Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-09-2007, 23:15   #181
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez exeros Pokaż post
Powiem jedno.
PIERDOLICIE
Human na s1 może za*****ć 15 dreczów >.>
Human na s2 może za*****ć 3 tyranty pod rząd >.>
(...)
@zoliax
Wystarczy nie grać na servie full noobs...normalnie się znajdzie 2-3 osoby które wystarczą, a jak nie to solo ! xD
(...)
Huja nie aimbotów, staż w innych grach dużo nie daję.
Słuchawki+md=drecz na wyczucie idzie...nawet nie celujesz, po prostu ruszasz ręką i pyk...
UWIEŻ że da się dojść do takiego skila, ale trza grać i grać, tyle...ile to ja banów za "aimbota" dostałem huehue
Ta... o ile te "drecze" biegną na otwartym terenie w linii prostej bez uników... I jaką bronią chcesz to zrobić? Karabin ma za mało kulek(wymagałoby to przeładowywania pare razy), strzelby możesz użyć na krótki dystans, a nie wierzę że zdołasz ustrzelić z 5 metrów 15 "pajączków", nim co trzeci z nich nie uderzy cię raz w nogę... A przy takim rozkładzie sił to nawet zbroja nie pomoże... Lasgun tu mógłby zdać egzamin, jednak i tak trafić 3 razy każdego nim uda im się podbiec... massdriver-ta, jego szybkostrzelność jest powalająca... No i 5 kulek w magazynku zapeni ci wygraną bez przeładowywania! Chaingun... to samo co strzelba-broń krótkodystansowa...
Człowieczek na s2 kontra 3 Tyranty? Z taką plasmą potrzebujesz trafić 134 razy... powodzenia, uda ci się przecież to wszystko wystrzelić i jeszcze przeładować raz czy dwa w międzyczasie nim te 3 Tyranty trafią cie całe, o zgrozo, dwa razy. No chyba że masz na myśli zakampienie się w bazie i zabicie 3 Tyrantów stojących w miejscu i patrzących na opadający do 0 licznik życia... Noob ucieknie po ułamku sekundy pod ostrzałem, dobry gracz nie da tak łatwo się zabić...


Powiedz mi jaki ja mam wybór serwerów, gdy na ok. 10 ping nie przekracza 100 w samej wyszukiwarce? xP


Słuchawki + md na dretcha mówisz? Widzę że jesteś już na tyle doświadczony, iż wiesz, że "drecz" porusza się bezszelestnie... Staż w innych grach dużo nie daje? A powiedz mi czym różni się mass driver od railguna jeśli chodzi o sposób użycia? :F
Nie no spoko, oczywiście, tu nie ma wcale aimbotów, a to że ktoś w jednej rundzie ma 20 fragów, a w połowie innej już 50 to normalka... trafianie za prawie każdym razem człowieka w baniaka niezależnie czy on biega, skacze, śpi, nurkuje, gra w bierki czy co tam jeszcze robi to normalka i gra fair play... I to na tych serwerach pełnych noobów, które mi dane jest odwiedzać... Człowieku, nie wchodzę na serwery jakiś uber leet klanów, żeby klaskać, gdy jakiś typ któryś raz z rzędu wali mi w baniaka za pierwszym razem, mimo moich uników... Nie są one doskonałe, ale już nie raz wystarczyły, by przegonić Tyranta mając na sobie tylko lekką zbroję i trzymając w rękach karabin plasmowy... Tyrant mając 400 życia nie jest w stanie mnie trafić dwa razy, nim jego hp spadnie do niskiej wartości, a co drugi Dragoon jest w stanie trafić w baniaka za pierwszym, ostatecznie drugim razem, każdego prawie gracza, a i największych akrobatów , choćby i głowy nie mieli.... I nie mów, że te Tyranty widocznie były noobami, bo ja, grając tym obcym po raz pierwszy oraz ogólnie nie będąc doświadczony w używaniu tych robaków, radziłem sobie znacznie lepiej, więc nie jest to takie skomplikowane...

P.S. No i dzięki za przemiły powód edycji. Uwielbiam konstruktywną krytykę.
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-09-2007, 23:46   #182
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez exeros Pokaż post
tiaa pare heabite i leży...1 strzał z md i leży....
Mówiłem, że zależnie od broni..

Adv mara to taka panienka co ucieka tylko^^ i łatwo zabić adv mare z md
A co powiesz o ludziach, którzy dostając pare hitów w nogi na s1 uciekaja do bazy zeby sie podreperowac? A adv mara jest do tego żeby był zwinnym, nawet jak ucieknie na max hp to zrobi kolko i z drugiej strony zrobi HB ;P

Powiem tak- drecz ma WIELKIE problemy by wogóle podejść do humca
Może w twoim świecie, u mnie to bywa tak że umiejętnie grając zabije humka zanim zauważy. Dretch to nie skakanie do człowieka tuż przed nim..

