Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 20-08-2005, 22:07   #21
Crowal
Użytkownik Forum
 
Crowal's Avatar
 
Data dołączenia: 31 01 2005
Lokacja: Toruń

Posty: 790
Stan: Niegrający
Gildia: Ziomy HH
Świat: Polska
Poziom: Big
Skille: Ręka
Strzałka Nierealne...

A co do poprzedniej strony, że chciałeś chronić n00by które na 2lvl chodzą na Minosy i Roty, to równie dobrze mógłby chcieć zrobić bramkę w każdym miejscu na mainie...Orc Wariory od 11lvl, Cyc od 13, MinoGurad od 14 (Zależy jeszcze od profesji) itd. Wtedy co to byłaby za gra? Jakbym chodził tylko na potwory które na 98% Ubiję bez problemu... ?
I poprę porzedników że te bramki lvlowe od wyżej niż 7lvl to niedostępność, bo CipSoft w życiu by się na to nie zgodził, a nasze posty oni mają w du...Ekhymn.....Gdzieś. I za nic niebędzie tego bo by było więcej Rookstayerów, a to by Cipom wyszło na złe... I PODEJRZEWAM że będą niedługo chcieli Rookstayerów wytępić poprzez automatyczne wysłanie postaci od 8(Maksymalnie 10) automatycznie na Main, trzeba będzie tylko podać profesję i miasto. Albo nawet na oficjalnej stronie Tibii. Więc już nie kombinujcie, bo to się stanie jeszcze naprawdę! A to byłby cios wielkości, rozpadających się spear'ów !!!
__________________

http://crowal.republika.pl/<Link do nowego fake'a! [Już nie takiego nowego... :/]13.07.06r!
~Wszystkie moje fake'i
Crowal jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-08-2005, 22:15   #22
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
I PODEJRZEWAM że będą niedługo chcieli Rookstayerów wytępić poprzez automatyczne wysłanie postaci od 8(Maksymalnie 10) automatycznie na Main, trzeba będzie tylko podać profesję i miasto. Albo nawet na oficjalnej stronie Tibii. Więc już nie kombinujcie, bo to się stanie jeszcze naprawdę! A to byłby cios wielkości, rozpadających się spear'ów !!!
To bedzie koniec mojej przygody z tibia, bo po updacie gra na mainie nie ma sensu, a jesli cipsoft zwali takze rooka to bedzie znaczyc ze ci ludzie nie maja w ogole pojecia o tym czego chca gracze, a rookslayerow jest naprawde duzo, prosze mi wierzyc, ja na minosach spotykam dziennie z 10 nowych rookslayerow na minosach, a jest sporo takich o lvlach +15. Ja jednak mysle ze Cipsoft nie zwali calkowicie gry, bo juz wystarczaja duzo sie zmienilo na duzy minus w tej grze, wiec juz chyba limit bledow cipsoft wyczerpal.
poisoner jest offline  
stary 20-08-2005, 22:23   #23
musc
Użytkownik Forum
 
musc's Avatar
 
Data dołączenia: 22 05 2005
Wiek: 33

Posty: 70
Stan: Na emeryturze
Domyślny

ja sie prawie w 100% zgadzam z poisonerem co prawda według mnei te bramki lvl mogły by być troche nizsze. a co do tego ze poisoner jest noobem bo siedzi na takim lvlu an rooku to sie neizgadzam. Według ciebie pewnie sunrise tez jest noobem a moge sie załozyc ze maasz o wiele nizszy lvl od niej an meinie niz ona ma na rooku wiec jedynym noobem tutaj mzoesz byc ty
musc jest offline  
stary 20-08-2005, 22:52   #24
Vallon
Użytkownik forum
 
Vallon's Avatar
 
Data dołączenia: 19 07 2005

Posty: 13
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Paladin
Świat: Galana
Poziom: 30
Skille: 70/57
Poziom mag.: 12
Domyślny

te bramki są bez sensu, ponieważ rook jest po to, aby się nauczyć grać, a jeżeli się zostaje rookstayerem to trzeba się liczyć z noobami
Vallon jest offline  
stary 21-08-2005, 10:51   #25
Clark
Użytkownik Forum
 
Clark's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2005

Posty: 48
Domyślny ;p

jezlei juz bramki to powinni zrobic kosmiczne bramki typu 50+ i tam quest z jakimis hunterami na scale arm a bramki na mino hell etc. to jest glupie ty myslisz ze na nowym servie wiara czasem do 14-15 lv biega z eq z rooka wiec zastanow sie troszeczke
__________________
"Nie wiesz co mowic mow niewyraznie"
Clark jest offline  
stary 21-08-2005, 15:33   #26
Dziadoo
Użytkownik forum
 
