Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 20-01-2009, 16:27   #1421
pyzio2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 05 2004

Posty: 106
Stan: Aktywny Gracz
Imię: :)
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: xxx
Skille: xx
Poziom mag.: x
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
@up: A czy ja gdzieś napisałem, że nie zasługujecie / cieszę się że nie macie? No właśnie...

@Do hołoty, która przyczepiła się do posta z odbiornikiem.

Czy ja gdzieś napisałem, że wy też macie ten problem? Czy napisałem, że to WAM pomoże? Napisałem, że to było KILKA LAT TEMU. Ale wy kurwa jak zwykle musicie się do czegoś przyczepić, niewyżyci jesteście? Widzę, że na serio mamy tu do czynienia z samymi dziećmi z podstawówki, bo nikt z was nie ma opanowanego czytania ze zrozumieniem, a uczyli tego właśnie w podstawówce. Cokolwiek będzie napisane to wy to przekręcicie, wymyślicie swoje bajeczki, podbudujecie sobie ego. Wcześniej się z was naśmiewałem, nie pasowało. Przybrałem taktykę pokoju - nie pasuje. Więc wracam do wyśmiewania i języka dzieci ulicy jakim dysponujecie.

Więc cieszę się że wam nie działa dobrze internet, może koło 40stki wyrosną z was ludzie, łachudry.
sam piszesz ze sie nasmiewales ?? czyli co nasmiewales sie ale nie cieszyles czy jak to jest ??
pyzio2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 20-01-2009, 19:02   #1422
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 30
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
@up: A czy ja gdzieś napisałem, że nie zasługujecie / cieszę się że nie macie? No właśnie...

@Do hołoty, która przyczepiła się do posta z odbiornikiem.

Czy ja gdzieś napisałem, że wy też macie ten problem? Czy napisałem, że to WAM pomoże? Napisałem, że to było KILKA LAT TEMU. Ale wy kurwa jak zwykle musicie się do czegoś przyczepić, niewyżyci jesteście? Widzę, że na serio mamy tu do czynienia z samymi dziećmi z podstawówki, bo nikt z was nie ma opanowanego czytania ze zrozumieniem, a uczyli tego właśnie w podstawówce. Cokolwiek będzie napisane to wy to przekręcicie, wymyślicie swoje bajeczki, podbudujecie sobie ego. Wcześniej się z was naśmiewałem, nie pasowało. Przybrałem taktykę pokoju - nie pasuje. Więc wracam do wyśmiewania i języka dzieci ulicy jakim dysponujecie.


Jak narazie to ty się wszystkich czepiasz.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
Więc cieszę się że wam nie działa dobrze internet, może koło 40stki wyrosną z was ludzie, łachudry.
Do 40stki to nam neta naprawią może.

Ostatnio edytowany przez pentagram - 20-01-2009 o 19:04.
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 19:58   #1423
Szyszkati
Użytkownik Forum
 
Szyszkati's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2007
Lokacja: Gdynia
Wiek: 32

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Exusu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Last Hope
Świat: Menera
Poziom: 168
Skille: 105/78
Poziom mag.: 24
Domyślny

Znowu lagi hooy im w dup* bo se dalej nic z tego pijawki nie robią. -.-
Szyszkati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 20:34   #1424
Litin_Kaire
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007

Posty: 321
Profesja: Elite Knight
Gildia: Silent Force
Świat: Candia
Poziom: 300
Poziom mag.: 10
Domyślny

A no lagi.. cóż zrobić. W piątek ma być technik, czekam na niego
Litin_Kaire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 21:04   #1425
MordercaCienia
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 08 2007
Wiek: 34

Posty: 123
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: -
Świat: Askara
Poziom: 104
Skille: 89/60
Poziom mag.: 19
Domyślny

u mnie juz byl w piatek, cos tam porobil, a w poniedzialek dostalem nowy modem

od niedzieli do dzis do 18 nie bylo lagow, od 18 do 18:20 znowu lagowalo. Niby tylko 20 minut ale mnie to strasznie w*****a, bo to znaczy, ze problem nie zostal rozwiazany...
__________________
Every man dies
not every man
really lives...
MordercaCienia jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 22:25   #1426
demoninator
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 01 2006

Posty: 402
Stan: Niegrający
Profesja: Brak (Rookgaard)
Domyślny

A ja jakoś o dziwo nie mam lagów xd może coś zrobili
demoninator jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 22:42   #1427
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

jutro do mnie typ z MM przychodzi i mam wyjebane jutro tak bede go trzymal az powie mi dlaczego mamy lagi ;] bo naprawic to z miejsca nie naprawi chce znac dokladny powod a nie ze klada swiatlowody czy jakos tak
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 20-01-2009, 23:48   #1428
Mario-1987
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 27 12 2008
Lokacja: Gorzów Wlkp

Posty: 44
Stan: Na Emeryturze
Imię: x
Profesja: Paladin
Świat: nerana
Poziom: x
Skille: xx / xx
Poziom mag.: xx
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez CytrynowySorbet Pokaż post
@up: A czy ja gdzieś napisałem, że nie zasługujecie / cieszę się że nie macie? No właśnie...

