Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 16-03-2005, 23:09   #101
Kllos
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 25 07 2004

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kasushi
Widocznie niepotrzebnie go przyklejał pewnie nie pewny był i dlatego... ale mi chodzi tylko o Ciebie.
dobrze ze przykleil , nawet jesli keylog niedzialal prawidlowo to byl zbindowany , a to juz 1 krok do umieszczenia dzialajacego keyloga , wiec lepiej o tym ostrzec ...
prosze mi tu niemowic o zwalonych antyvirach , bo sami uzywacie ad-aware co nic nieumie ...

jest takie powiedzenie "lepiej dmuchac na zimno" , radze sie go trzymac...

pzdro ;d
Kllos jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 17-03-2005, 10:14   #102
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kllos
dobrze ze przykleil , nawet jesli keylog niedzialal prawidlowo to byl zbindowany , a to juz 1 krok do umieszczenia dzialajacego keyloga , wiec lepiej o tym ostrzec ...
W ogóle nie było keyloggera. Może nie czytałeś od początku, ale w pewnym momencie autor tematu stwierdza, że się "pomylił".... (przynajmniej nie w pliku, który on prezentował jako "przykład wirusa").
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"

Ostatnio edytowany przez Aversin - 17-03-2005 o 10:16.
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-03-2005, 22:27   #103
kemotk2000
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 10 2004
Lokacja: Kolacja?

Posty: 47
Domyślny

Kurde, Wy jeszcze się tu kłócicie??

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jankes
Więc tak ...

Mam keyloggera na kompie na 100% wszedł poprzez film mam pytanko :
- Znacie jakis dobry antyvir....??
Prubowałem mks.skaner on-line ale nie mógł usunąć chociarz próbowałem pare razy

Powiedzcie co zrobić...... ;/
Przez jaki film? Rec? Dowód proszę.

I co, ma ktoś już jakiś dowód, że nawet jeśli uda się umieścić keyologgera w .rec, to jest on w stanie się uaktywnić przy oglądaniu filmu?? Nadal uważam, że nie można uruchomić programu, anwet jesli udałoby się go umieścić w działającym rec.

A Autor tematu od kilku miesięcy nie zrealizował mojej prośby, nie umiescił tego filmu i ssa ze skanowania.., lub list'u kodu. Najs bajka...

Co prawda mam pewien pomysł jak moznaby uaktywnić kod ukryty w pliku rec, ale nie wiem czy jednak to zadziała, a poza tym na 100% zostałoby to działanie wykryte przez skanery. O ile plik .rec dałoby się otworzyć po takiej modyfikacji. Ale spróbujemy..

Jeśli nawet jakiś skaner znajdzie Wam wirusa w .rec, to nie znaczy, że ten k-logger może się uaktywnić. Ktoś wyżej sprytnie podał jako przykład bibliotekę Team Speak'a.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez owsik killer
ja tam bardzo czensto trenuje to jest swietne miejsce dam ci troche dokladniejsze wskazuwki na takim cypelku poszukaj ogniska kture sie nie pali taki krong malyh kamczkuw ic nadul powinny zaatakowac cie 4 pajonki skrenc w prawo zaatakujom cie 4 trujonce pajonki idz dalej i porozglondaj sie trohe i znajdziesz zkopanom dziure ( musisz miec lpate, i line zeby wyjsc)
kemotk2000 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-03-2005, 22:44   #104
Lord Slash
Użytkownik Forum
 
Lord Slash's Avatar
 
Data dołączenia: 15 10 2004
Lokacja: Sieradz
Wiek: 35

Posty: 31
Lord Slash ma numer GG 3962915
Domyślny No więc.....

OMG, że też dotrwałem do końca tego tematu . Oto kilka odpowiedzi na wasze pytania


Cytuj:
Umieszczenie virusa w pliku nie egzekwowalnym to wyzsza szkola jazdy, ale da sie zrobic (do niedawna mialem na dyskietce przyklad .jpg ktory zawieszal komputer jesli sie tylko otwarlo folder z nim, tak wystarczylo otwozyc folder nawet nie sam plik).
Ostatnio widzialem przykład podobnego virusa, który infokował pliki .ico na dysku, btw: jest też luka w IE wykorzystująca pliki ikon.

