Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-01-2009, 20:16   #421
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Na wstępie polecam ominąć komentarz Arka~ gdyż nie jest mądrzejszy od innych, czy godny uwagi.
Może jednak niech każdy przeczyta i sam wyrobi sobie zdanie na jego temat? Czy też mamy chodzić za Tobą jak stado baranów, o to Ci chodzi?
Cytuj:
Chodziło mi tu o Zabanicjowanego i jeszcze takiego kolesia na D bodajże. Z tobą rozmowa miała jakiś wypierdek kultury. Zawsze coś.
W moich postach nie było żadnej niekulturalnej wypowiedzi.

Cytuj:
Oj nie mój drogi. Nie będę wykładać kolejnych pieniędzy bo jakiś pasożycik uznaje swoją działalność za nieistotną i chce aby inni ponieśli straty z jego powodu.
Nie płacisz, nie wymagaj.

Cytuj:
W żadnym wypadku to nie koliduje z regulaminem, za czym jest to normalne zjawisko, które nawet i powinno występować. Zbaczasz z kursu, czy pokój nie wywietrzony?
Pokój niewywietrzony. Nie z przymiotnikami piszemy łącznie, o ile dobrze pamiętam xD
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 31-01-2009, 20:45   #422
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Wpadłem jeszcze aby oznajmić Wam, że właśnie zmieniłem wyznanie! Od dzisiaj moim bogiem jest Rocket Slayer i codziennie rano będę robił przed jego figurką pokłony! Ave Rocket!

Tyle lat szukałem tego czegoś po co żyję i znalazłem. Dzięki temu forum znalazłem dalszy sens życia. Ave.

@właśnie odpaliłem bota na scarabach moneymakerem i napewno zniszczę życie wielu uczciwym plejerom którzy przyjdą, zobaczą, że ktoś boci i pójdą płakać w kołderkę, że znowu dziś pełnego lewelka nie zrobią, a potem pójdą i rozrzucą swoje eq i powiedzą koniec z tą grą. Jak się prześpią to wrócą do gry, będą prosić o itemki, a nawet pójdą odrobić straty na rotach z dwarvenką w drugiej ręcę!

Piszcie jakieś teorie bo temat stygnie i robi się mało ciekawy, a jak wejdzie jakiś niebieski piesek czyli zły nieopłacany moderator to zniszczy wszystko!

Brakuje jeszcze kilka wypowiedzi mega elytarnych użytkowników z kilkuletnim doświadczeniem którzy wiedzą wszystko i więcej. Gdzie jesteście elyta tipja peel?

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 31-01-2009 o 20:52.
Zabanicjowany jest offline  
stary 31-01-2009, 20:48   #423
Rayan'Monk
Użytkownik forum
 
Rayan'Monk's Avatar
 
Data dołączenia: 14 04 2008

Posty: 5
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Rayan Monk
Profesja: Elder Druid
Świat: Calmera
Poziom mag.: 55
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rocket Slayer Pokaż post
Na wstępie polecam ominąć komentarz Arka~ gdyż nie jest mądrzejszy od innych, czy godny uwagi.
HAHAAHHA I komu tu się argumenty kończą
Arka Na Prezydenta
Rayan'Monk jest offline  
stary 31-01-2009, 20:50   #424
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
MAM W BACKPACKU KILKA ITEMOW DO DOMKU, TAKIE PACZKI JAK PARCELE, ŻADEN BOT PRZEZ NIE NIE PRZECHODZI, JAKI MACIE PROBLEM ABY MU ZABLOKOWAĆ WAYPOINT (STANĄC NA NIM) A POTEM OBRZUCIC GO DOOKOŁA TYMI SKRZYNKAMI!?Wtedy bot ma 15 min wolnego i daje mu automatycznie logout - wierzcie sprawdzona metoda.
Tylko ng, tylko ng....

