Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Updates

Notki

Updates Forum zawiera wszelkie informacje o najnowszym update oraz pod fora z informacjami o byłych update.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 24-11-2008, 19:56   #161
Filet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2007

Posty: 20
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats Pokaż post
*celowanie z run (zarówno ofensywne jak i lecznicze) jak w "starej Tibii" 7.4/7.5
*klimat z tamtych czasów
*konieczność większej znajomości jęz. ang. by odepchnąć od gry gówniarzy (7-10 latków, a nawet starszych jeśli to konieczne )
*wywalenie różdżek!, soft bootsów, armów+3 itp i innego syfu, który narodził się po updacie 7.6
*bardziej skomplikowane questy/zagadki ale takie, by nawet rozwiązując je kilka miesięcy mieć z nich nagrodę (a nie wymyślone questy na przedmioty ze skarbca pod Kazzo)
*serwery na więcej niż 950 graczy
1. Hmm, dla Ciebie Tibia miała klimat za czasów wersji 7.4/7.5, a dla kogoś innego teraz ma 'to coś'
2. Niech sobie grają, co Ci oni przeszkadzają? Można to ignorować przecież.
3. Akurat w tych armorach itp. widzę pozytywy same.
4. Tu muszę się po części zgodzić. Z drugiej strony, nie czytajmy spoilerów
5 Z tego co mi wiadomo, serwery potrafią bez problemów utrzymać ponad 1000 graczy.

Ostatnio edytowany przez Filet - 24-11-2008 o 19:57.
Filet jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-11-2008, 20:17   #162
Kijos
Zbanowany
 
Data dołączenia: 09 02 2008

Posty: 253
Domyślny

tibie 7.6 . . .
Kijos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2008, 20:29   #163
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Filet Pokaż post
1. Hmm, dla Ciebie Tibia miała klimat za czasów wersji 7.4/7.5, a dla kogoś innego teraz ma 'to coś'
2. Niech sobie grają, co Ci oni przeszkadzają? Można to ignorować przecież.
3. Akurat w tych armorach itp. widzę pozytywy same.
4. Tu muszę się po części zgodzić. Z drugiej strony, nie czytajmy spoilerów
5 Z tego co mi wiadomo, serwery potrafią bez problemów utrzymać ponad 1000 graczy.
AD1
W takim razie niech stworzą serwer wersja 7.5. Zobaczyłbyś ile playerów by tam chciało grać...moim zdaniem 90% tych, którzy zaczynali grać 3-4 lata temu.
AD2
Chodzi o tych jak ich nazwałem gówniarzy? Oczywiście, grać mogą o ile coś sobą reprezentują (tzn style grania), a nie jak to się zwykło mówić n00bią...
AD3/4
Przez nie Tibia traci klimat i staje się wyścigiem szczurów. "Wow! Już niedługo założę ten super armor dzięki któremu będę mógł zabić dwarf guarda solo! Jupi"
Kiedyś chcąc mieć super armor to miałeś go po ciężkich dniach expienia, robienia loota, sprzedawania tego całego syfu i zbierania kasy przez kupę czasu. Albo miałeś farta. Tak samo z expieniem różdżkami. Kiedyś chcą expić magiem trzeba było mieć
a)chęci
b)kasę na runki bądź czas by samemu je wytworzyć
c)zdolności manualne
d)trochę cierpliwości
Teraz wszystko przychodzi samo. Itemy też (z banalnych podczas grania grupą) questów, których spoilery są góra po tygodniu od updatu na jakiejś "fanowskiej" stronce.
AD5
To dlaczego max playerów na serwerze to chyba ledwo powyżej 960? Już nie pamiętam jakim.
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2008, 20:42   #164
Filet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 06 2007