Cytuj:
ja wam moge powiedziec ze jak chcecie niemiec na dysku keylogera ani niczego podobnego, to zainstalujcie se linuxa.
dobra rzecz poniewaz w linuxie niema plikow ******** ^^
taaak? a to fajnie, a wiesz może co to są pliki .bin? - ano odpowiedniki windowskich ***** | łatwiej jest napisać keyloggera do Linuxa niż do Windy. (można to zrobić nawet na samych skryptach i procesach w tle - sam takiego napisałem).

Cytuj:
jezeli chodzi o przechwytywanie pakietow tibii to nic prostrzego. wystarczy znac ipka serwera glownego i port na ktory sie laczy... napisanie sniffera ktory by lapal pakiety jest proste a jeszcze prostrze jest napisanie go tak zeby lapal tylko pierwsze pakiety...
Jeśli chodzi Ci o IP serwera tibijskiego to możesz go poznać podczas gry na serwerze - uzywając standardowego narzędzia "netstat" w konsoli dosowej (netstat -n -a)

Cytuj:
Co do wysylania maili przez tego vira pojawia sie pytanie jak niepostrzezenie wyslac maila spod windowsa, w najprostrzym przypadku przy zainstalowanym nortonie pojawi nam sie pasek skanownia - co kazdy zauwazy, chyba ze program ma jakiegos prostego klienta pocztowego
To się nazywa "własny silnik SMTP"

Cytuj:
Aby zobaczyć różnice miedzy plikiem zdrowym a zainfekowanym, wystarczy tylko uruchomić go przez notatnik. Zobaczymy wyraźną różnicę, między plikiem zdrowym ***.rec (czyli kwadraty i różne znaczki, nie mające na pierwszy żut oka ze soba powiązania) a zainfekowanym ma jakieś wyraźne polecenie, by przesłać coś na konkretny (nie istniejący ) mail
Jeśli znajdziesz zainfekowany plik, otworzysz go przez notatnik i znajdziesz w nim taką lijkę zawierającą "wyraźne polecenie ...blah... mail" to ja zastanowię się nad podróżą do seminarium


Cytuj:
2) keylogera można umieścić wszędzie... ale będzie on tylko plikiem nie infekującym naszego systemu. A programy antywirusowe będą go wykrywać ponieważ wiekszość tych programów poszukuje fragmentu kodu odpowiadającemu danemu virusowi.
Jeśli ktoś napisze swojego własnego keyloggera, zaszyfruje go procedurą polimorficzną i odpowiednio ukryje w ciele ofiary to nie ma wała żeby najdoskonalsza huerytystyka i emulatory antyvirusowe wykryły go bez sygnatury.


Cytuj:
A gdybym ogląda zainfekowane filmy z wyłączonym kabelkiem od internetu, następnie filmy bym usuną, co by się stało?
Brak połączenia = niemożność wysłania; co więcej jeśli keylogger nie instaluje się w systemie to nic Ci się stać nie powinno... ale ciągle zapominasz o tym, że TibiaCam nie wykorzystuje twojego hasła ani loginu


Cytuj:
jesli chodzi o mks i inne antywirusy
wykryty wirus ktory nie moze byc usuniety to jest najprawdopodobniej dzialajacy w tym momencie w twoim systemie plik *.dll jedynym znanym mi rozwiazaniem jest usuniecie "reczne" odrazu po uruchomieniu komputera, przed tym gdy ten modul zostanie odpalony...
Działające w pamięci Dll'e można usunąć nawet bez restartu systemu.. chyba że keylogger pracuje jako VxD ale mało kto wpadłby na taki pomysł(chociaż jest to możliwe)


Cytuj:
jezeli mks_swir nie daje rady usunac pliku, zmiencie nazwe. plik bedzie mial wtedy nazwe plik.VIR. po przeskanowaniu uruchomcie ponownie komputer
Jeśli plik działa aktualnie w pamięci, to możesz zapomnieć o zmianie jego nazwy.

Cytuj:
Niestety niemam pomysłu na twój problem ale ja mam farta 0 zainfekowanych ale niedawno mialem pare trojanów ciekawe czy to przez to ?
Prawdopodobnie pzez brak firewalla oraz antyvirusa lub ich złe skonfigurowanie.

Cytuj:
Wiem jak zrobic keyloggera w ****** i zeby dzialal ale w filmiku zrobic zeby dzialal to chyba nie mozliwe.
Ja też wiem - PKL v1.6.x

Cytuj:
Najlepiej zebys wiedzial jak sie nazywa pliczek z keylogerem jezeli nie wiesz to albo ctrl+alt+del i zorientowac sie ktory ci tam nie pasi
Zapomnij... pierwsze co zrobił twórca zarażonego pliku, to upewnił się, że nie będzie go tam widać.

