Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 23-11-2007, 00:34   #81
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Niech mi ktoś powie, gdzie jest fajne miejsce do zbierania ziółek na Jaskółkę (jestem w 3 akcie) ?
Jaskolczego ziela duzo znajdziesz na cmentarzu i bagnach, chyba, ze ci brakuje tak pospolitego skladnika jakim jest vitrol

@Xydijo : Axii zdobywasz albo w wiezy maga (koniec aktu 2/ poczatek 3), albo w jaskini z upiorem na bagnach.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-11-2007, 12:09   #82
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Czy ktoś oprócz mnie ma te #$*%^ crashe ?! Toż to paranoja - 2 razy wywala do pulpitu w ciągu 30 min...
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2007, 12:58   #83
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Ja miałem, ale rzadkie. Po spatchowaniu jeszcze rzadsze.
__________________
HELIUM~
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2007, 14:19   #84
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Ja mam kolekcjonerke, ale nadal pograć nie mogę .. brakuje dobrego kompa
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2007, 18:37   #85
Radovan
Użytkownik Forum
 
Radovan's Avatar
 
Data dołączenia: 27 06 2004
Wiek: 34

Posty: 89
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Obsidia
Radovan ma numer GG 4347461
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Czy ktoś oprócz mnie ma te #$*%^ crashe ?! Toż to paranoja - 2 razy wywala do pulpitu w ciągu 30 min...
Ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej. Mi to pomogło i oczywiscie patch najnowszy
__________________
Radovan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2007, 18:42   #86
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Radovan Pokaż post
Ściągnij najnowsze sterowniki do karty graficznej. Mi to pomogło i oczywiscie patch najnowszy
Sterowniki ściągałem jakiś tydzień temu.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-12-2007, 21:22   #87
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

A ja mam inny problem , chodzi o to ze gdy koncze 1 walke w grze z tymi bandziorami i ten kolo podchodzi do mnie zeb sie spytac Geralt jak sie czujesz czy cos takiego po tym zdaniu nic sie nie dzieje ludziki sie ruszaja ale nic nie moge zrobic nawet ESC nie dziala o co kaman ? (podkreslam ze patha mam wgranego)
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "

..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2007, 18:57   #88
Kaszkai
Użytkownik Forum
 
Kaszkai's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2007
Lokacja: okolice Krakowa

Posty: 56
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Widzę że wielu z was ma problemy z Wiedźminem Ja o Wiedźminie marzyłemod 2 tygodni aż tu dziś jak co dzień wracając ze szkoły chciałem włączyć kompa a tu do myszki przywiązana jest paczka a w paczce pachnąca świeżością duża "paczuszka" z grą i dodatkami.Czym prędzej przeczytałem opowiadanko i obejrzałem DVD z Dodatkami żeby zrobić sobie chrapkę aż w końcu przystąpiłem do instalacji gry.Włączyłem ją wszystko wybrałem co trzeba było wybrać i zaczyna się ładować ...zacięło się -.-'' reset jeszcze raz zmiana na najmniejsza rozdzielczość oraz na średnią grafikę JEST Włączyło się...klikam Gerald się ruszył...no ale czemu on sie rusza przez 10minut? Może piszę jak 10letnie dziecko ale proszę mnie zrozumieć jestem fanem Sapkowskiego śledziłem postępy w produkcji gry i czułem się dumny z tego że Polacy wreszcie do czegoś dojdą na rynku gier...a tu takie świństwo Chyba znam przyczynę mam laptopa i 448 RAM Tak teraz większość z was już myśli że skoro wiem to po co to pisze mianowicie chodzi mi o to że może wy wiecie czy mogę coś zrobić aby powiększyć mój ram(jakoś bez płatnie) lub tak ustawić Wiedźmina żeby mi się nie ciął Przepraszam jeśli zaśmiecam temat ale proszę z całego serca o pomoc
__________________
[llllllllll]90% Tego co pisze jest mądre reszta to przypadek
Kaszkai jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2007, 20:08   #89
Reg
Użytkownik Forum
 
Reg's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: Bielsk Podlaski
Wiek: 33

Posty: 39
Stan: Niegrający
Domyślny

Kupiłem grę 6 dni temu, pograłem i... i gra jest NAPRAWDĘ na poziomie. Już w prologu, w Kaer Morhen czuć ten sam klimat co w książce, jakby się było w tej zapuszczonej i wilgotnej twierdzy. Potem jest coraz lepiej.Humor też stoi na wysokim poziomie np. akcja z Odem (targowanie się o wybicie tych roślin w ogrodzie i późniejszy tekst "A mówiłem abyś po pijaku tam nie szedł" :D) i karczmarz mówiący jak Pawlak. Mimo wszystko muszę przyznać, że w grze liczyłem na częste nawiązania do książki i klimat, a nie jakąś tam super grafikę czy grywalność. W Wiedźminie jest jedno i drugie i moim zdaniem jest to najlepsza polska gra z której możemy być dumni.

