Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 02-08-2009, 12:04   #21
Xevez
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 11 2008
Lokacja: Silesia Inferior

Posty: 1,026
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Xevezq
Profesja: Elite Knight
Świat: Pacera
Poziom: 174
Skille: 96/90
Poziom mag.: 8
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master-Mada Pokaż post
Nie chodzi o to czy te hity są powalające czy nie, chodzi o sam fakt. Rzecz z której kiedyś się żartowało i uważało za szczyt absurdu teraz ma miejsce w rl tibii i niektórych to nawet nie dziwi. A co do granicy 15 mlvla u knighta to ona nie pękła i nigdy nie pęknie.
masz rację, to straszny incydent, który nie powinien się wydarzyć, bo rujnuje tibię
nie rozumiem niektórych ludzi, którzy płaczą, że knight może mieć przez godzinę nawet 16 mlvl, a ludzie lootują great shieldy i golden bootsy
Xevez jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 02-08-2009, 12:11   #22
Master-Mada
Użytkownik Forum
 
Master-Mada's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 251
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sibuna
Świat: Morgana
Poziom: 162
Poziom mag.: 74
Domyślny

Uwierz mi że nie płaczę, bo nie gram w tibię już od dawna. Czasem odwiedzam fora i dowiaduję się o tego typu rzeczach, i tyle.
@ edit
A co do tych rarków, nie wiem czy to mówisz ironicznie czy nie. Jeśli tak to ja Ci powiem dlaczego "niektórzy ludzie płaczą" z takich powodów. Rary były ważnym elementem tworzącym klimat tej gry, którego już chyba nie ma. Nie ma pvp, nie ma rarów, a knight może bić z sd. Dla kogoś przyzwyczajonego do innej tibii jest to troche absurdalne, nie musisz tego rozumieć. Nie ma się o co napinać

Ostatnio edytowany przez Master-Mada - 02-08-2009 o 12:16.
Master-Mada jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 12:12   #23
ciunki
Użytkownik Forum
 
ciunki's Avatar
 
Data dołączenia: 03 03 2007

Posty: 533
Imię: Ciunki
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Peacekeepers
Świat: Harmonia
Poziom: 205
Poziom mag.: 82
Domyślny

To już z exori hur miałby większe hity.
__________________
ciunki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 12:18   #24
Macko121
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 317
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Eternia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
masz rację, to straszny incydent, który nie powinien się wydarzyć, bo rujnuje tibię
nie rozumiem niektórych ludzi, którzy płaczą, że knight może mieć przez godzinę nawet 16 mlvl, a ludzie lootują great shieldy i golden bootsy
Dawno, dawno temu ludzie też lootowali Great Shieldy i Golden Bootsy. Dobrze, że CipSoft je wprowadził do gry z powrotem. Głupio zrobił, że można je wylootować z potworów respiących się co 10 minut. Gdyby na przykład leciały tylko z Ghazbarana albo Ferumbrasa to dalej byłyby to rary.
Macko121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 12:24   #25
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Master-Mada Pokaż post
Rary były ważnym elementem tworzącym klimat tej gry, którego już chyba nie ma.
Wyjasnij, jaki klimat budowaly przedmioty, ktore byly nie do zdobycia na zasadzie "nie bo nie i koniec dyskusji", a do tego w wiekszosci przypadkow byly slabe/ bezuzyteczne ?

O wartosci kolekcjonerskiej moznaby mowic, gdyby byly w jakis sposob dostepne, ale szalenie trudne do zdobycia, natomiast przez cale lata zaden z tzw "rarów" byl nieosiagalny na zadnym serwerze mlodszym od Lunary/ Trimery, moze Rubery.

Natomiast o tym czy klimat byl, czy jeszcze jest czy moze juz go nie ma to moznaby dyskutowac, ale nie w sytuacji gdy wiekszosc wypowiadajacych sie jest nieobiektywna i powtarza jak mantre historyjke o klimacie na tyle dlugo, ze juz zdazyla w nia uwierzyc.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 12:30   #26
Marna_Prowokacja
Użytkownik Forum
 
Marna_Prowokacja's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2009
Lokacja: sprzed komputera

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: ałrea
Poziom: 069
Skille: 6/6/6
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Wyjasnij, jaki klimat budowaly przedmioty, ktore byly nie do zdobycia na zasadzie "nie bo nie i koniec dyskusji", a do tego w wiekszosci przypadkow byly slabe/ bezuzyteczne ?

