Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-06-2008, 17:27   #61
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

W morrowindzie fajna była swoboda, no i jak na tamte czasy grafika. Na resztę przymykało się oko O_o
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-06-2008, 17:31   #62
PLague
Użytkownik Forum
 
PLague's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Koszary

Posty: 279
Domyślny

Cytuj:
Akt 5 rządzi!
Klimatu pierwszego aktu, zwłaszcza jak za oknem chmury, a najlepiej jeszcze ulewa, nic nie pobije.
__________________
Fennec here, fennec there, fennecs are everywere.
PLague jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 17:45   #63
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PLague Pokaż post
Klimatu pierwszego aktu, zwłaszcza jak za oknem chmury, a najlepiej jeszcze ulewa, nic nie pobije.
Wy panowie sie na rzeczy nie znacie. Drugi, pustynny jest najlepszy - najciekawszy, ciekawie skonstruowana os fabuly, krajobrazy i potwory. Lepszy nawet niz 5!

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh
Crysis ma baaardzo wiele do zaoferowania oprócz samej grafiki. Klimat ma fantastyczny, a strzelanie do wrogów sprawia ogromną frajdę - czego chcieć więcej od FPSa ?
Widzisz, dla kazdego cos milego. Jak dla mnie oprocz grafiki nie ma tam nic. Kto o nim za pol roku bedzie pamietal? Wydaje mi sie, ze bardzo malo osob... wole juz 3 raz przejsc ciekawego i innowacyjnego (jak na date swojego wyjscia) H-L2 niz grac w gre z fotorealistyczna grafika, przy ktorej po pol godzinie zaczne ziewac.

Cytuj:
Sam fakt, że wywalili tryb turowy (!) nie nastraja mnie zbyt pozytywnie. Po prostu Bethesda, IMO, dobrych gier robić nie umie - czego świadectwem jest Oblivion i Morrowind, które dla mnie są beznadziejnie i bardzo, ale to bardzo, nudne.
Fakt, tryb turowy to cos charakterystycznego dla Falloutow. Co do reszty, zgodzic sie nie moge - mi sie Morrowind nawet podobal, a Oblivion byl naprawde fajny. Sa to gry specyficzne, nie przecze, ale gdyby Bethesda sie postarala i zrobila wielki, pasjonujacy swiat Fallouta, moglbym poswiecic nawet tryb turowy


No coz, mam nadzieje, ze do czasu wyjscia D3 zdaze wymienic kompa. Diablo 2 bylo jedna z moich pierwszych oryginalnych gier i ani chwili nie zalowalem wydanej kasy
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 17:54   #64
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ashlon Pokaż post
Widzisz, dla kazdego cos milego. Jak dla mnie oprocz grafiki nie ma tam nic. Kto o nim za pol roku bedzie pamietal? Wydaje mi sie, ze bardzo malo osob... wole juz 3 raz przejsc ciekawego i innowacyjnego (jak na date swojego wyjscia) H-L2 niz grac w gre z fotorealistyczna grafika, przy ktorej po pol godzinie zaczne ziewac.
A ja nadal się upieram, że Crysis ma to "coś". Jest bardzo dynamiczny, ciekawy. Ale jego największym minusem jest zakończenie - człowiek nastraja się na walkę, a tu outro
Cytuj:
Fakt, tryb turowy to cos charakterystycznego dla Falloutow. Co do reszty, zgodzic sie nie moge - mi sie Morrowind nawet podobal, a Oblivion byl naprawde fajny. Sa to gry specyficzne, nie przecze, ale gdyby Bethesda sie postarala i zrobila wielki, pasjonujacy swiat Fallouta, moglbym poswiecic nawet tryb turowy
Wielki to on nie będzie, potwierdzone przez Bethesde. Jeżeli będzie robiony na wzór Obliviona - to etykietki "pasjonujący" doń raczej też nie przyczepisz, bo opustoszałe lokacje (ah, te puste lasy z Obka) jakoś specjalnie interesujące nie są.
@Topic:
A propos aktów - najgorszy bezapelacyjnie 3, a najlepszy 1. Jakoś najbardziej mi się spodobał.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 18:09   #65
Bardownik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2007
Wiek: 33

Posty: 224
Domyślny

Co do ceny D3; ja bym jednak obstawiał, ze nie przekroczy ona 100 zł, powiedzmy 99 zł.
Dlaczego? Dobrze wiemy jak cholerną kasę zarobi teraz Blizzard na nowym dodatku do Wow'a (nie mówiąc już o samym wowie). Wiemy, także że szanują oni graczy i to na ich poglądach opierają swoją pracę. Nie oznacza to, że D3 będzie rozdawane za darmo. Chcę jednak wierzyć, że D3 stanie się kolejną częścią, dostępną dla wszystkich, którzy oddychają klasykiem.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafayen Pokaż post
Po co Ci 2 komputery nie słyszałeś o MC?
Rotflol
Bardownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 19:16   #66
Hadugg
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 18 02 2007
Lokacja: Elbląg
Wiek: 31

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Hadug
Profesja: Elder Druid
Świat: Pacera
Poziom: 41
Poziom mag.: 48
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ryba Pokaż post
@up
No my już w połowie przeszliśym 3kę.

