Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Zdjęcia

Notki

Zdjęcia Podziel się z innymi wszystkimi swoimi najlepszymi momentami z Tibii.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-11-2008, 18:03   #121
Miszczu
Użytkownik Forum
 
Miszczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2005
Wiek: 32

Posty: 807
Imię: Wobtof
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xr3 Pokaż post

Wyjdź.
Kolego zainteresowałeś mnie i to mocno ,specjalnie dla Ciebie przejrzałem cały ten temat i ponawiam to pytanie z nadzieją ,że dostanę odpowiedź.Jak możesz od 9 lat grać w Tibie?Od 8 roku życia grasz?Czyli co zamiast rowerku rodzice Ci pacca kupili?Wyjaśnij bo piszesz o wszystkim innym tylko nie o tym.
__________________
,,Those were the days of good hunting and good sleeping."-Rudyard Kipling.
Miszczu jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-11-2008, 18:51   #122
Bamp
Użytkownik Forum
 
Bamp's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2007

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Domyślny Megiddo

Powiem tak ten wypad nie Byl na ludzi z Megiddo to ze roy tam byl to jego problem,ja do niego nic nie mam ale nie pomaga sie ludzia typu Korni.

Jusek-Jestes smieszny 0 respektu 7.6/7.92 Nienawisc do Komara w tym tez nerki bo organizuje z nim poi-e teraz z kim huncisz kto ejst w megiddo? Ne'roox, Xend osoba ktora wam pomagala w pierwszych poi-ach na serwie a teraz nic dla was nie znaczy "gjepe" jest wazniejsze od starego znajomego zreszta przypomne ci pewne zdazenie Jak wbiles na dle poi i chciales go zabic ale Golden Uruk-Centuss go uratowal wielki przyjaciel :/

Ownuje niektorych ludzi z Megidno na kazdym kroku nie wszystkich ,poniewaz niestety normalni ludzie w waszej gildi sie marnuja wielkie zgranie etc a na gc/forum sa caly czas klotnie,Jusku idz pobotuj wiecej bedziesz fajniejszy odemnie ale 21 dresa na klate nie wezmiesz,Ja dalej bede sharowac chara i sellac pacce członka Megidno a ty nawet nie bedziesz wiedzial o tym.
No Respect.

Ravan.(Arcio Pall)
Bamp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 19:23   #123
corronius
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 10 2006

Posty: 5
Domyślny

lemur nie skomentuje twoich wypocin.Policzymy sie w grze.
corronius jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 19:27   #124
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neyacz19999 Pokaż post
wez juz Xeremon s*******aj z forum bo juz sie robisz zalosny twoje ssy i wypowiedzi , poprostu wyjdzi
Signed znaki
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 19:38   #125
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neyacz19999 Pokaż post
wez juz Xeremon s*******aj z forum bo juz sie robisz zalosny twoje ssy i wypowiedzi , poprostu wyjdzi
A teraz ochłoń i napisz to po ludzku. Sam zaczynasz mnie bezpodstawnie obrażać, a potem skarżysz się swoim friendom, że ośmieliłem się na ciebie pokazać palcem.

Jeśli nie chcesz odpowiadać publicznie, możesz zrobić to na PM .

@Topic
Już sam do końca nie wiem jaki był reason. Każdy gada co innego. Wiem tylko, że świadectwo o naszych rodakach, dajecie również wy. Weźcie sobie to do serca i zastanówcie się 10 razy, zanim podejmiecie się ubicia kogoś, a potem spamowania prokibolsko-problokerskimi treściami na forum. Ludzie na brazylijskich forach się z nas śmieją, a wy na to, że macie to w dupie... Sam nie wiem czy się śmiać, czy płakać. Może sami zadajcie sobie to pytanie i sami sobie na nie odpowiedzcie.

@down
Chyba do was wrócę, aby po raz kolejny zmieszać was z błotem przed samymi sobą. Bynajmniej trudne to nie będzie - "dzieciom osiedli" wyjątkowo łatwo jest wjechać na intelekt .

