Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-11-2010, 18:17   #22021
mateses
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2007
Lokacja: Szczecinek

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Silverin
Świat: Candia
Poziom: 236
Skille: 105/81
Poziom mag.: 27
Domyślny

To co Maka, myślałeś że przejdzie ci to na sucho? WE WILL SEE KURWA.
Dzięki Rostek ; )

mateses jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-11-2010, 18:27   #22022
xXMakaXx
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2008

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Goratel
Profesja: Elder Druid
Świat: Nerana
Poziom: 348
Skille: 21/29
Poziom mag.: 98
Domyślny

[quote=mateses;2788869]To co Maka, myślałeś że przejdzie ci to na sucho? WE WILL SEE KURWA.
Dzięki Rostek ; )

HAHAHAH
xXMakaXx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2010, 18:30   #22023
Marcin_Stasiak
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez mateses Pokaż post
To co Maka, myślałeś że przejdzie ci to na sucho? WE WILL SEE KURWA.
Dzięki Rostek ; )

Azah nie wiem do czego dążysz przecież wy ziomki

Goratel powiem Ci jedną masz 21 lat, i nie potrafisz przejechać 100 km , zajebać liścia "17 letniemu lamusowi" i pojechać? Tylko dzwonisz i udajesz kogoś kim nie jesteś?? Trochę smutne, że ktoś może mieć takie życie jak ty.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2010, 18:48   #22024
mateses
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 20 06 2007
Lokacja: Szczecinek

Posty: 12
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Silverin
Świat: Candia
Poziom: 236
Skille: 105/81
Poziom mag.: 27
Domyślny

Rostek masz stare info, szkoda tylko ze przez tego kretyna rozjebała mi się cala gildia i zostały ze mną tylko 2 osoby, ale to za długa historia na to forum. Na szczęście Pan Marcin za to zapłaci, o ile nie pójdzie na psy (lols), albo nie powie: "mamo ja ich nie lubię i nie chcę z nimi rozmawiać." ; /

mateses jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2010, 18:51   #22025
Naki
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Krosno

Posty: 537
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Gildia: Ni ma
Świat: Candia
Poziom mag.: 9
Domyślny

@Mop
Jeszcze tylko jedno, ten ss na którym rzekomo ja padam, powtarzam się ale to nie bylem ja, to nawet acc moje nie było tylko kolegi, a on je sprzedał brazolowi.

Co by pusto nie było to ss dodam ;x

__________________
22:45 Kwadratuz [112]: ;*
22:45 Arcer On Refugia [9]: ty masz rl life?
22:45 Arcer On Refugia [9]: XD
22:45 Kwadratuz [112]: poco

01:21 Versa [94]: Niedlugo otworze Tymbarka a tu pod nakretka napis: "Naki here."
Naki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2010, 19:00   #22026
Ago'pall
Użytkownik Forum
 
Ago'pall's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008
Lokacja: Skierniewice
Wiek: 33

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Agostino
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 370
Skille: 103/101
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez M3P Pokaż post
Agostino ma kompleksy ze jego guild wymarla i ze darexin sie puscil yh..
romi jak zwykle nieobejdzie sie bez odwiedzania tego forum
wiec pamiatka
ty to jestes jednak tepa kurwą,ostatnio zdazylo mi sie pomyslec ze dorosles,ale cóz mały blad.Z mojego punkyu widzenia to ty powinienes miec problemy:}

@darexin
ciagle powtarzasz to słowo "emo" jakis dziwny przypadek w rodzinie? moze tatus? moze zrobilo sie mu smutno i dlatego was zostawil? w sumie nie dziwie sie bo synka co 20 lat spedzil przed tibia i stracil zycie tez bym nie chcial miec,pierdolony technojebie z widłami.Zczaj w koncu to ze sie mylisz z tym emo:} lecz moglem sie pomylic i jednak byl pedofilem jesli nawiazujesz do pedalów i moze sam wypierdoliles go z chalupy bo miales dosc wbijania do wanny.Uzekla mnie twoja historia.