Posty: 20
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats Pokaż post
AD1
W takim razie niech stworzą serwer wersja 7.5. Zobaczyłbyś ile playerów by tam chciało grać...moim zdaniem 90% tych, którzy zaczynali grać 3-4 lata temu.
AD2
Chodzi o tych jak ich nazwałem gówniarzy? Oczywiście, grać mogą o ile coś sobą reprezentują (tzn style grania), a nie jak to się zwykło mówić n00bią...
AD3/4
Przez nie Tibia traci klimat i staje się wyścigiem szczurów. "Wow! Już niedługo założę ten super armor dzięki któremu będę mógł zabić dwarf guarda solo! Jupi"
Kiedyś chcąc mieć super armor to miałeś go po ciężkich dniach expienia, robienia loota, sprzedawania tego całego syfu i zbierania kasy przez kupę czasu. Albo miałeś farta. Tak samo z expieniem różdżkami. Kiedyś chcą expić magiem trzeba było mieć
a)chęci
b)kasę na runki bądź czas by samemu je wytworzyć
c)zdolności manualne
d)trochę cierpliwości
Teraz wszystko przychodzi samo. Itemy też (z banalnych podczas grania grupą) questów, których spoilery są góra po tygodniu od updatu na jakiejś "fanowskiej" stronce.
AD5
To dlaczego max playerów na serwerze to chyba ledwo powyżej 960? Już nie pamiętam jakim.
1. Po chwili zaczęli by wszyscy narzekać, że się nic nie zmienia itp.
2. Się zgodzić muszę
3. Co do questów. Nikt nam naprawdę nie karze czytać tych spoili. To już zależy od nas czy idziemy na łatwiznę, czy próbujemy zachować jakikolwiek klimat RPG. Zresztą kiedyś questy też trudne nie były.
5. Harmonia - 1019, Nerana - 1011, Menera - 1012, Luminera - 1015, Pacera - 1000, Astera - 1015, Calmera - 1005, Candia - 1031, Celesta - 1001

Takie przykłady, nie wiem czy są inne serwery, na których grało ponad 1k osób. Mogło by być więcej ale w Tibie nie gra aż tyle osób.
Filet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2008, 21:00   #165
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Filet Pokaż post
1. Po chwili zaczęli by wszyscy narzekać, że się nic nie zmienia itp.
2. Się zgodzić muszę
3. Co do questów. Nikt nam naprawdę nie karze czytać tych spoili. To już zależy od nas czy idziemy na łatwiznę, czy próbujemy zachować jakikolwiek klimat RPG. Zresztą kiedyś questy też trudne nie były.
5. Harmonia - 1019, Nerana - 1011, Menera - 1012, Luminera - 1015, Pacera - 1000, Astera - 1015, Calmera - 1005, Candia - 1031, Celesta - 1001

Takie przykłady, nie wiem czy są inne serwery, na których grało ponad 1k osób. Mogło by być więcej ale w Tibie nie gra aż tyle osób.
AD1
Właśnie z mojego punktu widzenia wynika, że nie. Ten serwer powstałby po to by grali na nim fani starszej wersji gry (jak ja), którym do szczęścia nic więcej nie jest potrzebne prócz tego, co oferował update 7.5. Jedynym mankamentem mogły być wciąż te same tereny i zaliczone wszystkie questy. To akurat można by dodać, ale nic więcej bo wtedy na nowo tworzyłaby się Tibia 7.5+
AD3
By stworzyć odpowiedni klimat moim zdaniem questy powinny być na tyle trudne, by myśleć jak je wykonać przez długi czas. By motywowały do kolejnego odpalenia Tibii. Nawet tak trudne by zastanawiać się nad nimi także podczas niegrania w Tibię. Questy łatwe też powinny występować, ale chociaż w takiej formie jak napisałem kilka postów wyżej.
AD5
Faktycznie, racja. Są serwery, na których liczba graczy była większa niż 1000. Albo jest to moje niedopatrzenie, albo już tak dawno nie wchodziłem w statystyki poszczególnych serwerów. Ale zauważ, że teraz największa liczba graczy na serwerach non-pvp to ok 955. Na tych właśnie serwerach liczba graczy kiedyś pewnego dnia wynosiła 1000+. Teraz nie da się jej przekroczyć, z racji kolejek (ogromnych), występującymi dniami i nocami. Co z tego wynika. Być może w czasie pobicia rekordu graczy w danym momencie na danym serwerze, programiści aktywowali nowe cuda, które w tym pomóc miały za zadanie.
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2008, 21:03   #166
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

