Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 04-01-2015, 16:00   #1
Demis
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny Rozwijanie postaci po updacie

Wczoraj po długiej przerwie postanowiła znowu powrócić do Tibii i mam pytanie w związku z rozwijaniem postaci po updacie. Założyłem sobie nową postać na nowym serwerze gdzie gram sam. Expienie jak wiadomo się zmieniło i przez to napotkałem małe problemy. Z jednej strony to bardzo fajnie że niskopoziomowe postacie dostają więcej expa bo szybciej mogą wkroczyć do poważniejszej gry ale z drugiej strony co z ekwipunkiem. Loot u potworków się nie zmienił dlatego zbiera się bardzo mało gp. Wybrałem sobie sorca, którym bardzo szybko wbiłem 13lvl ale... nawet nie uzbierałem 1k na ródżkę. Kupiłem ją dopiero na 14lvl. Domyślam się że podobna sytuacja będzie na 19lvl gdzie nie będe mógł sobie pozwolić na wand of decay za 5k. Nie mówiąc jużo pozostałym eq, czarach i potach. W związku z tym mam pytanie czy może są wprowadzone jakieś zmiany o których nie wiem, które pozwoliłyby szybciej zbierać kasę?

Tak na koniec dodam od siebie że mam wrażenie że taka zmiana jest idealna dla kogoś kto ma już dobrą postać i chce szybko rozwinąć sobie następną. Wtedy przekaże eq z tej pierwszej postaci i po sprawie. Jednak dla nowych graczy takie zmiany to zabójstwo bo na 30vl dalej będą biegać z p armor zamiast k armor czy b robe
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 05-01-2015, 01:01   #2
Vadimq
Użytkownik Forum
 
Vadimq's Avatar
 
Data dołączenia: 04 05 2008
Lokacja: Płock
Wiek: 31

Posty: 565
Profesja: Elder Druid
Świat: Secura/Pacera
Poziom: 500
Domyślny

Nie przesadzaj. Prawie nie odczujesz różnicy między tym plate armor a knight armor.
Wand of decay nie kosztuje 5k, w markecie kupisz za 1-1,5k.
Kase możesz podbić sobię robiąc jakieś proste questy np. na perełki, które później pogonisz. Za cały Venore Daily Tasks Quest masz 1k każdego dnia. Za Goblin Merchant Quest 1,1k każdego dnia. Gdy klepiesz biedę to robisz loot bagi.
Powodzenia.
__________________

Vadimq jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 16-01-2015, 20:00   #3
michspd
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Witam, najlepszym sposobem na zarobek jest robienie tasków. Sam miesiąc temu wróciłem do gry od 0 i udało mi sie już uzbierać na full seta, co w czasach gdy zaczynałem grę, było dla mnie nie do pomyślenia. Można powiedzieć, że taski prowadzą cię za ręke do 100 lvla. Zarobić sorcem trudniej niż knightem, wiadomo. Ale przy dzisiejszych możliwościach expa, pustkach na respach, creature product itd itd gra stała się śmiesznie prosta. Wystarczy grać
  Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 07:34.


Powered by vBulletin 3