Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 19-08-2004, 14:20   #181
djkuter
Użytkownik Forum
 
djkuter's Avatar
 
Data dołączenia: 23 04 2004
Lokacja: Jastrzębie Zdrój Kolor skóry: Biały!

Posty: 809
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Celesta
Poziom: 8
Skille: 23/25
Poziom mag.: 1
Wyślij wiadomość przez ICQ do djkuter djkuter ma numer GG 3596971 djkuter ma login Tlenu laik6@tlen.pl Adres Jabbera do djkuter Send a message via Skype™ to djkuter
Evul Gdzie expić ze skillami xx/xx~

ja mam 14lvl skille 41/36 rosną. P-set Two handed Sword lub dwarven shield i longsword.

Od tygodnia chodzę na dwarfy w kazo. Czy mam nadal tam chodzić.
PS. Jaką kopalnie wybrać. Gram na Amerze jeśli to w czymś pomoże


Moę expić z sorcem lvl 24 mlvl 30
__________________

Ostatnio edytowany przez djkuter - 19-08-2004 o 14:22.
djkuter jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 21-08-2004, 13:33   #182
Gorbag
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 08 2004

Posty: 3
Pergamin Czy mogę iść na beholdery? Jeśli tak, to gdzie je znajdę??

Hiho!

Jestem paladynem. Moje skille to : 59/49 . Eq to plate set, steel helmet, leather boots, scraf. Mogę juz zapolować na beholdery? Proszę o szybką odpowiedź.

Gorpal
Gorbag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 14:02   #183
bobek z antici
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Gorbag ja ci nie radze po update sa silniejsze i jeszcze zalez gdzie
I może z łaski swojej podasz lvl??
Ale masz chyba za słaby eq(chyba że weźmiesz UH)

Ostatnio edytowany przez bobek z antici - 21-08-2004 o 14:03.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 14:14   #184
Gorbag
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 08 2004

Posty: 3
Pergamin odp.

level mam 16.
Gorbag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 18:40   #185
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Smutny

Mam 9 lvl. knight.7.770 exp. okolo.skille 30/29.trenuje tak jak trzeba na defensywie.czasem u trolli,ale najwięcej u bugow.jestem w carlin.na czym trenowac i jak zebym nie expowal za szybko i zebym mial duze skille?

P.S. na 15-16 lvl paladin 28 skille sword two-handed,zabijam Dwarf soldiery gdzie do zoltego paska zycia mojego.z dystansy jeszcze nie prubowalem.więc co robic z moim 9 lvlem? pomóżcie plzz.
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 19:00   #186
Gorbag
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 08 2004

Posty: 3
Pergamin

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez heliwurab
Mam 9 lvl. knight.7.770 exp. okolo.skille 30/29.trenuje tak jak trzeba na defensywie.czasem u trolli,ale najwięcej u bugow.jestem w carlin.na czym trenowac i jak zebym nie expowal za szybko i zebym mial duze skille?

Radziłbym żebyś wziął najsłabszą broń z typu w którym masz najwieksze skille i chodzil na trolle... Skille będą wpadać, i expa przy okazji troszke zarobisz... Ubierz do tego jakies mierne eq typu leather-set, albo wez po prostu wooden shielda, i bootsy... To wszystko.. Nie znam sie za dobrze, jak ktoś się lepiej zna to niech mnie poprawi...




VIKING POWER

Ostatnio edytowany przez Gorbag - 21-08-2004 o 19:01.
Gorbag jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 19:11   #187
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

Ja chcem tylko skillować bez expowania.bo mam tylko 30/29.a wszyscy muwia ze na 10 lvl 50/50 najlepiej...wiem jak trenowac.biore najslabsza bron,wooden shield.Ja biore tez caly swoj armor a nie leather set albo tylko leather boots z armoru.bo jak nie mam tego to mi zycia duzo zabieraja.i nie wiem co robic...
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 19:24   #188
Katanas
Użytkownik forum
 
Katanas's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: niewazne

Posty: 23
Wyślij wiadomość przez ICQ do Katanas Katanas ma numer GG niewazne Katanas ma login Tlenu niewazne Adres Jabbera do Katanas
Pytanie

wiecie mialem postac palka 12 lvl skile 73/ 67 (powaznie mowie) i expilem caly czas spearami na dwarfach i z lukiem na cycki to zle czy dobrze?? :|
Katanas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 19:28   #189
Juby
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 08 2004
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 3
Adres Jabbera do Juby
Pergamin Jak skilować knightem :P

