Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 01-06-2004, 16:13   #41
Rikimaru
Zbanowany
 
Rikimaru's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2003
Lokacja: Międzyzdroje
Wiek: 36

Posty: 111
Imię: Saigai
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Air
Świat: Titania
Poziom: 66
Skille: 86/67
Poziom mag.: 17
Rikimaru ma numer GG 3171131
Domyślny

jednym slowem... lamy..... jezu czlowieku nie gadaj jak sie nie znasz. Nie istnieje cos takiego ze masz 2 ip albo 3 ip na raz..... jezeli tak to rozumiem ze twoj dom ma adres powiedzmy w krakowie, warszawie i w mongolii.... i nie ma czegos takiego jak wchodzenie przez ip do tibii... jest jedynie ip servera tibii. Wiec nie popisuj sie swoja wiedza o neostradzie bo napisalem to 2 razy w tym watku. Jak juz ktos powiedzial umowilismy sie ze cracker tutaj nazywa sie haker, a wlasciwie to cipowie zaczeli mowic na crackerow hackerzy wiec niech tak zostanie, sie zamknij i nie odsylaj do jakis dobrych ksiazek bo jedyne co mnie bierze to smiech jak widze takiego barana. Nie pouczaj ludzi jezeli nie masz o tym pojecia. A ty Maxepe gdybys troche pomyslal to bys sie domyslil ze wkrotce poprawia ten blad. A nie poprawili go dlatego ze bedzie update i tam maja pewnie zamiar wszystko wprowadzic.

Wiec wszystkie lamy zamknac sie! to mnie wlasnie denerwuje w tym forum i w tibii ze graja DZIECI.... sadze ze ktorys modkow powinien dac po ostrzezeniu tym debilkom, za zasmiecanie watku glupimi pytaniami na ktore odpowiedz jest strona wczesniej.
Rikimaru jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-06-2004, 16:55   #42
Gniew Mroku
Użytkownik Forum
 
Gniew Mroku's Avatar
 
Data dołączenia: 22 02 2004
Wiek: 35

Posty: 292
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Rikimaru
jednym slowem... lamy..... jezu czlowieku nie gadaj jak sie nie znasz. Nie istnieje cos takiego ze masz 2 ip albo 3 ip na raz..... jezeli tak to rozumiem ze twoj dom ma adres powiedzmy w krakowie, warszawie i w mongolii.... i nie ma czegos takiego jak wchodzenie przez ip do tibii... jest jedynie ip servera tibii. Wiec nie popisuj sie swoja wiedza o neostradzie bo napisalem to 2 razy w tym watku.
(...)
ple,ple,ple,jestem n00b,bla,bla,Hunter is PK help, ple, ple
(...)
Wiec wszystkie lamy zamknac sie! to mnie wlasnie denerwuje w tym forum i w tibii ze graja DZIECI.... sadze ze ktorys modkow powinien dac po ostrzezeniu tym debilkom, za zasmiecanie watku glupimi pytaniami na ktore odpowiedz jest strona wczesniej.
Jak w takim razie wyjaśnisz, że część rzeczy wyciąga jedno IP, a część drugie?? Jak jesteś taki mądry to czekam na odpowiedź.
A wiesz wogóle co się stanie jak połączysz się z IP 127.0.0.1??



Edit:
@Rikimaru:
A gdzie według ciebie napisałem, że: "Nie wiem w jakim sensie ty sie laczysz przez 127.0.0.1". Zadałem ci pytanie czy ty wiesz z jakim komputerem się połączysz. I znowu zaznacze, że mam 2 różne IP i byłem serverem do Diablo II i do AoE 2 na różnych IP. Do obydwu(z sukcesem) połączyli się do mnie koledzy(żaden nie jest ze mną w sieci). I co?
__________________
Gniew Mroku jest offline  
stary 01-06-2004, 17:02   #43
Olga Sorc
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2004

