Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 09-07-2008, 17:32   #1
YugoPL
Użytkownik Forum
 
YugoPL's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: Thais

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pachu
Profesja: Knight
Gildia: (Brak)
Świat: Luminera
Poziom: 50
Skille: 68/68
Poziom mag.: 6
Domyślny Gothic 2+Noc Kruka-Rozpracuj Gildię Złodziei W Khorinis-Pomoc!

Otóż przechodzę sobie Gothic 2+Noc Kruka i mam taki problem.

Odebrałem zadanie od Lorda Andre o Rozpracowaniu Gildii Złodziei ukrywającej się gdzieś na terenie Khorinis.Popytałem się każdego kto może o tym coś widzieć(tylko w Khorinis),wpakowałem za kratki wszystkich trzech "tajniaków"Halvora,Nagura i Rengaru.Poszedłem do Karczmy stłukłem Moe na kwaśne jabłko bo mnie nie chciał wpuścić i dowiedziałem się od Właściciela że Atilla czeka na mnie za sklepem rybnym Halvora.No to kupiłem kilka zwojów z zaklęciami rozwaliłem go z dachu zabrałem klucz z jego zwłok i pobiegłem do kanałów.Tam poszedłem się spotkać z tą całą Cassią.Mówię jej że nie chcę do nich dołączyć i żeby spróbowała mnie zabić ok uciekam jej ona się wraca do swojej kanciapy I TU ZACZYNA SIĘ MÓJ PROBLEM!

Otóż mówię Lordowi Andre że gildia ma swoją siedzibę w kanałach ale za Chiny ludowe nie mogę mu powiedzieć nic jak pyta się "Znalazłeś Przestępców?"

Jedyne co mu mogę odpowiedzieć to "Jeszcze nad tym pracuję."

Ktoś wie jak zakapować Cassię u Lorda Andre?

Pytam bo chcę zostać strażnikiem lecz chcę przejść wszystkie misje by zebrać więcej doświadczenia.
__________________
Moja Profesja:

Aktualny cel:

Skills:70/70
Level:50
Magic Level:6
Best Solo:Giant Spider/Dragon Lord



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nawigator Pokaż post
wy to macie Gówno nie fart jak poszedlem do kibla z rana to znalazlem Shit set warty pociagniecia spluczki
hahahah
to jest mój idol HAHAHA!
YugoPL jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 09-07-2008, 17:56   #2
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Powiedz Cassi, że chcesz dołączyć do gildii złodziejów, a następnie do Lorda Andree, gdzie się ukrywają. Przynajmniej ja tak robiłem.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 17:57   #3
YugoPL
Użytkownik Forum
 
YugoPL's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: Thais

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pachu
Profesja: Knight
Gildia: (Brak)
Świat: Luminera
Poziom: 50
Skille: 68/68
Poziom mag.: 6
Domyślny

Ale mój problem polega na tym że wiem gdzie się ukrywają i mogę to powiedzieć ale Cassi nie mogę wydać :/



Spróbuję zrobić tak jak mówisz i dam edita.



@EDITalej nie mogę zakapować Casii.Po tym jak mówię mu gdzie jest ich kryjówka mogę odpowiedzieć tylko "Pracuję nad tym...".Kiedyś jak to przechodziłem jakimś cudem udało mi się ją zakapować a teraz nic :/

Wiem na pewno że jak opowiem mu o tym miejscu muszę zakapować Cassię i wtedy on powie że wysłał tam swoich ludzi.

Ostatnio edytowany przez YugoPL - 09-07-2008 o 18:13.
YugoPL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 18:21   #4
cezar007
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 08 2007
Lokacja: kozienice

Posty: 29
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Labir
Profesja: Elite Knight
Świat: Nerana
Wyślij wiadomość przez ICQ do cezar007
Domyślny

hmmm
przechodziłem kiedyś to to,jak to szlo xd
Chyba wiem jak idziesz tam do casii i tych innych złodziej zaczepia cie taki ziomek <nie wiem na 100% bo to dawano robilem ;p > i ty sie go musisz spytac czy to jest gildia zlodziej czy jakos tak i nastepnie nie rozmawiac z nim dalej tylko pobiec natychmiast do lorda andre i powiedziec mu ze znalezles to to ... xD


@Edit
Po chwili ujrzycie wejście do jaskini której drzwi otworzymy zdobytym kluczem! Odbijcie w lewo ubijając 5 szczurów i wchodząc do sali z której wybiegły. W środku znajduje się skrzynia (PPLLP), a w niej skradziony łuk Bospera (14K) i kielichy należące do właściciela gospody- Cargona! Zabieramy mikstury leżące na półkach i wychodzimy udając się do końca korytarzem w prawo i następnie na północ. Napotkacie złodzieja Jaspera który zgodzi się was zaprowadzić do swojej szefowej- Cassii. Przed nami wybór- możecie przyłączyć się do Gildii złodziei wykonując dla nich ciekawe zadania (kradzież pierścienia Constantino i zdobycie krwawych kielichów) i szkoląc się w umiejętnościach złodziejskich. Możecie również donieść o ich obecności w kanałach lordowi Andre (23K). Ja zdecydowałem się na tę drugą opcję, jednak proponuję zapisać w tym miejscu grę, by ewentualnie kiedyś dokończyć grę wstępując w szeregi gildii. W walce ze złodziejami nie mamy żadnych szans, dlatego chcąc ich wydać, przerwijcie rozmowę (opcja koniec), ucieknijcie z kanałów i udajcie się do lorda Andre opowiadając o gildii.