Najlepiej najpierw jak wchodzisz na maina idź najpierw skilować na Trolle . Później jak będą gdzieś skilsy 40/40 to na dwarfy .
A jak już będą skile 50/50 to możecie spokojnie iśc skilować na minoski :tongue: . Jeżeli już nie bedziecie miec problemów z przebiciem się do Dmga potworka skilujcie na osobach które mają wyrównane skile do waszych . Życze miłego skilowania choć to troszkę nudne
Juby jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 19:35   #190
Katanas
Użytkownik forum
 
Katanas's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: niewazne

Posty: 23
Wyślij wiadomość przez ICQ do Katanas Katanas ma numer GG niewazne Katanas ma login Tlenu niewazne Adres Jabbera do Katanas
Żarówka Pomoc

heliwurab jesli chcesz tylko skilowac to ja radzilbym tak :
jesli trenujesh z kims to najwazniejsze jest to aby miec bardzo dobra zbroie tarcze helm i spodnie (buty masz chuba leather jak wiekszosc) bron jaka chcesz mozesz isc z knifem jak i z magic long swordem ,
Jesli trenujesh z potworem to : armory tak jak wczesniej wszystko najlepsze co masz ale bron najlepiej jak najslapszy atak zeby miala bo wtedy dluzej walisz potworka i wieksze zanse na zdobbycie skila jesli walisz swordami polecam zdabac sobie knifa jesli clubami (czego knightowuii bardzo odradzam) zczai sobie cluba a jesli axami to polecam albo zrobic nowa postac kupic za 8 gp sickle albo zcai jakiegos slabego toporka naprzyklad hand axe (wypada z trola o ile dobrz pamietam) to sa moje rady niemusisz ich stosowac ale ja tak robilem jak mialem knighta (mialem wszystkie profesje ale gram sorckiem )
Katanas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 19:41   #191
KamilAires
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Wiek: 32

Posty: 61
Pytanie Gdzie expic?

Witam, mam pallka lvl 21 skille 54/40. Gdzie mogłbym efektownie expic? Miałem pomysł żeby potrenowac troche skille i iść na cycki. Z jakimi skillami bezpiecznie było by tam sie wybrac? Ewentualnie na co moge iść?
KamilAires jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 19:50   #192
Katanas
Użytkownik forum
 
Katanas's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: niewazne

Posty: 23
Wyślij wiadomość przez ICQ do Katanas Katanas ma numer GG niewazne Katanas ma login Tlenu niewazne Adres Jabbera do Katanas
Żarówka

ja bym jeshcze poskilowal z kolegami badz z jakimis potworami jesli grasz na swatach bez zabijania ludzi na cycki mozesz isc jush teraz ale z odpowiednim ekwipunkiem i lukiem badz z kusza choc bardsziej polecam luk z takimi skilami bedziesz lepiej trafiac.
Napisz jakie masz itemy a ci powiem czy ci sie kala tam isc
Katanas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 19:59   #193
Katanas
Użytkownik forum
 
Katanas's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: niewazne

Posty: 23
Wyślij wiadomość przez ICQ do Katanas Katanas ma numer GG niewazne Katanas ma login Tlenu niewazne Adres Jabbera do Katanas
Żarówka

Misterxx hmmmmm gdzie expic nieznam sie zbydnio na knightach mimo isz mialem 1. Ja do 10 lvl walilem trole w carlinskiej crypcie
Potem dowiedzialem sie o foldzie gdzie odrazu poplynolem napoczetak walilem frost trole i rotwormy ale potem poszle na mino powiem ci tak nieplyn na folde mimo isz fajowo sie expi ale roi sie od PK'erow hmm ja bym ci polecil kopalnie kolo kazo ale nieschoc zanisko bo mozesz spotkac soldiery i gaurdy a w 6 nawet geoancery a wiec wiesz jesli dasz rade dwarfowi soldierowi ti bez zadnych zastanowien naginaj do kopalni jesli nieznasz drogi to badnij mape tibia (na glownej stronie tibia.pl jest interfejs) no i to wszystko
Katanas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 19:59   #194
KamilAires
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Wiek: 32

