Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Valoria

Notki

Valoria Wydarzenia ze świata Valoria

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 12-06-2007, 01:27   #61
Vatian
Użytkownik Forum
 
Vatian's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 376
Stan: Usunięty
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Ciesze sie z jednego...wiecie z czego ? TEMAT SIE ROZKRECIL i ostro 'zapiernicza' chyba stron przybywa szybciej niz na tamcie Monny xD

Byle tak dalej, Gniewosz dobrze wpplywa na rozwoj tematu. xD

Btw. Koniec wojny ?
__________________
I've misstaken the heaven with stars reflected on the surface of pond.
Vatian jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 12-06-2007, 15:12   #62
Mateomens
Użytkownik Forum
 
Mateomens's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 33

Posty: 177
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mateomens
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Zobacz
Świat: Valoria
Poziom: ---
Skille: 100/100
Poziom mag.: --
Domyślny

weźcie się zamknijcie wszyscy omg az sie plakac chce ... co was to wogole obchodzi kto gra na wagojimie ... a tak wogole to ty blah nie mow na innych sharer etc bo kto toba na poi szedl? rofl

to tylko takie moje zdanie i naprawde nie wiem jak sie wam chce takie bzdury pisac ... lepiej idzcie na pole pograc w pilke etc albo na jakies piwo o0

poprostu jednym słowem jestescie zalosni ... tak wogole to sie klucil z wago~ tylko blah i nahh a tu widze ze sie kluci z nim juz pol valorii lol nie no gz

Yours
Mate~

Peace~

Ps tak to juz jest koniec wojny...
__________________


AHAAHHAHAHA


!!!! HAIL the trio Dejw Net,Mateomens And Tomeomens
Mateomens jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2007, 15:38   #63
Ogórkowy
Użytkownik Forum
 
Ogórkowy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2006

Posty: 42
Stan: Rookstayer
Profesja: Elder Druid
Gildia: pwnt
Świat: Refugia
Poziom: 31
Skille: 666/666
Poziom mag.: 32
Domyślny

Metal Master is thief....Ten pan z tym czymś na głowie, chociaż na miano pana to on nie zasługuje...

Write: Domis
Ogórkowy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2007, 16:43   #64
Azatarion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vatian Pokaż post
Ciesze sie z jednego...wiecie z czego ? TEMAT SIE ROZKRECIL i ostro 'zapiernicza' chyba stron przybywa szybciej niz na tamcie Monny xD

Byle tak dalej, Gniewosz dobrze wpplywa na rozwoj tematu. xD

Btw. Koniec wojny ?
Ta, Gniewosz na wszystkich dobrze i pozytywnie wpływa . A co do wojny, to tak, koniec już. Czekamy aż Arf Arf zapłaci. Uwaga, na Arf Arf nie gra już Kate! Przestroga dla jej znajomych. Nawet jeśli wypłaci się z wojny, ma hunta od paru innych osób za Kate. (nie tą co na Wago gra)

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateomens Pokaż post
weźcie się zamknijcie wszyscy omg az sie plakac chce ... co was to wogole obchodzi kto gra na wagojimie ... a tak wogole to ty blah nie mow na innych sharer etc bo kto toba na poi szedl? rofl

to tylko takie moje zdanie i naprawde nie wiem jak sie wam chce takie bzdury pisac ... lepiej idzcie na pole pograc w pilke etc albo na jakies piwo o0

poprostu jednym słowem jestescie zalosni ... tak wogole to sie klucil z wago~ tylko blah i nahh a tu widze ze sie kluci z nim juz pol valorii lol nie no gz

Yours
Mate~

Peace~

Ps tak to juz jest koniec wojny...
Tzn. Pod wieloma względami masz racje, ale tylko BoE się ze mną kłóciło. Pare innych osób może tysz, ale padali zaraz lub gdy nie miałem ich nicków ignorowałem ich.