By Eydzu at 2010-09-16
__________________

Ostatnio edytowany przez Ago'pall - 25-11-2010 o 19:04.
Ago'pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2010, 19:18   #22027
Yodi_09
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 04 2008

Posty: 31
Domyślny

Ago cho na vt
Yodi_09 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2010, 19:33   #22028
ElderCassan
Użytkownik Forum
 
ElderCassan's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2007
Lokacja: Łódź

Posty: 253
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Silverin
Świat: Candia
Poziom: 191
Poziom mag.: 83
Domyślny

@ Azah
Ja jestem z tobą!!! (ale chara nie przeniose ;p )
@Maka aka Liczniki
Pomyśl o życiu rl bo sprawdzajac liczniki nic nie osiagniesz i rodziny nie wykarmisz
@ mep
Zdjecie dla ciebie jak jeszcze grala cala gildia

Nie pamietam kto jeszcze padl poza Wulgarem ale filmik z tego jest pod tym linkiem:
http://www.youtube.com/watch?v=0M3HartoELc
ElderCassan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2010, 19:37   #22029
Sigon's
Użytkownik Forum
 
Sigon's's Avatar
 
Data dołączenia: 10 09 2009

Posty: 51
Imię: Jezlek
Gildia: Silenty
Świat: Saphira/Danubia
Domyślny

Nie znam typa, ale iść na psy bo mu ktoś pixela z hakował to chyba nawet genesisy by nie zrobiły, jeszcze wchodzić na forum i szczekać, zamiast siedzieć cicho, dno.
Btw, z tego co widziałem na neranie człek też był ciupany na ostro, więc chyba coś w tym musi być, chłopak pomyśl sam.



I ty masz jeszcze chłopcze czelność, oceniać innych?

Ostatnio edytowany przez Sigon's - 25-11-2010 o 19:58.
Sigon's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2010, 19:51   #22030
alebagno
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 10 06 2010

Posty: 6
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sigon's Pokaż post
Nie znam typa, ale iść na psy bo mu ktoś pixela z hakował to chyba nawet genesisy by nie zrobiły, jeszcze wchodzić na forum i szczekać, zamiast siedzieć cicho, dno.
Btw, z tego co widziałem na neranie człek też był ciupany na ostro, więc chyba coś w tym musi być, chłopak pomyśl sam.
jeden miał przesłuchanie na psach, a drugi sprawe w sadzie o to ;ddd, dawno umorzona ;]
alebagno jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2010, 20:29   #22031
Darexin
Użytkownik Forum
 
Darexin's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 506
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Darexin
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Poziom: 426
Skille: -/31
Poziom mag.: 99
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ago'pall Pokaż post
@darexin
ciagle powtarzasz to słowo "emo" jakis dziwny przypadek w rodzinie? moze tatus? moze zrobilo sie mu smutno i dlatego was zostawil? w sumie nie dziwie sie bo synka co 20 lat spedzil przed tibia i stracil zycie tez bym nie chcial miec,pierdolony technojebie z widłami.Zczaj w koncu to ze sie mylisz z tym emo:} lecz moglem sie pomylic i jednak byl pedofilem jesli nawiazujesz do pedalów i moze sam wypierdoliles go z chalupy bo miales dosc wbijania do wanny.Uzekla mnie twoja historia.
Nie wierze w co widze, chlop 21 lat prawie, studia i takie rzeczy wypisuje.
Nic mi innego na mysl nie przychodzi tylko powiedziec zal mi cie bo naprawde brak slow na ciebie. Jestes emo zobacz do lustra chlopie niedlugo zaczniesz kolczykowac sobie jezyki pepki i chuj wi co jeszcze bo warge juz masz. moze pora na malowanie ust i oczu ? ciekaw jestem jak dlugo na tych twoich smiesznych studiach wytrzymasz z takim makijazem ! Co do widel to jesli Kraków to miasto w ktorym chodzi sie z widlami to gz dla ciebie to nie jest taki wipizdow jak te twoje skierniewice gdzie psy dupami szczekają..
Dobra nie mam ochoty tu z kim kolewiek sie klócic bede wchodzil zeby poczytac odpisywac juz tez nie bede, a ty emosiu pograzaj sie dalejm, wrzuc slitasna foteczke na nk jak juz zrobisz makijaz ;]