Dziadoo's Avatar
 
Data dołączenia: 03 07 2005
Lokacja: Toruń ^^
Wiek: 32

Posty: 9
Dziadoo ma numer GG 4183449
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Zrobic 100 lvl na mainie potrafi kazdy idiota, nawet dziecko 3 letnie by potrafilo, a na roku zdobyc 100 lvl to trzeba byc mistrzem tej gry.
oO 100lvl nawet 3 letnie dziecko potrafi oO Dobrze wiedziec... moglbys podac swoja najlepsza postac :> Bo chyba jestes zdeka starszy jak 3 lata

Bramki na rooku :> Bez przesady.. wiec jesli ide z kumpelm i chcemy sobie nawzajem pobloczyc minoski czy roty to najpierw mamy nabjac kosmiczne lvle? A moze.. do 15 lvla mam siedziec na ratach bo wyjscia na loowny teren rooka bedzie od 15 lvla? Pomysl troszke...
Dziadoo jest offline  
stary 21-08-2005, 17:56   #27
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Zrobic 100 lvl na mainie potrafi kazdy idiota, nawet dziecko 3 letnie by potrafilo, a na roku zdobyc 100 lvl to trzeba byc mistrzem tej gry.
Skoro już mówisz, że każdy idiota potrafi zdobyć 100lvl na mainie, to zapewniam, że również każdy idiota potrafi zdobyć 100lvl na rooku. Tylko zajmie mu to więcej czasu.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez musc
Według ciebie pewnie sunrise tez jest noobem a moge sie załozyc ze maasz o wiele nizszy lvl od niej an meinie niz ona ma na rooku wiec jedynym noobem tutaj mzoesz byc ty
Skoro oceniasz czy ktoś jest noobem po jego lvl, to życzę powodzenia w przyszłym życiu.
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline  
stary 21-08-2005, 18:13   #28
Pramus
Tupac Legacy
 
Pramus's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2004
Lokacja: Olsztyn
Wiek: 33

Posty: 817
Stan: Na Emeryturze
Imię: Midurion
Profesja: Elder Druid
Świat: Furora
Pramus ma numer GG 4183891
Domyślny

@Dwimenor, Raul
racja, ale jak od wszystkiego takze od tego sa wyjatki... CIPsoft dawal ludziom itemy za high lvl na rooku, jeden z Godów ma postac Rookstayera i nawet ktos podobno dostal tam domek o.O
__________________
"I'm not saying I'm gonna change the world, but I guarantee that I will spark the brain that will change the world."

Tupac Amaru Shakur


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ujo
To by była akopalipsa czy jak to jej
Pramus jest offline  
stary 21-08-2005, 19:58   #29
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
to jest glupie ty myslisz ze na nowym servie wiara czasem do 14-15 lv biega z eq z rooka wiec zastanow sie troszeczke
A nie znasz takiego pojecia jak rookstayer??? Jakbys nie wiedzial to ci ludzie zostaja na rooku do konca swojej gry w tibie i caly czas biegaja z tym samym eq nawet na 50 lvlu, wiec ty sie lepiej zastanow.
Cytuj:
chcemy sobie nawzajem pobloczyc minoski czy roty to najpierw mamy nabjac kosmiczne lvle?
To sie wam calkowicie nie oplaca, bo jest duzo ludzi i kazdy dostaje minimalna ilosc expa, a loot bierze jedynie ta osoba, ktora najszybciej przerzuci cialo minoska. A z tym bloczeniem rotow to zycze ci powodzenia, bo mnie one mocno walily ponizej 8 lvla mimo ze mialem najlepszy eq jaki jest na roku i dobre skille (18/20 czy cos w tym stylu, juz nie pamietam dokladnie). Natomiast rookslayerowi oplaca sie hunt na te potwory, bo traci duzo mniej hp, zgarnia duzo wiecej expa i bierze dobry loot.
Cytuj:
A moze.. do 15 lvla mam siedziec na ratach bo wyjscia na loowny teren rooka bedzie od 15 lvla? Pomysl troszke...
Jesli ktos chce szybko przejsc roka to nie chodzi na minosy, gdzie jest duzo ludzi i kazdy zgarnia bardzo malo expa, tylko chodzi na orki i trolle gdzie exp jest duuuzo szybszy jak dla niego.
Cytuj:
Skoro już mówisz, że każdy idiota potrafi zdobyć 100lvl na mainie, to zapewniam, że również każdy idiota potrafi zdobyć 100lvl na rooku. Tylko zajmie mu to więcej czasu.
Wlasnie o to chodzi, ze zajmie to duzo wiecej czasu i tez duzo wiecej pozniej bedzie musial pomyslec glowa nad tym jak zdobyc spike sworda jak bedzie chcial tego dokonac, a na mainie wszystkie questy sa jasne jak slonce i wystarczy wybic kilka potworow i juz quest zrobiony. Nawet kazdy wie jak zrobic anihilatora, a jak zdobyc spike sworda nikt nie wie. Na mainie w ogole nie trzeba duzo myslec, np przy expieniu wystarczy klepac bez sensu dwarfy az lvl skoczy do gory, a pozniej sie przeniesc na cyce i inne smiechu warte potwory. Dlatego tez uwazam ze kazdy idiota zrobi 100 lvl na mainie
Cytuj:
Skoro oceniasz czy ktoś jest noobem po jego lvl, to życzę powodzenia w przyszłym życiu.
A niby po czym ocenia sie umiejetnosci gry danej osoby, jak nie po levelu? Powiem ci, zes teraz palnął glupote.
Cytuj:
racja, ale jak od wszystkiego takze od tego sa wyjatki... CIPsoft dawal ludziom itemy za high lvl na rooku, jeden z Godów ma postac Rookstayera i nawet ktos podobno dostal tam domek o.O
Cipsoft powinien wynagradzac ludzi za wysilek i czas, ktory poswiecaja gracze grajacy bardzo dlugo w tibie. A zdobycie high lvla na roku to duzo wiekszy wysilek niz na mainie, gdzie pod depo polowa osob ktore tam stoja ma lvle powyzej 30.