AD1
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats Pokaż post
W takim razie niech stworzą serwer wersja 7.5. Zobaczyłbyś ile playerów by tam chciało grać...moim zdaniem 90% tych, którzy zaczynali grać 3-4 lata temu.
Nie zauwazasz jednej bardzo waznej rzeczy - tego ilu graczy przybylo i jak wygladaja ci nowi. Co z tego ze stworza nowy serwer/ serwery 7.6 czy tam 6.9 skoro zapcha sie tymi samymi debilami od ktorych probujesz uciec ? Wiekszosc z nich nie jest przywiazana na stale do najnowszych wersji butterflyiami, mozliwoscia plywania czy expienia na chakoyach, jesli beda mogli - beda rznac glupa gdzie indziej.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats Pokaż post
"Wow! Już niedługo założę ten super armor dzięki któremu będę mógł zabić dwarf guarda solo! Jupi"
Kiedyś chcąc mieć super armor to miałeś go po ciężkich dniach expienia, robienia loota, sprzedawania tego całego syfu i zbierania kasy przez kupę czasu.
Bo sprzet byl znacznie rzadszy bo ludzie krocej grali i wieksze byly koszty jego uzyskania. Komorki tez kiedys mieli nieliczni, placili za nie jak za mokre zboze a do tego nosili je w neseserach bo w kieszeni sie nie miescily. To, ze teraz sie spopularyzowaly to wynik dzialania rynku, a nie bron boze obnizenia ich jakosci tak zeby kazdy plebs mogl miec jedna.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats Pokaż post
Tak samo z expieniem różdżkami. Kiedyś chcą expić magiem trzeba było mieć
a)chęci
b)kasę na runki bądź czas by samemu je wytworzyć
c)zdolności manualne
d)trochę cierpliwości
zgodze sie z cierpliwoscia, zdolnosci manualne nie byly potrzebne zadne ( skoro wiekszosc czasu spedzalo sie farmiac kase na rotach/ minosach z warhammerem a powerowalo sie z reguly w obecnosci blokera ), runkami expilo sie w takich miejscach ze z reguly, przy sytuacji panujacej na rynku, wychodzilo sie znacznie na plus. Checi ( a takze spora dawke sadomasochizmu ) trzeba bylo miec takie same jak i do knighta, ktory dziwnym trafem z bardzo wysokimi skillami dzieki krotkowzrocznosci Cipsoftu mogl sobie poexpic na guardach i w niektorych przypadkach na OF.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2008, 21:08   #167
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Przez nie Tibia traci klimat i staje się wyścigiem szczurów. "Wow! Już niedługo założę ten super armor dzięki któremu będę mógł zabić dwarf guarda solo! Jupi"
Cytuj:
Kiedyś chcąc mieć super armor to miałeś go po ciężkich dniach expienia, robienia loota, sprzedawania tego całego syfu i zbierania kasy przez kupę czasu
Przecież to jest to samo. Kiedyś też sobie myślałeś, że już niedługo założysz jakis super armor ;s
  Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2008, 21:17   #168
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Przecież to jest to samo. Kiedyś też sobie myślałeś, że już niedługo założysz jakis super armor ;s
Nie to samo. Wyrwałeś sens zdania z kontekstu. W tym pierwszym cytowanym fragmencie mojej wypowiedzi chodziło o itemy, którymi karmią na twórcy gry za banalne jak już napisałem questy, a w drugim fragmencie chodziło o itemy, na które musieliśmy "zapracowac" Przez mozolne zbieranie kasy, na to by je kupić. Na początkowym stadium rozgrywki w zasadzie nie było szans na zdobycie cennego itemu w inny sposób (w zasadzie...).
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals
Pirate Cutthroats jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2008, 21:29   #169
Pirate Cutthroats
Użytkownik Forum
 