Ah, i na Wago teraz gra jeszcze jedna osoba . Ja wam już niedługo mówie BB na 2 miesiące, bo mnie nie będzie w Polsce .

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ogórkowy Pokaż post
Metal Master is thief....Ten pan z tym czymś na głowie, chociaż na miano pana to on nie zasługuje...

Write: Domis
Jak to się mówi, "han ser lik så pass" . (tłumaczenie: wygląda na takiego)

Ostatnio edytowany przez Azatarion - 12-06-2007 o 16:47.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2007, 18:27   #65
Nahh
Użytkownik Forum
 
Nahh's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: EuDeZet
Wiek: 36

Posty: 52
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Heretics
Świat: Valoria
Poziom: 15o
Skille: o9/o9
Domyślny

@Mateo
Mate a Ty co sie w*******asz?? Nie twoja sprawa, sam tak mowiles, to sie trzymaj z daleka. Wszyscy sie z nim kloca bo koles jest w*****ajacy, pojawia sie z dupy kupuje chara i mysli ze wszyscy beda go kochac. No chyba kurwa smiech?

@Ufo
Nawet wiekszym ode mnie?!

@wago/czyinnakurwa
Jestes jak kurwa niechciany benkart, a jeszcze wy*******asz z kazdym swoim gownem do wszystkich i myslisz ze ktos o to dba? kogos to obchodzi??
Wez wy*******aj z tym gownem gdzie indziej, nie kumasz ze nikt Cie nie chce??

P.S.
I nie pyskuj bo zle na tym skonczysz. Mozesz strzelac fochy, robic kupy wieksze niz wazysz, ale braku szacunku do mnie nie zniose. Wielu sie juz na tym przejechalo, ty juz bilet na jazde masz, tylko pytanie czy chcesz byc nastepny?
__________________


O
|\_O
)) \\
Nahh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2007, 20:56   #66
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azatarion Pokaż post
Nie będe zaczynał kolejnej idiotycznej dyskusjii z kolejnym pojebanym idiotą.
Bei.
jestes typowym cwaniaczkiem z osiedla, ktory wobec braku argumentow przechodzi do wyzywania; wziales sie znikad, zrobiles nic, jestes nikim, a uwazasz sie i chcesz byc postrzegany za kogos kto trzesie calym serwerem; dziecko z chorymi ambicjami?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateomens
to tylko takie moje zdanie i naprawde nie wiem jak sie wam chce takie bzdury pisac ... lepiej idzcie na pole pograc w pilke etc albo na jakies piwo o0
pola to sa na wsi

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azatarion
Tzn. Pod wieloma względami masz racje, ale tylko BoE się ze mną kłóciło. Pare innych osób może tysz, ale padali zaraz lub gdy nie miałem ich nicków ignorowałem ich.
hah, kto padal? vatian? biorac pod uwage jego lvl, faktycznie masz powod do dumny... i ciekawe czemu ja jeszcze nie padlem, chociaz moj nick jest powszechnie znany

Cytuj:
Ah, i na Wago teraz gra jeszcze jedna osoba . Ja wam już niedługo mówie BB na 2 miesiące, bo mnie nie będzie w Polsce .
nie dosc ze kupiles chara, to jeszcze sharujesz i jeszcze sie do tego przyznajesz

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nahh
@Ufo
Nawet wiekszym ode mnie?!
moge ci odswiezyc pamiec, to nie ja zaczalem, tylko ty wpadajac z horzymem, rina i kimstam jeszcze zeby mnie zabic, co jak przypomne sie wam nie udalo ;]
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2007, 21:33   #67
Nahh
Użytkownik Forum
 
Nahh's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: EuDeZet
Wiek: 36

Posty: 52
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Heretics
Świat: Valoria
Poziom: 15o
Skille: o9/o9
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post
moge ci odswiezyc pamiec, to nie ja zaczalem, tylko ty wpadajac z horzymem, rina i kimstam jeszcze zeby mnie zabic, co jak przypomne sie wam nie udalo ;]
To byla porazka, bo rina mial lagi, a ja nie zbyt dobrze znam rejon
zreszta najci to se moga (poki co)
__________________


