Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 03-10-2008, 23:03   #181
Reylin
Użytkownik forum
 
Reylin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2008
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 9
Imię: Reylin
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 108
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez zielaq Pokaż post
laska ktora gra w tibie = shemale
Serio? nie wydaje mi sie zebym miała ptasiora miedzy nogami.


Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nattii Pokaż post
Fayter, wiesz, że Cię lubię ale akurat tym razem się z Tobą nie zgodzę. Mentalność dziewczyn? Chyba mentalność lodziarek. Też jestem dziewczyną a nie jestem taka jak one. Dziś nawet zapytałam Pephiego czy mu kiedyś lizałam xDDD żeby się upewnić jaką mam opinię ;d;d;d;d; Są 2 typy dziewczyn, jedne są prawdziwe, inne są szmaciarkami, które za lvl i możliwość grania zrobią wszystko, taka jest prawda i tak jest na każdym serwerze. W tibii dziewczyna ma 2 drogi żeby się wybić. Wiadomo że nam łatwiej się "ustawić" bo faceci tu (bez obrazy) są czasem lekko mm, podekscytowani jak widzą że laska gra. Pytanie tylko czy lepiej jest samej sobie wszystko wywalczyć, czy może iść na łatwiznę, podlizywać się wszystkim i błagać o pro, co nie jest trudne, bo wielu z was nietrudno omotać.

Kolezanko było by miło jakbys sie udala na forum obsadii i tam spamowala jaka to nie jestes cudowna i bez skazy. Nie znam Dydy ale wiem o co chodiz w tym temacie i znam pare lasek ktore zachowuja sie zdecydowanie gorzej np taka 14 letnia Deli cross, panowie ktorzy to czytaja napewno wiedza co mam na mysli nie wiem po co sie rozwodzic w ogole na ten temat ich sprawa ich opinia a wam nic do tego. W sumie zalosne ze 90% gosci w tb woli znalesc laske przez neta ktora pokaze sie przez kamerke bez ciuchow niz odejsc od kompa i zaczac zyc normalnie tyle mam do powiedzenia :|
Reylin jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 03-10-2008, 23:03   #182
Barbatos
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mlodzieniaszek Pokaż post
Spozniony zaplon, ale napisze cos bo mnie korci.

Nie dziw sie ze tak jest bo wiekszosc tych 'hlvli" to sa napalone dzieciaki po 13-15 lat ktore jak slysza cycki to odrazu wytrysk na klawiature, do tego jeszcze wiekszosc z tych dzieciakow spedza swoje najlepsze lata przed kompem grajac. Ich hamstwo w grach tego typu co do dziewczyn wynika zazwyczaj z kompleksow, jezeli widzi ze jego kolega umowil sie z dziewczyna,a on poszedl expic to odreagowywuje, tez bym tak robil jakbym byl skonczonym idiota i najfajniejsze lata spedzil przed gra(wszystko dla ludzi, nic dla idiotow)Co do dziewczyn grajacych w ta gre, to mozna je podzielic jak w normalnym zyciu na normalne co sie szanuja i blachary, idz do jakiegos klubu zawsze sie znajda te ktore spytaja o to jaki masz samochod i klekna odrazu przed toba po postawieniu drinka.Tak samo w Tibii sa te normalne i te ktore opisywalas:>

Na furora byla jedna laska o nicku Qel ktora pokazywala cycki. Kilka osob sie w niej zakochalo a ona wyszla na tym jakies hmmm zeby nie oszukac 5 kk+
  Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2008, 23:08   #183
Domkaa
Użytkownik forum
 
Domkaa's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2008
Lokacja: Jarosław

Posty: 12
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Poziom: 93
Skille: 100/100
Domkaa ma numer GG 8848973
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reylin Pokaż post
Serio? nie wydaje mi sie zebym miała ptasiora miedzy nogami.





