Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Potwory

Notki

Potwory Wszystko o potworach. Jak się zachowują, jakie taktyki, jakie mają słabe punkty. To wszystko znajdziesz tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 29-08-2004, 15:37   #241
Knight Marker
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 32

Posty: 51
Knight Marker ma numer GG 4263482
Domyślny

[quote=Misterxx]Mówicie czasami rozne rzeczy o roznych miejscach o ktorych nie wiedzialem i nie wiem gdzie sa ;p chociaz to lekki obciach to czy moze mi ktos pomoc i opisac takie miejsca jak Folda(o niej to slyszalem ale nie chodzilem) HG Ghostladn a chciałbym nastepujace info:
1) Jak dosjc(wszystkie potrzebne rzeczy ceny np. za klucze czy statki)
2)co tam jest(opis pieter jak sa jakie potworki wystepuja i na co uwazac
3) czy dam sobie rade mam skille 60/55 25 knight 4 mlvl (zaraz 5 ;p) plz o szybko odp [quote]

Folda- jedna z lodowych wysp. Najłatwiej tam trafić z Carlin. Folda jest prawdziwym rajem dla pk z 14+ lv. Aby się tam dostać potrzebujemy 20 gp. Idizemy północnom bramom z Carlin na północ. Najpierw idziemy najlepiej najpierw isc max na lewo by byc kolo morza i morzem kierujemy się na północ.Piszemy Hi>Folda>Yes. Na foldzie można spotkać Frost Troll, polar bear, winter wolf( słyszałem też że na dole są Fire Devile na niższych piętrach.)


Ghoustland- też niedaleko Carlin. idź lewom bramom aż dojdziesz do jaskin, odkopj ą wejdź i tam same rabbity idziesz w dół i wychodzisz. Jesteś teraz w Ghoustlandzie. Występują tam : Scorpiony, Skeletony, raty, cave raty, demon skeleton ( na 3 poziomie), Giant spider ( też na niskich poziomach), Ghule, poison spidery, Ghoust, Stalker? (CHyba nic nie pominęłem).

Hellgate- niewiem
Knight Marker jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-08-2004, 16:51   #242
Przeminator
Użytkownik forum
 
Przeminator's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2004
Lokacja: Miastko
Wiek: 38

Posty: 11
Domyślny

heh a ja bym tak glupio chcial zapytac o co chodzi z tymi skillami... np. 20/10 to co to jest toto pierwsze i co to to drugie:> dzieki za wszelka pomoc
Przeminator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 19:30   #243
Lisek12
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 28 08 2004

Posty: 5
Domyślny

No więc tak to pierwszeto skill (umiejetnosc) w walce bronią np.:club(wszelkie młoty),sword(miecze), i axe(topory). To drugie to skill w obronie tarcza (shielding). To by bylo na tyle.
Lisek12 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 20:27   #244
resurrection
Użytkownik Forum
 
resurrection's Avatar
 
Data dołączenia: 25 08 2004

Posty: 30
Domyślny

Cytuj:
Folda- jedna z lodowych wysp. Najłatwiej tam trafić z Carlin. Folda jest prawdziwym rajem dla pk z 14+ lv. Aby się tam dostać potrzebujemy 20 gp. Idizemy północnom bramom z Carlin na północ. Najpierw idziemy najlepiej najpierw isc max na lewo by byc kolo morza i morzem kierujemy się na północ.Piszemy Hi>Folda>Yes. Na foldzie można spotkać Frost Troll, polar bear, winter wolf( słyszałem też że na dole są Fire Devile na niższych piętrach.)
kiedy już będziesz szedł wzdłuż wybrzeża, najpierw znajdziesz się koło przystani wożącej do isle of kings, więc nie pomyl jej i nie próbuj na siłę namówić NPC żeby Cię zabrał na foldę ;] dopiero druga przystań o ta 'właściwa'. i rzeczywiście, za 20gp udajesz się na jedną z wysp lodowych [ice islands]:

- senję - średnia pod względem wielkości, jedyna z obszarem zabudowanym, można na niej kupić dom, godny polecenia jest senja's castle , na wyspie możan spotkać winter wolfy i nic poza tym.

