Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-09-2005, 23:23   #21
Thomas
Użytkownik Forum
 
Thomas's Avatar
 
Data dołączenia: 18 07 2004
Lokacja: Bydgoszcz:]
Wiek: 33

Posty: 380
Imię: ...
Thomas ma numer GG 5032215
Domyślny

to sa dopiero wyniki sondazu przeprowadzanego dla tvn przez jakas tam agencje... ankieterzy siedzieli przed komitetami wyborczymi i pytali na kogo ludzie glosowali...-.-
__________________
www.pajacyk.pl
Thomas jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-09-2005, 23:39   #22
n3m3s!s
eX Moderator
 
n3m3s!s's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2003
Lokacja: St-ce/Ck
Wiek: 38

Posty: 1,023
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Glamri Rox
No to ja się z tąd wyprowadzam! -.- PiS... Eh... I Kaczor... Jest tylko jedna osoba na świecie, która go bardziej nie lubi niż ja... Teraz to dopiero będzie rzeźnia...
Hmm, jakby na to nie patrzec, przydalyby Ci sie takie 60-minutowe lekcje, przede wszystkim z polskiego

Moim zdaniem to nie mozemy teraz nic powiedziec. Kazda partia przedstawila jakis program na przyszlosc. Sa jednak male szanse ze ktores ugrupowanie wprowadzi go w zycie Kaczor czy Donald, pewnie i tak bedzie wszystko jedno, okradna i pojda
__________________
n3m3s!s jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 00:30   #23
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

K***********!!!!!!!
Niech to jasna cholera!
W układzie sił raczej nic się nie zmieni - do dupy

Czyli zwyciężył strach przed zmianami (w szczególności podatkiem liniowym). Fajnie. Ile tak jeszcze będziemy się bać i czekać aż będzie naprawdę dodupnie? Wygląda na to że długo.

I Rokita nie będzie premierem - niech to szlag...

Nie tak miało kurde być.
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 09:36   #24
Gromnjir
Zbanowany
 
Gromnjir's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2005
Lokacja: Susz

Posty: 282
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Eternia
Domyślny

frekwencja zawiodla.
a jak ktos nie jest pewien jaka partia jest mu najblizsza, to ;> www.latarnikwyborczy.pl , chodz to ma teraz charakter tylko informacyjny.
pis sucks! :-/ (for me)
Gromnjir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 12:47   #25
Szpicel
Użytkownik Forum
 
Szpicel's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2005
Lokacja: Kołobrzeg
Wiek: 38

Posty: 76
Domyślny

@$corcerer: Poczekajmy do wieczoru, moze sie cos zmieni (to tylko ~3%). Modlmy sie o wstawiennictwo Najswietszej Panienki z Gładelupy.

Ps:Glosowalem na PO (podatek liniowy musi byc, aby gospodarka sie ruszyla z miejsca)

@Matek: Zmarnowany głos, zmarnowany głos (zart oczywiscie)
__________________
In the name of what?

Ostatnio edytowany przez Szpicel - 26-09-2005 o 14:44.
Szpicel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 14:06   #26
Gufat III
Użytkownik Forum
 
Gufat III's Avatar
 
Data dołączenia: 08 12 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 19

Posty: 357
Stan: Na emeryturze
Świat: Nova
Gufat III ma numer GG 8644522
Domyślny

Polacy to jednak idioci. No offence. Jak można robić gówno z własnego kraju taką frekwencją? Przecież głosy mogły by się ułożyć zupełnie inaczej...
__________________
-> regulamin (Goń się, dziadu /przyp. Gufat)
Masz problem?/przyp. dziadu
Tak, mam okres i jestem zdenerwowany. Ty pewnie masz ten sam problem /przyp. Gufat
Gufat III jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 14:17   #27
Matek
Użytkownik Forum
 
Matek's Avatar
 
Data dołączenia: 21 09 2004
Lokacja: Węgorzewo/Gdańsk

Posty: 1,859
Matek ma numer GG 3933509
Domyślny

Cytuj:
Polacy to jednak idioci. No offence. Jak można robić gówno z własnego kraju taką frekwencją?
jak na panstwo, gdzie demokracja ma ok. 15 lat wcale nie jest tak zle.