Cytuj:
Na wstępie polecam ominąć komentarz Arka~ gdyż nie jest mądrzejszy od innych, czy godny uwagi.
powiedział forumowy idiota.
__________________
This is for my boys yo




Ostatnio edytowany przez Tharion - 31-01-2009 o 20:52.
Tharion jest offline  
stary 31-01-2009, 21:04   #425
Tropical
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 06 2006

Posty: 24
Tropical ma numer GG 2388157
Domyślny

O czym wy tu w ogóle gadacie? ŻADEN post botera, w którym się nieudolnie usprawiedliwia w tym temacie, nie jest warty uwagi. Używa bota = narusza regulamin i musi ponieść karę. Tak trudno to zrozumieć? Ktoś tam wcześniej napisał, że boty wręcz pomagają uczciwym graczom (szybszy respawn). To jest nie do pomyślenia... Boter? Przydatny dla uczciwego gracza?! Ech...

Żebyście nie wiem jak się męczyli tłumacząc się, kombinując, i Bóg wie co jeszcze - nic wam to nie da. Włączasz to ścierwo, używasz X czasu - jesteś winny. Koniec tematu. Oby ręka sprawiedliwości was WSZYSTKICH dosięgła. Jest "zbrodnia", musi być i kara ; ).

Szybkich delete'ów kolejny raz życzę!
Tropical jest offline  
stary 31-01-2009, 21:12   #426
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tropical Pokaż post
O czym wy tu w ogóle gadacie? ŻADEN post botera, w którym się nieudolnie usprawiedliwia w tym temacie, nie jest warty uwagi. Używa bota = narusza regulamin i musi ponieść karę. Tak trudno to zrozumieć? Ktoś tam wcześniej napisał, że boty wręcz pomagają uczciwym graczom (szybszy respawn). To jest nie do pomyślenia... Boter? Przydatny dla uczciwego gracza?! Ech...

Żebyście nie wiem jak się męczyli tłumacząc się, kombinując, i Bóg wie co jeszcze - nic wam to nie da. Włączasz to ścierwo, używasz X czasu - jesteś winny. Koniec tematu. Oby ręka sprawiedliwości was WSZYSTKICH dosięgła. Jest "zbrodnia", musi być i kara ; ).

Szybkich delete'ów kolejny raz życzę!
No i? nie dostałem bana, nie płacze,dostałbym, co z tego? ale co z tego skoro wszyscy kumple dostali? Cipsoft sam siebie niszczy, ok, zrobili 5k banów, mieli dowody na jakieś 100k conajmniej, ale tak - banowali graczy z PACCEM i lvlem conajmniej 80 (parę wyjątków jest, ale większość miała 80+) , nie zbanowali money makerów na faccu etc. Oni chcą nas (jako botterów) przestraszyć, NIE MOGĄ sobie pozwolić na zbanowanie WSZYSTKICH botterów, bo wtedy zostanie po 50 osób na świat, bez kumpli etc...
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 31-01-2009, 21:15   #427
Frezko
Użytkownik Forum
 
Frezko's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2008
Lokacja: Venore

Posty: 134
Stan: Usunięty
Imię: Ferionix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Xerena
Poziom: 140
Skille: 30/30
Poziom mag.: 78
Frezko ma numer GG 2997386
Domyślny

jak cipsoft usunie boty to odejdzie bardzo wiele osób z tibi a mało wróci dla tego że tibia jest nudna co z tego że ktoś pójdzie na expa jak bijąc potworki będzie się nudził gra musi dawac przyjemnośc a nie pujdzie i bije kilka godzin i tak w dzień w dzień a tak ustawi sobie bota bot będzie expił a ty możesz za ten czas iśc na tv lub pujśc z kolegami i po powrocie może się zając jedyną rzeczą dającą przyjemnośc w tej grze questami. Moim zdaniem że by usunąc botów trzeba zrobic że by expienie dawało przyjemnosc w tej grze
__________________
Nie gram w tibie
Frezko jest offline  
stary 31-01-2009, 21:21   #428
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ulrikk Pokaż post
Może jednak niech każdy przeczyta i sam wyrobi sobie zdanie na jego temat? Czy też mamy chodzić za Tobą jak stado baranów, o to Ci chodzi?
Zaraz do tego dojdziemy...