@Do hołoty, która przyczepiła się do posta z odbiornikiem.

Czy ja gdzieś napisałem, że wy też macie ten problem? Czy napisałem, że to WAM pomoże? Napisałem, że to było KILKA LAT TEMU. Ale wy kurwa jak zwykle musicie się do czegoś przyczepić, niewyżyci jesteście? Widzę, że na serio mamy tu do czynienia z samymi dziećmi z podstawówki, bo nikt z was nie ma opanowanego czytania ze zrozumieniem, a uczyli tego właśnie w podstawówce. Cokolwiek będzie napisane to wy to przekręcicie, wymyślicie swoje bajeczki, podbudujecie sobie ego. Wcześniej się z was naśmiewałem, nie pasowało. Przybrałem taktykę pokoju - nie pasuje. Więc wracam do wyśmiewania i języka dzieci ulicy jakim dysponujecie.

Więc cieszę się że wam nie działa dobrze internet, może koło 40stki wyrosną z was ludzie, łachudry.
tej sorbet jaśku... skoncz pierdolic o przekrecaniu, sam niejednokrotnie przekrecales moje zdania i wnioskowales czy tak przypuszczales co ze mnie wyrosnie wiec nie pierdol ze jestes taki znakomity b juz sie zygac chce... ide sie zesrac bb
Mario-1987 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 01:38   #1429
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

No patrz inni jakoś to przecierpieli i tego nie skomentowali, ale ty nie mogłeś cicho siedzieć, obrzydły sierściuchu? Nikt cię tu nie chce!!!!!!!!!!111 ;\\\\\\\\////////
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 14:46   #1430
pyzio2
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 10 05 2004

Posty: 106
Stan: Aktywny Gracz
Imię: :)
Profesja: Elite Knight
Świat: Morgana
Poziom: xxx
Skille: xx
Poziom mag.: x
Domyślny

u mnie zdarzaja sie freezy co jakis czas aczkolwiek gra nawet plynnie chodzi
pyzio2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 16:58   #1431
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

no wlasnie byl u mnie technik ja mu mowie ze problemy z kazda gra online a on mowi "no cos u nas tam z grami nie dobrze musze przedzwonic do glownego typa jakiegos( nie pamietam juz jakiego) i porozmawiac z nimi w tej sprawie posprawdzal pare rzeczy i mowi bym mu pokazal jakas gre a ja wzialem mu tibie pokazalem bo najszybciej wchodzi itp i lagi byly a on mowi ze u mnie w bloku moze przedziela nas tam gdzies itp posprawdzal parametry i poszedl aa i jeszcze ping sprawdzil i takie tam rzeczy i przyznal racje ze ich wina
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 18:04   #1432
Litin_Kaire
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007

Posty: 321
Profesja: Elite Knight
Gildia: Silent Force
Świat: Candia
Poziom: 300
Poziom mag.: 10
Domyślny

Kurwa, takie lagi ze runek sie nie da robic -.-
Co te pleby robia z tym netem to ja juz totalnie nie wiem.. Transfery ostatnio tez sa zajebiste.. 12kb/s ! Coraz lepiej =] Bedzie u mnie pan technik, to sie zapytam czy jest mozliwosc zerwania umowy, z winy multimedii.. Bo tak to kurwa byc nie moze, nie mam zamiaru czekac do listopada na nowy internet -.-
Litin_Kaire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 18:40   #1433
Moroxs
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 19 06 2006
Lokacja: Gdynia

Posty: 13
Imię: Moroxs
Profesja: Paladin
Gildia: brak
Świat: Guardia
Poziom: 62
Skille: 82
Poziom mag.: 18
Domyślny

ja mam lagi nic nie pomaga, gram na blue connect'cie i jakos daje rade nieraz sa mini lagi ale da sie grac a na mm to max 5 krokow robie i end ;D
Moroxs jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 19:55   #1434
pentagram
Zbanowany
 
pentagram's Avatar
 
Data dołączenia: 29 11 2005
Wiek: 30
Wpisy bloga: 1

Posty: 75
Domyślny

oni som gupi : < << < < < < <
pentagram jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 19:57   #1435
Szyszkati
Użytkownik Forum
 
Szyszkati's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2007
Lokacja: Gdynia
Wiek: 32

Posty: 179
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Exusu
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Last Hope
Świat: Menera
Poziom: 168
Skille: 105/78
Poziom mag.: 24
Domyślny

Ja 2x dzień z rzędu lagi. Jak będę dzwonić to tak jak Litin będę prosić o zerwanie umowy z ich winy, bo to nie jest już śmieszne tylko irytujące, żeby 4 miesiące pierdolić sie z tym problemem.

