Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 24-03-2009, 19:59   #81
Lysy_Pedal
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 02 2009

Posty: 53
Domyślny

Ej moja kandydatura jest powazna
Lysy_Pedal jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 24-03-2009, 20:13   #82
kołbaś
Użytkownik Forum
 
kołbaś's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2004

Posty: 2,238
kołbaś ma numer GG 7494864
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lysy_Pedal Pokaż post
Ej moja kandydatura jest powazna
tia moja tez....
__________________

I staniemy się pasterzami,
Dla Ciebie mój panie dla Ciebie,
Z Potęgą otrzymaną prosto z Twej dłoni,
Nasze nogi nieść mogą spokojnie Twe rozkazy,
Tak więc rozlejemy rzekę ku Tobie,
I poskramiać duszę będziemy na wieki,
In nomine Patris et Filii,
et Spiritus Sancti. Amen.
kołbaś jest offline  
stary 24-03-2009, 20:30   #83
Wylansowany
Użytkownik Forum
 
Wylansowany's Avatar
 
Data dołączenia: 27 05 2007
Lokacja: Gorzów Wlkp.

Posty: 868
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GargoinX Pokaż post
@Topic
Disseny na moda, przeszła by do historii jako najmłodszy moderator (chyba). :d
A na mnie, w tej roli, by nikt nie zagłosował :/

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kołbaś Pokaż post
tia moja tez....
Czego się czepiasz, (tak, wiem, że ryzykuje skrytykowanie posta, bo teoretycznie, w Twoim poście nie było żadnego czepiania się, a wręcz przeciwnie) w końcu "Ostateczne Jury" powinno w takich samych kategoriach rozpatrywać każde podanie, a to jak jest w rzeczywistości, przemilczmy...bo tak naprawdę nic nie wiemy na ten temat .
Wylansowany jest offline  
stary 24-03-2009, 20:57   #84
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

Mydelniczek na moda, a co? =J
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline  
stary 24-03-2009, 21:41   #85
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

Śmiesznie się czyta ten temat ; ).

Ja uważam, że każdy może zostać modem, kto ma jakiś staż na forum...
Bo na przykład, szczerze mówiąc, ja wcześniej nie wiedziałem o istnieniu takiej osoby jak Tompior...

Zostanie ktoś, kto utrzymywał poziom w odpowiedziach.
Ktoś, komu na pewno na tym zależy i widać było to po jego raportach.
Oraz ten, po kim widać, że może utrzymać bezstronność, opanowanie oraz posiada znajomość regulaminu. (I jako taką inteligencję)

Ale to tylko moje zdanie, może mylne ; P.
Oerciak jest offline  
stary 24-03-2009, 22:28   #86
Vhaloir
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 11 2006
Lokacja: Szczecin

Posty: 580
Stan: Usunięty
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez GargoinX Pokaż post
Mydelniczek na moda, a co? =J
Nie pozwoliłem mu: /
Vhaloir jest offline  
stary 24-03-2009, 22:29   #87
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Zgadzam się, ale wiesz, jak komukolwiek z 'równiejszych' niebieskich nie przypasisz to nie licz na moda. ; )
Argen jest offline  
stary 26-03-2009, 00:25   #88
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Argen Pokaż post
Zgadzam się, ale wiesz, jak komukolwiek z 'równiejszych' niebieskich nie przypasisz to nie licz na moda. ; )
Cytuj:
Jedno zdecydowane veto w praktyce zamyka kandydaturę. To tak, żeby się nikt nie zdziwił.
to byłem niedoinformowany ; d.

@ podanie
Musiałem zmienić pare swoich podpunktów.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego

Ostatnio edytowany przez neopostman - 27-03-2009 o 19:09.
neopostman jest offline  
stary 26-03-2009, 08:03   #89
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
@ podanie
Musiałem zmienić pare swoich podpunktów.
Chyba dopisac pare klamstewek. : D
Swoja droga, z jamnikami jest lepiej niz z owczarkami! Mowie Ci, tez musisz sprobowac.

Cytuj:
Zgadzam się, ale wiesz, jak komukolwiek z 'równiejszych' niebieskich nie przypasisz to nie licz na moda. ; )
Co jak co, ale akurat Ty o tym wiesz nalepiej.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
stary 27-03-2009, 01:23   #90
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
ojjj, żebyś się nie zdziwił .
Jedno zdecydowane veto w praktyce zamyka kandydaturę. To tak, żeby się nikt nie zdziwił.
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline  
stary 27-03-2009, 12:46   #91
Scobel
Redaktor
 
Scobel's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2007
Lokacja: IR/PL

Posty: 754
Stan: Początkujący
Imię: Nenagh
Profesja: Rookstayer
Gildia: AoR
Świat: Nerana
Poziom: 57~
Skille: XX/YY
Poziom mag.: 0o
Domyślny

Ani nie miałem zgłaszać swej kandydatury, ani też nie miałem nic pisać w tym temacie ... No właśnie ale, jak zawsze jest jakieś ale ...

Co do mego zgłoszenia to pozostawię to bez komentarza - jest zbędny.