- vegę - najmniejsza z wysp, zamieszkana przez winter wolfy oraz polar beary, nie ma zbyt wiele do zaoferowania, jedyna atrakcją jest domek św. mikołaja ;]

- folda - największa z wysp, na powierzchni można spotkać winter wolfy, polar beary oraz frost trolle, pośrodku wyspy znajduje się duża góra, na jej górnych partiach można spotkać winter wolfy oraz frost trolle, na ostatnim [3] piętrze znajduje się skrzynka pocztowa, jesli ktoś by chciał skorzystac . natomiast podziemia foldy rozciągają się pod wszystkimi wyspami lodowymi. na pierwszym poziomie jaskiń napotkać możemy spidery, bugi, trolle, winter wolfy, trost trolle, poison spidery, rotwormy, minotaury, oraz, jeśli się postaramy, mino archery. na drugim - frost trolle oraz slimy, czy coś jeszcze - nie wiem, sprawdziłem tylko kawałek tego poziomu. 3 poziom - nie warto schodzić na niskich levelach, gdyż czeka nas natychmiastowa śmierć - znajdują się na nim fire elemntale, zabójcze dla lowlevelowca.
__________________
Sposoby na trądzik

Ostatnio edytowany przez resurrection - 20-02-2008 o 02:28.
resurrection jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2004, 21:50   #245
Knight Marker
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 32

Posty: 51
Knight Marker ma numer GG 4263482
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maxmix
Gdzie moge expic bez pk ?? Moje skille to 30/27 i 8lv ( jestem zebijany pk czenst o prosze o pomoc )
Podaj profesje i eq bo to podstawy.
PK są wszędzie, więc zawsze jest szansa że zaliczysz deada.

Jeśli jesteś Knightem to polecam Trolle, Frost Trolle, Swamp Trolle oraz od czasu do czasu jakiś mini hunt rotów.

Jeśli jesteś paladynem to polecam Trolle, Frost Trolle, Swamp Trolle atakuj ze spearów!

Drudiem i sorcem przy takich skillach raczej nie jesteś
Knight Marker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 00:14   #246
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

@resurrection

Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Kiedyś rzeczywiście było tak że liczyła się ilość ataków, ale teraz juz nie (ze względu że pallki nadużywały kulek śnieżnych) Radzę poczytać ten TEMAT
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 02:43   #247
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knight Marker
słyszałem też że na dole są Fire Devile na niższych piętrach.
chcialbym zdementowac pogloski jakoby byly na foldzie fire devile. czesto jednak jest jeden fire elementar. moze jest ich kilka, aczkolwiek w swojej karierze foldowicza spotkalem jednego na 10 czy 11 levie... to miejsce mozna poznac po tym, ze jest lawa... tak wiec... jezeli jestescie low lev i zobaczycie lawe to spier********. we mnie na dzien dobry weszlo 160 hp. 10 od ognia i byl zgon po drugim gfb. mozliwe ze to nie byl gfb... nie mialem czasu na dokladniejsze przygladanie sie, bo nie mialem na to niestety czasu...
low levelom nie polecam tesh wchodzenie do mino archera, poniewaz mozna szybko stracic zycie... dla low levelow jest on z deczka zabojczy... chyba ze sie ma full mana i hmmy to mozna z nim "ponegocjowac". dojsc mozna do niego przez drzwi przewaznie dzieki bogu zamkniete. nie wiem gdzie jest klucz. w kazdym badz razie jak ma sie odpowiedni poziom to sie juz wie gdzie mozna takowy klucz zdobyc
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 17:21   #248
Knight Marker
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 05 2004
Lokacja: Opole
Wiek: 32

