Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 27-08-2008, 23:48   #281
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Jeśli w WoWa miałyby grać takie dzieciaki, które w co drugim wyrazie popełniają błąd, to chyba mogę nawet przeboleć fakt, że GW jest "lepsze".

Swoją drogą WoW to gra MMO, a nie single player. Wyrównanie profesji nigdy nie było robione pod kątem walk solo. Zapewne z tego samego powodu nie ma też aren 1vs1. Simple, isn't it?
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 28-08-2008, 00:15   #282
xoz
Użytkownik Forum
 
xoz's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2007
Lokacja: ustka

Posty: 644
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Ziemniax Pokaż post
z 69 na 70 lvl to chyba pół miliona expa jest, o ile dobrze pamiętam (dawno się 70-tki nie wbijało)
nah, niecale 800k, pol miliona to z 62-63 jest
Cytuj:
Pierwsze trudne instancje znajdziesz w Outlandach.
Wystarczy mały wypad do Rampartsów, a już poczujesz smak trudności
a naxx to wc jest?
ramparts nie sa takie trudne, wystarczy banka od pala i vanish rogala zeby omijac wieksze grupki
__________________
W blasku mojej zajebistości można piec ciasteczka.
xoz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 09:11   #283
Ziemniax
Użytkownik Forum
 
Ziemniax's Avatar
 
Data dołączenia: 25 09 2007

Posty: 102
Domyślny

@up
No cóż, do Naxx i w ogóle wszystkich raidów pre-tbc nikt już nie chodzi
(poza takimi, co lubią sobie powspominać stare klimaty).
Ale miałem na myśli instanty, nie raidy. Praktycznie Stratholme, Scholo, Dire Maul są opuszczone i już nikt tam swych stóp nie stawia, bo lepsze itemki można wydropować w Outlands.

Ale do raidów masz rację, bo te pre-tbc były prawdziwym wyzwaniem.
Naxx, BWL, AQ20, AQ40, Onyxia, ZG, nawet MC
Ziemniax jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 19:07   #284
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ELEAH Pokaż post
Hahaha... I to mnie w World of Warcrafcie śmieszy. Tak jak już ktoś napisał ,,oczywiście, że każda klasa ma swoją anty klase'' i to jest w tym najzabawniejsze. Forst Mage<Rogalik Lock<Mage . Jedyne co w WoW'ie jest dobre to PvE a PvP to szkoda gadać (najgorsze jakie jest klasy są wyrównowywane przez bande 5 latków z przedszkola). Najlepsze PvP ze wszystkich gier MMORPG ma Guild Wars (niech się WoW chowa przy GW ). Tutaj niema klasa lepsza od drógiej tu się liczą umiejętności a w WoWie niestety tylko ekwipunek (jak masz najlepszy jesteś odrazu o wiele lepszy). O pvp w WoWie to aż szkoda myśleć a co dopiero pisać czy mówić
Powiem tylko tyle ze ta twoja "banda 5 latkow" stworzyla GW bo to ex pracownicy blizza.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 19:32   #285
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Lord Dreathan Pokaż post
Powiem tylko tyle ze ta twoja "banda 5 latkow" stworzyla GW bo to ex pracownicy blizza.
No i ma 'owneda'.
Witam po 2 miesiecznym banie ^^. Gram od 5 dni na globie, human mage Aiy @ Hellfire, 27 lvl.
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-08-2008, 20:47   #286
Piczok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007
Lokacja: pomiędzy lewym a prawym posladkiem

Posty: 32
Profesja: Elite Knight
Gildia: Hellpike
Świat: Refugia
Poziom: 119
Skille: 90/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

wkońcu mam moje upragnione bracery <3 http://www.wowhead.com/?item=34436
Piczok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 15:32   #287
<8>Borys<8>
Użytkownik Forum
 
<8>Borys<8>'s Avatar
 
Data dołączenia: 19 02 2007

Posty: 183
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Elo mam takie pytanko, bo chciałem zacząć grać w wowa tylko mam problem ze ściągnięciem z oficjalnej (i jakiejś co w google mi wyskoczyla 1 ;p) ale znalazłem stronke gdzie spoko mi się ściąga tylko, że to wersja praktycznie bez patchów. I tu właśnie moje pytanie czy moge gdzieś ściągnąc te patche osobnoi bez problemów dodać do gry? I był bym wdzięczny jakby ktoś też napisał z jakiej stronki to to ;D Pozdrawiam
<8>Borys<8> jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 29-08-2008, 17:02   #288
Valderor
Użytkownik Forum
 
