Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-07-2006, 15:22   #21
Lever
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

@UP

Czlowieku ja mowilem ze ladna glupia kobieta by sie znudzila po 2 tygodniach. Myslisz ze nie znam ladnych mądrych kobiet?
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-07-2006, 15:44   #22
Wsk
Użytkownik Forum
 
Wsk's Avatar
 
Data dołączenia: 07 03 2006

Posty: 36
Domyślny

myślę, że nie znasz
__________________
Wsk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 16:22   #23
Glamri
Krzyżak
 
Glamri's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: Zewsząd!!! /m/ Liczba postów: Nie powiem Głupie pomysły: Za dużo Imię: Krzysio
Wiek: 34

Posty: 816
Stan: Na Emeryturze
Imię: Glamri
Profesja: Knight
Gildia: -
Świat: Hiberna
Poziom: 23
Skille: 75/75
Poziom mag.: 4
Glamri ma numer GG 2728942 Glamri ma login Tlenu glamri@tlen.pl Send a message via Skype™ to Glamri
Domyślny

Piękno... To również zależy od gustu... Dam to na najprostrzym przykładzie... Jest sobie pewna gruba baba... Jednemu facetowi ona naprawdę będzie się podobać bo lubi puszyste panie i im grubsza tym lepsza dla niego, a dla drugiego pana będzie paskudna... I jest sobie jakaś śliczna modelka i to samo... Jednemu się spodoba, a drugiemu nie... Wszystko zależy od naszych gustów i wystarczy trafić na odpowiednią osobę. Ja np. mam dziewczynę naprawdę inteligentnę i w moim mniemaniu ładną i mam tego świadomość, że wielu innym mogłaby się nie podobać... I również zgadzam się z Raulem - pierwsza rzecz, na którą zwracamy uwagę to wygląd... Chociaż w moim przypadku bardziej przykuwam uwagę do tego czy dana osoba jest przede wszystkim zadbana... Bo dla mnie niezadbana osoba (kobieta) to paskudna osoba (kobieta) ;P
__________________
/
Glamri jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 16:25   #24
Straznik Monopolowego
Użytkownik Forum
 
Straznik Monopolowego's Avatar
 
Data dołączenia: 21 06 2005
Lokacja: Chelm

Posty: 898
Domyślny

Mysle ze im szybciej zamknie sie ten temat tym lepiej bo lada dzien zaczna sie wszyscy wyklinac
__________________
Cytuj:
i tam gral taki zespul prawdopodobnie jakis z metalici i cos tam spiewali "BANG BANG".
Straznik Monopolowego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 16:37   #25
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
Czyli jeśli miałbyś wybierać między grubym pasztetem ale z całkiem odpowiadającym Tobie charakterem, a ładną, szczupłą dziewczyną z charakterem trochę mniej odpowiadającym, to wybrałbyś tą pierwszą? Jeśli tak to wybacz, ale nie uwierzę, bo w takich sprawach dla wszystkich się liczy wygląd (przynajmniej w tym wieku, w którym my się teraz znajdujemy). Wygląd to pierwsza rzecz, na którą zwracamy uwagę i jest dla nas najważniejszy.
Trzy sprawy.
a) Nie wybrałbym żadnego. I nie szafuj hipotetycznymi sytuacjami, bo nie da się na nie odpowiedzieć pewnie.
b) Nie jestem w twoim wieku.
c) Nie jest najważniejszy w kontaktach - wygląd jest motorkiem do zawarcia znajomości, ale po zgłębieniu charakteru u człowieka (bo wykluczam idiotów latających za okazją do przedymania czegoś zgrabnego co godzinę) spada na drugi plan.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 16:55   #26
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

Zaraz wejdzie jakaś feministka, powie, że jesteśmy męskimi szowinstycznymi świniami i że patrzymy tylko na "dobre towary"...

Postrzeganie piękna jest sprawą indywidualną każdej osoby i nie widzę sensu w spieraniu się na ten temat.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 17:01   #27
Lever
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Temat byl troche inny... Jak jest z wami i w waszym otoczeniu z wyglądem jak to sie odbiera a nie czy wybrasli byśmy ladną czy brzydką laske....
  Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 17:46   #28
Thomisson
Użytkownik Forum
 
Thomisson's Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Lokacja: Old Trafford
Wiek: 32

Posty: 682
Thomisson ma numer GG 7120620
Domyślny

Ja patrzę przede wszystkim na sposób wysławiania się...z tego mozna sie b. wiele dowiedzieć o danej osobie, potem naturalnie wygląd w parze z inteligencją i wiedzą

Ostatnio edytowany przez Thomisson - 07-07-2006 o 17:48.
Thomisson jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 17:49   #29
Raul
eX Moderator
 
