Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Broń i przedmioty

Notki

Broń i przedmioty Wszystko o broni i przedmiotach.
Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 26-10-2009, 21:17   #1
Jemo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny 17lvl knight + 30cc

Siema, mam 300k na świecie refugia i teraz mam takie pytanko, jakie eq kupić żeby mieć na przyszłość? myślałem nad Dragon scale mail, Royal helmet, Boots of haste, Mastermind shield i Blue legs co wy na to? eq i tak będzie leżeć w dp do póki nie wbije takich skilli jakie chce i do póki troche nie podexpie na FACCu. Za pomoc dziękuje, pozdrawiam.
  Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 26-10-2009, 21:46   #2
sawczu
Użytkownik Forum
 
sawczu's Avatar
 
Data dołączenia: 01 03 2009

Posty: 57
Profesja: Paladin
Świat: Nerana
Poziom: 55
Skille: 83/67
Poziom mag.: 14
Domyślny

1. skoro jesteś przy kasie to radziłbym zrobić sorka ale wybór należy do ciebie.
2. EQ możesz kupic ale na pewnym lvl (40 co najmniej) AOL obowiązkowo.
sawczu jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 22:29   #3
Sidis
Użytkownik Forum
 
Sidis's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2009

Posty: 252
Domyślny

"17lvl knight + 30cc" = allegro
Kup sobie softy, a na reszte eq zarobisz "po drodze". No i aol obowiązkowo, jeśli masz zamiar nosić te softy na tym lvlu (lol).
__________________
Cytuj:
gdzie jest napisane ze trzeba pisac po polsku ja moze mam swoj jezyk i tak pisze! (nawet jesli rozni sie jednym slowem od waszego)
Ileż można znaleźć wytłumaczeń na brak słownika w domu
Sidis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 22:36   #4
Muszkiet
Zbanowany
 
Data dołączenia: 20 04 2009

Posty: 132
Stan: Początkujący
Profesja: Druid
Świat: Valoria
Domyślny

Pieniądze to nie wszystko, liczą się przyjaciele i rodzina, zrób free items w Carlin, znajdź żonę(oczywiście w Tibii), otwórz jakiś interes(polecam piekarnie ciast) ułóż sobie życie, tak będzie lepiej niż trwonić te pieniądze na przelotne uciechyNo proszę ale dowcipny i fajny jestem :/
Muszkiet jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 23:03   #5
Jemo
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Wy nie rozumiecie, ze eq chce kupić i trzymać je teraz w dp? przeciez nie bede kurwa latał na 17 lvl z takim eq NIE? mowie ze chce je teraz kupic na przyszlosc kretyni, boże.. po ile lat macie? )

@uppp ch.. Ci do tego skąd mam tą kase, żal dupe ściska?
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-10-2009, 23:41   #6
Siulaf
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 06 10 2009

Posty: 31
Domyślny

nie koniecznie allegro

ja sam mam grubo ponad 1,5kk na 40lvlu a nie wydalem na tibie grosza (oprocz pacc ofc )

poprostu dawalem itemki na ots za itemki w rl tibii i sie uzbieralo
Siulaf jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 00:36   #7
Quake3arena
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 10 2009

Posty: 26
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jemo Pokaż post
Wy nie rozumiecie, ze eq chce kupić i trzymać je teraz w dp? przeciez nie bede kurwa latał na 17 lvl z takim eq NIE? mowie ze chce je teraz kupic na przyszlosc kretyni, boże.. po ile lat macie? )

@uppp ch.. Ci do tego skąd mam tą kase, żal dupe ściska?
Dokup jeszcze 1 kk na allegro i kup 2000 bp mace a potem jebnij sie w glowe kutasie zboczony.
Quake3arena jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-10-2009, 22:20   #8
kropik
Użytkownik Forum
 
kropik's Avatar
 
Data dołączenia: 30 12 2008
Lokacja: ...

