Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 31-03-2006, 22:49   #101
The Shodow
Użytkownik Forum
 
The Shodow's Avatar
 
Data dołączenia: 22 07 2005

Posty: 242
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Ja jestem tak uzalezniony, ze gram w tibie z przyzwyczajenia, loguje postac i czytam forum. To jest dopiero chore
The Shodow jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-03-2006, 23:49   #102
Shokei
Użytkownik Forum
 
Shokei's Avatar
 
Data dołączenia: 22 01 2006
Lokacja: Białystok

Posty: 856
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Askara
Poziom: 174
Poziom mag.: 74
Domyślny

ta gra jest schizowa ciągle chcesz byc lepszy od innych ;p ja jescze wychodze na podwórko to kolegów itp ;p do szkoły tez o dziwo chodze ;p i nawet srednio mi idze ;p gram max 4h+ ale ta gra wciąga jak chój
__________________
Shokei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-04-2006, 22:12   #103
Bokser
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 11 2005
Lokacja: Konin

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Imię: -----
Profesja: Knight
Świat: Kyra
Domyślny

Zimą ptasia grypa w moim bloku by mnie nie obchodziła bo bym grałw tibie latem podobnie ale wychodze na dwor do kolegow ostatnio jak jest ciepło to moj przyjaciele przyjaciolki i dziewczyna gdzieś wyciagaja a to do kina na basen na kregle i wogle ; ) ale gdyby nie oni to cała sobota i niedziela była by przegrana.....w grę tibia
Bokser jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-04-2006, 23:59   #104
harddog
Użytkownik forum
 
harddog's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2004
Lokacja: W moim domu
Wiek: 31

Posty: 18
Stan: Rookstayer
harddog ma numer GG 2996496
Domyślny

Witam

Znam ludzi dla których tibia to nałóg, zakładają konta o nazwie tibia, potworów w tibi np. mój kumpel ma email [email protected] :/ Ja sam kiedyś taki byłem potem przez 1 rok nie grałem i nauczyłem sie dystansu, Gram już 4 miesiące i bez problemowo odchodze od kompa, przestaje grać itd.

Uważam że wystarczy silna wola, to jest jak z alkocholem lub papierosami


Pozdr0
harddog jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-04-2006, 09:56   #105
Pomidorowy drago
Użytkownik forum
 
Pomidorowy drago's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2005
Lokacja: Grajewo

Posty: 24
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Aurea
Pomidorowy drago ma numer GG 1430105 Send a message via Skype™ to Pomidorowy drago
Domyślny

zgadzam sie z tobą tibia to moj nalug i nic tego nie zmieni
Pomidorowy drago jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-04-2006, 13:54   #106
Naurel_Askara
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ja nie gram juz 2 miesiace i ostatnio znowu mnie meczy zeby wrocic nie zgodze sie z tymi ktorzy twierdza ze to nie jest nalog bo gdyby nie byl to moglbym sobie tego odmowic i jeszcze te schematy kiedys sie gra a wlasciwie kiedy sie nie gra tzn siedzisz sobie np w szkole i myslisz o expieniu, skilowaniu, robieniu run o huntach itd robisz to w swojej glowie albo sny zwiazane z tibia kiedy gralem i mialem okres najbardziej hardcorowego expienia to nie myslalem o niczym innym tylko o tibi i nawet o tym snilem albo jak np ogladasz telewizje (bo juz zygasz expieniem albo masz zajetego kompa) a tam wiadomosci ze ktos wysadzil w powietrze 5 osob to odrazu myslisz sobie "qrwa prawie bana dostal" to jest chore szkoda ze nie ma terapi dla uzaleznionych od tibi bo chetnie bym poszedl gdyby nie szkola to nigdy bym jej nie rzucal bo nie oszukujmy sie ale jest to najlepsza gra na swiecie w mojej klasie 3 osoby wlacznie ze mna graja w tibie i chyba tylko ja zdam do nastepnej klasy chociaz to tez nie jest moj najlepszy ziomek z ktorym zawsze gralem przestal chodzic do szkoly bo musi expic sry za ten spam ale musialem sie wygadac
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 14:48   #107
Maxxel
Użytkownik forum
 
