Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-06-2009, 23:37   #921
Thal
Użytkownik Forum
 
Thal's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 154
Stan: Na Emeryturze
Thal ma numer GG 23752093 Send a message via Skype™ to Thal
Domyślny

troche mi sie smiac chce jak slysze "hakneli mi 13 sorka eq: plate set, rozdzka, i 500 gp. prosze pomozcie co zrobic" przeciez 1,5k odrabia sie z lajtem w dzien a tutaj placza nad 8 levelami ;d
Thal jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-06-2009, 02:21   #922
Gumazo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2009
Lokacja: Krk

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Gumazo ma numer GG 9860012
Domyślny Hack

Siema all,
Mam problem hackli mi 61 Ek konto odzyskałem bez itemów ;/ , czy po wpisaniu r-keya ten ped** co mi hacknoł może mieć mojego r-keya. W przypadku keyloga oczywiście, już po formacie .
Proszę o szybką odp.
Gumazo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2009, 02:21   #923
Gumazo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2009
Lokacja: Krk

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Gumazo ma numer GG 9860012
Domyślny

R-keya wpisałem przed formatem, chyba mi hack przez keyloga
Gumazo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2009, 02:45   #924
_Samuraj_
Użytkownik Forum
 
_Samuraj_'s Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Chociwel

Posty: 79
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Harmonia
Domyślny

#Up
Gratulacje!!! Gość może mieć twojego r-keya ;] Dziękuje
__________________


Lotnictwo <3

Cytuj:
Ostatnio, kiedy przegrywałem w Unreal Tournament 3, również rozpętała się burza. Czy to oznacza, że ja albo gra jesteśmy opętani przez szatana/demony/ducha Stalina?
_Samuraj_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2009, 02:56   #925
Me$z
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: W domu.

Posty: 313
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Thal Pokaż post
troche mi sie smiac chce jak slysze "hakneli mi 13 sorka eq: plate set, rozdzka, i 500 gp. prosze pomozcie co zrobic" przeciez 1,5k odrabia sie z lajtem w dzien a tutaj placza nad 8 levelami ;d
1,5k w dzień? W dzień zarabia się o wiele, wiele więcej, a taki low-lvl expi np. na rotach, a tam kasy idzie jak lodu


Topic@
Heh, pamiętam te czasy jak 'schakowali' mi mojego 1 chara, tego dnia miał on 15 lvl i był druidem . Niestety ci 'superhiperhaxy!11' nie mieli zbytnio czego z tamtąd kraść bo najlepszą rzeczą w moim ekwipunku był bodajże carlin sword roda nie miałem bo ciągle padałem i traciłem i już nie miałem kasy żeby kupić A jak do tego wszystkiego doszło? Pewien pan w dp namówił mnie do przyłączenia się do "gildii".. A oczywiście logowanie odbywało się na jego prywatnej stronie ..
__________________
________________________________
*Liczą się ludzie, a nie cyferki przy Nicku...*
Me$z jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2009, 03:11   #926
Gumazo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2009
Lokacja: Krk

Posty: 6
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Xerena
Gumazo ma numer GG 9860012
Domyślny

Czyli chłop ma mojego r-keya ?
Gumazo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-06-2009, 03:26   #927
Me$z
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 09 2006
Lokacja: W domu.

Posty: 313
Profesja: Knight
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gumazo Pokaż post
Czyli chłop ma mojego r-keya ?
No to może być możliwe, chociaż na 100% powiedzieć nie moge, bo nie znam się zbytnio na keyloggerach (możliwe, że większość wyłapuje tylko te rzeczy które są pisane przy logowaniu w Tibii, ale pewny nie jestem).
__________________
________________________________
*Liczą się ludzie, a nie cyferki przy Nicku...*
Me$z jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 13:17   #928
danix120
Użytkownik forum
 
danix120's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2009

Posty: 11
Stan: Początkujący
Profesja: Sorcerer
Świat: Selena
Poziom: 89
danix120 ma numer GG 5887578
Domyślny

2 lata temu grałem i mnie shackowali 9 sorc 13 sorc 10 palek X
Nie dawno zaczołem grac
danix120 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 13:21   #929
Dathris
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@up
ALE DUUŻE LVLE i o co tu sie wściekać, o takie noob chary?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 13:25   #930
Dathris
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez balwanek17 Pokaż post
Ja mialem hacka kilka dni temu. Gralem normalnie caly dzien , wyszedlem do sklepu na 20 minut i jak wrocilem zobaczylem ze ktos siedzi na mojej postaci. Szybko wlazlem na tibia.com i zmienilem haslo. Zadzwonilem do przyjaciela i poprosilem, by sprawdzil co z potacia bo chyba mialem hacka i mam nadal jakis syf w kompie wiec niech sprawdzi co i jak. Hacker zapie*****l wszystko No to sie kumpel sie wylogowal i dalej gadalismy. Po 10 minutach znow patrze na tibia.com ze ktos dalej gra na moim koncie lecz tym razem zmienil haslo a ja nie mialem rkeya. Juz myslalem ze po postaciach i Paccu ale wzielem drugiego laptopa (w moim cos bylo skoro many wykradl haslo wpisywane w IE) i wyslalem przypomnienie hasla z tibia.com na mojego emaila. Hacker naszczescie nie mial dostepu do mego emaila bo niezalogowalem sie na niego na zainfekowanym laptopie (i to mi uratowalo dupe) i jak sie okazalo hacker juz probowal zmienic adres email na swoj. Lecz bezskutecznie Otrzymalem nowe haslo i bana bo ten idota bawil sie w PK. Nie wiem jak sie wbil mi na kompa, skoro mam dobrego antyvira + firewall. W tym dniu komputer byl skanowany. Nie sciagalem zadnych gowien typu ots czy boty. Zrobilem format bo innego wyjscia nie bylo i mam nadzieje ze juz jest wporzadku i ze nie mam zadego syfu.