Kolezanko było by miło jakbys sie udala na forum obsadii i tam spamowala jaka to nie jestes cudowna i bez skazy. Nie znam Dydy ale wiem o co chodiz w tym temacie i znam pare lasek ktore zachowuja sie zdecydowanie gorzej np taka 14 letnia Deli cross, panowie ktorzy to czytaja napewno wiedza co mam na mysli nie wiem po co sie rozwodzic w ogole na ten temat ich sprawa ich opinia a wam nic do tego. W sumie zalosne ze 90% gosci w tb woli znalesc laske przez neta ktora pokaze sie przez kamerke bez ciuchow niz odejsc od kompa i zaczac zyc normalnie tyle mam do powiedzenia :|


Wreszcie cos madrego .
Dziekuje Ewelina .


-
Ups double na górze ;o

Ostatnio edytowany przez Domkaa - 03-10-2008 o 23:09.
Domkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2008, 23:18   #184
Filush_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2008

Posty: 203
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Domkaa Pokaż post
Już mówilam ze ona nie jest z tych. Jeśli dla Ciebie to jest najwazniejsze i gratuluje i przy okazji wspołczuje.


Nie mam zamiaru do niej jechać, mamy internet. Jako tibijczyk nie czuje się spełniony, niech pokaże cycki to nie będę jej wyzywać.
Filush_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2008, 23:27   #185
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

nie powinienem spac 3 gimnazjum w koncu _/

wiek mi sie zmieni 26stego

a powod do smiechuy mam bo NAPRAWDE posiedz w dp 30min tylko o to prosze a pozniej pisz ok?
__________________
STILLmatic

Ostatnio edytowany przez Thuygioshok - 03-10-2008 o 23:32.
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2008, 23:38   #186
zielaq
Użytkownik Forum
 
zielaq's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004

Posty: 616
Imię: Pephy
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Obsidia
Poziom: 222
Poziom mag.: 81
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reylin Pokaż post
Serio? nie wydaje mi sie zebym miała ptasiora miedzy nogami.

ja bym zaczal od szukania w slowniku pod haslem ironia
zielaq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2008, 23:39   #187
Suv Dragonslayer
Użytkownik Forum
 
Suv Dragonslayer's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 151
Świat: Obsidia
Domyślny

karasz prze chuj


jak lubia pokazywac dupe do kamery to niech pokazuja, co wam do tego. zielony pokazal i zyje.
__________________
Szanuj swojego przeciwnika i nigdy go nie lekceważ
-Jędrzej Przeniosło
Suv Dragonslayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2008, 23:48   #188
Faytah
Użytkownik Forum
 
Faytah's Avatar
 
Data dołączenia: 10 04 2008
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 1,296
Imię: Pan Fayter
Profesja: Elite Knight
Gildia: GoB~!~
Faytah ma numer GG 9161169
Domyślny

Kazdy kij ma dwa konce,wiec moral z tego taki ze zanim sie kogos oceni lepiej go poznac.Wiecej w tej kwestii pisac nie bede bo forum flame zyje wlasnym zyciem wlasnie,ale grajac 2 lata w tb trudno by licznego grona znajomych nie miec i byscie mogli zdefiniowac asslickowanie.Bo jak sie z kims gadalo 20x+ to napisanie "siemka :*" to nic strasznego,sam takie msg dostaje od chlopcow XD. Jak dla mnie felix i bemko probojecie komus latke przyczepic i tyle chociaz sami lepsi nie jestescie taka prawda.No nic tutaj wychodzi prawda zawarta w moim podpisie ze lepiej byc nienawidzonym za to kim sie jest niz kochanym za to kim nie jest.Wy akurat sie wozicie na kozaczkow a w rl to co innego,a sa ludzie mili ktorzy sa tacy w rl rowniez i to dla was asslickerstwo,bo sami in-game soba nie jestescie tylko wielcy kozacy co wszystkich by klepali,dla mnie osobiscie to jest gorsze niz to ze ktos pisze znajomemu "siemka ;*" a Ty felix skoro przy lickowaniu jestesmy idz na furore i pisz ca'fuzowi "hejka siemka pomoge ci go det ok?" pfff dla mnie eot jezeli chodzi o wszystkie pogaduszki kto asslick a kto nie bo pare stron wczesniej to ja bylem @arcania asslicker a kto mnie zna to sam sobie rozkminic moze czy to prawda czy nie.
__________________
Just Bob,just human.
Mam Uzi ziomek,a ty?