Raul's Avatar
 
Data dołączenia: 14 03 2004
Lokacja: Estadio Santiago Bernabéu

Posty: 2,197
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Straznik Monopolowego
Mysle ze im szybciej zamknie sie ten temat tym lepiej bo lada dzien zaczna sie wszyscy wyklinac
Wyluzuj, forum jest od tego aby wymieniać swoje poglądy. Tymczasem w co drugim temacie ktoś musi napisac: "Zamknąć bo będą latać bluzgi.". Tylko dlatego, że ktoś ma inne zdanie to już mamy się wyklinać?
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
b) Nie jestem w twoim wieku.
Wzorowałem się na Twoim katalogu publicznym na gg.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ghost Nieudany
c) Nie jest najważniejszy w kontaktach - wygląd jest motorkiem do zawarcia znajomości, ale po zgłębieniu charakteru u człowieka (bo wykluczam idiotów latających za okazją do przedymania czegoś zgrabnego co godzinę) spada na drugi plan.
Nie twierdzę, że już po dłuższej znajomości wciąż się fascynujemy tylko i wyłącznie wyglądem. Jakby tak było to każde małżeństwo rozpadałoby się po kilku latach.
Pisałeś, że wygląd ma gówno do rzeczy. Jednak sam teraz stwierdziłeś, że wygląd jest motorkiem do zawarcia znajomości (jest jednym z najważniejszych, jak nie najważniejszym czynnikiem, przy poznawaniu się).
__________________


De las glorias deportivas que campean por Espa
ñ
a,
Va el Madrid con su bandera, limpia y blanca que no empa
ñ
a.
Club castizo y generoso, todo nervio y corazón,
Veteranos y noveles, veteranos y noveles,
Miran siempre sus laureles con respeto y emoción.
¡
Hala Madrid! ¡Hala Madrid!
Raul jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 18:12   #30
Rooker666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2006

Posty: 257
Stan: Niegrający
Domyślny

U kobiety ważne jest wszystko nie tylko wygląd ale i inteligencja sposób wysławiania się itp.
light offtopic sry.

Ostatnio edytowany przez Rooker666 - 07-07-2006 o 18:20.
Rooker666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 18:27   #31
Czarna_Mamba
Użytkownik Forum
 
Czarna_Mamba's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2005
Lokacja: Las Vegas, Podlaskie.
Wiek: 30
Wpisy bloga: 4

Posty: 810
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Knight
Świat: kraina czarów
Czarna_Mamba ma numer GG 7048129 Send a message via Skype™ to Czarna_Mamba
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shanhaevel
Zaraz wejdzie jakaś feministka, powie, że jesteśmy męskimi szowinstycznymi świniami i że patrzymy tylko na "dobre towary"...
xD Tak po cichu, zgadzam się.


Co do sprawy wyglądu w kontaktach dziewczyna - dziewczyna. Tu czasami jest dość ostro. Dziewczyny ogólnie są stworzeniami dość zazdrosnymi, dlatego wygląd w nszych relacjach, szczególnie w wieku dojrzewania, jest powodem tworzenia się elity oraz odrzucenia niektórych.

Podsumowując: Idiotka zawsze wybierze za koleżankę, ładną oraz dobrze ubraną. Bez względu na inteligencję.

Miłego Wieczoru.
__________________


Czarna_Mamba jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 19:46   #32
Cafe
Użytkownik Forum
 
Cafe's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2005
Lokacja: Daleko
Wpisy bloga: 1

Posty: 516
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Iridia
Cafe ma numer GG 5247922
Domyślny

Takie skromnie dodam od siebie, nie ma kobiet brzydkich sa tylko ładne i nie zadbane. ;-)
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz,
to cały Wszechświat działa potajemnie,
by udało ci się to osiągnąć.
Cafe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 21:07   #33
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Raul
Wzorowałem się na Twoim katalogu publicznym na gg.
W katalogu publicznym mam wpisane różne pierdoły - poza tym, nie używam GG, zarzuciłem je na rzecz Jabbera ([SALUT]Jabber[/SALUT]).