Co do "miałem w tym temacie nic nie pisać".

Przecie sam temat z założenia jest bezsensowny - wywoła on więcej spamu, offtopu i wielkiego nikomu nie potrzebnego żalu niż coś dobrego.

Bo komentować to raczej można już "wyniki", niż same kandydatury, tym bardziej iż to nie użytkownicy a moderatorzy decydują kto zostanie nowym, jednym z nich.

Tak samo nie do końca wiem jak można komentować podania osób nie składając własnego ... Lub pisać podania na tak niskim poziomie.

Sorry ale taka prawda jest iż z wyborów na wybory poziom samych zgłoszeń spada tak, że aż strach pomyśleć co będzie za następne dwa wyborcze tematy ...

A wystarczy przysiąść nad podaniem, wychwalić się na tyle na ile uważa się słusznym - pisząc prawdziwie, a potem czekać na decyzje która tak czy siak zapadnie.

To że ktoś zmienia swe podanie pod wpływem czytania innych późniejszych podań to jest też kolejna zbędność, sprzeczność ...

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gimlos Pokaż post
Jedno zdecydowane veto w praktyce zamyka kandydaturę. To tak, żeby się nikt nie zdziwił.
No tak, ale można wybrać ze zgłoszeń kilka osób które najbardziej zaciekawiają, po czym przysiąść nad ich podaniami - a potem obojętnie czy do finału weszło 10 czy 5 osób każdemu napisać co stanęło na przeszkodzie, że się nie dostał - tak słowem wyjaśnienia, by mogła ta osoba nad sobą popracować jeśli jest to możliwe do następnych wyborów.
A Veto to dobry pomysł - ale tylko w momencie gdy forum może sobie pozwolić na opóźnienia w przyjęciu nowych moderatorów. A obecnie T.pl potrzebuje ich dość szybko, więc czasem przy minimalnym Sprzeciwie warto jednak zaryzykować.
__________________

To napisał Scobel z Altaron Team.

Ostatnio edytowany przez Scobel - 27-03-2009 o 12:51.
Scobel jest offline  
stary 27-03-2009, 15:09   #92
Res Khmer
Undead
 
Res Khmer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 181
Imię: Unn Recca
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel
Przecie sam temat z założenia jest bezsensowny - wywoła on więcej spamu, offtopu i wielkiego nikomu nie potrzebnego żalu niż coś dobrego.
Na szczęście temat mimo, że z założenia jest tematem typowo spamerskich, potoku takich trollo-komentarzy nie wywołał. Owszem temat nie wnosi nic dobrego do sprawy, ale skoro powstał, to widocznie autor/zy mieli w tym jakiś cel.

Co do podań, jest ich wyjątkowo mało, ale konkurencja według mojego uznania jest bardzo mocna. Tak więc na dwa dni przed końcem, nie pozostaje mi nic jak tylko ponownie życzyć wszystkim powodzenia.

Pozdrawiam
Res Khmer

Ostatnio edytowany przez Res Khmer - 27-03-2009 o 15:12.
Res Khmer jest offline  
stary 27-03-2009, 16:00   #93
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

Mam kilka obiekcji co do Twojej wypowiedzi Scobel, no ale nic związanego z samym podaniem. Dokładniej chodzi mi o...

Cytuj:
Przecie sam temat z założenia jest bezsensowny - wywoła on więcej spamu, offtopu i wielkiego nikomu nie potrzebnego żalu niż coś dobrego.
TYM razem, o dziwo, wywołał go bardzo mało, w porównaniu do wcześniejszych wyborów. W zasadzie o zbyt wielu sprawach tu się nie dyskutowało.

Cytuj:
Bo komentować to raczej można już "wyniki", niż same kandydatury, tym bardziej iż to nie użytkownicy a moderatorzy decydują kto zostanie nowym, jednym z nich.
Zwróć uwagę na to, że wybory na moderatora, to jakieś, mniej lub bardziej wielkie wydarzenie jest. Ludzie zatem mogą chcieć sobie podyskutować na ten temat. Imho to normalne.

Cytuj:
Sorry ale taka prawda jest iż z wyborów na wybory poziom samych zgłoszeń spada tak, że aż strach pomyśleć co będzie za następne dwa wyborcze tematy ...
Tutaj się nawet zgodzę. No ale z drugiej strony, przecież nie ma się czemu dziwić? Wszyscy Ci, którzy zapracowali sobie na posadę moderatora, udzielając się przez lata na forum zostali już wybrani. Niestety - ludzie nadający się na modka nie rosną jak grzyby po deszczu, z wyborów na wybory będzie ich coraz mniej, to normalna kolej rzeczy

Cytuj:
To że ktoś zmienia swe podanie pod wpływem czytania innych późniejszych podań to jest też kolejna zbędność, sprzeczność ...
Czy sprzeczność, to nie wiem. Jednak to prawda - jeżeli jest się bystrym - widzi się podania wzorowane na innych, czerpiące z niego pewne pomysły, czy "formy". Dlatego m.in, moim zdaniem podania powinny być wysyłane na PW. Drugi argument, to kwestia prywatności. Informacje na temat siebie, takie jak w punkcie pierwszym, niektórzy chcieli by zachować dla siebie. Nie widzę sensu w tym, aby każdy mógł sobie przeczytać co studiuję, ile mam lat, czym się interesuje i co robię w wolnych chwilach.