Cytuj:
Nie płacisz, nie wymagaj.
Rozumiem, że byłoby to śmieszne gdybym nie kupował pacca wcale lub tylko raz.

Cytuj:
Pokój niewywietrzony. Nie z przymiotnikami piszemy łącznie, o ile dobrze pamiętam xD
Jak jeden błąd jest wytykany, a jak w całym poście jest masa baboli to nikt się nie czepia... coś tu jest nie tak, nie? -.^


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zabanicjowany Pokaż post
Wpadłem jeszcze aby oznajmić Wam, że właśnie zmieniłem wyznanie! Od dzisiaj moim bogiem jest Rocket Slayer i codziennie rano będę robił przed jego figurką pokłony! Ave Rocket!
Nie można zrobić mojej podobizny, nie wiedziałeś? ;O Zaraz do tego dojdziemy, zrozumiesz pewne sprawy... (albo i nie, znając twój tok myślenia)

Cytuj:
@właśnie odpaliłem bota na scarabach moneymakerem i napewno zniszczę życie wielu uczciwym plejerom którzy przyjdą, zobaczą, że ktoś boci i pójdą płakać w kołderkę, że znowu dziś pełnego lewelka nie zrobią, a potem pójdą i rozrzucą swoje eq i powiedzą koniec z tą grą. Jak się prześpią to wrócą do gry, będą prosić o itemki, a nawet pójdą odrobić straty na rotach z dwarvenką w drugiej ręcę!
Niepotrzebne wyolbrzymianie. To tak jakbyś ukradł ze sklepu latarkę, a okaże się, że limit niedoborów akurat przez nią został przekroczony i ktoś z obsługi za to beknie.

Cytuj:
Piszcie jakieś teorie bo temat stygnie i robi się mało ciekawy, a jak wejdzie jakiś niebieski piesek czyli zły nieopłacany moderator to zniszczy wszystko!
Fajnie by było

Cytuj:
Brakuje jeszcze kilka wypowiedzi mega elytarnych użytkowników z kilkuletnim doświadczeniem którzy wiedzą wszystko i więcej. Gdzie jesteście elyta tipja peel?
Słyszałem pogłoski, że jest takie coś jak "elyta" lecz na oczy nie widziałem O.o

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tharion Pokaż post
powiedział forumowy idiota.
Powiedział "mondry" pasożyt.


A MIANOWICIE:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tropical Pokaż post
O czym wy tu w ogóle gadacie? ŻADEN post botera, w którym się nieudolnie usprawiedliwia w tym temacie, nie jest warty uwagi. Używa bota = narusza regulamin i musi ponieść karę. Tak trudno to zrozumieć? Ktoś tam wcześniej napisał, że boty wręcz pomagają uczciwym graczom (szybszy respawn). To jest nie do pomyślenia... Boter? Przydatny dla uczciwego gracza?! Ech...

Żebyście nie wiem jak się męczyli tłumacząc się, kombinując, i Bóg wie co jeszcze - nic wam to nie da. Włączasz to ścierwo, używasz X czasu - jesteś winny. Koniec tematu. Oby ręka sprawiedliwości was WSZYSTKICH dosięgła. Jest "zbrodnia", musi być i kara ; ).

Szybkich delete'ów kolejny raz życzę!
Nothing to add


EDIT
Cytuj:
No i? nie dostałem bana, nie płacze,dostałbym, co z tego? ale co z tego skoro wszyscy kumple dostali? Cipsoft sam siebie niszczy, ok, zrobili 5k banów, mieli dowody na jakieś 100k conajmniej, ale tak - banowali graczy z PACCEM i lvlem conajmniej 80 (parę wyjątków jest, ale większość miała 80+) , nie zbanowali money makerów na faccu etc. Oni chcą nas (jako botterów) przestraszyć, NIE MOGĄ sobie pozwolić na zbanowanie WSZYSTKICH botterów, bo wtedy zostanie po 50 osób na świat, bez kumpli etc...