O
|\_O
)) \\
Nahh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2007, 22:16   #68
Azatarion
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nahh Pokaż post
@Mateo
Mate a Ty co sie w*******asz?? Nie twoja sprawa, sam tak mowiles, to sie trzymaj z daleka. Wszyscy sie z nim kloca bo koles jest w*****ajacy, pojawia sie z dupy kupuje chara i mysli ze wszyscy beda go kochac. No chyba kurwa smiech?
W sumie to mu się nie dziwie, większość osób ma dosyć spamu .

Cytuj:
@wago/czyinnakurwa
Jestes jak kurwa niechciany benkart, a jeszcze wy*******asz z kazdym swoim gownem do wszystkich i myslisz ze ktos o to dba? kogos to obchodzi??
Wez wy*******aj z tym gownem gdzie indziej, nie kumasz ze nikt Cie nie chce??

P.S.
I nie pyskuj bo zle na tym skonczysz. Mozesz strzelac fochy, robic kupy wieksze niz wazysz, ale braku szacunku do mnie nie zniose. Wielu sie juz na tym przejechalo, ty juz bilet na jazde masz, tylko pytanie czy chcesz byc nastepny?
Za co mam mieć do Ciebie szacunek? Za twierdzenie, że ja jestem debilem, Robert kretynem a Natalia acc sharererem i idiotką?! Chyba żartujesz. Daj już sobie spokój, już nawet z Blahem idzie się dogadać (Nadal go nie lubie, ale potrafi być spoko i powiedzieć, co ma mi do zarzucenia).

Cytuj:
jestes typowym cwaniaczkiem z osiedla, ktory wobec braku argumentow przechodzi do wyzywania; wziales sie znikad, zrobiles nic, jestes nikim, a uwazasz sie i chcesz byc postrzegany za kogos kto trzesie calym serwerem; dziecko z chorymi ambicjami?
Szkoda tylko, że nie mieszkam na osiedlu .

Cytuj:
hah, kto padal? vatian? biorac pod uwage jego lvl, faktycznie masz powod do dumny... i ciekawe czemu ja jeszcze nie padlem, chociaz moj nick jest powszechnie znany
Vatian padł za co innego, mianowicie za sharing z Quexxem który ma hunted. Już więcej nie będzie, więc jest free. A padło pare osób co mnie pojeżdżało przy Blahu i myśleli, że są fajni i free. Aaa, i nie znam Twojego nicka. Podasz?

Cytuj:
nie dosc ze kupiles chara, to jeszcze sharujesz i jeszcze sie do tego przyznajesz
Akurat to nie powinno Cię/Was obchodzić, to już jest moja sprawa.

Cytuj:
moge ci odswiezyc pamiec, to nie ja zaczalem, tylko ty wpadajac z horzymem, rina i kimstam jeszcze zeby mnie zabic, co jak przypomne sie wam nie udalo ;]
Wypowiem się jeszcze co do Horzyma, przynajmniej jest najbardziej wporządku z Was wszystkich, i potrafił to docenić z Dubhem (nie wiem kto wtedy grał, Monna czy Dubh) jak uratowałem dupe RL'owi Nahha, Blaha, Avallancha o nicku AVALLOV.

------

Koniec, rozpisałem się. :>

A teraz kończe pisać w tym temacie, ponieważ nic ciekawego i tak nie piszecie.

Pzdr! Catch me on Raymort.