Cytuj:
dobrze ze przykleil , nawet jesli keylog niedzialal prawidlowo to byl zbindowany , a to juz 1 krok do umieszczenia dzialajacego keyloga , wiec lepiej o tym ostrzec ...
Bind można wykonać nawet przy pomocy WinRara, ale procedury emulujące stos w keyloggerach wykrywają takie przekręty bez żadnego problemu.

Konkludując, keyloggerem można zarazić KAŻDY plik, lecz od tego jakiego keyloggera użyjemy i jak misternie ukryjemy go w ciele ofiary zależy czy zostanie on wykryty czy nie... BTW:
Cytuj:
Co prawda mam pewien pomysł jak moznaby uaktywnić kod ukryty w pliku rec, ale nie wiem czy jednak to zadziała, a poza tym na 100% zostałoby to działanie wykryte przez skanery. O ile plik .rec dałoby się otworzyć po takiej modyfikacji. Ale spróbujemy..
Nawet tak egzotyczne typy plików jak .rec są podatne na tego typu działania. Za kilka dni zamieszczę w tym temacie takowy plik, który po uruchomieniu z TibiaCam wyświetli komunikat. Cierpliwości... dajcie mi popracowac
EoT (nareszcie )
__________________
Dont be fear...
Lord Slash is here...


Boltkeeper, Astera, lvl: 50, skills: 75/50(non-pvp)

Ostatnio edytowany przez Lord Slash - 27-03-2005 o 17:54.
Lord Slash jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2005, 21:16   #105
Sivy~
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 06 03 2005
Lokacja: Nie wiem.

Posty: 6
Domyślny

Na poczatku w to nie wierzylem ale teraz juz wiem ze to nie zart-zostalem tak hackniety, keylogger byl w filmiku galanawar.rec z tibia.de


Trudno sie mowi, nowy serv czeka
Sivy~ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-04-2005, 22:51   #106
Aversin
The Witcher
 
Aversin's Avatar
 
Data dołączenia: 02 03 2004
Wiek: 40
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,109
Stan: Na Emeryturze
Aversin ma numer GG 2615286
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sivy~
Na poczatku w to nie wierzylem ale teraz juz wiem ze to nie zart-zostalem tak hackniety, keylogger byl w filmiku galanawar.rec z tibia.de


Trudno sie mowi, nowy serv czeka
Dowód plx ..
Jakoś na słowo Ci nie uwierzę.
__________________
We all want to help one another, human beings are like that. We want to live by each other's happiness, not by each other's misery. We don't want to hate and despise one another. In this world there is room for everyone and the good earth is rich and can provide for everyone. The way of life can be free and beautiful.
But we have lost the way.
Speech by Charlie Chaplin from "The Great Dictator"
Aversin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-04-2005, 23:05   #107
Mateusz the vampire
Użytkownik Forum
 
Mateusz the vampire's Avatar
 
Data dołączenia: 16 11 2004
Lokacja: Poznań
Wiek: 31

Posty: 52
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Druid
Świat: Refugia
Poziom: 23
Skille: 15/21
Poziom mag.: 28
Mateusz the vampire ma numer GG 6432046
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Otoz wirusa da sie wepchnac w KAZDY plik poza czystym .txt
Windows do tego pomaga ludzia od robienia wirusow poniewaz ma Virtual Tag (czy jak ten syf sie na zywa) w ktorym mieszcza sie informacje o pliku ktore sa odczytywane przy otwarciu foldera. Zwykle w takiej metce znajduje sie informacja o wielkosci plik, czasia utwozenia, itp.

