. Używają bota dla różnych celów-zwiedzanie, pvp, jednak, niestety najwięcej botterów robi to dla popisu "o look ja mam 100000 lvl i 1000kkkkk"
Z niewiadomych powodów-są ku****ko zarozumiali.
3)I tak to JA rox
__________________
Pisał to:
ichos
Michoss jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 17:22   #35
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Jeszcze raz powtorzę ten przyklad z nieszczesna demoną. Jest sobie koles ktory chce ja zwiedzac ale ma powiedzmy 30 lvl i nie chce mu sie expic. To sami pomyslcie co lepiej czy przesiedziec wiele godzin przed kompem bijac w kolko te same potwory czy moze ustawic sobie bota i miec za darmo.

Po drugie, expienie wymaga czasu a nie umiejetnosci. Zgodze sie z tym ze jak ktos nigdy nie widzial demona to nie bedzie umial go zabic. Ale jesli ktos zabil powiedzmy 100 demonow to myslicie ze tez nie bedzie umial? Oczywiscie ze JUZ umie. A kolejne 666666666 demonów ktore zabije po tych 100 pierwszych nie beda juz mu dawaly nowych umiejetnosci (bo juz umie zabijac demony) a jedynie punkty expa. Taka gra wtedy nazywa sie "dla cyferek". Zamiast tego mozna zapuscic bota i nic sie nie traci (bo juz sie umie zabijac demony) a zyskuje exp.

Umiejetnosci do expienia (nie mowie w tej chwili o pvp bo to calkiem inna bajka!) w danym miejscu nabywa sie w ciagu kilkunastu do kilkudziesieciu minut i mozna zrobic to w kazdej chwili robiac sobie na chwile przerwe w korzystaniu z bota. Pozniej jest juz tylko nudne powtarzanie umiejetnosci ktore sie nabylo. Wiec wasz koronny argument ze boter nie umie sam grac jest po prostu smieszny i zalosny, wsadzcie go sobie w ****

Czekam na sensowne argumenty inne niz "boter nie umie sam grac" bo ten argument obalilem w poprzednim akapicie tego posta
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 18-08-2007 o 17:31.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 17:37   #36
Gofin
Użytkownik Forum
 
Gofin's Avatar
 
Data dołączenia: 19 05 2006

Posty: 327
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Gofin
Profesja: Rookstayer
Świat: Azura
Poziom: 24
Skille: 22/24
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez piotrek26111 Pokaż post
Jeszcze raz powtorzę ten przyklad z nieszczesna demoną. Jest sobie koles ktory chce ja zwiedzac ale ma powiedzmy 30 lvl i nie chce mu sie expic. To sami pomyslcie co lepiej czy przesiedziec wiele godzin przed kompem bijac w kolko te same potwory czy moze ustawic sobie bota i miec za darmo.
A nie pomyślałeś, że jeszcze większą przyjemność dałoby zwiedzenie demony, gdybyś własnoręcznie wbił wymagany poziom? Siedzisz wiele dni, klepiesz potworki, ale w końcu po tym czasie nadchodzi nagroda? Jeżeli zdobędziesz ten poziom używając bota to nagroda (czyli możliwość gry na demonie) będzie mniej cieszyć. To tak jakby urodziny były codziennie- w końcu stałyby się rutyną i prezenty nie dawały by odpowiedniej radości.

Aha i chciałem zgłosić kolejnego bottera:
Perpetual Torment z Askary.
Wystarczy poczytać wypowiedzi piotrka26111 i założyć, że nick, który widnieje w jego sygnaturce to jego postać, by uznać to za dowód.

Ostatnio edytowany przez Gofin - 18-08-2007 o 17:39.
Gofin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 17:43   #37
piotrek26111
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007
Lokacja: postac "Perpetual Torment" zostala skasowana przez gmow za uzywanie tibia bota ng

Posty: 286
Profesja: Rookstayer
Świat: Askara
Poziom: 44
Skille: 22/26
Domyślny

Cytuj:
A nie pomyślałeś, że jeszcze większą przyjemność dałoby zwiedzenie demony, gdybyś własnoręcznie wbił wymagany poziom?
Szczerze? Nie. Aczkolwiek argument dosc sensowny.
Cytuj:
Aha i chciałem zgłosić kolejnego bottera:
Perpetual Torment z Askary.
Wystarczy poczytać wypowiedzi piotrka26111 i założyć, że nick, który widnieje w jego sygnaturce to jego postać, by uznać to za dowód.
Dowód to bedzie jak mnie gm zlapie.
Cytuj:
Czarna Lista Tematu:

piotrek26111
__________________
Za dużo kb.. 1kb ale zawsze.

Ostatnio edytowany przez piotrek26111 - 18-08-2007 o 17:46.
piotrek26111 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 18:20   #38
Sebarka
Użytkownik Forum
 
Sebarka's Avatar
 
Data dołączenia: 04 11 2006
Lokacja: Reda/Rookgard ^^

Posty: 84
Profesja: Rookstayer
Świat: Obsidia
Poziom: 33
Domyślny

@ Gofin


17:08 Please wait patiently for a gamemaster to reply.
Sebarka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 18:26   #39
Mystiquel
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Liczylem na jakies poparcie w tej sprawie, ale widze ze najlepiej poprostu wlaczyc bota i to pie***

WIEC WEDLUG WIEKSZOSCI TUTAJ ODPOWIADAJACYCH NA TEMAT NAJLEPIEJ NA TIBIA.PL ZAREKLAMOWAC BOTY...

Co jest panowie? Reklamujemy boty..
Zaczynamy od TibiaBot NG.
Co sadzicie, moze sie nauczymy crackowac? hahaha
(przeciez dla was boty sa legalne)
hmm, Zapraszam na www.tibiasoft.com tutaj znajdziecie kilka bocikow.
Dla moderatorow boty tez sa legalne bo wypowiedzi niektorych tutaj uzytkownikow niesa kasowane ani nic. (ta tez niepowinna byc skasowana)
Moze tibia.org.pl powinna posiadac miano supported fansite?
Oni przeciez maja boty i sa bosami ahhaah :/

To jest poprostu tragedia co sie tutaj dzieje,
Moderatorzy tego forum maja w dupie ze na ich forum botterstwo jest rozpowszechniane. No trudno takie czasy.

Ostatnio edytowany przez Mystiquel - 18-08-2007 o 18:29.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2007, 18:54   #40
Fpitolony w sprawe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 08 2006

Posty: 266
Profesja: Rookstayer
Domyślny

Przerosniete ego <lol>, mysli, ze jest wielki... Jak dla mnie - zalosny ;]
Botterzy z mojego serwa: Hyo Oja, Sharth Tukan, Modry Tukan, Majok the Rookstayer
Fpitolony w sprawe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:25.


Powered by vBulletin 3