Cytuj:
Przecież głosy mogły by się ułożyć zupełnie inaczej...
Mimo wszystko 40% spoleczenstwa to wystarczajaca ilosc, zeby zaprezentowac poglady i oczekiwania calego narodu.

Ja glosowalem na SDPL. Niestety nie weszla A szkoda
__________________


"Miła, błagam, nie zrozum mnie źle
Kocham cię tak jak swoje przestworza pokochał wiatr"

Moj jogger
Matek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 15:42   #28
Ghost Nieudany
Użytkownik Forum
 
Ghost Nieudany's Avatar
 
Data dołączenia: 15 07 2004
Lokacja: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ!

Posty: 1,333
Ghost Nieudany ma numer GG 2875067 Adres Jabbera do Ghost Nieudany
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Parys
Co to za wygrana przy 40% frekwencji? Dobrze, ze SLD trzecie ;D
Jasne. Może niech od razu będzie pierwsze, znowu będziemy siedzieli po uszy w gównie jak za Millera. Jak mam do wyboru PiS vs. SLD, to pierdzielę taki wybór i głosuję na PO.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $corcerer
I Rokita nie będzie premierem - niech to szlag...
Żal mi tego, że Rokita nie zostanie premierem - bo ma jakąś wizję tego kraju, w przeciwieństwie do Kaczyńskiego. Największy błąd, jaki popełnił, to odpowiedzenie ogniem na miecz - PiS najeżdżał na decyzje PO, a Rokita IMO niepotrzebnie zaczął napieprzać z armat, zamiast pokazać fucki i zacząć budować wyższy mur.
__________________
*+10 punktów do lansu
Ghost Nieudany jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 15:46   #29
Hakuoh
Użytkownik Forum
 
Hakuoh's Avatar
 
Data dołączenia: 30 04 2005
Lokacja: Bełchatów/Reading
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,622
Stan: Niegrający
Imię: Eldryzif
Profesja: Rookstayer
Świat: Calmera
Poziom: 74
Domyślny

Dobra spoko...ludzie tak wybrali PiS i tak mają.Widły i "meherowe berety" ... norma. ALE ŻEBY PSL??? Koniec świata!
__________________
I'm in league with satan. Obey his commands. With the goat of Mendes. Sitting at his left hand. I'm in league with satan. I love the dead. No one prayed for Sodom. As the people fled.
Hakuoh jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 16:18   #30
Trogir
Użytkownik forum
 
Trogir's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2005
Lokacja: Warszawa :)
Wiek: 37

Posty: 25
Domyślny

Głosowałem na PO. PO wczale nie miało wcześniej innej nazwy, tylko odłamało się od UW i AWS. AWS to bydlaki, of kurs, ale bez Krzaklewskiego i Buzka byłoby wiele lepiej. PiS to prosocjaliści :/ Liberałowie rox! xD
Ten rząd będzie i tak beznadziejny, a potem cała Polska będzie mówić, że to bydlaki...Mogli wszyscy głosować. 40% frekwencji. Jeżeli ktoś, kto nie głosował, powie, że jest źle, powinien być rozstrzelany... -.-

Ostatnio edytowany przez Trogir - 26-09-2005 o 16:21.
Trogir jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 16:39   #31
Thimburd
Użytkownik Forum
 
Thimburd's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: Odległa Galaktyka
Wiek: 34

Posty: 743
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 103
Poziom mag.: 60
Thimburd ma numer GG 8659724
Domyślny