Umieszczenie virusa w pliku nie egzekwowalnym to wyzsza szkola jazdy, ale da sie zrobic (do niedawna mialem na dyskietce przyklad .jpg ktory zawieszal komputer jesli sie tylko otwarlo folder z nim, tak wystarczylo otwozyc folder nawet nie sam plik).
A jak se wkleileś bo chce koledze za to zemnie z 1 hp na lordzie dragonie dostwaił dać mu Vira Ale co by jeden program by nie otwierało by musiał reinstalke calej Tibi.
Co zatym idzie mapy.
Papap Dobry Pomysł
__________________
Obrazek max. 20kb <--- sranie w banie, nie prawda! xD ||Prima Aprilis przez cały rok yeah

Ja mam Pac'c'a co tak capie? A to ja tak capie za długo siedze w tibii i w ogóle ;]
Mateusz the vampire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-04-2005, 18:29   #108
Shyym-ski
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 03 2005

Posty: 63
Domyślny

Ctrl + Alt + Del to gówno... lepiej tasklista i taskkilla uzywac. Tam sie nic nie ukryje
Shyym-ski jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-04-2005, 20:48   #109
Kociaż
Guest
 

Posty: n/a
Problem Uwaga

Ostatnio gdy ściągałem filmy z tibia.pl nigdy ich nie sprawdzałem.Tego samego dnia grałem w tibie.Następnego dnia przychodze i chce wejść na moją postać a tu nagle że acc lub hasło nie pasi.Więc mnie hakneli teraz dobrze radze wszystkim tibijczykom zawsze sprawdzajcie co ściągacie
  Odpowiedz z Cytatem
stary 29-04-2005, 10:55   #110
Yboskin
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny wisruski

Ja nierozumiem jak można do tak małego pliku dać keylogera
i niewiem też jakon sie włącza i przesyła na komputer hakera
nierozumiem też was i nienawidze hackerów
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-05-2005, 10:48   #111
pabolo21
Użytkownik Forum
 
pabolo21's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2005

Posty: 37
Domyślny ...

Przeglądając sobie na tutejszym forum fimiki, natrafiłem na "Hunt na Warlockach" sciągnąłem odpalam i...... Microsoft Anti Spyware has blocked TIBIA***** beacose it was modifiled by another aplication. Normalnie wszycho działa, chyba coś nie tak z tym rec'em :/ (http://rapidshare.dee/files/1513292/DlaTibiaPl.rec.html) (link "zepsułem" do .de dopisałęm e jak chcecia sami zobaczyć to skasować e ) Oczywiście nie che tu nikogo oskarżać ani nic w tym rodzaju
__________________
"...Oh through the mist and the madness
We are trying to get the message to you
Metal militia
Metal militia
Metal militia..."

Ostatnio edytowany przez pabolo21 - 02-05-2005 o 10:50.
pabolo21 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-05-2005, 22:42   #112
mort
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004

Posty: 45
Domyślny jaka wała

No nie jak ja nie cierpie tych ludzi ktorz zrobili te je**** hacki w filmikach juz nigdy zadnego nie sciaghne prze to bo sie normalnie boje ze jakis debil schaczy mi konta przez to a tak apropo poco grac skoro na 14 ma sie juz ,,zdobytego" g-arma? Gra traci sens przez takich n00b0w.
mort jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2005, 16:16   #113
ziomalek35
Użytkownik forum
 
ziomalek35's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2005
Wiek: 28

Posty: 16
ziomalek35 ma numer GG 2043798(mojej siostr
Domyślny

keyloggery, keyloggery... byl ostatnio temat Multi Demons HUNT i co?
keylogger oczywiscie. noobów na forum nie brakuje..
ziomalek35 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2005, 17:24   #114
Nofimu
Użytkownik Forum
 
Nofimu's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Ś-cie
Wiek: 33

Posty: 61
Nofimu ma numer GG 9338828
Domyślny

ta wlasnie cos mi smierdzialo w tych recach co waza 2 mega i trwaja mniej niz filmy o pol mega pojemnosci...
__________________
Swiat : Guardia
Klasa : Paladyn
Level : szybko sie zmienia wiec nie podam
Magic lvl : jw..
Skille : jw...
Nofimu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-05-2005, 22:58   #115
Mystic Bosman
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2005

Posty: 110
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pabolo21
Przeglądając sobie na tutejszym forum fimiki, natrafiłem na "Hunt na Warlockach" sciągnąłem odpalam i...... Microsoft Anti Spyware has blocked TIBIA***** beacose it was modifiled by another aplication. Normalnie wszycho działa, chyba coś nie tak z tym rec'em :/ (http://rapidshare.dee/files/1513292/DlaTibiaPl.rec.html) (link "zepsułem" do .de dopisałęm e jak chcecia sami zobaczyć to skasować e ) Oczywiście nie che tu nikogo oskarżać ani nic w tym rodzaju

