Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Inne > O wszystkim i o niczym

Notki

O wszystkim i o niczym O tym wszystkim co nie pasuje gdziekolwiek indziej ;)

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 26-11-2004, 15:37   #21
she_devil
Użytkownik Forum
 
she_devil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2004
Lokacja: Tam gdzie rosną bubki.
Wiek: 63

Posty: 725
Domyślny

I dupa. Moim zdaniem Estrie przesadziła. I też nie rozumiem czemu ma Opa, nvm.
Ale i na forum to jest glupie np:
Lekcje były bardzo udane.
Tomek zakoc***e sie w pierwszej lepszej pannicy.

Ostatnio edytowany przez she_devil - 26-11-2004 o 17:03.
she_devil jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-11-2004, 16:31   #22
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez gimli syn gloina
Jak juz wspomnial Gonzo, to nie jest kanal strony tibia.pl, to jest kanal ogolno tibijski, ktory zreszta mial na poczatku "pogodzic" ( nie moge znalezc innego okreslenia, mimo ze to tu nie pasuje ) tibia.pl i tibia.gery.pl . Jako ze od tibia.gery.pl odzewu zbyt wielkiego nie bylo, to wszyscy odnosza wrazenie ze to jest kanal naszej strony. Nieprawidlowe wrazenie. Zreszta, gdyby to byl kanal strony tibia.pl to opa mieli by tylko modowie. Bo czym zasluzyl sie np.taki gewof probujacy teraz ponownie robic z siebie bohatera, robiac dramatyczne odejscie z #tibia.pl, dla strony/forum? On dostal opa tylko za dzialalnosc na IRC.
Ojej, bez naszego Gewofka sobie nie poradzimy I co my teraz zrobimy... Na naszym kanale bedzie panowala ( az strach wypowiedziec to slowo ) kultura! Ah, zapomnialem... Przeciez bez przeklenstw zamiast przecinka daleko nie zajedziemy...
Skoro to nie jest kanal tibia.pl ani gery.pl, tylko ogolnotibijski, to czemu Estrie dostala opa za (cytuje) "to, co robila na tibia.gery.pl"? Twoja kontra stala sie doskonala anty-antykontra . Wiec odrzucajac z textu scora argumenty, dlaczego zostala + to, co pisze wyzej, zostaje "bo ma moj szacunek".Wiec - po znajomosci? Rozumiem, jego channel, on tu rzadzi, ale jak to powiedziala annyonne (super kilka ostatnich zdan! ) "Co prawda sprawiedliwosci nie ma na tym swiecie, ale skoro ktos chce go zmienic (oduczajac przeklinania), to moze takze postara sie uczynic go bardziej sprawiedliwym?"...
Ashlon jest offline  
stary 26-11-2004, 17:11   #23
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Po pierwsze, kanał #tibia.pl NIE_JEST kanałem strony www.tibia.pl . Powstał jako próba połączenia Gerego z pl, ale że odzew z gerego był niewielki, to co po niektórym sie troszke pomieszało w makówkach (a może to wynika z waszej niewiedzy? whatever.) Kazdy kto jest modkiem na gerym, zarejestruje sie na qnecie, dostanie opa. tak samo jest tutaj. Jeżeli skończą mi się miejsca na flagi w L, to pierwszeństwo bądą miały mody, a nie użytkownicy, którzy czymś się wykazali.

@shae
Dokładnie. Tylko że większość ludzi jeszcze do tego nie dorosła, dlatego niestety cenzura musi być.

@Nekro
Dzięki. Ale mnie też newry puszczają (tak Kalduś, nie mogę się powstrzymać). Po prostu terapia szokowa.

>> Ma 14 lat, to chyba powinien go przypominac
nah, ale z tego co pamiętam na gerym, to potrafił tak objechać człowieka, że ten nie miał sie do czego przyczepić, zrobił to z głową, a nie po chamsku, na odwal sie. O to mi chodzi.

>> Czemu nie robie tego [CIACH]

Więc czemu nie możesz potraktować kanału jako jeszcze jednego miejsca, gdzie powinieneś się powstrzymywać? Czemu nie przeklinam na IRC- bo nie. Nie możesz wytrzymać? To naucz się samokontroli, przyda się w życiu, nie tylko w tym jednym przypadku.

>>Ktos gada madrze i w ogole, ale go nie lubisz [CIACH]
Dostanie. Jak ludziom się będzie podobać, to czemu nie? I nie ma tak, że kogoś nie lubię... Po prostu mam ciut odmienne zdanie niz on sam, co da sie rozwiazac na drodze pokojowej.

@Gewof
To nie byl pierwszy raz. Myslisz ze czemu kiedys kald tak narzekal na moj skrypt? bo wkurzalo go to, ze czesto wylatywal (to jest denerwujace, nawet kiedy masz autojoina).

Nie, nie jestem perfekcyjny. Nigdzie nie powiedzialem ze jestem (i bron mnie Boże od takiego stwierdzenia[jak gdzies powiedzialem, to pokaz, ukorze sie przed wszystkimi]). Byc moze zachowalem sie jak smarkacz. Chciałem przez to osiągnąć _coś_. Niestety, osiągnołem coś zupełnie innego- zazwyczaj jeżeli coś komuś się powie na forum publicznym, ta osoba zmienia swoje postępowanie. Coćby to było na siłę- taka jest socjologia. Ale niestety wyszło inaczej, czego żałuję. Co nie zmienia faktu, że rozmawialiśmy o tym na #teologia , oba logi są ciągle na moim FTP (problem w tym, że instalowałem nowego slacka i config mi nie działa, ale to zrobie w sobote [mam nadzieje]). Pytałem się też Kalda, czy mogę umieścić to na FTP, umieścić, było niebyło, w internecie, gdzie każdy może wejść i poczytać. Nie odbywałem z Kaldem żadnych innych rozmnów, niż te dwie na #teologii (o takim charakterze). Był tam Rank0r, own3d, Togashi, ty, Taliboy i jakos sie nie burzyliscie... (jak kogoś pominąłem, to z góry przepraszam). Bajdewej, chcesz moje logi? moge wyslać ci wszystkie (z tego miecha, inne pokasowałem) mało tego, wrzuce je na forum. Będzie równy rachunek, a przy okazji będziecie mogli wyciągnąć wszystkie brudy ze mnie. Zrobić ze mnie szmatę do wycierania podłóg. Jeszcze wam podziękuję.