Pirate Cutthroats's Avatar
 
Data dołączenia: 05 08 2006
Wiek: 34

Posty: 386
Stan: Niegrający
Świat: Real life
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Nie zauwazasz jednej bardzo waznej rzeczy - tego ilu graczy przybylo i jak wygladaja ci nowi. Co z tego ze stworza nowy serwer/ serwery 7.6 czy tam 6.9 skoro zapcha sie tymi samymi debilami od ktorych probujesz uciec ? Wiekszosc z nich nie jest przywiazana na stale do najnowszych wersji butterflyiami, mozliwoscia plywania czy expienia na chakoyach, jesli beda mogli - beda rznac glupa gdzie indziej.
Myślisz, że ci debile specjalnie grają w Tibię, by uprzykrzać życie innym. Wydaje mi się, że masz na myśli nowych lub dzieci, którzy moim zdaniem bez wszystkich "wylazków" updatów 7.5+ "nie przeżyją". W takim razie po co mieliby się pchać gdzieś, gdzie zimno, ciemno i do domu daleko? Oczywiście jacyś kretyni by się znaleźli, którzy maksymalnie próbowali by popsuć rozgrywkę normalnym graczom, ale chyba byliby w mniejszym odsetku niż na tych serwach 8.30

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
Bo sprzet byl znacznie rzadszy bo ludzie krocej grali i wieksze byly koszty jego uzyskania. Komorki tez kiedys mieli nieliczni, placili za nie jak za mokre zboze a do tego nosili je w neseserach bo w kieszeni sie nie miescily. To, ze teraz sie spopularyzowaly to wynik dzialania rynku, a nie bron boze obnizenia ich jakosci tak zeby kazdy plebs mogl miec jedna.
Rzadszy? Tzn potwory dropiły dany item rzadziej niż teraz. Jakoś to do mnie nie przemawia. Spójrz chociażby na stare screeny z huntów EO i jego kolegów. Po kilku godzinach (kilkunastu) miał całkiem ładny zestawik na wystawkę do nowego domu na Edron. Krócej grali? Nie wydaje mi się. Nie mam jak tego udowodnić, ale po prostu wiem, że tak nie jest. Przynajmniej te osoby, które jakoś tam w grze poznałem/obserwowałem tak nie robiły. Niektórzy mieli małe maratony z Tibią.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vil Pokaż post
zgodze sie z cierpliwoscia, zdolnosci manualne nie byly potrzebne zadne ( skoro wiekszosc czasu spedzalo sie farmiac kase na rotach/ minosach z warhammerem a powerowalo sie z reguly w obecnosci blokera ), runkami expilo sie w takich miejscach ze z reguly, przy sytuacji panujacej na rynku, wychodzilo sie znacznie na plus. Checi ( a takze spora dawke sadomasochizmu ) trzeba bylo miec takie same jak i do knighta, ktory dziwnym trafem z bardzo wysokimi skillami dzieki krotkowzrocznosci Cipsoftu mogl sobie poexpic na guardach i w niektorych przypadkach na OF.
Nie potrzebne zdolności manualne? Owszem, o ile jak już napisałeś udawali knighta bijąc różnego rodzaju syf z Warhammera. Jeśli chcieli poexpić tak by szybko wbić dany poziom lub dla konkretnego lootu musieli użyć run. Wcelować nierzadko było naprawdę trudno. Sam na swojej skórze się o tym przekonał i utwierdziło mnie to w przekonaniu by grać jednak knightem. Od tamtej pory, tylko kilka tygodni grałem druidem.
__________________
Cytuj:
Gugo Blood [47]: twoja stara pije wode po pierogach
Cytuj:
Coconut Almighty [20]: this game is for young old and prehistoricals

Ostatnio edytowany przez Pirate Cutthroats - 24-11-2008 o 21:30.
Pirate Cutthroats jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2008, 22:29   #170
Mydelniczek
Użytkownik Forum
 
Mydelniczek's Avatar
 
Data dołączenia: 07 02 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 324
Stan: Na Emeryturze
Imię: Thar
Domyślny

@Up
Vil'owi chodziło o to, że z każdym dniem przybywa itemów, więc kiedyś jak było 5 mpa na servie to cena była większa niż teraz gdy jest ich 5000. I to że kiedyś demy hunciło się w 4 osobowych teamach a teraz byle 100 ms luzem expi na takiej goromie.
__________________
To tylko słowa nie daj się zmanipulować.