Pozdrawiam.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 18-11-2008 o 19:54.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 19:43   #126
ywemytus
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 01 03 2008

Posty: 58
Świat: arcania
Domyślny

huahuahua, widze ze xeremon nigdzie CIe nie chca.
my z forum arcanii tez go wyrzucilismy, bo gadal bzdury nie majac pojecia co sie u nas dzieje
ywemytus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 19:56   #127
Monouth
Użytkownik Forum
 
Monouth's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2006
Lokacja: ostr.

Posty: 322
Imię: Yoozek
Poziom: 246
Skille: 104/101
Domyślny

arcio
wiesz co ja na to kładę? do 3 razy sztuka ;d

next
__________________
18:36 Yoozek [207]: zajmij sie kobietami
18:36 Korni [97]: to juz wole na tibie czas tracic
Monouth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 20:00   #128
Bamp
Użytkownik Forum
 
Bamp's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2007

Posty: 22
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Celesta
Domyślny

Once
Ownowalem was na dl poi przez 1h dobre poczym wjebalem sie w trapa ktorego sam zrobilem "brawo"
Twice
Hank "znajomy" a jednak zapierdolil mi sharera



Ps:
Proponowalem ci zalatw sobie jakiegos chara z podobnym hp ktore ja mam i pokaze ci co to jest mw EHHHHH JUSEK NIE BIJ

Zreszta mam na ciebie wyjebane

Active Cave Bot czy jakos tak~~
Bamp jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 20:42   #129
Dave_plx
Użytkownik Forum
 
Dave_plx's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 147
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 57
Poziom mag.: 62
Dave_plx ma numer GG 6829178
Domyślny

tyle gadek o tym ze Roy~ nie padl w tym trapie a co ciekawsze "prosby" o ssa z cialem Roya~ tak wiec ja chcialbym zobaczyc ss od Roya~ jak pada w inny sposob niz przedstawiony w 1szym poscie
Dave_plx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 20:43   #130
BaxCrow
Użytkownik Forum
 
BaxCrow's Avatar
 
Data dołączenia: 25 02 2006
Lokacja: Żory
Wiek: 32

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Freezy Eddie Pokaż post
Mniejsza juz o tym co gadasz, wazne, ze gadasz zupelnie nie na temat. Kogo obchodza ci ludzie co tam siedza? W ogole gdzie pojawil sie watek o tym, ze ktos kozaczy bo ma wysoki lv?


Odpierasz chyba argumenty, ktore wygodne by byly dla ciebie, szkoda, ze nikt ich nie postawil. Wiesz wiecej o rycerzu niz ja, ale nie masz pojecia co ja o nim wiem, tak samo jak nie masz pojecia co taki 250 lv moze soba reprezentowac bo powielasz durnowaty poglad, ze kazdy h-lv jest no-lifem, kozakiem, PA i frajerem. Rozliczam cie z tego co tu niegdys pisales, to bylo po prostu zenujace.


Ciekawe czy bylby jakikolwiek 317 MS bez botow...

Uogolniasz po raz kolejny durnowaty poglad, ze teraz to nikt nie ma skilla, bez hotow to teraz z GFB nie potrafia trafic. Do wszystkich tych, ktorzy narzekaja na hotkeye, powiedzmy sobie szczerze, ze dobry gracz przystosuje sie do wszystkiego, po prostu sami jechaliscie na botach, a teraz dali kazdemu to sie okazalo, ze nie jestescie tacy pro.


Ale czlowieku, skad sie biora te twoje wyimaginowane teorie, ze kazdy sie czuje pro, bo cos osiagnal w Tibii? Smiali sie obecnie najcenniejsi merytorycznie uzytkownicy tamtego forum bo to co mowiles to byly herezje, w dodatku nie uznawales zadnych argumentow i wyzywales z tego co pamietam.


