Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

Notki

tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp. Tutaj możesz wyrazić swoją opinię na temat strony, wskazać błąd i zasugerować czego brakuje.
Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 22-03-2009, 01:33   #1
Tompior
UnlimitedWarnWorks
 
Tompior's Avatar
 
Data dołączenia: 14 01 2004
Lokacja: Warszawa
Wiek: 34

Posty: 2,362
Stan: Na Emeryturze
Tompior ma numer GG 3186363
Domyślny Wybory Moderatorów!

Nabór Moderatorów!

Procedura dokładnie taka sama jak rok temu - chętni napiszą podanie w tym temacie, a my z nich wybierzemy nowych moderatorów

Podania proszę składać w tym temacie. Macie czas do końca 29 marca

Z podań wybierzemy najszybciej jak się da kilku moderatorów forum. Ilu zależy od tego jaka będzie jakość podań. Możemy wybrać moderatorów tylko do danych działów lub super moderatorów całego forum - decyzja należy do nas, w czym Cię będziemy widzieć.

Podanie powinno trzymać się tego schematu:

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas


Czego wymagamy?
1) Częstego logowania się na forum i aktywnej moderacji.
2) Podejmowania głosu w dyskusjach na forum modków.
3) Wysokiej kultury osobistej i opanowania.
4) Wniesienia czegoś nowego do naszego zespołu.
5) Prowadzenia obiektywnej moderacji.
6) Lojalności wobec teamu i zachowania tajemnicy co do wszelkich spraw, które nie są upubliczniane.


Sporo tych wymagań, a co oferujemy w zamian?
1) Możliwość pracy w fantastycznym zespole, złożonym z zbioru różnych dziwnych indywiduów. ;-)
2) Co jakiś czas organizujemy wew. konkursy wśród modków i losujemy różne nagrody typu PACCe, kasa, mp3 playery, itp. W zależności od tego na co możemy sobie w danej chwili pozwolić.
3) Możliwość rozwijania się razem z stroną - zespół moderatorów wbrew pozorom często staje przed różnymi problemami do rozwiązania. To coś więcej niż samo kasowanie postów, to możliwość kształtowania największej polskiej strony o Tibii i zdobywania doświadczenia na niej.
4) Na życzenie możesz otrzymać list polecający i potwierdzający, że pracujesz/pracowałeś na Tibia.pl. List opatrzony będzie firmowymi pieczątkami i już kilku moderatorom pomógł znaleźć pracę
5) Otrzymasz skrzynkę mailowa @tibia.pl
6) Możesz zawsze liczyć na pomoc członków teamu we wszelakich sprawach, składamy się z mieszanki ludzi o różnych zainteresowaniach, wszelakich pracach i uczących się na wielu uczelniach i szkołach. Zawsze znajdzie się ktoś, kto może pomóc w danej sprawie.
7) Fantastyczna atmosfera, dużo śmiechu i możliwość poznania ciekawych ludzi.
8) Wiele, wiele innych rzeczy, które zapomniałem wypisać

Więc na co czekasz? Kliknij na "Odpowiedz" i złóż swoje podanie już teraz!
W tym temacie proszę zgłaszać tylko swoje podania. ŻADNYCH KOMENTARZY!
Komentować można tutaj.
__________________
Tompior jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 22-03-2009, 02:12   #2
Michoss
Kapłan Preclanski
 
Michoss's Avatar
 
Data dołączenia: 15 09 2006
Lokacja: Sosnowiec
Wpisy bloga: 145

Posty: 2,190
Michoss ma numer GG 5483916
Domyślny

1) Michał, rocznik 93.
Interesuje się...Hmm...Wieloma rzeczami, wszystkim po trochu. Trochę rysunkiem, trochę programowaniem...Od dobrych paru lat moje zainteresowania zmieniają się co kilka miesięcy, cały czas siedzę tylko w internecie.
No, interesuje się też samą tibią.
W nauce idzie mi umiarkowanie, czasem lepiej, czasem gorzej. Ale nigdy nie było większych problemów.

2) Za każdym razem dręczy mnie ta sama rzecz. Czy podawać tylko (względem władz) pozytywne doświadczenie? W każdym razie: na forum jestem już mniej-więcej cztery lata, to drugie konto. Przez ten czas znalazłem na forum przyjaciół, wrogów, napisałem ponad 2000 postów i zebrałem piękną kolekcję warnów. Dostałem się również do supportu strony tibia.pl
Doświadczenie poza t.pl mam skromne. Administracja na niewielkim forum Pomoc-fake, oraz na maleńkiej, upadłej już stronce.

3) 45 MS nie jest żadnym osiągnięciem, nie warto więc się rozpisywać.

4) "Spamerzy, keyloggery, pokój na świecie i głodujące dzieci w afryce" bla bla bla. Mam dużo czasu, mógłbym spokojnie pozbywać się najróżniejszego syfu z forum, przeróżnych głupich tematów i spamu. Ale, nie ma się czego wypierać, chciałbym wstąpić również dla prestiżu.
Z racji ciężkiego, chronicznego noliferstwa, nie ma co się martwic o moją nieaktywność.

5)Ten punkt mnie boli i kłuje nie powiem gdzie. Nie postawiłbym siebie na takiej pozycji, choćby dla tego, ze mam niską samoocenę. Znajomość opinii niektórych ludzi również mi nie pomaga.
Na szczęście nie do mnie należy decyzja. Mam nadzieję że przekonam władze i podejmą tą decyzję, której ja bym nie umiał.

6)Nie wydaje mi się. Nigdy nie bylem wrogi moderatorom, możliwe ze niektórzy mnie, ale ja staram się nie wywoływać kłótni.

7)Rozwój STRONY? To nabór na moderatora forum tibia.pl, czy strony tibia.pl? I nie, nie mam w tej chwili pomysłów.
Może większa edukacja graczy w roleplay i fabułę gry, ale to raczej spalony pomysł.

8)A wiecie, że nie wybrałbym żadnego? Najchętniej zająłbym się opieka nad opuszczonymi, zapomnianymi przez boga Blogami. Po tzw. Terrorze Rothesa wciąż panuje tam spokój, ale nie zapowiada się by trwało to długo.
Jeśli już muszę wybierać: Blogi, Rookgaard, O Wszystkim i o niczym (oryginalne, nie?). Ewentualnie, zamiast blogów, Mainland.

9)Byłem jednym z najgorszych spamerów forum i jednym z lepszych warn-collecterow. Mam dobry kontakt z użytkownikami, potrafię ukarać, przebaczyć i przyznać się do błędu. Nie sprawia mi przyjemności banowanie każdego kto mi wyjdzie przed oczy, nie będę tez rechotał ze spamującymi. Pozbędę się tego co zbędne, ukarzę to co głupie, nikt nowy albo niedouczony nie ucierpi. Tyle. Nie mogę bardziej zachęcić.
__________________
Pisał to:
ichos

Ostatnio edytowany przez Michoss - 22-03-2009 o 02:49.
Michoss jest offline  
stary 22-03-2009, 02:31   #3
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)

Nazywam się Stanisław, obecnie mam ukończony siedemnasty rok życia (1 stycznia 2010 roku skończę osiemnaście lat). Moimi głównymi zainteresowaniami są snowboarding, żeglarstwo, nowe technologie, e-gaming oraz chemia (w tym roku zamierzam przystąpić do Olimpiady Chemicznej). Niestety, związku ze szkołą (jedno z najlepszych LO we Wrocławiu, profil biol-chem-fiz) i moimi planami na przyszłość (Akademia Medyczna we Wrocławiu) mam zdecydowanie mniej czasu na rozwijanie moich zainteresowań - raptem 2-3 godziny dziennie, a dla nich trzeba poświęcać zdecydowanie więcej.

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)

Doświadczenie na forum - bardzo duże. Zarejestrowałem się 27 sierpnia 2003 roku, pamiętam to jak dziś - padało, zbliżała się szkoła, słuchałem Dżemu . Byłem kiedyś administratorem strony o grze Thang Online, niestety, strona upadła z powodu małego zainteresowania tą grą. Później wspomagałem diablo.phx.pl starając się pisać artykuły, a jednocześnie przez rok administrowałem stronie e-tibia.info, która również upadła.

