Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-07-2008, 01:50   #41
Slg
Użytkownik Forum
 
Slg's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 96
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Świat: Honera
Poziom: 20
Skille: 59/44
Poziom mag.: 8
Slg ma numer GG 5988161
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
pow*****asz sie, poplaczesz, wbijesz ten 70 i bedziesz sam za nimi latal.
wbijam ten 70 od 3 dobrych miesiecy i mam dosc. imo za duzo osob online jest tam :< jeszcze te ruskie z pierdolonymi krzaczkami.
__________________
Zyjesz jeszcze? To padaj, k*rwo!

Rebeh Dizek [164]: nie masz lootlucka to masz lovelucka? xD
Slg jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 15-07-2008, 22:10   #42
Slg
Użytkownik Forum
 
Slg's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 96
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Świat: Honera
Poziom: 20
Skille: 59/44
Poziom mag.: 8
Slg ma numer GG 5988161
Domyślny

hm. kazdy fun jest lepszy od drugiego..
[22:09] <Bandi> hahahahhahaha LUV TEH GIEEMS
[22:10] <Bandi> napisalem ticket
[22:10] <Bandi> zeby mi dali rasowe priestowe skille nie?
[22:10] <Mroziak> no
[22:10] <Bandi> wpadl gm i oprocz rasowek dal mi CIRCLE OF HEALING xD

kolega gra shadow priestem.
__________________
Zyjesz jeszcze? To padaj, k*rwo!

Rebeh Dizek [164]: nie masz lootlucka to masz lovelucka? xD
Slg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 07:44   #43
Exored
Użytkownik forum
 
Exored's Avatar
 
Data dołączenia: 25 05 2008

Posty: 7
Domyślny

Mam 3 pytania:
Jak sciagne z neta demo to moge grac na privach??
Czy musze placic za granie na privach?
Czy znacie jakies dobre privy?

Ostatnio edytowany przez Exored - 16-07-2008 o 07:53.
Exored jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 10:20   #44
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

1. jakie demo ?
2. jesli placisz za privy to jestes lekko mowiac naiwny.
3. dowolny serwer WoWscape
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 10:56   #45
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

@Slg
To grasz na tym DoFie? Bo coś Cie nie widziałem, właściwie to nie mam nicka. xD

Mój nick: Vialix

Gg znasz.

Jeśli ktoś jeszcze zaczyna tam grać to piszcie.


Wjal
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 13:03   #46
Slg
Użytkownik Forum
 
Slg's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2007
Lokacja: Lublin

Posty: 96
Stan: Początkujący
Profesja: Paladin
Świat: Honera
Poziom: 20
Skille: 59/44
Poziom mag.: 8
Slg ma numer GG 5988161
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tom The Tanner Pokaż post
@Slg
To grasz na tym DoFie? Bo coś Cie nie widziałem, właściwie to nie mam nicka. xD

Mój nick: Vialix

Gg znasz.

Jeśli ktoś jeszcze zaczyna tam grać to piszcie.


Wjal
z przykroscia musze stwierdzic, ze DoF to lagland i lekko mowiac bugland.
__________________
Zyjesz jeszcze? To padaj, k*rwo!

Rebeh Dizek [164]: nie masz lootlucka to masz lovelucka? xD
Slg jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 16:33   #47
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
1. jakie demo ?
2. jesli placisz za privy to jestes lekko mowiac naiwny.
3. dowolny serwer WoWscape
On ma na myśli okrojoną wesję WoWa - gdy zakładasz konto trial, masz możliwość ściągnięcia takiej wersji na komputer. Nie można się na niej zalogować na 'pełne' konto WoWa, na privy też nie.

A WoWscape jest beznadziejny - kiedyś to może jeszcze, ale teraz są lagi jak cholera. Zresztą serwer podupada. Miał pierwsze miejsce na http://xtremetop100.com, teraz wypadł z listy całkowicie. Nie wiem nawet czy jeszcze funkcjonuje (stronka narazie działa).
Najgorszym bugiem na tym serwerze jest położenie spirit healera we wschodniej części Netherstorm - gdy umrzesz, zostajesz do niego przeniesiony i... spadasz. Twój duch spada w dół i spada. W końcu się zatrzymuje i trzeba kilkanaście razy się przelogowywać, abyś wylądował na rurce prowadzącej do Tempest Keep i się reznął. Nie polecam tego serwera.