Maxxel's Avatar
 
Data dołączenia: 05 03 2006

Posty: 27
Domyślny

Wow! Co ja tu słysze (czytam ) . Tylko człowiek w nałogu może mówić że nie jest uzależniony. Więc można uznać że Tibia to nałóg ale z drugiej strony srać tez musisz (a gdybyś niemusiał srać to i tak byś zgłupiał od nieużywania mięsni dupy ). Bo wkońcu ja może i myśle ciągle o Tibii ale grać nie musze za często bo bardziej mnie interesują kontakty toważyskie a nie "hard expienie" i dlatego jak wejde na Tibie i niema nikogo na VIP z kumpli to "Logout" i BYE BYE TIBIO !!!
Maxxel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 15:50   #108
Edek Rozprowacz
Użytkownik Forum
 
Edek Rozprowacz's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Wiek: 35

Posty: 155
Stan: Niegrający
Profesja: Rookstayer
Gildia: AvE MoR
Świat: Aurea
Poziom: 44
Skille: xx/xx
Poziom mag.: xD
Send a message via Skype™ to Edek Rozprowacz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Chickenpox
Mam kilka kolegow z PACCem i conajmniej jeden z nich ( Hiho Major Doomus ) mowil mi, iz Pacc to strata czasu i pieniedzy. Patrzcie, ile czasu tracicie przez ta gre. Ja tez bylem nia zaslepiony, jednak wykorzystalem ten moment, gdy odechcialo mi sie grac ( dedlem na beho i stracilem okolo 10 k ) i dzieki Niemu ( Hail Jesus Christ ) uwolnilem sie od nalogu gorszego niz jakakolwiek tortura. Dzieci, patrzcie jak ta gra was OGLUPIA. Ta gra jest taka monotonna ( chociazby 1 mana point co 6-12 sekund ) co znaczy, ze w 1 godzine zyskujecie tylko ( bodajze, nie chce mi sie liczyc ) 1000-500 many! Wiem, ze okolo 70 % z was popatrzy na ten post i zaraz odpowie mi na to 1, krotkim zdaniem ( a moze zdaneczkiem ) i nie trudno przewidziec, iz napiszecie '' n00b, ty k**wo, jestes glupi'' itd. Ja napisalem swoje. Napisalem to dla Waszego Dobra. Nie chce, aby wiele dzieci stracilo swoje cenne dziecinstwo ( tak jak ja, teraz tego zaluje ) przy komputerze. Naprawde, kiedys pocinalem w kompa 4-8 h dziennie w rozne gry, teraz mysle, ze w ten czas moglem pojsc do kolegow, pograc w pilke itp. Juz wyczerpaly sie moje pomysly. To juz wszystko. Jesli przeczytales moj post od pocatku do konca, dziekuje Ci ( a moze thx 4 u ? ).
THE END
Wielki respect dla ciebie za ten post. Ja przestałem grać z yyy 2 miechy temu. Teraz potrafie spojrzeć obiektywnie na to jak bardzo tibia jest czasożerna i uzależnia. Każdy kto mówi że gra ale potrafi w każdej chwili skończyć sam siebie oszukuje. Mój koniec z tibią zawdzięczam Guaio oraz Religii. Sporo osób namawiało mnie żebym wrócił do tibii jednak puki co byłem twardy i sie nie dałem ;p
Ps. Do forum mam jakiś sentyment więc od czasu do czasu tu zaglądam.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Michoss Pokaż post
Oczywiście, on jest małe zakompleksione bobo a ty jesteś wielkim ogromnym dorosłym i masz potężnego h*ja.
Nic dodać nic ująć N/C
Edek Rozprowacz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 16:07   #109
Wybraniec Ludzi
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 12 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 53
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Dark Ravens
Świat: Danubia
Poziom: 35
Skille: 19/23
Poziom mag.: 37
Wybraniec Ludzi ma numer GG 2572857
Domyślny