Tak Gewofku, teraz chcesz odejsc z kanalu, tak jak kkiedyś z forum, czyli -=żałośnie=-. Twoja wola, ale flagi ci nie zdejmę. nie po tym wszystkim, co było na #. mam miejsce, nie musisz się rzucać pod nadjeżdżający pociąg, quasi-bohaterze.

@Hubert-pol

Zagłada też miał moda na tibia.pl, a opa ma dalej. i jakoś nie ma problemów z tym...

@Gimli
Dzięki.
reszta: patrz post shae .

@annyone
Dobrze rozumujesz. Ale zapomniałeś, że jest coś takiego jak regulamin.

@she_devil
poczytaj wyzej.
__________________

Dżizas!

Ostatnio edytowany przez $corcerer - 26-11-2004 o 17:15. Powód: Literówki+ortografy
$corcerer jest offline  
stary 26-11-2004, 19:27   #24
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
Skoro to nie jest kanal tibia.pl ani gery.pl, tylko ogolnotibijski, to czemu Estrie dostala opa za (cytuje) "to, co robila na tibia.gery.pl"? Twoja kontra stala sie doskonala anty-antykontra .
Przeczytaj dalsza czesc zdania, nie przyczepiaj sie do slowek...
Cytuj:
Wiec odrzucajac z textu scora argumenty, dlaczego zostala + to, co pisze wyzej, zostaje "bo ma moj szacunek".Wiec - po znajomosci?
Kazdy user ktory nie jest modem dostal to za scora ( a zazwyczaj i innych ludzi ) szacunek/sympatie . Wiec smieszne jest ze Gewof protestuje przeciwko OPowi dla Estrie, skoro sam dostal go na tej samej zasadzie .
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie
Gimlos jest offline  
stary 26-11-2004, 20:23   #25
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

@Gimli : nie przyczepiam sie do slowek, tylko do sensu zdania. Po prostu wyszlo na to, ze skoro nie dostaje sie opa za zaslugi, to tylko za to, co sie robi na IRCu.A jakos nie przypominam sobie, zeby Estrie zrobila cos wiecej niz ja, walrock czy ktos tam inny...I dalsza czesc zdania :
Cytuj:
Jak juz wspomnial Gonzo, to nie jest kanal strony tibia.pl, to jest kanal ogolno tibijski, ktory zreszta mial na poczatku "pogodzic" ( nie moge znalezc innego okreslenia, mimo ze to tu nie pasuje ) tibia.pl i tibia.gery.pl . Jako ze od tibia.gery.pl odzewu zbyt wielkiego nie bylo, to wszyscy odnosza wrazenie ze to jest kanal naszej strony. Nieprawidlowe wrazenie. Zreszta, gdyby to byl kanal strony tibia.pl to opa mieli by tylko modowie. Bo czym zasluzyl sie np.taki gewof probujacy teraz ponownie robic z siebie bohatera, robiac dramatyczne odejscie z #tibia.pl, dla strony/forum? On dostal opa tylko za dzialalnosc na IRC.
W dalszej czesci zdania nie ma nic, co by tak bardzo zmienilo sens zdania, zeby moje wnioski byly bezsensu.
------------------
@Scor :
Cytuj:
>> Ma 14 lat, to chyba powinien go przypominac
nah, ale z tego co pamiętam na gerym, to potrafił tak objechać człowieka, że ten nie miał sie do czego przyczepić, zrobił to z głową, a nie po chamsku, na odwal sie. O to mi chodzi.
Jakbys krytykowal goscia za to, co ROBI ZLE i bylaby to konstruktywna krytyka, a dostawal w odpowiedzi "twoj stary" albo "i h*j ci w d*pe", to tez zaczalbys tak krytykowac...A jakos nie widze, zeby ludzie kaldrickowi odpowiadali na jego poziomie.Czemu? Bo sami nie osiagneli takiego poziomu.
Cytuj:
Więc czemu nie możesz potraktować kanału jako jeszcze jednego miejsca, gdzie powinieneś się powstrzymywać? Czemu nie przeklinam na IRC- bo nie. Nie możesz wytrzymać? To naucz się samokontroli, przyda się w życiu, nie tylko w tym jednym przypadku.
A czemu wnioskujesz, ze nie moge sie powstrzymac? Staram sie zbytnio nie przeklinac na IRC, tak samo jak w necie. Ale jak raz na jakis czas powiem "k*rwa" na IRCu i nadal uwazasz, ze to tak brzydko, to mi to powiedz.W twoim towarzystwie bede staral sie jeszcze bardziej kontrolowac w tym zakresie~
Cytuj:
Dostanie. Jak ludziom się będzie podobać, to czemu nie? I nie ma tak, że kogoś nie lubię... Po prostu mam ciut odmienne zdanie niz on sam, co da sie rozwiazac na drodze pokojowej.
Tzn wszystkich lubisz i w ogole? Nie znasz ludzi, ktorzy dzialaliby ci na nerwy, od samego poczatku? Nie chcialbym nic mowic, ale gosciu ci sie "nie podoba" to ludzie musza popierac go i w ogole.Natomiast ty lubisz Estrie, ciach bach i za pierwszym wejsciem na kanal ma opa...Wiem, twoj kanal, ty rzadzisz, ale niesmak pozostaje...Ale to tylko moje zdanie.A ja moge sie mylic.