Posty: 433
Stan: Na Emeryturze
Imię: re
Gildia: ta
Świat: rd
Poziom: ed
Domyślny

Narazie lataj w jakimś p secie / k secie dobij 30 lvl i możesz dobre nosić, jak już zaczniesz nosić te lepsze eq to kup blessy bo padniesz przez przypadek i spadnie ci coś z eq np. bohy
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Xevez Pokaż post
ale fjuta mi nie pozwalają używać :|
ej mi tez ;<
kropik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 20:49   #9
Kamilq96
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 25 07 2008
Lokacja: Lolowo stare
Wiek: 30

Posty: 120
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Hmmm..
Profesja: Knight
Poziom: 57
Skille: 70/68
Poziom mag.: 5
Domyślny

Wescie sie uspokujcie, gosciu chce rad a nie krytyki.
Dobij 55 skille, masz juz 17 lvl po co masz sie meczysc w noob eq..(chyba ze jestes totalnym noobkiem i przy 40 skillach, 17 lvlu pojdziesz na draga..) Propozycja na teraz: Crown armor/kina legi/crus helmet/bohy/towerka(meduska, ew. vampirka) bron oczyswiscie heAL potiony

nie boj sie wiem co mowie jak bedziesz uwazal i ogarniesz takim lvlem orki(haha) to nic ci nie grozi =]
Kamilq96 jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 20:52   #10
n0_name
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 07 2008
Wpisy bloga: 1

Posty: 676
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muszkiet Pokaż post
Pieniądze to nie wszystko, liczą się przyjaciele i rodzina, zrób free items w Carlin, znajdź żonę(oczywiście w Tibii), otwórz jakiś interes(polecam piekarnie ciast) ułóż sobie życie, tak będzie lepiej niż trwonić te pieniądze na przelotne uciechyNo proszę ale dowcipny i fajny jestem :/
Dobra rada nigdy nie jest zła.
__________________
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez bobiokrentludka Pokaż post
bo z hakerami jest jak z sexem, tszeba umiec sie zabezpieczyc a ty tego najwyraśniej nie zrobiles wienc to normalna żecz taki hack
n0_name jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 21:00   #11
jerrry
Użytkownik Forum
 
jerrry's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006
Lokacja: L-ny
Wiek: 33

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Elite Knight
Świat: Danubia
Poziom: xx
Skille: xx
Poziom mag.: 69
jerrry ma numer GG 4122889
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sidis Pokaż post
"17lvl knight + 30cc" = allegro
Kup sobie softy, a na reszte eq zarobisz "po drodze". No i aol obowiązkowo, jeśli masz zamiar nosić te softy na tym lvlu (lol).
zanim zaczniesz pomagać, naucz się czytać ze zrozumieniem a potem zacznij używać mózgu. Ja mam na hibernie ponad 700k i jakoś nigdy nie kupowałem na allegro.

@topic. knight z 300k nie jest dobrą inwestycją. już lepiej zrobić palka i kupić kamolki, lub tak jak powiedział ktoś up, zrobić sorca
__________________
jerrry jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 21:32   #12
Narcyz
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 30 09 2009

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Domyślny

Miałem kiedyś 280k bo dostałem od kumpla i miałem 30 knighta i najpierw co zrobiłem to kupiłem pacca i wyskillowałem do 70 sworda. Potem kupiłem dsm, k legi, demon shield, bohy i swordy. Na 35lvl sam zrobiłem crus helmet quest i później odkładałem kase na outfity.
Narcyz jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 28-10-2009, 23:31   #13
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jemo Pokaż post
Wy nie rozumiecie, ze eq chce kupić i trzymać je teraz w dp? przeciez nie bede kurwa latał na 17 lvl z takim eq NIE? mowie ze chce je teraz kupic na przyszlosc kretyni, boże.. po ile lat macie? )