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 16-07-2008 o 17:01.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2008, 16:59   #48
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

www.wowfusiononline.com - polecam, mozna pograc troche. Jak cos gram na burningfusion - NE Rogue - Martusia

@down
Hunter albo Warlock, ale na privach nie zawsze działaja pety niestety. Paladyn? Druid? Graj tym co ci sie podoba najbardziej
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl



Ostatnio edytowany przez Grue - 17-07-2008 o 11:26.
Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2008, 10:37   #49
Xelius
Użytkownik Forum
 
Xelius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Lublin~~
Wiek: 31

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

A jaką klasą polecacie grać na początku swojej kariery w wowie?
Xelius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2008, 11:44   #50
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

Moją pierwszą postacią był Priest, grało się dobrze xDD (z tym że GM uznał Circle of Healing za overpowered i na jakiś czas go zablokował ==')
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2008, 12:02   #51
_WrD_
Użytkownik Forum
 
_WrD_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2007

Posty: 1,261
_WrD_ ma numer GG 5762125
Domyślny

@2up
To zależy, jaki styl walki ci bardziej odpowiada. Mogę ci rozpisać klasy, jak chcesz.

-nazwa klasy - rola postaci w drużynie (drzewko, w jakie należy 'ładować', by taką rolę pełnić)

-Warrior - tank* (protection) lub dps* (fury)
-Paladin - tank (protection), healer* (holy) lub dps (retribution)
-Druid - tank (feral - bear form), healer (restoration) lub dps (feral - cat form, lub balance - moonkin form)
-Shaman - support*/healer (restoration) lub dps (enhancement - melee, elemental - magic)
-Priest - healer (holy) lub dps (shadow)
-Mage - lekki support (arcane - buffy, woda+jedzenie), dps (fire, frost, arcane)
-Warlock - swp* (demonology), dps (affliction - doty*, destruction - czysty dps)
-Rogue - dps
-Hunter - swp, dps

I teraz legenda:

-tank - osoba 'blokująca' moby(potwory) - stara się, aby wszystkie potwory atakowały właśnie jego, przyjmuje na siebie wszystkie obrażenia
-dps (damage per second) - tak się mówi na osoby, które zadają obrażenia w drużynie
-healer - osoba lecząca. swoją uwagę skupia głównie na tanku i stara się, by on nie padł - inaczej potwory zaatakują innych i całe party padnie
-support - osoba, która w jakiś sposób pomaga drużynie, wspiera ją - takim supportem jest np. shaman, który stawia różne totemy(np. zwiększające obrażenia, jakie zadają członkowie drużyny, przyspieszające regenerację many itp), bądź mag, który tworzy wodę i jedzenie dla drużyny, buffuje ją
-swp (solo with pet) - czyli klasa, która ma swojego peta/summona (zwierzaka/przywołańca) - taki towarzysz zazwyczaj blokuje swojemu 'panu' potwory(czyli pełni rolę 'tanka'), a on stoi z tyłu i zadaje mobkom obrażenia.
-dot (damage over time) - klątwy, które zadają x obrażeń w ciągu x sekund - posiada je głównie warlock

Wybór jest ogromny, jak widać. To od ciebie zależy, jaką rolę chcesz pełnić w drużynie. Poczytaj sobie jeszcze o klasach na tej stronie. Mam nadzieję, że pomogłem :D

Ostatnio edytowany przez _WrD_ - 17-07-2008 o 12:06.
_WrD_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2008, 12:12   #52
Xelius
Użytkownik Forum
 
Xelius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Lublin~~
Wiek: 31

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Dzięki Przyda się na pewno.
Xelius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2008, 21:10   #53
Batman666
Użytkownik Forum
 
Batman666's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2007
Lokacja: W-wa
Wiek: 34

Posty: 307
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Unknown...
Profesja: Royal Paladin
Świat: Galana
Poziom: 7x
Skille: 86
Poziom mag.: 17
Domyślny

Witam mam problem otoz spatchowalem niechacy na wersje 2.4.3 a chce wersje 2.4.2. Co zrobic zeby miec 2.4.2 ?
__________________
Batman666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2008, 22:46   #54
Necromantor
Użytkownik Forum
 
Necromantor's Avatar
 
Data dołączenia: 25 07 2006
Lokacja: ..........

Posty: 655
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Batman666 Pokaż post
Witam mam problem otoz spatchowalem niechacy na wersje 2.4.3 a chce wersje 2.4.2. Co zrobic zeby miec 2.4.2 ?
Reinstall?
__________________
Necromantor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2008, 21:18   #55
Tom The Tanner
Użytkownik Forum
 
Tom The Tanner's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2006
Lokacja: Karton se zrobiłem IQ: 4

Posty: 637
Tom The Tanner ma numer GG 5904267
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Slg Pokaż post
z przykroscia musze stwierdzic, ze DoF to lagland i lekko mowiac bugland.
Nie znalazłem jeszcze ani jednego buga, a jest już 14lev. Przez 3 dni nie dotknął mnie jeszcze ani jeden lag. Wywaliło mnie raz, ale po 10 minutach znów serv działał.