Lipka Felix
Ukryty tekst:


temat roku
http://forum.tibia.pl/showthread.php?t=212441
Faytah jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2008, 23:50   #189
Nattii
Użytkownik Forum
 
Nattii's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2007
Lokacja: Katowice

Posty: 189
Imię: Rena Marin
Profesja: Druid
Domyślny

Koleżanko jakaśtam

Gram na Arcanii więc pospamuję sobie tutaj, nie podoba się? Poskarż się moderatorom =)))))) to po pierwsze. Po drugie wiele razy napisałam, że sama nie jestem bez skazy, wniosek? Przeczytaj, później komentuj. Nie chce ci się czytać? To powstrzymaj się od komentowania spraw o których nie masz pojecia.

Btw, uderz w stół to nożyce się odezwą ;d;d;d;d;d;;d;d;d

ahhh i zapomniałam dodać, iż ani razu nie użyłam żadnego nicku więc dlaczego odbieracie to tak osobiście? Intuicja?


pzdr
__________________
18:34 Pretorian Lady [15]: GILDIA JEBANEGO MANNOWA ZABIJA WZYSTKICH POLAKUW POLACY JEDNOCZCIE SIE MY NOOBY UBIJEMY ICH NIE BEDZIE SZWED PLUL NAMW BACKPACK !!! MYPOLSKI NARUD POLSKI LUT


Ostatnio edytowany przez Nattii - 03-10-2008 o 23:52.
Nattii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2008, 23:53   #190
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

PFfff jestem bobek!!1 widzisz znow zaczynasz prowodyrze ;d a ja sie nie czepiam tylko KU*WA bobek nie wiem ile juz jak dlugo broniosz tych sareamej i dydow melkow kurwa nie uznajesz tego co sie dzieje pomimo ze kazdy do okola ci to mowi, ale ok zawsze broniles pseudo kolegow (zaraz napiszesz ze miedzy innymi mnie tez ;f) lepiej cho pekowac na otsa
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2008, 23:57   #191
Reylin
Użytkownik forum
 
Reylin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2008
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 9
Imię: Reylin
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 108
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nattii Pokaż post
Koleżanko jakaśtam

Gram na Arcanii więc pospamuję sobie tutaj, nie podoba się? Poskarż się moderatorom =)))))) to po pierwsze. Po drugie wiele razy napisałam, że sama nie jestem bez skazy, wniosek? Przeczytaj, później komentuj. Nie chce ci się czytać? To powstrzymaj się od komentowania spraw o których nie masz pojecia.

Btw, uderz w stół to nożyce się odezwą ;d;d;d;d;d;;d;d;d

ahhh i zapomniałam dodać, iż ani razu nie użyłam żadnego nicku więc dlaczego odbieracie to tak osobiście? Intuicja?


pzdr
nie mam czasu na czytanie twojego pierd*****a naprawde bo to zalosne i denne co tu swoja osobą prezentujesz jak jestes taka cwana to odezwij sie do mnie ingame i to rozwiazmy tam a nie tu na forum nie pzdr

aha i co do "Btw, uderz w stół to nożyce się odezwą ;d;d;d;d;d;;d;d;d" nie znasz mnei to sie nei wypowiadaj i zachowaj tego typu uwagi na moj temat dla siebie. Napisalam tu tylko dlatego ze masz jakis problem do osob ktore cie interesowac nie powinny

Ostatnio edytowany przez Reylin - 04-10-2008 o 00:02.
Reylin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 03-10-2008, 23:57   #192
Filush_
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 29 04 2008

Posty: 203
Domyślny

Wyszło na to, że ten kto jest taki sam "in-game" i w rl to jest osobą naprawdę zasługującą na szacunek. Prawie całe Interregnum jest spoko, w grze debile i na rl debile.
Filush_ jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2008, 00:04   #193
Domkaa
Użytkownik forum
 