Najprawdopodobniej ostatni moj screen ;p bedziecie mieli spokoj odemnie i na wyrmach i na waterach
__________________



Ostatnio edytowany przez Darexin - 25-11-2010 o 20:31.
Darexin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2010, 20:36   #22032
Diuk
Użytkownik Forum
 
Diuk's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2005
Lokacja: Wrocław

Posty: 205
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arhen
Profesja: Elder Druid
Gildia: Gazenbelger
Świat: Nerana
Poziom: 173
Poziom mag.: 75
Domyślny

Oj Gorcio Grocio
Ja nie miałem okazji skopać ci dupy to może ktoś w końcu to zrobi ;]
Biegnij już na policje spierdolony społeczniaku pozdro ;]

PS.
Gorcio nie wychodzi z domu chyba że mu jogurty się skończą ,a teraz kiedy znany jest wszystkim jego adress to stara będzie musiała biegać po jogurty więc ciężko będzie złapać tą suchą małpę
__________________
"...Zróbcie Przejście Bo Nadchodzi Anioł Zemsty..."


Ostatnio edytowany przez Diuk - 25-11-2010 o 20:39.
Diuk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2010, 00:37   #22033
Ago'pall
Użytkownik Forum
 
Ago'pall's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008
Lokacja: Skierniewice
Wiek: 33

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Agostino
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 370
Skille: 103/101
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Darexin Pokaż post
Nie wierze w co widze, chlop 21 lat prawie, studia i takie rzeczy wypisuje.
Nic mi innego na mysl nie przychodzi tylko powiedziec zal mi cie bo naprawde brak slow na ciebie. Jestes emo zobacz do lustra chlopie niedlugo zaczniesz kolczykowac sobie jezyki pepki i chuj wi co jeszcze bo warge juz masz. moze pora na malowanie ust i oczu ? ciekaw jestem jak dlugo na tych twoich smiesznych studiach wytrzymasz z takim makijazem ! Co do widel to jesli Kraków to miasto w ktorym chodzi sie z widlami to gz dla ciebie to nie jest taki wipizdow jak te twoje skierniewice gdzie psy dupami szczekają..
Dobra nie mam ochoty tu z kim kolewiek sie klócic bede wchodzil zeby poczytac odpisywac juz tez nie bede, a ty emosiu pograzaj sie dalejm, wrzuc slitasna foteczke na nk jak juz zrobisz makijaz ;]



Najprawdopodobniej ostatni moj screen ;p bedziecie mieli spokoj odemnie i na wyrmach i na waterach

Głabie,zaprzeczasz sam sobie piszac te bzdury,przeczytaj poczatek wiadomosci i koniec,btw pocwicz nad orto.Smieszne studia? zebys ty chociaz mial cos po tym gimnazjum nieuku jebany,ja do czegos trwam jak narazie,z twoim doswiadczeniem i skillem po szkole sadze ze psycha siadlaby ci po 1 dniu w takiej szkole patolu.XDDDDDDDDDD masz łeb jak makijaz ty nedzna niepotrzebna chodzaca pokrako po tym globie,kolejny pierdolony ubek bez rozumu,który twierdzi ze ja wypisuje glupoty a chyba nie czytal swojego postu.Nie wiem czy koledzy cie namowili do wypisywania takich głupot,ale te mysli o kolczykowaniu moga cos oznaczac,w sumie jakbys jebnal sobie kolczyk w pepku to w sam raz,łancuch sie podepnie i prawie jak na farmie,no ale wtedy musimy znalezc nowego farmera,bo widly mam nadzieje ze zostawisz do uzytku?Pewnie ziomusie sie teraz z ciebie nabijaja,jesli maja choc troche wiecej w tych banieczkach.
btw.kiedy nowy char?nie sadze ze zwastujesz tyle czasu na pustke.