A co ci daje regularne wypowiadanie sie na tym forum? A co ci daje granie w jakakolwiek inna gre komputerowa? Smieszny argument, Tibia jest jak kazda inna gra, wiadomo, ze to jest strata czasu, ale dla niektorych rozrywka.


To bardzo ciekawe bo ja w tamtych czasach nic nie pisalem, no ale jak zwykle obalasz jakies postawione przez siebie samego argumenty.


Uwierz mi, ze oceniam cie wylacznie z tego co tutaj piszesz.
Czy ja napisałem, że każdy h lvl to no lifer i botter? Napisałem, że większość, tych, którzy teraz grają to botterzy, a co może nie mam racji? Po drugie, nie pisałem odniesienia do tego tematu, tylko do komentarzy pod tematem, które było imho śmieszne, bo tak jak już niektórzy napisali, Ci, którzy tego trapa robili, to głównie ludzie botów i sharowania kont.
Co do tego, że nie przyjmowałem krytyki, to nie masz racji, bo krytykę to ja przyjmuję, ale jeśli jest ona poparta argumentami, a tamci użytkownicy nie poparli kpin ze mnie żadnym dobrym argumentem. Jeżeli ktoś potrafi wyrazić krytykę, to każdy potrafi ją przyjąć [no może nie każdy].
Ty do mnie się dowaliłeś, ale chyba widzisz, że nie wyzywam Cię, tylko podaję argumenty na swoją obronę, a jeżeli dla Ciebie jest to zniewaga, to przepraszam. Po za tym ja wcale nie powiedziałem, że nie umiem grać na hotkeyach, tylko nie lubię np. gadki w której ktoś mi powie, że nie umiem grać, a ma na kompie BlackD i uważa, że jest świetny. Ciebie szanuję, bo potrafisz wyrazić swoją krytykę w sposób, który mnie nie obraża, ale nie lubi ludzi, którzy teraz mają wyższy poziom niż ja i wyzywają mnie, że grać nie umiem i tego typu inne różne teksty, chociaż on ten poziom wbił na bocie.

Pozdrawiam. BaxCrow.

Ps. Jak co to pisz na PM, bo robimy OFF Topic.
__________________
Jeżeli nie wiesz co przedstawia ten obrazek.
To znaczy, że nie wiesz co to prawdziwy futbol.
Jeżeli nigdy ich nie widziałeś.
To znaczy, że nie wiele w życiu widziałeś.
Jeżeli nie znasz ich przydomku.
To znaczy, że nie rozumiesz mnie.
Jeżeli mnie nie rozumiesz.
To znaczy, że... CZERWONE DIABŁY!

NA ZAWSZE WIERNY! OD 1997 ROKU!

You see dead Game. You recognized Tibia. It was killed by CipSoft.
BaxCrow jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 21:42   #131
Monouth
Użytkownik Forum
 
Monouth's Avatar
 
Data dołączenia: 11 09 2006
Lokacja: ostr.

Posty: 322
Imię: Yoozek
Poziom: 246
Skille: 104/101
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dave_plx Pokaż post
tyle gadek o tym ze Roy~ nie padl w tym trapie a co ciekawsze "prosby" o ssa z cialem Roya~ tak wiec ja chcialbym zobaczyc ss od Roya~ jak pada w inny sposob niz przedstawiony w 1szym poscie
idź na swoja calmere i nie wracaj bo przeczytałem posta i od razu widzę CALMERA, nie obrażając nie których.
__________________
18:36 Yoozek [207]: zajmij sie kobietami
18:36 Korni [97]: to juz wole na tibie czas tracic
Monouth jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 21:55   #132
Dave_plx
Użytkownik Forum
 
Dave_plx's Avatar
 
Data dołączenia: 30 06 2007
Lokacja: Gdańsk

Posty: 147
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 57
Poziom mag.: 62
Dave_plx ma numer GG 6829178
Domyślny

tyle potrafisz powiedziec?
ja tylko kulturalnie prosze o ssa
Dave_plx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 22:11   #133
Freezy Eddie
Użytkownik Forum
 
