Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-12-2006, 22:26   #1
coconut
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: LW

Posty: 136
coconut ma numer GG 8527132
Domyślny Endless online -coraz lepiej

Na wstepie wytlumaczenie czemu coraz lepiej.. ano byl juz temat o tej grze a ona bardzo sie zmienila
Gra jest na pierwszy rzut oka "wiesniacka" pod wzgeldem grafiki... ale zaufajcie mi-mozna sie przyzwyczaic... (UWAGA!!!!!!!! to ze grafika jest slaba NIE OZNACZA ZE JEST AZ TAK OKROPNA!)
Gra polega na tym samym co tibia-exp ,qesty ,hunty itp.
nawet grafika bardzo podobna (ktos powie ze o wiele gorsza-inne gry robie sie, poniewaz ludzie maja inne gusty...)
w ostatnich update'ach pojawily sie statystyki broni (co dziwne kiedys czy waliles z noza czy z wielkiego ostrza nie mialo roznicy jakie zadajesz obrazenia) czyli ze bronie daja roznice w obrazeniach itp.
mamy tez PVP zone gdzie ludzie moga ze soba walczyc. szczegulowy opis jak dojsc na stronie ktora podam
do wykonania mamy qesty za EXP albo itemy choc jest 1 w ktorym mozemy CRAFTNAC* (o czym potem) jedna z najlepszych zeczy

*no- craftowanie to robienie zeczy za inne. Zwykle robione zeczy maja mala wartoscw obrazeniach ale duza w kasie (tez bardzo wazne)
Robienie zeczy polega na udaniu sie do odpowiedniego NPCa i kliknieciu na niega a potem w menu "craft items". klikamy na zecz i widzimy skladniki (najczesciej czesci ciala potforow). gdy uzbieramy wszystko robimy to samo, tylko tym razem w menu ze skladnikami klikamy OK i znowu OK w wyskakujacym okienku. UWAGA!!! nie wyzucaj czesci ciala z potworow jesli je zdobedziesz- mozna sprzedac u NPC lub u ludzi.

Walczymy odwracajac sie w strone przeciwnika i klikacaj CTR trzymajac go. Nie mozna walic bez konca... jest zakladka Sp na gorze ekranu pokazujaca nam wyczerpanie postaci. Mozemy naladowac to stojac w miejscu lub siadajac (F 12) (UWAGA siadajac regenerujemy szybciej mane i zycie!)

Profesjii mamy pare:
Peasent: zaczynamy jako wiesniak, czyli peasent. jak najszybciej zmien to na inna profesje (gdzie? o tym potem)
Warrior: swietny do walki wrecz i obrony ( jak Knight)
Archer: jedyna postac, ktora moze uzyc luku (UWAGA!! luki i kusze za bardzo drogie ze wzgledu na to, ze tylko 2 potwory moga je zostawic i to bardzo zadko, i zaden przeciwnik nie uderza z dystansu czyli luk bardzo sie przydaje)
zeby uzyc luku wystarczy miec kolczan na strzaly, byc archerem (potem mozna zmienic w warriora co da wieksze DMG ale mniejsza celnosc)
i stac na wprost od potwora (max 5 kratek)
Rogue: bardzo przydatne, jesli nie chcesz miec "missow" podczas atakow. Ma chyba najslabsze udezenia ale z dobra zecza + z duzym LVLem to najsilniejsza postac (prawie zawsze zadaje obrazenia!)
Magician: Uzywa magii ofensywnej. W grze jest okolo 7 czarow atakujacych w tym tylko 3 , moze 4 przydatne. Malo ciekawa postac (walenie z tego samego czaru wnerwia).
Priest: uzywa magii leczacej. Jesli byles magiem i kupiles czar a potem przemieniles sie w priesta to masz obrazenia wieksze o 1 jesli masz odpowiedni item (latwo zdobyc)
Tyle o profesjach. Wniosek- najlepszy na maly lvl -warrior ,lvl 15+ rogue


Lvle nie sa jak w tibi latwe do zdobycia. Jesli jestes 10 lvlem to jestes kims. Latwo expic- gorzej z iloscia expa do lvla dobre potfory jak np. dwarf guard w tibii (oczywiscie takiego nie ma tylko porownalem) daja 50 exp a na 10 lvl trzeba wbic 40k od poprzedniego za to LVl bardzo duzo daje...


