Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > RPG

Notki

RPG Wszystko o grach RPG i cRPG, czy może MMORPG.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 30-08-2008, 20:12   #301
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ale powiedz co one wnoszą do ogólnej rozrywki? NIC!!! Co inaczej miasta wyglądają? A Archimode tam stoi bo lubi drzewa. Powiedziałeś W1-W3 tak zgadzam się one mają fabułę a WoW to poprostu takie ich konto bankowe żeby ludzie wpłacali i grali a fabuły niestety niema. Może Brudne Elfy tam są ale co w grze ci filmik się pokazał jak, poco i dlaczego? Nie!!
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-08-2008, 20:19   #302
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ELEAH Pokaż post
INSTALACJI (...) instalacji
Proponuję ci instalację: mózgu. Na siłę chcesz nas przekonywać, że ta gra to zuo? Ehehe, nie uda ci się My, maniaki, wiemy swoje.

Tekst "WoW nie ma fabuły" zaliczyłbym do kategorii owned miesiąca. Skoro WoW fabuły nie ma, to GW jaką niby ma? O ile wiem, to fabuła polega na tym, aby od samego początku rozwijać się a na końcu pokonać bossa (RPG), rozumiem, że w GW tego nie ma? Ahh no tak, mamy być potężni (nie mówię tu o gearze, w GW przecież można być najlepszym nago) aby znaleźć drugą połówkę i założyć rodzinę? Fakt, wygląd na to wskazuje, ale w gruncie rzeczy to nie sądzę, że tak jest.

Sądzę natomiast, że w WoWa W OGÓLE nie grałeś. To co napisałeś można w kilka minut znaleźć w internecie. Ew. zrobiłeś triala i płakałeś, że nie możesz "trejdować". Wiesz w czym WoW jest lepszy od GW? Że ma ABONAMENT. Płacenie za granie odstrasza dzieciaki. A tak to idzie sobie taki smarkacz z mamą i mówi "kup mi ta gierke mama fajna jest!!!1" i masz noobka w grze. Poza tym ilość aktywnych kont w WoWie (+10 mln) chyba biję na głowę GW (1 mln?).
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 20:36   #303
Lord Dreathan
Użytkownik Forum
 
Lord Dreathan's Avatar
 
Data dołączenia: 06 08 2004
Wiek: 34
Wpisy bloga: 4

Posty: 1,520
Stan: Niegrający
Lord Dreathan ma numer GG 5945841
Domyślny

Powiem tak FABULA JEST WOWIE. Napewno nie na poziomie Baldur's Gate'a, ale jest. Jak kolega w kazdym chain quescie naciskal "accept" i czytal ostatnie zdanie ktore z reguly brzmi " go kill x y times" to tak jest. Ja gram w WoW'a dla raidow bo to jest esencja gry.
__________________
Althunus, Fallen Dark, Harlequin Vito, Gutesco Vito, Acutus and Sinistril - always in my heart.

"We are falling - falling to rise"


Ukryty tekst:
[b] Pomogłem? Wkurzyłem? Mam fajny nick? Zostaw po sobie ślad w postaci NOTKI

Ostatnio edytowany przez Lord Dreathan - 30-08-2008 o 20:41.
Lord Dreathan jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 20:36   #304
Hodal
Użytkownik Forum
 
Hodal's Avatar
 
Data dołączenia: 24 12 2007
Lokacja: Katowice
Wpisy bloga: 3

Posty: 439
Stan: Niegrający
Imię: Hodal~
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Kyra
Domyślny

Jak ktoś jakieś 10 postów temu wspomniał to nie jest temat do porównywania WoW vs GW // ten kto myśli, że WoW nie ma fabuły to chyba w niego nie grał...

