Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Poradniki > Poradniki Archiwalne

Notki

Poradniki Archiwalne Poradniki napisane przez użytkowników forum, które dotyczyły poprzednich wersji Tibii i nie są już aktualne.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 14-08-2005, 17:51   #1
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny Śluby, Wesela, Imprezy - Co, gdzie i jak?

Jest to mój pierwszy poradnik... ale zawsze trzeba od czegoś zaczynać. Mam nadzieje, że się spodoba.

Często zdarza się, że masz już dość ciągłego expienia/trenowania/robienia runek (niepotrzebne skreślić ), chcesz umilić sobie czas, albo poprostu zarobić pare GP. Jest na to sposób. A mianowicie organizowanie zabaw wszelkiego rodzaju, na które zaprosisz kumpli, bądź zorganizowanie ślubu na zamówienie. Ten poradnik ma mniej więcej naprowadzić was jak i gdzie (Narazie opiszę tylko Thais i Carlin, później inne miasta) robić udane zabawy. A więc zaczynamy.

Ślub
1. Jak zorganizować ślub
Na początek przydałoby się zrobić kilka podstawowych rzeczy. Musisz kupić 2 obrączki. Nie jestem dokładnie zorientowany ile kosztują, więc tego dokładnie nie powiem . Drugą sprawą jest znalezienie księdza. Możesz oczywiście sam wystąpić w jego roli, bądź zatrudnić kogoś innego. Do ślubu przydałaby się także orkiestra. Tak jak wyżej, możesz sam być jej członkiem, bądź zatrudnić kogoś innego. Następną ważną rzeczą jest zaproszenie gości. Najlepiej niech Pan młody/Pani młoda napiszą ci listę gości do zaproszenia. Potem kupujesz tyle listów, ilu jest gości i rozsyłasz je do każdego z nich. W nich właśnie będą zaproszenia.
2. Miejsce na ślub
Miejsce w którym ślub będzie się odbywał, to jedna z najważniejszych rzeczy, podczas organizacji ślubu. Każdy ślub można zorganizować w świątyni, ale trzeba się spodziewać "nieproszonych gości", czyli osób które właśnie wyszły z rooka lub tych które zginęły i właśnie pojawiły się w świątyni. Jak dojść do świątyni chyba nie muszę tłumaczyć . Pokaże zato kilka innych, ciekawych miejsc na udzielenie ślubu.
Thais
Mape Thais możesz zobaczyć na stronie głównej Tibia.pl
1. Gildia Druidów (D na mapie Thais)

2. Kościół (9 na mapie Thais)

3. Zamek Króla (8 na mapie Thais)

4. Gildia Magów (M na mapie Thais, tylko dla Sorcererów)

5. Strumień (Okolice 21 Na Mapie Thais)

Carlin
Mape Carlin możesz zobaczyć na stronie głównej Tibia.pl
1. Dach Gildii Druidów (D na mapie Carlin)

2. Kościół (12 na mapie Carlin)

3. Pierwsze piętro Gildii Paladynów (L na mapie Carlin)

4. Dach Gildii Paladynów (L na mapie Carlin)

5. Park (15 na mapie Carlin)

3. Uwagi końcowe
Przed ślubem najlepiej się zorientować, czy w danym miejscu jakaś inna para nie bierze aktualnie ślubu. W niektórych z wyżej wymienionych miejsc "kręcą" się NPC. Jeśli nie chcesz, żeby podczas ślubu, lub innej imprezy chodził po całej sali, najlepiej jest go uwięzić. Wystarczy "zaciągnąć" go w róg pokoju, i obkrążyć skrzynkami, beczkami albo czymś takim. Po ślubie najlepiej jest zorganizować wesele, ale o tym już zaraz.
A oto kilka przykładowych ślubów (w większości razem z weselami ) z forum (Kręcone w programie TibiCam... Potrzebna stara Tibia i Tibia Cam, o ile pamiętam to 7.3 ):
http://top.pwii.pl/nie-usuwac-wazne/slubb.rec
http://rapidshare.de/files/3574916/SLUB.rec.html
http://www.republika.pl/karima/Filmy/SlubAmeno.rec
http://rapidshare.de/files/2881345/...llMorr.rec.html
http://rapidshare.de/files/2724061/slub.rec.html