A więc: Jest nam przykro z tego powodu, że nie dostałeś delete'a, nawet tej łagodnej kary (bana). CipSoft sam siebie niszczy? A jak myślisz, ilu jest w tej grze nałogowców, którzy i tak wrócą do tej gry?
Dlaczego nie? Przez chwilę by rzeczywiście mało gracze, lecz reszta - nowi czy starzy, którzy odeszli właśnie z powodu botterów będzie (przynajmniej część) spróbować swoich sił od nowa. Wszystko by się ustabilizowało.


Hahahahaha przepraszam, nie mogłem... xD
Stłashnie tak bes kumpli f tibiii...

@up
To jest najdłuższe zdanie(?) jakie kiedykolwiek widziałem.
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 31-01-2009 o 21:30.
Rocket Slayer jest offline  
stary 31-01-2009, 21:24   #429
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Frezko Pokaż post
co z tego że ktoś pójdzie na expa jak bijąc potworki będzie się nudził gra musi dawac przyjemnośc
skoro nie daje to po jaka cholere w to gracie?

Cytuj:
a nie pujdzie i bije kilka godzin i tak w dzień w dzień a tak ustawi sobie bota bot będzie expił a ty możesz za ten czas iśc na tv lub pujśc z kolegami
90% boci sprawdzajac co 10min czy wszystko ok.

Cytuj:
po powrocie może się zając jedyną rzeczą dającą przyjemnośc w tej grze questami.
tyle ze tych questow jest malo i sprowadzaja sie do bicia xx mobow by przejsc dalej, czyli zwyczejnie expisz
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline  
stary 31-01-2009, 21:33   #430
Tibjaninczyk
Użytkownik Forum
 
Tibjaninczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2008
Lokacja: Praga
Wiek: 39

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ...
Profesja: Elder Druid
Gildia: ...
Świat: Antica
Poziom: 98
Skille: ...
Poziom mag.: 70
Domyślny

Eej a co to jest bot powieće mi?
Tibjaninczyk jest offline  
stary 31-01-2009, 21:39   #431
Tharion
Użytkownik Forum
 
Tharion's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2008
Lokacja: Bydgoszcz

Posty: 636
Stan: Usunięty
Imię: Thar~
Domyślny

Cytuj:
A więc: Jest nam przykro z tego powodu, że nie dostałeś delete'a, nawet tej łagodnej kary (bana). CipSoft sam siebie niszczy? A jak myślisz, ilu jest w tej grze nałogowców, którzy i tak wrócą do tej gry?
Dlaczego nie? Przez chwilę by rzeczywiście mało gracze, lecz reszta - nowi czy starzy, którzy odeszli właśnie z powodu botterów będzie (przynajmniej część) spróbować swoich sił od nowa. Wszystko by się ustabilizowało.
Dostałem już delejta kiedys, mogę dostać next, nie gram w to i tak.

Wrócą? może, starzy gracze odeszli przez hotkeye i "balansację" zbalansowanych profek.
I nie sądzę żeby wszystko się ustabilizowało do poziomu takiego jak jest teraz - lekkko 120k acców ma prem.

Cytuj:
skoro nie daje to po jaka cholere w to gracie?
mówiłęm xxx razy, powiem jeszcze raz - ja grałem dla trapowania.
(a dawniej pvp, jak hotkeyi nie było, no i wtedy jeszcze dla klimatu, który ta gra miała)
__________________
This is for my boys yo



Tharion jest offline  
stary 31-01-2009, 21:40   #432
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Mam jeszcze pytanie, chciałbym abyście rozwiali moje wątpliwości.

Pytanie:

Jak czuję się dragon którego bije plejer, a jak czuje się jak bije go bot? Jest mu wszystko jedno? Czy może ktoś bardziej go krzywdzi?