~Hodal
Hodal jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 20:44   #305
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Przeczytaj sobie moje posty. 70 lvl Burning Legion full Cavern of Times 3 bossy tam gdzie Illidan (dawno nie grałem nie pamiętam nazwy ale to jest na Outlandzie) Zul Aman (fajny miecz mi wypadł) . Wiesz grałem w WoWa i z ręką na sercu mówię: World of Warcraft nie ma fabuły ma coś ala historie ale fabuły niema.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 20:59   #306
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

warzywo detected
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 21:03   #307
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ty Sorbet nie cwaniakuj. Instalacje mózgu zostawie tobie, przyda sie. Fabuła to nie jest SUPER LVL SUPER GEAR I KILL BOSS. Fabuła - układ zdarzeń w świecie przedstawionym utworów epickich i dramaturgicznych, a także filmów.

Wbij to sobie do łba cepie. Jak by ci powiedzieć hymm... Wiesz dostajesz misje w Guild Wars. Jest rozpoczęcie za tobą stoi zamek kolo ciebie 3 katapulty rozkazujesz Wartownikom iść na bramę środkową, zachodnią i wschodnią. Kiedy jesteś w Teamie z graczem to jeszcze pól biedy on pilnuje wejścia zachodniego a ty wschodniego razem bronicie środkowej bramy. Mooby zaczynają atakować najpierw chcą zniszczyć katapulty (po całej mapce latają bomby). Musisz bronić zamku aby się tam nie dostali jak się nie uda to sorrki ale trza od początku. Albo coś takiego: podczas misji zabiłeś generała wrogiej armii tym się to niespodobało (wcisnęli kit, że oni nic złego nie robili) lądujesz w sądzie musisz używać gotowych argumentów aby wygrać sprawę. Pokarz mi takie coś w WoWie to cie pocałuje w dupe
  Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 21:14   #308
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

to jeszcze wytlumacz przed czyja armia bronisz zamku, jakiego zamku i czy w "fabule" znalazlo sie miejsce na taka trywialna rzecz jak powody wojny.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 30-08-2008, 22:06   #309
Son_blessed
Użytkownik Forum
 
Son_blessed's Avatar
 
Data dołączenia: 29 03 2007
Lokacja: Wrocław

Posty: 122
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Fire Army
Świat: Refugia
Poziom: 68
Skille: 58/26
Poziom mag.: 58
Domyślny

Człowieku jeśli chcesz pokazać że grasz w grę która jest "pro mega ivól" to zrób se temat "gild łors" a nie spamuj tutaj tematu o wowie i nie szpanuj że "wy idioci kupiliście abonament a ja jestem "pro mega ivól roxxxer" bo gram w lepszą grę."
Tak btw. wbiłem 70 lvl mam warlocka blood elfa i pytanie na co najlepiej wydać pierwsze badge i honor. bo właśnie farmie dzisiaj na ten dagger z s2 a za badge chce kupić offhanda dobry wybór?
__________________

Wakacyjne PG.

Ostatnio edytowany przez Son_blessed - 30-08-2008 o 22:07.
Son_blessed jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 31-08-2008, 12:43   #310
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Nie chce spamować, ale widzę że muszę tu dodać swoje 3 grosze

@ELEAH

Zauważyłem że każda Twoja wypowiedź w tym temacie, praktycznie nie różni się od innej. Wymyśliłeś sobie jeden czy dwa powody dlaczego DLA CIEBIE GW jest lepsze i na siłę narzucasz nam swoje poglądy....

Grałem w GW miałem 20 Praganona pomieszanego z Mnichem (też pomysł mieszać 2 profesje, a najlepsze połączenie to Mnich i Nekromanta, no "pr0"), przeszedłem całą kampanie, pochodziłem na PvP i.... to tyle, nudą wieje na kilometr, Arena.net praktycznie olała już GW na rzecz GW2.....

Cytuj:
Aha i niema to jak Napakowany mięśniami Orc Czarnoksiężnik nie
Gdybyś znał trochę historie Warcrafta wiedziałbyś że orce które nie są napakowane w ogóle sie nie liczą (nazywa się ich peonami)

Cytuj:
taki Undead Warrior powinien się rozlecieć zakladając na siebię ciężka płytową zbroję?
Może jadł Danonki?

Cytuj:
owinni sobie darować Troll Female (ochydaaaaa bleee fuj) i Tauren Female (uhhh... ble fuj!).
W wowie nie ma być tak że każda babka jest napalona, gorąca i piękna, jak chcesz takich zapraszam na L2. (W GW babki są jakieś dziwne, zwłaszcza te murzynki z NightFall no miodzo normalnie....)

