Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki inne, niezwiązane z Tibią

Notki

Poradniki inne, niezwiązane z Tibią Poradniki napisane przez użytkowników forum, które nie dotyczą Tibii, jednak są warte umieszczenia na stronie i przeczytania.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-01-2008, 00:16   #21
Duch Niespokojny
Moderator
 
Duch Niespokojny's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2005

Posty: 2,347
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pomocny Murzyn Pokaż post
Rapidshare jest dozwolone, bo pokazuje rozszerzenie
<10 znaków>
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raynold Pokaż post
7. Podawanie linków do plików na zewnętrznych serwerach
[...]
Od dziś zabronionymi formatami są: exe, scr, zip, rar, bat, com. Autor posta zawierającego linek do pliku w jednym z w/w formatów zostaje zbanowany dożywotnio, niezależnie czy plik zawierał "niespodziankę", czy też nie. Admini i Moderatorzy nie mają żadnego obowiązku sprawdzać pliku pod kątem zawartości. Nie będzie tłumaczenia "a ja w tym pliku rar miałem spakowane zdjęcia, bo było ich dużo i nie chciałem każdego osobno dawać"...
[...]
Jeśli chcesz podać linek do jakiejś gry, czy programu, znajdź oficjalną stronę twórcy lub producenta i podaj linek do tej strony. Możesz także podać linek do programu, który znajduje się w znanym i zaufanym serwisie, np. http://dobreprogramy.pl/ Przykładowo: pobierasz plik exe z oficjalnej strony producenta i wrzucasz na jakiśtam serwer, w ramach mirrora. Na forum podajesz linek do tego mirrora - dostajesz bana. Pamiętaj, nikt nie ma obowiązku sprawdzać, czy rzeczywiście jest to ten sam plik, czy po drodze nie zostało coś do niego dodane...

Ostatnio edytowany przez Duch Niespokojny - 29-01-2008 o 00:21.
Duch Niespokojny jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:56.


Powered by vBulletin 3