Jak czują się potwory które giną z ręki bottera, a jak z ręki gracza! Proszę o fascynującą mnie odpowiedź. I bez żartów

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibjaninczyk Pokaż post
Eej a co to jest bot powieće mi?
Jest to pan który ekspi za Ciebie, rzadziej również pani. Jak chcesz kupić bota to idziesz pod sklep i prosisz pijaka aby za wino podlewelował Twoją postać, jak on się zgodzi to znaczy, że masz już bota i jesteś zły, niedobry bo wspomogłeś go winem i jeszcze kolejny argument jest taki, że sharujesz z menelem i powinieneś dostać deleta, a nie bana. Żeby używać bota trzeba mieć pozwolenie od adminów, jak chcesz je dostać to napisz w mailu nick twojej postaci i nazwę bota razem z numerem licencji, oznacz wiadomość wysokim priorytetem, dodaj hasło do swojego konta w tibii (oni Cię nie hackną, jakby chcieli nie potrzebują nawet hasła i loginu) i wyślij na adres [email protected] Warto też ubezpieczyć się drugim pozwoleniem od Rocket Slayera

@down
Kogo lepiej słuchać? Żula czy jakiegoś dziesięciolatka z tego forum?

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 31-01-2009 o 21:48.
Zabanicjowany jest offline  
stary 31-01-2009, 21:45   #433
Tibjaninczyk
Użytkownik Forum
 
Tibjaninczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2008
Lokacja: Praga
Wiek: 39

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ...
Profesja: Elder Druid
Gildia: ...
Świat: Antica
Poziom: 98
Skille: ...
Poziom mag.: 70
Domyślny

To jak sie botuje z rzulem to jest wtedy zle wiec proszel wrysztkich rzeby tego nie rboili. i scharowac terz prosze nie robici nie

pozdrawiam z karlin
Tibjaninczyk jest offline  
stary 31-01-2009, 21:48   #434
Arkazann
Użytkownik Forum
 
Arkazann's Avatar
 
Data dołączenia: 02 04 2006
Lokacja: Żyrardów

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Arkazann
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Calmera
Poziom: 92
Poziom mag.: 66
Arkazann ma numer GG 8020128 Arkazann ma login Tlenu laser_dance@o2.pl
Domyślny

@2up
Nie ma żadnej, tylko niektórzy na tym forum czują się skrzywdzeni bo możesz zająć respawn na którym chcieli by poexpić.
A rozwiązanie jest proste... Po co walczyć z boterami którzy są i dają zyski? Wystarczy zrobić 10x miast jak Yalahar i nie ma problemu... Każdy by znalazł swojego "otsa" z dobrym, bezludnym i szybkim respem.

Co do starych graczy to racja, oni zrezygnowali po tym jak knight na 70 skilach bije po 300 czy sorc sam soluje demce na 50 lvu up/down.. Kiedyś było to nie do pomyślenia i taka się ludziom gra podobała..
__________________
Today was a good day..

Ostatnio edytowany przez Arkazann - 31-01-2009 o 21:50.
Arkazann jest offline  
stary 31-01-2009, 21:52   #435
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

@up
Kiedyś trzeba było mieć skila, nawet na non pvp, teraz to minibot już jest wbudoway w kliencie. Ja zacząłem grę od końca 2003 roku więc trochę wiem na ten temat. Gdy zaczałęm grę byłem wielkim newbie i musiałem szukać stron o tibii i czytać, czytać, czytać, nawet ta strona jak powstała była bardzo uboga, ale gra wtedy właśnie była fajna jak nic nie można było znaleźć. Była trudna, hity były dupne, grafika o wiele gorsza ale miała KLIMAT. Teraz nie trzeba nic umieć aby zacząć grać, a wtedy byłeś nikim. W tym problem. I jeszcze fajne jest to, że nie było prawie żadnych stron i wszystkie tereny i questy były niespodzianką. Wcale nie trzeba teraz czytać stron ale to już nie to co kiedyś. A może to mi się tylko wydaje, trudno powiedzieć.