3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)

5 postaci na poziomie 100 + (3 x EK 114, 108, 122; 1 x RP 122; 1 x ED 116), aktualnie gram postacią o nicku Wagojim von Stracci - zacząłem 16 marca, a już jest 35 poziom. W czasie od lipca 2007 do lutego 2008 byłem senior tutor'em, zrezygnowałem, z pozycji zrezygnowałem z racji zbliżającego się wtedy egzaminu gimnazjalnego.

4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?

Chciałbym zostać moderatorem ponieważ widzę, ile bałaganu istnieje na tym forum, oraz ile hacklinków jest w działach "Zdjęcia" i "Filmy". Co do czasu - co najmniej półtorej godziny dziennie. Nie byłoby mniej - i tak na tym forum spędzam bardzo dużo czasu, codziennie.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?

Trudno jest mi to ocenić. Mogę stwierdzić, że raczej tak. Zawsze staram się być obiektywny w rozstrzyganiu sporów, jak i pomocny w razie czyjejś prośby. Aczkolwiek, jak każdy człowiek - popełniam błędy, czasem nie wytrzymam czytając kontrowersyjne tematy w OWiON'ie (co od czasu do czasu poskutkuje warnem ) - lecz potrafię zachować we wszystkim umiar.

6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?

Nie.

7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.

Pierwszy pomysł - naprawienie błędów w menu Tibia.pl (optymalizacja) - przynajmniej pod Firefox'em nie wszystko działa sprawnie, szczególnie wybór kategorii strony.
Drugi pomysł - dodanie nowych kalkulatorów, jak i ulepszenie starych.
Trzeci pomysł - całkowite stworzenie angielskiej wersji strony i pozycjonowanie jej.

8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?

Filmy, Zdjęcia, OWiON.

9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas

1) Bardzo dużo reportowałem, reportuję i będę reportować. Zostanie moderatorem pomogłoby mi szybciej czyścić forum, ponieważ od razu usuwałbym posty sprzeczne z regulaminem Tibia.pl.
2) Jestem zdecydowanie bezstronny w konfliktach - potrafię je skutecznie i obiektywnie rozwiązywać.
3) Jestem użytkownikiem już prawie 7 lat! Jest to bardzo długi okres czasu, myślę, że to może mi dać w pewnym sensie "dozę zaufania ze strony" administracji Tibia.pl.
4) Jestem pomocnym użytkownikiem - staram się nawet odpowiadać na pytania, które inni biorą za trolling. Pytania te często są pytaniami newbie, którzy dopiero zaczynają grać w Tibię.
5) Czytając moje notki myślę, że mam dobrą opinię wśród innych użytkowników.

Pozdrawiam,
Staszek.

Ostatnio edytowany przez Gonzo - 22-03-2009 o 21:55. Powód: Zapomniałem dodać, że byłem senior tutor'em w czasie 07.07-02.08. Oczywiście, przed tym byłem również tutorem. ;)
Gonzo jest offline  
stary 22-03-2009, 03:49   #4
Serious Sam
Użytkownik Forum
 
Serious Sam's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006
Wpisy bloga: 16

Posty: 1,470
Serious Sam ma numer GG 1542247
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Nazywam się Artur i mam 17 lat. Interesuję się informatyką i to z nią wiążę swoją przyszłość. W szkole wiedzie mi się świetnie.

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
Forum przeglądam 4 lata, lecz dopiero na początku 2006 roku założyłem konto. Pierwszą rzeczą, którą robię po włączeniu komputera jest ''sprawdzenie forum.tibia.pl'' : ). Zdarzało mi się moderować na innych, mniej znanych forach.

3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
Każdą postacią grałem po kolei. Pierw knight'em, którym wbiłem 30 poziom. Największy poziom natomiast udało mi się zdobyć czarodziejem - 45. Muszę się przyznać, że obecnie nie interesuję się tą grą, a moja wiedza o tibi sięga kilku update'ów wstecz.

4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Przede wszystkim chciałbym pomóc w rozwijaniu się forum. Moderowanie, pilnowanie porządku, bardzo by mnie satysfakcjonowały.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Oczywiście,że nadaję się na moderatora. Jestem na forum od dłuższego czasu. Znam panujące zwyczaje, oraz klimat. Z wieloma użytkownikami mam kontakt poprzez gadu-gadu. Uważam, że jestem godny zaufania, pracowity, punktualny. Chciałbym też być skromny, ale mi nie dajecie : )

6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Z Rothesem - wolę zostawić tę mroczną sprawę.
7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Raczej nie, ale uważam, że pomysły nadchodzą z czasem oraz z potrzebą.

8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
*O wszystkim i o niczym.
*Twórczość.
*tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas.
Cóż, myślę, że wszystko już powiedziałem w podpunkcie 5. Nie ma sensu wymieniania jakim to się jest super, wszystko ukazuje się w czasie pracy.
__________________
Jeżeli potrzebujesz pomocy, napisz. Chętnie pomogę : )



Amor patriae nostra lex!

Miłość ojczyzny naszym prawem!

Ostatnio edytowany przez Serious Sam - 22-03-2009 o 17:36.
Serious Sam jest offline  
stary 22-03-2009, 11:18   #5
Rocket Slayer
Użytkownik Forum
 
Rocket Slayer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 07 2006
Lokacja: Mikołów, niedaleko zamtuzu :)
Wiek: 33

Posty: 878
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Majk
Profesja: Elite Knight
Świat: Secura
Poziom: 146
Rocket Slayer ma numer GG 9457986 Send a message via Skype™ to Rocket Slayer
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Cześć. Mam na imię Michał i też mam 18 lat. Interesuje mnie wiele rzeczy np militaria, motoryzacja oraz gry komputerowe (hobby). Głównie interesuję się językiem angielskim i zamierzam go bardziej rozwinąć. Kształtuję się na technika ekonomistę. Aktualnie nie mam stałej pracy, co najwyżej dorywcza.


Cytuj:
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
Sukcesy? Chodzi o "elytę"? Nie sądzę. Na forum zarejestrowany w 2006, lecz chyba od 2007 jakoś częściej postowałem. Mam opinię "tego złego, co zawsze krytykuje". Słusznie, nie moja wina, że niektórzy piszą głupoty... =)

Cytuj:
3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
73 to najwyższy. Stopowało mnie głównie połączenie, które regularnie się zrywało.
Cytuj:
4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Dlaczego? Chcę utrzymać tu jakiś porządek (chuck norris). Dużo czasu jestem skłonny poświęcić, gdyż często tu bywam, lubię to forum.
Cytuj:
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Mam muusk.

Cytuj:
6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Nie.

Cytuj:
7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Shoutbox, pewne staty...
Cytuj:
8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
Tajemnice Rookgaardu, Zdjęcia, Owion

Cytuj:
9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Czuję motylki w brzuchu, zapał (nie słomiany). Chęć trzymania poziomu. Kultura na I miejscu. W cholerę czasu mogę poświęcić dla tego forum. Chciałbym, podobałoby mi się to =)
__________________

Podoba Ci się ta pszczyla? Może chcesz jej wystawić 10 na fotce.pl?

Ostatnio edytowany przez Rocket Slayer - 22-03-2009 o 11:20.
Rocket Slayer jest offline  
stary 22-03-2009, 12:23   #6
GargoinX
Just an Orange
 
GargoinX's Avatar
 
Data dołączenia: 06 04 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 29
Wpisy bloga: 34

Posty: 1,242
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Eternia
Poziom: 31
Skille: 65/64
Poziom mag.: 4
GargoinX ma numer GG 3751106
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Cześć, Piotr jestem. W lipcu dobiję 15 lat. Do moich zainteresowań należy trochę sztuka (grafika, muzyka), manga&anime, języki obce (na wysokim poziomie znam język angielski i uczę się na własną rękę języka japońskiego) oraz bywa, że poświęcam czas na mecz piłki ręcznej. Postępy w szkole są, jakie są (średnia trzyma się powyżej 4.0, więc źle nie jest ) zaś jeśli chodzi o pracę to pomagam czasami umyć auto za marne grosze.

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
Na tym forum przebywam już ponad rok, z początku w dziale fake'i, obecne przesiaduję więcej w owionie. Sukcesów raczej żadnych nie mam, brałem raz udział w wyborach na moderatorów i raz na supportów. Jestem adminem na (przypuszczam) największym forum o fake'ach, obecnie wymarłym.