PS: Microsoft sux!!!
PS2: Do hackerow: "Zapracujcie na siebie sami a nie kradnac sku******y je***e"
Prawidłowo ku*wa! Popieram Cię w 200% :S
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-07-2009, 14:34   #931
C4l4k
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 04 2008

Posty: 30
Stan: Niegrający
Imię: Jovic Moon
Profesja: Knight
Gildia: Vandetta
Świat: Candia
Poziom: 138
Domyślny

136 Knight - |Full set + itemy| [~3,5kk] = 01 Luty 2009.
C4l4k jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2009, 20:20   #932
mistrz99
Użytkownik Forum
 
mistrz99's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2008

Posty: 213
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Harmonia
Poziom: 38
Skille: 68/67
Poziom mag.: 5
Domyślny

miałem hacka podczas robienia world trade
koleś chciał pogadać na ventrilo to kazał ściągnąć wersję 2.8.7 na internecie a najlepiej na google
ściągłem a on powiedzial że poszedł na obiad
parę minut później hack
mistrz99 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-07-2009, 13:53   #933
Clockwerk
Użytkownik Forum
 
Clockwerk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 07 2009
Lokacja: Białystok

Posty: 438
Imię: Ciocia
Profesja: Master Sorcerer
Gildia: Raz Dwa Trzy
Świat: Berylia
Domyślny

Hakli mnie, całe konto było puste w sumie to strata około ~60 k
zacząłem od nowa kase kupiłem na allegro i jadę dalej
Clockwerk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-07-2009, 11:46   #934
przemek16194
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 29 06 2008

Posty: 7
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Poziom: 44
Skille: 75/74
Domyślny

Witam mam problem zostalem chakniety na tibi i chcialem odzyskac pasy wpisalem poprawny e-mail i numer i przyszedl mi e-mail z numerem do odzyskania hasla lecz go nie wpisalem a po 24h byl juz niewazny teraz jak wpisuje to samo to mi wyskakuje ze mam zly e-mail albo nomer a nie minelo 30 dni od hachaka a kto by chcial wyrabiac rec-key dla 27 knighta z slabym eq mi sie wydaje ze ma to zwiazek z tym nomerem zo przychodzi w e-mailu prosze o odpowiec
przemek16194 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 17-07-2009, 21:23   #935
Vevo
Użytkownik Forum
 
Vevo's Avatar
 
Data dołączenia: 02 05 2007
Lokacja: Łódź
Wiek: 30

Posty: 170
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: Secura
Poziom: 53
Skille: 75/75
Poziom mag.: 5
Vevo ma numer GG 8954897
Domyślny

Przyszedł czas na mnie zostałem shakowany 53 knight, z tym wkurzeniem ze zamowilem tam pacca na 90 dni a tu hak, a e-maila nie znam niestety a reca nie ma, teraz pokladma nadzieje w tym ze mi wysla nowego rec keya bo wyslalem kase, jelsi nie to coz chyba tak zwane game over?

Popieram : Hakerzy zaróbcie sami, a nie okradacie komuś chara na który pracowlą ciezko.

Ps : Nie psizcie komentarzy "Trzeba było nie sciagac blabla..." bo nic nie sciagalem, a nie wiem jak to sie stalo.

Trzymajcie sie
__________________
Snikers i jedziesz dalej...

Vevo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-07-2009, 04:00   #936
alek422
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 07 2009

Posty: 3
Domyślny

ja grałem na honerze i kupiłem nawet tam chara Alex Gonzales nick na forum Spidi1993 ale wszystko ładnie ale nie miałem czasu zmienić passow i każdy wie jak się historia skończyła tak że nie mam w końcu nie mam chara pisze tą wiadomość bo wydawał mi się w porządku i dosyć dorosły ten sprzedawca ale okazało się że to jest złodziej... ja wiem że to tez jest moja wina ale... dałem pieniążki i to nie małą kwotę więc jestem troche przygnębiony
alek422 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2009, 21:42   #937
Lesniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 12 2008
Lokacja: Łódź

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Lunara
Poziom: 76
Skille: 89+2/76
Poziom mag.: 16
Domyślny