@uppp ch.. Ci do tego skąd mam tą kase, żal dupe ściska?
To po cholerę ci to eq, skoro i tak będzie się kurzyć w depo?
Lepiej pogadaj z typem od którego kupiłeś te kasę, może się zgodzi odmienić i będziesz mógł oddać mamie te 30 zł, które jej zabrałeś.
Jak ja nie cierpię takich tematów typu "co kupić?", "trenować czy expić?". No ludzie. To jest TWOJA postać i graj tak jak ci się podoba. Rób to na co masz ochotę, bo to jest gra i powinna ona sprawiać przyjemność. A co to za przyjemność jak wykonuje się polecenia jakichś tam ludzi z forum?
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 01-11-2009, 18:35   #14
Vamp3k
Użytkownik Forum
 
Vamp3k's Avatar
 
Data dołączenia: 22 10 2009

Posty: 31
Stan: Niegrający
Profesja: Master Sorcerer
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sidis Pokaż post
"17lvl knight + 30cc" = allegro
Kup sobie softy, a na reszte eq zarobisz "po drodze". No i aol obowiązkowo, jeśli masz zamiar nosić te softy na tym lvlu (lol).
Zal mi Cie, dzieciaku. Nie pomyslales o tym ze moze zrobil WT, lub ma kase z innego chara?
Vamp3k jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2009, 19:05   #15
Lukaseso
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Muszkiet Pokaż post
Pieniądze to nie wszystko, liczą się przyjaciele i rodzina, zrób free items w Carlin, znajdź żonę(oczywiście w Tibii), otwórz jakiś interes(polecam piekarnie ciast) ułóż sobie życie, tak będzie lepiej niż trwonić te pieniądze na przelotne uciechyNo proszę ale dowcipny i fajny jestem :/
I tu mnie kolega rozwalił do końca xD
A co do planów nie kupuj odrazu dsm mms itp bo ded i lipa a jak cos to aol i blesski obowiazkowo
  Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2009, 19:31   #16
Sidis
Użytkownik Forum
 
Sidis's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2009

Posty: 252
Domyślny

Kurwa, a powiedzcie mi skąd on może mieć 300k na 17 lvlu? Pewnie żeby poczuć się fajnymi wymyślicie mi scenariusz bardziej pojebany niż brazylijskie telenowele, typu "zrobił wt/ma z innego chara" itp.
Żeby mieć chociaż te 300k grając normalnie (tzn. expiąc itp. a nie tylko puszczać bota na roty) to trzeba wbić dajmy na to 60-70 lvl. A wtedy ogarnia się grę na tyle, żeby wiedzieć, co kupić 17 knightowi "na później". I nie wyskakujcie z tekstami "Ventrillo busters'ów", ze zmienionym "kolego" na "dzieciaku", żeby se powiększyć penisa o 0,01 mm i poczuć się fajnym czy zdobyć uznanie na osiedlu (whatever). A moja propozycja jest całkiem serio - o ile tak jak to powiedział ktoś wyżej, na 17 lvlu ze skillami 40/40 nie będzie chodził na dragi, to softy naprawdę uprzyjemnią grę Pozdro
__________________
Cytuj:
gdzie jest napisane ze trzeba pisac po polsku ja moze mam swoj jezyk i tak pisze! (nawet jesli rozni sie jednym slowem od waszego)
Ileż można znaleźć wytłumaczeń na brak słownika w domu
Sidis jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2009, 19:43   #17
damtob
Użytkownik Forum
 
damtob's Avatar
 
Data dołączenia: 21 07 2005
Lokacja: De Gie ;]

Posty: 141
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Poziom: 185
Poziom mag.: 75
damtob ma numer GG 2535107
Domyślny

mam 10kk i nic niekupilem na allegro i co z tego?
damtob jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2009, 19:46   #18
Dupca
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 15 07 2009