Cytuj:
Może kiedyś zrobią tak żeby Human female nie miała zeza
Głodnemu chleb na myśli.......

Klimat w GW? buhuhu

Cały czas trzeba na tym 20lvl coś farmić.

A może ty nie widzisz klimatu w WoW'ie bo angielski jest dla Ciebie za trudny?
Nic nie rozumiesz i zwalasz to na brak klimatu a questy robiło sie pewnie na qhelperze nie? No a takie super, hiper GW to masz po "polskiemu" i wszystko (no prawie) sie rozumie, a i to pewnie jest klimat !11! one, one!!!@11
Nie ma to jak polski spam na głównym kanale mmmm........
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 01:40   #311
Shiray
Użytkownik Forum
 
Shiray's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2005
Lokacja: Płock

Posty: 152
Imię: Volrin
Świat: Deathwing
Shiray ma numer GG 7709820
Domyślny

@ELEAH
HAHAHAHAHHA koleś, czytając wszystkie twoje posty naprawdę poprawiłem sobie humor, jutro rozpoczęcie roku, a nie wiem czy ze zwały dam radę zasnąć ;s
Na siłę próbujesz wcisnąć nam, że WoW nie ma fabuły a GW ma. Albo naprawdę nie masz mózgu, albo to prowokacja, tylko, że trochę nie udana. Raczej to drugie.
A argument, że orc warlock jest za bardzo napakowany spowodował, że zesrałem się na miejscu. To ja ci podam argument na tym samym poziomie: w GW nie można skakać i dlatego jest chujowe.

Btw, orc warlock to IMO najbardziej klimatyczne połączenie w WoW, co powinien wiedzieć każdy kto grał w warcrafty. Sam chyba wolałbym zamienić swojego UD locka na orca.

Ostatnio edytowany przez Shiray - 01-09-2008 o 01:43.
Shiray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 07:29   #312
Frapper
Użytkownik Forum
 
Frapper's Avatar
 
Data dołączenia: 17 12 2005
Lokacja: Funreal World
Wiek: 32
Wpisy bloga: 1

Posty: 1,580
Frapper ma numer GG 1002880
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shiray Pokaż post
Sam chyba wolałbym zamienić swojego UD locka na orca.
czyli grasz pve, bo zaden pvpowiec nie poswiecilby WOF.
__________________

http://mroziak.blogspot.com/
Pierwszy uzytkownik ktory reportuje wlasne posty.

<Tompior> ale najlepsze z kont evana
<Tompior> Rothes_pompowacz_arbuzuw
Frapper jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 08:52   #313
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Ty sie Frapper nie odzywaj, tylko wracaj na Anachronos, bo nie po to lałem wazelinę przed Guild Masterem żeby Cię do gildi przyjął, żebyś ty od 4 dni już nie grał
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 10:19   #314
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shiray Pokaż post
@ELEAH
A argument, że orc warlock jest za bardzo napakowany spowodował, że zesrałem się na miejscu. To ja ci podam argument na tym samym poziomie: w GW nie można skakać i dlatego jest chujowe.

Btw, orc warlock to IMO najbardziej klimatyczne połączenie w WoW, co powinien wiedzieć każdy kto grał w warcrafty. Sam chyba wolałbym zamienić swojego UD locka na orca.