Ostatnio edytowany przez poisoner - 21-08-2005 o 20:07.
poisoner jest offline  
stary 21-08-2005, 20:11   #30
Dwimenor
Born to Ban
 
Dwimenor's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: inny wymiar
Wiek: 37
Wpisy bloga: 7

Posty: 2,783
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Harmonia
Poziom: 88
Skille: 87/62
Poziom mag.: 18
Dwimenor ma numer GG 7472583
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
A nie znasz takiego pojecia jak rookstayer??? Jakbys nie wiedzial to ci ludzie zostaja na rooku do konca swojej gry w tibie i caly czas biegaja z tym samym eq nawet na 50 lvlu, wiec ty sie lepiej zastanow.
I tak wszystko kończy się na tym, że dla Cips Softu pojęcie rookstatyera nie istnieje.
Cytuj:
Wlasnie o to chodzi, ze zajmie to duzo wiecej czasu i tez duzo wiecej pozniej bedzie musial pomyslec glowa nad tym jak zdobyc spike sworda jak bedzie chcial tego dokonac, a na mainie wszystkie questy sa jasne jak slonce i wystarczy wybic kilka potworow i juz quest zrobiony. Nawet kazdy wie jak zrobic anihilatora, a jak zdobyc spike sworda nikt nie wie.
Jak ktoś korzysta z rozwiązań, to rzeczywiście: zabić kilka potworów, wypowiedzieć pare kwestii i tyle.

Cytuj:
A niby po czym ocenia sie umiejetnosci gry danej osoby, jak nie po levelu? Powiem ci, zes teraz palnął glupote.
A ja ci powiem, żeś ty palną głupotę.
Paraftazując stare przysłowie: Nie oceniaj ludzi po levelu.
Cytuj:
Cipsoft powinien wynagradzac ludzi za wysilek i czas, ktory poswiecaja gracze grajacy bardzo dlugo w tibie. A zdobycie high lvla na roku to duzo wiekszy wysilek niz na mainie, gdzie pod depo polowa osob ktore tam stoja ma lvle powyzej 30.
A tam wysiłek. Bardziej ciągłe powtarzanie tych samych czynnośći. Nie wysiłek-ale wytrwałość. Jakoś jeszcze nikt mnie nie wynagrodził za bycie wytrwałym w kasowaniu codziennie trzech tematów "jak wklejać zdjęcia"
__________________
Poniższe zdanie jest fałszywe
Powyższe zdanie jest prawdziwe.
Dwimenor jest offline  
stary 21-08-2005, 21:17   #31
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

niektorzy tutaj tak mowia jakby rook to bylo wasze cale zycie i nic wiecej nie widzicie. Chcesz grac to graj, wybrales rooka to spoko, ale czy gdzies jest napisane, ze dostaniesz itemy za wytrwalosc ? Nie. To nie dopraszaj sie, wiedziales na co sie decydujesz wybierajac rooka.