Ahhh... Smutna była też frekwencja. Ludzie, na wybory prezydenckie wypchajcie starych/ciocie/wójków/babcie/dziadków/sąsiadów/żula/dresa/psa na wybory, żeby było ogólnie lepiej. I niech na Tuska głosują.
Co do tych wyborów. Oglądałem all the time na TVN. Powiem szczerze, chciałem aby wygrała Platforma... ale cuż... Ludzie jednak nie myślą. I SLD na 3 miejscu? (według oficjalnych wyników z 90% głosów Samoobrona, ale co tam) Jestem zbulwersowany, że ludzie nie myślą i głosują na PSL, Samoobrone, SLD lub te inne gówna co chcą odciąć się od europy/zniszczyć niemców/zrobić u nas komunizm/obsrać nam życie. Smutne. A PiS, namieszał tym 3 razy 15, przecież to by dobrze zrobiło nam, a oni sie uparli, że źle. To chcą obniżać podatki, a na 3 razy 15 sie nie zgadzają??? Przecież wyszłoby to ludziom taniej życie. Ehhh... A zmiana konstytucji? Hah, prawdopodobnie nic nie zoribą, chyba, że namówią Leppera do współpracy. Andrzej L. wyraził chęć na debacie z liderami na TVN. Ciekawe co zmienią... I ZUS'em by się zajeli... Wiecie co ZUS wyrabia z naszymi pieniędzmi, prawda? Jak nie to wiedzcie, że pcha to w g*** i nam nie oddaje. Ehh... Polska jest do bani. Ja chcę ztąd emigrować. Mam powoli dość. Gdyby Andrzej wygrał wybory prezydenckie, to emigruję na 100%, mam zapewnienie od ojca Chociaż zapewne nie wygra... Nie ma co skamleć. Mam nadzieję, że prezydentem zostanie Tusk, bo Kaczora na tym stanowisku NIE CHCĘ WIDZIEĆ! Ehhh...
A TVN ładnie wszystko zorobił. Była pierwsza debata Tusk/Kaczyński (Polsat może skamleć, bo tak sie chwalili, że w pon. pierwsza debata, a tu h**). No i graficznie ładnie TVN. Oni super studia robią. TVP sux. Nie będę komentował tego co oni robili.

Ostatnio edytowany przez Thimburd - 26-09-2005 o 16:59.
Thimburd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 16:58   #32
Thimburd
Użytkownik Forum
 
Thimburd's Avatar
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: Odległa Galaktyka
Wiek: 34

Posty: 743
Stan: Na emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 103
Poziom mag.: 60
Thimburd ma numer GG 8659724
Domyślny

O, a tutaj dam najnowsze wyniki po sprawdzeniu 90% oficjalnych głosów.



Sorry, że po porzednim poście, ale chce żeby było czytelnie
__________________
..: May the Force be with You! :..
Thimburd jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 17:19   #33
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

hehe jak dobrze mieć wize i rodzinke w USA. Tylko jeszcze problem czy mnie usoki wpuszczą -.-'. Trzeba zacząć szukać szkoły w usa i o wize studencką sie starać Teraz to sie w Polsce zacznie dziać coś czuje :/ Pozdro ludki i współczucia
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 17:53   #34
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Grue
hehe jak dobrze mieć wize i rodzinke w USA. Tylko jeszcze problem czy mnie usoki wpuszczą -.-'. Trzeba zacząć szukać szkoły w usa i o wize studencką sie starać Teraz to sie w Polsce zacznie dziać coś czuje :/ Pozdro ludki i współczucia
Pewnie, lepiej s**erdolic w sina dal. A jescze lepiej nakrasc i zwiac. Eh...

@thimburd :wg mnie PO suxx Un - lepiej byc proeuropejski i godzic sie na wszystko, co sobie jasnie-Bruksela zazyczy? Lol. Deux - dla kazdego cos lepszego Trois - o ile dobrze slyszalem, PO jeszcze nie wystawilo pelnego planu wyborczego...
__________________
Nieaktywny.
Ashlon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 18:05   #35
Shanhaevel
Użytkownik Forum
 
Shanhaevel's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2004
Lokacja: Uwiędły Las

Posty: 2,391
Shanhaevel ma numer GG dam na pw.
Domyślny

"Niech ten kto nie głosował nie narzeka na wybory"... Hm. Teraz tylko musimy czekać kto będzie prezydentem.
Shanhaevel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 18:38   #36
Sorcerer Maciek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 26 04 2004

Posty: 139
Domyślny

Polaczki nabraly sie na bajki o ulgach dla dzieci i zlym podatku 3 x 15%. I tak wole PiS niz komuchów z SLD (olejniczak to tylko przykrywka, wymysl Janika. Niedawno na WP byl artykul, w ktorym przedstawiono jakze "mlodych" kandydatow z list SLD - ludzie zamieszani w afere starachowicka, ludzie odpowiedzialni za represjonowanie opozycji, ludzie, ktorzy za komuny bili strajkujacych studentow...) lub LPR czy Samoobrony. Imo PO byloby najlepsza partia. Teraz rosna notowania Lecha Kaczora, oby tylko nie zostal prezydentem.
Teraz, jesli pis spelni swe obietnice, pogorsza sie stosunki polski z zachodem, o wschodzie nie mowiac. Wstrzymana zostanie integracja europejska (a to jedyna szansa na poprawe w polsce - tak stalo sie w przypadku np. hiszpanii), beda utrzymywac nierentowne kopalnie itp...