Microsoft anti spyware hahaha czlowieku lepiej sprawdz ad-aware , ten filmik zamiscilem ja i napewno niema w nim keylogera zreszta sprawdzany byl przez modkow napewno
Mystic Bosman jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-05-2005, 12:31   #116
Szafa
Użytkownik Forum
 
Szafa's Avatar
 
Data dołączenia: 16 03 2005
Lokacja: inąd

Posty: 230
Stan: Aktywny Gracz
Domyślny

Ja sie na tym nie znam ale ktos powiedzial ze ten kl przesyla 2 pierwsze bity czy jakos tak.To moze wystarczy sie pomylic w wpisywaniu passow ?bo jesli sie pomylisz to on dostanie 2 pierwsze bit y(bleden passy) a wpiszesz ponownie to juz kolejne 2
jak juz powiedzialem NIE ZNAM SIE NA TYM tylko taki pomysl mialem
Szafa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-06-2005, 15:41   #117
Ice Paladyn
Użytkownik Forum
 
Ice Paladyn's Avatar
 
Data dołączenia: 20 06 2005
Wiek: 32

Posty: 52
LOL Wowwwo

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pabolo21
Przeglądając sobie na tutejszym forum fimiki, natrafiłem na "Hunt na Warlockach" sciągnąłem odpalam i...... Microsoft Anti Spyware has blocked TIBIA***** beacose it was modifiled by another aplication. Normalnie wszycho działa, chyba coś nie tak z tym rec'em :/ (http://rapidshare.dee/files/1513292/DlaTibiaPl.rec.html) (link "zepsułem" do .de dopisałęm e jak chcecia sami zobaczyć to skasować e ) Oczywiście nie che tu nikogo oskarżać ani nic w tym rodzaju
SŁABO NA RAZIE POSTACIE NADAL MAM HAHA =) NIE MA KEYLOGA HAHA

Ostatnio edytowany przez Ice Paladyn - 21-06-2005 o 15:54.
Ice Paladyn jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2005, 20:38   #118
Sokei
Użytkownik forum
 
Sokei's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2004
Lokacja: Bełchatów
Wiek: 32

Posty: 16
Sokei ma numer GG 1080780 Sokei ma login Tlenu piotrekfun
Strzałka

NIE MA WIRUSÓW W REC JAKIES GOSCIE WYMYSLILI BZDURY I WSZYSCY POWTARZAJA! JA NIE WIERZE W KEYE W REC! DZIWIE SIE DLACZEGO DO KAZDEGO FILMU NA FORUM JEST przynajmniej 1 KOMENTARZ - KEYLOGER! LUDZIE! TO KLAMSTWO!
Sokei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-06-2005, 20:58   #119
Minias
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2005

Posty: 8
Stan: Aktywny gracz
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gremlin
Otoz wirusa da sie wepchnac w KAZDY plik poza czystym .txt
Windows do tego pomaga ludzia od robienia wirusow poniewaz ma Virtual Tag (czy jak ten syf sie na zywa) w ktorym mieszcza sie informacje o pliku ktore sa odczytywane przy otwarciu foldera. Zwykle w takiej metce znajduje sie informacja o wielkosci plik, czasia utwozenia, itp.

Umieszczenie virusa w pliku nie egzekwowalnym to wyzsza szkola jazdy, ale da sie zrobic (do niedawna mialem na dyskietce przyklad .jpg ktory zawieszal komputer jesli sie tylko otwarlo folder z nim, tak wystarczylo otwozyc folder nawet nie sam plik).
Ludzie jaja sobie robicie?! Jak sie to czyta to rece opadają..
Nie da sie wepchnąć wirusa w każdy plik, ale tylko w pliki wykonywalne (np. exe) i możesz nawet zapytać Panów od Kaspersky'iego że jest to NIEWYKONALNE!

A co do pliku .jpg to jest (był) bug IE pozwalający wcisnąć pliki wykonywalne do jpg.

Siejecie panike a nie ma praktycznie żadnego powodu by to robić.

Nawet zbindować się nie da pliku wykonywalnego z rec do rozszerzenia rec.

Ostatnio edytowany przez Minias - 30-06-2005 o 21:00.
Minias jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2005, 17:58   #120
pawel16
Guest
 

Posty: n/a
Smutny

te wirusy w rec. som przyj..... zhakowali mnie na nebuli i stracilem lvl i po 6 skili z karzdego
piep....
hakerzy Xolliv roren
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 06:44.


Powered by vBulletin 3