O wartosci kolekcjonerskiej moznaby mowic, gdyby byly w jakis sposob dostepne, ale szalenie trudne do zdobycia, natomiast przez cale lata zaden z tzw "rarów" byl nieosiagalny na zadnym serwerze mlodszym od Lunary/ Trimery, moze Rubery.

Natomiast o tym czy klimat byl, czy jeszcze jest czy moze juz go nie ma to moznaby dyskutowac, ale nie w sytuacji gdy wiekszosc wypowiadajacych sie jest nieobiektywna i powtarza jak mantre historyjke o klimacie na tyle dlugo, ze juz zdazyla w nia uwierzyc.
imo klimat tworza ludzie, jesli przestaja grac bo ta gra sie zmienia, dla mnie klimat sie konczy.
__________________

nienawidze cipsoftu, updejtow, pseudo inteligentow, szatanistow, lamusow z npvp i wiekszosci tibijczykow.

skilsy ;
ironia. 9/10
sarkazm. 9.5
metafora. 8
riposta. 8.9
spaming. 6.6
punche. 9.5
foruming 10
Marna_Prowokacja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 12:33   #27
Master-Mada
Użytkownik Forum
 
Master-Mada's Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 251
Stan: Usunięty
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Sibuna
Świat: Morgana
Poziom: 162
Poziom mag.: 74
Domyślny

Masz rację Vil, ta rozmowa do niczego nie prowadzi
Master-Mada jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 12:37   #28
babcia666
Użytkownik Forum
 
babcia666's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2006
Lokacja: Rybnik
Wiek: 32

Posty: 403
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Pandoria
babcia666 ma numer GG 8011403
Domyślny

@Marna_Prowokacja
True, signed. To ludzie się zmieniają, zaczynają grać dzieci - ale to też wina cipek, którzy z roku na rok ułatwiają grę.
@movie
Ciekawe, zawsze jakiś fun ma gostek.
__________________
Limit sygnatury został przekroczony
O RLY?
babcia666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 12:44   #29
Andrea
Użytkownik Forum
 
Andrea's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2005

Posty: 140
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marna_Prowokacja Pokaż post
imo klimat tworza ludzie, jesli przestaja grac bo ta gra sie zmienia, dla mnie klimat sie konczy.
Nie rozumiem co mają zmiany w grze do klimatu tworzonego przez graczy.
Gra się zmienia i zmieniać będzie, a gracze z płytką wyobrażnią nigdy dobrego klimatu nie stworzą. Świat także się zmienia ale to nie znaczy, że trzeba przestać żyć.
__________________
Nie mam podpisu
Andrea jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 12:50   #30
Marna_Prowokacja
Użytkownik Forum
 
Marna_Prowokacja's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2009
Lokacja: sprzed komputera

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: ałrea
Poziom: 069
Skille: 6/6/6
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Andrea Pokaż post
Nie rozumiem co mają zmiany w grze do klimatu tworzonego przez graczy.
Gra się zmienia i zmieniać będzie, a gracze z płytką wyobrażnią nigdy dobrego klimatu nie stworzą. Świat także się zmienia ale to nie znaczy, że trzeba przestać żyć.
nie zrozumiales (as?).
to maja ze skoro gracze tworzacy klimat przestaja grac, to klimat odchodzi razem z nimi.
a czesto przestaja grac bo to nie ta sama gra, i nie ma tej samej zajawki co kiedys.
__________________

nienawidze cipsoftu, updejtow, pseudo inteligentow, szatanistow, lamusow z npvp i wiekszosci tibijczykow.

skilsy ;
ironia. 9/10
sarkazm. 9.5
metafora. 8
riposta. 8.9
spaming. 6.6
punche. 9.5
foruming 10
Marna_Prowokacja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 14:00   #31
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Odchodza bo zaczeli nagle zauwazac ze tipja to krzywizna, albo po prostu im sie znudzila. Nie ma co tutaj sie doszukiwac czyjes winy albo ingerencjii ufokow, zwlaszcza ze ci ktorzy placza po kazdym upie ze koncza grac graja nadal.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.