Zeby zwiekszyc trafnosc,ilosc hp, many czy obrazenia musimy trenowac statystyki... o tym na stronie ktora podam
to bylo male streszczenie gry... o reszcie dowiecie sie na stronach:

endlessonline.prv.pl- jedyna wieksza polska strona (zapraszamy) UWAGA znajdziesz tu wiekszosc informacjii o grze po polsku. wejdz jak najszybciej
endless-online.com-oficjalna strona
test.endless-online.com-strona dla test serwera (wiecej na stronie endlessonline.prv.pl)

sceeny:

... nie mam screenow zpsul mi sie image nie moga zamiesczac... zobaczysz na stronkach

ZAPRASZAMY DO GRY :gildia WD (main serw) i DR (test serw)
moze byc troche nieczytelnie ale mialem duzo do napisania
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!

Ostatnio edytowany przez coconut - 01-01-2007 o 12:04.
coconut jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-12-2006, 23:02   #2
DeTaG
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Nie jestem przekonany do tej gry, ponieważ kiedyś często padała Ogólnie średnia, były problemy z logowaniem, choć nie wiem jak teraz!
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 12:09   #3
coconut
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: LW

Posty: 136
coconut ma numer GG 8527132
Domyślny

jak w temacie JEST LEPIEJ!!! jest nowy serwer (ALE NIE OFICJALNY ... taki do testowania nowosci-ja tam gram) juz nie ma problemow z logowaniem bo zmienili hostera... jak dla mnie to w ogule inaczej wyglada niz kiedys
wiec jesli boisz sie ze bedziesz mial problemy z logowaniem graj na test serwer (jest wieczny a nie jak w tibii) tam sa najnirzsze ceny i najmniej ludzi... wiec exp idzie BARDZO latwo... w dodatku tam zawsze testuja nowosci zanim wszystko wejdzie na main... UWAGA! najpierw pograj, potem powiedz czy dobrze... nie warto sie sugerowac wypowiedziami na temat starych wersjii

ps.
dlatego tak bardzo zachecam, bo grze jest malo polakow
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!

Ostatnio edytowany przez coconut - 27-12-2006 o 12:12.
coconut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 12:18   #4
pawel_zomal
Guest
 

Posty: n/a
LOL

Ciekawa Gra, grafa cienka, grałem chwilę ale mi się znudziła.
Coś w stylu Tibii. Endless to altrenatywa Tibii
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 12:22   #5
Kulikos
Użytkownik Forum
 
Kulikos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Gdansk

Posty: 780
Stan: Niegrający
Świat: TVP 1
Domyślny

Tjaa... Zainteresowałem się nią bardzo dawno temu ;/ ale wtedy to była kicha ;p serwer raz był, raz nie ;p ogólnie kaszana... Teraz spróbuje, ale nie myślałem, że będzie gra z jeszcze mniejszym wyborem profesji niż Tibia O.o
Brak maga ;/
__________________
21:00 Auro Dano [13]: buy wand of dwarfenbreath
Oddech krasnoluda r0x

-Hi
-Notka
-No?
-So Stfu&Bye Nob!1
Kulikos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 15:49   #6
coconut
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: LW

Posty: 136
coconut ma numer GG 8527132
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kulikos Pokaż post
Tjaa... Zainteresowałem się nią bardzo dawno temu ;/ ale wtedy to była kicha ;p serwer raz był, raz nie ;p ogólnie kaszana... Teraz spróbuje, ale nie myślałem, że będzie gra z jeszcze mniejszym wyborem profesji niż Tibia O.o
Brak maga ;/
1) serwer byl, zle gralo za duzo ludzi wiec nie mozna bylo sie zalogowac (cos w stylu tibi jak sa kolejki)
2) profesjii jest tyle samo
3) mag to magician czytanie ze zrozumieniem plx
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!
coconut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-12-2006, 16:04   #7
Bakuo
Użytkownik Forum
 
Bakuo's Avatar
 
Data dołączenia: 19 11 2005
Lokacja: Wrocław
Wiek: 31

Posty: 501
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
dlatego tak bardzo zachecam, bo grze jest malo polakow
A wiec pora zanoobiac swiat, chyba zaczne grac xD
__________________
Pomoglem? Skrzywdzilem? Napisz : )

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Arack Pokaż post
ale zal chłopie oszmiesyzłes sie teraz xD
w moich oczach jestes głupi lekko muwiąc
Bakuo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2006, 12:02   #8
coconut
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: LW

Posty: 136
coconut ma numer GG 8527132
Domyślny

@up
endless wystarczajaco zanoobili amerykanie i jesli chodzi o nooby to gorzej juz byc nie moze ale mozna ich uniknac

@down jest gildia White Dragon ...

moj nick : Zarte
i uwaga uwaga NIE MAm zADNYCH ZECZY NA ZBYTKU
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!

