Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Sondy

Notki

Sondy Tutaj znajdziecie wszelkie sondy przeprowadzane przez tibia.pl

Pokaż wyniki sondy: Czy wyładowujesz złość z gry w prawdziwym życiu?
Zawsze gdy umre w Tibii jestem zły w prawdziwym życiu, ale nie wyładowuje złości 756 34.81%
Gdy mnie coś wkurzy w grze zaczynam uderzać w klawiature, robie sie agresywny, itp. 142 6.54%
Gdy Tibia mnie wkurza, włączam inną gre i rozładowuje złośc 229 10.54%
Gdy Tibia mnie wkurzy, wyłączam komputer i zajmuje się czymś innym 407 18.74%
Nie przejmuję się tym co sie dzieje w grze i nigdy nie jestem zły w prawdziwym życiu z tego powodu. 638 29.37%
Głosujących: 2172. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 07-06-2006, 19:33   #141
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

Jak padam, rzucam przedmiotami po pokoju, kopię psa, dostaje padaczki, krzyczę, aż sąsiedzi słyszą, wyzywam matkę, nie odzywam się do nikogo przez tydzień, opuszczam się w szkole, nie zdałem przez to dwa razy.








A na poważnie...
Jeżeli ta gra wyzwala w was agresję w prawdziwym życiu, to chyba coś jest nie tak...

@Odpowiedziałem!
Nie przejmuję się tym co sie dzieje w grze i nigdy nie jestem zły w prawdziwym życiu z tego powodu.
__________________
Mithgar XX jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 08-06-2006, 13:03   #142
Helixaw
Użytkownik Forum
 
Helixaw's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: Sosnowiec
Wiek: 36

Posty: 636
Stan: Na Emeryturze
Imię: Polalunia
Świat: Aldora
Domyślny

Ciekaw jestem kiedy stworzą coś takiego jak pozwole na grę. Np. co 5 lat idziesz do jakiegoś psychitary na testy i on ci wystawia taki dokumencik, że możesz grać na kompie Wiem, poroniony pomysł, ale niektórzy rzeczywiście nie powinni grać w niektóre gry.
Ktoś napisał, że jego to nie dotyczy, bo zaczął grać gdy był już pełnoletni... Wg. mnie wiek nie gra tu roli, ja grałem w 3 pupy gier i to od maleńkiego i jakoś nikogo nie zabiłem, zawsze umiałem rożróżnić rzeczywistość od gry. Przed tibią grałem w UT (nawet przed egzaminem gimnazjalnym sobie włączyłem decka na pół godzinki i sparingowałem ), ale jakoś nikogo nie zabiłem i jestem niezwykle spokojny, co innego jak ktoś mnie zdenerwuje to już ma problem.
A tutaj filmik dla tru 1337 tibi4n h4ck0zz www.pwned.nl oto do czego prowadzi hacking
Helixaw jest offline  
stary 08-06-2006, 15:06   #143
Brat Dregalla
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

[quote=Mithgar XX]Jak padam, rzucam przedmiotami po pokoju, kopię psa, dostaje padaczki, krzyczę, aż sąsiedzi słyszą, wyzywam matkę, nie odzywam się do nikogo przez tydzień, opuszczam się w szkole, nie zdałem przez to dwa razy.

Ludzie rozwalacie mnie .Zaraz wybuchne ze smiechu ... Jak mozna przez durna gre bic mame czy cos takiego . To jest cos nie tak . Co do mnie to owszem po dedzie caly dzien nie gram na kompie ( bo obok tibii nie mam w co ) ale nie zebym mial komus krzywde zrobic bez przesady .

Ostatnio edytowany przez Brat Dregalla - 08-06-2006 o 15:08.
 
stary 08-06-2006, 15:10   #144
Brat Dregalla
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Brat Dregalla
Jak padam, rzucam przedmiotami po pokoju, kopię psa, dostaje padaczki, krzyczę, aż sąsiedzi słyszą, wyzywam matkę, nie odzywam się do nikogo przez tydzień, opuszczam się w szkole, nie zdałem przez to dwa razy.