Nie znam się, ale ten zielony pasek tzn. taki wskaźnik latency czy coś jest cały czas pełny i ma kolor zielony. To chyba ważne. Mój net 512kbs.

Jeśli odpowiadają Ci takie warunki i chcesz zagrać zapraszam na DoF'a! Pomogę nowym, ale liczę, że znajdzie się jakiś doświadczony pr0 player, któremu będę mógł od czasu - do czasu zadać jakieś pytanie.

Rejestracja here
http://panel.gamefreedom.pl/reg/reg2.php

Patch 2.4.2.

set realmlist logondof.gamefreedom.pl

PS: Na servie sami polacy i na dodatek żadnych nubasów.


Wjal
__________________
Hasta lá vista, w toku apokalipsa
strzał w stylu Giggsa, szybki aż w fotel wciska
Ostry zakazany jak ekshibicjonista, który
macha swoim fiutem do taktów partytury
Tom The Tanner jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 13:39   #56
maxen13
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 05 2008

Posty: 109
Domyślny

Sprawa z privami jest prosta i porownywalna. Tak samo jak z Tibia rl i Tibia OTS ale ta gra jest troszkę z*****a więc już o niej nie mówię.


Co do WoW'a

No tak są te privy i globale. Na privach niby fajnie bo jest za darmo i dlatego jest tam więcej dzieci i noobkow bo ich rodzice nie chca wydawac i na grę i na abo ale ja się im tak wcale nie dziwię no bo w czym sens?

Privy i globale są jak dwaj bracia ale jeden jest zły a drugi dobry. Ale który jest zły? Ten wybór pozostawiam wam ale ja uważam że global bo Blizzard ( tak jak każdy inny normalny człowiek,firma dostaje pieniądze za to co robi czyli pracuje. My gracze czyli tak jakby szefowie Blizzarda płacimy im za to co zrobili. Ale oni i tak nie tylko czerpią kase z tego abonamentu. I w tym momencie zły brat zazdrości dobremu i zachowuje się prawie jak Robin Hood- daje ( no nie powiem że biednym) tym którzy nie chcą płacic takiego WoW'a ale bez potrzeby płacenia. Oczywiście są wyjątki które zostały przedstawione w tym temacie.

Mimo że Priv i Global to bracia różnią się między sobą. Porównajmy ich do robotów albo innych urządzeń. Priv jest jakby darmowym chlebem lub samochodem albo czymś innym ale jest twardy niedobry i zpleśniały/stary popsuty do wyrzucenia, a natomiachst Global to świeżutki chlebek, miękki i smakowity/ super bryka, szybka i odlotowa.

Tym się różnią. Ja osobiście grarłem na Privie i Na Globalu. I co? Najpierw zagrałem na Privie. Wybrałem wojownika ponieważ po przeczytaniu pewnych informacji sądziłem że może byc bardzo potezny. I tak było. Szybko awansowalem w poziomach i umiejetnosciach. Po kilku dniach osiagnolem prog poziomu 60. Dlaczego 60? No tak nie miałem wtedy dodatku. Po tej grze byłem nie za bardzo zadowolony. Fakt. Byłem potężny ale co z tego? Nie dawało mi to satysfakcji ponieważ było to za proste. I tu ukazały się minusy brata Globala. Jeden już wymieniłem. A następne? Nie wszystkie moje umiejętności działały. Skarżyli się na to również moi inni kompani. Potfory były jakoś dziwnie słabe np. taki mag wogóle nie atakował czarami! Ale wiem, możecie mi narzucic że wybrałem złego priva ale po kilku godzinnym studiowaniu listy wszystkich privow zdałem sobie sprawe że wszystkie są takie same.

I w tym momencie uruchomiłem swoją 10- dniową darmową przepustke do prawdziwego świata Warcrafta. Zaczołem jako krasnoludzki łowca ponieważ fakt że może urzywa broni palnych i miec u boku potężnego zwierzaka bardzo mnie ucieszył ponieważ lubie zwierzęta. Po włączeniu gry spotkałem innego łowce, bardziej doświadczeonego który widocznie czekał na swojego kolegę.
Przywitałem się z nim i zapytałem jak mu się tu gra. On powiedział że wspaniale. Powiedział: "Może i nie jestem potężny ale jestem dumny ze swojego poziomu doświadczenia i dumny że mam wielu przyjaciół na których mogę liczyc i swoją gildię"

Ja też po kilku dniach stałem się taki jak on tylko że, bez gildii. Moje darmowe 10 dni wygasły ale ja byłem szczęśliwy majac 20 poziomowa postac na globalu. Kupiłem miesiąc abonamentu i zaczołem p[onownie się cieszyc grą. Wróciłem na priva po tym jak moj abonament się skonczył ale po kilku minutach gry wylaczylem WoW'a. Wole wydac te 50 złoty na czysta przyjemnosc niz grac za darmo i gnic jakby w wiezieniu.