Ostatnio edytowany przez Askaral - 02-08-2009 o 14:10.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 14:22   #32
Marna_Prowokacja
Użytkownik Forum
 
Marna_Prowokacja's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2009
Lokacja: sprzed komputera

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: ałrea
Poziom: 069
Skille: 6/6/6
Poziom mag.: 60
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
Odchodza bo zaczeli nagle zauwazac ze tipja to krzywizna, albo po prostu im sie znudzila. Nie ma co tutaj sie doszukiwac czyjes winy albo ingerencjii ufokow, zwlaszcza ze ci ktorzy placza po kazdym upie ze koncza grac graja nadal.
nie wiesz to sie nie udzielaj.
__________________

nienawidze cipsoftu, updejtow, pseudo inteligentow, szatanistow, lamusow z npvp i wiekszosci tibijczykow.

skilsy ;
ironia. 9/10
sarkazm. 9.5
metafora. 8
riposta. 8.9
spaming. 6.6
punche. 9.5
foruming 10
Marna_Prowokacja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 14:23   #33
Macko121
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 317
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Eternia
Domyślny

@2up
Albo Ci, którzy mówią, że ta gra jest głupia i już nie grają w nią po kilka lat, a na forum codziennie siedzą.
Macko121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 14:29   #34
Matheavyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 11 2004

Posty: 87
Matheavyk ma numer GG 9086214
Domyślny

Ingerencji ufoków akurat dopatrywałbym się wszędzie!
Ludzie kończą grać z różnych powodów, ale pytanie jacy ludzie na ich miejsce przychodzą.
Kiedy trzeba runą celować w przeciwnika, nie ma hotkey'ów, dzieciak, który przed chwilą grał w najnowszego Need For Speeda padnie kilka razy i nawet nie ogarnie jak mógłby się wybronić. Wtedy odejdzie, a na jego miejsce przyjdzie gracz znudzony prostotą nowoczesnych gier i zobaczy, że rzeczywiście liczy się w Tibii jakieś myślenie i sprawna ręka(oczywiście i tak tylko w chwilach wolnych od expa). Zdecydowanie większe szanse na dobry klimat jest gdy gra przedstawiciel tej drugiej grupy. W tym sensie zgadzam się z tym, że twórcy gry mają wpływ na budowanie/niszczenie klimatu tworzonego przez graczy.

A co do samych zmian czy są na lepsze czy na gorsze to wypowiem się tak, że kiedyś ogarnięcie pvp na mistrzowskim poziomie to był spory hardcore i chociaż ja tego nie potrafiłem to zawsze lubiłem tak wymagające gry (a i niektórych graczy można było wtedy podziwiać). Dlatego dla mnie jako gracza zmiany poszły w gorszym kierunku, chociaż i tak nie ma to większego znaczenia, bo przestałbym grać tak czy siak. Rozumiem więc wszystkich, którzy chcieliby dalej grać na starych zasadach, ale jestem pewien, że właśnie ci ludzie rozumieją też dlaczego CipSoft postępuje tak a nie inaczej.
Tak więc wszyscy wszystkich rozumieją, ale chyba już nie pogramy w podobną do tamtej grę(niekoniecznie mam tu na mysli tytuł "Tibia"). Ale my już swoje pograliśmy, bośmy stare dziadki ^^
Matheavyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 14:35   #35
Macko121
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 317
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Eternia
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matheavyk Pokaż post
Ingerencji ufoków akurat dopatrywałbym się wszędzie!
Ludzie kończą grać z różnych powodów, ale pytanie jacy ludzie na ich miejsce przychodzą.
Kiedy trzeba runą celować w przeciwnika, nie ma hotkey'ów, dzieciak, który przed chwilą grał w najnowszego Need For Speeda padnie kilka razy i nawet nie ogarnie jak mógłby się wybronić. Wtedy odejdzie, a na jego miejsce przyjdzie gracz znudzony prostotą nowoczesnych gier i zobaczy, że rzeczywiście liczy się w Tibii jakieś myślenie i sprawna ręka(oczywiście i tak tylko w chwilach wolnych od expa). Zdecydowanie większe szanse na dobry klimat jest gdy gra przedstawiciel tej drugiej grupy. W tym sensie zgadzam się z tym, że twórcy gry mają wpływ na budowanie/niszczenie klimatu tworzonego przez graczy.