Ludzie rozwalacie mnie .Zaraz wybuchne ze smiechu ... Jak mozna przez durna gre bic mame czy cos takiego . To jest cos nie tak . Co do mnie to owszem po dedzie caly dzien nie gram na kompie ( bo obok tibii nie mam w co ) ale nie zebym mial komus krzywde zrobic bez przesady .
Przypomnienie:
Jestem tylko :
 
stary 08-06-2006, 15:11   #145
Brat Dregalla
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

[quote=Mithgar XX]Jak padam, rzucam przedmiotami po pokoju, kopię psa, dostaje padaczki, krzyczę, aż sąsiedzi słyszą, wyzywam matkę, nie odzywam się do nikogo przez tydzień, opuszczam się w szkole, nie zdałem przez to dwa razy.

Ludzie rozwalacie mnie .Zaraz wybuchne ze smiechu ... Jak mozna przez durna gre bic mame czy cos takiego . To jest cos nie tak . Co do mnie to owszem po dedzie caly dzien nie gram na kompie ( bo obok tibii nie mam w co ) ale nie zebym mial komus krzywde zrobic bez przesady .
Przypominam, że jestem tylko :
 
stary 08-06-2006, 15:36   #146
Mithgar XX
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 01 2006
Wiek: 35

Posty: 260
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mithgar
Domyślny

[quote=Brat Dregalla]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mithgar XX
Jak padam, rzucam przedmiotami po pokoju, kopię psa, dostaje padaczki, krzyczę, aż sąsiedzi słyszą, wyzywam matkę, nie odzywam się do nikogo przez tydzień, opuszczam się w szkole, nie zdałem przez to dwa razy.

Ludzie rozwalacie mnie .Zaraz wybuchne ze smiechu ... Jak mozna przez durna gre bic mame czy cos takiego . To jest cos nie tak . Co do mnie to owszem po dedzie caly dzien nie gram na kompie ( bo obok tibii nie mam w co ) ale nie zebym mial komus krzywde zrobic bez przesady .
Przecież to była ironia, bucu...
Nie skapowałeś? Tibia wyżarła ci mózg?
__________________
Mithgar XX jest offline  
stary 17-06-2006, 16:01   #147
Aqua Mador
Użytkownik Forum
 
Aqua Mador's Avatar
 
Data dołączenia: 24 05 2006
Lokacja: We Włocławku

Posty: 124
Aqua Mador ma numer GG 3717081
Domyślny Nie ale tak

Nie wale w drzwi ale jestem wnerwiony
Aqua Mador jest offline  
stary 17-06-2006, 22:39   #148
Chaosek
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Helixaw, naprawde nikogo nie zabiłeś? Sukces! Jesteś wręcz zboczony jak na człowieka który zadaje się z grami od małego xD.
Hmm po dedzie żadnych skłonności do krzeseł nie mam. Ale przyznaję gra, wyzwala rasistowskie zapędy. Gdy wyjdę na plac lubię klepać niewinne demony. Oby TVN mnie nie dorwał :/
 
stary 18-06-2006, 11:26   #149
Glorfindel666
Użytkownik Forum
 
Glorfindel666's Avatar
 
Data dołączenia: 17 06 2006
Lokacja: Rook

Posty: 31
Stan: Początkujący
Imię: Endurin
Świat: Askara
Poziom: 4
Poziom mag.: 00
Domyślny Siekiera oryginalnie....

No... jak ostatnio mama mi wyłaczyła kompa. Był żeźnia z siekierą (co tam krzesło) goniłem somsiadów po ulicy, zabiłem kilka psów. A na koniec, przybył mistrz Jedi i wszytkich uratował.