Valderor's Avatar
 
Data dołączenia: 28 10 2006

Posty: 181
Domyślny

(stare jak Tyrande Whisperwind, ale chyba nikt tego tutaj nie poruszał, a warto zobaczyć jak może wyglądać "balans" PvP w WOWie)

Valderor jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 11:41   #289
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Rothes Pokaż post

Swoją drogą WoW to gra MMO, a nie single player. Wyrównanie profesji nigdy nie było robione pod kątem walk solo. Zapewne z tego samego powodu nie ma też aren 1vs1. Simple, isn't it?
A ty na jakiej planecie mieszkasz ciołku? Guild Wars to CRPG. Tak jak w World of Warcrafcie masz ludzi (gracze). Idziesz z nimi na PvP (normlane tylko tutaj liczą się umiejętności a nie gear). Na dungeony, na misje (przynajmniej grafika nie jest z cukierka). Jak by Azjaci nie grali w WoW'a to tyle samo by było graczy w tej i w tej grze (Koreańce!!)

Tak tak wiem, że to ex pracownicy Blizzarda tylko GW robią ci lepsi a te głupki zostały i robią co raz to super uber pro armorsy i weaponsy. Grałem w WoW'a 5 miesięcy (pierwszego całego miecha na privach przesiedziałem) Powiem wam tyle, że czy privat czy klop (czytaj: glob) to jeden ch*** jak grasz z kumplami to możesz bawić się tak samo dobrze jak na klopie (jeszcze jak exp jest większy to przynajmniej tych zajebiście fabularnych ciekawych questów nie musisz wykonywać i szybciej możesz iść w tany z kumplami). Aha i jeszcze coś WoW nie ma fabuły ... A Guild Wars owszem
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 11:53   #290
Racon
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 13 08 2004

Posty: 653
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

WoW ma fabule, z w3.... A GW to mmorpg...

Ostatnio edytowany przez Racon - 30-08-2008 o 11:55.
Racon jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 12:45   #291
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

GW to CRPG (Corporative). Nie grałeś w GW to sie nie wypowiadaj. A WoW nie ma fabuły... Zero, nic, nul. Questy? Gdzie tu fabuła!! Ogólna rozrywka? Gdzie tu fabuła!!! Bossy? Gdzie tu fabuła!! Może mi powiesz, że jak Orc spotka Nightelfa i się będą bili to to jest fabuła? Jak Illidan napisze na czerwono ,,Who shall be next to test my blade'' albo ,,This is to easy'' to to jest twoim zdaniem fabuła? Powiedz mi jako gracz w WoW'a czy kiedykolwiek brałeś udział w wydarzeniu związanego w 100% z fabuła (np. misje, zadania) ?? Rozumiem jak by NPC dał ci misje coś podobnego do ,,wdaj się na teren wroga i uratuj uwięzionych Orców przez bandę Elfów'' ani jednej takiej niema w WoWie misje są takie ,,weź mi zabij 5 ,,spotforkuw a potem wyciągnij z nich flaki i przynieś je mi bo chce zrobić zupę'' albo ,,zabij 150 tego 50 tego a 25 tego''. Żal mi ciebie jeśli myślisz, że WoW ma fabułe. Zagraj w Guild Warsa to twoje zdanie na temat fabuły nabierze głębszego znaczenia.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 12:50   #292
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

Woah, potraktowałeś mnie jak gdybym nie widział GW na oczy. Rozczaruję Cię - brałem udział w beta testach, kiedy ty pewnie wciąż jeszcze o tej grze nawet nie słyszałeś.

W tamtym poście chodziło mi o to, że Blizzard wielokrotnie podkreślał, że w WoWie liczy się współpraca i gra zespołowa, dlatego nie wyrównuje się siły profesji pod kątem walki przeciw innej konkretnej profesji, tylko jej roli w drużynie.

Btw. nie używaj skrótów, których znaczenia nie znasz. GW nie jest cRPG. Jest to MMORPG, chociaż sami autorzy preferują (co nie znaczy, że negują tamten) termin CORPG (competitive RPG, a nie jakieś corporative - dobrze, że 1 września się zbliża...)
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.