Wesele
1. Jak zorganizować wesele
Wesele, ważna rzecz, ale już trochę trudniejsza do zrobienia niż ślub. Tym razem najlepiej najpierw wybrać salę, taką do której chodzi jak najmniej osób, bo wesela czasem trwają po kilka godzin. Musisz także zdobyć jedzenie, bo trzeba wyżywić kilku/kilkunastu godzin przez spory czas. Najlepiej przejść się na Beary, Wilki itp. Coś co daje Meat i najlepiej Ham. Po zdobyciu sporej ilości mięsa, trzeba to wszystko zanieść do depo. Ale przecież człowiek nie żywi się samym mięsem, więc przydałoby się załatwić owoce (Banany, jabłka, wiśnie, jagody itp.) oraz inne jedzenie (chleb, bułki, ser itp.). Możesz je kupić w prawie każdym sklepie z jedzeniem, bądź zdobyć od niektórych potworów, choć bardziej polecam to pierwsze. Przyda się też coś do picia. Jest kilka sposobów na zdobycie trunków. Jednym z nich jest zniesienie bardzo dużej ilości butelek, "kubków" (czy czegoś takiego) i wszystkiego do czego można nalać coś do picia. Następnie znaleźć (najlepiej) kilka "rodzajów" beczek z napojami i "porozlewać" je do wszystkich naczyń a następnie zanieść do depo. Innym sposobem jest sala odrazu "wyposażona" w beczki, jest takich kilka. Pewnie niektórzy zastanawiali się, czemu wszystko nosić do depo. Ano dlatego, że gdybyś odrazu przyniósł na miejsce, a ktoś by tam przyszedł, twoje zapasy kurczyłyby się w szybkim tempie. Teraz to miejsce w którym masz zamiar urządzić wesele, trzeba porządnie umeblować oraz wyczyścić. Najlepiej, kiedy na środku sali stoi stół, a dookoła niego krzesła. Na stole leży jedzenie/picie. Możesz sobie wszystko rozplanować inaczej, według twojego uznania. Teraz trzeba wszystko z depo poprzenośić na sale. Najlepiej jest to robić w kilka osób, bo samemu będzie długo. Jeśli chcesz aby to było naprawdę dobre wesele, najlepiej napisać plan zajęć. Podczas wesela można urządzać różne zabawy i gry. W niektórych miastach są specjalne miejsca do gry w szachy, warcaby, kółko i krzyżyk i jeszcze kilka innych. To może być jedna z atrakcji, np. Turniej w Szachy. Można także zagrać mecz piłki nożnej. Można bawić się w chowanego (). Wymyślenie innych urozmaiceń zostawiam wam. A więc już z gotowym poczęstunkiem oraz planem zajęć można zaczynać wesele. Można je urządzić w tym samym miejscu co ślub, ale jeśli chcesz inne, to przeczytaj następną część poradnika.
2. Miejsce na wesele
Tak jak już mówiłem, wesele można organizować w tym samym miejscu co ślub, ale jeśli chcecie je zorganizować w jakimś innym miejscu, ta część poradnika ci pomoże.
Thais
Mape Thais możesz zobaczyć na stronie głównej Tibia.pl
1. Pierwsze piętro budynku na pólnocny-zachód od depo (Północny-zachód od d na mapie Thais)

2. Okolice Zamku Króla (Okolice 8 na mapie Thais)

3. Pierwszy poziom Gildii Rycerzy (K na mapie Thais)

4. Gildia Paladynów (L na mapie Thais, prawa część budynku)

Carlin
Mape Carlin możesz zobaczyć na stronie głównej Tibia.pl
1. Dach "Bloku" (Kilka domów w jednym budynku) na prawo od depo (Pomiędzy d a C na mapie Carlin)