Jak bym chciał poskakać grał bym w Mario Bros albo Wario Land. Jeśli chodzi Ci w grze tylko o pływanie (idz na basen) i skakanie (kup skakanke) to masz fajnie na chacie. Jak się zesrałeś to idz to teraz do WC wyciągnij (jak masz toalete oczywiście)
To była prowokacja... Wasza reakcja co do Obrony Waszej gry najbardziej mnie rozśmieszyła. Jak każdy fan lub zwykły gracz MMO powinien wiedzieć, że Guild Wars i World of Warcraft to 2 różne gry to tak jak by porównywać serię Tonego Hawka i Call of Duty. Aby wybronić swoją ,,koffaną'' grę BluRay posunął się nawet do rasizmu. Pozwolę sobie zacytować ,,W wowie nie ma być tak że każda babka jest napalona, gorąca i piękna, jak chcesz takich zapraszam na L2. (W GW babki są jakieś dziwne, zwłaszcza te murzynki z NightFall no miodzo normalnie....)'' Uważasz, że murzynki są brzydkie? To, że mają inną barwę skóry to już nie ludzie? Szkoda mi ciebie zapisz się może do kukluks klanu tam spotkasz ludzi na swoim poziomie (oczywiście proszę o Ban dla użytkownika ,,rasizm'' i proszę o zbanowanie także mnie) też oczywistym jest fakt, że ludzie na forum Tibia.pl nie są normalni (dlatego tutaj to napisałem). Kiedy temat na forum o innej grze jest taki duży wynika (i jeszcze na tibia.pl) to z faktu, że tutaj ludzie pokazują graczom w Tibie jacy oni reprezentują ,,wyssokiego pozioma morlanego''. Tematycznych forum o
WoW'ie, GW czy tym ekhem Metinie2 jest tyle, że każdy znajdzie miejsce na swoją wypowiedź. Do kłótni z wami wybrałem GW ponieważ czekałem na waszą reakcje ,, śmiechy, hihy, wyzwiska i obrażanie innej gry''. Jak by na forum był chociaż JEDEN normalny użytkownik napisał by mi ,,GW i WoW to dwie różne gry NIE MOŻNA ICH PORÓWNYWAĆ''. Wasze posty zatwierdzily mnie w przekonianiu, że jesteście idiotami. To tyle. Mam temat na ,,wypracowanie o dowolnym temacie'' jeśli takie dostane, wasze Nicki i cytaty postów się w nim znajdą. Do widzenia życzę miłej gry w World of Warcraft (też kiedyś grałem [było fajnie jeśli ma się z kim grać]). Aha i spokojnie WoW to nie wasze życie i nie brońcie go jak symbolu chorego kultu.

Ostatnio edytowany przez ELEAH - 01-09-2008 o 10:21.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 10:25   #315
CytrynowySorbet
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 02 2008
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 1,753
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez ELEAH Pokaż post
Jak by na forum był chociaż JEDEN normalny użytkownik napisał by mi ,,GW i WoW to dwie różne gry NIE MOŻNA ICH PORÓWNYWAĆ''.
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez qq2 Pokaż post
Boże, żal mi Was komentować.
Dlaczego porównujecie DWIE RÓŻNE gry na poziomie "ej ty! jezdez czarny 1 to s*******ay!11" :|
Nie będę tłumaczył, że WoW i GW to dwie różne gry, ta jest xxx, a ta yyy...
Jeśli już się wyzywacie, to na poziomie, a nie jak 5-letnie dzieci o wiadereczko w piaskownicy...
Zatkało? Może czytaj inne posty?

Edit: Ja do GW nic nie mam, tak jak nic nie mam do innych gier. Każda umożliwia grę w innym klimacie, z innymi możliwościami. Więc nie wiem, czemu tak sie czepiasz WoWa, wypatrujesz tylko jego wad. No cóż, widzisz co chcesz widzieć, ale nie próbuj innym wmówić, że WoW to zła gra, bo nic ci to nie da. Każdy, kto choć trochę pogra w tą grę, a także ma z kim w nią grać, po prostu się w niej zakocha. Mówisz, że grałeś w WoWa, nie ingeruje w to, może tak, może nie, ale może zacząłbyś też dostrzegać też zalety?