3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
Najlepsza postać to 39 Elder Druid, obecnie nie gram choć mam w zanadrzu 20 Paladin. Jak dla mnie największym osiągnięciem było poznanie fajnych ludzi w grze, a bardziej ze strony technicznej, wykonanie postman quest.

4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Lubię tą stronę i chcę pomóc w jej rozwoju i w walce ze "złymi ludźmi". Szczególnie chcę kontrolować rozwijanie się działu fake'i, w którym często pojawia się spam. Co do poświęcanego czasu; będzie to różnie, ale w taki zabiegany dzień, ze szkołą i treningami szacuję na 3-4 godziny.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Jakbym się nie nadawał to bym nie pisał podania, proste. Dlaczego? Potrafię być sumienny i choć często lubię oddalać od siebie powagę, to nie znaczy, że nie należę do ludzi poważnych. Co najważniejsze, nie jestem również stronniczy.

6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Z Rothesem, lecz chcę tą mroczną przeszłość zostawić daleko w tyle, bo nie popisałem się zbytnio w tamtych czasach.

7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.

Pomysły? Na chwilę obecną żadnych nie mam, ale jestem człowiekiem kreatywnym i z wyobraźnią; z biegiem czasu na coś wpadnę.

8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
  • Fake'i
  • O wszystkim i o niczym
  • Tibia.pl - opinie, sugestie, błędy, itp.

9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Wszystko wypisane powyżej mówi samo przez siebie. Nie ma sensu wypisywać w tym punkcie jakiś zbędnych dupereli. No, może napiszę, że spróbuję wprowadzić na tibia.pl miły nastrój.
__________________

Literka Z, literka K, literska S jak ZKS!

Gargoin na Last.fm!

Notka dla Gargulca.
GargoinX jest offline  
stary 22-03-2009, 12:52   #7
neopostman
Użytkownik Forum
 
neopostman's Avatar
 
Data dołączenia: 24 09 2005
Lokacja: Łowicz.
Wiek: 35
Wpisy bloga: 6

Posty: 1,227
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Nova
Poziom: 114
Skille: 101/84
Poziom mag.: 24
Wyślij wiadomość przez ICQ do neopostman neopostman ma numer GG trzeba sobie zasłuży Adres Jabbera do neopostman Send a message via Skype™ to neopostman
Domyślny

Tak na wstępie: podanie nie jestem całkowitą oceną mojej osoby. Najważniejsza jest ocena innych użytkowników i moich własnoręcznie napisanych postów .

1
Nazywam się Adam, 20 lat. Studiuję weterynarię na SGGW w Warszawie. Aktualnie nie pracuję. Interesuję się podróżami, innymi kulturami. Lubię zwiedzać świat, w te wakacje mam w planach zwiedzenie z kolegami samochodem większości stolic europejskich. No i jeszcze interesuję się sportami extremalnymi. Odgłos łamiących się kości jest dla mnie normą. Wolne chwile lubię spędzać przy kominku z dziewczyną i oczywiście na tym forum ; D. Nie ukrywam też, że lubię czytać, szczególnie pozycje fantastyczno-naukowe jak i popularne =P.

2
Aktywna działalność na forum trwa nieprzerwanie od 3-4 lat. Do sukcesów z całą pewnością należy fakt, że dostałem się do supportu, i jak tylko parę innych osób, wytrzymałem w tym gronie ponad rok bez większych spięć. Dodatkowo jestem ex-moderatorem największego forum o moim mieście. Dodam jeszcze, że udało mi się złoić psychicznie paru delikwentów-trolli (oczywiście bez użycia wulgaryzmów!). W ciągu tylu lat użytkowania forum starałem się nie wchodzić w konflikty z innymi użytkownikami i starać się bardziej pomagać, niż dokuczać . Udało mi się zachować dobrą reputację.


3
W Tibię gram 7 lat, zaszedłem dość daleko, miałem 84 knighta, 154 knighta i aktualnie posiadam 115 paladyna.


4
Nie jestem gołosłowny . Wymagacie częstego moderowania forum? Nie ma dla mnie z tym problemu, chodzenie po tym forum stanowi większą część moich "czasowypełniaczy" . Robię sobie regularne przerwy w nauce co 30 ~ minut aby chwile odsapnąć i właśnie w tych momentach się tutaj loguję. Funkcja moderatora byłaby dla mnie mobilizacją do działania na tym forum. Wolne chwile stawałyby się dla mnie w ten sposób cenniejsze zyskując dodatkowo możliwość moderowania tego forum. Czułbym, że współpracuję z jednym z większych serwisów gier MMORPG w Polsce. Oprócz tej satysfakcji chciałbym troszkę posprzątać =P.


5
Moja długa obecność w supporcie pokazuje, że umiem współpracować i doceniam pracę grupową. Jestem osobą, która ma czas i umie odróżnić to co jest dobre od tego co jest złe. Kiedy mam potrzebę wyżycia się na kimś, tłumię ją w sobie i idę do kuchni tłuc talerze. Mam też swoje wady- wiele osób zarzuca mi niekiedy lenistwo, ale przynajmniej umiem się do swoich wad przyznać i je jakoś zwalczać . Nie lubię rzucać słów na wiatr (dokładniejsze wyjaśnienie w podpunkcie 9).


6
Nie przypominam sobie.


7
Walka z chamstwem, prostactwem i brakiem kultury. Więcej konkursów typu "filmoteka tibia.pl". Nowa taktyka upomnień. Testy programów software/hardware. Wprowadzenie miłej atmosfery.


8
"Inne", "Zdjęcia" i "Filmy"


9
Postanowiłem zmienić ten podpunkt. Czemu? Bo wiele słów jest pustych i wy na pewno sobie zdajecie z tego sprawę . Mogę powiedzieć, że jestem najlepszy, mam mózg i jestem mega odpowiedzialny. Tylko...nie macie żadnego zapewnienia z mojej strony o tym. W dodatku nie czuję się mega poważnym, odpowiedzialnym bufonem, tylko wyluzowanym, pełnym wigoru, lekko zwariowanym i, co najważniejsze ambitnym młodzieńcem . Na bycie super dorosłym jeszcze przyjdzie czas. Zresztą, czy lepiej pracować z osobą kompletnie nadętą i poważną, czy doskonale dogadującą się w grupie, wyluzowaną i pojętą?Wydaje mi się, że jestem chociaż na tyle odpowiedzialny, żeby tym modem być. Karanie za zło zawsze daje mi satysfakcję, mimo tego, czy dostaję za to pieniądze, czy nie. Dosyć tego fifolenia o ambicjach i dojrzewaniu. Decyzja należy do was .
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Notopeczek Pokaż post
cipowie chyba sciagaja wszystko z podkarpackiego

Ostatnio edytowany przez neopostman - 26-03-2009 o 01:24.
neopostman jest offline  
stary 22-03-2009, 13:15   #8
K.Jay
Użytkownik Forum
 
K.Jay's Avatar
 
Data dołączenia: 04 10 2008
Lokacja: Zielona Góra Ulubiona aktorka: Eliza Dushku
Wiek: 32

Posty: 728
Stan: Aktywny Gracz
K.Jay ma numer GG 8832635
Domyślny

Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Mam na imię Krystian, mam 17 lat, mieszkam w Zielonej Górze. Aktualnie uczęszczam do technikum elektronicznego (kierunek technik-elektronik). Interesuję się piłką nożną i koszykówką. W wolnym czasie czytam czasopisma sportowe bądź wszelakie komiksy. Jeśli chodzi o szkołę, to jestem jednym z lepszych w klasie (śr. 3,9). Uczę się 10 lat języka angielskiego, co jest bardzo przydatne.

Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
Na forum jestem od stycznia 2006 roku. Na razie bez żadnych sukcesów. Byłem moderatorem na rookgaard.pl przez krótki okres czasu.

Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
W Tibię gram od marca 2006 roku. Najwyższy level jaki miałem to 127. Teraz zaczynam grać knightem, którym skilluje, żeby móc zacząć grać na wakacje. Jeśli chodzi o osiągnięcia, to chyba największym było zabicie 70 ms'a (ja miałem wtedy 20 knighta [tibia 7.81 bodajże]).

Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Chciałbym zostać moderatorem, ponieważ na forum ostatnio zrobił się bałagan, który trzeba posprzątać. Jeżeli chodzi o godziny moderowania, to sądzę że 2-3h od dziennie, w weekendy dłużej.

Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Tak, nadaję się, ponieważ można mi ufać, znam regulamin, jestem kulturalny i wywiązuję się ze swoich obowiązków.

Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Nie.

Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Wprowadzenie nowych regulaminów do poszczególnych działów, walka z "trollami".

Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
Zdjęcia, filmy, inne.

Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Bo jak wspomniałem można mi zaufać, wywiązuje się ze swoich obowiązków i znam się na moderowaniu.

K.Jay
__________________



Ostatnio edytowany przez K.Jay - 22-03-2009 o 17:03. Powód: Błąd.
K.Jay jest offline  
stary 22-03-2009, 13:22   #9
Arashel
Użytkownik Forum
 
Arashel's Avatar
 
Data dołączenia: 28 11 2007
Lokacja: Marienburg
Wpisy bloga: 38

Posty: 888
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Deutschordensst
Poziom: Gut
Skille: SehrGut
Arashel ma numer GG 2865512 Send a message via Skype™ to Arashel
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Michał, 16 lat… (Zaraz 17...)
Zainteresowania: głównie to Biologia, Chemia, Grafika Komputerowa, Internet, Film,
W szkole (Liceum, pierwsza klasa, profil biologia-chemia) idzie mi średnio(Ha! Sami spróbujcie wytrzymać w klasie gdzie jest 26 wrzeszczących/gadających bab a wychowawca to kobieta ledwo po studiach i nie może nad nimi zapanować) a w porywach nawet dobrze/bardzo dobrze…


2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
Pierwsze konto w 2006roku (Nick Reexiz) ale zaglądałem tu już w 2005…
Sukcesy tutaj na forum? No to chyba żadnych, kilka warnów, głównie to działam w dziale fake’i…
Moderator byłem pewien czas jak grałem w Ogame, było to forum mojego sojuszu, ruch na nim był średni i aż tak wiele do roboty nie było…


3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
W Tibię pogrywałem sobie od wersji 7.1
Nigdy dużych levelów nie posiadałem, grałem dla zabicia czasu, bardziej interesowała mnie historia tego świata i różnych pierdol z niego niż gra…


4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Cenie sobie spokój, i nie lubię głupich ludzi którzy myślą że jak zrobią „temat-przypał” na forum i osiągnie on kilka stron flamewara to będą cool…
Na PC siedzę dość dużo(zależy też o to od tego której kończą się lekcje), sporo tego czasu to także przeglądanie tego forum…


5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Tak średnio…
Raz potrafię być śmiertelnie obiektywny a raz w pewnym stopniu subiektywny…


6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Z tego co wiem z żadnym się nie kłóciłem, wojen nie prowadziłem, niczym się nie uprzykrzałem im/mu…


7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Zwiększyć możliwą wysokość avatarów do 150px!!!!
Tępienie wszelakiego syfu na tym forum…
A tak to nic poza tym…


8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
  • Fake’i
  • O Wszystkim i o niczym
  • Trzeci to nie wiem, co mi kazaliby pilnować to bym pilnował…


9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Dajecie ogłoszenie o naborze to się zgłaszam…
Nie spamuje, nie prowokuje, nie odświeżam, raz tylko wystawiłem link do pliku . r a r ale to były tylko pixele do robienia fake’ów…
No i w sumie nie wiem co mogło by was/ciebie jeszcze przekonać…


To co schowałem na biało to czytać nie trzeba...

Ostatnio edytowany przez Arashel - 24-03-2009 o 16:50.
Arashel jest offline  
stary 22-03-2009, 13:23   #10
Voniek
eX Moderator
 
Data dołączenia: 24 09 2006

Posty: 1,273
Domyślny Podanie

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Nazywam się Przemek, mam 16 lat (we wrześniu skończę 17). Interesuję się mitologią starożytną, przede wszystkim mitologią grecką i nordycką, muzyką, a w szczególności rockiem alternatywnym. Uczęszczam do Liceum Ogólnokształcącego o profilu j. polski-historia-j. obcy (w moim przypadku jest to j. angielski rozszerzony i j. niemiecki podstawowy). Na koniec pierwszego półrocza moja średnia wyniosła 4.3. Obecnie nigdzie nie pracuję, ale mam zamiar w te wakacje wyjechać do Anglii w celach zarobkowych do rodziny.

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
Na tym forum jestem od 13 sierpnia 2005 roku (moje poprzednie konto to Flashman), a to konto zostało założone 24 września 2006 roku. Od grudnia 2008 roku jestem aktywnym członkiem tutejszego Supportu, wyniki mojej pracy można obejrzeć przede wszystkim w dziale Potwory, gdzie znajduje się większość moich taktyk do ostatnio wprowadzonych potworów oraz kilka tłumaczeń wiadomości z oficjalnej strony Tibii. Na konkurencyjnym forum – tibiaspy.com – należę również do grupy supporterów tzw. Agentów. Sukcesem na tamtejsze stornie może być zajęcie drugiego miejsca w konkursie na banner, co jak dla mnie jest sporym osiągnięciem, gdyż mam swój mały wkład w rozwój niniejszej strony. Byłem również moderatorem działu Newy na forum poświęconym konsoli PlayStation Portable – psplive.pl, jednak po sprzedaży konsoli odszedłem z tamtejsze strony (po potwierdzenie można napisać do NOrbiego/Haknera bądź Cichego - któryś z nich powinien mnie pamiętać).

3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
W Tibię grałem od 2005 roku. Miałem wiele postaci na różnych serwerach, jednak te godne uwagi to 60 Elder Druid Vonius na harmonii oraz 69 Elite Knight Viertiz również na tym samym świecie. Niestety, z wielu powodów musiałem sprzedać konto. Obecnie czasami zaloguję się na moją ostatnią postać, 34 paladyna na harmonii, Voniek. Moim osiągnięciem jest na pewno poznanie nowych osób, z którymi do tej pory utrzymuję kontakt oraz pozycja tutora na starym koncie (oczywiście z powodu sprzedaży konta byłem zmuszony do rezygnacji ze stanowiska).

4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Moderatorem chcę zostać, gdyż ciągłe wysyłanie raportów na posty i tematy niezgodne z regulaminem jest po prostu bezowocne – rzadko który moderator zajrzy i usunie złe posty. Dodatkowo, nie znoszę spamu i bałaganu, gdyż z natury jestem strasznie pedantyczny. Jako przyszły prawnik posługuję się językiem polskim bez większych problemów. Dziennie jestem zalogowany na forum około 2-3 godzin, czasami więcej jeżeli czas pozwala, czasami muszę ograniczyć tę liczbę do przejrzenia ulubionych tematów, wysłania kilku raportów i wylogowania się, gdyż wiadomo – nauka najważniejsza, a na marzenia trzeba zapracować.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Przemyślałem to kilkakrotnie, rozpatrzyłem wszystkie za i przeciw i uważam, że nadaję się. Umiem pracować w grupie, potrafię przyznać się do błędu, staram się być bezkonfliktowy, konsekwentny oraz jak wspomniałem wcześniej, nie lubię bałaganu, a oglądając niektóre tematy ze zdjęciami zastanawiam się czy to jest Hyde park czy temat ze zdjęciami. Wiem, że moderator ma dawać przykład i sądzę, że ja mógłbym nim poniekąd być - zamiast pisać wolę działać (dlatego też ciągle spamuję obecnych moderatorów raportami do niewłaściwych postów).

6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Nic sobie nie przypominam.

7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
W mojej głowie znajduje się wiele pomysłów, na przykład program poprawnej polszczyzny – użytkownik nie mógłby wysłać odpowiedzi w temacie dopóki, dopóty nie będzie pozbawiony błędów.

8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
Myślę, że byłby to działy ‘Potwory’, ‘Zdjęcia’ oraz ‘Profesje’.