Ostatnio edytowany przez Azatarion - 12-06-2007 o 22:18.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 12-06-2007, 22:45   #69
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Azatarion Pokaż post
Za co mam mieć do Ciebie szacunek? Za twierdzenie, że ja jestem debilem, Robert kretynem a Natalia acc sharererem i idiotką?! Chyba żartujesz. Daj już sobie spokój, już nawet z Blahem idzie się dogadać (Nadal go nie lubie, ale potrafi być spoko i powiedzieć, co ma mi do zarzucenia).
nie bede sie wtracac do twojej klotni z nahem, ale on chyba ci juz wyraznie dal do zrozumienia co ma ci do zarzucenia..

Cytuj:
Szkoda tylko, że nie mieszkam na osiedlu .
wiesz, mozg jest po to, zeby czasem go uzywac, gdybys to robil, to bys sie domyslil o co mi chodzilo

Cytuj:
Vatian padł za co innego, mianowicie za sharing z Quexxem który ma hunted. Już więcej nie będzie, więc jest free. A padło pare osób co mnie pojeżdżało przy Blahu i myśleli, że są fajni i free. Aaa, i nie znam Twojego nicka. Podasz?
Ufoczix

Cytuj:
Akurat to nie powinno Cię/Was obchodzić, to już jest moja sprawa.
wiec na chuj sie chwalisz na forum z kim sharujesz, skoro to tylko twoja sprawa

Cytuj:
A teraz kończe pisać w tym temacie, ponieważ nic ciekawego i tak nie piszecie.
nareszcie, tym razem naprawde, czy znow wrocisz by potwierdzic jakim jestes frajerem?
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2007, 10:07   #70
Blah the Evill
Użytkownik Forum
 
Blah the Evill's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Wiek: 36

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 100
Skille: 96/70
Poziom mag.: 19
Domyślny

[quote=Mateomens;1480979]weźcie się zamknijcie wszyscy omg az sie plakac chce ... co was to wogole obchodzi kto gra na wagojimie ... a tak wogole to ty blah nie mow na innych sharer etc bo kto toba na poi szedl? rofl



Widzisz kurwa zebym cos dalej tu pisal kretynie? od kurwa 3 tygodni nie wchodze na to zajebane forum, wyjasnilem juz wszystko Wago. Jak nie wiesz o co chodzi to laskawie sie przymknij. I tak byl ktos za mnie na poi(tym pierwszym) bo w przeciwieństwie do wielu mam kurwa zycie prywatne i czasami poprostu nie moge.
__________________
Noone likes Us...
We don't care...

Ostatnio edytowany przez Blah the Evill - 13-06-2007 o 10:07. Powód: literówki
Blah the Evill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2007, 14:54   #71
Mateomens
Użytkownik Forum
 
Mateomens's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 33

Posty: 177
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mateomens
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Zobacz
Świat: Valoria
Poziom: ---
Skille: 100/100
Poziom mag.: --
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ufocznik Pokaż post

pola to sa na wsi
oh sorry mr super cool all wiedziacy, ale jakbys zauwazyl to Brzeźnica jest wsią omg omg omg wiec tak napisalem jak sie nauczylem to slowo mowic o kurde sorry jezeli urazilem twoje uczucia (((((((

@Blah
oh "kretynie" sorry( teraz to ja mam przechlapane ) ale nie chodzilo mi tylko o to forum bo nawet czytajac te posty na tibia.com to sie plakac chce jakich wy z siebie mastahow robicie i wogole rofl

Yours
Mate~

over and out
__________________


AHAAHHAHAHA


!!!! HAIL the trio Dejw Net,Mateomens And Tomeomens
Mateomens jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2007, 17:15   #72
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateomens Pokaż post
oh sorry mr super cool all wiedziacy, ale jakbys zauwazyl to Brzeźnica jest wsią omg omg omg wiec tak napisalem jak sie nauczylem to slowo mowic o kurde sorry jezeli urazilem twoje uczucia (((((((
to nauczyli cie niepoprawnie mowic; i po co ta irytacja z powodu zwyklego zartu, spowiedzialem sie takiej reakcji, dlatego dodalem na koncu "" ale widac wolales wszczac nowa klotnie, mimo ze od poczatku biadolisz, zebysmy dali sobie spokoj
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2007, 21:04   #73
Sparfank
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 09 2006
Lokacja: Siamianowice Śląskie
Wiek: 32