A co do kombinowania nad questami. Mowisz ze macie nad czym myslec, a tutaj na mainie wszystko latwe. To moze powiesz to jak juz rzeczywiscie KTOS wymysli, jak zdobyc tego spike sworda. Bo tutaj na razie nikt nie rozwiazal wiele questow.
100 level na rooku mistrz gry ? niby czemu ? bo ma 34784574 razy wiecej cierpliwosci niz normalny czlowiek zeby przez prawie 16 MIL expa bic tylko trolle/roty/minosy. Raczej mistrz ludzkiego mozgu -.-

nie cytowalem bo mnie sie nie chce, mam nadzieje, ze wszyscy wiedza o co chodzi
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline  
stary 21-08-2005, 21:24   #32
Nietypowy
Użytkownik Forum
 
Nietypowy's Avatar
 
Data dołączenia: 15 02 2005
Lokacja: Aleksandrów Kujawski
Wiek: 33

Posty: 134
Nietypowy ma numer GG 2435687
Domyślny

Podziwiam ludzi którzy mają high lvl na rooku Ale na mainie wcale nie jest tak łatwo zdobyć 100 lvl Main to nie tylko expienie to także skillowanie, ćwiczenie m lvl, questy i prześciganie się lvl. A co do CipSoftu to kur** nie przesadzaj!! Starają się ulepszaja gre a ty kur** narzekasz !! Wkur*** mnie takie coś
__________________
Każdy jest kowalem własnego losu. Ale nie każdy umie kuć .
Nietypowy jest offline  
stary 21-08-2005, 21:30   #33
poisoner
Zbanowany
 
poisoner's Avatar
 
Data dołączenia: 28 07 2005

Posty: 367
Domyślny

Cytuj:
I tak wszystko kończy się na tym, że dla Cips Softu pojęcie rookstatyera nie istnieje.
Skoro dla Cipsoftu pojecie rookstayera nie istnieje to czemu daje w nagrode dobre itemy high lvlowym rookstayerom? Przeciez sunrise otrzymal brass legi wlasnie za wysoki lvl na ROKU!!!
Cytuj:
Paraftazując stare przysłowie: Nie oceniaj ludzi po levelu.
Ale to wlasnie lvl najbardziej odzwierciedla umiejetnosci gracza, wiec skoro nie po lvlu, to sie pytam po czym mam oceniac graczy???
Cytuj:
A tam wysiłek. Bardziej ciągłe powtarzanie tych samych czynnośći. Nie wysiłek-ale wytrwałość. Jakoś jeszcze nikt mnie nie wynagrodził za bycie wytrwałym w kasowaniu codziennie trzech tematów "jak wklejać zdjęcia"
Wlasnie to na mainie jest powtarzanie tych samych czynnosci, a nie na roku. Bo na mainie sie bez przerwy wali krasnale, a na roku zeby zdobyc spike sworda nie wystarczy zabic kilka milionow minosow, bo klucz z nich na pewno nie wypadnie, tylko trzeba sie wysilic intelektualnie i znalezc ten klucz, wiec gadasz glupoty. Jak powszechnie wiadomo, kazdy rookstayer dąży do zdobycia spike sworda i sie przy tym wysila intelektualnie, a nie bez sensu wali krasnale, wiec tutaj zdecydowanie jest odwrotnie niz ty piszesz.
Cytuj:
Sunrise i brass legi - wiesz to od kumpla gm'a z podwórka? A nawet jeśli - on jest legendą, a ty nigdy nią nie zostaniesz.
Jeśli ja nie zostane legendą, to ty nie zostaniesz nigdy niczym wiecej jak pospolitym noobem, jakich tysiace sie pałęta w tej grze.
Cytuj:
Nawet sam powinieneś dać im ten loot
Ja zbieram kase na kupno poison daggera i chce miec przynajmniej tyle kasy co dziewiczy instynkt, wiec nie widze powodu zebym mial oddawac noobom za nic kase czy jakis wartosciowy loot.
Cytuj:
nie zaliczasz się do pospólstwa idiotów, tylko jesteś wyjatkowym kretynem
Jeśli ja jestem wyjatkowym kretynem to na opis twojej glupoty po prostu brakuje slow.

Ostatnio edytowany przez poisoner - 22-08-2005 o 22:27.
poisoner jest offline  
stary 21-08-2005, 21:36   #34
Sozemego
Użytkownik Forum
 
Sozemego's Avatar
 
Data dołączenia: 20 10 2004
Wiek: 35

Posty: 1,099
Stan: Na Emeryturze
Sozemego ma numer GG 3321585
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Skoro dla Cipsoftu pojecie rookstayera nie istnieje to czemu daje w nagrode dobre itemy high lvlowym rookstayerom? Przeciez sunrise otrzymal brass legi wlasnie za wysoki lvl na ROKU!!!

Ale to wlasnie lvl najbardziej odzwierciedla umiejetnosci gracza, wiec skoro nie po lvlu, to sie pytam po czym mam oceniac graczy???

