Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 18-01-2009, 16:05   #1381
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 30
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

Cytuj:
Multimedia Internet: tani, szybki, niezawodny i całkowicie bezpieczny internet...
To mnie rozbawiło.
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 18-01-2009, 16:26   #1382
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

multimedia - szybko pojebany zawodzacy internet
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 16:39   #1383
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Widać, że taktyka spokojnego nie działa, więc będę na ciebie wjeżdżał, czyt. pisał w twoim języku. Znowu jasiu, to jakiś pan, który cię kiedyś "wykorzystał" i zapadło ci to w pamięć? Dalej nie rozumiem po jakiego członka ty myślisz że ja jestem/chcę być psychologiem, widać zazdrościsz mi że ja mam ambicje. Dla mnie jesteś dzieciakiem z piaskownicy które "CHĘTNIE by coś zrobiło, ale akurat TERAZ mu się nie chce (czyt. nigdy bo się boi)". I nie wiem jak niby masz się zniżyć do mojego poziomu, skoro mój jest wyższy. Udowadnia to twój styl pisania (nie starasz się być fajny? Jak będziesz pisał podanie o pracę to dyrektor fajnie cię spławi) i dziecięce teksty typu "ja bym im nawrzucał". Jakbyś czytał inne posty to byś wiedział, czemu niektórzy mają ostatnio lagi, światłowody to bardzo zaawansowana technologia, ty oczywiście zrobiłbyś to idealnie, ale ci się nie chce :< Poza tym nie zauważyłeś, że udziela się tu dużo mniej osób? Sam to zinterpretuj. Tak samo sądzą ludzie na tym forum? A masz dowód? Spytajmy przeciętnego użytkownika forum.tibia.pl czy MM to partacze, ciekawe jak odpowie. Gówno ci do tego gdzie pracuje mój ojciec, pocieszę cię tylko, że nie w MM, bo inaczej cierpiałbyś dłużej. I jaki problem? Bo ja nie widzę. To ty masz problem, że wymyślasz rzeczy wyssane z palca. Dowody, argumenty PLX, albo zamilcz. O zamachu na prezydenta wcale się nie ośmieszyłem, był to przykład, jak byś się zachował. To ty się ośmieszasz poruszając temat moich rodziców. Jestem mądry, na pewno mądrzejszy od ciebie. I żaden z moich kolegów nie ma problemów z MM. A format czasem może pomóc, jak nie wiesz to się nie wypowiadaj na ten temat. Ale ty po prostu zazdrościsz, bo inni mieli lagi przez wirusy, a ty masz bo rodzice taką prośbę złożyli do MM, bo chcą żeby coś z ciebie wyrosło (to było napisane na twoim poziomie).

Ogólnie to żal, ból i rozpacz. Jak coś ode mnie chcesz to na priv, choć możesz i tu, chętnie jeszcze bardziej cię ośmieszę.

@up: "nie chce mi się zaglądać parę stron wcześniej".
jasiu mowie to takich tepakow jak ty i gnebie na zywca odrazu... depcze jak szmaty wiec japson... twoj stary moze byc nawet tym swiatlowodem i tak mi chuja zrobi bo i tak bedzie nikim, moze byc nawet spadochroniarzem i zleciec mi na dach to mu najebie przy okazji, nie potrzebuje pisac podania prace skoro mam ja stala.. jesli ci sie nie chce to mam to gdzies kumasz? poprostu japson b ty i ta twoja multimedia nie nadajecie sie do niczego... ostatni w multimedii powiedzieli mi ze maja jakas awarie haha od qrwa 4 czy ilu tam miesiecy ja maja? co za pierdolone pajace ... nadajesz sie do nich srorbet pewnie sorbet rbi u nich jako internauta i uspokaja ludzi na forum :d przestawiasz ich nowe technologie swiatlowdow? powiedz mi cos o nich albo skopjuj z wikipedi i pokaz aki jestes fajny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furiat Pokaż post
kurwa szaalu dostaje ja juz nie mowie o tej tibi ja mowie o KAZDEJ ONLINE GRZE KURWA MULTIMEDIA DLA MNIE TO PSY ( CI CO SIE ZAJMUJA LAGAMI ) jestem w*****ony masakrycznie z kazdym dniem coraz bardziej terraz jak widze kurwa kompa albo kurwa przechodze po olsztynie i widze jakis plakat multimedia wywieszony to zygac mi sie chce a jak jakies ulotki wysylaja do bloku to wy*******am te chujostwo do kosza zeby nikt inny nie bral uslugi MM jebac tych ****i i zamknij pizde CYTRYNOWY SORBET bo wiem ze zaraz to skomentujesz dziwko bedziesz zapewne pierdolil ze zale sie bo w Tibie grac nie moge a taka prawda ze NIC MI NIE CHODZI
PLACE ZA TEN JEBANY INTERNET I CO Z tEGO KURWA MAM? ze nie moge z niego korzystac? nie mow mi ze jak mam lagi to mam siedziec na youtube i inne bajery bo mi sie zle robi jak juz na to wchodze bo majac 3 miesiace lagi siedzialem ciagle na youtube...

