Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-07-2004, 14:20   #1
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny Artykuły.

Dziś MatKus skończył projekt zapowiadany przez nas już dawno, mianowicie Artykuły. A co to takiego? Jest to miejsce na wasze poradniki, FAQ, arykuły dotyczące wszystkich aspektów Tibii (oraz związanych z tibią, np zabezpieczenia przeciw hackerom). Tak, to nie błąd - na WASZE poradniki itd.
W jaki sposób będą sie tam pojawiać? Powstał nowy dział, nazwany po prostu "artykuły", tam będą znajdowały się wasze teksty w formie tematów. Sam nie możesz dawać tam tematów, ponieważ nim ów tekst znajdze się na stronie, moderator musi ocenić, czy się nadaje. Tematy można zato umieszczać w dziale "propozycje", zaraz pod "artykuły". Moderator przeczyta, poprawi EWENTUALNE błędy, po czym jak uzna że art jest dobry - przeniesię do właściwego działu.
Więc jeśli chcesz podzielić się z innymi tibijczykami swoją wiedzą, doświadczeniami - nie czekaj, tylko chwyć za pióro i pisz do "propozycji"
Zapraszamy również do czytania tekstów innych tibijczyków - kto wie czy nie dowiesz się czegoś, o czym do tej pory nie wiedziałeś? Reasumując:
Wesprzyj tibia.pl już dziś!
Pozdrawiam
Dan the Automator jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-07-2004, 14:25   #2
MayGyver
eX Moderator
 
MayGyver's Avatar
 
Data dołączenia: 19 10 2003
Lokacja: z zarzecza

Posty: 1,090
Domyślny

dobry pomysl
zmniejszy sie ilosc porad pisanych przez newbie-noobkow w innych tematach i niekoniecznie w pelni prawidlowych

w zwiazku z tym dla najbardziej aktywnych osob piszacych poradniki proponuje dac ciekawa range aby mogli oni byc identyfikowani w innych dzialach
z tym juz powinien byc mniejszy klopot niz w przypadku rang dla wszystkich, mniej postow do sprawdzenia oraz to ze w artykulach beda tylko tematy zaakceptowane przez admina/moda

i dodatkowe pytanie, czy mozna w takim poradniku umieszczac screeny?
przydatne by to bylo w przypadku pisania porad jak pokonac danego stwora
__________________
MayGyver jest offline  
stary 22-07-2004, 14:31   #3
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

re.up
Tak można dawać screeny. Nad rangą jeszcze pomyślimy, ale głupi pomysł to to nie jest

p.s nie dawajcie poradników w stylu "jak zabić trolla", niech to będzie cuś "wyczerpującego"
Dan the Automator jest offline  
stary 22-07-2004, 15:13   #4
Leo
Użytkownik Forum
 
Leo's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: Titania, Venore, Łódź
Wiek: 33

Posty: 207
Stan: Na Emeryturze
Leo ma numer GG 7184087
Domyślny

Chce umieścić poradnik jak przejść rooka. czy mogę? nie jestem pewien bo to będzie dokładna ( w miare mozliwosci ) solucja. czy nie jest to zakazane
__________________

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez lololol Pokaż post
http://i3.tinypic.com/7w7nuvd.jpg
ja pierdole, to przechodzi ludzkie pojecie.
Leo jest offline  
stary 22-07-2004, 15:24   #5
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie dodany przez Leo
Chce umieścić poradnik jak przejść rooka. czy mogę? nie jestem pewien bo to będzie dokładna ( w miare mozliwosci ) solucja. czy nie jest to zakazane
Hmmm najlepiej będzie jak napiszesz kawałek, moderatorstwo oraz userzy ocenią - i jeśli będzie dobrze to dokończysz...

Ciężko jest mi teraz powiedzieć, bo narazie nie wiem w jakiej formie będzie ów poradnik.

Ale jestem dobrej myśli
Dan the Automator jest offline  
stary 22-07-2004, 15:35   #6
Olorion.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004
Wpisy bloga: 3

Posty: 1,278
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja nie mam pojecia na czym mogla by polegac solucja do tibii. Chyba tylko jako opis questow itp
Olorion. jest offline  
stary 22-07-2004, 15:45   #7
globi
Użytkownik Forum
 
globi's Avatar
 
Data dołączenia: 02 06 2004
Lokacja: Gliwice
Wiek: 36

Posty: 271
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Axemir
Profesja: Knight
Świat: Pandoria :D
Poziom: 52
Skille: 74/71
Poziom mag.: 6
Domyślny

No dobry pomysl z tymi artykulami. Ale ja raczej sie nie bede zabieral do pisania bo uwazam ze jeszcze za malo wiem<nie jestem n00bem>
__________________
yours
Globus

Loyal till the end...
globi jest offline  
stary 22-07-2004, 18:11   #8
Skrzat
Użytkownik Forum
 
Skrzat's Avatar
 
Data dołączenia: 29 05 2004
Lokacja: New Jersey
Wiek: 31

Posty: 532
Stan: Niegrający
Domyślny Super ,Super

To wasze artykuly sa super bardzo mi sie podobaja trzymajcie tak dalej zeby strona tibia.pl miala coraz nowsz rzeczy co tu duzo mowic dla mnie bomba.
Skrzat jest offline  
stary 22-07-2004, 22:02   #9
Czkowron
Zbanowany
 
Czkowron's Avatar
 
Data dołączenia: 26 10 2003
Lokacja: Głuchołazy
Wiek: 33

Posty: 202
Wyślij wiadomość przez ICQ do Czkowron Czkowron ma numer GG 5079155 Czkowron ma login Tlenu puchacz13@tlen.pl
Domyślny

Eeeech......

Powiem krótko.....

Jestescie chyba troszke zacofani . Taki coś powinno już dawno być!! . No ale lepiej późno niż wcale.........
Nareszcie każdy uzytkownik (z wyjątkiem tych zbanowanych , ofkoz ) , będzie mógł umieszczac swoje porady , po to aby służyły innym w dobrej sprawie . nic tylko po prostu pogratulowac pomysły , wykonania, oraz jego realizacji

BTW.....Mam mała taką sugestię co do tego......

Mogło by być takie coś że naprzykład jak ktoś ma jakieś upomnienie, a dany poradnik/solucja , jest dobra , upomnienie możnaby za to zdejmować


Rozważcie to
Czkowron jest offline  
stary 22-07-2004, 22:13   #10
Dan the Automator
Dobo Srobo
 
Data dołączenia: 23 07 2003

Posty: 2,368
Domyślny

re.up
Tak, tak pewnie będzie, tzn zależy czy user poza poradnikiem wykazuje poprawe
Dan the Automator jest offline  
stary 26-07-2004, 14:05   #11
yon
Użytkownik Forum
 
yon's Avatar
 
Data dołączenia: 25 04 2004

Posty: 115
Domyślny

ql. czesc artykulow z 'poradnikow' moglaby byc tam przeniesiona.. czesc albo i wszystkie bo po co miec 2 tak podobne do siebie dzialy (tak! wiem ze sa roznice).
__________________
jaja przeszkadzaja kobiecie,
jaja uwlaczaja mezczyznie,
prorocy je amputowali rane zalewajac stopionym maslem
w Babilonie zdrada, kaza nosic jaja
a jaja podnosza emocje i wywoluja wojny
yon jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:48.


Powered by vBulletin 3