Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Fora główne > Niusy

Notki

Niusy Nowosci z świata Tibii dostarczone przez naszych nieustraszonych korespondentów.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 28-05-2009, 15:16   #101
BoboFrents
Użytkownik forum
 
BoboFrents's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2009

Posty: 7
Domyślny

To że nie zrobili nowego miasta nie znaczy ze nie ma nowych questow ;p
Przeciez zrobili nowe expowiska pewnie zrobia tam nowe guesty.
A tak wogule fajnie by bylo zeby dodali jakis nowy outfit dla pacc xD
BoboFrents jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 29-05-2009, 20:40   #102
Miro1995
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 02 2009
Lokacja: Polska

Posty: 8
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Obsidia
Domyślny

Uptade ok ale szukaja ulepszen na sile...
po co poprawiac tak carlin ??? wedlug mnie nie bylo takie zle
Miro1995 jest offline  
stary 06-06-2009, 00:42   #103
ridez
Guest
 

Posty: n/a
LOL

hehe Super bedzie P
 
stary 14-06-2009, 19:38   #104
Parkour090
Użytkownik Forum
 
Parkour090's Avatar
 
Data dołączenia: 11 06 2009

Posty: 21
Stan: Na Emeryturze
Parkour090 ma numer GG 7121161
Domyślny eh

zamiast zmieniac carlin to by dodali jakies nowe miasto wlasnie z tyymi nowymi expowiskami a nie poprawiali carlin zwane miastem noobow gdzie dzieci neo biegaja i free itemz plx
Parkour090 jest offline  
stary 02-07-2009, 23:27   #105
yokiro
Użytkownik forum
 
yokiro's Avatar
 
Data dołączenia: 06 05 2009

Posty: 5
Problem UPek

Mojim Zdaniem czasami ktos woli grac za free nie pchac kase w jakies gowno,co ci pacc daje?NIC!co z tego ze masz dostep do np. demonow ale na facc'u i tak od 25 lvl hujowa gra jest!a niesadza ze ktos pujdzie na demona albo innego silnego potwora z sensownym expem,tak czy inaczej z dajmy na to 1 miecha pacca wbijesz z 25 lvl na 30 lvl i po paccu i dawaj odnowa,jaki w tym sens?
yokiro jest offline  
stary 02-07-2009, 23:51   #106
Erhion
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 04 03 2006

Posty: 2,104
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez yokiro Pokaż post
Mojim Zdaniem czasami ktos woli grac za free nie pchac kase w jakies gowno,co ci pacc daje?NIC!co z tego ze masz dostep do np. demonow ale na facc'u i tak od 25 lvl hujowa gra jest!a niesadza ze ktos pujdzie na demona albo innego silnego potwora z sensownym expem,tak czy inaczej z dajmy na to 1 miecha pacca wbijesz z 25 lvl na 30 lvl i po paccu i dawaj odnowa,jaki w tym sens?
Polska trudna język nie?
Erhion jest offline  
stary 07-07-2009, 14:40   #107
Sun
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Ludzie prosze was. Tibia to jedno z wiekszych scierw w jakie gralem. Updaty nie dosc ze zjebane to jeszcze sciagane z innych gier. Coraz nowszy update coraz bardziej zjebany. Ale widze ze tutaj w chuj zawodnikow do grania ale czego sie spodziewac po Polakach. Zapewne niedlugo beda odezwy niezbyt kulturalne w moim kierunku ale na szczescie mam w was wyjebane xD pzdr. Nie bierzcie tego do siebie poprostu Polska to taki narod ''trolle ktore nie widza niczego poza tibia'' oczywiscie w innych mmorpg tez ale mowa o tibi. Sprzedalibyscie wlasna dupe zeby dostac jakis shit z tej gry bez urazy ale taka prawda xD. GL & HF. TIBIA 7.6 and low is the best

Ostatnio edytowany przez Sun - 07-07-2009 o 14:55.
 
stary 07-07-2009, 15:42   #108
Vasudanin
Słitaśny Krulik
 
Vasudanin's Avatar
 
Data dołączenia: 21 05 2007
Wiek: 29
Wpisy bloga: 64

Posty: 2,049
Stan: Niegrający
Imię: Slayekau
Profesja: Rookstayer
Świat: Isara
Poziom: 12
Skille: 18/20
Vasudanin ma numer GG 7128157 Vasudanin ma login Tlenu Vasudanin@tlen.pl Send a message via Skype™ to Vasudanin
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sun Pokaż post
Zapewne niedlugo beda odezwy niezbyt kulturalne w moim kierunku ale na szczescie mam w was wyjebane xD pzdr.
Masz pretensje o to, że Cię obrażą, ale sam obrażasz tekstami tego typu: "Sprzedalibyscie wlasna dupe zeby dostac jakis shit z tej gry bez urazy ale taka prawda xD.", czy "Ale widze ze tutaj w chuj zawodnikow do grania ale czego sie spodziewac po Polakach."?
__________________
Notek!
_
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Niecny_Rozbojnik Pokaż post
Wiesz, znam osobiście jednego zoofila, i on nigdy nie zrobił krzywdy swojej suczce, nawet jej się to podobało. Tzn. nie wiem jak by było z pchaniem w pipkę, bo tego z nią nie próbował, ale palcówka jej się podobała, nigdy nic na siłę nie robił.
Vasudanin jest offline  
stary 07-07-2009, 16:25   #109
Akkorin
Zbanowany
 
Data dołączenia: 13 11 2008
Lokacja: .nieokolice Szczecina Ilość postów: -8 . . . . . . . Posty: 7354,3854757346e+54 Wiadomości: 0
Wpisy bloga: 10

Posty: 350
Stan: Niegrający
Imię: Eragog
Świat: Silvera/Antica
Domyślny

Eh... tak się rozpisałem, że byś się załamał czytając to chłopcze. Na szczęście usunąłem wszystko i po prostu, grzecznie poproszę ciebie abyś uargumentował te wszystkie swoje tezy, bo bez sensu jest wykłócać się o idiotyczne stwierdzenia, wg których Polacy są upośledzonym(?) narodem trolli, a my- czytający twój post- nie jesteśmy Polakami (bo jak inaczej moglibyśmy nie brać do siebie tego co o Polakach piszesz), update'y w Tibii są ściągane z innych gier i zarazem wciąż są coraz gorsze, a i że tibia 7.6 oraz niski jest najlepszy.
Prosimy o argumenty. Kiedy już nam je zaprezentujesz, to my zaprezentujemy ci takie kontrargumenty, po przeczytaniu których spalisz się ze wstydu o swoją krótkowzroczność.
A jeżeli nie posiadasz żadnych dowodów uzasadniających twoje stwierdzenia, to my także "mamy w ciebie wyjebane xD pzdr."

Ostatnio edytowany przez Akkorin - 07-07-2009 o 16:34.
Akkorin jest offline  
Zamkniety temat.

Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 12:02.


Powered by vBulletin 3