wiesz ... maja awarie stary, badz ejszcze 12 miesiecy wyrozumialy to nastapi taki dzien ze normalnie sobie pograsz oni nas sprawdzaja mowie wam... kto wytrzyma najdluzej ten wygra

Ostatnio edytowany przez Slythia - 15-04-2009 o 09:34.
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 16:53   #1384
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

no no kto wytrwa najdluzej oni robia fillm pod stylem zagubieni przetrwaja najlepsi ;s a pozniej opubilkuja to w TVN albo TVN TRWAM i chuj ;d
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 17:01   #1385
Krzemyk
Użytkownik Forum
 
Krzemyk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2006
Lokacja: Gorzów

Posty: 564
Stan: Niegrający
Send a message via Skype™ to Krzemyk
Domyślny

To ja już wolę zostać wyrzucony z programu ale mieć normalny internet XD
__________________
Krzemyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 18:06   #1386
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

krzemyk tez widze gorzow
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 18:52   #1387
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Furiat Pokaż post
kurwa szaalu dostaje ja juz nie mowie o tej tibi ja mowie o KAZDEJ ONLINE GRZE KURWA MULTIMEDIA DLA MNIE TO PSY ( CI CO SIE ZAJMUJA LAGAMI ) jestem w*****ony masakrycznie z kazdym dniem coraz bardziej terraz jak widze kurwa kompa albo kurwa przechodze po olsztynie i widze jakis plakat multimedia wywieszony to zygac mi sie chce a jak jakies ulotki wysylaja do bloku to wy*******am te chujostwo do kosza zeby nikt inny nie bral uslugi MM jebac tych ****i i zamknij pizde CYTRYNOWY SORBET bo wiem ze zaraz to skomentujesz dziwko bedziesz zapewne pierdolil ze zale sie bo w Tibie grac nie moge a taka prawda ze NIC MI NIE CHODZI
PLACE ZA TEN JEBANY INTERNET I CO Z tEGO KURWA MAM? ze nie moge z niego korzystac? nie mow mi ze jak mam lagi to mam siedziec na youtube i inne bajery bo mi sie zle robi jak juz na to wchodze bo majac 3 miesiace lagi siedzialem ciagle na youtube...
Wcale tak nie napisze, napisałem już wcześniej że wcale mnie nie bawi to że macie lagi. Ale opanujcie się trochę, bo takie przeklinanie non stop na pewno nie pomoże... Po prostu miejcie świadomość że jesteście lepsi od tych lapsów i tyle A wasi rodzice coś interweniowali u nich?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mario-1987 Pokaż post
jasiu mowie to takich tepakow jak ty i gnebie na zywca odrazu... depcze jak szmaty wiec japson... twoj stary moze byc nawet tym swiatlowodem i tak mi chuja zrobi bo i tak bedzie nikim, moze byc nawet spadochroniarzem i zleciec mi na dach to mu najebie przy okazji, nie potrzebuje pisac podania prace skoro mam ja stala.. jesli ci sie nie chce to mam to gdzies kumasz? poprostu japson b ty i ta twoja multimedia nie nadajecie sie do niczego... ostatni w multimedii powiedzieli mi ze maja jakas awarie haha od qrwa 4 czy ilu tam miesiecy ja maja? co za pierdolone pajace ... nadajesz sie do nich srorbet pewnie sorbet rbi u nich jako internauta i uspokaja ludzi na forum :d przestawiasz ich nowe technologie swiatlowdow? powiedz mi cos o nich albo skopjuj z wikipedi i pokaz aki jestes fajny
Nie jestem tępakiem, nie masz podstaw żeby mnie tak nazywać. Depczesz jak szmaty, ho ho. Napisałbym tu coś teraz, ale nie będę się zniżał do twojego poziomu, bo to tak jakbym skoczył z Mount Everest do Rowu Mariańskiego. Dalej wjeżdżasz na moich rodziców? Rób to dalej i ośmieszaj się dalej, poprawiasz mi nastrój, bo właśnie takie osoby jak ty są potrzebne do pracy w MPO Twoi rodzice są nikim, że cię poczęli, fajnie ci? Takie teksty najwyraźniej cię podniecają. I znów twoje bajeczki "co ty byś zrobił". Nie kituj, że masz pracę, bo ŻADEN dorosły człowiek nie pisze i nie zachowuje się jak ty. Może pomyliło ci się z podaniem do gimnazjum? Ta moja MM wcale nie jest moja, a że ja niby do niczego się nie nadaję? Hmm... W takim razie ty już dawno zostałeś spisany na straty. A jak ci się nie podoba jak oni pracują to załóż własną firmę, przecież to takie proste. "Pierdolone pajace", nie wiem skąd znasz takie słowa, chyba nauczyciele tak do was wołają w szkołach specjalnych. "Pewnie" to ty jesteś jakimś zmarnowanym plemnikiem który szlaja się po tym świecie i psuje zapach. Co do światłowodów, jakbyś czytał wszystkie posty, to byś wiedział, że już ktoś przede mną o tym wspomniał. Ale ty czytasz tylko moje posty, zakochałeś się we mnie? Od razu mówię, nie masz szans, wole być gejem niż zoofilem. Poza tym pisałeś że już nie będziesz się udzielał, to może ty jesteś dziewczyną, bo kobieta zmienną jest?