Posty: 61
Domyślny

Mam Steel Helmet P-armor (juz niedlugo uzbiore na crown :tongue: ) Plate Legs Szalik ^^ łuk kusze. Istnieje możliwość ze jak bede sobie uciekał strzelajac w cycka to wyskoczy jakiś noob i bedzie mnie chcial blokowac. Co do miejsca to myslałem o górach niedaleko thais. Gram na pacerze non pvp.
KamilAires jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 20:11   #195
Katanas
Użytkownik forum
 
Katanas's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: niewazne

Posty: 23
Wyślij wiadomość przez ICQ do Katanas Katanas ma numer GG niewazne Katanas ma login Tlenu niewazne Adres Jabbera do Katanas
Żarówka Odp

OK.Kolo thais niepolecam wiesz jak sie wychodzi z kazo to idz w gore tam respuja sie cycki pojedynczo albo po 2 to i tak nieduze zagrozenia tam jest pekno drzew a wiec biegaj naookolo nich i wal w cyca z LUKU lepiej bedziesz trawiac mozesz jednego zabic z kuszy ale polecam miec zapas 200 boltow a co do drogi do tego miejsa to trak wychodzisz z kazo idziesz w gore ^ widzisz wejsci na skale niewchodzisz idziesz dalej wydzisz nastepne wejscie wchodzisz potem wchodzisz o na nastepne idziesz w dol (pod zadnym pozozrem niewchoc na nastepne wejscie w goree bo szybko zobaczysz napis You are dead. tam czi sie Hunter ) idziesz w dol potemw lewo wybijasz wolfy i misie mozena zebrac food jesli cycek cie dogoni i walnie z piesci to food sie przyda i to bardzo niezapomnija atakowac cyca ze zwyklych strzal a nie burst badz piosion piosion mozesz walnac tylko raz zeby sie gnojek potrul a burt to lepsze dla magow i druidow bo jak walniesz zalezy od mlvl jak maly to walisz slabo ale dobra jesli chcesz walic z kuyszy no to polecam najpierw rening (pisalem jak trenowac??) jak bedziesz miec skile (to jush podawalem ) 60/50 to wal z kuszy a najlepiej kup sobie ppower bolyty ale na cycki ich niemarnuj jeslli chcesz wiedziec cos jeshcze to pisz postaram sie pomuc (jesli ci pomoglm to plz maly + do reputacji )
Katanas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 20:24   #196
KamilAires
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 08 2004
Wiek: 32

Posty: 61
Domyślny

Byłem na tej górce wcześniej. Jest fajnie ale kręci się sporo ludzi, jednak spróboje tam expic dalej. Znasz jeszcze jakieś inne miejsca? Co do huntera to ubijałem go po drodze ale raz złapalem laga i zobaczyłem bardzo niemiły napis Thx za wszystko Niepisałeś jak trenowac ^^

Ostatnio edytowany przez KamilAires - 21-08-2004 o 20:25. Powód: Skleroza
KamilAires jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 20:33   #197
Heliwurab
Użytkownik Forum
 
Heliwurab's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: google.pl
Wiek: 31

Posty: 583
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Secura
Poziom: 20
Poziom mag.: 18
Heliwurab ma numer GG 1036614
Domyślny

Podajcie takie ''normalne'' skille a nie ze na 10 lvl knight 50/50....ja mam po 9 lvl prawie 8 tys exp. i 30/29.Powiedzcie normalnie.gdzie trenować skille ale nie expic?mam soldier helmet scale armor rbass legs leather boots longsword(dagger)battle axe(wooden shield).więc jak?powiedzcie.carlin, facc.moze sie odezwe niedlugo znow.
Heliwurab jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 20:53   #198
Katanas
Użytkownik forum
 
Katanas's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: niewazne

Posty: 23
Wyślij wiadomość przez ICQ do Katanas Katanas ma numer GG niewazne Katanas ma login Tlenu niewazne Adres Jabbera do Katanas
Domyślny