Ale ogolnie widac, ze starasz sie zlagodzic sytuacje. To dobrze.Ale nie lepiej bylo po prostu pogadac z kaldem na osobnosci, estrie troche "odczulic" na netykiete & przeklenstwa i byloby po sprawie, zamiast robic afere?

Aha, jeszcze jedno. Mozecie nie mowic na gewofa "bohater"?Bo wcale nie stara sie zgrywac bohatera.Po prostu zawiodl sie na kilku osobach i odchodzi, przeciez ma prawo? Nie pasuje mu channel, to sobie idzie...Proste? Gdzie to bohaterstwo? Bo ja nie widze....
Ashlon jest offline  
stary 26-11-2004, 22:26   #26
Hubert-pol
Użytkownik Forum
 
Hubert-pol's Avatar
 
Data dołączenia: 24 07 2003
Lokacja: Płock
Wiek: 35

Posty: 68
Hubert-pol ma numer GG 4817893 Hubert-pol ma login Tlenu ohubo
Domyślny

Powiem tyle, sranie w banie, nie macie co gadać i tak się nic nie zmieni -.-
Hubert-pol jest offline  
stary 26-11-2004, 23:07   #27
Pupilka
Użytkownik Forum
 
Pupilka's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2004
Lokacja: Moon's Spawn

Posty: 78
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez $corcerer
@annyone
Dobrze rozumujesz. Ale zapomniałeś, że jest coś takiego jak regulamin.
nie zapomnialam, ale chyba nie jestesmy w wojsku?
__________________
Zakatarzona

I am still standing in this moment of pure madness...

Proud Member of Metal Militia
Pupilka jest offline  
stary 27-11-2004, 14:05   #28
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

uoooo qqqrdeeee PITOLENIE na max(dacie mi bana za to ze przeklinam?)
Przeklenstwa sa czescia jezyka polskiego, ja osobiscie nienawidze swietoszkow i fanatykow religijnych ktorzy na slowo kur.wa reaguja swietym oburzeniem. BK ma swoj styl wyrazania uczuc, jak tu bylo powiedziane(madrze) i tyle, a jak komus sie nie podoba to niech spada. Panuje wolnosc slowa. Ano tak, wolnosc slowa wiec z drugiej strony gostek ma prawo byc zbulwersowanym zachowaniem Kaldricka-ale zeby karac za to? WOLNOSC SLOWA wiec nie mozna KARAC za SLOWA. Mozna wwiazywac dyskusje na ten temat etc. ale zeby od razu bluzgac i nie wiadomo co jeszcze-e tam.
Tez czasem wydaje mi sie ze mr Kaldriczek jest sfrustrowany zyciem i ze ogolnie jest ponurakiem-coz, kazdy ma swoj sposob zycia, to, ze BK nie potrafi sie nim cieszyc to jego sprawa.
Nie chce plakac za tym ze BK se poszedl z forum, w koncu 'jego duch bedzie w podforach' no i jeszcze jest gg. Mam gdzies to ze ktokolwiek se poszedl z kanalu #tibia.pl, bo na IRCa nie wchodze. Tylko ja sie do ciezkiej cholery pytam, po jaka pieprzona cholrna cholere sie robi takie wielkie halo z tego ze na IRCa wlazl jakis noob, wqrwil Kaldricka i jeszcze NA DODATEK winic BK? Ja piernicze, paranoja na maxa. Scor, sluchaj, z takim pitoleniem to sie wez schowaj, bo normalnie to jest walniete. A ta cala Estrie-leje na to czy jest modem, opem czy nie wiadomo kim, tylko ja sie pytam czemu ona sie qrwa dopieprzyla do BK? Nie podobaja sie jej przeklenstwa, to niech idzie na #watykan a nie na #tibia.pl, qrwa MAC!!!
Aha, i jezeli teraz zaczniecie wlepiac bany za przeklinanie to to juz bedzie najbardziej paranoidalna paranoja jaka widzialy fora polskie.
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline  
stary 27-11-2004, 14:55   #29
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

@ Scor

Napisales wielkiego posta, ktory nic nie wnosi do tematu i niczego nie zmienia -.-

>> ... mam miejsce, nie musisz się rzucać pod nadjeżdżający pociąg, quasi-bohaterze.

Pod pociag nie mam zamiaru sie rzucac... i nie jestem i nie robie z siebie bohatera, tylko chcem wam udowodnic to ze to co robicie jest jednym wielkim shitem i nie wiem ja TY mogles sie dac wrobic w takie gowno. Dlaczego nigdy mi nie zwrociles uwagi na to ze przeklinam? Robilem to dosc czesto(np. moje "wyzywanie" sie z Oxym).

@ Gimli

>> Kazdy user ktory nie jest modem dostal to za scora ( a zazwyczaj i innych ludzi ) szacunek/sympatie . Wiec smieszne jest ze Gewof protestuje przeciwko OPowi dla Estrie, skoro sam dostal go na tej samej zasadzie .

Tylko widzisz, ja na tego op musialem sie napracowac i nie wydaje mi sie zeby moja dzialalnosc na forum miala zbyt duze znaczenie co do wyboru Scora. A taka Estrie wchodzi, od pierwszego dnia ma @, prawie nikt jej nie zna, robi wielka afere z niczego(nie siedziala wczesniej na kanale (>> To nie byl pierwszy raz. Myslisz ze czemu kiedys kald tak narzekal na moj skrypt? bo wkurzalo go to, ze czesto wylatywal (to jest denerwujace, nawet kiedy masz autojoina). ) wiec skad mogla wiedziec czy Kald tutaj duzo czasu przesiadywal i duzo przeklinal?