Tak na serio, to se poprzeklinam jak padne. tylko tak aby starsza nie słyszała. I jest luzzz... i staram się odrobic. Lub pada hasło: "Kończe z Tibią" na to koledzy, "ta... napewno" i gram dalej. Ale nic tak nei wpienia jak Hack, posatci
Glorfindel666 jest offline  
stary 20-06-2006, 12:59   #150
los_hobbitos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 06 2006

Posty: 12
Profesja: Knight
Domyślny

Ja jak dedne to:
1. Rzucam przez chwilę bluzgami i przez tydzień gram w co innego
2. Zwalam winę za deda na mojego chomika

Chciałbym jeszcze powiedzieć, że na kompie gram od jakichś 7 lat i (o dziwo!) jeszcze nikogo nie zabiłem(muchy się chyba nie liczą ). A tak wogle to dziwi mnie to, że gościu jak kogoś zabije, to mówi: "Myślałem, że ożyje".
No i różni "krzyżowcy" takie rzeczy powtarzają. A tymczasem to BYZYDURA . W końcu w większości gier przeciwnicy raczej giną od jednego/dwóch strzałów i wcale nie ożywają. Tymczasem bohatorowie to megasuperduper napakowani kolesie, skuteczni jak niewiem co, no a jak zginą to ożyją, albo wczyta się save'a i po sprawie. Co z tego wynika? Ano to, że jeżeli komuś gry NAPRAWDĘ rozwaliły mózg, to zamiast kogoś zabijać, rzuciłby się z 5 piętra, albo jechał po zatłoczonej ulicy z prędkością 250km/h. Więc teksty typu "Myślałem, że ożyje" są totalnie bezpodstawnym kłamstwem. Takie jest moje zdanie. Uff ale się roooozpisałem .

Ostatnio edytowany przez los_hobbitos - 21-06-2006 o 12:25.
los_hobbitos jest offline  
stary 21-06-2006, 07:33   #151
Andrealfus
Zbanowany
 
Andrealfus's Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 894
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Andrealfus
Profesja: Elite Knight
Świat: Trimera
Poziom: 106
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Andrealfus ma numer GG 8673236
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Palladni
Kod:
Gdy mnie coś wkurzy w grze zaczynam uderzać w klawiature, robie sie agresywny, itp.
Rozbawiła mnie ta opcja, przypomniał mi się pewien filmik z agresywnym niemieckim graczem ;d

btw. Tą opcje też wybrałem bo funny ;d
Nom, barzo ta opcja przypomina tego niemieckiego gracza

ja wybralem ze załączam inna gre, nigdy nie jestem agresywny.

Ale ten koles co matke krzeslem zagasil to idiota (roku)
Andrealfus jest offline  
stary 22-06-2006, 15:19   #152
yattaman
Użytkownik Forum
 
yattaman's Avatar
 
Data dołączenia: 10 10 2005

Posty: 52
Stan: Niegrający
yattaman ma numer GG 6511864
Domyślny

jak skuszę w tibii to mam ochotę rozwalić monitor myszą, ale staram sie wyładować agresję na czymś innym (nie na mamie)
yattaman jest offline  
stary 22-06-2006, 16:27   #153
Pandaray
Użytkownik Forum
 
Pandaray's Avatar
 
Data dołączenia: 01 09 2005
Lokacja: Łdz

Posty: 59
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Trimera
Poziom: 44
Skille: 19/24
Poziom mag.: 53
Domyślny

A tam gadacie jak ja dedne to odrazu zbieram kumpli i lece po cialo xd jak odzyskam to odrazu daje loga i mam dosyc tibi na kilka dni...
Pandaray jest offline  
stary 22-06-2006, 20:26   #154
madalioni
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 01 2006
Lokacja: Jarosław- Polska

Posty: 59
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Madalioni
Profesja: Paladin
Gildia: FOD
Świat: Xantera
Domyślny

Jak mnie dednie czy coś... to troche sie denerwuje, ale nie jestem agrasywny itp.! Ale troche mi wtedy smutno
madalioni jest offline  
stary 23-06-2006, 22:52   #155
Damian-Wladca Wody
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 06 2006