PRIV >>>
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 19:57   #1388
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 30
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

@Sorbet und Maro

Weźcie idźcie na pw albo na czat jakiś kurna. : \
Zaśmiecacie temat swoimi kłótniami.

@top

Dziś lagi przez cały dzień
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 20:02   #1389
Zego
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 07 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 155
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Antica
Domyślny

Ktos z was (nie pamiętam juz kto) ma jutro dostac nowy modem (poniedziałek)jesli po dostaniu go nie bedzie lagow niech napisze tutaj. Być może to wida modemów przestarzałe albo cos.
Zego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 20:20   #1390
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 30
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

Ja mam dopiero pół roku modem, więc czy jest on przestarzały?

Kurna naczytałem się historii o excalibugach, winged helmetach itp. itd. i aż chce się pograć w Tibie.
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 20:45   #1391
Panicz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2005
Lokacja: Olsztyn

Posty: 136
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Iridia
Poziom: ~
Poziom mag.: ~
Domyślny

to nie moze byc kwestja modemu......mysle ze problem jest bardziej zlozony i zwiazany z liczba odbiorcow multimedi....
......nasprzedawali uslug a nie sa w stanie zapewnic przepustowosci........dlatego w nocy przyspiesza,bo jest duzo mniej aktywnych odbiorcow....a szeregowy odbiorca to przegladacz stron www a nie wsciekly player on line....


obym nie mial racji ;p

i okazalo sie to usterka ,ktora zostanie usunieta...
Panicz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 20:55   #1392
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 30
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

Dziwne jest to, że ostatnio miałem prawie dwa tygodnie bez lagów.
Może próbują z tym coś robić, ale to takie mameje, że coś wolno im idzie.
Mi koleś nie umiał neta podłączyć. Powiedział, że mam za bardzo zawalonego kompa, a kiedy poszedł zauważyłem, że nie podłączył jednego kabla
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 21:24   #1393
Krzemyk
Użytkownik Forum
 
Krzemyk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2006
Lokacja: Gorzów

Posty: 564
Stan: Niegrający
Send a message via Skype™ to Krzemyk
Domyślny

@Mario
Ta xd

@topic
Dzisiaj udało mi się trochę pograć(tak z pół dnia)ale teraz wieczorem znowu się zaczyna...
__________________
Krzemyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 21:27   #1394
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Powiem tak: MM pod żadnym względem się nie wyróżnia. Nigdy nie widziałem reklamy MM w TV, gazecie, na zewnątrz, w ogóle nie pamiętam skąd się dowiedziałem o MM. Kilka lat temu miałem jakieś problemy i koleś przyszedł wymienić modem, okazało się to zbędne, po prostu główny odbiornik na moim osiedlu był lekko uszkodzony... A kasa za nowy modem poszła się...