...Może chcesz na gg pogadać? Nakieruję cie na jasną stronę trema xD
I Zniosę twoje głupie przekonania...5307174 tylko jakby co, mów że to ty, albo blok.
A po co, lepiej tutaj, żeby wszyscy wysłuchali. W końcu to forum, jest i dyskusja?
Gram od września zeszłego roku, a ownię większość, więc..
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2007, 00:34   #183
exeros
Zbanowany
 
exeros's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 245
Domyślny

Huahuahahhaha

@zolix -Podskocz dreczem-dźwięk, uniki dreczem polegają głównie na skakaniu sciana-sciana
Nie mówiłem o 15 dreczach naraz-impossible. Ogónie-bez strary życia
Te tyry też nie naraz- chodziło mi o to, że zabicie 3 tyrków po kolei jest możliwe btw-rekord taki mały mój-2 tyry z szuta jednocześnie+goon w drodze powrotnej
Ja na niektórych mapach miałem 0 frag a na następnej 100, aimbot?....
Do Dreczy-Chodziło mi o MD
Większość przykładów dawałem z servów z pr0 i cw...
Powód edycji- huehue dzienx ^^

Widzisz, ja uciekałem do bazy, gdy w pobliżu nie było już nic żywego...a moje hp było niskie/brak ammo

@heli~~
Wbicie humcami s2 to kwestia 1-2 wyjść z bazy... a na s2 nie ma mowy by cię nie zauważyli
Na s1 jeśli nie walniesz head+nogi w ~~1-2 sec też cię zauważy po 1 hicie

Pzdro
exeros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2007, 20:18   #184
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

No tak, dźwięk jest przy skakaniu... ale chyba nie skaczesz, gdy wiesz, że przeciwnik nie ma cie na celowniku, a gdy już ma to czy ma słuchawki czy nie-ze wzroku cie nie spuści, więc dźwięk wiele nie daje. Ale to akurat bezsensowny temat do rozmowy.

Ok, 15 naraz niemożliwe... a jeden po drugim? Jaką bronią? Jest to możliwe, ale chyba musisz być rzeczywiście dobry, by starczyło ci kulek... chyba że zawsze potrzebujesz 10 kul z karabinu na załatwienie dretcha, albo gdy trafiasz z mass drivera dopiero za drugim razem to święto. Tylko czy gracz z takimi umiejętnościami mógłby raz wbijać ok. 0 fragów, a kilka chwil później 100? :F
A tyrki po kolei to chyba osoby pierwszy raz mające styczność z FPP, bo 2 trafienia na 3 Tyranty i goona to nie jest coś niesamowicie skomplikowanego...

I co do tych fragów w przestrzeni od 0 do 100... Panie, ja nie wiem co ty tam na kompie masz, ale wątpię, by przez 20-50 minut rozgrywki nie udało się dla takiego wymiatacza, którego średnio co trzeci Tyrant jest w stanie dotknąć jeden jedyny raz, zgnieść pojedynczego robala. :F
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2007, 20:27   #185
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

Exeros, masz rację, ale to wszystko o czym mówimy głownie od umiejętności. Młodszy nawet nie będzie wiedział z ktorej strony alien nadciąga, a ile to razy bs padł pod atakiem dwoch-trzech dretchy, to co dopiero mowic o s2.
No i czesto jest tak ze tylko 1 gosc nabija s2, bo reszta kampi w bazie albo boi sie wyjsc dalej niz 3 metry..

Btw. te 15 dretchy.
Na tunelu w ATCS jesli biegną solo, i jesli nie umieją zbyt dobrze wymijać kul, zabijesz takiego po 10 strzalach max. Na 100 graczy w trema przypada tylko jakies 10-15 pr0 więc...

Ostatnio edytowany przez Heliwurab - 10-09-2007 o 20:29. Powód: a bo tak.
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-09-2007, 22:46   #186
exeros
Zbanowany
 
exeros's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 245
Domyślny

Cytuj:
trafiasz z mass drivera dopiero za drugim razem to święto. Tylko czy gracz z takimi umiejętnościami mógłby raz wbijać ok. 0 fragów, a kilka chwil później 100? :F
A czemu nie? xD oczywiście że z md, w czasach gdy mój skill był wyrobiony....Teraz mam new dysk i nawet bindów na weapon nie mam..chyba czas powrócić do trema huehue
A co, nigdy na spect. nie siedziałeś?