Posty: 41
Imię: -
Profesja: Knight
Świat: Valoria
Poziom: 49
Skille: 77/76
Poziom mag.: 6
Sparfank ma numer GG 7126464
Domyślny

Przestańcie się kłócić. Lepiej opowiadajcie co tam nowego na Valorii Albo wklejajcie swoje ss'y

Oto mój najnowszy:



Jak wam się podoba? :>
Sparfank jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-06-2007, 21:10   #74
Blah the Evill
Użytkownik Forum
 
Blah the Evill's Avatar
 
Data dołączenia: 29 06 2005
Wiek: 36

Posty: 20
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Valoria
Poziom: 100
Skille: 96/70
Poziom mag.: 19
Domyślny

Widze Mateo ze masz cos nie tak z interpretacja faktów... zreszta to Twoja sprawa z kim sie bujasz, kogo szanujesz a kogo nie, nic mi do tego. Może nie dokładnie czytałeś to co jest na Tibia forum, to co zrobil Raymort/Wago bylo godne pożałowania, skoro tego nie widzisz to mi przykro, ja juz sobie wyjaśniłem z nim co mi nie pasuje i doszlismy do pewnego "porozumienia", bo mnie nie zalezy zeby robic sobie wiecej wrogow. Pozatym, potwierdzila sie pewna zasada co do Ciebie Mateo, widac nie wiesz co to znaczy jedność, bo z Last Wish tez odszedles... Jako gildia trzeba sie trzymac razem, nie znaczy ze musisz slepo isc za liderami, ale zawsze mozna nawiazac jakis dialog, dogadac sie, a nie ze "Ja go nie bije bo on mi nic nie zrobil" albo jak w Last Wish, "ja nie walcze bo to nie ma sensu...". Moze jestes czlowiekiem ktorego bawi expienie, chodzenie na hunty itp, dla mnie ta gra bez takich akcji jak z Wago, czy wojen jest poprostu nudna. Moze Ty masz jakas inny system apropo tych ktorych szanujesz.
Ja szanuje ludzi kotrzy sa w stanie poswiecic te kilka pixeli, skille i lvl za gildie, grupke ludzi ktora zrobi to samo dla nich.
United We stand, united We fall.

Nie zebym miał coś przeciw Tobie, w zadnym wypadku, porpostu takie moje odczucia.
__________________
Noone likes Us...
We don't care...

Ostatnio edytowany przez Blah the Evill - 13-06-2007 o 21:17. Powód: Ostatnie zdanie dodałem.
Blah the Evill jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2007, 13:27   #75
Mateomens
Użytkownik Forum
 
Mateomens's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 33

Posty: 177
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mateomens
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Zobacz
Świat: Valoria
Poziom: ---
Skille: 100/100
Poziom mag.: --
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Blah the Evill Pokaż post
Widze Mateo ze masz cos nie tak z interpretacja faktów... zreszta to Twoja sprawa z kim sie bujasz, kogo szanujesz a kogo nie, nic mi do tego. Może nie dokładnie czytałeś to co jest na Tibia forum, to co zrobil Raymort/Wago bylo godne pożałowania, skoro tego nie widzisz to mi przykro, ja juz sobie wyjaśniłem z nim co mi nie pasuje i doszlismy do pewnego "porozumienia", bo mnie nie zalezy zeby robic sobie wiecej wrogow. Pozatym, potwierdzila sie pewna zasada co do Ciebie Mateo, widac nie wiesz co to znaczy jedność, bo z Last Wish tez odszedles... Jako gildia trzeba sie trzymac razem, nie znaczy ze musisz slepo isc za liderami, ale zawsze mozna nawiazac jakis dialog, dogadac sie, a nie ze "Ja go nie bije bo on mi nic nie zrobil" albo jak w Last Wish, "ja nie walcze bo to nie ma sensu...". Moze jestes czlowiekiem ktorego bawi expienie, chodzenie na hunty itp, dla mnie ta gra bez takich akcji jak z Wago, czy wojen jest poprostu nudna. Moze Ty masz jakas inny system apropo tych ktorych szanujesz.
Ja szanuje ludzi kotrzy sa w stanie poswiecic te kilka pixeli, skille i lvl za gildie, grupke ludzi ktora zrobi to samo dla nich.
United We stand, united We fall.