Z tibii da sie zrezygnowac ja obecnie w tibie gram ale pzrez wakacje gralem sobie w co innego i na tibii mi nie zalezalo, no ale znowu mi sie zachcialo grac i teraz gram dalej ;] ;]
__________________
Widzisz tego knighta to jest zwykły ban a widzisz tego Sorcerera to jest wlaśnie czikita



(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Wybraniec Ludzi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 16:25   #110
Palooh
Użytkownik Forum
 
Palooh's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Lokacja: In Your Brain...
Wiek: 30

Posty: 69
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Honera
Poziom: 34
Skille: -/23
Poziom mag.: 37
Domyślny

Tibia wcale nie jest nałogiem, przynajmniej dla mnie. Właśnie padłem na guardzie, strasznie głupia śmierć, bo leję guardy jak chcę, a teraz zaryzykowałem ze 120hp i mi sieknął combo, bo 2 soldki zajęły tarczę ;/ I w tym momencie robię długą przerwę w Tibii, zresztą często takie robię, nawet po 6,7 miesięcy.
Palooh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 16:51   #111
Dregar
Użytkownik Forum
 
Dregar's Avatar
 
Data dołączenia: 14 02 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 448
Domyślny

Ja nie jestem uniezalezniony bo jak trzeba sie zabrac za nauke w szkole to odchodze i potrawie przez tydzien nie grac logujac sie na 30 minut ale ogulnie nie wiem czy bym dal rade nie grac tak zaluzmy 6 miechow bez jednego zalogowania sie No moze to takei male uzaleznienie no ale takie tylko tyci tyci
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xaemus Serigimox
Jak wiemy każdy człowiek wyposażony został w odbyt i rozum (no może oprócz Lisa Zapinatora)
Dregar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-04-2006, 17:32   #112
jaroslawbeczek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 02 2006

Posty: 58
Domyślny

w tibie gram 2,5 roku, mialem po 2 latach przerwe na 2 miesiace no i kolega mnie namowil to wrocilem, a teraz , na nowym świecie moj 30 knight padl i znowu nie gram, rozdalem 40k za darmo ludziom, teraz troszke otsy, ale co dalej ? sam nie wiem, czy skonczyc z ta badziewna gra czy isc na nowy serverek i 2 miechy przerwy , prosze o rade
swiaty na ktorych mialem 20 lvl, i kilka postaci + :
celesta nebula selena thoria furora kyra xerena
jaroslawbeczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-04-2006, 22:40   #113
Weebster14
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 04 2006

Posty: 7
Domyślny

Jeśli macie problemy z Tibiom to najlepiej znaleźć sobie jakaś inna gre nie koniecznie na kompie np. na dworze podaje jedne fajnych gier ale nie nudnych np. Wolfenstein ET , www.ogame.pl otd. a jak to nie pomoze to spedzac czas z kumplami albo ... wiecie co mam na myśli
Weebster14 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 19:17   #114
Khalak
Użytkownik Forum
 
Khalak's Avatar
 
Data dołączenia: 25 06 2006

Posty: 243
Stan: Na Emeryturze
Żarówka

Witam,
przepraszam za odświeżenie tematu, ale nie chce zakładać nowego. Mam pewien problem z Tibią: chodzi o to że mnie ciągnie do tej przeklętej gry, gdy jestem w towarzystwie osób grających (jestem w wieku szkolnym więc tego czynnika nie wyeliminuję ). Przestawałem grać kilka razy (np. wakacje gdy nie miałem kontaktu z klasą), ale ciągle wracam na tydzień, 2 tygodnie i znowu wywalam całe to gówno na około 2 miesiące i ponownie na 2 tygodnie ściągam. Ale przejdźmy do rzeczy, jak w chello mogę bezpowrotnie zablokować port 7171?? Z góry dzięki za odpowiedź i jeszcze raz przepraszam za odświeżenie tematu
__________________
Khalak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 19:22   #115
Vandoz
Zbanowany
 