Dla mnie cały 3 akt był najbardziej wkurzający. Dzwięki, potwory, lokacje, wszystko strasznie zamulające i doprowadzające do depresji, najgorszy akt ever :|
Popieram. Trzeci akt to zawsze byla dla mnie katorga.Te wielkie dzungle, szukanie drogi i te wkurzajace moby. Najlepszymi aktami byly 5 i 2.
Niestety nie gralem przez battle neta bo mialem pirata, ale jak wyjdzie 3 to napewno kupie orginala

Ostatnio edytowany przez Hadugg - 29-06-2008 o 19:22.
Hadugg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 19:35   #67
Bardownik
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 07 2007
Wiek: 33

Posty: 224
Domyślny

Jak dla mnie w 3 akcie było jedno z najlepszych bossowych legowisk. Te świątynie, Rada, Mefisto. Co prawda cała reszta aktu do dupy, ale końcówka była świetna ;]
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rafayen Pokaż post
Po co Ci 2 komputery nie słyszałeś o MC?
Rotflol

Ostatnio edytowany przez Bardownik - 29-06-2008 o 19:36.
Bardownik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 19:39   #68
darkfurby
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2008

Posty: 26
Domyślny

Zanim Blizzard wypuścił WoW'a to Diablo 2 Lod była najbardziej popularną grą. można powiedzieć zapoczątkowała wszystkie inne. Poprostu to klasyk i nic tego nie zmieni, ta gra niszczy wszystkie dookoła...Ci, którzy wiedzą dokładnie co to jest d2 to na pewno mają wielki szacunek do tej gry. Natomiast Diablo 3 będzie wielką kontynuacją, która ogarnie cały świat..

Jestem ciekaw w jaki sposób pokażą oni walkę dobra ze złem, bo naprawdę zapowiada się świetnie ;]...
darkfurby jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 19:51   #69
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez darkfurby Pokaż post
Zanim Blizzard wypuścił WoW'a to Diablo 2 Lod była najbardziej popularną grą. można powiedzieć zapoczątkowała wszystkie inne. Poprostu to klasyk i nic tego nie zmieni, ta gra niszczy wszystkie dookoła...Ci, którzy wiedzą dokładnie co to jest d2 to na pewno mają wielki szacunek do tej gry. Natomiast Diablo 3 będzie wielką kontynuacją, która ogarnie cały świat..

Jestem ciekaw w jaki sposób pokażą oni walkę dobra ze złem, bo naprawdę zapowiada się świetnie ;]...
Dokładnie. Wystarczy spojrzeć na półki. Diablo LoD ma już 7 lat! Sama 2jka jest jeszcze starsza! A mimo to nadal jest kupowaną grą! I to nie za 9,99,- czy 19,99,- ale za 50,-!!!
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 20:04   #70
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
Dokładnie. Wystarczy spojrzeć na półki. Diablo LoD ma już 7 lat! Sama 2jka jest jeszcze starsza! A mimo to nadal jest kupowaną grą! I to nie za 9,99,- czy 19,99,- ale za 50,-!!!
To tak jak CS, chociaż to są całkiem odrębne gatunki, no i CSa nie można nazwać grą która "zapoczątkowała" inne FPSy : P
Rybzor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 20:51   #71
Yoh Asakura
Użytkownik Forum
 
Yoh Asakura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Emirates Stadium
Wpisy bloga: 3

Posty: 5,817
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wieszok Pokaż post
Dokładnie. Wystarczy spojrzeć na półki. Diablo LoD ma już 7 lat! Sama 2jka jest jeszcze starsza! A mimo to nadal jest kupowaną grą! I to nie za 9,99,- czy 19,99,- ale za 50,-!!!
Cena nie wpływa na jakoś gry. A imho żądanie 50 zł. za 7-letnią grę jest trochę głupie. Fantastyczne gry, które też już młodością nie grzeszą, chodzą po np. 20 zł. - vide kolekcja klasyki BG. I imho więcej frajdy będziesz miał z przejścia BG niż Diablo No i zawsze 30 zł do przodu.
__________________
Ooh to be a Gooner.
Yoh Asakura jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 20:58   #72
Duke Dran
Użytkownik Forum
 
Duke Dran's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 1,369
Duke Dran ma numer GG 13923094
Domyślny

Krótko - Trzeba będzie kupić i zagrać.
Duke Dran jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 21:01   #73
Relosu
Zbanowany
 
Relosu's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 196
Domyślny

Yoh coraz bardziej denerwujesz tylko ludzi w tym temacie. Wypowiedziales sie raz i starczy po co sie dalej wyklucac ze to i tak bedzie kicz i wogole lepiej w to nie grac ani bron boze kijem nie tykac.
Relosu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 21:02   #74
Radix
CS Tibia.pl Team
 