Cytuj:
Pisałeś, że wygląd ma gówno do rzeczy. Jednak sam teraz stwierdziłeś, że wygląd jest motorkiem do zawarcia znajomości (jest jednym z najważniejszych, jak nie najważniejszym czynnikiem, przy poznawaniu się).
Napisałem to nie w kontekście kontaktów towarzyskich z płcią przeciwną. Nie zaakcentowałem tego i wyszedł kwiatek.
Wygląd ma gówno do rzeczy, bowiem nieokreśla jaki człowiek jest. Jest motorkiem do zawierania znajomości, ale nie można nikogo ocenić po tym, jak wygląda i dlatego nienawidzę suiiiiiit blondasek które klasyfikują ludzi po tym, jak się ubierają.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Cafe
Takie skromnie dodam od siebie, nie ma kobiet brzydkich sa tylko ładne i nie zadbane. ;-)
Źle.
Nie ma brzydkich kobiet. Są tylko kiepskie karty graficzne.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 21:26   #34
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

@up
Przy okazji chcę pozdrowić wszystkie piękne panie.
...
A co tam, brzydkie też.
<jebut>
KTO TO RZUCIŁ?!
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 21:53   #35
Thero
Użytkownik Forum
 
Thero's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2004

Posty: 2,105
Domyślny

Dobra, dobra męscy szowiniści. Widuję, o tutaj mam pod blokiem, zgraję ładnych dziewczynek i jeszcze ładniejszych chłopców, wiele bym dał żeby nigdy się z nimi więcej nie spotkać. Poszedłem tam raz z kumplem, i wiecie czego się dowiedziałem? Elita najczęściej plotkuje o innych, tak tak ;'). Jaki to ktoś jest głupi, jaki ktoś jest nieelitarny, jak brzydko się ubiera lub jak dużo wydaje na rower. Idźcie w ch*j z takim żartem zwanym elitą, dla mnie to zgraja idiotów, to tak jakby zakompleksione potwory obgadywały innych, nie ma wielkiej różnicy. Dla mnie najważniejszym jest i stawiam sobie za punkt honoru omijać ich szerokim łukiem, kiedy nie interesuję się żadną "elitą szkolną", i śmieję się z nich inni od razu widzą, że jestem pewny siebie - nawet nie próbują podchodzić.

EDIT: Jak będziecie się tutaj wykłócać to staniecie się taką "zgrają pasztetów obgadującą elitę" mniej/więcej, jeżeli wiecie o co mi chodzi ;').

Ostatnio edytowany przez Thero - 07-07-2006 o 21:55.
Thero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-07-2006, 22:26   #36
Togashi Yokuni
Użytkownik Forum
 
Togashi Yokuni's Avatar
 
Data dołączenia: 23 02 2004
Lokacja: Piekło

Posty: 128
Stan: Na emeryturze
Imię: Apocalipsa
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 63
Skille: 93+/75+
Poziom mag.: 19
Togashi Yokuni ma numer GG 6105270
Domyślny

No coż jeżeli "rykoszetem" poleciał off top o realacjach damsko-męskich to dodam coś od siebie.
Wiadomo, że faceci patrzą na to czy dziewczna jest ładna, inteligentna i zdbana, etc. Dziewczyny, które cenią jakieś wartości też na to patrzą (facetów też to się tyczy). Było gdybanie na temat: Jedna jest pasztecior ale ma fajny charakter, a druga jest ladna ale ma gorszy charakter. Tutaj muszę się zgodzic z Ghostem, a mianowicie wygląd jest podstawą znajomości i to działa w obie strony, brzydki chłopak nawet jeśli pozna piękną dziewczyne z zajefajnym charakterekiem, etc. to mogą by najwyżej przyjaciółmi... Niestety fajny facet zwykle nie chce poznawac brzydkiej dziewczyny, bo zwykle liczy na coś więcej (oczywiście co stanowczo podkreślam, nie zawsze). Nie można tu mówic o szlachetnym sercu bo przystojny chłopak wybierający brzydką dziewczynę za partnerkę trafia się 1 na 1 000 000. Wiadomo, że partnerkę dobiera się pod wskazaniem różnych kryteriów... Nie tylko wygląd się liczy, ale mam on duże znaczenie... I zaprzeczając robicie to pod publikę, bądź jesteście tym 1 z 1 000 000...

Pozdrawiam.
Your's Togashi
__________________
"Tchórz nie zazna życia, bohater nie zazna śmierci"
Togashi Yokuni jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 08-07-2006, 00:00   #37
janek@
Użytkownik Forum
 
janek@'s Avatar
 
Data dołączenia: 22 03 2005

Posty: 1,033
Stan: Niegrający
Domyślny

U mie nie ma zadnych awantur na temat wygladu.

@up
JA jestem ladny i chce miec jak lajlepiej (ucze sie,czytam,uprawiam sport itp.).
Wtedy moze zasluze na jakas ladna,madra,inteligenta,zadbana,nie majaca kontakt z elita szkoly oraz z dobrym charakterem. Jezeli te cechy nie bedzie miala (intelek,madrosc a przede wszystkim charakter) wtedy szukam innej z mniejsza uroda.

U mie rzecz biorac jest bardzo dziwnie bo mam upodobania jak by tu nazwac bardzo zmienne.
janek@ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 20:52.


Powered by vBulletin 3