Ostatnio edytowany przez coconut - 29-12-2006 o 12:10.
coconut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-12-2006, 15:39   #9
VeLvet
Użytkownik Forum
 
VeLvet's Avatar
 
Data dołączenia: 15 11 2006
Lokacja: Zabrze

Posty: 193
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Sorcerer
Świat: Pandoria
Poziom: 11
Skille: xx/xx
Poziom mag.: 4
VeLvet ma numer GG 758304 Send a message via Skype™ to VeLvet
Domyślny

Zapowiada się fajnie...można jakąś gildie stworzyć?


Podawajcie swoje nicki może się spotkamy...
__________________
Przekroczone limity sygnatury.
VeLvet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2006, 20:04   #10
Nari
Użytkownik Forum
 
Nari's Avatar
 
Data dołączenia: 06 12 2006
Lokacja: www.tibiaspy.com

Posty: 1,549
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Eff, endless zwalili przez te staty, przed tym update waliles wg. lvla i statsow, a teraz z xbowa na 6 lv wale po 3, a kiedys 10~. Potworki sa silne i daja malo expa, najwiecej 400~ moze.

Co do polakow do podam kilku z pamieci, Glaedr, Krzyzowiec, Kogut, Kasper, Glaedr, Nari (ja ), Illivris (cos takiego, admin na endlessonline.prv.pl,), elopatiko, pancerny. Co do trzech pierwszych to sa nieudolni pseudo crackerzy.

Nie polecam juz gry!
Nari jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2006, 21:09   #11
Kulikos
Użytkownik Forum
 
Kulikos's Avatar
 
Data dołączenia: 15 08 2004
Lokacja: Gdansk

Posty: 780
Stan: Niegrający
Świat: TVP 1
Domyślny

coconut fakt nie doczytałem ;p zobaczyłem napis "Profesje"
tam Archer i Knajt a potem przerwa... Nie bij plxor
__________________
21:00 Auro Dano [13]: buy wand of dwarfenbreath
Oddech krasnoluda r0x

-Hi
-Notka
-No?
-So Stfu&Bye Nob!1
Kulikos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-12-2006, 21:27   #12
DeTaG
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Gralem 2 dni ... nudy, automapa beznadziejna, jezeli wogule automapa mozna ja nazwac! Potworki srednie malo rzeczy z nich strasznie wypada!! NIe mozna sie polapac w niczym...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-01-2007, 12:03   #13
coconut
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: LW

Posty: 136
coconut ma numer GG 8527132
Domyślny

dosyc dobre zeczy wypadaja z silniejszych potforkow i to czesto...
zeby dobze walic bedac archerem nalezy zamienic sie w warriora po nalozeniu bow/xbow
na test serw i na prv.pl mam nick drunken... ale nie gram zbytnio na test troche bez sensu -.-
@nari
potwory daja juz po tym update o wiele wiecej expa (np. goat-jeden z najslabszych potforow- kiedys dawal 2 exp a teraz 8... i duzo wiecej takich zmian) wiekszosc potforow ma exp x8
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!

Ostatnio edytowany przez coconut - 01-01-2007 o 12:06.
coconut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-01-2007, 02:06   #14
Shagarot
Użytkownik Forum
 
Shagarot's Avatar
 
Data dołączenia: 18 03 2005
Lokacja: Ab'Dendriel
Wiek: 35

Posty: 69
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Refugia
Poziom: 65
Skille: 73/63
Poziom mag.: 56
Shagarot ma numer GG 7188739 Shagarot ma login Tlenu shagarot2@o2.pl
Domyślny

Gram w gierke od 5 dni ;p 8lvl i jakieś 14k exp do 9 xD
Warrior.. całkiem nieźle mi idzie ;p [chyba]

Gra ma wielką, WIELKĄ zalete, które niema Tibia...

Np: Bijesz się z potworem który normalnie szybko Cię zabije w starciu one-on-one? Żaden problem... dajmy na to golema, 150 exp, niby słama obrona, ale ataki silne [20-30+ gdzie średnio postać na niskim lvl jeśli używa ringów ma około 100hp], jak go pokonać? Udeżenie, krok w bok i przygotowanie się.. golem podchodzi, udeżenie, krok w bok i tak aż do skutku... w Tibi nie da robić się takich uników, a tu można przez co gra nabiera realizmu ;p [Jaki idiota stałby normalnie w miejscu i przyjmował na siebie ciosy od np: Demona czy Skalnego Golema?]