Granie na privue również jest kradzieżą. Pomyślcie. Wy stworzyliście WoW'a. Jesteście bardzo dumni z waszego dzieła. Aż nagle dowiadujecie się że ktoś tak jakby rozdaje waszą grę za darmo na lewo i prawo kiedy tylko najdzie okazja.

Wiem że dużo się rozpisałem ale mam nadzieję że chociaż połowę privowiczów tego forum to zmobilizuje i albo zaprzestaną grę albo wydadzą te 50 zł. Mam nadzieję że się stanie to drugie.

Pozdrawiam,
Fan WoW'a
maxen13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 13:51   #57
sphinx123
Użytkownik Forum
 
sphinx123's Avatar
 
Data dołączenia: 15 06 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wpisy bloga: 44

Posty: 1,255
Stan: Niegrający
Skille: Milion
Wyślij wiadomość przez ICQ do sphinx123 sphinx123 ma numer GG Siemanowice Adres Jabbera do sphinx123 Send a message via Skype™ to sphinx123
Domyślny

To świetnie, jednak i tak nie mam zamiaru grać na globalu, dopiero jak sam zacznę zarabiać to MOŻE xd (bo wtedy będzie Aion, Lineage 3 i nie wiadomo co jeszcze)
__________________
sphinx123 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 13:52   #58
Xelius
Użytkownik Forum
 
Xelius's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2007
Lokacja: Lublin~~
Wiek: 31

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ahhh... Poczułem się jak na kazaniach w kościele . Przeczytałem całe ale jednak wole nie wydawać te 50zł a czego? bo wole pobiegać za piłką, posiedzieć przy ognisku z kolegami/koleżankami, niż kisić się w domu. W WoWa gram 1-2h dziennie więc jak bym już kupił tego Pre-Paida, to była by to kasa w błoto. Po prostu nie prowadzę "domowego" trybu życia
Xelius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 14:26   #59
maxen13
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 05 2008

Posty: 109
Domyślny

Chyba Stales sie wrogiem Blizzarda .

Zgadzam się z toba. Ale jesli blizzard wprowadzil by cos takiego jak abonament na godziny to wiadomo do czego by to doprowadzilo.
maxen13 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-07-2008, 14:57   #60
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maxen13 Pokaż post
Sprawa z privami jest prosta i porownywalna. Tak samo jak z Tibia rl i Tibia OTS ale ta gra jest troszkę z*****a więc już o niej nie mówię.
nie jest tak prosta i porownywalna, OTS jest na tyle elastyczny ze da sie korzystajac z kodu zrodlowego zrobic gre obiektywnie lepsza od Tibii, priva takiego nie zmajstrujesz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maxen13 Pokaż post
Wole wydac te 50 złoty na czysta przyjemnosc niz grac za darmo i gnic jakby w wiezieniu.
ja mysle ze poza paroma zatwardzialymi przeciwnikami placenia za rozrywke ( ktora to postawa jest dosc kuriozalna ) wszyscy majacy wybor i mozliwosc placenia za gre by to robili, bo zysk wzgledem privow jest naprawde duzy i tego nikt nie neguje. Problem polega na tym, ze na takim podlozu socjologicznym i finansowym na jakim my stoimy spora czesc ludzi nie moze pozwolic sobie na utrzymywanie abonamentu w sytuacji gdy wykorzystuja go w malym stopniu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez maxen13 Pokaż post
Granie na privue również jest kradzieżą. Pomyślcie. Wy stworzyliście WoW'a. Jesteście bardzo dumni z waszego dzieła. Aż nagle dowiadujecie się że ktoś tak jakby rozdaje waszą grę za darmo na lewo i prawo kiedy tylko najdzie okazja.
kradzieza jest tez sciaganie z netu mp3, nagrywanie filmow lecacych w TV na kasety i pare innych. Tyle ze nad tym przeszlismy do porzadku dziennego a nad kradzieza wirtualnej tzw wlasnosci intelektualnej jeszcze nie.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:37.


Powered by vBulletin 3