Data dołączenia: 10 03 2006

Posty: 512
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Khalak Pokaż post
Witam,
przepraszam za odświeżenie tematu, ale nie chce zakładać nowego. Mam pewien problem z Tibią: chodzi o to że mnie ciągnie do tej przeklętej gry, gdy jestem w towarzystwie osób grających (jestem w wieku szkolnym więc tego czynnika nie wyeliminuję ). Przestawałem grać kilka razy (np. wakacje gdy nie miałem kontaktu z klasą), ale ciągle wracam na tydzień, 2 tygodnie i znowu wywalam całe to gówno na około 2 miesiące i ponownie na 2 tygodnie ściągam. Ale przejdźmy do rzeczy, jak w chello mogę bezpowrotnie zablokować port 7171?? Z góry dzięki za odpowiedź i jeszcze raz przepraszam za odświeżenie tematu
LoL?
Jedz do psychologa >.<
Vandoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 20:26   #116
maxym92
Zbanowany
 
maxym92's Avatar
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: Wrocław

Posty: 18
Świat: harmonia,nebula
Domyślny Nałogowa?

Ja zacząłem grać dokładnie rok temu, w listopadzie, początkowo myślałem że to szajs, jak w to można grać itp... Dopiero gdzieś koło marca/ kwietnia kiedy Tibia mi się spodobała zaczęło sie granie non-stop ale przyszły wakacja i cóż, wyjazdy,wyjścia z domku, niemiałemna nią czasu... Niestety nadchodzi zima, nie bedzie już siedznia godzinami na dworze itp... Nadchodzą czasy Tibii Latem mam nadzieje wzystko wróci do normy. Myśle że gdybym nie miał tyle wolnego czasu to bym dalej myśał o Tibii tak jak rok temu.. pozdraiam wszystkich Tibio-maniaków, anty-tibijczyków też
maxym92 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 20:30   #117
zaksus
Użytkownik Forum
 
zaksus's Avatar
 
Data dołączenia: 08 09 2006
Lokacja: Łódź

Posty: 34
Stan: Niegrający
Imię: Sir Zaksus
Profesja: Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 34
Domyślny Hehehehe

Taaaaa.....na poczatku nie mogelm sie oderwac ale pozniej mi sie znudzila, kupilem se DoDa Source i NFS Carbon i juz nie gram miesiac
zaksus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 20:44   #118
]mariusz[
Użytkownik forum
 
]mariusz['s Avatar
 
Data dołączenia: 07 11 2006
Lokacja: Wodzisław Slaski

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Menera
Poziom: 10
Skille: 20sw/20
Poziom mag.: 1
]mariusz[ ma numer GG 297788
Domyślny

Ja w Tibie [CHAR][/CHAR] gram jakies 2 miesiace,prze ten 1 miesiac kłuciłem sie z tata o kompa
]mariusz[ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 21:57   #119
Marander
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Dla mnie tibia jest zwykłą grą on-line w ktora moge przestac grać za chwile,gram dla przyjemności a nie że musze...Prawdziwym nałogiem są fajki i już nie rzuce...Nie potrafie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2006, 22:06   #120
Nedhalas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 06 2006
Lokacja: Bdg

Posty: 15
Stan: Początkujący
Imię: Nedhalas
Profesja: Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 30
Poziom mag.: 13
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maxym92 Pokaż post
Ja zacząłem grać dokładnie rok temu, w listopadzie, początkowo myślałem że to szajs, jak w to można grać itp... Dopiero gdzieś koło marca/ kwietnia kiedy Tibia mi się spodobała zaczęło sie granie non-stop ale przyszły wakacja i cóż, wyjazdy,wyjścia z domku, niemiałemna nią czasu... Niestety nadchodzi zima, nie bedzie już siedznia godzinami na dworze itp... Nadchodzą czasy Tibii Latem mam nadzieje wzystko wróci do normy. Myśle że gdybym nie miał tyle wolnego czasu to bym dalej myśał o Tibii tak jak rok temu.. pozdraiam wszystkich Tibio-maniaków, anty-tibijczyków też
Brawo,brawo przez taki czas wbiles 11lvl :| Gratz dla Ciebie
Nedhalas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:25.


Powered by vBulletin 3