2. Podziemia Kościoła (12 na mapie Carlin)

3. Pierwsze piętro Kościoła (12 na mapie Carlin)

4. Gildia Rycerzy (K na mapie Carlin)

3. Uwagi końcowe
Staraj się zawsze wybierać miejsca do których chodzi najmniej osób w twoim mieście/na twoim świecie, wtedy możesz uniknąć wpraszających się niezaproszonych gości. Innym sposobem na tych "delikwentów" są strażnicy. Możesz takiego zatrudnić, żeby stał w drzwiach, żadnego niezaproszonego gościa nie chciał przepuścić. Najlepiej żeby był to wyższy lvl, bo wtedy może użyć także "innych" środków jeśli osobnik nie będzie chciał łaskawie wyjść. Jeśli chcesz, to możesz nawet urządzić wesele w tym samym miejscu co ślub, ale niektóre są do tego za małe i się nie nadają (brat stołu, brak miejsca na meble, jedzenie, napoje itp.) Filmików nie muszę dawać, bo na końcu prawie każdego ślubu jest wesele, a w Uwagach końcowych dotyczących ślubu jest kilka filmów.

Impreza
O imprezach będzie krótko, bez rzadnych podpunktów. Impreza bowiem, to prawie to samo co wesele, z kilkoma drobnymi różnicami. Po pierwsze, na imprezie potrzebna jest muzyka. Tak jak już dużo wyżej napisałem, sam możesz być jednym z "artystów", bądź zatrudnić innych. Impreza jest raczej otwarta dla wszystkich, jeśli oczywiście nie chcesz robić imprezy prywatnej. Najlepiej nie zapraszać pojedyńczych osób, tylko reklamować się na Game Chacie, "krzyczeć" w depo, albo rozrzucać po całym mieście (szczególnie w depo) "ulotki" reklamujące twoją dyskoteke. A jak takie zrobić? Wziąść list lub inną rzecz na której da sie pisać, i napisać tam gdzie odbywa się impreza, ile trzeba płacić za wstęp, inne informacje + jakieś słowa reklamujące. Tak jak na weselu, przydałby się strażnik pilnujący, a przy okazji zbierający zapłate za wejście. Tylko nie wymyślajcie jakiś astronomicznych sum, góra 100 gp za osobę. Jeśli będziecie chcieć po 1k, nie będziecie mieli gości, a wszystkie przygotowania pójdą na marne.

Śluby forumowiczów

1. Sala po (albo przed, nie jestem pewien xD) ślubie, który udzielał użytkownik Shagarot.


Poradnik dobiegł końca. Mam nadzieje, że się spodoba i przynajmniej kilka osób z niego skorzysta. Prosze wypisywać wszelkie błędy, zostaną one natychmiast poprawione. Napisze także, że najlepszym miejscem na ślub jest własny dom albo GH, ale nie każdy ma do tego "dostęp" . Chciałbym także, abyście wy dawali screeny z "ulubionych" miejsc na Ślub/Wesele/Impreze, najlepiej w innym miejście niż te dwa, które ja wymieniłem. Sam też z czasem dodam więcej miejscówek w innych miastach.
Enjoy!
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up

Ostatnio edytowany przez Radek 666 - 26-01-2006 o 14:49.
Radek 666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 14-08-2005, 18:17   #2
Venderer
Użytkownik Forum
 
Venderer's Avatar
 
Data dołączenia: 04 09 2004
Lokacja: Between Heaven & Hell

Posty: 751
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Domyślny

Hehehe spoko poradnik ;D Niezły temat, nie znalalzłem żadnych błędów xD duży plus 4 U.
__________________
"Non mortem timemus, sed cogitationem mortis" - Nie śmierci się boimy, lecz myśli o śmierci. Seneka
Venderer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2005, 18:30   #3
Xagar
Użytkownik Forum
 