Ostatnio edytowany przez Mydelniczek - 24-11-2008 o 22:30.
Mydelniczek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 24-11-2008, 22:30   #171
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats Pokaż post
Rzadszy? Tzn potwory dropiły dany item rzadziej niż teraz. Jakoś to do mnie nie przemawia. Spójrz chociażby na stare screeny z huntów EO i jego kolegów. Po kilku godzinach (kilkunastu) miał całkiem ładny zestawik na wystawkę do nowego domu na Edron. Krócej grali? Nie wydaje mi się. Nie mam jak tego udowodnić, ale po prostu wiem, że tak nie jest. Przynajmniej te osoby, które jakoś tam w grze poznałem/obserwowałem tak nie robiły. Niektórzy mieli małe maratony z Tibią.
Jesli najwyzszy osiagniety level miesci sie w 200, ludzi przekraczajacych 150 jest doslownie kilku i nie wszyscy z nich maja mozliwosc huncenia dajmy na to dli bo odpowiednich expowisk jest po prostu za malo, do tego te dle klepia pare razy krocej ( bo zdazyli na nich wbic 20 milionow expa a nie 230 ) to zrozumiale, ze zlootuja wiele razy mniej itemow i przez to sprzet bedzie rzadszy. Tak sytuacja wygladala pare lat temu.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats Pokaż post
Jeśli chcieli poexpić tak by szybko wbić dany poziom lub dla konkretnego lootu musieli użyć run. Wcelować nierzadko było naprawdę trudno.
W potworki mozna na battle liscie celowac od zawsze a przynajmniej odkad pamietam.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2008, 11:18   #172
Klyn Jabax
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 06 2006
Wiek: 37

Posty: 67
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Klyn Jabax
Profesja: Elder Druid
Gildia: Nemezis
Świat: Guardia
Poziom: 114
Poziom mag.: 71
Domyślny

Pirate Cutthroats cały czas wypowiadasz się o dzieciach... jeśli grałeś w tibie poniżej 7.6 a to już chwile temu było to wtedy też byłeś dzieckiem. Znam ludzi starszych, ale zachowujących się jak dzieci. Wniosek z tego taki że to nie wiek tutaj odgrywa rolę . Osobiście wole teraźniejszą tibie dla mnie lepsza jest zabawa jeśli hunce w teamie, a nie tak jak dawniej sam na guardach... Co do cen serwery starzeją się coraz więcej itemów jest i to logiczne że ceny spadają. Sam też lubię jak co update są dodawane nowe przedmioty obojętnie czy łatwo czy trudno je zdobyć. Jeśli ktoś chce w to grać to gra i to mu się podoba
Klyn Jabax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2008, 15:08   #173
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Klyn Jabax Pokaż post
Pirate Cutthroats cały czas wypowiadasz się o dzieciach... jeśli grałeś w tibie poniżej 7.6 a to już chwile temu było to wtedy też byłeś dzieckiem. Znam ludzi starszych, ale zachowujących się jak dzieci. Wniosek z tego taki że to nie wiek tutaj odgrywa rolę . Osobiście wole teraźniejszą tibie dla mnie lepsza jest zabawa jeśli hunce w teamie, a nie tak jak dawniej sam na guardach... Co do cen serwery starzeją się coraz więcej itemów jest i to logiczne że ceny spadają. Sam też lubię jak co update są dodawane nowe przedmioty obojętnie czy łatwo czy trudno je zdobyć. Jeśli ktoś chce w to grać to gra i to mu się podoba
Pokaz mi 45 druida tudziez sorca w tibi 7.6 ktory mogl expic na tym samym co 390 ek .Brak perspektyw dla 200 + to jest problem.