PS: Takie pytanie dla tych którzy twierdzą, że czytali Wiedźmina. Jak mieli na imię wszyscy członkowie grupy Szczurów?
Reg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2007, 20:29   #90
Snick
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Eee...myślałem że wyjdzie gra na ok 7/10 no i jest. Pewnie za chwile wszyscy mnie skrytykują ale to jest moje zdanie. Dodam jeszcze że nigdy nie widziałem dobrej polskiej produkcji ale przyznam że ta do tej pory była njalepsza, choć nie świetna. Odkładam kase na nowego kompa i te 80zł które wydałem jest mi szkoda ponieważ około miesiąć odkładania mam w plecy. Gre bym ocenił na 6-7, nie tak jak na przykład w piśmie X gdzie była oceniona chyba na 9+ (nie pamiętam dobrze).
Mam nadzieje że nie wyjdzie bo każda gra(z paroma wyjątkami) co kolejna to gorsza. No ale ogólnie gra nie jest taka słaba i można zagrać. Ale powtarzam znowu TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2007, 21:30   #91
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reg Pokaż post
PS: Takie pytanie dla tych którzy twierdzą, że czytali Wiedźmina. Jak mieli na imię wszyscy członkowie grupy Szczurów?
Nie, nie zagniesz nas. ;p

Giselher, Kayleigh, Reef, Iskra, Mistle, Asse i Falka. ;[[
__________________
HELIUM~
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2007, 21:41   #92
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snick Pokaż post
Eee...myślałem że wyjdzie gra na ok 7/10 no i jest. Pewnie za chwile wszyscy mnie skrytykują ale to jest moje zdanie. Dodam jeszcze że nigdy nie widziałem dobrej polskiej produkcji ale przyznam że ta do tej pory była njalepsza, choć nie świetna. Odkładam kase na nowego kompa i te 80zł które wydałem jest mi szkoda ponieważ około miesiąć odkładania mam w plecy. Gre bym ocenił na 6-7, nie tak jak na przykład w piśmie X gdzie była oceniona chyba na 9+ (nie pamiętam dobrze).
Mam nadzieje że nie wyjdzie bo każda gra(z paroma wyjątkami) co kolejna to gorsza. No ale ogólnie gra nie jest taka słaba i można zagrać. Ale powtarzam znowu TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE!
Jeśli już mówimy, że gra jest przeciętna, to przynajmniej mówmy dlaczego tak uważamy. A 9+ dostała w CDA, jeśli oto czasopismo ci chodziło.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2007, 21:53   #93
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Snick Pokaż post
Eee...myślałem że wyjdzie gra na ok 7/10 no i jest. Pewnie za chwile wszyscy mnie skrytykują ale to jest moje zdanie. Dodam jeszcze że nigdy nie widziałem dobrej polskiej produkcji ale przyznam że ta do tej pory była njalepsza, choć nie świetna. Odkładam kase na nowego kompa i te 80zł które wydałem jest mi szkoda ponieważ około miesiąć odkładania mam w plecy. Gre bym ocenił na 6-7, nie tak jak na przykład w piśmie X gdzie była oceniona chyba na 9+ (nie pamiętam dobrze).
Mam nadzieje że nie wyjdzie bo każda gra(z paroma wyjątkami) co kolejna to gorsza. No ale ogólnie gra nie jest taka słaba i można zagrać. Ale powtarzam znowu TO JEST TYLKO MOJE ZDANIE!
Ok, tylko szkoda, ze nie podales w ogole zadnego zarzutu, argumentu popierajacego twoja ocene

@Reg : a po co wymieniac ich imiona, skoro i tak wiadomo, co sie z nimi teraz dzieje

@Kaszkai : GeralT nie ruszy sie na takim sprzecie, chociazby z tego powodu, ze na takim laptomie masz wszystkiego za malo - procek, ram i karta graficzna odpada w przedbiegach. Wyjsciem jest odpalenie tego na kompie z odpowiednim sprzetem. O ile mi wiadomo, w wiekszosci przypadkow laptopa sie nie upgrade'uje.

@QRAS : napisz do pomocy technicznej.

@Topic : po skonczeniu gry twierdze, ze jest swietna i dalbym jej lekko naciagane 10/10. Plusami byla swietna grafika, walka, fabula i kreacja postaci, szczegolnie zachowanie i glos Geralta. Minusy - latwa na srednim poziomie trudnosci, dlugie wczytywanie lokacji. Nie zaluje ani zlotowki wydanej na ta gre.
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2007, 22:12   #94
Kaszkai
Użytkownik Forum
 
Kaszkai's Avatar
 
Data dołączenia: 02 12 2007
Lokacja: okolice Krakowa

Posty: 56
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ashlon bardzo ci dziękuję za odpowiedzi no nic ;/ będę musiał dokupić ram a tak poza tym to mam taką małą ciekawostkę jeśli ktoś nie jest zapalonym fanem Sapkowskiego a che nadrobić lekturę to o ile mnie moja młoda pamięć nie myli to jest Wiedźmin wiki
__________________
[llllllllll]90% Tego co pisze jest mądre reszta to przypadek
Kaszkai jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2007, 22:23   #95
MALLuś
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 04 2006
Lokacja: Szcecin