Racja niepisalem jak tenowac palkiem ale pisalem jak trenowac rycerzykiem a wiec heliwurab badnij pierwszego posta na stronie nr 36 a palkiem trenuje sie tak
Jesli trenujesh z kolega to : jak najlepsze armory (czyli to co daje obrone) i przede wszystkim speary nie trenuj z lukiem albo z kusza bo to strata strzal badz boltow i niezapomnij miec full shielding bo na dobrych skilach latwo zabijesh kolege
Z potworami tak samo : speary najlepsze armory jakie sie ma (.....obrona) full shielding jak zapomnish to kicha potwor zginie i nara szukaj nastepnego jak trenowalem na securze to trenowalem z 5 trolami full shielding i speary nabilem skile 40/30 (cos kolo tego niepamietam dokladnie) na 8 lvl potem oczywiscie poszedlem na moje stale miejsce expowania czyli kopalnie ko,lo kazo zawsze tam mnie znajdziecie (jesli ktos gra na isarze imie udostepniam tylko znajomym ) no to napisalem jak trnowac palkiem i mam czyste sumienie mam nadzieje ze jakos pomoglem aha zemnie tesh zklerotyk moim zdaniem fajne miejsce do huntowania to kopalnie kolo kazo albo folda ale na foldzie duzo PK sie kreci
Katanas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 21:03   #199
Mercetor
Guest
 

Posty: n/a
Pergamin Siemka mam pytanie

Siemanko wszystkim mam zajefajne pytanie mam 21 lvl i skille 45/40 i oto moje pytanie gdzie moge expic na takiech skillach ( oprócz foldy żecz jasna ;] ) a teraz moje drugie pytanie na jakim lvl i na jakich skillach moge iść na dragi ?? jeżeli możecie to odpowiedzie na moje 2 skromne pytania aha i proesz przesylac widomości na mojego meila a oto on : [email protected] :tongue: wielkie thx z góry yoyo
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-08-2004, 21:09   #200
Katanas
Użytkownik forum
 
Katanas's Avatar
 
Data dołączenia: 03 08 2004
Lokacja: niewazne

Posty: 23
Wyślij wiadomość przez ICQ do Katanas Katanas ma numer GG niewazne Katanas ma login Tlenu niewazne Adres Jabbera do Katanas
Żarówka Pomoc (tak mysle)

[quote=heliwurab]Podajcie takie ''normalne'' skille a nie ze na 10 lvl knight 50/50....
hmmm moim zdaniem to ty jush masz dobre skile a ja na 10 lvl mialem skile 20/20 (oczywiscie plus ale nieduzo) moim zdaniem dobra skile knighta to 50/50 ale OGOLNIE a jezeli ktos ma zamiar pobic Bubble i miec najlepszy lvl na calej tibi to zycze powodzenia poniewasz moim zdaniem skile 50/50 sa dobra na lvl 12 no moze 11. Jak trenowac nie expiac hmmm to zalezy na jakikm grasz servie jesli grasz na servie Non-PvP to jedyne trenowanie to trenowanie a podrodze expienie niema innego sposobu.Po co ci long sword i battle axe?? :| walisz albo swordami albo axami a wiec sie zdedzyduj czym chcesz atakowac bo walenie w stylu zmiennym jest niemadre poniewasz musisz bardzo dluzej trenowac bo raz trenujesh axem a raz swordem a wiec wiesz polecalbym ci poprosic kogo ze znajo,mych niech ida na ghule i zalatwia ci knife ja jak poszedlem to przynioslem caly bp dla kolegi jak mu jeden wypadl albo zgubil to mial jeshcze 19 a jesli walisz axami to mowie ci idz sobie do carlinskiej crypty napeno zdabedziesz hand axe Aha polecalbym zarobic troche kasy i kupic sobie serpent sworda niemoge powiedziec ile kosztuje bo np na isarze kupisz za 2 k a na antice za 100 gp a wiec wiesz(ceny wymyslilem a wiec niemusza sie zgadzac i nielicytujcie sie ze drozej niezaplavcicie ) zczai sobie tesh lepsza tarcze bo z tego co napisales wnioskuje ze masz tylko wooden (zartuje wez napisz jaka masz tarcze) polecam dwarfen shielda niejest drogi (ale podkreslam ceny ruznia sie od ssrevera) jesli ci pomoglem to prosilbymn o maly + do reputacji a jesli chcesz sie jeshcze czegos dowiedziec pisz postaram sie dopowiedziec
Katanas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 2 (zarejestrowanych: 0, gości: 2)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 04:44.


Powered by vBulletin 3