Ostatnio edytowany przez Rothes - 30-08-2008 o 12:59.
Rothes jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 13:25   #293
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

W guild wars liczy się tylko gra zespołowa... GvG czyli Gildia vs. Gildia to raczej nie jest potyczka 1 na 1 prawda? GW to nie jest MMORPG sami autorzy nazywają ją CRPG za dużo róznic jest np. w takim rasowym MMORPG jak WoW przy GW. Oczywiście, że można to nazwać MMORPG ale to nie jest ani WoWik, Tibia, Silkroad to jest Guild Wars gra, która stworzyła własny podgatunek a nie takie WoW'y co wszystkie tak samo wyglądają. Aha pozwól, że cię poprawie ,, w Wowie liczy się tylko sprzęt jaki masz na sobie a nie gra zespołowa''. Do wowa lecą dzieci z tibi co się dowiedziały, że można latać na gryfach i lwach ze skrzydłami bez źrenicy.

----

Aha i niema to jak Napakowany mięśniami Orc Czarnoksiężnik nie?? Siedział na siłowni pakował mięśnie a palcami u stóp trzymał książkę ,,Jak się nauczyć panować nad demonem siedząc w siłowni"" Aha no i nie uważasz, że taki Undead Warrior powinien się rozlecieć zakladając na siebię ciężka płytową zbroję? Gnom jest za mały na Warriora? Powinni sobie darować Troll Female (ochydaaaaa bleee fuj) i Tauren Female (uhhh... ble fuj!). Może kiedyś zrobią tak żeby Human female nie miała zeza i żeby wyglądała jak człowiek a nie potwór? Kiedy Dreanai nuaczył się magi mając takie mięśnie niczym Pudzian? Dlaczego skrzywdzili Krasnali dając im takie ochydne żony? Czemu Nightelf feamle mają szersze uda od Orców. I cała grafika jest zrobiona z lukru, cukierków, ciasteczek i płatków śniadaniowych ,,Mniam mniam''??? Sorki ale w Wowie wszystko wygląda jak z okładki Elementarza dla dzieci z 1 klasy szkoły podstawowej (ciekawe od ilu lat jest WoW. Od 3?)?

Ostatnio edytowany przez Rothes - 30-08-2008 o 13:56. Powód: Naucz się edytować posty
  Odpowiedz z Cytatem Received Infraction
stary 30-08-2008, 13:39   #294
Sajrus
Użytkownik Forum
 
Sajrus's Avatar
 
Data dołączenia: 04 07 2008
Lokacja: Szczecin

Posty: 23
Imię: Cyrus
Gildia: WoW ;D
Domyślny

up



idz, pograj w gild łarsa :C
Sajrus jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 13:54   #295
Piczok
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 22 04 2007
Lokacja: pomiędzy lewym a prawym posladkiem

Posty: 32
Profesja: Elite Knight
Gildia: Hellpike
Świat: Refugia
Poziom: 119
Skille: 90/82
Poziom mag.: 7
Domyślny

bosheee "gram w gilt uarsa i yestem lepshy od tych ktushy grajom w wowa, wow jest zyu mWahhwAHWaHWhAW" >.>
po przeczytaniu 6 książek warcrafta i przejściu WC1-WC3 moge Was zapewnić że w WoWie jest więcej wątków fabularnych, powiązanych z każdą z tych gier i książek niż w GW kiedykolwiek prawdopodobnie będzie, i nie, w WoWie nie liczy się sprzęt tylko skill, w pve jak i w pvp, jeżeli ktoś owego skilla nie ma nie jest możliwe zdobycie dobrego gearu. co do grafiki jest ona wzorowana w większości na wc3, i mi osobiście się ZAJEBIŚCIE podoba a ta powaga w gw jest beznadziejna, te chude postacie itd...już bym wolał grać w FF11 niż w gw : P i koniec dyskusji, jak coś wam nie pasuje to piszcie do blizzarda a nie wylewajcie swoje żale i smutki tutaj
Piczok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 14:13   #296
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Mi też się ta grafika podoba

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Guildfars maniack
Rozumiem jak by NPC dał ci misje coś podobnego do ,,wdaj się na teren wroga i uratuj uwięzionych Orców przez bandę Elfów'' ani jednej takiej niema w WoWie
A widzisz, ja takie misje znalazłem
Chcesz przykładu?
Proszę:

Jedna z misji w Nagrandzie: Uwolnij X (nie pamiętam ilu trzeba było uwolnić) Mag'tharów uwięzionych przez ogry (które chcą je zjeść)

...
Cytuj:
GW to CRPG (Corporative).
Nie cRPG (bo to sie tyczy gier "offline") tylko CORPG.