To chyba tyle.
Rybzor jest offline  
stary 27-03-2009, 17:16   #94
Wielkimanitu
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 01 2009
Lokacja: Kraina zamków i jednego klucza...
Wpisy bloga: 25

Posty: 302
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Scobel Pokaż post
Ani nie miałem zgłaszać swej kandydatury, ani też nie miałem nic pisać w tym temacie ... No właśnie ale, jak zawsze jest jakieś ale ...

Co do mego zgłoszenia to pozostawię to bez komentarza - jest zbędny.

Co do "miałem w tym temacie nic nie pisać".

Przecie sam temat z założenia jest bezsensowny - wywoła on więcej spamu, offtopu i wielkiego nikomu nie potrzebnego żalu niż coś dobrego.

Bo komentować to raczej można już "wyniki", niż same kandydatury, tym bardziej iż to nie użytkownicy a moderatorzy decydują kto zostanie nowym, jednym z nich.

Tak samo nie do końca wiem jak można komentować podania osób nie składając własnego ... Lub pisać podania na tak niskim poziomie.

Sorry ale taka prawda jest iż z wyborów na wybory poziom samych zgłoszeń spada tak, że aż strach pomyśleć co będzie za następne dwa wyborcze tematy ...

A wystarczy przysiąść nad podaniem, wychwalić się na tyle na ile uważa się słusznym - pisząc prawdziwie, a potem czekać na decyzje która tak czy siak zapadnie.

To że ktoś zmienia swe podanie pod wpływem czytania innych późniejszych podań to jest też kolejna zbędność, sprzeczność ...



No tak, ale można wybrać ze zgłoszeń kilka osób które najbardziej zaciekawiają, po czym przysiąść nad ich podaniami - a potem obojętnie czy do finału weszło 10 czy 5 osób każdemu napisać co stanęło na przeszkodzie, że się nie dostał - tak słowem wyjaśnienia, by mogła ta osoba nad sobą popracować jeśli jest to możliwe do następnych wyborów.
A Veto to dobry pomysł - ale tylko w momencie gdy forum może sobie pozwolić na opóźnienia w przyjęciu nowych moderatorów. A obecnie T.pl potrzebuje ich dość szybko, więc czasem przy minimalnym Sprzeciwie warto jednak zaryzykować.
Lepiej zajmij się Altaronem, a nie bawisz się w modowanie.

Jestem na nie
Wielkimanitu jest offline  
stary 27-03-2009, 17:48   #95
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Wielkimanitu Pokaż post
Jestem na nie
Na ten temat kto przechodzi a kto nie mamy chyba najmniej do powiedzenia ; d.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego

Ostatnio edytowany przez neopostman - 28-03-2009 o 17:50.
neopostman jest offline  
stary 27-03-2009, 18:39   #96
Argen
Użytkownik Forum
 
Argen's Avatar
 
Data dołączenia: 19 12 2006
Wpisy bloga: 1

Posty: 2,059
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez neopostman Pokaż post
peace.
No, swoją wypowiedz oparłem właśnie na tej cytowanej przez Ciebie, więc ocb?

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Vasudanin Pokaż post
Co jak co, ale akurat Ty o tym wiesz nalepiej.
Heh, tępawy się robie bo nie zrozumiałem : / Ja nigdy nie kandydowałem, więc o co kaman? A jeśli chodzi o moją małą wiarygodność, to ja tylko napisałem to co już napisano wcześniej.

Peace : )

Ostatnio edytowany przez Argen - 27-03-2009 o 18:45.
Argen jest offline  
stary 27-03-2009, 18:54   #97
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

Scobel, musze się zgodzić z Rybą. Ludzi lubią o tym rozmawiać, podsycać ogień.. A Drom pośmiać się: P Btw ostatnio był dużo większy syf..

Ciekawi mnie czy wyniki będą oficjalne, bo z tego co pamiętam ostatnio nie były. Wchodzę na profil, patrze a tu Tompior niebieski: o
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline  
stary 27-03-2009, 19:00   #98
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Gelt Pokaż post
Ciekawi mnie czy wyniki będą oficjalne, bo z tego co pamiętam ostatnio nie były. Wchodzę na profil, patrze a tu Tompior niebieski: o
Byly oficjalne.
Nawet sie porachowalem i poszukalem.
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=185456
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
stary 27-03-2009, 19:37   #99
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny

Nie martwcie sie. Jak wybierzemy nowych moderatorow to sie wszyscy o tym dowiecie
@Gelt: 0.0? Nakryles mnie ;>
__________________
Tompior jest offline  
stary 27-03-2009, 23:59   #100
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

Hej, w temacie z podaniami nie jest to dokladnie sprecyzowane, a mam pytanie - ilu modków wybierzecie ? Więcej niż 3?
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie

piternet jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 11:56.


Powered by vBulletin 3