Ostatnio edytowany przez Sorcerer Maciek - 26-09-2005 o 18:41.
Sorcerer Maciek jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 18:39   #37
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

ciesze się że nie wygrało aws(po).Ale nie będę dzielił skóry na niedźwiedziu,zobaczymy czy pis coś poprawi czy zepsuje jeśli to 2 to samoobrona wygra następne wybory.z haslem ONI JUŻ BYLI
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 20:22   #38
Kapibara
Użytkownik Forum
 
Kapibara's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2005
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 60
Stan: Na emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Ssacze Pał
Świat: Sran00bia
Poziom: 671
Skille: 811/5
Poziom mag.: 96
Kapibara ma numer GG 5416157
Domyślny

Cytuj:
hehe jak dobrze mieć wize i rodzinke w USA. Tylko jeszcze problem czy mnie usoki wpuszczą -.-'. Trzeba zacząć szukać szkoły w usa i o wize studencką sie starać Teraz to sie w Polsce zacznie dziać coś czuje :/ Pozdro ludki i współczucia
A wiesz, że w 2007 Polacy nie będą uczestniczyć w losowaniu wiz? Ładnie nam dziękują za Irak... :/

A ja się cieszę z wyniku bo jestem za prawicą, a sam bym na PiS głosował jakbym mógł. Smuci mnie tylko wysokie poparcie dla SLD. Nie dość, że komuniści to jeszcze spieprzyli wszystko jak rządzili i dalej ludzie na nich głosują...
Kapibara jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-09-2005, 22:45   #39
PiXik
Zbanowany
 
PiXik's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2004
Lokacja: Rybnik

Posty: 1,845
Imię: Sir Pix
Profesja: Royal Paladin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sorcerer Maciek
Polaczki nabraly sie na bajki o ulgach dla dzieci i zlym podatku 3 x 15%. I tak wole PiS niz komuchów z SLD (olejniczak to tylko przykrywka, wymysl Janika. Niedawno na WP byl artykul, w ktorym przedstawiono jakze "mlodych" kandydatow z list SLD - ludzie zamieszani w afere starachowicka, ludzie odpowiedzialni za represjonowanie opozycji, ludzie, ktorzy za komuny bili strajkujacych studentow...) lub LPR czy Samoobrony. Imo PO byloby najlepsza partia. Teraz rosna notowania Lecha Kaczora, oby tylko nie zostal prezydentem.
Teraz, jesli pis spelni swe obietnice, pogorsza sie stosunki polski z zachodem, o wschodzie nie mowiac. Wstrzymana zostanie integracja europejska (a to jedyna szansa na poprawe w polsce - tak stalo sie w przypadku np. hiszpanii), beda utrzymywac nierentowne kopalnie itp...
sorry ale co mają zrobić z tymi górnikami?kiedyś wszyscy na śląsk przyjeżdżali bo tutaj była praca-kopalnie to utrzymywało gospodarczo kraj.no ale racja nie można cały czas utrzymywać też tego...
PiXik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-09-2005, 19:04   #40
J. Hunter
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 12 2004
Wiek: 33

Posty: 36
Stan: Niegrający
Domyślny

@kapibara
mnie się zdaje, że tylko frajerzy i oni sami na siebie głosowali.

@pawelekthedruid
Jeśli zakończenie "my jeszcze nie" było w domyśle, to bym te koncepcje hasła traktował jako: "oni już kradli, my jeszcze nie"


A co do poparcia LPR, to powszechnie wiadomo, że Giertych jest kosmitą i napewno użył telepatii do wyprania mózgów

Skoro wygrało PiS, to taki malutki cytat:
"-Peace on you!
-PiSs you too!! "
__________________
"Poczuj smak religii, zjedz księdza" - Maridiana (Antica)
J. Hunter jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 02:59.


Powered by vBulletin 3