Nie zebym miał coś przeciw Tobie, w zadnym wypadku, porpostu takie moje odczucia.

sorry w Last Wish nie bylem :|

a co do tego odejscia i co do lojalnosci to nie bede sie na ten temat wypowiadal bo jeszcze to ktos przerobi i bede mial zle :|

ale zebys wiedzial ze mnie w tibi bawi i jedno i drugie i lojanly to ja jestem ale jezeli ty sadzisz ze nie jestem no to tak uwazaj nic mi do tego

Yours
Mate~
__________________


AHAAHHAHAHA


!!!! HAIL the trio Dejw Net,Mateomens And Tomeomens
Mateomens jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-06-2007, 15:20   #76
Mathias'Wielki
Użytkownik Forum
 
Mathias'Wielki's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2006

Posty: 61
Gildia: --------
Świat: Valoria
Domyślny

Po około 5 miesiącach nic nie robienia, powróciłem na mojego druida .

Oto kilka screenów z adv







Mathias'Wielki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-06-2007, 16:03   #77
Nahh
Użytkownik Forum
 
Nahh's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: EuDeZet
Wiek: 36

Posty: 52
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Gildia: Heretics
Świat: Valoria
Poziom: 15o
Skille: o9/o9
Problem

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateomens Pokaż post
sorry w Last Wish nie bylem :|

a co do tego odejscia i co do lojalnosci to nie bede sie na ten temat wypowiadal bo jeszcze to ktos przerobi i bede mial zle :|

ale zebys wiedzial ze mnie w tibi bawi i jedno i drugie i lojanly to ja jestem ale jezeli ty sadzisz ze nie jestem no to tak uwazaj nic mi do tego

Yours
Mate~
Twoja lojalnosc objawia sie w odchodzeniu z guildi bez slowa oraz nie pomaganiu guild mate'om ?

Na serio...daj spokoj ok?
__________________


O
|\_O
)) \\
Nahh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2007, 23:29   #78
Vatian
Użytkownik Forum
 
Vatian's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 376
Stan: Usunięty
Profesja: Royal Paladin
Świat: Aldora
Domyślny

Temat sie zastopowal xD ale jest juz calkiem dobrze, chyba klotnie dobrze wplywaja na rozwoj.

Btw. Potrzebuje Pirate seta.
__________________
I've misstaken the heaven with stars reflected on the surface of pond.
Vatian jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-06-2007, 23:55   #79
Mateomens
Użytkownik Forum
 
Mateomens's Avatar
 
Data dołączenia: 08 07 2005
Wiek: 33

Posty: 177
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Mateomens
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Zobacz
Świat: Valoria
Poziom: ---
Skille: 100/100
Poziom mag.: --
Domyślny

22:36 You advanced from Level 99 to Level 100.


no to tyle

Yours
Mate~
__________________


AHAAHHAHAHA


!!!! HAIL the trio Dejw Net,Mateomens And Tomeomens
Mateomens jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-06-2007, 01:41   #80
Arek Dozamet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 10 2005
Wiek: 34

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Valoria
Poziom: 100
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mateomens Pokaż post
22:36 You advanced from Level 99 to Level 100.


no to tyle

Yours
Mate~
Gratzior
Arek Dozamet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 22:23.


Powered by vBulletin 3