Domkaa's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2008
Lokacja: Jarosław

Posty: 12
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elder Druid
Świat: Arcania
Poziom: 93
Skille: 100/100
Domkaa ma numer GG 8848973
Domyślny

22:52 Dyda melka [58]: Taa, to chyba Ona nie ma pojecia o czym pisze. W dupie byla, gowno widziala. Jak mozna byc takim idiota, zeby pisac i bluzgac kogos kogo sienie zna? Kazdy ma swoich wrogow i kolegow. a Ona nie ? A od Reylin niech spada, bo jest wporzadku a nie 'jakastam'

To do Cie Natii ;o.

Wogole zal ze poruszacie takie tematy :|. Co was to obch kto jak sie zachowujes ?
Domkaa jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2008, 00:05   #194
Suv Dragonslayer
Użytkownik Forum
 
Suv Dragonslayer's Avatar
 
Data dołączenia: 30 08 2005
Lokacja: Bydgoszcz
Wiek: 31

Posty: 151
Świat: Obsidia
Domyślny

2x/\ nie wiem czy masz racje, ale mnie to rozjebalo.


sa tez ludzie tacy jak ja :-(
__________________
Szanuj swojego przeciwnika i nigdy go nie lekceważ
-Jędrzej Przeniosło
Suv Dragonslayer jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2008, 00:06   #195
Kolesianka
Użytkownik Forum
 
Kolesianka's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 38
Imię: Kolesianka
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Kolesianka ma numer GG 3440783
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reylin Pokaż post
nie mam czasu na czytanie twojego pierd*****a naprawde bo to zalosne i denne co tu swoja osobą prezentujesz jak jestes taka cwana to odezwij sie do mnie ingame i to rozwiazmy tam a nie tu na forum nie pzdr

aha i co do "Btw, uderz w stół to nożyce się odezwą ;d;d;d;d;d;;d;d;d" nie znasz mnei to sie nei wypowiadaj i zachowaj tego typu uwagi na moj temat dla siebie. Napisalam tu tylko dlatego ze masz jakis problem do osob ktore cie interesowac nie powinny
Jak nie masz czasu to po co tu wchodzisz i czytasz? I co Ty reprezentujesz swoją osobą, nie znasz jej w ogóle to po co pytasz co ona reprezentuje ? 108 lvl, kozak i taka nie miła ? Huhu. I skąd wogóle wiesz do kogo Ona ma problem jeśli nie napisała konkretnie osobowo ! Forum jest od tego by wyrażać swoje zdanie i właśnie to zrobiła.
Kolesianka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2008, 00:06   #196
Nattii
Użytkownik Forum
 
Nattii's Avatar
 
Data dołączenia: 12 10 2007
Lokacja: Katowice

Posty: 189
Imię: Rena Marin
Profesja: Druid
Domyślny

Żałosne i denne? A co konkretnie? To że moim zdaniem wiele dziewczyn szmaci się w tibii? Fajnie wiedzieć że ty to popierasz. Poza tym skoro nie masz ochoty czytać moich postów to po co się do mnie odzywasz? Jakbyś jeszcze nie zdążyła zauważyć, to podpowiem ci że nikogo tu nie zbluzgałam, a co do rozmowy "in game" to proszę bardzo, czekam.

Btw. widać jestem cwańsza od ciebie skoro boisz się skonfrontować to publicznie ;pp
__________________
18:34 Pretorian Lady [15]: GILDIA JEBANEGO MANNOWA ZABIJA WZYSTKICH POLAKUW POLACY JEDNOCZCIE SIE MY NOOBY UBIJEMY ICH NIE BEDZIE SZWED PLUL NAMW BACKPACK !!! MYPOLSKI NARUD POLSKI LUT

Nattii jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2008, 00:06   #197
Fruti_Angel
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 08 2008
Lokacja: Venore