9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Sądzę, że w punkcie czwartym zawarłem już większość postulatów, które mogą przemawiać za wyborem mojej osoby na moderatora. Jestem sumienny, konsekwentny, swoją pracę wykonuję w wyznaczonym terminie, potrafię pracować w grupie (jako przykład mogę podać wspólny projekt na geografię dotyczący zaprezentowania ciekawych miejsc mojego miasta no i oczywiście pracę w supporcie) oraz co chyba najważniejsze – nie lubię bałaganu. Liczę się także z tym, że jakbym został moderatorem to część użytkowników byłaby wrogo nastawiona do mnie, jednak nie mam zamiaru tolerować naruszeń regulaminu. Jednakże nie będzie to walka z użytkownikami, a raczej pokazanie im, że są pewne zasady, do których wszyscy muszą się stosować. Jestem w szkole na profilu humanistycznym, więc wszelkie błędy ortograficzne, interpunkcyjne bądź składniowe drażnią moje oczy, a przecież takie błędy to naruszenie regulaminu i nie mogą być tolerowane Posiadam również sporą wiedzę o Tibii, grałem w nią od 2005 roku, każdą profesję sprawdziłem na własnej skórze, wiem jak pomóc graczowi, który nie wie gdzie może zdobywać doświadczenie (jako dowód może być ponad 100 odpowiedzi w dziale potwory, w temacie ,,Gdzie expić?~"). Na zakończenie mogę tylko powiedzieć co zrobię, a nie co zrobiłbym na forum – zaprowadzę porządek i kulturę wśród użytkowników.

Mam nadzieję, że moje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie.
Voniek
__________________

Ostatnio edytowany przez Voniek - 30-03-2009 o 00:10. Powód: Powtórzenia, styl, interpunkcja.
Voniek jest offline  
stary 22-03-2009, 13:27   #11
Res Khmer
Undead
 
Res Khmer's Avatar
 
Data dołączenia: 01 06 2006
Lokacja: Gdańsk
Wiek: 36

Posty: 181
Imię: Unn Recca
Profesja: Rookstayer
Świat: Elysia
Poziom: 41
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Mariusz, 21 lat, zainteresowania: historia, sport, dobra muzyka, studenckie życie ;p, student Uniwersytetu Gdańskiego na kierunku Gospodarka przestrzenna (ponad 8 os na jedno miejsce, łatwo nie było ;p).

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
- na tibia.pl jestem od ok. 3 lat,
- z powodzeniem od 3 miesięcy supporter tibia.pl,
- prowadzę forum kierunku na którym studiuję (mogę podać na pw).

3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
- Obecnie 52 sorcerer na Luminerze, nic specjalnego,
- 41 rookstayer z Elysi - członek drugiej najstarszej gildii na Rookgaardzie, Rookgaard Circle.

4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Chcę się wykazać. Na to forum loguję się bardzo często i kilka razy dziennie sprawdzam nowe posty. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dodać do tego usuwanie spamu.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Nadaję się na tą pozycję, ponieważ jestem w stanie poświęcić swój cenny czas dla słusznej sprawy. Poza tym jak nie teraz to kiedy?

6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Nie, nie przypominam sobie żadnego.

7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Moderator ma raczej niewielki wpływ na rozwój strony /Jeżeli okaże się to jednak nieprawdą służę swoją kreatywnością/. Jako supporter pokazuję i pokazałem na co mnie stać. Efekty można obejrzeć przede wszystkim w solucjach do questów.

8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
- szczególnie, Tajemnice Rookgaardu - potrzeby i problemy tego podforum są mi najbliższe,
- Potwory,
- O wszystkim i o niczym.

9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
<przekonuję Was>. Myślę, że wszystko co tu napisałem świadczy o mnie dobrze i wpłynie pozytywnie na decyzję o moim ewentualnym przyjęciu w szeregi moderatorów.


Pozdrawiam
Res Khmer

Ostatnio edytowany przez Res Khmer - 26-03-2009 o 13:55.
Res Khmer jest offline  
stary 22-03-2009, 13:45   #12
X-Zero
Użytkownik Forum
 
X-Zero's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2006
Wiek: 30
Wpisy bloga: 12

Posty: 1,925
Stan: Niegrający
Imię: b.d.
Domyślny

A mi się zdaje że to było pół roku temu

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Michał, lat 16 ( w listopadzie ;[ ). Interesuję się ogólnie komputerami ( w tym grafiką )... W szkole idzie mi w miarę dobrze.
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
Na forum jestem ponad 3 lata ( tylko i wyłącznie to konto ). Sukcesy?... Raczej brak. Co do moderowania na innych forach... Byłem modem na kilku forach, raczej dobrze się spisywałem + adminem na dwóch forach ( jedno to to o którym wspominał Gargoin, a drugie pewnej gildii ).
3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
24 druid < śmiechowe emotki >
4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Chcę zostać modem ze względu na denerwujący mnie spam w dziale fake ( no i w RPG też często pojawiają się takie tematy że n/c ). Czasu mam na ogół dużo, w tygodniu spokojnie mógłbym spędzić przynajmniej ( podkreślam, aby nie mylić z "jedynie" "aż" "tylko" ) godzinę na moderowaniu, w weekend ten czas znacznie by się wydłużył.
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Myślę, że tak. Hmm... mam dużo czasu, sądzę że nie mam większych konfliktów z ludźmi, no i mam doświadczenie w moderowaniu.
6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Raczej nie.
7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Nie.
8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
Fake'i
RPG
Grafiki ew. jakieś forum dot. Tibii
9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Hmm... Chyba raz odpowiadałem xd
Mam czas, mam doświadczenie w moderowaniu, w fake'ach umiałbym rozróżnić te otsme itp. wysłałem sporo reportów...
A i znam ten tekst o reportach na pamięć ( sorry, nie mogłem się powstrzymać xd )
__________________
◕ ‿‿ ◕
X-Zero jest offline  
stary 22-03-2009, 13:57   #13
Pacz_knight
Użytkownik Forum
 
Pacz_knight's Avatar
 
Data dołączenia: 26 06 2007
Lokacja: Japonia
Wiek: 31
Wpisy bloga: 15

Posty: 1,712
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Calmera
Poziom: 50
Poziom mag.: 5
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Patryk, lat 16 (w sierpniu wybije 17). Interesuje sie manga i anime, japonia, kultura jak i historia japoni. Prucz tego interesuje sie informatyka, grami i sprzetem komputerowym jak rowniez konsolami. Uwielbiam bawic sie grafika i w zasadzie robie to na codzien. W wolnym czasie czytam ksiazki o tematyce fantazy. Chodze do pierwszej klasy technikum informatycznego. Z naukom nie mialem do tej pory problemow, ale w dobrym technikum jest nieco wyzszy poziom przez co troche sie opuscilem, ale ogolnie jestem dobrym uczniem.
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
Na forum siedze juz przeszlo 4 lata (prosze nie patrzec na date dolaczenia). Ogolnie zadnych sukcesow niemam. Bylem administratorem na stronie gier RPG przegladarkowych, ale aktualnie projekt juz nie istnieje.
3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
W Tibie gram tyle samo co czas spedzony na forum, czyli cztery latka. Mam aktualnie 48 knighta. Zadnych osiagniec nie posiadam.
4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Huh, chce zostac moderatorem dla dzialu fake'i. Aktualnie dzial jest prawie ze pusty przez ilosc "noobkow" jakie odwiedzaja ten dzial. Ciagle "prowokacje" i lamanie regulaminu z pewnoscia wykurzylo z tad starych bywalcow dzialu fake'i. Mysle o tym by przywrucic dawne swiatlo zwiazane z tym dzialem i na nowo odbudowac istaniejaca tam atmosfere. Pozatym siedze na forum codziennie przez kilka godzin, wiec odbieranie raportow i samo moderowanie nie bylo by lada problemem dla osoby ktora siedzi tu "caly czas".
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Tak. Nie raz zglaszalem raporty do moderatorow zwiazane z dzialem fake'i i nie tylko. W zasadzie bylem jedna z nielicznych osob ktore raportowaly negatywnych userow z dzialu fake'i. Ogolnie bylo to troche uciazliwe, poniewaz przez caly czas kiedy reakcji moderatorow nie bylo, spam i offtop rozwijal sie coraz bardziej. Mysle ze gdybym byl moderatorem bylo by o wiele szybciej i latwiej rozwiazac problem ktory zasiedla sie w dziale fake'i.
6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Nie, nigdy.
7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Owszem mam wiele pomyslow. Zreszta dobre pomysly przychodza z czasem. Jednym z moich pomyslow jest ustawienie shoutboxa na stronie glownej forum tibia.pl. Czemu? A no dlatego ze moze niektorzy spamerzy mogli by sie wyrzyc na takowym shoutboxie i zmniejszyla by sie liczba spamu i etc.
Reszte zatrzymam dla siebie...
8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
1. Fake'i
2. Fake'i
3. Jeszcze raz Fake'i
9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas.
Wszystko po kawalku opisalem powyzej. Ogolnie to chce pomoc naszemu forum, poniewaz jest to jedyne forum ktore pokochalem i chce zeby rozwijalo sie w dobra strone jak rowniez nie mialo wiele problemow.