By Eydzu at 2010-09-16
__________________
Ago'pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2010, 02:08   #22034
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 34

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Ty, Ago co to za studia, jak ty dzieciaku nie umiesz poprawnie zdania sklecić :? łopatologia stosowana czy narkoting. Żal mi Cie syneczku :< Zamiast naparzać w tibie otwórz czasem słownik, albo chociaż firefox'a zainstaluj.

jery aka ten, co Cie na 5k "wydymał"

__________________
jerrry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2010, 03:17   #22035
Tony ^^
Użytkownik Forum
 
Tony ^^'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 02 2005
Wiek: 33

Posty: 132
Stan: Aktywny Gracz
Świat: Candia
Poziom: 115
Skille: 98/82
Poziom mag.: 21
Domyślny

@Ago
Myslalem ze jestes normalnym typem tylko raz Ci nerwy puscily i sie zblazniles troche z tymi historiami o adziu i oskim i studiach Fakt kazdemu czasem puszczaja nerwy ale z tego co widze to masz jakis problem ze soba To forum napinaczow ale Ty przebijasz wszystkich swoja glupota i agresja a sa rzeczy fajniejsze ciekawsze i trudniejsze niz studia na politechnice w Lodzi to nic specialnego rozumiem jakas termodynamike procesow nierownowagowych na Harvardzie ale to... po co sie tym podniecac i chwalic. Inna sprawa to napinki "ze jak spotkam w rl" jak widze takie cos to mi sie smutno robi to gra i do czego to doprowadza. I tak po raz ostatni (nie chce sie spinac wyrazilem swoje zdanie i nie bede sie dalej napinal i czytal glupuch wypocin) tak grozisz,<edit: tu troche zbyt mocno po Tobie pojechalem a w zasadzie w ogle Cie nie znam chyba mnie ponioslo >

Gdybys chociaz pisal jakas prawde a nie pierdoly o pedofilach i mieszkaniu w piwnicy to jest zalosne staczasz sie, lepiej nie wchodz na to forum bo do konca zlosc zje Ci mozg i wtedy nawet to z czego jestes taki dumny nie zostanie ukonczone
__________________
Tibiopedia.pl

Ostatnio edytowany przez Tony ^^ - 26-11-2010 o 04:01.
Tony ^^ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2010, 08:03   #22036
Windar2008
Użytkownik Forum
 
Windar2008's Avatar
 
Data dołączenia: 15 05 2009
Lokacja: Legnica

Posty: 93
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Puniishers
Świat: Candia
Poziom: 348
Skille: 111/88
Poziom mag.: 30
Domyślny Hejka wszystkim :)








Stare Dobre Czasy Inq z koksem Zalavia hah




Pozdro Zalavia ))
Windar2008 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2010, 10:43   #22037
Ago'pall
Użytkownik Forum
 
Ago'pall's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2008
Lokacja: Skierniewice
Wiek: 33

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Agostino
Profesja: Elite Knight
Świat: Candia
Poziom: 370
Skille: 103/101
Poziom mag.: 11
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tony ^^ Pokaż post
@Ago
Myslalem ze jestes normalnym typem tylko raz Ci nerwy puscily i sie zblazniles troche z tymi historiami o adziu i oskim i studiach Fakt kazdemu czasem puszczaja nerwy ale z tego co widze to masz jakis problem ze soba To forum napinaczow ale Ty przebijasz wszystkich swoja glupota i agresja a sa rzeczy fajniejsze ciekawsze i trudniejsze niz studia na politechnice w Lodzi to nic specialnego rozumiem jakas termodynamike procesow nierownowagowych na Harvardzie ale to... po co sie tym podniecac i chwalic. Inna sprawa to napinki "ze jak spotkam w rl" jak widze takie cos to mi sie smutno robi to gra i do czego to doprowadza. I tak po raz ostatni (nie chce sie spinac wyrazilem swoje zdanie i nie bede sie dalej napinal i czytal glupuch wypocin) tak grozisz,<edit: tu troche zbyt mocno po Tobie pojechalem a w zasadzie w ogle Cie nie znam chyba mnie ponioslo >

