Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 24-04-2007, 18:46   #2101
Inst
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 01 2007

Posty: 44
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

<quote>"Lindlay to thief bez honoru."</quote>


Dlaczego?
Inst jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-04-2007, 20:47   #2102
Nacpany_Wlodek
Użytkownik Forum
 
Nacpany_Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Wilczyn

Posty: 522
Stan: Aktywny Gracz
Imię: niewazne
Profesja: Paladin
Gildia: ahusuhasd
Świat: Piździjewo
Poziom: ~7
Skille: 40+
Poziom mag.: ~3
Domyślny

@Poll

Next PA? :O

Wczoraj też coś Knight'Kamos z jakimś przydupasem kozaczyli na pohu.Zaczęli zioma atakować ale usłyszeli "pro ares" i poszli w dalej :O
Nacpany_Wlodek jest offline  
stary 24-04-2007, 20:54   #2103
Acastunio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 59
Imię: Acast
Świat: Arcania
Skille: 0/0
Domyślny

Lama to co odjebales na forum.tibia.com to zal.pl jest poprostu...
__________________
Bob Marley \/
Acastunio jest offline  
stary 24-04-2007, 20:58   #2104
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

żal,bo mam racje?

K'K ?A Przydupasem nazywasz Tiuso?...tez bylem na pohu,mały fight se z Tiuso zrobiłem i poszliśmy do Venore:<

O Lindlayu nie gadam,bo stracić moje koleżeństwo za tak mierną cene to szczyt głupoty.
Poll jest offline  
stary 24-04-2007, 21:05   #2105
Acastunio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 59
Imię: Acast
Świat: Arcania
Skille: 0/0
Domyślny

ja nie mowie ze nie masz racji, chodzi mi raczej o to, ze i tak nie ma zadnych szans zeby takie cos przeszlo, no i chyba troche przesadziles z tymi zmianami...
__________________
Bob Marley \/
Acastunio jest offline  
stary 24-04-2007, 22:36   #2106
Nacpany_Wlodek
Użytkownik Forum
 
Nacpany_Wlodek's Avatar
 
Data dołączenia: 29 12 2006
Lokacja: Wilczyn

Posty: 522
Stan: Aktywny Gracz
Imię: niewazne
Profesja: Paladin
Gildia: ahusuhasd
Świat: Piździjewo
Poziom: ~7
Skille: 40+
Poziom mag.: ~3
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll Pokaż post
żal,bo mam racje?

K'K ?A Przydupasem nazywasz Tiuso?...tez bylem na pohu,mały fight se z Tiuso zrobiłem i poszliśmy do Venore:<

O Lindlayu nie gadam,bo stracić moje koleżeństwo za tak mierną cene to szczyt głupoty.
Nie.... Mówie o jakims nageo coś tam, a poza tym nie będę bluzgał na swojego pro xd
Nacpany_Wlodek jest offline  
stary 25-04-2007, 02:20   #2107
Ivanov Galil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 05 2004

Posty: 76
Profesja: Knight
Gildia: Silver Flame
Świat: Arcania
Poziom: 106
Skille: 90.88
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll Pokaż post
e tam ja sie dobrze bawie
Ostrzegam,kazdy sorc / druid jest niemile widziany na wszelkich smokach,goromie,pohu,żółwiach dopóki nie wbije 90poziomu w jakimkolwiek innym miejscu. i nie interesuje mnie gdzie)
ROTFL ty chyba sam nie wiesz co piszesz / masz skrajno-maniakalnie radykalne poglady o.0

@proposal

lol@ to ze zmniejszeniem expa + kosztem visa 4x wiekszym / 5x mniejszy dmg / zwiekszeniem czasu po spontanicznych + koszt mf + zmniejszenie dmg sorcow + usunieciem stong haste + zmniejszenie liczby mobow na spawnie

Zgadzam sie tylko z GM'ami (to chyba oczywiste) + usunieciem Cipbota.

Dlaczego?

-mana fluidy - kazdy z nich korzysta wiec kazdy jest do przodu
-zwiekszenie x razy exhausta po spontanicznym .. i niech mag sie moze leczyc raz na ~5 sek
-usuniecie strong haste - mag to mag prawda? powinien posiadac wieksze mozliwosci w dziedzinie magii wiec tak jest. Poza tym magowie maja duzo mniej hp niz palek/knight wiec musza miec w inny sposob zrekompensowana mozliwosc przezycia.
-usuniecie polowy mob ze spawnu - uhahahah i w nocy na d hellu robmy ~10k a w dzien 20k / h... Piknie po prostu piknie