Posty: 333
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sidis Pokaż post
Kurwa, a powiedzcie mi skąd on może mieć 300k na 17 lvlu? Pewnie żeby poczuć się fajnymi wymyślicie mi scenariusz bardziej pojebany niż brazylijskie telenowele, typu "zrobił wt/ma z innego chara" itp.
Żeby mieć chociaż te 300k grając normalnie (tzn. expiąc itp. a nie tylko puszczać bota na roty) to trzeba wbić dajmy na to 60-70 lvl. A wtedy ogarnia się grę na tyle, żeby wiedzieć, co kupić 17 knightowi "na później". I nie wyskakujcie z tekstami "Ventrillo busters'ów", ze zmienionym "kolego" na "dzieciaku", żeby se powiększyć penisa o 0,01 mm i poczuć się fajnym czy zdobyć uznanie na osiedlu (whatever). A moja propozycja jest całkiem serio - o ile tak jak to powiedział ktoś wyżej, na 17 lvlu ze skillami 40/40 nie będzie chodził na dragi, to softy naprawdę uprzyjemnią grę Pozdro
Przypuśćmy że gram jedną profką od początku mojej hmm "kariery" w Tibii np. druidem, wbijam ten 60-70lvl mam 200k (czy ile on miał) robie WT i ofkoz ogarniam co kupić dla knighta.

To jest FORUM. Każdy ma prawo zadać pytanie (ale najpierw niech użyje opcji szukaj w celu sprawdzenia czy nie było już takiego tematu.). Nawet jeśli ogarnia co może kupić to chyba może się nas doradzić.

@topic
Ja bym ci radził kupić knight set/wh/vampirke i dobić skile 60/60 i będziesz ładnie śmigał na ef (bez dragów, ew. pojedyncze arcany).

Ostatnio edytowany przez Dupca - 05-11-2009 o 19:48.
Dupca jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2009, 20:16   #19
Lukas93de
Użytkownik Forum
 
Lukas93de's Avatar
 
Data dołączenia: 16 06 2007
Lokacja: Niemcy
Wiek: 33

Posty: 94
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Poziom: 243
Domyślny

Nawet mi nie mowcie ze zdobyl te kase samemu...
Gdyby to bylo z WT, to oznaczalo by ze ma juz jakis wiekszy lvl, i sie zna na tej grze..Tym czasem on nie wie jakie ma kupic eq na 17 kine

@TOPIC

P Set ci starczy. Kup tylko BOHy, bo takie powolne bieganie dobija....
__________________
__________________________________________________ __________________________________________________ ___________________________________

www.tibiaspy.com Przyszla polska Supported Fansite!

Lukas93de jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 05-11-2009, 20:17   #20
Ufocznik
Użytkownik Forum
 
Ufocznik's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2004
Lokacja: Piła/Poznań

Posty: 1,425
Stan: Niegrający
Imię: Ufoczix
Ufocznik ma numer GG 1483849
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez damtob Pokaż post
mam 10kk i nic niekupilem na allegro i co z tego?
A co nas to obchodzi i po cholerę to napisałeś? Jak nie kupiłeś, to teraz możesz sprzedać i zainwestować w jakiś słownik.

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Sidis Pokaż post
Kurwa, a powiedzcie mi skąd on może mieć 300k na 17 lvlu? Pewnie żeby poczuć się fajnymi wymyślicie mi scenariusz bardziej pojebany niż brazylijskie telenowele, typu "zrobił wt/ma z innego chara" itp.
Żeby mieć chociaż te 300k grając normalnie (tzn. expiąc itp. a nie tylko puszczać bota na roty) to trzeba wbić dajmy na to 60-70 lvl. A wtedy ogarnia się grę na tyle, żeby wiedzieć, co kupić 17 knightowi "na później". I nie wyskakujcie z tekstami "Ventrillo busters'ów", ze zmienionym "kolego" na "dzieciaku", żeby se powiększyć penisa o 0,01 mm i poczuć się fajnym czy zdobyć uznanie na osiedlu (whatever). A moja propozycja jest całkiem serio - o ile tak jak to powiedział ktoś wyżej, na 17 lvlu ze skillami 40/40 nie będzie chodził na dragi, to softy naprawdę uprzyjemnią grę Pozdro
Dobrze gada. Polać mu!
Ufocznik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 
Opcje tematu

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 13:00.


Powered by vBulletin 3