Gdybys chociaz pisal jakas prawde a nie pierdoly o pedofilach i mieszkaniu w piwnicy to jest zalosne staczasz sie, lepiej nie wchodz na to forum bo do konca zlosc zje Ci mozg i wtedy nawet to z czego jestes taki dumny nie zostanie ukonczone
jaki typ,zrobilo mi sie na prawde przykro ani razu mnie nie ponioslo chloptasiu,wjazd na psyche jest specjalny i nie przypominam sobie zebym komus grozil wjazdem na rl,co do goratelka to ojebal paru znajomych i kozakczek przed monitorem a skoro wydawala sie odleglosc bliska czemu mialbym nie wstapic?I nie chwale sie zadnymi studiami,kolejny głąb na forum,gdybys przeczytal choc 1/5 tych postów wiedzialbys o co chodzi,a nie wyczytales 1 posta i bedziesz mi teraz tu kocopoly pierdolil,po 2 gdybym chcial kogos pocisnac to znizylbym sie do poziomu co drugi wyraz to kurwa albo inne wyzwisko.Oskarzasz mnie o nadmierne granie w tibie? to teraz mnie dojebałes chloptasiu do konca,pomysl

"Myslalem ze jestes normalnym typem tylko raz Ci nerwy puscily i sie zblazniles troche z tymi historiami o adziu i oskim i studiach" XDDDDDDD ty wiesz najlepiej co jest grane XDDDDD psycha to padła darexinowi,spójrz w jego posty:}
co do pedofili i emowców wszystko ma swoje nawiazanie wiec tak jak napisalem idz czytaj posty a nie pierdolisz kocopoly,i tu jest jeszcze maly problem ,gdyz on mieszka w piwnicy,kretynie-"twoja nieprawda",siemka
By Eydzu at 2010-08-14
__________________

Ostatnio edytowany przez Ago'pall - 26-11-2010 o 10:56.
Ago'pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2010, 11:08   #22038
Darexin
Użytkownik Forum
 
Darexin's Avatar
 
Data dołączenia: 20 02 2008
Lokacja: Kraków
Wiek: 32

Posty: 506
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Darexin
Profesja: Elder Druid
Świat: Candia
Poziom: 426
Skille: -/31
Poziom mag.: 99
Domyślny

Jednak jeszcze raz sie wypowiem ale krotko. Agostino Debilu to jest mieszkanie a nie piwnica wsumie nie powinienem sie tlumaczyc ale co, powiem ;] kiedys to byla piwnica ale to ze potrafie sobie wyremontowac to z tej piwnicy zrobilem zajebiste mieszkanko zeby nie mieszkac z matka w tym samym pokoju jak ty, tzn teraz juz pewnie mieszkasz w jakims zaszczurzalym internacie elo..
__________________


Darexin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2010, 11:47   #22039
Zaupin
Użytkownik Forum
 
Zaupin's Avatar
 
Data dołączenia: 18 04 2007
Lokacja: Harrogate ;<
Wiek: 36

Posty: 313
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Gildia:
Świat: Danubia
Poziom: 60
Zaupin ma numer GG 3176523
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez jerrry Pokaż post
Ty, Ago co to za studia, jak ty dzieciaku nie umiesz poprawnie zdania sklecić :? łopatologia stosowana czy narkoting. Żal mi Cie syneczku :< Zamiast naparzać w tibie otwórz czasem słownik, albo chociaż firefox'a zainstaluj.

jery aka ten, co Cie na 5k "wydymał"
Jery <3. Ogarniamy coś? ;<
__________________
[*]Toxic Boss[*]

21:19 Shadow of Czarkoo [140]: ja przez tibie nie zdalem

20:07 Seliazer [48]: za 100k daje darmowe pacce! okazja!

14:02 Najarany Kotlet [8]: masz plate leginsy?
Zaupin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2010, 12:30   #22040
Aran_Huges
Użytkownik Forum
 
Aran_Huges's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2008
Lokacja: Lublin

Posty: 203
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Aran Huges
Profesja: Royal Paladin
Świat: Olympa
Poziom: 290
Skille: 110/86
Poziom mag.: 29
Domyślny

@ ago caly czas piszesz o tym ze wszystkim psycha siada ale to nie my siedziemy przed komputerem i nie rozpisujemy sie na pol strony mowiac wkolko o tym samym z tego co widac po twoich postach to tobie siada psycha
Aran_Huges jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:49.


Powered by vBulletin 3