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Interererere
Świat: Arkania
Poziom: 168
Skille: NAO!
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Reylin Pokaż post
nie mam czasu na czytanie twojego pierd*****a naprawde bo to zalosne i denne co tu swoja osobą prezentujesz jak jestes taka cwana to odezwij sie do mnie ingame i to rozwiazmy tam a nie tu na forum nie pzdr

aha i co do "Btw, uderz w stół to nożyce się odezwą ;d;d;d;d;d;;d;d;d" nie znasz mnei to sie nei wypowiadaj i zachowaj tego typu uwagi na moj temat dla siebie. Napisalam tu tylko dlatego ze masz jakis problem do osob ktore cie interesowac nie powinny
a kto robi lache velornowi za reylin xDDDDDDD ile razy velorn cos mowi na ventrilo i w tle slychac ';yuyyumoige wolniej' hahahahaha, pzeczytaj to co napisalas xDDDDDDd 'jestes cwana?!!11 odezwij sie ingame!!!11 moj rl chlopac ktoremu robie laski za chara to velorn!!'


WOWOWO! Zawiało grozą! Niema co!
Fruti_Angel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2008, 00:07   #198
Fruti_Angel
Zbanowany
 
Data dołączenia: 12 08 2008
Lokacja: Venore

Posty: 28
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Interererere
Świat: Arkania
Poziom: 168
Skille: NAO!
Poziom mag.: 69
Domyślny

Cytuj:
108 lvl, kozak i taka nie miła ?
ten 108 dostala za robienie lasek w rl chlop[akowi
Fruti_Angel jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2008, 00:08   #199
Kolesianka
Użytkownik Forum
 
Kolesianka's Avatar
 
Data dołączenia: 12 12 2007
Lokacja: Wrocław
Wiek: 33

Posty: 38
Imię: Kolesianka
Profesja: Royal Paladin
Świat: Obsidia
Kolesianka ma numer GG 3440783
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Domkaa Pokaż post
22:52 Dyda melka [58]: Taa, to chyba Ona nie ma pojecia o czym pisze. W dupie byla, gowno widziala. Jak mozna byc takim idiota, zeby pisac i bluzgac kogos kogo sienie zna? Kazdy ma swoich wrogow i kolegow. a Ona nie ? A od Reylin niech spada, bo jest wporzadku a nie 'jakastam'

To do Cie Natii ;o.

Wogole zal ze poruszacie takie tematy :|. Co was to obch kto jak sie zachowujes ?
Dyda melka nie może sama się odezwać na forum tylko przez koleżanki ?
Poruszamy tematy jakie poruszamy, od tego jest forum, więc mogłabyś nie pisać że to żal? Obchodzi nas kto jak się zachowuje, bo to jest właśnie 'żal' co niektóre dziewczyny robią
A Reylin sama sie pierwsza odezwała, więc trudno żeby nie odpowiedzieć ...;]

pzdr.
Kolesianka jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 04-10-2008, 00:09   #200
Reylin
Użytkownik forum
 
Reylin's Avatar
 
Data dołączenia: 03 10 2008
Lokacja: Kraków
Wiek: 33

Posty: 9
Imię: Reylin
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 108
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Kolesianka Pokaż post
Jak nie masz czasu to po co tu wchodzisz i czytasz? I co Ty reprezentujesz swoją osobą, nie znasz jej w ogóle to po co pytasz co ona reprezentuje ? 108 lvl, kozak i taka nie miła ? Huhu. I skąd wogóle wiesz do kogo Ona ma problem jeśli nie napisała konkretnie osobowo ! Forum jest od tego by wyrażać swoje zdanie i właśnie to zrobiła.
Widac wlasnie po tobie jak mainiaczysz w te gre mam w dupie 108 lvl bo nie gram w to od dwana loguje zbey pogadac ciekawe za ile ty do tego dorosniesz ;d i ona sama nie umie odpisac?:/ napsiala to pod postem o dydzie wiec to chyba logiczne do kogo. pozatym nic dziwnego ze wy swoich fotek nikomu nie dajecie...
Reylin jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 4 (zarejestrowanych: 0, gości: 4)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 15:12.


Powered by vBulletin 3