Ostatnio edytowany przez CytrynowySorbet - 01-09-2008 o 10:28.
CytrynowySorbet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 10:39   #316
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

To była prowokacja... Wiesz co to jest? Tak grałem w WoW'a uważasz, że granie w cudo Bllizarda to jakiś wyczyn i ja nie mogłem w to grać? Tak zatkało obelg kierowanych domnie i GW było tak dużo, że nie widziałem tego posta. Przepraszam. Pisałem tylko wady żeby was zdenerwować i się pośmiać. Tak WoW ma wiele zalet ale nie pisałem ich żeby was wku*** i mieć tematy przynajmniej na 50 wypracowań, artykułów oraz mieć co opowiadać znajomym. Pierwsze będzie ,,Dzieci z Tibia.pl bronią World of Warcrafta'' paradoks? A może specjalnie siedzą na tym forum. Ja nie wiem fizolofem i psychiatrą nie jestem. Ale normalne to to nie jest.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 11:25   #317
Bluray
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 08 2007
Lokacja: Outland
Wpisy bloga: 2

Posty: 1,077
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Rookstayer
Bluray ma numer GG 9804717
Domyślny

Cytuj:
Aby wybronić swoją ,,koffaną'' grę BluRay posunął się nawet do rasizmu. Pozwolę sobie zacytować ,,W wowie nie ma być tak że każda babka jest napalona, gorąca i piękna, jak chcesz takich zapraszam na L2. (W GW babki są jakieś dziwne, zwłaszcza te murzynki z NightFall no miodzo normalnie....)'' Uważasz, że murzynki są brzydkie? To, że mają inną barwę skóry to już nie ludzie?
Dla Ciebie per pan Bluray

Poprostu murzynki mi się nie podobają i co już jestem zuy? (Nie mówię że ogólnie murzynki mi się niepodobają, niepodobają mi się te występujące w grze )
Napisałem:
Cytuj:
(W GW babki są jakieś dziwne
chodziło mi o wszystkie, a murzynki podałem za przykład (poprostu mi się niepodobają, przecież to ponoć do cholery wolny kraj i każdy ma wolność słowa nie? Ja wyraziłem swoje zdanie że nie podobają mi się babki w tej GRZE)

Całuje

Bluray......

PS dzieki za te prowokację, przynajmniej temat się troche rozruszał :*
Mi też poprawiłeś humor.

Ostatnio edytowany przez Bluray - 01-09-2008 o 11:33.
Bluray jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 11:48   #318
Vil
eX Moderator
 
Vil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 11 2004
Lokacja: Helsinki
Wiek: 39

Posty: 4,623
Vil ma numer GG 3989309
Domyślny

miedzy prowokacja a emanowaniem wlasnym debilizmem jest bardzo cienka granica, czasem niezauwazalna.
__________________
Vil jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 12:54   #319
ELEAH
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Zgadzam się w 100%. Jeśli uważasz mnie za debila to dlaczego mnie nie zbanowałeś za:
1. pisanie nie na temat
2. wulgarne wyrazy
No i jeszcze oto poprosiłem... Taki z ciebie Moderator jak ze mnie musztarda sarepska. Aha BluRay jak myślisz (jeśli potrafisz ). Nightfall to kampania inspirowana Afryką i Bliskim Wschodem to jakie twoim zdaniem powinny być rasy ludzi Azjaci, Biali, Latynosi, Indianie? Zanim coś napiszesz to się zastanów albo zacznich chodzić na Geografie to stosunkowo bardzo łatwy przedmiot, na którym nauczą cię, że w Afryce dominuje rasa czarnych!! Tak tak wiem, że oglądając filmy i wideo klipy widzisz murzynów w USA (afroamerykanie) ale oni tam się znaleźli jako dawniej niewolnicy! Mam nadzieje, że zdasz do 5 klasy wkońcu. Powodzenia w tym nowym roku szkolnym.
  Odpowiedz z Cytatem
stary 01-09-2008, 14:21   #320
Grue
Użytkownik Forum
 
Grue's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2005
Lokacja: Poznań - Rataje
Wiek: 37

Posty: 886
Grue ma numer GG 8009267
Domyślny

Jaki palant omg :| Uranem cie karmili czy co? :/
__________________
<Take a look inside my head, do you see how I feel, 'cos I'm a freak dirty rocker with sex appeal, 'cos I will take your drugs, and I'll get you high, 'cos I'm a freak dirty rocker, and i'll make you fly>

-- Mitsubishi Eclipse Klub Polska --
www.eclipse.net.pl


Grue jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:37.


Powered by vBulletin 3