To dla tych co myślą, że ubóstwiam (pracuję o.0?) MM.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 21:40   #1395
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 30
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

@up

Dzięki CI PANIE !!!
Podał nam rozwiązanie problemu pod nos. Po prostu w tych kilku miastach i na tych kilkudziesięciu osiedlach są lekko uszkodzone głowne odbiorniki.
No i wszystko jasne.

ty tytyyt thx thx już zabieram się za naprawe głównego odbiornika
; *** <kiss> <kiss> <kiss> thx !!!!!11111oneoneoneelevenzeinelf

Ostatnio edytowany przez pentagram - 18-01-2009 o 21:43.
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 22:16   #1396
RineQ
Użytkownik Forum
 
RineQ's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2006

Posty: 29
Domyślny

pentagram czy to ma byc ironia z twojej strony ;d? bo nie kminie.
RineQ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 18-01-2009, 22:20   #1397
Vavi
Użytkownik Forum
 
Vavi's Avatar
 
Data dołączenia: 23 05 2008
Lokacja: Gdynia
Wiek: 31

Posty: 162
Stan: Na Emeryturze
Imię: Vavi
Gildia: Kumple
Vavi ma numer GG 1304842
Domyślny

Ja, Rafał Jachimowicz, użytkownik MM z Gdyni, łączę się z wami wszystkimi w bólu [']
__________________
"Nie wolno się bać, strach zabija duszę[...]"

"Choć droga jest bez końca, Pozornie bez znaczenia
Mniemam, że mam powody, By drogi swej nie zmieniać."
Vavi jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 08:28   #1398
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez pentagram Pokaż post
@up

Dzięki CI PANIE !!!
Podał nam rozwiązanie problemu pod nos. Po prostu w tych kilku miastach i na tych kilkudziesięciu osiedlach są lekko uszkodzone głowne odbiorniki.
No i wszystko jasne.

ty tytyyt thx thx już zabieram się za naprawe głównego odbiornika
; *** <kiss> <kiss> <kiss> thx !!!!!11111oneoneoneelevenzeinelf
hahahah, ja "wezne" kombinerki i ide z toba, podaj czas i godzine
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 08:29   #1399
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Wcale tak nie napisze, napisałem już wcześniej że wcale mnie nie bawi to że macie lagi. Ale opanujcie się trochę, bo takie przeklinanie non stop na pewno nie pomoże... Po prostu miejcie świadomość że jesteście lepsi od tych lapsów i tyle A wasi rodzice coś interweniowali u nich?



Nie jestem tępakiem, nie masz podstaw żeby mnie tak nazywać. Depczesz jak szmaty, ho ho. Napisałbym tu coś teraz, ale nie będę się zniżał do twojego poziomu, bo to tak jakbym skoczył z Mount Everest do Rowu Mariańskiego. Dalej wjeżdżasz na moich rodziców? Rób to dalej i ośmieszaj się dalej, poprawiasz mi nastrój, bo właśnie takie osoby jak ty są potrzebne do pracy w MPO Twoi rodzice są nikim, że cię poczęli, fajnie ci? Takie teksty najwyraźniej cię podniecają. I znów twoje bajeczki "co ty byś zrobił". Nie kituj, że masz pracę, bo ŻADEN dorosły człowiek nie pisze i nie zachowuje się jak ty. Może pomyliło ci się z podaniem do gimnazjum? Ta moja MM wcale nie jest moja, a że ja niby do niczego się nie nadaję? Hmm... W takim razie ty już dawno zostałeś spisany na straty. A jak ci się nie podoba jak oni pracują to załóż własną firmę, przecież to takie proste. "Pierdolone pajace", nie wiem skąd znasz takie słowa, chyba nauczyciele tak do was wołają w szkołach specjalnych. "Pewnie" to ty jesteś jakimś zmarnowanym plemnikiem który szlaja się po tym świecie i psuje zapach. Co do światłowodów, jakbyś czytał wszystkie posty, to byś wiedział, że już ktoś przede mną o tym wspomniał. Ale ty czytasz tylko moje posty, zakochałeś się we mnie? Od razu mówię, nie masz szans, wole być gejem niż zoofilem. Poza tym pisałeś że już nie będziesz się udzielał, to może ty jesteś dziewczyną, bo kobieta zmienną jest?

PRIV >>>

ok dziecię, sorry ale nie czytalem calego
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 19-01-2009, 12:20   #1400
Zego
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 07 2007
Lokacja: Gdynia

Posty: 155
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Antica
Domyślny

Dzis rano niemialem lagow aż do 12 punktualnie o 12:00 zlagowalo mnie i lipa;/
Zego jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 05:24.


Powered by vBulletin 3