Wlasnie to na mainie jest powtarzanie tych samych czynnosci, a nie na roku. Bo na mainie sie bez przerwy wali krasnale, a na roku zeby zdobyc spike sworda nie wystarczy zabic kilka milionow minosow, bo klucz z nich na pewno nie wypadnie, tylko trzeba sie wysilic intelektualnie i znalezc ten klucz, wiec gadasz glupoty. Jak powszechnie wiadomo, kazdy rookstayer dąży do zdobycia spike sworda i sie przy tym wysila intelektualnie, a nie bez sensu wali krasnale, wiec tutaj zdecydowanie jest odwrotnie niz ty piszesz.
na mainie nie tylko wali sie krasnale, jest WIELE potworkow do walenia, poza tym tez sie chodzi na hunty, skilluje itp~
trzeba sie wysilic ? a gdzie efekty ...
__________________


Wystaw notkę
Przed wystawieniem notki zapoznaj się z papieżem lub farmaceutą.
Sozemego jest offline  
stary 21-08-2005, 23:05   #35
aires
Użytkownik Forum
 
aires's Avatar
 
Data dołączenia: 20 05 2005
Lokacja: Płock

Posty: 110
Imię: Aires
Profesja: Royal Paladin
Świat: Pacera
Poziom: 171
Skille: 102/68
Poziom mag.: 24
Domyślny

Skoro wszystkie questy na mainie są takie proste to moze wytłumaczysz mi jak zrobić quest na Warlord Sworda? Albo na Winged Helmet? Oczywiście, każdy umie blokować faraony, ale do walenia minosów na 50 lvlu to trzeba mieć wyjątkowe umiejętności i wiedzę o tibii. Rookslayer dla mnie jest osobą która ma za dużo wolnego czasu, albo nie umie grać na mainie.

Ocenianie ludzi po lvlu - Ok, mam 2 postacie - jedna 140lvl, druga 4 lvl. Gram tą drugą więc jestem noobem. SpoX!

Sunrise i brass legi - wiesz to od kumpla gm'a z podwórka? A nawet jeśli - on jest legendą, a ty nigdy nią nie zostaniesz.

@Topic
Tibia to gra. Na rooku mamy się nauczyć grać. Dlaczego nie moge tam przeżyć czegoś ciekawego np. uciekać przed mino na 2 lvlu. Kiedys to było fajne... Ty byś chciał wepchnąć wszystkie newbie na trole - siedźcie tam bo na mino huntuje pan super mega hlvl rookslayer! Rookslayer to osoba która powinna pomagać nowym. Nawet sam powinieneś dać im ten loot, nauczyć grać a nie trapować poison spiderami.
aires jest offline  
stary 21-08-2005, 23:22   #36
Ehur
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 07 2005

Posty: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Wlasnie o to chodzi, ze zajmie to duzo wiecej czasu i tez duzo wiecej pozniej bedzie musial pomyslec glowa nad tym jak zdobyc spike sworda jak bedzie chcial tego dokonac, a na mainie wszystkie questy sa jasne jak slonce i wystarczy wybic kilka potworow i juz quest zrobiony. Nawet kazdy wie jak zrobic anihilatora, a jak zdobyc spike sworda nikt nie wie. Na mainie w ogole nie trzeba duzo myslec, np przy expieniu wystarczy klepac bez sensu dwarfy az lvl skoczy do gory, a pozniej sie przeniesc na cyce i inne smiechu warte potwory. Dlatego tez uwazam ze kazdy idiota zrobi 100 lvl na mainie
Tia, zrobiłeś kiedyś od ZERA desert quest? Szczerze wątpie. No i popieram to co Aires napisal z winged helmetem itd. "Na mainie..." - opisałeś właśnie rooka, czyli bić orki/trolle/roty/mino do upadłego. Demony śmiechu warte? Haha, no boki zrywać. Wątpie żebyś ty miał szansę zrobić 100 lvl na mainie, bo nie zaliczasz się do pospólstwa idiotów, tylko jesteś wyjatkowym kretynem... Powiedziałem, co miałem do powiedzenia - teraz możemy sobie podyskutować

Ostatnio edytowany przez Ehur - 21-08-2005 o 23:24.
Ehur jest offline  
stary 21-08-2005, 23:27   #37
Elmer
Użytkownik Forum
 
Elmer's Avatar
 
Data dołączenia: 09 08 2004
Lokacja: Białystok
Wiek: 34

Posty: 529
Stan: Na Emeryturze
Imię: Friida
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Domyślny