Ostatnio edytowany przez ZapodajMuze - 25-11-2008 o 18:43.
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2008, 18:27   #174
erranero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 07 2008
Lokacja: Podkarpacie

Posty: 53
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dzilu
Profesja: Knight
Gildia: Nope
Świat: Obsidia
Poziom: ..
Skille: ..
Poziom mag.: ..
erranero ma numer GG 10546238
Domyślny

Hmm ... jaa bym chcial jakies monstery w miare silniejsze od guarda a slabsze od wyverny ..;]
poza tym po jednym exori dla druida i sorca na faccu ... lvl'owe respy z bramka np. tomby od 45 ...
powrot do palla sprzed 8.1 ! ale na to nie ma co liczyc
__________________
Poprostu ja .. nic wiecej
Fucking Power Abuster -.-
Fucking Noobs -.-
Fucking pk
Ave for good player's !

Cos ci nie pasuje ? czujesz cos do mnie ? napisz notke !
erranero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2008, 18:39   #175
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Cytuj:
Hmm ... jaa bym chcial jakies monstery w miare silniejsze od guarda a slabsze od wyverny ..;]
1poza tym po jednym exori dla druida i sorca na faccu ... lvl'owe respy z bramka np. tomby od 45 ...
2powrot do palla sprzed 8.1 ! ale na to nie ma co liczyc
Nie ma to jak kolejne złote myśli, dzieci Facca.

Ad1. Nie, ponieważ i tak już macie za dużo.
Ad2. Nie, ponieważ był za potężny.

Ostatnio edytowany przez Xr3 - 25-11-2008 o 18:53.
Xr3 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2008, 21:24   #176
Teleskop
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ja bym chciał żeby tam gdzie jest mc. noodles rozbił się statek obcych i byłoby nowe expowisko,nowa profesja magic warrior i żeby sorc był inny niż jest
  Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2008, 21:28   #177
ZapodajMuze
Użytkownik Forum
 
ZapodajMuze's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2008

Posty: 562
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Ja bym chcial zeby combo ue bylo wiecej warte niz teraz . ( ssa back plax )
ZapodajMuze jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-11-2008, 22:57   #178
Askaral
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 01 2006
Lokacja: Tchais

Posty: 785
Imię: Wychowawca
Profesja: Elder Druid
Świat: Celesta
Poziom: 27!
Skille: wielkie
Poziom mag.: He
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Pirate Cutthroats Pokaż post
Kiedyś chcą expić magiem trzeba było mieć
a)chęci
b)kasę na runki bądź czas by samemu je wytworzyć
c)zdolności manualne
d)trochę cierpliwości
Teraz wszystko przychodzi samo. Itemy też (z banalnych podczas grania
Zeby normalnie poexpic magiem trzebabylo:
a)miec daszek nuub charow na macro
b)byc nou lajferem grajacym 20h/dobre.
c)miec dobrego kejwbota.
d)slinic sie na expa kilka dni, zeby poexpic 3h i na dodatek miec waste.
Oto caly urok wspanialej, idealnej, niesamowitej, cudownej, tipji siedem cztery, tej perelki wsrod gier online, ze wspaniala grafa i wspanialym systemem walki, ktory byl taki swietny ze np. uniemozliwial uzycie liny kiedy na rope place lezala zlota moneta

W starej tipjii byly 3 profesje -knajt, paladyn i runemaker. Ten ostatni mial miec 11-15 level i stac na dachu robiac runy dla main chara. Niekiedy zdarzaly sie wyjatki, ktore byly wysokolevelowimy runemakerami, i dziwnym trafem trafialy z run za kazdym razem przeciwnika w pelnym biegu. Tacy zazwyczaj naiwnie byli nazywani pvp mastahami, i oczywiscie wszystko to zawdzieczali takiemu nadludzkiemu refleksowi i myszce z przyszlosci. Prawda jest taka, i mysle, ze ci ktorzy "kupili sobie musk" wiedza o tym, ze oni wszyscy mieli bota do celowania z runek. Dlatego, kiedy widze teksty w stylu "pefaupe umarlo po fprowadzenju chotkejuw!!11" to smiac mi sie chce.