Radix's Avatar
 
Data dołączenia: 11 12 2004
Lokacja: Forgotten Land

Posty: 622
Domyślny

@Yoh
Kwękasz i stękasz nad tym D3. Czort wie, jaki on będzie? Skąd wiesz, czy nie zmienią hns w czyste crpg? Nad wiedźminem też kwękałeś i stękałeś, a później chwaliłeś, jaka to piękna gra O_o I tak z wieloma osobami jest. Coś nowego, a - denne i nudne, bo poprzednia część lepsza, albo w ogóle kaszana all. Wychodzi gra i co się okazuje? Numero uno jakie kiedykolwiek istniało. Poza tym wiele osób zachwyca się BG, a dla mnie to też jest idiotyczna nawalanka, bo inaczej tam spraw załatwić nie można. Najlepiej poczekać do premiery i wtedy dyskutować, bo takie idiotyczne gdybanie jest bezsensu.
__________________

Pieśń II: Honor

Niech ktoś zawoła, że broda hańbą jest
A hańbą dla mnie będzie, go o głowę nie skrócić
Niech ktoś zwątpi w prawość mych braci,
Niech bogom swym dziękuje, jeśli kalectwem go tylko oszpecę,
Bo wstydem jest nie szanować
Tego co dla innych święte.
Słabością jest duma, jeśli
Honorem i szacunkiem w ryzach nie trzymana.
Rozważania tego, co mianem zabójcy okrzyknięty,
Który czuje, a los dla niego jedyny...
Radix jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 21:04   #75
Misza
Użytkownik Forum
 
Misza's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2005
Lokacja: -+*≡☼SZWECJA☼≡*+-
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,324
Domyślny

Yoh ma wyjątkowo rację co do D2. Przynajmniej częściowo. Gra raczej nudna. Fajny akt I i II, od trzeciego to już dobija. Nie no, to jest 'największy' h'n's, należą się honory, bo pierwszy i w ogóle, ale ja już wolę Sacreda. Ma jakimś trafem ciekawszy, jak dla mnie, grind. Też po sieci.

Aha, Obek i Morrowind nie ssą, przynajmniej nie w yohowy sposób. Za to Yoh ssie. ;> Zawsze miał denny gust.

A D3 pewnie chętnie obejrzę, ale nie wiem, czy kupię. Ostatnio zacząłem się martwić moim budżetem. ;pp
__________________
HELIUM~
Misza jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 21:26   #76
.Matrik.
Użytkownik Forum
 
.Matrik.'s Avatar
 
Data dołączenia: 24 01 2007

Posty: 1,438
Domyślny

Cytuj:
Ostatnio zacząłem się martwić moim budżetem. ;pp
PWN3D! POWIEDZIAŁ TO MISZA! SZWECJA! CZTERY STÓWY OD PAŃSTWA!

Świat się kończy ;<
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mystlich Pokaż post
Tomek poszedł do centrum po upragnioną wódkę gdy nagle wpadł do zapaści
.Matrik. jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 21:42   #77
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Pierwszy akt to ja z zamkniętymi oczami na siłę przechodzę xD Jeszcze więcej te lochy od Andariel mogły mieć kuvwa pięter _-_ Drugi akt mi się najbardziej podoba, bo egipski ;]
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 22:05   #78
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Yoh Asakura Pokaż post
Cena nie wpływa na jakoś gry. A imho żądanie 50 zł. za 7-letnią grę jest trochę głupie. Fantastyczne gry, które też już młodością nie grzeszą, chodzą po np. 20 zł. - vide kolekcja klasyki BG. I imho więcej frajdy będziesz miał z przejścia BG niż Diablo No i zawsze 30 zł do przodu.
Oczywiście, że cena nie wpływa na jakość. Chodzi mi raczej o to, żę Diablo II jest grą która MIMO swojego wieku, MIMO ceny 50,- NADAL jest chętnie kupowaną pozycją! Nadal są ludzie, którzy uważają, że warto wydać 50,- na tą 7 letnią grę!
BG również jest fenomenalną i kultową grą, w swoim gatunku oczywiście
Można powiedzieć, że diabełek jest najlepszą grą H&S ale nie można mówić, że jest najlepszą grą ze wszystkich. Konia z rzędęm temu kto wyłoży mi logicznie wyższość diabełka nad CSem czy odwrotnie...
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 22:10   #79
PLague
Użytkownik Forum
 
PLague's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2006
Lokacja: Koszary

Posty: 279
Domyślny

Cytuj:
Gra raczej nudna. Fajny akt I i II, od trzeciego to już dobija.
I ja się zgodzę. Oryginał z PK mam tylko dla pierwszych dwóch aktów, przy trzecim zawsze mam ochotę połamać płytki, a jak jakoś przebrnę przez to szambo, czwarty i piąty przechodzę z przyzwoitości (skoro zacząłem).
__________________
Fennec here, fennec there, fennecs are everywere.
PLague jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-06-2008, 22:22   #80
Xelius
Użytkownik Forum
 
Xelius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Lublin~~
Wiek: 31

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Heh, w końcu Blizzard to Blizzard
__________________
Mistrz Offtopu.
Xelius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:05.


Powered by vBulletin 3