Cipsoft mógłby zrobić dodatkowe miejsca z bramkami levelowymi dla rookstayerów, ale nie powinien w żadnym wypadku zabierać starych terenów osobom chcącym szybko przejść rooka. Wszystkie te pomysły z bramkami są niemożliwe do zrealizowania.
Elmer jest offline  
stary 22-08-2005, 01:31   #38
emilok
pokrzywa
 
emilok's Avatar
 
Data dołączenia: 24 06 2004
Lokacja: malopolska
Wiek: 37

Posty: 1,772
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Solera
Poziom: 111
Skille: 94/92
Poziom mag.: 7
emilok ma numer GG 8170610 emilok ma login Tlenu emilok@o2.pl
Domyślny

oki tera bedzie flejm
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
2. kazdy expilby na swoim poziomie, tzn.: ludzie ktorzy ida na maina expiliby na orkach i trollach gdzie expiloby im sie duzo szybciej niz na minosach lub jeszcze gorzej rotach, ktorych bije po 8 noobow i kazdy zbiera minimalna ilosc expa, a rookslayerzy expiliby wlasnie w tych miejscach z bramkami lvlowymi i nie chodziliby na orki i trolle, a wiec nie zabierali expa ludziom ponizej 8 lvla (rookslayerzy sa silniejsi i zgarniaja wiekszosc expa + z reguly tez loot)
pozwolisz ludzia samym decydowac na co moga isc?
czy zaczneisz sie bawic w system totalitarny?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Raczej glupi pomysl, bo 99% newbie to sa nooby ktore bija obce potworki.
szczeze to mnie to wali, ale osoba poczatkujaca to w 99,9% idiota i debil?
ale PROstak sie odzywa
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Bardzo sie ciesze, ze wreszcie wypowiedzial sie jakis czlowiek, ktory madrze gada i po jego wypowiedziach latwo wyciagnac wniosek ze jest on rookslayerem, a wiec bratnia dusza.
kali ukrasc krowe dobrze, kaliemy ukrasc zle
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Twoje wzory sa niedobre, poniewaz jak juz mowilem to nie jest miejsce do expienia dla "mainiakow" tylko dla rookslayerow, wiec proponujcie wszystkie wzory powyzej 8 lvlu.
o ****a mac, TY tak ustaliles mój buddo
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Zrobic 100 lvl na mainie potrafi kazdy idiota, nawet dziecko 3 letnie by potrafilo, a na roku zdobyc 100 lvl to trzeba byc mistrzem tej gry.
Nie sztuka jest expic na mainie gdzie wpada 5 k expa na godzine na niskich lvlach, natomiast sztuka jest expic na roku gdzie trzeba sie mocno napocic zeby zarobic 2 k expa w godzine.
wiec widac po tym ze ty jestes inteligent poniewaz nie posiadasz 100 lvla?, czy mowisz takze o sobie?
niesztuka jest expic .....
co masz za sztuke expic na rooku swoim mega wypasem ????
idziesz bijesz, idziesz bijesz, idziesz bije, logut
sztuką dla sztuki, nikt Cie ne przykuwa do monitora, do tibi, a wkoncu do rooka
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
To bedzie koniec mojej przygody z tibia
moze juz skoncz
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
A nie znasz takiego pojecia jak rookstayer??? Jakbys nie wiedzial to ci ludzie zostaja na rooku do konca swojej gry w tibie i caly czas biegaja z tym samym eq nawet na 50 lvlu, wiec ty sie lepiej zastanow.
ofg ty debilu, idz na nauke czytania ze zrozumieniem
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Clark
jezlei juz bramki to powinni zrobic kosmiczne bramki typu 50+ i tam quest z jakimis hunterami na scale arm a bramki na mino hell etc. to jest glupie ty myslisz ze na nowym servie wiara czasem do 14-15 lv biega z eq z rooka wiec zastanow sie troszeczke
NA NOWYM SWIECE KAZDY CHCE BYC PIERWSZY, A WIEC NA TWOIM ROOKU ROBI 8 LVL NA SZCZURACH, TROLACH I WILCZKACH, IDZIE DO SWIATYNI I PRZENOSI SIE NA MAIN JAKO JEDNA Z PIERWSZYCH OSOB, JEGO EQ TO : LEATHER HELM, STUDDED ARMOR, STUDDED SHIELD, LEATHER LEGS, MACE, 10 MEAT,
kumasz?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
To sie wam calkowicie nie oplaca, bo jest duzo ludzi i kazdy dostaje minimalna ilosc expa, a loot bierze jedynie ta osoba, ktora najszybciej przerzuci cialo minoska. A z tym bloczeniem rotow to zycze ci powodzenia, bo mnie one mocno walily (...)
ty umieć czytać wiecej jak 5 wyrazów naraz?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dziadoo
Bramki na rooku :> Bez przesady.. wiec jesli ide z kumpelm i chcemy sobie nawzajem pobloczyc minoski czy roty to najpierw mamy nabjac kosmiczne lvle? A moze.. do 15 lvla mam siedziec na ratach bo wyjscia na loowny teren rooka bedzie od 15 lvla? Pomysl troszke...