Wiekszosc z was narzeka na obecna tibje, bo jest to teraz modne, i taka jest prawda. Dla mnie stara tibja byla gownem i krzywizna, ktora szybko mi sie znudzila.
__________________
Jeśli powyższy post w jakikolwiek sposób łamie regulamin forum to śmiało zgłoś go moderatorowi. Ja dostanę punkty, które później wymienię na nagrody a ty będziesz miał satysfakcje z wypełnienia swojego obowiązku.
Askaral jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2008, 07:14   #179
erranero
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 07 2008
Lokacja: Podkarpacie

Posty: 53
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dzilu
Profesja: Knight
Gildia: Nope
Świat: Obsidia
Poziom: ..
Skille: ..
Poziom mag.: ..
erranero ma numer GG 10546238
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Askaral Pokaż post
Zeby normalnie poexpic magiem trzebabylo:
a)miec daszek nuub charow na macro
b)byc nou lajferem grajacym 20h/dobre.
c)miec dobrego kejwbota.
d)slinic sie na expa kilka dni, zeby poexpic 3h i na dodatek miec waste.
Oto caly urok wspanialej, idealnej, niesamowitej, cudownej, tipji siedem cztery, tej perelki wsrod gier online, ze wspaniala grafa i wspanialym systemem walki, ktory byl taki swietny ze np. uniemozliwial uzycie liny kiedy na rope place lezala zlota moneta

W starej tipjii byly 3 profesje -knajt, paladyn i runemaker. Ten ostatni mial miec 11-15 level i stac na dachu robiac runy dla main chara. Niekiedy zdarzaly sie wyjatki, ktore byly wysokolevelowimy runemakerami, i dziwnym trafem trafialy z run za kazdym razem przeciwnika w pelnym biegu. Tacy zazwyczaj naiwnie byli nazywani pvp mastahami, i oczywiscie wszystko to zawdzieczali takiemu nadludzkiemu refleksowi i myszce z przyszlosci. Prawda jest taka, i mysle, ze ci ktorzy "kupili sobie musk" wiedza o tym, ze oni wszyscy mieli bota do celowania z runek. Dlatego, kiedy widze teksty w stylu "pefaupe umarlo po fprowadzenju chotkejuw!!11" to smiac mi sie chce.

Wiekszosc z was narzeka na obecna tibje, bo jest to teraz modne, i taka jest prawda. Dla mnie stara tibja byla gownem i krzywizna, ktora szybko mi sie znudzila.
specjalnie tyle errorow nawaliles czy zeby zrobic z siebie smiechawe ? moze i masz racje bo jak jeszcze nie bylo rodow dla maga zycie bylo caalkiem inne ...
pamietam jak na 7.6 robilem botem dniami i nocami uhy na najta ... ale coz swiat sie zmnienia na pozornie prostsza gre ... z drugiej strony plus starej tibi byl taki, ze nie kazdy poradzil sobie z gra ... np. teraz taki 12 latek spokojnie sieka 50 lvl a na 7.4 nie poradzilby sobie z 20 to wybacz sa plusy i minusy
__________________
Poprostu ja .. nic wiecej
Fucking Power Abuster -.-
Fucking Noobs -.-
Fucking pk
Ave for good player's !

Cos ci nie pasuje ? czujesz cos do mnie ? napisz notke !
erranero jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-11-2008, 10:21   #180
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez erranero Pokaż post
np. teraz taki 12 latek spokojnie sieka 50 lvl a na 7.4 nie poradzilby sobie z 20 to wybacz sa plusy i minusy
wystarczy ze tluklby roty przez 2 lata i spokojnie mialby wiekszy level niz 50.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 03:23.


Powered by vBulletin 3