Xagar's Avatar
 
Data dołączenia: 11 08 2005
Lokacja: Wroclaw
Wiek: 32

Posty: 380
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

I tak z tego nie skorzystam (jakos nie chce mi sie zenic) ale dla tych ktorzy maja zamiar wyjsc zamaz napewno przyda sie ten poradnik mogl bys opisac inne miata jak ab, kazzo itp
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!!!
Xagar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2005, 18:48   #4
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xagar
I tak z tego nie skorzystam (jakos nie chce mi sie zenic) ale dla tych ktorzy maja zamiar wyjsc zamaz napewno przyda sie ten poradnik mogl bys opisac inne miata jak ab, kazzo itp
Widać, że nie przeczytałeś całości. Przeczytaj jeszcze raz, ale całe i dokładnie.
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2005, 19:04   #5
Hieyan
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 05 2005

Posty: 1,242
Stan: Usunięty
Domyślny

Bardzo ładnie zrobiłeś to, lecz brakuje mi jednej rzeczy... Otóż: mógłbyś dopisać, że najlepszym miejscem do robienia ślubów/wesel jest dom/gh. Nikt nie zakosi żarcia, zapraszasz kogo chcesz... a w dodatku w każdej chwili można wyrzucić 'rozrabiających'
Hieyan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-08-2005, 19:12   #6
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Hiey
Bardzo ładnie zrobiłeś to, lecz brakuje mi jednej rzeczy... Otóż: mógłbyś dopisać, że najlepszym miejscem do robienia ślubów/wesel jest dom/gh. Nikt nie zakosi żarcia, zapraszasz kogo chcesz... a w dodatku w każdej chwili można wyrzucić 'rozrabiających'
W sumie to zapomniałem o tym, niedługo dopiszę, bo teraz brat siada na kompa.
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2005, 15:29   #7
Markx
Użytkownik Forum
 
Markx's Avatar
 
Data dołączenia: 23 12 2004
Wiek: 32

Posty: 163
Stan: Na emeryturze
Markx ma numer GG 6019343
Domyślny

Ładny poradnik, szkoda ze nie opisałeś Senja Castle to jest dobre miejsce na slub jak i wesele, tak mi sie zdaje ^.^
__________________
PHP Kod:
OLD MCDONALD HAD A FARMI-E-I-E-O, AND IN THAT FARM THERE WAS A BR,BR-BR-OWITH A "SIM SIM" HEREWITH A"CRAW CRAW"THERE,HERE A "SIM" THERE A "CRAW" EVERYONE "FREE ITENS!" OLD MCDONALD HAD A FARMI-E-I-E-
Markx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2005, 17:24   #8
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Markx
Ładny poradnik, szkoda ze nie opisałeś Senja Castle to jest dobre miejsce na slub jak i wesele, tak mi sie zdaje ^.^
Gdybyś mógł to zamieść zdjęcie z owego miejsca.
Ponawiam prośbe, zamieszczajcie screeny z dobrych miejsc na ślub/wesele/impreze.
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-08-2005, 17:42   #9
Opuszczony
Użytkownik Forum
 
Opuszczony's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2005
Lokacja: OlShTyN
Wiek: 21

Posty: 239
Stan: Na emeryturze
Imię: Khunda
Profesja: Sorcerer
Świat: Vinera
Poziom: 15
Skille: 16/18
Poziom mag.: 28
Opuszczony ma numer GG 1856851 Opuszczony ma login Tlenu cream_21@tlen.pl
Domyślny Kilka drubnych uwag

Moim zdaniem, w Carlin w podziemiach świątyni można urządzić dobry ślub. Jeśli jednak ktoś wyprawia ślub w Venore radziłbym wynająć gildia hause na ślub. To nie drogo kosztuje a naprawdę pozbędziemy się wszystkich nieporszonych gości Zato najlepszym miejscem na wesele jest Qutlaw Camp(chyba tak to sie nazywa). Najlepiej mieć tam kilku h-lvlowców bo np. na moim ślubie znalazło się "kilku" nieproszonych gości był to: Giant Spider, Mino mag, i jakiś boss no h-lvl nie dedły bo na szczęście było to w podziemiach No zaczekaliśmy kilka dni zanim "to coś" dednie i było oks Ja sam uradziłem 300 ryb a pomogli mi goście I wesele było naprawdę super Potem oczywiście była pora na prezenty Dobra rozpisałem się trochę. . . Bay ;p
__________________
(\_/)
(O.o)
(>.<) Zapanujemy nad światem! Tak, tak dopisałem kropeczkę, ale tak ładniej wygląda :^P Czyż to nie bunny boy xD?
Opuszczony jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2005, 21:22   #10
KoNki
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 23 08 2005