jezeli Twoi koledzy kradna sobie loota, to albo nie masz kolegów i nie wiesz co to kolezenstwo, albo sa tacy jak ty, a z bloczeniem to za przeproszeniem *** cie to obchodzi ile on dmg dostaje?, cos ty sie chyba zabardzo chcesz w*******ic w zycie kazdego tibijczyka
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Natomiast rookslayerowi oplaca sie hunt na te potwory, bo traci duzo mniej hp, zgarnia duzo wiecej expa i bierze dobry loot.
po 1 mnie to wali
po 2 mnie to zwisa
po 3 mnie to powiewa
ze jestes rookslayerem buhahah sama nazwa, typowe dla ludzi co please w plx zmieniaja
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Jesli ktos chce szybko przejsc roka to nie chodzi na minosy, gdzie jest duzo ludzi i kazdy zgarnia bardzo malo expa, tylko chodzi na orki i trolle gdzie exp jest duuuzo szybszy jak dla niego.
nie wpierniczaj sie mi sie do tego co ja robie, prosze, ja twoich dzialan nie oceniam
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Wlasnie o to chodzi, ze zajmie to duzo wiecej czasu i tez duzo wiecej pozniej bedzie (...)
czyli 3 letnie dziecko nie moze bo nie zdazy, ale 5 letnie juz umie oraz kazdy idiota?
Cytuj:
Skoro oceniasz czy ktoś jest noobem po jego lvl, to życzę powodzenia w przyszłym życiu.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
A niby po czym ocenia sie umiejetnosci gry danej osoby, jak nie po levelu? Powiem ci, zes teraz palnął glupote.
ja tu widze ze sie zamotales "oceniasz czy ktoś jest noobem po jego lvl" a ty "A niby po czym ocenia sie umiejetnosci gry", moze mnie zrozumiesz [ mała podpowiedz noob = idiota lub tym podobne]
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Cipsoft powinien wynagradzac ludzi za wysilek i czas, ktory poswiecaja gracze grajacy bardzo dlugo w tibie. A zdobycie high lvla na roku to duzo wiekszy wysilek niz na mainie, gdzie pod depo polowa osob ktore tam stoja ma lvle powyzej 30.
to sie nie mecz, tylko nacisnij malutki X w górnym lewym rogu ekranu
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Skoro dla Cipsoftu pojecie rookstayera nie istnieje to czemu daje w nagrode dobre itemy high lvlowym rookstayerom? Przeciez sunrise otrzymal brass legi wlasnie za wysoki lvl na ROKU!!!
bo na jego roku akademickim nikt wiecej nie gral w tibie -.-
a tak naprawde to nie do wiary amagad matriks yst evriłere
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Ale to wlasnie lvl najbardziej odzwierciedla umiejetnosci gracza, wiec skoro nie po lvlu, to sie pytam po czym mam oceniac graczy???
wg Ciebie mozesz bezkarnie obrazac innych ludzi, tylko dlatego ze maja mniejsze lvl i zdolnosci grywalne?, bo tak wychodzi, wszedzie ich nazywasz noobami, mam nikla nadzieje ze wiesz co mowisz
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Wlasnie to na mainie jest powtarzanie tych samych czynnosci, a nie na roku. Bo na mainie sie bez przerwy wali krasnale, a na roku zeby zdobyc spike sworda nie wystarczy zabic kilka milionow minosow, bo klucz z nich na pewno nie wypadnie, tylko trzeba sie wysilic intelektualnie i znalezc ten klucz, wiec gadasz glupoty. Jak powszechnie wiadomo, kazdy rookstayer dąży do zdobycia spike sworda i sie przy tym wysila intelektualnie, a nie bez sensu wali krasnale, wiec tutaj zdecydowanie jest odwrotnie niz ty piszesz.
o to mnie rozbawilo najbardziej,
tibia to gra mmorgp
nikt to cie nie zmusza do niczego
nie musisz byc "HAJDŻ" levelem
nie musisz miec wypas spoko ziom skilli
jak nie masz czego w grze robic oprocz nabijania expa/lvli, żałuj
-----------------------
ehh mamlagi wiec sie troszki rozpisalem,
podsumowujac to tak : zle ci na rooku ? to sie zamknij i zobacz czy Cie w laznience nie ma
-----------------edit
@piosoner
przeczytalem reszte twoich wypocin w tym dziale i innych typu
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Jesli chce sie pozostac afk to nalezy wlaczyc autologout oraz tryb paranoi w TBI bo inaczej mozemy dednac.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Czy moze mi ktos powiedziec jak sie sciaga filmiki z rapidshare?
Bo chcialbym se sciagnac filmiki a nie wiem jak i juz mnie to z lekka zaczyna w****iac
oto moja refleksja
sam sie do jasnej cholery lecz noobie, noobie noobie noobie noobie innego slowa nie uzywaz gdy dyskutujesz z kims i macie spreczne poglady???dziekuje
----------------
i jeszcze jeden "kwiatek" naszego guru
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Skomentuje wszystkie punkty nowego update:

1. bardzo dobre, teraz patrzac na mape respawnu bede wiedzial gdzie szukac poszczegolnych potworow i nie bede musial bac sie zlurowanych
2. dobre, mysle ze pomoze w obronie przed pk
3. bardzo dobre, teraz pekowanie w jaskiniach bedzie o wiele trudniejsze, to chyba najlepszy punkt tego update
4. bardzo dobre, uchroni przed kradzieza
5. totalna porazka, palek ktory bedzie chcial dlugo skillowac bedzie zmuszony co jakis czas zeby wrocic sie na trolle po nowe speary
6. punkt zupelnie bezuzyteczny, bo przeciez nikt nie bedzie lowil ryb po tym updacie gdy potrzebne beda soul pointy
7. dla mnie to po prostu tragedia i powod zebym juz teraz na zawsze skonczyl z tibia, a wlasnie chcialem wykupic PACCA a co za tym idzie zasilic kase Cipsoftu, a wiec Cipsoft zamiast zyskac to straci na tym updacie bardzo wiele. Ja jestem 20 lvl sork i mam bardzo wartosciowe itemy a bez przerwy przesladuja mnie lagi i kicki i juz bardzo duzo dedow zaliczylem tylko i wylacznie przez nie, bez przerwy zabijaja mnie jakies smiecie typu spermany i wariory wlasnie przez lagi, i po prostu boje sie robic runy przy expieniu bo moze sie zdarzyc taka sytuacja ze majac jedna rune brakujaca zgine bo mnie np. wywali z klienta
to jest typowy lament naszego kochanego mc/afk/macro usera
masz slabe/niestabilne lacze, smiecia nie komputrera, idz pobaw sie w pletwonurka w zamrazalce
dziękuję
__________________
Najlepsze strony o WseiSeoNinja w internecie -> WSEISEONINJA oraz WSEISEONINJA

Ostatnio edytowany przez emilok - 22-08-2005 o 02:12.
emilok jest offline  
stary 22-08-2005, 02:14   #39
Tychanowicz
Użytkownik Forum
 
Tychanowicz's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2003
Lokacja: End of the World Liczba postów: 1337
Wiek: 33

Posty: 351
Domyślny

Najlepiej nic nie ruszać
Tychanowicz jest offline  
stary 22-08-2005, 10:36   #40
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Twoje wzory sa niedobre, poniewaz jak juz mowilem to nie jest miejsce do expienia dla "mainiakow" tylko dla rookslayerow, wiec proponujcie wszystkie wzory powyzej 8 lvlu.
Rook jest dla ludzi do 8lvl. Nie dla innych pacanow, ktorzy tam zostaja, zeby meczyc newbie.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Tylko denerwuje mnie ze oni sobie biora drogie itemy moim kosztem z potworow za ktore ja dostalem prawie caly exp.
Ty exp oni staff. Proste i logiczne;] Z tego co wiem zawsze tak bylo.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Zrobic 100 lvl na mainie potrafi kazdy idiota, nawet dziecko 3 letnie by potrafilo, a na roku zdobyc 100 lvl to trzeba byc mistrzem tej gry.
Zrobic 100 lvl na rooku to trzeba byc zakompleksionym, nic nie potrafiacym graczem, ktorego ciagle rookowali z maina. I tyle.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez poisoner
Ale to wlasnie lvl najbardziej odzwierciedla umiejetnosci gracza, wiec skoro nie po lvlu, to sie pytam po czym mam oceniac graczy
A chociazby po tym jak sie zachowa, kiedy dwoch PK o levelach wyzszych o 10 poziomow zacznie go nawalac.

@topic:

bramki lvl na rooku? Idiotyczny pomysl. Rook nie jest miejscem, gdzie sie expi powyzej 8 lvl. To, ze ktos tego nie rozumie to ju nie zmartwienie cipow. Rook jest dla newbi nie dla doswiadczonych graczy.
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:55.


Powered by vBulletin 3