Edit. @ Gimli.

A mogl bys tak nie ucinac zdan? Bo widzisz, to zdanie mialo inne przeslanie niz ty z niego zrobiles. Chodzilo o to ze Estrie weszla na kanal, dostala @ w pierwszy dzien(no ok) a potem zaczyna robic afere i grozic banem na kanale osobie ktora jest tam dluzej od niej, wiec bez przesady...
__________________
Jestem fanem sailor moon!

Ostatnio edytowany przez Gewof - 27-11-2004 o 15:32.
Gewof jest offline  
stary 27-11-2004, 15:27   #30
Gimlos
eX Moderator
 
Gimlos's Avatar
 
Data dołączenia: 18 09 2003
Lokacja: Szczecin-Zdroje/Wroclaw

Posty: 1,481
Imię: Gimli Ent
Profesja: Elite Knight
Świat: Azura
Poziom: 89
Gimlos ma numer GG 5382831
Domyślny

Cytuj:
@ Gimli

>> Kazdy user ktory nie jest modem dostal to za scora ( a zazwyczaj i innych ludzi ) szacunek/sympatie . Wiec smieszne jest ze Gewof protestuje przeciwko OPowi dla Estrie, skoro sam dostal go na tej samej zasadzie .

Tylko widzisz, ja na tego op musialem sie napracowac i nie wydaje mi sie zeby moja dzialalnosc na forum miala zbyt duze znaczenie co do wyboru Scora. A taka Estrie wchodzi, od pierwszego dnia ma @, prawie nikt jej nie zna
Protestowalbys, gdyby na forum wrocil np.Yogi i dostal @ na IRC? Watpie, a przeciez w tej chwili tez go wiekszosc ludzi nie zna. A skoro to jest kanal i dla tibia.pl i dla tibia.gery.pl, to Estrie ma do @ takie samo prawo jak np.Yogi .
__________________
Don't tell me what I can't do.
Blog o absurdzie

Ostatnio edytowany przez Gimlos - 27-11-2004 o 15:28.
Gimlos jest offline  
stary 27-11-2004, 17:12   #31
Dr. Omader
Administrator
 
Dr. Omader's Avatar
 
Data dołączenia: 05 01 2004
Lokacja: Happyland :)
Wiek: 37

Posty: 4,290
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Poziom: 104
Domyślny

Ehz.... Ja mam tylko male takie pytanie:
O CO WY SIE KU... KLOCCIE?
Po co ten temat na forum? Po co to naglasniac? Po co robic z paru przeklenstw taka afere jakby nie wiem co sie stalo? O co estrie sie tak czepia BK?
Bylem na IRCu dosc dlugo, bylem duzo dziennie, oraz kiedys czesto klalem na kanale. I mnie sie nikt nie czepial! Nie zwracali mi ludzie jakos o to uwagi czy cos. Scor nigdy nie mowil zebym przestal, zrobil skrypt i tyle, prosilem go zeby zdjal i jak wiecej osob zaczelo go o to prosic to zdjal pod warunkiem ze nie bedziemy bluzgac na lewo i prawo. Wiadomo ze czasem ktos ma gorszy humor, ze przeklnie sobie, ze sie wnerwi na kogos.
CZEGO WY CHCECIE OD BARONA?
Scor, Estrie czy was cos popie...? Oh... sorry za moj jezyk... Czy wyscie zwariowali? Przeciez to normalne ze BK sie wnerwil na tego idiote ktory pisal:
cze
mam
do
was
pytanie
nooby
....

Toz to kazdego wnerwia i nigdy nikt sie nie czepial tego. Nagle wyskakuje estr i robi wielka afere o nic. Osohosi? Bo ja nie lapie...
Nie czepiam sie tego ze scor jej dal opa bo mi to tam dynda, ale kickowanie za slowo dupa to przesada.

Co do wulgaryzmow to juz sie wielu polskich profesorow, doktorow i innych dziwnych zwierzat wypowiadalo wiele i wszyscy sa zdania ze wulgaryzmy stanowia podkreslenie zdania i zaakcentowanie wiekszych emocji zdaniu towarzyszacych. Wiadomo ze rzucanie nimi na lewo i prawo to chamstwo, ale czy was (za przeproszeniem ludzi mlodych, emerytow, rencistow i Estrie) c*** nie strzela jak ktos wpada i zaczyna tak pisac jak tamten idiota?

Pozatym dlaczego skoro Estrie tak nie lubisz wulgaryzmow NIC nie powiedzialas Raconowi ktory podczas calej tej dyskusji w logu z 1 posta co chwile pisal jakies idiotyzmy zeby uwage na siebie zwrocic, na poczatku tez klal i jemu nic nie powiedzialas. Jak masz jakies problemy do Kaldricka to to na priv zalatw albo daj mu ignore i tyle a nie wprowadzaj jakis przesladowan i dziwnych zasad.

Scor: zachowales sie bardzo nie fair piszac o problemach Kalda na forum. Jest jaki jest, a wyciaganie tego wszystkiego na wierzch na forum nie bylo potrzebne. Tak samo dyskusja z loga, zaczelo sie od tego ze Kald klnie a potem wyszlo ze to jednak nie wiadomo czemu jego problemy przeszkadzaja innym.

Na zakonczenie tego wywodu zacytuje slowa Polina ktore padly przy okazji afery z statsami: "Wy to wszystko traktujecie za powaznie, tego IRCa i zycie..."
I to jest to co chcialem wam przezekac...
WYLUZUJCIE POSLADKI...

Ostatnio edytowany przez Dr. Omader - 27-11-2004 o 17:20.
Dr. Omader jest offline  
stary 27-11-2004, 20:53   #32
eerion
CS Tibia.pl Team
 
eerion's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2003
Lokacja: Utopia
Wiek: 35
Wpisy bloga: 2

Posty: 2,908
Stan: Niegrający
eerion ma numer GG 4323111
Domyślny

Cytuj:
@Scor i o Kaldricku.