+Aim bot - totalny smiec przydatny tylko n00ba ktore nie mialy zadnego nawet najmniejszego skilla w pvp (ofc nie mowie teraz o terazniejszosci gdzie gdy siada na tobie ~3-4 magow z Cipbotem nie korzystanie z niego byloby wg mnie glupota, mowie komu na nim zalezalo reszta bylaby napewno szczesliwa bez tego g***a). Pamietacie jaka przynosilo satysfakcje jak mozna sie bylo chwalic znajomym dropnieciem kogos kto mial xx lvli wiecej?
+GM - no tu chyba n/c
Ivanov Galil jest offline  
stary 25-04-2007, 05:24   #2108
Boil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 02 10 2006

Posty: 42
Imię: Boil
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Domyślny

wspaniale przemowienie panie prezesie ;]
Boil jest offline  
stary 25-04-2007, 07:46   #2109
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

mana fluidy-kazdy jest do przodu,aha rozumiem ze jesli wszyscy maja na + to jest dobrze?a od przybytku głowa nie boli?...mi chodiz o wyrównanie profesji a nie zrobienie z każdej czołgu,który będzie jechał 200k/h.
zwiekszenie exhausta przy spontanincznych,spontanicznych,nie runach,wiec niech sie nauczy korzystac z run,jak za starej tibi.bo obecnie to raczje magowie ich nie uzywaja,maja swoje super exori vis.
strong haste-a na chuj mu,jak jzu tylu magow ma najwyzsze lvle na serverach i bez niego itak ich nikt nie dogania.to mialo sens,kiedy profesje byly wyrownane.
usuniecie polowy mob ze spawnu-chodiz mi o nowe respawny,z wiekszym chaosem nie moznabylo ustawiac tych potworow,to jest poprostu kretynizm.d-hell zawsze byl dla hlvli,ale to tez bylo wyzwanie,wielkie koszty,a teraz to co to ma byc?byle 130 druid/sorc zrobiony w 4 miesiace tam siedzi.

Ten Vis rozwalił cała ekonomie tibi i do tego spowodował straszne zachwianie równowagi na tibi.Ja moge na ten temat jeszcze podyskutować,kto chce,zapraszam.
Poll jest offline  
stary 25-04-2007, 08:53   #2110
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

pamietaj ze na serverze sa tez sorce z mniejszym lvlem i czasem jaki ich jaksi 30 lvli pacan pk goni to se robia gran hura i out co prawda wczoraj zrobilismy z kaytkiem kombo 2 ice rapier + 2 exori i 43 druid sie nie zlozyl -.-(no i skoro sie nie zlozyl znaczy ze magiczne postacie sa za silne zabrac im utamo vita!!!!)

zauwazylem po wczorajszym ze na kazdego 40+ bede musial brac ekipe najmniej 5 knightow zeby trapnac przy scianie z nadzieja ze moze uda sie trapnac w rogu i wtedy 3 bedzie potrzeba
Wiatrak jest offline  
stary 25-04-2007, 09:18   #2111
acroma
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 10 2006

Posty: 23
Domyślny

Domlutius
Ta wiadomość została usunięta przez Hegemmon. Powód: konto keyloggerowca

Olesek
Ta wiadomość została usunięta przez Hegemmon. Powód: konto keyloggerowca

Ostatnio edytowany przez acroma - 25-04-2007 o 14:14. Powód: usunieto posty ketloggerowcow wiec nieaktualne
acroma jest offline  
stary 25-04-2007, 10:17   #2112
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

nie ściągać
a wy wyjazd na xerene,arcania nie ptorzbuje waszych zjebanych filmików.
Poll jest offline  
stary 25-04-2007, 12:03   #2113
Ivanov Galil
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 05 2004

Posty: 76
Profesja: Knight
Gildia: Silver Flame
Świat: Arcania
Poziom: 106
Skille: 90.88
Poziom mag.: 7
Domyślny

mana fluidy-kazdy jest do przodu,aha rozumiem ze jesli wszyscy maja na + to jest dobrze?a od przybytku głowa nie boli?...mi chodiz o wyrównanie profesji a nie zrobienie z każdej czołgu,który będzie jechał 200k/h.

Mnie od przybytku nie boli xD Zwlaszcza ze w moim przypadku jest on raczej niezauwazalny I trzeba wziac pod uwage ze mf'y kosztuja stosunkowo tyle samo co przed update. Mana rosnie 4x szybciej i koszt x many stanial ~4x. Manas jest o polowe tanszy i daje ~2x wiecej many.


zwiekszenie exhausta przy spontanincznych,spontanicznych,nie runach,wiec niech sie nauczy korzystac z run,jak za starej tibi.bo obecnie to raczje magowie ich nie uzywaja,maja swoje super exori vis.