Ostatnio edytowany przez Pacz_knight - 22-03-2009 o 14:04. Powód: literowka...
Pacz_knight jest offline  
stary 22-03-2009, 14:04   #14
Oerciak
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 04 2007
Lokacja: Toruń
Wiek: 31

Posty: 649
Oerciak ma numer GG 4853370
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Maciej Ż. jestem, 16 lat, 1 klasa liceum, profil menedżerski ; ).
Moimi zainteresowaniami są: Manga i Anime, seriale Sci-Fi oraz wszelkiej maści gry strategiczne.
W szkole mi idzie dobrze,a przynajmniej na tyle, by nie mieć specjalnych kłopotów. Moje ulubione przedmioty- Przedsiębiorstwo, Historia oraz PO(Przysposobienie Obronne).
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
Moderowałem lub administrowałem na 3 forach, w tym jeden miał już jako-taką popularność. Wszystkie obecnie niestety nie istnieją.
Na obecnym forum jestem już od początku 2005 roku, więc to już będą ponad 4 lata obecności : ). (Na dowód drugie konto- "Oerta". Tam jest wypisana data dołączenia.)
3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
Najwyższy poziom= 40~. Sorcerer.
4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Bo lubię moderować : ). Zresztą chcę zaprowadzić na forum porządek, a to chce chyba każdy tu się zgłaszający : ).
3~ lekko licząc godziny dziennie.
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Zawsze ludzie uważali, że mam silne poczucie sprawiedliwości... A ja po prostu uważam, że jestem bezstronny i potrafię zawierać nawet niepopularne decyzje.
6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Nie, nie zdarzyło się to.
7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
-Zainstalowanie specjalnej łatki na forum, która by działała jak podkreślacz błędów w Wordzie. (Jestem tego świadom, że posiada to Mozzila, sam tego używam, lecz trzeba zdać sobie sprawę z tego, że większość użytkowników jej nie ma i nie zainstaluje jej tak prędko.)
8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
Fake.
Filmy.
Profesje.
9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
W sumie wszystko jest wyżej. A sam chce po prostu pomóc temu forum, bo jak widzę tematy w których jest nieposprzątany syf, to chciałbym od razu go usunąć, a cóż, nie mogę tego zrobić.

Ostatnio edytowany przez Oerciak - 22-03-2009 o 17:03.
Oerciak jest offline  
stary 22-03-2009, 14:23   #15
Gelt
Da Old school.
 
Gelt's Avatar
 
Data dołączenia: 04 12 2005
Lokacja: Szpital dla psychicznie i nerwowo chorych Drewnica

Posty: 2,508
Stan: Na Emeryturze
Gelt ma numer GG 4445444
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Robert, 18 lat. Interesuje się informatyką (nie graniem), nie mam jeszcze wybranej specjalizacji. Jeśli chodzi o szkolę to nie ma problemów. Pracowałem parę miesięcy w klubie jako pracownik sali (czyt. ogarniałem klub).

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
Ile czasu? No to akurat widać Chociaż aktywnym uzyszkodnikiem jestem dopiero od mniej więcej 2007 roku. Od roku jestem supporterem.

3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
44 sorcerer (bodajże) na Jamerze.

4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Chciałbym zostać moderatorem tego forum bo po prostu je lubię. A żeby inni polubili musi tu być porządek, którego czasem nie ma (lecz jest lepiej niż kiedyś ). Jeśli chodzi o czas który mogę poświęcić - Kilka odwiedzin dziennie. Przeważnie od popołudnia do wieczora, w weekendy z pewnością więcej.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Wydaje mi się, że tak. Potrafiłbym dokonać dobrej decyzji.

6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Z tego co pamiętam - nie.

7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Pomysłami dzieliłem się w supporcie, na razie nie mam więcej propozycji.

8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
† Multimedia
† Forum Ogólne
† Inne

9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
† Pracowity (czy gdyby tak nie było utrzymałbym sie w supporcie?).
† Umiem pracować w grupie.
† Mondry.
† Bezwzględny w walce z "hakierami".
† Znam regulamin.

1) Częstego logowania się na forum i aktywnej moderacji.
Zgadza się.
2) Podejmowania głosu w dyskusjach na forum modków.
Jeśli jest jakaś ciekawa dyskusji, to czemu nie?
3) Wysokiej kultury osobistej i opanowania.
Zwiekiem coraz lepiej
4) Wniesienia czegoś nowego do naszego zespołu.
Pytanie, czy Wy jesteście gotowi na mnie!: >
5) Prowadzenia obiektywnej moderacji.
Jak najbardziej.
6) Lojalności wobec teamu i zachowania tajemnicy co do wszelkich spraw, które nie są upubliczniane.
Miałem przeprawę z tym już i wywiązałem się
__________________
Jestem oazą spokoju, zajeb*** wyluzowanym kwiatem na tafli jeziora.

Jeśli Ci będzie smutno i bardzo źle, to pomyśl, że byłeś najbardziej niesfornym i aktywnym plemnikiem w całej swojej grupie.



Poradnik "Jak dojść do Demony"
Gelt jest offline  
stary 22-03-2009, 17:38   #16
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

1. Jarek, co do wieku to powoli sie zaczyna 15 wiosna. Interesuje sie muzyka. Czasami miewam nawet odchyly grafika komputerowego! Szkola... Zle nie jest, brak wiekszych problemow, ale moze byc lepiej. Poza tym powoli zblizam sie do wyboru szkoly sredniej.

2. Na forum prawie 2 lata (21 maja), jednak udalo mi sie wbic te 1300 postow. Sukcesow (narazie) wiekszych nie stwierdzilem, moze to, ze ostatni warn byl w grudniu tamtego roku? A co do moderowania innych for... Forum klasowe sie liczy?
Bylem tez agentem (cos w roli supportera) na tibiaspy.com, ale przez jedna glupia rzecz stracilem ten tytul.
W razie czego mozna sie Dwimenora spytac.

3. 30 "palelek" na guardii i 25 ED na arcanii. Nic szczegolnego.

4. Tutaj powodow jest wiele, powiem te dla mnie nawazniejsze:
- (Tutaj nie bede oryginalny) czyszczenie forum z keyloggerow, hack sitow, pro haksiorow itp.
- Uspokojenie napinaczy z roznych swiatow (miedzy innymi arcania, ale w innych tez by sie takich znalazlo).
- Czyszczenie spamu z dzial ze zdjeciami, filmami, fake'ami.
I ostatni (najmniej wazny) chec czytania placzu, ktory ludzie kieruja na pw po warnie/banie.
Z czasem tez problemu nie bedzie, w dni robocze od popoludnia, w weekendy od poludnia.

5. Raczej tak. Jestem inteligentny jak na swoj wiek (wiele osob mi to mowi), potrafie uzywac takiego organu w glowie, oraz nie stronie od przyznania sie do bledu.

6. Skad! Taki przykladny uzytkownik jak ja i konflikty z moderatorami? Nonsens!

7. Zadnych, przynajmniej w chwili pisania tego podania.

8. Wydarzenia ze swiatow, zdjecia, o wszystim i o niczym. Dlaczego akurat tam? Bo wedlug mnie tam jest najwiekszy spam.
Prawda, spam jest wszedzie, ale tam wlasnie jest teog najwiecej.