Widzisz zawiodlem sie na tobie. Jestes moderatorem i jaki przyklad dajesz uzytkownikom? Zeby kolege ktory ci zaufal i ktory cie polubil zjechac publicznie na forum? W tym momencie to ty zachowales sie jak smarkacz. Takie sprawy zalatwia sie na priv, a nie na forum gdzie wszyscy ludzie to czytaja. Moze ty jestes perfekcyjny, ale kazdy ma swoje wady i zalety. I jezeli chcem mu o tym powiedziec, to powiedz mu to w 4 oczy a nie oswiadczaj wszystkim to. Cieszyl bys sie gdyby ktos objechal Cie tym z czego mu sie zwierzales i o czym z nim rozmawales? Jestem pewny tego ze Kald nie wypomni Tobie Twoich wad bo nie jest takim zwyklym chamem.
Heh. Ile razy wy mnie zjeżdżaliście, a ja nie mówiłem o was złego słowa?
Wy szukacie tylko w userze złego- nie patrzycie na dobre strony bo po co - tylko wytknąć błędy i pokazać swoją wyższość... żałosne...

Cytuj:
tez mi sie wydaje, ze czasem NAPARWDE mozna sobie ulzyc uzywajac pewnych slow. czasami, BEZ PRZESADY, nie za czesto. I oczywiscie nie kierujac ich do osob, tylko w powietrze. Bo takie nikogo nie obraza. Zatem dobra rada Cioci Annyonne: WYLUZUJCIE (zarwono Ci, ktorym to WIELCE przeszkadza, jak i ci, ktorzy "MYSLA", ze bluzgajac sa bardziej dorosli). JESTESCIE LUDZMI (tylko i az).
Tiaa. POwiedziałem o sprawie podobnej - czyli wpływie słów to stwierdzili że jestem prostakiem, itd. itp.

Cytuj:
uoooo qqqrdeeee PITOLENIE na max(dacie mi bana za to ze przeklinam?)
Przeklenstwa sa czescia jezyka polskiego, ja osobiscie nienawidze swietoszkow i fanatykow religijnych ktorzy na slowo kur.wa reaguja swietym oburzeniem. BK ma swoj styl wyrazania uczuc, jak tu bylo powiedziane(madrze) i tyle, a jak komus sie nie podoba to niech spada. Panuje wolnosc slowa. Ano tak, wolnosc slowa wiec z drugiej strony gostek ma prawo byc zbulwersowanym zachowaniem Kaldricka-ale zeby karac za to? WOLNOSC SLOWA wiec nie mozna KARAC za SLOWA. Mozna wwiazywac dyskusje na ten temat etc. ale zeby od razu bluzgac i nie wiadomo co jeszcze-e tam.
Zgadzam się. LEcz neistety takie "wzory" muszą każdemu wytykać takie rzeczy... Bo oni nigdy nie rpzeklnęli... Na głos, w duchu i w ogóle
Wolność słowa - prawda, ale dopóki nie ma jeżdżenia po kimś...

Cytuj:
Scor, Estrie czy was cos popie...? Oh... sorry za moj jezyk... Czy wyscie zwariowali? Przeciez to normalne ze BK sie wnerwil na tego idiote ktory pisal:
Próba udowodnienia młodemu człowiekowi że ejst gówniarzem i że w ogóle jest benzadziejny itd. Chcą z niego zrobić idiotę, ofiarę, gnojka... Coś co ostatnio coraz częściej widze na IRCu

Cytuj:
Co do wulgaryzmow to juz sie wielu polskich profesorow, doktorow i innych dziwnych zwierzat wypowiadalo wiele i wszyscy sa zdania ze wulgaryzmy stanowia podkreslenie zdania i zaakcentowanie wiekszych emocji zdaniu towarzyszacych. Wiadomo ze rzucanie nimi na lewo i prawo to chamstwo, ale czy was (za przeproszeniem ludzi mlodych, emerytow, rencistow i Estrie) c*** nie strzela jak ktos wpada i zaczyna tak pisac jak tamten idiota?
Nas?
MY jsteśmy opanowani! Nas nigdy nic nie strzela, a zwłaszcza tak brzydkie wyrazy
a fe...
<sic!>
Sprawa jest taka że w końcu gdyby nikt go nie uciszył to oni by się wqrzyli i go zjechali. Lecz jakoś nikt by tego nie zauważył...

Ogólnie?
Uważam że Scor i Estrie zachowują sie dziecinnie. Czemu? Bo to ejst be i tak nie mozna i w ogóle...
A weźcie sobie ludzie dajcie ****a spokój!
I co rzpeklnałem o JEzu... mam bana!!!
A *** WAM W DUPE z takim czymś.
wybaczcie, ale właśnie często takie słowa najlepiej podkreślają czyjś stosunek do czegoś...
i tego nie zmienicie.
I jeszcze jedno - nie wywyższajcie się... Świadomie i nieświadomie...
Pycha niszczy ludzi, a władza zmienia...
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Shinjix
Jezeli juz jestesmy przy Vision of Escaflowne - fajnego hentaja z tego widzialem
Wpuścić takiego maniaka do tematu o anime

eerion.blogspot.com - Jak to gaijin Japonię ogarniał, czyli relacja z kraju kwitnącej wiśni.
eerion jest offline  
stary 27-11-2004, 22:23   #33
Estrie
Użytkownik Forum
 
Estrie's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2004
Lokacja: Wrocław
Wiek: 35

Posty: 80
Stan: Na Emeryturze
Imię: Tiya
Profesja: Elite Knight
Gildia: Privateers
Świat: Inferna
Domyślny

Powiadasz, że to pycha, eerionie, zbanować Cię za to:

<eerion> I *** WAM W DUPE JAK WAM WOLNOŚC SŁOWA NIE PASUJE _ SCORCER DAJ MI BAN NA WSZYSTKO BO TY JESTEŚ KRÓLEM, RZĄDZISZ I WŁADZA CI PRZEPIŹDZIŁA W GŁOWIE
<`eRR^0r> HEHHEEHHEHEHEHEHEHE
<Taliboy> jaki lol
<`eRR^0r> H@H@H@H@H@@HH@H@
<Taliboy> scor afkej chyba
<Taliboy> o
<`eRR^0r> DOBRZE GADA DAĆ MU WUTKI!!!
<Taliboy> estrie sie tobom zajmie :d
<Vall|ots> br?
<eerion> I ****A SRAĆ NA TO!! CZEMU NIBy NIE MOŻNA MÓWIĆ CO SIĘ CHCE?

Jeżeli tak sądzisz...


Co do wcześniejszych wypowiedzi, napiszę coś do Kaldricka, i tylko do niego, więc jakiekolwiek komentarze osób pośrednich nie będą potrzebne.

Kald, miałeś rację z próbą zmienienia Cię, jeżeli chodzi o wulgaryzmy, przyznaję, że to co teraz z siebie robisz mnie martwi, nie przez jakąkolwiek sympatię którą do Ciebie odczuwam, ale przez to, iż pamiętam jak wiele znaczyłeś dla Tany. Dlatego ta postawa o-krok-od-samobójstwa nie b. pozwala mi traktować Cię obiektywnie. Skoro jednak sobie tego nie życzysz to już nie będę, za kick przepraszam.


Dodam jeszcze tylko zdanie. Chciałam tu jadno wyłożyć swoją opinię na temat przekleństw. Rozumiem sytuację, w której ktoś jest zdenerwowany i musi przeklnąć, byleyb zachował umiar. Rozumiem pojedyńcze przekleństwa, po raz kolejny, byleby zachował umiar. Żart, etc~ jasne, byleby przekleństwa nie zastępowały nam jakżde bogate słownika polskiego.

Osobiście przeklinanie uważam za nawyk tak zły jak np. palenie papierosów, i mimo, że, jak ktoś może odpowiedzieć, "bluzganie" nie zabija człowieka, to zabija jego kulturę osobistą, niszczy pierwsze wrażenie, czy też poprostu szpeci język.

Na temat przyznania mi @ mam tylko jedno pytanie do osób które się tym irytują. Czy @ znaczy dla Was aż tak wiele?
__________________
14:32 Bork Toots: Mama was queen of the mambo Papa was king of the Congo deep down in the jungle I started bangin' my first bongo.Everymonkey'd like to be In my place instead of me Cause I'm the king of bongo, baby I'm the king of bongo bong
Estrie jest offline  
stary 27-11-2004, 22:25   #34
Ashlon
Tibiaspy.com
 
Ashlon's Avatar
 
Data dołączenia: 10 11 2003
Lokacja: Wrocław

Posty: 4,083
Domyślny

Mi sie wydaje, ze Estrie po prostu miala comiesieczny zly dzien, przypomniala sobie o Kaldricku, zobaczyla, ze nikt ma wieksze plecy / poparcie od niej, i chciala z tym walczyc.Jak to ktos powiedzial na IRCu "scor wlazil jej w pupe bez wazeliny", zaczal tez bluzgac nikta o to, ze Estrie miala zly dzien. Co jak co, ale nie przypominam sobie, zeby scor mial wielki udzial w tibia.gery.pl i znal Estrie lepiej od Kaldricka....

@Eerion
>>Heh. Ile razy wy mnie zjeżdżaliście, a ja nie mówiłem o was złego słowa?
Wy szukacie tylko w userze złego- nie patrzycie na dobre strony bo po co - tylko wytknąć błędy i pokazać swoją wyższość... żałosne...
Dokladnie. Sam pamietam o bluzgach, jednak nic nie mowiles, powiedziales, ze odchodzisz i juz....Kaldrick robi to samo.

@Gimli :
>>Protestowalbys, gdyby na forum wrocil np.Yogi i dostal @ na IRC? Watpie, a przeciez w tej chwili tez go wiekszosc ludzi nie zna. A skoro to jest kanal i dla tibia.pl i dla tibia.gery.pl, to Estrie ma do @ takie samo prawo jak np.Yogi

Tylko, ze Yogi robil cos na IRCu / forum, a Estrie przyszla z chwala i moca (na tibia.gery robila cos duzego dawno, dawno) i odrazu zaczeli jej rzucac roze pod nogi....

@Gewof
>>Pod pociag nie mam zamiaru sie rzucac... i nie jestem i nie robie z siebie bohatera, tylko chcem wam udowodnic to ze to co robicie jest jednym wielkim shitem i nie wiem ja TY mogles sie dac wrobic w takie gowno. Dlaczego nigdy mi nie zwrociles uwagi na to ze przeklinam? Robilem to dosc czesto(np. moje "wyzywanie" sie z Oxym).
---------
Tylko widzisz, ja na tego op musialem sie napracowac i nie wydaje mi sie zeby moja dzialalnosc na forum miala zbyt duze znaczenie co do wyboru Scora. A taka Estrie wchodzi, od pierwszego dnia ma @, prawie nikt jej nie zna, robi wielka afere z niczego(nie siedziala wczesniej na kanale (>> To nie byl pierwszy raz. Myslisz ze czemu kiedys kald tak narzekal na moj skrypt? bo wkurzalo go to, ze czesto wylatywal (to jest denerwujace, nawet kiedy masz autojoina). ) wiec skad mogla wiedziec czy Kald tutaj duzo czasu przesiadywal i duzo przeklinal?