Mysle ze wciskania fx/fxx wiele nauki nie trzeba ale spojrz raczej na aspekt
Hi
Cap
Yes


strong haste-a na chuj mu,jak jzu tylu magow ma najwyzsze lvle na serverach i bez niego itak ich nikt nie dogania.to mialo sens,kiedy profesje byly wyrownane

Zgadzam sie z wiatrakiem z tym co napisal co do low lvl magow + nadal uwazam ze mag powinien miec przewage w dziedzinie magii




Ten Vis rozwalił cała ekonomie tibi i do tego spowodował straszne zachwianie równowagi na tibi.Ja moge na ten temat jeszcze podyskutować,kto chce,zapraszam.

I tu wypowiem sie ogolnie co do tego balanca profesji. Bo nie rozumiem ludzi placzacych "knight sux w pvp zrobcie min dmg plx" czy tam "aaaa mag jest kot i jest za dobry".

@ci od knighta
Jak ktos wybieral knighta to chyba mial swiadomosc ze mistrzem w pvp nigdy nie byl nie jest i nie bedzie. Knight jest czolgiem z ogromna iloscia hp i sluzy do blokowania a nie do dropania innych ppl jeden po drugim.

@ci od maga
Aaaaaaaa jak magiem jest tak prosto to czemu nie rzucicie swojego aktualnego chara w****u i nie zrobicie maga? Przeciez jak sami mowicie to takie proste, jak ja bylbym czegos taki pewien raczej nie zastanawialbym sie poswiecil te 2-3 miechy i mial ten swoj ubber lvl.

Ogolnie mam wrazenie ze to cale zamieszanie z "latwoscia" grania postaciami magicznymi spowodowane jest tym ze w starych tibiach (chodzi mi o klienty ~7.3 gdzie nie bylo wand/rod aimbotow i expilo sie wlasnie tylko runkami) mag byl postacia ktora gralo sie przerazliwie trudno? Teraz zniknela ta trudnosc i w porownaniu z tamtym systemem kazdy krzyczy ze magowie maja za latwo?


A wyobrazcie sobie jak fajnie by bylo jak moznaby tak jak kiedys summonowac nieograniczona liczbe mobow + dawalyby one caly exp dla summonera xD
Ivanov Galil jest offline  
stary 25-04-2007, 13:29   #2114
Bartholomew
Użytkownik Forum
 
Bartholomew's Avatar
 
Data dołączenia: 22 12 2006
Lokacja: stąd

Posty: 400
Profesja: Sorcerer
Gildia: kiedys Ormo
Świat: Arcania
Poziom: 5+
Skille: nie
Poziom mag.: 1
Domyślny

eh, mimo ze gram sorcem ubolewam nad knightem i pallkiem. pamiętam czasy gdzie w depo stal jeden sorcek a reszta to wlasnie pallki i knighty. teraz jest na odwrót. co do wyrównania profesji powiem tak:
ek:
-silniejsze exori (200 ms walnie 2x wiecej z ue niż EO z exori)
-większe hity, przynajmniej o półtora raza
rp:
-większe hity
- i może parę fajnych czarów typu: 2 strzały a rundę?
ed:
-dodać morta hura, chociaż i tak drutem szybko sie expi
__________________
Oryginalnie napisane przez Notopeczek:
ja mialem wiekszy lvlv niz ty ilosc szarych komurek ktorych urzywales
Bartholomew jest offline  
stary 25-04-2007, 13:49   #2115
notop
Użytkownik Forum
 
notop's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: saturn
Wiek: 44

Posty: 715
Stan: Początkujący
Imię: sua mea
Profesja: Elder Druid
Świat: arcania
Poziom: 188
Skille: 21/27
Poziom mag.: 79
notop ma numer GG 771065
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiatrak Pokaż post
pamietaj ze na serverze sa tez sorce z mniejszym lvlem i czasem jaki ich jaksi 30 lvli pacan pk goni to se robia gran hura i out co prawda wczoraj zrobilismy z kaytkiem kombo 2 ice rapier + 2 exori i 43 druid sie nie zlozyl -.-(no i skoro sie nie zlozyl znaczy ze magiczne postacie sa za silne zabrac im utamo vita!!!!)

zauwazylem po wczorajszym ze na kazdego 40+ bede musial brac ekipe najmniej 5 knightow zeby trapnac przy scianie z nadzieja ze moze uda sie trapnac w rogu i wtedy 3 bedzie potrzeba
bo kayetan niema sova D
__________________
========================================
Nadciaga wojna.Widze ja.Plomien przetaczajacy sie nad ziemia.Ciala na ulicach.Miasta obrocone w pyl.Odwet.
F.E.A.R ep
========================================
Ludzie tworza potwory.A potwory maja w naturze niszczyc swych tworcow
notop jest offline  
stary 25-04-2007, 14:50   #2116
Acastunio
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 02 2006
Lokacja: Wrocław
Wiek: 32