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: luco sama
Profesja: Elder Druid
Świat: refugia
Domyślny

sorry jeśli odnawiam temat.. ale ten poradnik powinien byc troszke skierowany tez do osób nie umiejacych dobrze angielskiego, czyli do mnie naprzykład.. bo chcialbym wiedziec co masz powiedziec np. w kosciele zeby wziasc slub, czy maja byc swiadkowie i dokladnyopis tej ceremoni. To jest moje zdanie i jeśli ktoś by mógł napisać co trzeba powiedzieć to bardzo bym prosił.
KoNki jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2005, 21:41   #11
Michalinqyy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Thais

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Nie mam
Świat: Harmonia
Poziom: 12
Skille: 36/35
Poziom mag.: 2,5 (wolno rosnie)
Michalinqyy ma numer GG 5633509
Cool Prezenty...

Jakie dać przenty 12 Druidowi,8 Knightcie,20 pałku,40 sorcu?Zapiszcie jakie prezenty do poszczególnych profesji
Michalinqyy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-08-2005, 21:46   #12
Michalinqyy
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 24 06 2005
Lokacja: Thais

Posty: 20
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Knight
Gildia: Nie mam
Świat: Harmonia
Poziom: 12
Skille: 36/35
Poziom mag.: 2,5 (wolno rosnie)
Michalinqyy ma numer GG 5633509
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez KoNki
sorry jeśli odnawiam temat.. ale ten poradnik powinien byc troszke skierowany tez do osób nie umiejacych dobrze angielskiego, czyli do mnie naprzykład.. bo chcialbym wiedziec co masz powiedziec np. w kosciele zeby wziasc slub, czy maja byc swiadkowie i dokladnyopis tej ceremoni. To jest moje zdanie i jeśli ktoś by mógł napisać co trzeba powiedzieć to bardzo bym prosił.
Masz racje,trzeba troszkę opisać jak mówić...
Michalinqyy jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-08-2005, 12:01   #13
Radek 666
Użytkownik Forum
 
Radek 666's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Neverwinter
Wiek: 31

Posty: 1,186
Radek 666 ma numer GG 9619721 Radek 666 ma login Tlenu radek12345@tlen.pl
Domyślny

Co do mówienia, ściągnijcie któryś z filmików o ślubach, tam przecierz mówią. Albo zatrudnijcie księdza, to on będzie mówił, nie wy . Ja bym polecał albo improwizować albo obejrzeć jakiś ślub naprawdę i go skrócić. Sam nigdy nie byłem księdzem . Co po prezentów, zawsze mogą to być pieniądze, kwiaty itp. Możesz też zrobić runy i dać je komuś. Możesz dla high lvl maga kupić BP/Bag Manafluidów. Dla niższego lvla możesz kupić sprzęt, np. jakiś dwarven shield/plate armor/brass legs/jakiś inny itemek. Dla paladyna możesz zakupić komplet sztrzał/bełtów. Możesz także zrobić mu bardziej "wyrafinowany" prezent. Np. zaprowadzić go do miejsca, gdzie wcześniej ułożyłeś np. z zasłonek jego imię i zatrudniłeś "orkiestre" ktorą dookoła niego gra. Możesz też zrobić mu niespodzianke. Podczaś ślubu/wesela nie dać mu żadnego prezentu, ale za to potem wysłać parcelem/wrzucić do domku, tylko koniecznie się na nim podpisać . Kolejnym prezentem, może być przyjaźń. Możesz się z nim zaprzyjaźnić, postarać się o przyjęcie go do swojej gildii, wybrać się z nim na jakiegoś hunta. Kiedyś może ci się odwdzięczyć. Można tak wymieniać i wymieniać, ale wymyślenie innych prezentów zostawiam wam .
__________________