Posty: 33
Domyślny

Bez sensu ja czesto mam ip blocked bez zadnego powodu (czesto czyli raz ) Bez senusu a teki hackowanie bylo dobre trafilem 25 knighta na securze z crown setem i g sem itp. fajnie bylo A walek z hackowaniem byl taki ze nawalales wszyski cyfry jak leci w notatniku dzieliles po 6 i wpisywales po kolei na tibie :d takie samo numer i haslo (ile noobow tak ma) ja trafilem z 20 minowych postaci i z 50 rookowych najlepszy to ten knight na securze inni dobrzy to master sorc na antice i pally 24 na novej 9moj kumpel mil tyle dobrych ze hoho Szkoda ze to zablokowali
Olga Sorc jest offline  
stary 01-06-2004, 17:11   #44
Rikimaru
Zbanowany
 
Rikimaru's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2003
Lokacja: Międzyzdroje
Wiek: 36

Posty: 111
Imię: Saigai
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Air
Świat: Titania
Poziom: 66
Skille: 86/67
Poziom mag.: 17
Rikimaru ma numer GG 3171131
Domyślny

gniew mroku: zamknij pysk szczeniaku i jak edytuj to nie dopisuj maly gnoju. IP nie wyciaga nic n00bie. jestes n00bem i tyle. Nie wiem w jakim sensie ty sie laczysz przez 127.0.0.1 LOL. jezeli twierdzisz ze tak sie laczysz z netem to jestes takim lamerem ze szkoda gadac. Dla nie czajac o co biega: przez 127.0.0.1 nie polaczysz sie z netem...szkoda mi nawet slow na takiego gowniarza. A wyjasnie to: otoz jestes lamerem i nie masz pojecia o czym mowisz. nic ci nei wyciaga dwoch ip. jedyne co moze byc to jedno moze pokazywac twoje ip zewnetrzne czyli osoba z poza sieci a drugie ip to pewnie twoje ip sieciowie, ktore jak juz tlumaczylem nie jest widoczne w necie i przez nie sie nei polaczysz z netem..... Masz szczescie ze nie widzialem cie w rlu bo bys za takie pieprzenie glupot dostal po mordzie i wiecej bys nei pyskowal.
Rikimaru jest offline  
stary 01-06-2004, 18:32   #45
245301
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 02 2004

Posty: 90
Domyślny

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ostatnio edytowany przez 245301 - 03-01-2010 o 12:42.
245301 jest offline  
stary 01-06-2004, 18:39   #46
245301
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 02 2004

Posty: 90
Domyślny

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ostatnio edytowany przez 245301 - 03-01-2010 o 12:42.
245301 jest offline  
stary 01-06-2004, 18:55   #47
SkiLo
Użytkownik Forum
 
SkiLo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2003
Lokacja: Kalisz, Łódź

Posty: 401
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Gniew Mroku
Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Rikimaru
jednym slowem... lamy..... jezu czlowieku nie gadaj jak sie nie znasz. Nie istnieje cos takiego ze masz 2 ip albo 3 ip na raz..... jezeli tak to rozumiem ze twoj dom ma adres powiedzmy w krakowie, warszawie i w mongolii.... i nie ma czegos takiego jak wchodzenie przez ip do tibii... jest jedynie ip servera tibii. Wiec nie popisuj sie swoja wiedza o neostradzie bo napisalem to 2 razy w tym watku.
(...)
ple,ple,ple,jestem n00b,bla,bla,Hunter is PK help, ple, ple
(...)
Wiec wszystkie lamy zamknac sie! to mnie wlasnie denerwuje w tym forum i w tibii ze graja DZIECI.... sadze ze ktorys modkow powinien dac po ostrzezeniu tym debilkom, za zasmiecanie watku glupimi pytaniami na ktore odpowiedz jest strona wczesniej.
Jak w takim razie wyjaśnisz, że część rzeczy wyciąga jedno IP, a część drugie?? Jak jesteś taki mądry to czekam na odpowiedź.
A wiesz wogóle co się stanie jak połączysz się z IP 127.0.0.1??
ty sie juz lepiej nie odzywaj bo nie masz o tym zielonago pojecia.