Posty: 59
Imię: Acast
Świat: Arcania
Skille: 0/0
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez notop Pokaż post
bo kayetan niema sova D
na chuj mu sov jak bili z ice rapiera?
__________________
Bob Marley \/
Acastunio jest offline  
stary 25-04-2007, 15:25   #2117
Tanivupo
Użytkownik Forum
 
Tanivupo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2004
Lokacja: Rybnik
Wiek: 34

Posty: 177
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Domyślny o.o

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wiatrak Pokaż post
pamietaj ze na serverze sa tez sorce z mniejszym lvlem i czasem jaki ich jaksi 30 lvli pacan pk goni to se robia gran hura i out co prawda wczoraj zrobilismy z kaytkiem kombo 2 ice rapier + 2 exori i 43 druid sie nie zlozyl -.-(no i skoro sie nie zlozyl znaczy ze magiczne postacie sa za silne zabrac im utamo vita!!!!)

zauwazylem po wczorajszym ze na kazdego 40+ bede musial brac ekipe najmniej 5 knightow zeby trapnac przy scianie z nadzieja ze moze uda sie trapnac w rogu i wtedy 3 bedzie potrzeba
masz jakies kompleksy ? o.o to zrob sobie sorca.... taka profesje zrobil CipSoft i taka graja ludzie....
__________________
TSUBASA OZORA
FC BARCELONA
Tanivupo jest offline  
stary 25-04-2007, 16:21   #2118
Wiatrak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 05 2004

Posty: 355
Stan: Początkujący
Profesja: Elite Knight
Świat: Arcania
Poziom: 150
Skille: 94/91
Poziom mag.: 8
Wiatrak ma numer GG 2733780
Domyślny

kompleksy to ja mam tylko wtedy gdy ktos przebija mnie w glupocie(a o to calkiem trudno) a ci co mnie znaja wiedza dobrze ze ja jak zabijam kogos to tylko raz na pol roku a nawet rzadziej bo wyreczaja mnie koledzy sorcowie i druidzi z wyzszym lvlem

sua zejdz z kaytka bo sam wiem jak sie czuje czlowiek bez sova >.> i ze mnei tez juz sie nie smiej (

Ostatnio edytowany przez Wiatrak - 25-04-2007 o 18:50.
Wiatrak jest offline  
stary 25-04-2007, 17:50   #2119
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

E tam gadacie... kiedys sorcem zeby wbic lvl trzeba bylo robic 2 dni runki zeby sobie jeden dzien poexpic... a teraz... 10 bp manafluid yes. exori vis yes. tomby//dragi yes i exp leci :S najlepsza tibia to 7.3 i nic tego nie zmieni :s zadnego walenia na battle w potwory//ludzi zadnych souli , zadnych wandow no tibia 7,4 tez good bo skillbar i fight mode. Ale ciekaw jestem niby jak mieliby ulepszyc knighta/palla zeby byl chodz troche jak sorc ?

Plusy sorca
- Duzy dmg
- Gran hur
- Szybki exp.

Minusy sorca ?
malo hp i cap
i to chyba wszystko


a Knight//pall?
Plusy
Knight duzo hp
Pall srednio
oraz duzo cap.

Minusy?

Pall ma za slaby dmg z kuszy.
Knight tez ma maly dmg ... aczykolwiek lepsze od palla...
brak gran hura :s


wg. mnie przydal by sie jakis czas spontaniczny dla obu profesji ( knight , pall ) moze to by ulatwilo im gre...
__________________

Ostatnio edytowany przez Koszyk - 25-04-2007 o 17:51.
Koszyk jest offline  
stary 25-04-2007, 22:03   #2120
acroma
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 10 2006

Posty: 23
Domyślny

zauwazcie ze wiele osob ma konta od dawna i graja 1 charem od poczatku. wybrali knighta bo chieli inni wybrali sorca bo akurat go woleli.

poszlo kilka update i zauwazcie ze vocc sie drastycznie roznia niz te sprzed kilku update (sposob expa, atrybuty postaci)

wiec albo idziemy w strone wyrownania postaci lub nie zmieniamy tak drastycznie niektorych wlasciwosci (bo teraz jest raz na lepsze raz na gorsze),

ale patrzac na calosc nigdy nie osiagniemy takiego stanu rzeczy zeby wszystkich to zadowolilo. musimy akceptowac to takie jakie jest. innego wyjscia nie ma bo to nie my mamy najwiekszego wplywu na ta gre.
acroma jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:59.


Powered by vBulletin 3