Dokladnie. I to jest najwieksza glupota : ty cos robisz, dostajesz @, dalej cos robisz, potem walczysz o swoje. A Estrie? Przychodzi, dostaje @ i sie "wozi" -.- To tak w szkole....kurdupel, od ktorego jestes 3 x wyzszy, 3 x szerszy i 30 x madrzejszy zacznie cie bluzgac, a jak mu cos zrobi, to nasle brata (scora? ew. bana) i po tobie....

@Drom : Wielki szacunek za ten post. Jestes chyba jedynym z "wyzszych" , ktory protestuje....

--------------Troche do Estrie------------------
Cytuj:
Powiadasz, że to pycha, eerionie, zbanować Cię za to:

<eerion> I *** WAM W DUPE JAK WAM WOLNOŚC SŁOWA NIE PASUJE _ SCORCER DAJ MI BAN NA WSZYSTKO BO TY JESTEŚ KRÓLEM, RZĄDZISZ I WŁADZA CI PRZEPIŹDZIŁA W GŁOWIE
<`eRR^0r> HEHHEEHHEHEHEHEHEHE
<Taliboy> jaki lol
<`eRR^0r> H@H@H@H@H@@HH@H@
<Taliboy> scor afkej chyba
<Taliboy> o
<`eRR^0r> DOBRZE GADA DAĆ MU WUTKI!!!
<Taliboy> estrie sie tobom zajmie :d
<Vall|ots> br?
<eerion> I ****A SRAĆ NA TO!! CZEMU NIBy NIE MOŻNA MÓWIĆ CO SIĘ CHCE?

Jeżeli tak sądzisz...
I o to mu wlasnie chodzi. Wlazlas, masz @ i spoko. Ale nie znasz ludzi, ich zachowan i zbytnio wykorzystujesz swoja pozycje "@". To sie nazywa "wozenie".Nie zebym byl zlosliwy etc., ale jesli jestes opem od ~kilku dni, to nie wykorzystuj zbytnio swojej pozycji. Bo jak sama widzisz, na razie dziala to w druga strone...
Cytuj:
Dodam jeszcze tylko zdanie. Chciałam tu jadno wyłożyć swoją opinię na temat przekleństw. Rozumiem sytuację, w której ktoś jest zdenerwowany i musi przeklnąć, byleyb zachował umiar. Rozumiem pojedyńcze przekleństwa, po raz kolejny, byleby zachował umiar. Żart, etc~ jasne, byleby przekleństwa nie zastępowały nam jakżde bogate słownika polskiego.

Osobiście przeklinanie uważam za nawyk tak zły jak np. palenie papierosów, i mimo, że, jak ktoś może odpowiedzieć, "bluzganie" nie zabija człowieka, to zabija jego kulturę osobistą, niszczy pierwsze wrażenie, czy też poprostu szpeci język.

Na temat przyznania mi @ mam tylko jedno pytanie do osób które się tym irytują. Czy @ znaczy dla Was aż tak wiele?
Co do nalogow, to decyzje zostaw zainteresowanym. Jesli ktos przeklina - utniesz mu jezyk? A jak widzisz goscia, ktory pali szluga, podejdziesz, wytracisz mu go z reki i powiesz "zostaw to, to jest >be<"? Nie? Czemu? Bo boisz sie reakcji tamtego czlowieka? A w necie jest latwiej...ban i gosciu nie ma nic do gadania...
Pozatym - to przeklinanie tak bardzo uraza i niszczy twoje sumienie i umysl, zeby od razu wszczynac afere? Czy mnie tez zbluzgasz za "****A, ***"?

@ I for scor :
Cytuj:
Jak człowiek się nie może powstrzymać przed używaniem czegoś, to zazwyczaj nazywamy to nałogiem, a osóbka taka jest wysyłana na odwyk, nieprawdaż?
A prawda, ale taka osoba MUSI SAMA SIE ZGODZIC. Bez zgody go nie zmusisz. Alkoholik sam musi wyrazic PISEMNA ZGODE, ze chce isc na odwyk...bez tego ani rusz.
Cytuj:
dwa: nie moge patrzeć jak ktoś próbuje z siebie robić powietrze. Po prostu taki jestem.
A moze po prostu podoba mu sie nick "nikt"? A jak dam sobie nicka "najgorszy", to tez bedziesz o to walczyl?

Ostatnio edytowany przez Ashlon - 27-11-2004 o 22:38.
Ashlon jest offline  
stary 27-11-2004, 22:31   #35
$corcerer
Nieobecny.
 
$corcerer's Avatar
 
Data dołączenia: 22 09 2003
Lokacja: Gdzieś w Necie. Liczba postów: koło 1337. http://rtfm.killfile.pl
Wiek: 37

Posty: 1,628
Stan: Na Emeryturze
Imię: Scorcerer
Profesja: Sorcerer
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 23
Skille: 23/22
Poziom mag.: 42
Wyślij wiadomość przez ICQ do $corcerer $corcerer ma numer GG Użyj Jabbera. $corcerer ma login Tlenu scorcerer@tlen.pl Adres Jabbera do $corcerer
Domyślny

Dobra, nie będę odpowiadał na wasze pytania, tylko przedstawię sytuację, bo potem mi się zarzuca, że nic nie wnoszę.

Za co Estrie dostała moda?
Za to, że była modem na gerym. Spy kiedyś miał mastera (jak przyjdzie, to dostanie znowu) Kanał jest ponad podziły forumowe, więc nie pluć się (drom z matkusem pamiętają jak była o tym rozmowa) Moglibyście się zapytać, dlaczego Estrie ma opa mimo to, ze już nie jest modem (zrezygnowała sama). Odpowiedź jest prosta: Zag też zrezygnował sam, a opa dalej ma... Zreszta, nie moja wina ze nikt z Was nie bywa na gerym...