Kiedyś mogłeś po*******ać po ścianach itp, robić najbardziej posrane uniki dreczem- 1, no może 2 strzały z md i cie nie ma

a dzwięk?-skacze sobie taki jeden zadowolony z bazy, wyskakuje z zakrętu i pyk , zresztą niewiem czy teraz też tak jest, ale kiedyś chyba były takie nooby, nawet na cw, ze skakanie dreczem gdy lepiej by było cicho podejść-
a po co?^^

Btw, wiesz że da się zabić 5 tyrów z nada? wbiegasz w środek a tyry same się klepia, nad na dobitkę

Cytuj:
No i czesto jest tak ze tylko 1 gosc nabija s2, bo reszta kampi w bazie albo boi sie wyjsc dalej niz 3 metry..
Ot, często BYŁO tak, że 1-2 osoby max wychodziły.., ot więcej, było nawet tak, że siedzieli za scianą turretów z czajnikami, i kto wbił szybciej s2, jak myślisz?

Cytuj:
Na 100 graczy w trema przypada tylk
o jakies 10-15 pr0 więc...
Ostro, kiedyś było i lepiej i gorzej huehue

Dobra rozpisałem się zabardzo

Pzdro.
exeros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 11-09-2007, 00:43   #187
zoliax
Użytkownik Forum
 
zoliax's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 32

Posty: 830
zoliax ma numer GG 6035236 Adres Jabbera do zoliax
Domyślny

Cóż, nie jestem jakimś nałogowym graczem(więc nie mam doświadczenia i wiele nie widziałem ), by wierzyć w tego typu umiejętności... Gdy spotyka się dwóch wyćwiczonych ludzi, jeden w celowaniu, drugi w unikach, jakim cudem ten pierwszy ma trafiać za każdym razem? Wiem że celuje się na wyczucie, jednak jeśli ja w quake'u osiągałem jakieś 40-60% trafień z railguna to mogę uwierzyć, że ktoś będzie miał te swoje 90-100%... Ale nie w przeciwnika, którego model jest kilka razy mniejszy od tego w quake'u... :/
Widocznie za mało jeszcze widziałem. :F

A to że da się zabić 5 Tyrków z granatem to można sobie wyobarażać... Jednak nie jestem w stanie wyobrazić sobie, żeby każdy z tych Tyrków częściej trafiał swoich niż przeciwnika... Ale dobra, to jest możliwe, granat ma moc... Można nim rozwalić całą bazę. Tylko że swoją i nie pojedynczym. ;] Tylko czemu ludzie robią to w najgorętszych miejscach rozgrywki? Mogliby poczekać do ostatniej minuty i wtedy się pobawić. ;d

A czasami to jest nawet dobry wynik jak chociaż jedna osoba wyjdzie... Wyjdzie na spotkanie z obcymi mając za wsparcie jedynie krzyki z tyłu: "FEEDER, FEEDER!"

No ale i narzekanie na kamperów często jest równie żałosne jak kampienie... No bo jak nie kampić, gdy obcy tak cisną ludzi, że są w stanie postawić sobie jajo i inne "budynki" tuż przy bazie ludzi? Ci nie mogą się ruszyć, bo gdzie nie pójdą to zaraz kilka obcych wyleci, a obcy narzekają na to chyba, że aż tak bardzo ludzi przycisnęli... :F

Hmm, twierdzisz że się rozpisałeś? A "Pana Tadeusza" czy "Krzyżaków" to kiedyś widziałeś? :-P
__________________
A tak na marginesie.... umrzyj.
zoliax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-09-2007, 01:02   #188
Knight Patryk
Użytkownik Forum
 
Knight Patryk's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 31

Posty: 655
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zoliax Pokaż post
No tak, dźwięk jest przy skakaniu...
moze to zabrzmiec dziwnie ale lepszego cela sie ma grajac bez celownika/u ja w tremka nie gram 2 miechy i nie zamierzam gra sie znudzila gdy najlepszy gracz odszedl z najlepszego klanu i nie bylo z kim clan wary grac;p pozatym nie polecam tej gry juz bo mowia ze wersja 1.2 bedzie na poczatek wakacji a dalej nie ma
Knight Patryk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2007, 01:36   #189
Tawer Redeye
Użytkownik Forum
 
Tawer Redeye's Avatar
 
Data dołączenia: 20 03 2006
Lokacja: Wrocław
Wpisy bloga: 1

Posty: 261
Stan: Na Emeryturze
Tawer Redeye ma numer GG 631049 Tawer Redeye ma login Tlenu kamix21@o2.pl
Domyślny

Dobra czas na refresh
Cóż polska scena trema hmm... umiera
Klan HSR przeniósł się na ET
Cytuj:
No i nastał ten dzień lächeln