Posty: 51
Knight Marker ma numer GG 4263482
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez aktus
chcialbym zdementowac pogloski jakoby byly na foldzie fire devile. czesto jednak jest jeden fire elementar. moze jest ich kilka, aczkolwiek w swojej karierze foldowicza spotkalem jednego na 10 czy 11 levie... to miejsce mozna poznac po tym, ze jest lawa... tak wiec... jezeli jestescie low lev i zobaczycie lawe to spier********. we mnie na dzien dobry weszlo 160 hp. 10 od ognia i byl zgon po drugim gfb. mozliwe ze to nie byl gfb... nie mialem czasu na dokladniejsze przygladanie sie, bo nie mialem na to niestety czasu...
low levelom nie polecam tesh wchodzenie do mino archera, poniewaz mozna szybko stracic zycie... dla low levelow jest on z deczka zabojczy... chyba ze sie ma full mana i hmmy to mozna z nim "ponegocjowac". dojsc mozna do niego przez drzwi przewaznie dzieki bogu zamkniete. nie wiem gdzie jest klucz. w kazdym badz razie jak ma sie odpowiedni poziom to sie juz wie gdzie mozna takowy klucz zdobyc
Sorry pomyliło mi się z Fire Elementalami wszystklich którzyw to uwieżyliprzepraszam .
Knight Marker jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 17:27   #249
Dixi
Użytkownik Forum
 
Dixi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 08 2004
Lokacja: W DOMU!
Wiek: 33

Posty: 113
Domyślny

ja mam 13 lvl sorc (skille sa w przypadku sorca raczej nieistotne ale jak to kogos interesi 16/17 -.-)
eq: plate armor, plate legs, skull stuff, dark helmet i beholder shield

aktualnie expie na rotach na darashi przy okazji robiac gfb jesli ktos zna lepsze expowisko niech napisze

Ostatnio edytowany przez Dixi - 30-08-2004 o 17:28.
Dixi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2004, 18:12   #250
aktus
Użytkownik Forum
 
aktus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 06 2004
Lokacja: Bezdomny z Gor Krańca Swiata
Wiek: 41

Posty: 392
aktus ma numer GG 6005132
Cool

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Knight Marker
Sorry pomyliło mi się z Fire Elementalami wszystklich którzyw to uwieżyliprzepraszam .
sadze ze nie ma za co przepraszac... fire devil czy fire elementar to w sumie mala roznica jak zajdzie tam low-lev... a jak go ubije to bedzie wiedzial co tam dokladnie jest


re up:
dobij do 210 many, kup niewidke i idz klepac minotaury 50 za zwyklego 160 za guarda... miej przy sobie gfb i hmm... bo jak jest duze skupisko to gfb a jak pojedynczy to hmm... acha... pamietaj niewidka trwa 3 minuty 10 sekund... zawsze miej stoper/zegarek w pogotowiu... jak cie obskacza 2-3 guardy to jush po tobie... chyba ze pierona bedziesz mial na hotkeyu invisibility
__________________
I feel like 11 years old nOOb...
Nie jestem podrecznym manualem. Moje gadu-gadu nie sluzy do spamowania mnie.



aktus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2004, 13:25   #251
GimliSonGloin
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny pomoszczi

jestem dosc nisko poziomowym palladynem (9level)

moje statsy to:
distance 36

shielding 25

jak na razie nie stac mnie na czar przywolywujacy strzaly ale mam juz luk
jestemw miescie Carlin oczekuje pomocy wraz z podana trasa do potworow
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2004, 19:00   #252
kawa
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Druid

Jestem Druidem 15 lev 21 mlev 20/22.
Mój eqip: Crown Helmet, Plate Armor, Plate Legs, Dwarven Shield, Serpent Sword, Leather Boots. Nie wiem gdzie mam expic? Chodzilem do elven fortress ale pnie niezle bil ork warior, a ich tam pelno. Slabsze bez problemu zabijalem.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2004, 19:10   #253
Matit
Użytkownik forum
 