Przekleństwa:
Pytanie: czy kald dużo przeklinał?
Wystarczająco, żeby zaczęł wkużać go to, że za często wylatuje z kanału (nawet mimo to, że miał auto-joina) Jak człowiek się nie może powstrzymać przed używaniem czegoś, to zazwyczaj nazywamy to nałogiem, a osóbka taka jest wysyłana na odwyk, nieprawdaż?
A text "nie zapomnialam, ale chyba nie jestesmy w wojsku?" rozwalił mnie doszczętnie.. To po co są Tibia rules? po co kodeks karny? Po co jakieś prawa? przecież nie jesteśmy w wojsku!...

Kaldrick:
po pierwsze:
[09:58:25] @(_]|[_Scorcerer) jeszcze jedno
[09:58:35] @(_]|[_Scorcerer) czy moge umiescic te pogaduchy w necie ?
[09:58:42] @(nikt) Scor, wczoraj skonczylismy dyskusje ~...
[09:58:43] @(_]|[_Scorcerer) na moim serwerze
[09:58:46] @(Rankor) soldat army ;]
[09:58:59] +(Mikus`tired) eh
[09:58:59] @(nikt) A czemu niby nie?
[09:59:07] @(_]|[_Scorcerer) nie no, tak sie pytam
#teologia 16.10.2004
to raz
dwa: nie moge patrzeć jak ktoś próbuje z siebie robić powietrze. Po prostu taki jestem.

A co do ludzi zadajacych debilne pytania: od tego są dwie takie ładne opcje, których składnię przytoczę tutaj:
/mode #kanał +b user@host
/kick nick #kanał
Do ciężkiej niedoli, chyba one po coś są, co nie?
__________________

Dżizas!
$corcerer jest offline  
stary 27-11-2004, 22:39   #36
she_devil
Użytkownik Forum
 
she_devil's Avatar
 
Data dołączenia: 13 03 2004
Lokacja: Tam gdzie rosną bubki.
Wiek: 63

Posty: 725
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Estrie
Na temat przyznania mi @ mam tylko jedno pytanie do osób które się tym irytują. Czy @ znaczy dla Was aż tak wiele?
Jak go ktos naduzywa i robi awanture o jedno "****a" to tak >.<
she_devil jest offline  
stary 27-11-2004, 22:46   #37
Gewof
Rybzor to moja dzifka
 
Gewof's Avatar
 
Data dołączenia: 08 01 2004
Wpisy bloga: 2

Posty: 694
Domyślny

A teraz fatky.

Glupota bylo wogole dawanie tego na forum. Glupota bylo to ze potrafilismy zrobic klutnie z niczego i wiekszosc osob z IRC'a jest tego winna. Glupota bylo zachowanie Estrie i "wozenie sie". Glupota bylo tyranie Kaldricka przez Scora na lamach forum, takie sprawy zalatwia sie na priv. A teraz moza zamknac ten temat bo i tak wiecej juz tutaj nie da sie napisac...
__________________
Jestem fanem sailor moon!
Gewof jest offline  
stary 27-11-2004, 22:52   #38
Gangrel
Fallen Angel
 
Gangrel's Avatar
 
Data dołączenia: 26 01 2004
Lokacja: At the end of Rainbow.
Wiek: 34

Posty: 3,001
Stan: Na Emeryturze
Imię: Va'esse
Profesja: Elite Knight
Gildia: Dreamers
Świat: Secura
Poziom: 48
Gangrel ma numer GG 1366254 Gangrel ma login Tlenu gangrel_6@tlen.pl
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Estrie
Na temat przyznania mi @ mam tylko jedno pytanie do osób które się tym irytują. Czy @ znaczy dla Was aż tak wiele?
Sam w sobie niewiele, ale jak ktos go naduzywa widac nie zqasluguje. Na #teologi dostaje opa ale jakos nie wyrzucam kazdego kto przeklnie.

@Scor
Scor, jestes smieszny. Byla opem na gery powiadzasz. Z tego co wyczytalem z postu byla nim 2 tygodnie czy tam miesiace. Za cos takiego nalezy sie lincz a nie op, jak mozna sie zglosic i tak szybko zrezygnowac? Jak mozna sie po tym normalnie pokazac? Ja bym nie potrafil.

@Nekromanta
Drom poprostu jest starszy i widzi to w szerszej perspektywie. Protest scora jest wlasciwy komus, kto codziennie biega do kosciolka i wierzy ze Krucjaty to byly szlachetne zrywy przeciw very evul niewiernymi(nie zebym mial cos do katolikow, sam nim jestem ale taki fanatyzm jest dla mnie nie zrozumialy)
__________________
Va'esse deireadh aep eigean...

Gangrel jest offline  
stary 27-11-2004, 23:58   #39
n3m3s!s
eX Moderator
 
n3m3s!s's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2003
Lokacja: St-ce/Ck
Wiek: 38

Posty: 1,023
Stan: Niegrający
Domyślny

O ****a...
Ale wy macie na***ane w głowach, gorzej niz ja.
To co palicie jest zdecydowanie lepsze od mojego...
Moge namiary na dilera?
__________________
n3m3s!s jest offline  
stary 28-11-2004, 09:09   #40
Gonzo von Krenzel
Użytkownik Forum
 
Gonzo von Krenzel's Avatar
 
Data dołączenia: 19 09 2003
Lokacja: Szczecin

Posty: 1,059
Stan: Niegrający
Gonzo von Krenzel ma numer GG 2029181
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez n3m3s!s
O ****a...
Ale wy macie na***ane w głowach, gorzej niz ja.
To co palicie jest zdecydowanie lepsze od mojego...
Moge namiary na dilera?
Kubuś, wpadnij z tym do mnie!
__________________
Zapraszam na forum Sony Ericsson.
Gonzo von Krenzel jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 14:03.


Powered by vBulletin 3