@Olga Sorc
lol albo jestes szczesciara niesamowita i podaj mi 6 licz od 1 do 49. albo sciemniasz jak nie wiem co. 70 postaci ? nie chce mi sie wierzyc
__________________
---
"Łatwo jest umrzeć, trudniej jest żyć"

Hail LoV !!!
SkiLo jest offline  
stary 01-06-2004, 20:53   #48
Maxepe
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 08 2003

Posty: 82
Maxepe ma numer GG 1114104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Rikimaru
A ty Maxepe gdybys troche pomyslal to bys sie domyslil ze wkrotce poprawia ten blad. A nie poprawili go dlatego ze bedzie update i tam maja pewnie zamiar wszystko wprowadzic.
Z czego to wnioskujesz?? A na Nova jak mi zniknie to IP to Cie znajde kozaku 8)
Maxepe jest offline  
stary 01-06-2004, 21:38   #49
Rikimaru
Zbanowany
 
Rikimaru's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2003
Lokacja: Międzyzdroje
Wiek: 36

Posty: 111
Imię: Saigai
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Air
Świat: Titania
Poziom: 66
Skille: 86/67
Poziom mag.: 17
Rikimaru ma numer GG 3171131
Domyślny

Wnioskuje to bo mysle;] CIPowie zostali ostro najechani za to i musza zrobic cos w tym kierunku, przecierz oni na tym zarabiaja. Czasem trzeba ruszyc glowa zamiast rezygnowac a na novie mozesz mnie znalesc, ale nie radze kozaczyc;]
Rikimaru jest offline  
stary 01-06-2004, 22:54   #50
Juziu
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

ip block z powodu zle wpisanego hasla ta...... to czemu jak zmieniam swiat uzywajac funkcji crtl_g rowniez mi sie to zdaza ?i nie moge wjesc na dany swiat ? poczym wpisujac pownownie numer i haslo wracajac na "stary" swiat wszystko ok i moge dalej grac ? ?(
 
stary 01-06-2004, 23:05   #51
Olga Sorc
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 01 2004

Posty: 33
Domyślny

[/quote]
Jak w takim razie wyjaśnisz, że część rzeczy wyciąga jedno IP, a część drugie?? Jak jesteś taki mądry to czekam na odpowiedź.
A wiesz wogóle co się stanie jak połączysz się z IP 127.0.0.1??
[/quote]
ty sie juz lepiej nie odzywaj bo nie masz o tym zielonago pojecia.

@Olga Sorc
lol albo jestes szczesciara niesamowita i podaj mi 6 licz od 1 do 49. albo sciemniasz jak nie wiem co. 70 postaci ? nie chce mi sie wierzyc
[/quote]
Czaj Napieprzesz numerki jakie chcesz od 0 do 9 np.v37903824671286234786347896193 dzielisz je po 6 238789 374671 itp.i wpisujesz pokoliei na tibie te 6 cyfr to jest numer accounta (ile nobow ma takie samo haslo jak numer) i wpisujesz np.374671 jako numer i to 374671 jako haslo nie bylo blokady ip wiec jak siedziales tak z godzine to ci wychodzilo z 15 kont moze troche mniej ...to byl taki walek potem sobie *(jesli to byl twoj srver) zabierales zeczy i pekowales a jak nie to rozdawales zeczy i tez pekowales.Oczywiescie trzeba miec troche farta ale to jest sprawdzone ze predze czy puzniej trafisz.Dalem jakiemys polakowi Na Securze Crown helmeta i takie tam bajery teyle stuffu ze hoho :d cieszyl sie a obrobilem jakiegos hiszpana chyba )
EDYCja:
Ps.Jestem Facetem Tylko mam nick olga sorc bo olga to moja dziewczyna na rL
Olga Sorc jest offline  
stary 01-06-2004, 23:48   #52
SkiLo
Użytkownik Forum
 
SkiLo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2003
Lokacja: Kalisz, Łódź