Posty: 165
Domyślny

Więc mam takie małe pytanie na jakich komputerach wam płynnie wiedźmin chodzi(minimalne/średnie) bo na święta spróbuje komputer ulepszyć i nie wiem czy mi pieniędzy starczy
MALLuś jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2007, 22:44   #96
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MALLuś Pokaż post
Więc mam takie małe pytanie na jakich komputerach wam płynnie wiedźmin chodzi(minimalne/średnie) bo na święta spróbuje komputer ulepszyć i nie wiem czy mi pieniędzy starczy
AMD Athlon 64 3500+ (2,20GHz), 2GB RAM, GeForce 7600GT z najnowszymi sterami.
Nic nie jest podkręcane.
Średnie detale załatwiało do aktu piątego, na początku piątego szarpało, za dużo postaci na raz. Poza tym wytrzymywało średnie + tekstury na maxa, sprawdzałem.
Oczywiście wyłączałem trawę. Zawsze to robię, bo w większości gier brzydko wygląda.

@Ashlon: Wiedźmin JEST świetną grą, ale 10/10 to jednak dla niego za dużo. ;p Im bliżej końca tym coraz bardziej nudzi, poza tym wiele świetnych pomysłów zostało zmarnowanych. Np. przekuwanie miecza - w czwartym akcie (a nawet już wcześniej) w ogóle nieprzydatne. No, za łatwy też jest. A nie grałem jako Igni-power-user.
__________________
HELIUM~

Ostatnio edytowany przez Misza - 06-12-2007 o 22:50.
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-12-2007, 23:23   #97
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MALLuś Pokaż post
Więc mam takie małe pytanie na jakich komputerach wam płynnie wiedźmin chodzi(minimalne/średnie) bo na święta spróbuje komputer ulepszyć i nie wiem czy mi pieniędzy starczy
Core 2 Duoe E6320, 2GB RAMu, GeForce 8800GTS 320MB i Wiedźmin chodzi płynnie na max. detalach (przycina jedynie w Wyzimie Handlowej).
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misza
@Ashlon: Wiedźmin JEST świetną grą, ale 10/10 to jednak dla niego za dużo. ;p Im bliżej końca tym coraz bardziej nudzi, poza tym wiele świetnych pomysłów zostało zmarnowanych. Np. przekuwanie miecza - w czwartym akcie (a nawet już wcześniej) w ogóle nieprzydatne. No, za łatwy też jest. A nie grałem jako Igni-power-user.
Jak sobie przypomnę chwile przed ostatnim pojedynkiem, to mnie krew zalewa. Końcówka jest nuuuuuudna, ale ogólnie to Wiedźmin jest świetny.
@Down:
Ja nie czytałem, mogę się wypowiadać ? ;;;
__________________
Ooh to be a Gooner.

Ostatnio edytowany przez Yoh Asakura - 07-12-2007 o 14:13.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2007, 11:06   #98
Reg
Użytkownik Forum
 
Reg's Avatar
 
Data dołączenia: 20 01 2007
Lokacja: Bielsk Podlaski
Wiek: 33

Posty: 39
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Misza Pokaż post
Nie, nie zagniesz nas. ;p
Haha moje pytanie nie miało na celu zagięcie kogokolwiek, tylko sprawdzenie, czy wypowiadają się tu osoby, które czytały tą powieść.
Reg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2007, 11:23   #99
Osore
Użytkownik Forum
 
Osore's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Wpisy bloga: 1

Posty: 195
Osore ma numer GG 7723005
Domyślny

Wczoraj skończyłem, zaczynam od nowa, tym razem po stronie Zakonu.

@up
Nie powieść. Dwa tomy opowiadań i sagę składającą się z pięciu tomów.
__________________
Wheter my smiling face was a lie or not I soon came to the point where I didn't know.
We can’t wait for the day that you’re never around
When that face isn’t here and you rot underground
Osore jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-12-2007, 22:35   #100
..::QRAS::..
Manga & Anime
 
..::QRAS::..'s Avatar
 
Data dołączenia: 25 01 2005
Wiek: 35

Posty: 1,795
..::QRAS::.. ma numer GG 638092
Domyślny

Mam problem odnoscie misji Dalsza czesc posta zawiera spoiller, wlaz na wlasna odpowiedzialnosc

Ukryty tekst:
gdy musze w domu zabic Raymonda znac z podszywajacego sie tego iluzjoniste i magika i nie mam sposobu jak to zrobic non stop przylatuja ludziki z gory a gdy bije samego bossa to nawet mu hp nie spada co robic ??
__________________
Autor tego posta otrzymał pochwałę

" Choc droga jest bez konca , pozornie bez znaczenia , mniemam ze mam powody by drogi swej nie zmieniac... "


Ostatnio edytowany przez Ashlon - 09-12-2007 o 14:59.
..::QRAS::.. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:38.


Powered by vBulletin 3