Pozatym w grze jest genialne jedno...
Wreszcie widać jak atakuje się przeciwników ;p Udeża się mieczem, strzela z łuku, potwory udeżają z barana lub walą łapą... a nie kuźwa chmurki i gwiazdki xD
__________________
Best Solo

Best Team


Powróciłem!
Tym razem mam nadzieję zostać na stałe!
Shagarot jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 09-02-2007, 11:25   #15
cinek$
Użytkownik Forum
 
cinek$'s Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2006

Posty: 19
Stan: Początkujący
Domyślny ...

No gra dość fajna.Moim zdaniem grafa o wiele lepsza niż w tibi...Przynajmniej widać jak coś na siebie zakładasz...
cinek$ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-02-2007, 10:18   #16
OmbreMegas
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny :)

wlogowalem sie i chcialem usunac ta gre.. ale polecialem zabilem 2 potworki i mi sie spodobala
  Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 09:47   #17
Karmnik
Użytkownik Forum
 
Karmnik's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: Wasilków

Posty: 16
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Rookstayer
Gildia: Rook Stayers
Świat: Berylia
Poziom: 16
Skille: 19/21
Karmnik ma numer GG 8900383
Domyślny Endless

nawet fajna gra zrobilem z kolega o nia forum www.endlessonline.jun.pl
ja mam w endlessie
3lvl
profesja magican
drag armor,royal boots,dragon mask,light katna,wooden protection,leather braclet
__________________
Ulubione gry online i MMORPG : knights online,,,sherwood MMORPG,my fantasy,endless online
NOT TIBIA ONLY ALL OTHERS MMORPG
Karmnik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 10:18   #18
xDe
Użytkownik Forum
 
xDe's Avatar
 
Data dołączenia: 01 05 2006

Posty: 36
Stan: Niegrający
Domyślny

Siema mam 2 lvl peasanta i moglby mi ktos powiedziec jak wybrac profesje ? ai jeszcze 1 pytanie.. czy Dark KAtana jest lepsza od Cava staffa? bo ja wale z tego i z tego i rozncy niewidze ; /
__________________
6 xDe
6 xDe
6 xDe

Mam fioła na punkcie "xDe"

"Łazienka jest zamknięta..."
xDe jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 10-04-2007, 18:36   #19
Apticer's
Użytkownik Forum
 
Apticer's's Avatar
 
Data dołączenia: 22 08 2005
Lokacja: Wolbrom
Wiek: 33

Posty: 306
Apticer's ma numer GG 8043273
Domyślny

Mam pytanie. Dopiero zacząłem gre i nie specjalnie wiem o co w tym wszystkim chodzi Czy mógłby mi ktoś podać adres jakiejś strony lub forum na której są jakieś porady etc.? (endlessonline.prv.pl <-- nie działa ) Albo chociaż mógłby mi ktoś podać jak rozdawać staty na warriora, jak się w niego zmienić i o co chodzi ze skillami?
__________________
Ukryty tekst:
300++ postów i ponad dwa lata na forum


Wystaw mi notke
Apticer's jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 12-04-2007, 18:05   #20
coconut
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 03 09 2005
Lokacja: LW

Posty: 136
coconut ma numer GG 8527132
Domyślny

profesje sie wybiera u takiego kolesia czarnego lazacego po miescie... co do statow itemow to gra ,a troche opuzniony zaplon i dopiero te najlepsze itemy cos dodaja P najlepsze jest tb (twin blade -20-80k mozna kupic zalerzy czy test serwer czy global) ma atak 1-8 (znaczy ze nasz minimalny hit bedzie wiekszy o 1 a max. o 8) oplaca sie nosic armor elegant/a bo ma 3 defa a jest BARDZO tanie jak na staty
staty jak rozdawac dam porade:
warrior: wszysciutko do str ( ma tak najlepiej)
archer: robimy sie archerem, nakladmy bow/xbow i przemieniamy sie na warriora i robimy tak samo jak up
mag: to co archer z tym ze nakladamy robe of sacrum i skull belt i dodajemy 1 pkt do wis i tyle zeby miec 4 int i kupujemy czar przemieniamy sie na warriora a reszte dodajemy do str
rogue: 2 do str i 1 do tego na A (nie pamietam nazwy nie logowalem sie przez 3 miechy) rogue sie srednio gra... NO I NIE PRZEMIENIAMY SIE NA WARIORA
__________________
(\_/)
(O.o)
(> <)
To jest króliczek. Skopiuj go do swojej sygnaturki aby pomóc mu w zawładnieciu światem!

Ostatnio edytowany przez coconut - 12-04-2007 o 18:09.
coconut jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:02.


Powered by vBulletin 3