hehe to sie nie mylilem =]
__________________
kotlet bogiem jedzenie go mym nałogiem surówka pocieszeniem lecz tibia złym jedzeniem

Ostatnio edytowany przez cezar007 - 09-07-2008 o 18:26.
cezar007 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 18:31   #5
YugoPL
Użytkownik Forum
 
YugoPL's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: Thais

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Pachu
Profesja: Knight
Gildia: (Brak)
Świat: Luminera
Poziom: 50
Skille: 68/68
Poziom mag.: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez cezar007 Pokaż post
hmmm
przechodziłem kiedyś to to,jak to szlo xd
Chyba wiem jak idziesz tam do casii i tych innych złodziej zaczepia cie taki ziomek <nie wiem na 100% bo to dawano robilem ;p > i ty sie go musisz spytac czy to jest gildia zlodziej czy jakos tak i nastepnie nie rozmawiac z nim dalej tylko pobiec natychmiast do lorda andre i powiedziec mu ze znalezles to to ... xD


@Edit
Po chwili ujrzycie wejście do jaskini której drzwi otworzymy zdobytym kluczem! Odbijcie w lewo ubijając 5 szczurów i wchodząc do sali z której wybiegły. W środku znajduje się skrzynia (PPLLP), a w niej skradziony łuk Bospera (14K) i kielichy należące do właściciela gospody- Cargona! Zabieramy mikstury leżące na półkach i wychodzimy udając się do końca korytarzem w prawo i następnie na północ. Napotkacie złodzieja Jaspera który zgodzi się was zaprowadzić do swojej szefowej- Cassii. Przed nami wybór- możecie przyłączyć się do Gildii złodziei wykonując dla nich ciekawe zadania (kradzież pierścienia Constantino i zdobycie krwawych kielichów) i szkoląc się w umiejętnościach złodziejskich. Możecie również donieść o ich obecności w kanałach lordowi Andre (23K). Ja zdecydowałem się na tę drugą opcję, jednak proponuję zapisać w tym miejscu grę, by ewentualnie kiedyś dokończyć grę wstępując w szeregi gildii. W walce ze złodziejami nie mamy żadnych szans, dlatego chcąc ich wydać, przerwijcie rozmowę (opcja koniec), ucieknijcie z kanałów i udajcie się do lorda Andre opowiadając o gildii.

hehe to sie nie mylilem =]

Dobra spróbuję bo u Jespera nie am takiej opcji dialogowej jak "Czy to jest gildia złodziei?"

Zaraz dam Edita.

@EDIT:Gadam z Jesperem prowadzi mnie do Casii.Cassia zaczyna gadać daję Koniec wracam do Andre zgłaszam gdzie są a o przestępcach znalezionych w kanałach dalej nie mogę mu powiedzieć :/


@EDIT2oradziłem sobie jakoś i zabiłem ich wszystkich.Dziękuję wszystkim za pomoc.
__________________
Moja Profesja:

Aktualny cel:

Skills:70/70
Level:50
Magic Level:6
Best Solo:Giant Spider/Dragon Lord



Cytuj:
Oryginalnie napisane przez nawigator Pokaż post
wy to macie Gówno nie fart jak poszedlem do kibla z rana to znalazlem Shit set warty pociagniecia spluczki
hahahah
to jest mój idol HAHAHA!

Ostatnio edytowany przez YugoPL - 09-07-2008 o 19:37.
YugoPL jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-07-2008, 20:46   #6
Dark Alphadron
Użytkownik Forum
 
Dark Alphadron's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Lokacja: Dark Dimension - Plains of Shadows
Wiek: 33

Posty: 942
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Gildia: Patrz nick.
Świat: Antica
Poziom: N/A
Skille: Zmienne
Poziom mag.: ..
Domyślny

W razie potrzeby kolejnemu userowi:
1) NIE pakuj łotrów do lochu, chyba, że naprawdę musisz.
2) Jeżeli ich wkopałeś, odwiedź gospodę w Dokach - tu zaczepi cię karczmarz i opowie o kolesiu, który cię szukał.
3) Koleś ten jest zabójcą, nasłanym przez Gildię Złodziei. Pogadaj z nim i go zatłucz.
4) Kluczem znalezionym w jego ciele otwórz drzwi pod dokami - w tym celu wskocz do wody i płyń przy murze portu, aż je znajdziesz.
5) Będzie tam masa łupu, w tym łuk Bospera i srebra Coragona - potrzebne do questów.
6) Idziesz dalej - napotykasz pierwszego członka Gildii. (jest ich trzech) Tu już decydujesz, czy chcesz ich utłuc, czy się przyłączyć.
7) Powodzenia.
__________________

Wkurzyłem, pochwaliłem, obraziłem kumpla? Podoba/nie podoba Ci się coś we mnie/moim avatarze/stylu pisania itp? Wyraź to TU, wstawiając mi notę.
----(\_/)
<=(x.x)=|-o - Stop zającom w podpisach!
--- (> <)
Dark Alphadron jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-07-2008, 16:54   #7
Diablczek
Użytkownik Forum
 
Diablczek's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2007
Lokacja: Twój ojciec zabawiał MEGO PANA
Wpisy bloga: 6

Posty: 206
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

8)Jeżeli nie możesz ich zakapować to ich sam zatłucz.

Ostatnio edytowany przez Diablczek - 28-07-2008 o 17:00.
Diablczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:09.


Powered by vBulletin 3