9. Jak juz wspomnialem, jestem rozgarniety jak na swoj wiek, i wrecz preferuje prace w grupie. Regulamin mi nie straszny, jak zreszta obowiazki moderatora tez.
Dodatkowo orientuje sie na forum.
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.

Ostatnio edytowany przez Vasudanin - 28-03-2009 o 22:57.
Vasudanin jest offline  
stary 22-03-2009, 18:21   #17
Rybzor
CS Tibia.pl Team
 
Rybzor's Avatar
 
Data dołączenia: 06 09 1970
Lokacja: Gliwice
Wiek: 33
Wpisy bloga: 1

Posty: 8,452
Stan: Początkujący
Adres Jabbera do Rybzor
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Na imię mi Paweł, 18+ lat, III klasa technikum informatycznego o tymże profilu. Na wyniki w nauce nie narzekam. Interesuje się oczywiście informatyką ogólnie pojętą - jako że jest to dość szeroka dziedzina nie ma co się rozpisywać. Moja specjalizacja to aplikacje internetowe, czyli grafika (Photoshopy i inne) oraz języki związane z projektowaniem stron (głównie action script, PHP, CSS, xHTML i MySQL). Prócz tego piwko + CS/ew znajomi + piwko co sobotę (tak w rel, serio), obowiązkowa mieszanka : P. Po za tym czasami przeczytam jakąś książkę, wybiorę się na łyżwy, do kina, czy polityka; takie tam raczej typowe zajęcia.

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
Hmmm doświadczenie na forum... Tu mogę coś napisać. Na forum jestem zarejestrowany od 4 lat. W tym byłem ~2 lata w supporcie, z czego ~pół roku kierowanie nim. Napisałem najwięcej postów z całej forumowskiej społeczności, ktoś może powiedzieć, że to nic nie znaczy, jednak nabywa się przez do doświadczenia - wystarczy spojrzeć na pierwsze 10 i ostatnie 10 postów wielu dość starych użytkowników . Ponadto mogę też przypuszczać, że podczas swojego udzielania się na forum jestem w czołówce pod względem raportowanych postów spośród użytkowników (ostatnio, ze względu na brak sensu - oczywiście zaniechałem). Brałem czynny udział w rozwoju samej strony zajmując się przez pewien czas projektami typu kalkulatory, różne tabelki itp. Mogę dodać jeszcze czynne adminowanie serwerem CS'a'1.6 @Tibia.pl.
Jeśli chodzi o doświadczenie w moderowaniu na innych stronach, to jestem moderatorem forum Dziennika Internautów (www.di.com.pl).

3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
Gram w Tibie od 2003 roku. Jak to zwykle bywa - z różnymi przerwami, a to krótszymi, a to dłuższymi. Miałem wiele postaci, tą ostatnią, którą najwięcej gram jest postać z profilu. Nie logowałem się sporo czasu, ale na double exp postanowiłem wbić kilka lvli : P. Ogólnie rzecz biorąc - moja wiedza o Tibii jest obszerna. Biorąc czynny udział w rozwijaniu się strony i dyskusjach na forum, oraz poprzez oglądanie filmów Tibicam [które do nie dawna lubiłem oglądać (kiedy jeszcze takiego syfu nie było)], czy studiowanie Tibia Rules w różnych celach nabyłem nieprzeciętnej wiedzy odnośnie Tibii i wszystkiego co z nią związane.

4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Zacznijmy od tego, ile czasu. Zakładkę klikam w zasadzie za każdym razem kiedy nudze się przy kompie w ciągu dnia. Wychodzi na to, że mimo mojego dość nikłego udzielania się na forum w porównaniu do tego, jak było kiedyś (ku uciesze niektórych), odwiedzam je bardzo często, kilka/kilkanaście razy dziennie. Ostatnio raczej głównie aby dostać się na forum serwera CS.tibia.pl. Co do tego dlaczego~, nie będę oryginalny - przydało by się ogarnąć ten syf.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Hmm... Najtrudniejszy punkt. Powiedzmy sobie nieskromnie i szczerze. Wiele osób mnie zna. Zapewne wiele nienawidzi. Moja "forumowa osoba" kształtuje się jako user pewny siebie (czasami pewnie "za" pewny, nie ukrywam), z wybitnym stażem na forum, ogromnym doświadczeniem w tworzeniu społeczności, w realizowaniu projektów strony. Cechuje się niepowtarzalną wiedzą dotyczącą Tibii, posiadam regulamin forum w małym palcu, można powiedzieć, że znam je na wylot. Człowiek sukcesu? Poniekąd. Jednak jak to zwykle bywa - i tu nawiązanie do następnego punktu - popadłem w różne konflikty z moderatorami (bądź za sprawą moderatora). Nie trzeba być genialnym umysłem, żeby stwierdzić, że gdyby nie to i niektóre chwile nieuwagi, kilka mych niefortunnych decyzji, moderatorem już kiedyś może i bym został (jak wielu fajnych userów zresztą ). Dość odważne stanowisko, no cóż. Moderatorzy muszą zdecydować, czy podczas rekrutacji spojrzą na mnie i zobaczą osobę konfliktową, chamską, i tak dalej, czy może usera z ogromnym stażem, niepowtarzalną wiedzą i "obyciem" na forum. Reasumując - na moderatora się nadaje, nie wiem tylko, czy nadaje się na "kolegę z zespołu", przynajmniej dla niektórych moderatorów

6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Będę jedyny?:<. Yep. Wymieniać? Ciężko sprecyzować. Tak czy siak - wiecie najlepiej. Chyba nie muszę się tu rozpisywać : p.

7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Rozwój strony? A może najpierw by ją tak doprowadzić do porządku? Wiem z doświadczenia, że ciężko forsować nowe pomysły, znacznie łatwiej było by odnieść się do tych już zaproponowanych i zastanowić nad nimi. Na pewno są pewne niedoróbki i drobne błędy związane z t.pl, takie jak tłumaczenia itp... Fajnie by było reaktywować poradniki. Zawsze był to ciekawy dział, tyle się zmieniło od czasu ostatniego ich dodawania, można by nagradzać rangą, itp. Poza tym - większość sensownych pomysłów już na bank była proponowana

8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
Filmy - Mało roboty, dużo dobrego.
OWION - Często odwiedzane.
Inne - Pierwszy dział po założeniu konta, który najbardziej lubiłem czytać. Wiele zróżnicowanych problemów, przy których przydaje się moja wiedza

9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Hm... Tutaj odesłałbym do piątego punktu. Resumując: doświadczenie, wiedza i obycie na forum. Warto też wspomnieć o umiejętności pracy w zespole, którą udowodniłem nie raz i nie tylko "tu".

Ostatnio edytowany przez Rybzor - 23-03-2009 o 02:19.
Rybzor jest offline  
stary 22-03-2009, 18:39   #18
Pan i Wladca
BadBoy
 
Pan i Wladca's Avatar
 
Data dołączenia: 10 08 2005
Lokacja: unknown
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,343
Stan: Na Emeryturze
Świat: PL
Pan i Wladca ma numer GG 5984090
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Marcin, lat 19, generalnie fantastyka i wszytko z nią związane, auta, piłka nożna i film, oj tak film . W szkole jakoś leci, w maju maturka. Pracować nie pracuję.

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
Od 2005 czyli ładne 4 lata. Sukcesów żadnych chyba, że można zaliczyć do nich przynależność do MTA . Moderator na stronie poświęconej motoryzacji, ale krótko to trwało.

3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
Gram od 2005r. gdy właśnie dowiedziałem się o Tibi z tej strony. Grałem na kilku postaciach, na rożnych serwerach. Największy osiągnięty poziom 47 a największy sukces to zwiniecie podczas wojny z ciała g legów.

4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Zawsze chciałem. W końcu jakaś władza adekwatna do nick'u . Czasu sporo. W tygodniu - po szkole. W weekendy cały dzień, chyba że popije to pośpię do 14.

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Wydaję mi się że tak. Gdybym się nie widział na tym stanowisku to bym nie składał podania.

6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Nie.

7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Najzabawniejsza fotka tygodnia. Wybierana z prac nadsyłanych przez tydzień. I usytuowana na tydzień, na stronie głównej, z lewej strony pod reklamą.

8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
Grafiki, broń i przedmioty, fake'i.