Witam wszystkich!
Mam pytanie do osob, ktore sie znaja na rzeczy... 11.06.2009 sciagnalem Venta i mnie hackneli, mimo ze go skanowalem nic nie wykrylo... Zabral tylko wszystkie itemki, juz nie bede mowil co, ale ponad 500k. Wiec wyczyscilem kompa <nie zrobilem formata> zainstalowalem nowego antywira i gralem znowu... Chcialbym zauwazyc, ze to 70 Rp. Niestety 23.06.2009 znowu hack;/ Wtedy mialem tylko jakies eq srednie, ale zrobil rsa, nie wazne. Zrobilem format dysku, zainstalowalem tylko tibie, gg i Kaspera... 31.07.2009 znowu hack! Skanowalem kompa i nic nie znalazl;/ Jak to mozliwe?? Walic fakt, ze mialem full eq, ale to luzik mozna odrobic... Tylko, ze po co grac jak mimo formata znowu hack?? Prosze o wypowiedz osoby, ktore sie na tym znaja... Z gory dziekuje
Lesniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-08-2009, 23:46   #938
dareN
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 06 2009

Posty: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lesniak Pokaż post
Witam wszystkich!
Mam pytanie do osob, ktore sie znaja na rzeczy... 11.06.2009 sciagnalem Venta i mnie hackneli, mimo ze go skanowalem nic nie wykrylo... Zabral tylko wszystkie itemki, juz nie bede mowil co, ale ponad 500k. Wiec wyczyscilem kompa <nie zrobilem formata> zainstalowalem nowego antywira i gralem znowu... Chcialbym zauwazyc, ze to 70 Rp. Niestety 23.06.2009 znowu hack;/ Wtedy mialem tylko jakies eq srednie, ale zrobil rsa, nie wazne. Zrobilem format dysku, zainstalowalem tylko tibie, gg i Kaspera... 31.07.2009 znowu hack! Skanowalem kompa i nic nie znalazl;/ Jak to mozliwe?? Walic fakt, ze mialem full eq, ale to luzik mozna odrobic... Tylko, ze po co grac jak mimo formata znowu hack?? Prosze o wypowiedz osoby, ktore sie na tym znaja... Z gory dziekuje
mógł ten ktoś ci wpieprzyć virusa jakiegoś takiego którego twoj antyvir nie ma w bazie danych, zrób reinstal windowsa

Ostatnio edytowany przez dareN - 01-08-2009 o 23:47.
dareN jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 00:16   #939
Orion_
Zbanowany
 
Orion_'s Avatar
 
Data dołączenia: 01 08 2009
Lokacja: siedziba gangsteruw krakowskih zabijajonyh policjantuw marhewa muj bro elo pozdro jp ziomy 39% joł
Wiek: 80

Posty: 60
Stan: Zbanowany
Profesja: Royal Paladin
Świat: aureara jp
Poziom: 997
Skille: 997/997
Poziom mag.: jp
Wyślij wiadomość przez ICQ do Orion_ Orion_ ma numer GG 43243242 Send a message via Skype™ to Orion_
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez dareN Pokaż post
mógł ten ktoś ci wpieprzyć virusa jakiegoś takiego którego twoj antyvir nie ma w bazie danych, zrób reinstal windowsa
Ty jestes taki glupi czy ci za to placa?


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lesniak Pokaż post
Witam wszystkich!
Mam pytanie do osob, ktore sie znaja na rzeczy... 11.06.2009 sciagnalem Venta i mnie hackneli, mimo ze go skanowalem nic nie wykrylo... Zabral tylko wszystkie itemki, juz nie bede mowil co, ale ponad 500k. Wiec wyczyscilem kompa <nie zrobilem formata> zainstalowalem nowego antywira i gralem znowu... Chcialbym zauwazyc, ze to 70 Rp. Niestety 23.06.2009 znowu hack;/ Wtedy mialem tylko jakies eq srednie, ale zrobil rsa, nie wazne. Zrobilem format dysku, zainstalowalem tylko tibie, gg i Kaspera... 31.07.2009 znowu hack! Skanowalem kompa i nic nie znalazl;/ Jak to mozliwe?? Walic fakt, ze mialem full eq, ale to luzik mozna odrobic... Tylko, ze po co grac jak mimo formata znowu hack?? Prosze o wypowiedz osoby, ktore sie na tym znaja... Z gory dziekuje
Najpewniej wpisiwales recovery keya z keyloggerem na kompie i hacker moze sobie co chwile wlazic na twoje konto przy jego pomocy.
Jesli to to to zamow nowego, jak nie to to nie mam pojecia.
Orion_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-08-2009, 14:23   #940
Lesniak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 12 2008
Lokacja: Łódź

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Lunara
Poziom: 76
Skille: 89+2/76
Poziom mag.: 16
Domyślny

Niestety to jest niemozliwe, bo nigdy nie użzwalem rec-keya na tym charze... Poza tym jakby uzywal rec-keya, to bym mial za kazdym razem zmienione passy, a byly takie same ;| Qrde, nie mam pojecia jak on to robi... Nawet po formacie dysku, fakt, ze miesiac pozniej, ale hacknal mojego chara...
Lesniak jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 09:52.


Powered by vBulletin 3