Posty: 401
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Olga Sorc
Czaj Napieprzesz numerki jakie chcesz od 0 do 9 np.v37903824671286234786347896193 dzielisz je po 6 238789 374671 itp.i wpisujesz pokoliei na tibie te 6 cyfr to jest numer accounta (ile nobow ma takie samo haslo jak numer) i wpisujesz np.374671 jako numer i to 374671 jako haslo nie bylo blokady ip wiec jak siedziales tak z godzine to ci wychodzilo z 15 kont moze troche mniej ...to byl taki walek potem sobie *(jesli to byl twoj srver) zabierales zeczy i pekowales a jak nie to rozdawales zeczy i tez pekowales.Oczywiescie trzeba miec troche farta ale to jest sprawdzone ze predze czy puzniej trafisz.Dalem jakiemys polakowi Na Securze Crown helmeta i takie tam bajery teyle stuffu ze hoho :d cieszyl sie a obrobilem jakiegos hiszpana chyba )
ja wiem o co ci chodzi,tylko dziwi mnie to jakie szczescie mialas w strzelaniu tych numerkow. tez troche probowalem kiedys i nic nie trafilem. 8)

@olga sorc
ok olgierdzie
__________________
---
"Łatwo jest umrzeć, trudniej jest żyć"

Hail LoV !!!
SkiLo jest offline  
stary 02-06-2004, 19:43   #53
Lord Muminek
Użytkownik Forum
 
Lord Muminek's Avatar
 
Data dołączenia: 03 02 2004
Lokacja: Bełchatów

Posty: 86
Lord Muminek ma numer GG 5619795
Domyślny

Ejjjj no ludzie !!
Loguje sie normalnie... gram gram... i sie wylogowuje zeby sie zalogowac na inne konto. Wpisuje nr i haslo...
Your IP is bloked for 30 minutes.
No nic.
Czekam 30 min.
Loguje sie na pierwsze konto...
wchodzi....
chce sie przelogowac na to drugie konto jeszcze raz... moze teraz wejdzie....
A tu lipaaaaaaa !!
Your IP is bloked for 30 minutes.
CZekam znowu.
Loguje sie na 1 konto. Log out. chce na drugie wejsc i ...
Your IP is bloked for 30 minutes.
A nr i haslo wpisuje poprawne.
Kurde juz 2 godziny nie gram, bo co chce wejsc na drugie konto to mi blokują
K...a tak nie mozna
Lord Muminek jest offline  
stary 03-06-2004, 08:32   #54
sauron 1st
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 04 2004

Posty: 9
sauron 1st ma numer GG brak Adres Jabbera do sauron 1st
Domyślny

Ej no z tym banem to prawdziwa lipa !
Mój kolega loguje się ok.19:00 na isarę a tu nagle :
Your IP is bloked for 30 minutes.
a on pomyślaŁ, że poprostu znów za dużo ludzi na serwie i jeszcze raz i tym razem się ZALOGOWAŁ.
I co o tym sądzić ????
sauron 1st jest offline  
stary 08-06-2004, 18:20   #55
-=VaFeL=-
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Blokada IP

no wiec tak czy ten wkurzający napisa pojawia sie gdy ktoś gra na twoim koncie czy kiedy ktoś proboje sie wbic na twoje konto ?? plz o wyjasnienie
 
stary 09-06-2004, 17:35   #56
kidler
Użytkownik Forum
 
kidler's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2004

Posty: 1,007
Świat: Aurea
Domyślny

ej ja mam neta z vectraNet i tez mam tego bana. Jestem z pily a maxepe wiem ze tez stad ejst i ma neta tez od nich i mowi ze trzeba im placic 10zl za miecha za zmienienie tego Ip numeru na publiczny to nie dosc ze chujom place za neta to jeszcze kurwa bede musial placic ze zmienienie tego IP grrrr... . Ale nie wazne moglby mi ktos podac z piły do nich numer do tego admina i mi powedziec co ja mam mu powedziec?? bo nie wiem czy tylko ze ma mi zmienic numer IP na publiczny i on juz bedzie wszystko wiedzal czy mam mu tez podac numer mieszkania czy swoj nr. IP (ktorego nie znam i o ile sie orientuje to on sie zmienia (nie wiem)). i plx niech mi powe ktos z piły co ma od nich neta czy naprawde czeba placic 10zl za zmienienie teg numer IP na publiczny na miecha bo jeszzce pojedyncza zaplata to jeszcze jeszcze ale co miecha to niech sie jebia zdziercy.