Aha, o ile wiem to ten temat nie służy do kłótni WoW vs GW, do tego służy zapomniany już temat http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=144170

@Down

Podałem tylko przykład....

Ostatnio edytowany przez Bluray - 31-08-2008 o 12:20.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 15:33   #297
Dawergo
Użytkownik Forum
 
Dawergo's Avatar
 
Data dołączenia: 14 09 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 31

Posty: 831
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Dawergo
Profesja: Druid
Gildia: Poland Team
Świat: Eonar
Poziom: 80
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ELEAH Pokaż post
GW to CRPG (Corporative). Nie grałeś w GW to sie nie wypowiadaj. A WoW nie ma fabuły... Zero, nic, nul. Questy? Gdzie tu fabuła!! Ogólna rozrywka? Gdzie tu fabuła!!! Bossy? Gdzie tu fabuła!! Może mi powiesz, że jak Orc spotka Nightelfa i się będą bili to to jest fabuła? Jak Illidan napisze na czerwono ,,Who shall be next to test my blade'' albo ,,This is to easy'' to to jest twoim zdaniem fabuła? Powiedz mi jako gracz w WoW'a czy kiedykolwiek brałeś udział w wydarzeniu związanego w 100% z fabuła (np. misje, zadania) ?? Rozumiem jak by NPC dał ci misje coś podobnego do ,,wdaj się na teren wroga i uratuj uwięzionych Orców przez bandę Elfów'' ani jednej takiej niema w WoWie misje są takie ,,weź mi zabij 5 ,,spotforkuw a potem wyciągnij z nich flaki i przynieś je mi bo chce zrobić zupę'' albo ,,zabij 150 tego 50 tego a 25 tego''. Żal mi ciebie jeśli myślisz, że WoW ma fabułe. Zagraj w Guild Warsa to twoje zdanie na temat fabuły nabierze głębszego znaczenia.
A byłeś kiedyś na instancji zwaniej Caverns of time: xxx? Chyba nie, bo nigdy byś nie napisał takiej głupoty. A czytałeś dlaczego masz zabijać takie i takie potwory? Robiłeś chainy czy to dla ciebie za trudne? Prosze cie, nie mow mi ze wow nie ma fabuly, bo chrzanisz glupoty.

Dawergo

@up
Jest troche takich misji ze trzeba kogos uwolnic, odeskortować czy jeszcze cos innego nie tylko ten jeden w nagrand

@edit
Grafika? Jest zaje****i tyle.
__________________
Prawie nowy rekord. 62 KB w podpisie. Wald~

http://www.cda.pl/gry-online/g/f_toya2.htm

http://www.toya.net.pl/~qqraczy/lekcja1.swf

Ostatnio edytowany przez Dawergo - 30-08-2008 o 15:37.
Dawergo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 19:00   #298
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

No grafika takie słodkie cukiereczki. Zielono skóry groźny Orc tutaj wygląda jak zabawka. Aha WoWowicze może sobie myślicie, że grając w Hiper uber pro ekstra produkcje Blizzarda jesteście na lepszym poziomie od graczy w Tibie, Silkoroada czy inne MMORPG. Co z tego, że ,,4 lata po bla bla bla" WoW poprostu fabuły niema. No i Piczok szkoda ale w GW masz takie zadania że byś WoWa na zawsze pożegnał możesz sobie przeczytać 150 książek (nie czyni cię to lepszym) i nie wmówisz mi że w WoWie są wątki fabularne. Do jakich fetyszystów należszysz? Mrau mrau takie ,,pikne'' Female Human z zezem mrrrrr albo lubisz polizać kopytka Dranai prawda? W Gw sylwetka postaci zależy od klasy Warrior ma mięśnie (buhahaha Undead Warrior), Elementalista jest chudy (Orc Warlock buhahaha) assassin chudy (Orc Rouge buhaha) Ranger umięśniony (Troll hunter buhaha) . Aha jeszcze coś jak grafika jest realistyczna to twoim zdaniem brzydka? Widać, że no-lifer jesteś cukiereczki ci oczy przyćmiły i wolisz WoWa niż ziemskie krajobrazy.