Posty: 10
Damian-Wladca Wody ma numer GG 6849621
Strzałka A ja sie troche

Mnie moj pierwszy ded moja samodzielnom postaciom nie smucilem sie (a jak zaczynalem grac z kolegom to wogule nie patszalem na deda gralem dalej i to centralnie ) bo to nie bylA MOJA wina tylko gm.Mieszkalem se thais (sorc) i chodzielm w ruzne strony i raz poszedlem na 16 lvl na war wolfy orc shamana sprubowac (tak tam na guze thais ) i jusz mialem wchodzic a tu taki tekst: Orc activity near Thais reported!
Beware!
Pomysalem sobie co sie k***a dzieje spytalem 45 kniata kolege i powiedzal ze orki atakuja thais i zebym nie szedl bo bbenda tam silne potwory i pdane.A ja pomysalem sobie:to jednya sznasa zeby to zobaczyc wienc wracam.ide doszlem jusz prawie do bramy orc i orc speraman mi leci to co leje do red i leca se dalej .widze ludzie ide ide i patsze a tu k***a GM popatszlem
2 lvl =](jak zwykle )I patsze dalej ide widze jak ludzie konaczaja orki ridery niektuzy sie leja poszlem sobie jesze do gm chiwla minela i poszedl sobie bokiem .Zaczolem se pszeukiwac zeczy nie mienela minuta i ... jakis teks o orkach, mnustwo tele a z nich orki .Prawie wszytkie rodzaje (tylko walroda nie widzalem ale puzniej znalalem tezsz jego deda)i co to muwic ja 16 lewelek co ja moglem zrobic?laly mnie 2/3 ridery i warior robilem exura gran i nic :/ mam sena n asenie widze:13 riderow, 6 warirow ,6 liderow , 4 zerki , 3 szamany wajnie ze bylem prawie wsrotku tego !Padlem wyp[aldy mi moj pierwszy pb ihow i lece pocialo wychodze ze swiontyni i lece (to bylo na guze thiasi) a ta=m taki k***a tlok ze nie wiem pszpychalem sie z minute i szukam ciala a tam tyle cial ze huhuhuh ~!To szukam szukam i znajduje brass legi a mialem stuudet (a moj eq ruha 13 lvl [mialem ja do konca zycia [(zhakowli mi tom postaci)]]studet legi,stracilem buciki tera,p armorek,d hemecik,dark szild)i wola mnie polak 7 lvl zebym cos zoabczyl ide a tu pokazuje mi k armorek ja O.O powiedzal ze znalazl w warlordzie pokazlam mi cialo.i zacelem szukac zeczy i nie tylko ja szukam szkuam nic jak jusz wikesosc poszla zaczelem szkuac mojego ciala (nie dla lota ale tak se )robilem kupiki cial i nic pszeukalem wsyztko i okolicie nie bylo mnie ;P oj k***a ale odbieglem od tematu to nie temat na opwiesci
@topic?: (co to znaczy?)
Ja sie najzecsciej zniechecam po dedach gluwnie se strony skili (ja sorc) wiem ze to nie wazne dla sorca ale dlamnie tak gluwnie z tego powodu a co srace mpa to co mam sie powiecic?olac to to se kupie nowe (zart niemialem nawet blue rope)gluwnie z tego podu nie lubie dedow mlvl bizesz kase kupujesz mana fludy i jedziesz exp co to ma byc?Ale jak strace cos cennego dlamnie wieci emocjonelnie np. wentka z roka ,jabko z roka(tak te ot poczontku)to sie wtedy mam henci powiecic albo z*****c tego kogos i r*******c jego zwloki p*****e male kawalki i powiedziec aby mi odal zeczy !A teraz mnie zhakowali to moge powiedziec papa postacio papa moje kochane intemki papa koledzy od serca papa najlepszy kolego w tibi (ale mi sie smutno zrobilo)No k***a znowu odbieglem od tematu
A mnie najbardziej wkuza hack
A odedy to nie sa straszne tylko strata skilli jest najwkisza .
Jak mnie zabije pk to on ma doemnie pszero**ne u mnie do konca gdy bedne lepszy od niego poprostu zrkouje go z kolegami.
A jak potwor to trudno porustu lece p zeczy i jusz (moze jak sie wkuze to go z*****e)
Ja zaznacylem opcje z ze jak badne to ide zgrac w cos innego ale to zatko
Najczesciej lece po cialo i lece do dp i pszygotuwje sie i odrabiam straty(jesli nie mam ide po zeczy lub prosze kolegow i kolezanki o pomoc!)
Jak chcecie jeszce pare moch hisroyjek z ycia to powiecie
SORRY ZE TAK WSZYLO DUZO ALE MAM NADZIEJE ZE KTOS TO PSZECZYTA!!!
z gury sorra za literowki itp.
Damian-Wladca Wody jest offline  
stary 24-06-2006, 20:55   #156
Mastermind Toothy
Użytkownik Forum
 