Dzisiejszym meczem z YK klan Husaria kończy swoje ponad półtora roczne życie w Tremulousie. Powodów jest wiele, a wszystkie niemal leżą w tym że Tremulosu jako gra nie przedstawia sobą już wysokiej wartość tak samo jak i "polska scena" która od samego jej początku stoi w miejscu. Jako pierwszy lider i osoba która głównie zajmowała się klanem, chciałbym w imieniu całego zarządu podziękować wszystkim dzisiejszym jak i byłym klanowiczom za poświęcenie i czas jaki włożyli w gre w naszym klanie oraz za miłą atmosferę jaką do niego wnieśli lächeln

Chciałbym także podziękować wszystkim klanom i osobom które poprzez liczne mecze jak i normalną grę na serwerach oddziaływały na nasz klan lächeln

Z dniem dzisiejszym klan Husaria w Tremulousie zostaje zawieszony na czas nieoznaczony. Tym samym najstarszy, jeden z najlepszych polskich klanów z którego wywodzi się większość "długo stażowych" polskich graczy przestaje aktywnie grać w Tremulousa.

[HSR] Husaria
05.2006- 11.2007
Pierwsza polska strona o tremulous-ie(http://pts.p2a.pl/ klanowa DVP) pada z powodu braku osób, a o innych klanach mało wiem.
Trem potrzebuje świeżej KRWII!
__________________
Jarassimus- na zawsze w naszej pamięci
:F
Może wróciłem, może nie
272 posty
Tawer Redeye jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2007, 01:48   #190
Xantro
Użytkownik Forum
 
Xantro's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006
Lokacja: Olsztyn
Wpisy bloga: 1

Posty: 588
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Xantro ma numer GG 2640199
Domyślny

Ja nawet często pykam, mój nick Xantro.
Xantro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-10-2007, 17:13   #191
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

No cóż, klan DVP nigdy nie należał do najaktywniejszych, przyznaje bez bicia, w sprawie clan warów. Pewnie dlatego, że nie mamy żadnego servera.. Dobry klan musi mieć dobry server, a ładna stronka nie wystarcza ;P
Powoli DVP chyba też umiera.. Ja coraz mniej gram, nie widzę fascynacji Tremulousem z powodu że gra jest już po prostu NUDNA, zbyt rzadko spotyka się lepszego gracza. No a lider ma dużo roboty w szkole, więc..
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-08-2008, 06:27   #192
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

//Bump!

Gra nadal warta uwagi, miło sie pyka ale coraz wiecej serverów stoi pustych, wiec zapraszam, popykać troche..... xD!


Btw, Exeros here.
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 08:57   #193
Kalchegar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 11 2006

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 42
Skille: x/x
Poziom mag.: 5
Domyślny

trzeba do tej gry miec Queka 3?
Kalchegar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 10:18   #194
Tasior
Użytkownik Forum
 
Tasior's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2004
Lokacja: Rubber City

Posty: 952
Tasior ma numer GG 4749077
Domyślny

Ani Queka ani Quake'a
__________________
"People like Coldplay and voted for the Nazis. You can't trust people, Jeremy" - Super Hans
Tasior jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-08-2008, 20:13   #195
Kalchegar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 11 2006

Posty: 19
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Świat: Saphira
Poziom: 42
Skille: x/x
Poziom mag.: 5
Domyślny

mam pyt gra w ta gre ktos jeszcze bo temat zostal w tamtym roku utworzony a nie chce na marne sciagac
Kalchegar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2008, 21:17   #196
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

@Up
Gra sporo osób jak coś to mogę wytłumaczyć wszystko etc..

Zapraszam !


Edit:
Polecam server Dretch Storm


//Exeros here
__________________
This is for my boys yo




Ostatnio edytowany przez Tharion - 14-08-2008 o 21:32.
Tharion jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 22:58   #197
Mydelniczek
Użytkownik Forum
 
Mydelniczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thar
Domyślny

///Bumpik

Zapraszam na Dretch Storma!

/Exeros

/*Carlsberg w grze~
__________________
To tylko słowa nie daj się zmanipulować.
Mydelniczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2008, 17:38   #198
Lend
Użytkownik Forum
 
Lend's Avatar
 
Data dołączenia: 26 05 2007
Lokacja: Zion

Posty: 123
Stan: Niegrający
Imię: Jah Shaka
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: Max
Skille: Zion
Poziom mag.: ;p
Lend ma numer GG 2932500
Domyślny

Napisałeś całą stronę o gównie ,dobry jesteś
__________________
"Reggae Jest Radością, Rzeczywistość To Zły Sen"
Lend jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:29.


Powered by vBulletin 3