Aha ktos tez powedzial ze przy update to zmienia bo CipSoft zobaczyl ze to nic z tego i duzo ludzi nie moze grac, czy to jest prawda?? Bo jesli tak to nie bede juz dzwonil do nich i niech mi nie zminiaja tego numeru IP
__________________
~I'm forever blowing bubbles, pretty bubbles in the air.~
WHU - GSE
kidler jest offline  
stary 09-06-2004, 18:28   #57
SkiLo
Użytkownik Forum
 
SkiLo's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2003
Lokacja: Kalisz, Łódź

Posty: 401
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez -=VaFeL=-
no wiec tak czy ten wkurzający napisa pojawia sie gdy ktoś gra na twoim koncie czy kiedy ktoś proboje sie wbic na twoje konto ?? plz o wyjasnienie
po to jest wlasnie ten news (ktory zreszta komentujesz) abys wiedzial o co chodzi. wiec przeczytaj go jeszcze raz dokladnie i jeszcze raz i jezscze .... az zajarzysz o co chodzi.

@kidler
publiczny IP oferuje niewielu dostawcow, bo przewaznie maja mala pule adresowa,wiec daja wszystkim adresy prywatne. I tak pewnie nie bedziesz woiedzial o co chodzi.nvm
jak chcesz miec publiczny IP to zadzwon do nich i powiedz ze go potrzebujesz i ile to kosztuje (poprosza cie o dane ktore potrzebuja-pewnie imie i nazwisko osoby na ktora jest umowa)

co do updatu to nikt chyba nie wie co tak naprawde zmienia
__________________
---
"Łatwo jest umrzeć, trudniej jest żyć"

Hail LoV !!!
SkiLo jest offline  
stary 11-06-2004, 01:03   #58
Lawka3
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Ip

Master Lawka Master Lawka 3]Mam problem z ip wogule wejsc nie moge a czekam juz pare godzin nawet na mojom 2 postac wejsc nie moge dlaczego [/size]
 
stary 11-06-2004, 13:02   #59
Bobercjusz
Użytkownik Forum
 
Bobercjusz's Avatar
 
Data dołączenia: 20 09 2003
Lokacja: Poznań
Wiek: 34

Posty: 302
Bobercjusz ma numer GG 4940122
Domyślny

Mi się wydaje, że to wszystko ściema.
Założyłem konto na tibii i wpisuje kilka razy błędne hasło i pisze mi że konto zawieszone na 5 min. Czekam i zaczynam wpisywanie złego hasła od nowa. Po chwili wpisywania pisze mi że adres ip zablokowany. A skoro adres zablokowany to znaczy, że na 30 min jestem wyłączony z gry obojętnie z którego konta korzystam.
I co? Inne moje konto wchodzi bez problemu.
Z tym ip to pewnie jest tak samo, jak z zawieszeniem konta na 5 min.

Ściema!!!
__________________
Ju Arj Djeat Fjor Majniland Nuób !!!!!11111
Bobercjusz jest offline  
stary 16-06-2004, 09:43   #60
KABATI
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 16 06 2004

Posty: 6
KABATI ma numer GG 3459623
Domyślny problem

Czasem mam problem z blokadą, ale teraz od 2 dni mam gorszy problem.
Dziś i wczoraj rano, grałem to mi co chwile wylogowywało, nie wiem co to ale wkurza mnie, jak ktoś wie jak można to naprawić to niech Mi powie. Było tak, że grałem sobie pięknie, ładnie i dopadł mnie potworny lag, nic niemogłem zrobić, nawet gdy brałem logout'a to niebyło żadnej reakcji. Tak cały czas mi robi. Czasem tego niema, a czasem jest tak, że włączam i po 10 s. ten lag, jak jeszcze az włączę to znowu tak samo. Jestem na Hibernie, a mój brat jest na Chimerze i on tego niema. Co ja mam zrobić??
KABATI jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:07.


Powered by vBulletin 3