Mastermind Toothy's Avatar
 
Data dołączenia: 26 02 2006
Lokacja: Bolesławiec

Posty: 217
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Berylia
Poziom: 48
Skille: 70+/70+
Poziom mag.: 6
Domyślny

Dzisiaj padłem i trochę się wkurzyłem ale nic się nie stało, jakiś noob lurował potworki(normalnie mi żadnego problemu nie sprawiają) tylko jak tu knightem ubić berserka atakującego na "trzeciego" robiącego hity po 100+ 15+ knightem, który strasznie znoobił i nawet nie otworzył bp z uhami ?? muahahahha mi rox
__________________
Shippuuden fan.
Ero-sennin fan!
Icha Icha Paradise reader.
Yondaime Hokage-sama no Konohagakure no Sato.
Infamous #1 Pimp of Konoha!
Mastermind Toothy jest offline  
stary 24-06-2006, 22:28   #157
DarkFlare
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Zdarzyło się czasem paść przez własną głupotę, czy też PK, ale nigdy nie demolowałem pokoju, czy też nie ubliżałem komukolwiek... ;]
 
stary 25-06-2006, 00:20   #158
Metis
Użytkownik forum
 
Metis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 03 2005
Lokacja: Głuchołazy

Posty: 9
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elder Druid
Metis ma numer GG 1545364 Metis ma login Tlenu metis010@o2.pl
Domyślny

Ja jak padnę to przeważnie jestem troche wkurzony i staram sie odrobić jak najszybciej lvl, co jednak przeważnie konczy sie drugim deadem (jednak szybka gra nie zawsze wychodzi na zdrowie ), a wtedy żegnaj Tibio na 1-2 miesiące (taki ban założony przez samego siebie ) i zajmuje sie całekiem czym innym nie myślac o grze.
Metis jest offline  
stary 25-06-2006, 17:22   #159
orgizz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 21 12 2004
Lokacja: Toruń
Wiek: 36

Posty: 128
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Lunara
Poziom: 58
Skille: 22/26
Poziom mag.: 60
orgizz ma numer GG 6427395
Domyślny

nie ma mojej odpowiedzi w tej sondzie
gdy jestem zły w prawdziwym życiu wyładowuje złość w tibii żeby rozładowac to nie czyniąc nikomu większej krzywdy
__________________
Ctrl - Alt - Elite
The Alter Ego
orgizz jest offline  
stary 25-06-2006, 18:07   #160
Flisik
Użytkownik Forum
 
Flisik's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2006
Lokacja: Stalowa Wola
Wiek: 31

Posty: 332
Profesja: Knight
Świat: Thoria/Calmera
Domyślny

Moze troche, ale otoczenie az tak bardzo tego nie odczuwa. Jak mnie hackneli to Quake II "give all" double shotgun i odrazu zlosc mija . BTW. Quake i UT ROX!!!
Flisik jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:34.


Powered by vBulletin 3