In the memory you’ll find me
Eyes burning up
The darkness holding me tightly
Until the sun rises up
Radek 666 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-09-2005, 21:54   #14
Rabanbar
Użytkownik Forum
 
Rabanbar's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2005
Lokacja: Kraków

Posty: 499
Stan: Na emeryturze
Rabanbar ma numer GG 3067062
Domyślny

Genialny poradnik, gdyby decyzja nalezala do mnie ty bym przeniusł.
__________________
Z pamietnika gracza:

Poniedzialek: Otwieram tibia.com a tam keyloggery
Wtorek: Otwieram tibia.org.pl a tam keyloggery
Środa: Otwieram tibia.pl a tam keyloggery
Czwartek: Boje sie otworzyć puszke sardynek
Rabanbar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-09-2005, 17:23   #15
MaCi0r3x
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 19 06 2005

Posty: 30
Profesja: Paladin
Domyślny Mówienie

ja też nie znam dobrze angielskiego a jak chcę odtworzyć jakiś filmik to mam błąd proszę napiszcie co trzeba mówić
__________________



When you smile?
MaCi0r3x jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-09-2005, 01:05   #16
Van Gul'dan Moose
Użytkownik Forum
 
Van Gul'dan Moose's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2005
Lokacja: Nie mam PACC

Posty: 56
Van Gul'dan Moose ma numer GG 5539738
Domyślny hmmm

Pomysł Git.wykonanie średnie.Większość ludzi która się żeni ma ponad 40 lev i wybierają się na śluby w jakieś bardziej odludne(ale nie odpotwornione)miejsca...na przykład Ghostland,Orc fortess etc.Szkoda że TYCH miejsc nieopisałeś
__________________
May Adun be with you
Avatar pochodzi ze strony www.losux.prv.pl
Godne Polecenia komiksy:
www.Bundz.prv.pl
www.calvin.prv.pl
www.paski.org
Van Gul'dan Moose jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2005, 11:57   #17
Mark de'Pall
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 13 10 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 4
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mavoe
Profesja: Paladin
Świat: Berylia
Poziom: 9
Skille: 43/33
Poziom mag.: 5
Domyślny

Fajny poradnik. W koncu wiem jak zrobic mojej dziewczynie ślub
Mark de'Pall jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-11-2005, 19:52   #18
Cadonis
Użytkownik Forum
 
Cadonis's Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2004

Posty: 346
Domyślny

Poradnik dość dobry, chociaż niektóre miejsca wybrałeś dziwne... zresztą, i tak najlepiej robić ślub w GH, w innym wypadku zawsze znajdzie się jakiś noob który rozwali imprezę... A, dobre miejsca są nie tylko w Thais i Carlin
__________________
Kavari es, lar agrunea venir Akharlen!

~~~~
Cadonis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 13-11-2005, 11:18   #19
Magin Gewu
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 21 10 2005
Lokacja: Marki
Wiek: 33

Posty: 29
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mort Azkan
Profesja: Druid
Gildia: FF
Świat: Vinera
Poziom: up
Skille: up
Poziom mag.: up
Magin Gewu ma numer GG 1720489
Domyślny

Świetny poradnik możliwe że z niego skożystam
Magin Gewu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 14-11-2005, 14:06   #20
gomrez
Użytkownik Forum
 
gomrez's Avatar
 
Data dołączenia: 02 10 2005
Lokacja: skierki
Wiek: 28

Posty: 38
Stan: Aktywny gracz
Imię: Mckwacz
Profesja: Sorcerer
Świat: Eternia love
Poziom: 10
Skille: nieznam
Poziom mag.: 3
Domyślny Gz

zkozystam z tego na pewno mam dziewczyne 15 lvl knightke a ja sam jestem 13 lvl druid ale szpam hehe dobra bez rospizywania zaje***** poradnik... Pozdro Gomrez
gomrez jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:35.


Powered by vBulletin 3