9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Jeżeli coś miało by was przekonać to na pewno powyższe 8 punktów. Jeżeli napisałbym, że jestem fajny, mądry, lubię was, mam dużego, to myślę, że na pozytywne rozpatrzenie mało by to miało wpływu.
__________________
http://www.ligabbva.pl/
Rzetelnie o La Liga
[center]
Pan i Wladca jest offline  
stary 22-03-2009, 21:40   #19
piternet
Frequenter
 
piternet's Avatar
 
Data dołączenia: 01 01 2007
Lokacja: Radom
Wpisy bloga: 9

Posty: 671
Stan: Na Emeryturze
piternet ma numer GG 8247274
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Nazywam się Piotrek, żyję już 15 lat. Chodzę do klasy II gimnazjum. Interesuję się głównie komputerami (obróbka grafiki rastrowej, projektowanie/tworzenie stron www) oraz piłką siatkową/nożną. W szkole moim ulubionym przedmiotem zawsze pozostaną przedmioty ścisłe. Z nauką nie mam żadnych problemów, jestem dobry z angielskiego ^^

2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
Na forum dołączyłem 1 stycznia 2007 r.(01-01-2007) - jestem tu ponad 2 lata Większych sukcesów na nim nie miałem ;p Prowadziłem kilka for, teraz tworzę stronę www.

3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
Miałem dwie postacie - 60 EK oraz 65 RP. Aktualnie czasem loguję na pala. Byłem tutorem, jednak z braku logowania przestałem nim być. Gram w Tibię od roku 2006

4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Nie znoszę spamu, keyloggerów i innego syfu. Gdybym został moderatorem na pewno "wyczyściłbym" parę działów. Na forum.tibia.pl jestem zawsze gdy mam włączoną przeglądarkę, zawszę spojrzę na nowe odpowiedzi. Na moderację mogę poświęcić do 4 h dziennie, w weekendy więcej ;p

5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Sądzę, że nadaję się na nią. Jestem odpowiedzialny i mimo swojego młodego wieku znam się dobrze na różnych aspektach komputerów/forum.Myślę, że moderacja forum.tibia.pl nie stanowiłoby dla mnie problemu. Więc tak, powiem to jeszcze raz sądzę, że nadaję się na tą pozycję. Ale to wy ocenicie czy na nią zasługuję

6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Raczej nie, parę ostrzeżeń dostałem, ale konfliktem tego nazwać nie można.

7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Jestem bardzo kreatywnym i pomysłowym człowiekiem. Gdybym miał szansę dorzucić choćby trzy grosze do moderacji tego forum to nigdy takiej szansy bym nie zaprzepaścił. Moje propozycje na rozwój strony/forum:
*Dodanie shoutboxa
*Galeria ze zdjęciami z Tibii
*Organizacja konkursów itp.
Jest tego dużo więcej, gdybym został modkiem może kilka z tych pomysłów zostałoby zrealizowanych?

8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
1.O wszystkim i o niczym (popularny OWiON)
2.Zdjęcia
3.Inne, bardzo lubię tam pomagać

9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Jestem odpowiedzialny i kulturalny, potrafię pisać poprawnie ortograficznie i gramatycznie. Zawsze dotrzymuję wcześniej ustalonych terminów. Znam się dobrze na komputerach. Stosunkowo dobrze znam angielski (zdałem PET, w tym roku mam zamiar pisać FCE.). Unikam kłótni. Mam duże doświadczenie w moderacji forum. Ogólnie mówiąc - chcę pomóc stworzyć jeszcze lepszą tibię.pl!

Pozdr
Piternet
__________________
Masz kartę kredytową/debetową lub konto na Paypalu? Chcesz za darmo dostać iPhona, Xboxa, PS 3 czy najnowszą Nokię?
KLIKNIJ TUTAJ!
To nic nie kosztuje, a działa! Strona jest wypłacalna!
Wszystko o gildiach
Wszystko o staminie


Ostatnio edytowany przez piternet - 22-03-2009 o 21:45.
piternet jest offline  
stary 23-03-2009, 00:09   #20
Xantro
Użytkownik Forum
 
Xantro's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006
Lokacja: Olsztyn
Wpisy bloga: 1

Posty: 588
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Xantro ma numer GG 2640199
Domyślny

1) Parę słów o sobie (imię, wiek, zainteresowania, postępy w szkole, praca)
Borys, rocznik 94. Zainteresowania ? Manga&Anime, muzyka, ostatnio programowanie. No i Internet i gry komputerowe. Poza tym koszykówka, kiedyś deska, może kiedyś do tego wróce. Szkoła ? Póki co nie mam znią żadnych problemów i prawie pewien jestem że tak zostanie.
2) Doświadczenie na forum (ile czasu, jakieś sukcesy?, moderowanie na innych forach?)
Jestem jednym ze starszych użytkowników forum bo od 15.03.2004 (jeśli chcecie żebym podał nazwe starszego konta to PW, wole żeby mnie z nim nie utożsamiano, a hasła i tak nie pamiętam). Na forum jestem codziennie, a to chyba ważne. Moderowałem pewne forum (dawno temu, już go nie ma). Co prawda liczba aktywnych użytkowników nie przekraczała 10 osób, ale jednak).
3) Doświadczenie w grze Tibia (nie najważniejsze, aczkolwiek przydatne. poziomy, osiągnięcia itp.)
42 ED, jeszcze na tibii 7.81. Od tamtej pory nie gram (ewentualnie okazjonalnie wbije jakiś 30 lvl i pkuje ze znajomymi).
4) Dlaczego chcesz zostać moderatorem? Ile czasu jesteś w stanie poświęcić na moderacje?
Każdy wie że na forum za dużo jest syfu. Za dużo spamu i łamania regulaminu (nie wiem czy dalej, ale przed chwilą w Owionie był kolejny temat o zarabianiu przez internet). To przeszkadza i denerwuje. Czasu mam 'aż za wiele', na moderacje moge poświęcić codziennie conajmniej godzine dziennie. Jeśli będzie trzeba to więcej. Poza tym też mam własne życie ;d
5) Odpowiedz sam przed sobą - czy we własnych oczach nadajesz się na tą pozycje i dlaczego?
Według samego siebie (dziwnie to brzmi) nadają się na to stanowisko. Dlaczego ? Często siedze na forum, znam stąd całkiem sporo osób (choć oni mnie pewnie mniej ;d). Zazwyczaj nie pisze za dużo, ale staram się przejrzeć każdy nowy post, przynajmniej w "Inne" choć działy tibijskie też często przeglądam.
6) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?) Czy miałeś konflikty z jakimś z moderatorów?
Nie przypominam sobie. Miałem jedne ostrzeżenie, ale za sprawe bardzo błachą ;d
7) Czy masz jakieś propozycje i pomysły na rozwój strony? Jeśli tak, to napisz od razu w skrócie jakie.
Strona rozwija się w dość dobrym kierunku. Jedynce co moge zarzucić (stronie, nie forum) to opóźnienia w pisaniu newsów. Czasami nawet kilku godzinne obsuwy w stosunku do innych stron (a nawet forum) zniechęcają.
8) Gdybyś miał wybrać 3 działy na forum, którymi najchętniej byś się zaopiekował to jakie by to były działy?
RPG, O wszystkim i o niczym, Twórzczość / Grafiki.
9) Dlaczego mamy wybrać właśnie Ciebie? Przekonaj nas
Młody, pełny werwy, oryginalny, ambitny, inteligentny. Potrafie dogadać się z ludźmi, patrzeć na sprawy obiektywnie. Jeśli trzeba potrafie być ugodowy, choć z pewnością nie jestem konformistą. Długo już jestem na forum, kojarze po nickach większość użytkowników, znam jego zwyczaje. Może brak mi trochę doświadczenia, ale szybko się uczę.

Pozdrawiam,
Xantro
__________________
"...zasiedli przy stole szkła pełnego pieczeni soczystej i kielichów wina pełnych, nie tykając jedzenia ni picia każdy wyciągnął małe, metalowe, błyszczące pudełeczko. Otworzyli i nabrali na palce szczyptę brązowego proszku. Przyłożyli palce do nosa i pociągnęli trochę mocniej niż zwykle."
Xantro jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:15.


Powered by vBulletin 3