A co do samych zmian czy są na lepsze czy na gorsze to wypowiem się tak, że kiedyś ogarnięcie pvp na mistrzowskim poziomie to był spory hardcore i chociaż ja tego nie potrafiłem to zawsze lubiłem tak wymagające gry (a i niektórych graczy można było wtedy podziwiać). Dlatego dla mnie jako gracza zmiany poszły w gorszym kierunku, chociaż i tak nie ma to większego znaczenia, bo przestałbym grać tak czy siak. Rozumiem więc wszystkich, którzy chcieliby dalej grać na starych zasadach, ale jestem pewien, że właśnie ci ludzie rozumieją też dlaczego CipSoft postępuje tak a nie inaczej.
Tak więc wszyscy wszystkich rozumieją, ale chyba już nie pogramy w podobną do tamtej grę(niekoniecznie mam tu na mysli tytuł "Tibia"). Ale my już swoje pograliśmy, bośmy stare dziadki ^^
Zauważ, że nawet po wprowadzeniu hotkeyów jest mało graczy, którzy ogarniają i potrafią na przykład sami uciec przed grupką graczy ścigających ich. Wszyscy mówią, że to nie problem wciskać F1, F2, a jak przychodzi co do czego to padają jako pierwsi na swoich światach na open battle. A jeżeli ktoś jest ogarem, tak jak ten gracz z Galany, to od razu się mówi, że ma bota.
Macko121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 15:10   #36
Marna_Prowokacja
Użytkownik Forum
 
Marna_Prowokacja's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2009
Lokacja: sprzed komputera

Posty: 98
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: ałrea
Poziom: 069
Skille: 6/6/6
Poziom mag.: 60
Domyślny

sa tacy ktorzy grali tylko po to aby udowodnic ze sa lepsi. niekoniecznie grajac samemu.
skoro niszczy sie pvp to po co maja dalej grac?

// \/ ten temat byl na to skazany.
__________________

nienawidze cipsoftu, updejtow, pseudo inteligentow, szatanistow, lamusow z npvp i wiekszosci tibijczykow.

skilsy ;
ironia. 9/10
sarkazm. 9.5
metafora. 8
riposta. 8.9
spaming. 6.6
punche. 9.5
foruming 10

Ostatnio edytowany przez Marna_Prowokacja - 02-08-2009 o 15:14.
Marna_Prowokacja jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 15:13   #37
Macko121
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 317
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Eternia
Domyślny

Wiem jedno, jesteśmy najlepsi w offtopowaniu! Z każdego tematu potrafimy przejść do update'ów i systemu pvp.
Macko121 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 15:27   #38
Phos
Użytkownik Forum
 
Phos's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2008
Wiek: 34

Posty: 125
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Celesta
Poziom mag.: 9
Domyślny

Nie chcę już dalej czytać tego niepotrzebnego spamu na temat KNAJT MA SD KONIEC TIBII AAAAAAAAAAAA.
Poważnie, on roz***** wszystko sdkami na miare 45 (i tak za dużo) maga - a i tak, żeby działało knight musi mieć 10 mlvl, banał co? Każdy dziś ma, co tam... to tylko 20kk~ na sam mlvl
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Veriusek Pokaż post
siema ziomy wrucilem z wakcji dzis z lasuw tropikalnych na mazurach bylo super i jestes szczensliwszy niz bylem przed wyjazdem chociaz ze nabawilem sie tam biegunki ale minela juz hehe i moge grac i dawac nowe skriny wiem ze sie ziomy cieszycie mojim powrotem do gry jak pujde expic to zrobie skriny i wam dam bo dzis wrucilem i odrazu chce wszystkich poinformowac hehe
pozdrawiam verius dragon ziom nessy i dejwy z astery i nie tylko
Phos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 15:38   #39
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Marna_Prowokacja Pokaż post
nie wiesz to sie nie udzielaj.
Ciesze sie ze ty wiesz.


Tam do kogos kto wspominal o czasach bez hotow: boty i tak celowaly za 70% pro mastahow pvp, wiec wprowadzenie hotow uwazam za strzal w 10
Co do filmu - fajnie bylo zobaczyc knighta z sd, zawsze to jakas nowosc i absolutnie nie uwazam ze w jakimkolwiek stopniu niszczy to gierke.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 17:02   #40
Grycan
Użytkownik Forum
 
Grycan's Avatar
 
Data dołączenia: 14 06 2008
Lokacja: Rybnik
Wiek: 31
Wpisy bloga: 10

Posty: 551
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Świat: Bona
Poziom: 99+
Grycan ma numer GG 9815855
Domyślny

Heh, a ja myślałem że już nic mnie nie zdziwi. Najcik z 15 mlvl'em. No nic, tylko pogratulować graczowi tego wyczynu. 15 magic level na rycerzyku. Heh.
__________________

辟へき
アニメ


Grycan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:10.


Powered by vBulletin 3