Pamiętam jak 2 tygodnie robiłem runy, zbierałem loot tylko po to aby w jeden dzień iść ze znajomymi na wyprawę na przykład na gsy... Było to trudniejsze od dzisiejszych demonów. Czasem wiele osób padało na takich wyprawach ale gra był świetna. Cipsoft zepsuł wszystko może w ramach swoich zysków i wcale się nie dziwię, ale teraz coś próbują naprawić i gówno już im wyjdzie. Ściągnęli noobów to mają. ZERO KLIMATU

A teraz gra wygląda tak:
F1 exori vis "giń ku**o
F2 exura gran "hhahaa
F3 exura vita
F4 utani hur "pk

A wtedy trzeba było być troszkę ogarniętym i myśleć żeby nie paść.

Ostatnio edytowany przez Zabanicjowany - 31-01-2009 o 22:04.
Zabanicjowany jest offline  
stary 31-01-2009, 21:53   #436
Tibjaninczyk
Użytkownik Forum
 
Tibjaninczyk's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2008
Lokacja: Praga
Wiek: 39

Posty: 18
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ...
Profesja: Elder Druid
Gildia: ...
Świat: Antica
Poziom: 98
Skille: ...
Poziom mag.: 70
Domyślny

jak to po 300 ja biije po 8 czsiami 15 w potfory . a czy w gazecie kaczor donald jest korepetyytacje/?

Ostatnio edytowany przez Tibjaninczyk - 31-01-2009 o 21:55.
Tibjaninczyk jest offline  
stary 31-01-2009, 21:56   #437
Zielony_mis
Użytkownik Forum
 
Zielony_mis's Avatar
 
Data dołączenia: 30 07 2008

Posty: 83
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Setro Pokaż post
PŁACZECIE BO:
1. NIE UMIECIE UŻYWAĆ BOTA
2. KOZACZYCIE Z PACCEM ZA 150 ZŁ A NA BOTA NIE MA SKĄD NABRAĆ x0
3. JAKBYŚCIE BYLI TACY MĄDRZY TO Z GŁUPSZYM SIĘ NIE DYSKUTUJE TYLKO GO OLEWA, A WY CAŁY CZAS SIĘ TŁUMACZYCIE
4. ch*j wam dupę, zazdrościcie

MUAHAHAHAHAHAAHAHH mUAHAHAHAH MAUAAHA mYAAHGAGAA
0XA0X0AX0A0XAX0A0X0A0XAX0A0X0AX0A0XA0X0A0X0AX0A0X0 A
@Arkazaan napisał to wszystko co sądzę na ten temat. Ja tylko chciałem wam zapewnić wrażenia wizualne, TEPE CH**E HAHAHAHAHAHHAH
Moge sie z toba zalozyc ze ani ty ani 99% tych kozaczkow tutaj dalo gowno (slownie GOWNO) na tego bota. Chyba za 2 zl na allegro by ng crackowac.
Zielony_mis jest offline  
stary 31-01-2009, 22:05   #438
tequila51
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 17 10 2008

Posty: 39
Domyślny

Ogolnie ja sobie wybocilem calego knighta i kawałek sorca. No i oczywiscie zostalem zbanowany, jaki mi odblokuja po tym miesiacu nie zamierzam uzywac bota wiecej, tylko jezeli nadal respy beda pelne botterów zrezygnuje z tej gry bo to nie ma najmniejszego sensu.
tequila51 jest offline  
stary 31-01-2009, 22:09   #439
Zabanicjowany
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 01 2009

Posty: 67
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Tibjaninczyk Pokaż post
jak to po 300 ja biije po 8 czsiami 15 w potfory . a czy w gazecie kaczor donald jest korepetyytacje/?

e tam ja mam best hita 39 w orca berserkera, ale on mnie potem klepnął za 70, ja go za 25 i on mnie za 130 i padłem. Od tego czasu noszę tylko bag żeby drogiego backpacka nie stracić
Zabanicjowany jest offline  
stary 31-01-2009, 22:16   #440
Ulrikk
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Zaraz do tego dojdziemy...
?
Długo jeszcze będziesz dochodził..?
Cytuj:
Jest nam przykro z tego powodu, że nie dostałeś delete'a
Mnie to osobiście nie obchodzi ;o
 
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:28.


Powered by vBulletin 3