Freezy Eddie's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2006

Posty: 142
Domyślny

Cytuj:
Czy ja napisałem, że każdy h lvl to no lifer i botter? Napisałem, że większość, tych, którzy teraz grają to botterzy, a co może nie mam racji? Po drugie, nie pisałem odniesienia do tego tematu, tylko do komentarzy pod tematem, które było imho śmieszne, bo tak jak już niektórzy napisali, Ci, którzy tego trapa robili, to głównie ludzie botów i sharowania kont.
Ale to jest (przynajmniej dla mnie) najwiekszy ubity lv na mobie jaki widzialem, ci ktorzy trapa robili mieli chyba mniejszy lv. Powtarzam - to nie jest takie proste, ze sobie rzucisz jednego mwalla byle gdzie, koles da sobie exita i go hydra zabije. Ubiles chociaz kiedys 100 lvl w trapie? Wiesz jakiego to wymaga skilla zeby tu wypisywac pierdoly, ze nie ma sie czym podniecac? Ok, nawet jezeli mieli bota to co? Myslisz, ze bot ma funkcje 'idz, strapuj, zabij, zbierz loota'? Bot to zaledwie leczenie sie i pare innych rzeczy. Strapowac musisz sam, tu bot ci nie pomoze. A uwierz mi, ze 300+ lv biegnie z taka predkoscia, ze poslugujac sie mobami trzeba myslec bardzo szybko zeby zrobic trapa.

Cytuj:
Ty do mnie się dowaliłeś, ale chyba widzisz, że nie wyzywam Cię, tylko podaję argumenty na swoją obronę, a jeżeli dla Ciebie jest to zniewaga, to przepraszam.
Teraz jest dobrze, wczesniej bylo inaczej. Moze juz do tego nie wracajmy.
Freezy Eddie jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 22:17   #134
Lupje_Predzle
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 18 11 2008

Posty: 21
Domyślny

ej ja tesh chce miedź takie porblemy jak Wy pżez internet ,
Lupje_Predzle jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-11-2008, 23:15   #135
Mydelniczek
Użytkownik Forum
 
Mydelniczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thar
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Dave_plx Pokaż post
tyle gadek o tym ze Roy~ nie padl w tym trapie a co ciekawsze "prosby" o ssa z cialem Roya~ tak wiec ja chcialbym zobaczyc ss od Roya~ jak pada w inny sposob niz przedstawiony w 1szym poscie

Ta, ubili go 10x na 10 różnych sposobów, wyjdz.
__________________
To tylko słowa nie daj się zmanipulować.
Mydelniczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2008, 19:04   #136
Bondi
Użytkownik Forum
 
Bondi's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2006
Lokacja: Lublin
Wiek: 29

Posty: 72
Stan: Niegrający
Bondi ma numer GG 8870662
Domyślny

Gz xd
__________________
Bondi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-11-2008, 21:14   #137
Shady44
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 24 02 2008
Lokacja: Warszawa

Posty: 83
Stan: Niegrający
Profesja: Knight
Świat: Isara
Domyślny

Żal mi niektórych osób stąd... Idźcie sobie na to śmieszne Non-pvp, trapujcie się, wyzywajcie w grze ale i tak nic nie zrobicie drugiej osobie... Non-pvp jest po to zeby sobie spokojnie poexpić, pójść z kolegami na questa... Więc po co te wypociny? Non-pvp jest od expienia itp a nie od zabijania się... Moim zdaniem powinni usunąć w ogóle serwery noob-pvp... Zapraszam na PVP.
__________________
16:01 Morecus [164]: ej... ja chyba desert questa nierobilem
16:01 Remavon [82]: ja tez chyba
16:02 Morecus [164]: SEARCH TEAM TO DESERT QUEST I AM PALLY!

Shady44 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:29.


Powered by vBulletin 3