Down@

Mnię to nie obchodzi niech se zwiekszają ale nie kosztem innych użytkownków bo to jest nie fair. A tak w ogóle to im wiecznie coś siadało taka z ich 'niedorobiona' firma. Ja bym zmienił ich nazwe na Multisyf SA na pewno dużo klientów by przyciągneło.

Ostatnio edytowany przez Szyszkati - 21-01-2009 o 20:37.
Szyszkati jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 20:35   #1436
BigSmokePL
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

A mi sie wydaje że nasz problem z lagami skończy sie dnia 24 Lutego (moze troszke pozniej)...
Dlaczego tak sądze???..
Ponieważ ten klopot maja wszyscy uzytkownicy internetu wykupionego w multimedi...a nasze LaGi....zaczeły sie po wprowadzeniu oferty przyspieszania internetu , czyli od 23.00 do 11.00 rano mamy wieksza predkosc internetu razy 2
tylko ze zwiekszaja nam internet w nocy a zeby nie stracic zbyt duzej ilosci pieniedzy zmniejszaja predkosc naszego lacza w dzien w dzien ;p

Ale oczywiscie moge sie mylic to sa tylko moje przypuszczenia ^^..
  Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 20:58   #1437
Litin_Kaire
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 08 08 2007

Posty: 321
Profesja: Elite Knight
Gildia: Silent Force
Świat: Candia
Poziom: 300
Poziom mag.: 10
Domyślny

Mylisz sie bo u mnie lagi zaczely sie jakos na poczatku wrzesnia.. Dlugo przed promocja 2x szybszy internet w nocy.. Wiec to co piszesz odpada ;]
Litin_Kaire jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 22:21   #1438
Furiat
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 11 01 2009

Posty: 30
Domyślny

no ja mam nadzieje ze do konca next tygodnia bedzie wszystko dobrze ze naprawde technik zadzwoni tam do nich co sie zajmuja tymi rzeczami i naprawia to w moim regionie
Furiat jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 22:38   #1439
Krzemyk
Użytkownik Forum
 
Krzemyk's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2006
Lokacja: Gorzów

Posty: 564
Stan: Niegrający
Send a message via Skype™ to Krzemyk
Domyślny

Mi też lagi zaczęły się we wrześniu.Najpierw przez 3 tygodnie nie można było przejść 1 sqm,później trochę spokoju,a teraz znowu syff(chociaż czasami da się pograć z 10-20 min po czym laguje, już się 2 razy tak wyjebałem i poszło 200k na aol i blessy i to nie moim charem XD)Ogólnie to kiedyś była to dobra firma ale teraz jebią i to ostro... No cóz = /
__________________
Krzemyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 21-01-2009, 22:41   #1440
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez BigSmokePL Pokaż post
A mi sie wydaje że nasz problem z lagami skończy sie dnia 24 Lutego (moze troszke pozniej)...
Źle ci się wydaje. Nie oczekuj cudów, że coś się poprawi w bliskiej przyszłości, i nie mówię tego złośliwie tylko oceniam dotychczasowe nędzne efekty ich starań.

Cytuj:
Ponieważ ten klopot maja wszyscy uzytkownicy internetu wykupionego w multimedi...
Haha chyba śnisz. Może ćwiartka klientów MM ma ten problem, bo gdyby wszyscy mieli, to nie było by już czegoś takiego jak MM.

Cytuj:
a nasze LaGi....zaczeły sie po wprowadzeniu oferty przyspieszania internetu ,
Nieprawda, bo dużo wcześniej. Dużo dużo.

Cytuj:
czyli od 23.00 do 11.00 rano mamy wieksza predkosc internetu razy 2
tylko ze zwiekszaja nam internet w nocy a zeby nie stracic zbyt duzej ilosci pieniedzy zmniejszaja predkosc naszego lacza w dzien w dzien ;p
Żałośnie głupie. To tak jakby w jakimś supermarkecie mleko w dzień kosztowało 3 zł, a w nocy 5. Po co by dawali ten 2x internet skoro nie mieliby na to środków? I mieli by obniżać za to w dzień? Chyba wiadomo, co wybrałby przeciętny użytkownik.

Cytuj:
Ale oczywiscie moge sie mylic to sa tylko moje przypuszczenia ^^..
Możesz się mylić i właśnie to robisz Więc nie wymyślaj już bajek
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 08:49.


Powered by vBulletin 3