Matit's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Ab'Dendriel

Posty: 4
Matit ma numer GG 8391252
Problem Gdzie expić ze skillami xx/xx~

Ludzie przepraszam za słowa ale cholernie chrzanicie, ja gram krutko bo nie cale 3 miechy ale zawsze to troche jest. Swoim ryckiem na skilach 40/35 bez problemu i bez runek soluje 2 soldy mam 13lvl i 2mlvl, a jak dobrze pujdzie to beholdera z dwoma ihami zsoluje a mam tylko serpent sworda, p legi, dark helmet, i scale armora więc bardzo prosze nie zaniżac możliwości super (dla mnie) postaci jaką jest rycerz.
Matit jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2004, 15:35   #254
Aina Aiwe
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 17 07 2004

Posty: 9
Domyślny pytanko o Hero

Przy jakich skilech, lvl, sprzęcie i z jaką ilością uh ryzerz soluje Hero?
Aina Aiwe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2004, 16:26   #255
kawa
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Druid lv 15

Jestem Druidem 15 lev 21 mlev 20/22.
Mój eqip: Crown Helmet, Plate Armor, Plate Legs, Dwarven Shield, Serpent Sword, Leather Boots. Nie wiem gdzie mam expic? Chodzilem do elven fortress ale pnie niezle bil ork warior, a ich tam pelno. Slabsze bez problemu zabijalem.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 02-09-2004, 19:44   #256
plummer
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A ja Zrobilem dzisaj nowa postac i mam stuff:c-helm,k-armor,p-legs,k-axe i dwarven shield i jestem pallkeim na 8 lvlu pewnie duzo osob sie zapyta skad mam takie rzeczy, odpowiadam z mojej drugiej postaci o ktorej zaraz powiem ajest nia knight lvl 25 mlvl4 skills:61/56 ale niestety zostala ona zhackowana ale naszczescie pieniadze za ktore kupilem rzeczy na nowa postac trzymal kumpel fajna historyjka co nie ale chodzi o to ze wlasnei moim knightem bez problemowo chodzilem sobie na solidy i bilem 3 solidy +3 roty + 2 dwarfy naraz z neiwielka ucieczka i schodizlo mi jakeis 50-100 hp sporo expa i fajny lootcik wiec sie oplacalo przed glownym update na 17 lvl i ze skilalmi 47/45 chodizlem na bh i schodzilo mi jaies 30/50 hp a po updatcie ze skillami 60/55 okolo 150 hp!!!!! ale niewiem jak teraz po poprawkach cipow bo juz nie gram ta postacia bo zostalo zhackowana wiec knighty mozecie chodzi na solidy bezproblemowo do tej kopalni na ktora jest najnizej na mapie zaje........ respawn najlepszy ze wszystkich kopalni nie ma lepszego1k exp mnije wiecej 5-8 minut poprostu zaj...... jak dla knighta mniej wiecej 20-30 lvl ze skillami 55/50 - 65/60 lub wiecej polecam papa
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-09-2004, 09:06   #257
brat shadow mario
Guest
 

Posty: n/a
Evul gdzie exp

poziom 10 dwarfy roty poziom 12/13 amazonki i goby poziom 15 ja zabijalem ww d. solidary minosy archery itp
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2004, 00:15   #258
KopusDupus
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

2 posty niżej....

Ostatnio edytowany przez KopusDupus - 07-09-2004 o 17:51.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2004, 18:51   #259
dymas
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 06 2004

Posty: 12
dymas ma numer GG 5395203
Domyślny Do jakich skilli trenic na rooku??

gram na serwerze dolera na ktorym tolerowane jest p vs. p poradzcie do jakiej wysokosci trenic zeby nie byc zabitym na starcie na mainie?? i jeszcze jedno....jaka klase radzcicie wybrac na mainie oprocz knigha [gram swordami] bo knightem juz gralem i mi sie znudzil.z gory dzieki za odp
dymas jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 06-09-2004, 19:22   #260
Tibiańczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: ﻑﻐﻍﻗﻞ ﻛﺴﺕﺎﺘ
Wiek: 33

Posty: 345
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Poziom: 68
Poziom mag.: 65
Send a message via Skype™ to Tibiańczyk
Domyślny

moja rada tren se z trolami do 35/35 (full eq tylko bron najslabsza).a potem z ludzmi np do 50/50
__________________

Tibiańczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:18.


Powered by vBulletin 3