A kur*** byłen na INSTALACJI (jaki ten wow jest durny) w Cavern of Times znajduje się ona w Tanaris. Są tam takie Wieeeeelkie Bossy!!! Taki Smoko-demon wielki Draenai (Archimode) i coś jeszcze!! Myślisz że jak tam są takie Wieeeelkie Smoki to odrazu WoW ma fabułę? To, że nieumarli opanowały górę Hujal (tzn. Hyjal). To odrazu widzisz w tym fabułę? To że w Netherstorm latają takie wielkie kwiaciarne (np. Botanica) to odrazu wow ma fabułę? Sorki ale pojęcie fabuła obowiązuje do czegoś więcej. Fabułę mają książki, baśnie, filmy i Guild Wars (zagraj chłopie bo jak widzisz o WoWie wiem już wszystko. Wyszło nato że to durna gra). A byłeś na instalacji w Alcatraz i Mechanar są tam takie Brudne Elfy (blood) i one są bardzo takie ,,fabularne''. Alesz ten łord ow łarkraft jest kól som tam 12 mln plajersów i one uczestniczom w fabule kturej nie ma. Łord ow Łarcraft rules!!! Myślisz że jak grafika jest lepsza od Tibii to odrazu jest zajebista? sorki ale pojęcie zajebista grafika do czegoś więcej zobowiązuje.

Ostatnio edytowany przez ELEAH - 30-08-2008 o 19:08.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 19:58   #299
Xantro
Użytkownik Forum
 
Xantro's Avatar
 
Data dołączenia: 05 12 2006
Lokacja: Olsztyn
Wpisy bloga: 1

Posty: 588
Stan: Niegrający
Profesja: Paladin
Świat: Aldora
Xantro ma numer GG 2640199
Domyślny

Nie noo wcaaaaale nie ma fabuły. Przejdź trylogie (tak, 3 części) Warcraft (nie world of Warcrafta) i potem mów czy nie ma fabuły. Np. taki Archimonde to w Caverns of Time wziął się tak o sobie dla zabawy? Albo to że Forsaken leją się ze zwykłymi nieumarłymi (niby czemu - trupy to trupy, co nie?). A Blood Elfy to wogle nie są fabularne nie? Wzięły sie z dupy i bez powodu w dupe musisz im nakopać... Dobra nie mam zamiaru dłużej tego komentować. Poza tym nikt nie mówi że GW nie ma fabuły - po prostu mówimy że WoW TEŻ ma fabułę.
__________________
"...zasiedli przy stole szkła pełnego pieczeni soczystej i kielichów wina pełnych, nie tykając jedzenia ni picia każdy wyciągnął małe, metalowe, błyszczące pudełeczko. Otworzyli i nabrali na palce szczyptę brązowego proszku. Przyłożyli palce do nosa i pociągnęli trochę mocniej niż zwykle."
Xantro jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 20:12   #300
qq2
Użytkownik Forum
 
qq2's Avatar
 
Data dołączenia: 14 12 2006

Posty: 501
Stan: Niegrający
Imię: Ja
Świat: Server Polska
Skille: O_o
qq2 ma numer GG 1405933
Domyślny

Boże, żal mi Was komentować.
Dlaczego porównujecie DWIE RÓŻNE gry na poziomie "ej ty! jezdez czarny 1 to s*******ay!11" :|
Nie będę tłumaczył, że WoW i GW to dwie różne gry, ta jest xxx, a ta yyy...
Jeśli już się wyzywacie, to na poziomie, a nie jak 5-letnie dzieci o wiadereczko w piaskownicy...
__________________
Ja to pierd*lę, zdejmuję kominiarę, zakładam ją wtedy, gdy idę na robotę.
499 postów i ani jednego więcej. Hya!
qq2 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 3 (zarejestrowanych: 0, gości: 3)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:39.


Powered by vBulletin 3