Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Arcania

Notki

Arcania Wydarzenia ze świata Arcania

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 27-02-2008, 01:09   #41
Haselbanik
Użytkownik Forum
 
Haselbanik's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: Jaroslaw

Posty: 53
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Skille: 102/84
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mlodzieniaszek Pokaż post
Hmm no Lamusini od dawna wiedzial ze dojdzie do Lukiego sukal porpostu glupiego powodu i znalazl Damoona, tez slaby powod ale coz zoabczymy jak to bedzie dalej..... 27-20 nie zapominajmy o Fjord~, Lobo mau~, Go'khu itp itd jutro dokladnie sie dowiemy ile bylo kazdy tylko z dead list pozbiera ludzi....:> jak na taka przewage liczebna jaka mieliscie to mysle ze najgorzej nie bylo:>

no Izori shiro:<
Co do Lamusa to n/c . Na 100% przeczytasz tego posta , rano mowisz swojemu zajebistemu kumplowi ( co pozniej piszesz na tym swoim smiesznym poscie na forum ) ze bedziesz 100% neutralny a pozniej robisz cos innego , no to pokazuje ze jestes tylko falszywym czlowiekiem i zaluje ze jak bylem w dpft to namawialem ludzi zebys byl wolny. No ale Twoja decyzja stary i powodzenia w wojnie
Bez odpowiedzi .

@Medi
Ja bym chcial zeby nam sie platali pod nogami jakby byli po naszej stronie
__________________
'Zacząc jest łatwo, wytrwac jest sztuką.'
Haselbanik jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 27-02-2008, 01:11   #42
Adow Adan
Użytkownik Forum
 
Adow Adan's Avatar
 
Data dołączenia: 03 05 2006
Lokacja: Brzezie

Posty: 399
Profesja: Elite Knight
Gildia: Jest
Świat: Honera
Poziom: 82
Skille: 80/73
Poziom mag.: 6
Adow Adan ma numer GG 7709842
Domyślny

Mam pytanko do tych co byli na poczatku OB , czy Bedu byl w trapie ale sie uwolnil czy odrazu spierniczyl do dp w Ank? Bo slyszalem ze uciekl(ale nie wiem czy bez trapa czy z nim).
__________________
~Counter Strike 1.6~
IP:77.79.210.73:27199
Hasło:klan

Nie toleruje Noobow z Honery ....

Cytuj:
"Gdyby te dzieci neo postawić jedno na drugim, ostatnie 'łupło' by główką w słońce..."
Adow Adan jest offline  
stary 27-02-2008, 02:24   #43
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

był jeden zasrany warunek żeby nie supportować damoona i już chuj w to wbijam bo mnie w*****acie z tym,wierzcie lub nie,powtórze to otwarcie poraz kolejny,w obecnej gildi też powiedziałem wprost że chciałem pomóc La Revolution wcześniej,LR też znało ten warunek,nie wiem kurwa jak mam to tłumaczyć dalej,więcej nie będe.

Powinniście się uspokoić i podejśc do tego po ludzku,to tylko glupia gra...

notabene bylem jedynym niemalze w LoA ktory chcial stanac za La Revolution-cała reszta chciała być przeciw ze względu na shavenisa,drocana etc.

robili Pa to ich nikt nie lubi trzeba było o tym myslec,bądźmy szczerzy,czy kiedys ktos mowil coś o PA np.Kendzio Zioma,Lukiego?Netherila?etc.?

nie

a priv spawny-czyj pomysł-Leszcza
explock dla Achmeda-Shavenis
ściąganie bohów za free-Maly gruby knight
niedawno do tego Pal Palus,Divox'Roy
o Pa Drocana,Miśka to można pisać w neiskończoność
Zabijanie za red skulla-Fonrar

I o co La Revolution walczy?
O priv spawny?
O free bohy?

Powiedzmy sobie szczerze Luki itak prawie nie gra,no co wyżekniecie się tego teraz?

A mimo to chciałem Wam pomóc-ja jako Lamusini,nie ja jako Legends of arcania/Suicide Boys i inne gildie.I czemu miałem wspierać La revolution?ze względu na Bellisha i obietnica że pomoge mu w następnej wojnie.
Pozatym mówcie na to jak chcecie ja nie robiłem gierek,mówiłem wprost jak postąpie w jakich sytuacjach,byłbym kurwą jakbym porpostu poszedł z moimi kolegami i zacząl Was bić,powiedziałem wprost-dołaczamy bo Damoon nagadal bzdur.Nie dochodze już prawdy,moze kłamał ale to było w Waszym interesie zeby Was nie mieszał do mojego konfliktu z nim.A to ze On jest pojebany to chyba sami doskonale wiecie.
Poll jest offline  
stary 27-02-2008, 03:53   #44
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

nie wspomniales o huncie na Xalinach od damoona "bo dalem passy xxx i mam przeczucie newtona ze to oni"

Ostatnio edytowany przez Doom Terror - 27-02-2008 o 04:07.
Doom Terror jest offline  
stary 27-02-2008, 05:25   #45
Mlodzieniaszek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 23 05 2006
Lokacja: Gdańsk

Posty: 115
Stan: Na Emeryturze
Imię: Mlody
Profesja: Elite Knight
Świat: Ziemia
Domyślny

@ Lamus

To jest zalosne co piszesz.... wmawiasz ludziom glupie powody Damoon itp itd a tak naprawde chcesz tylko wladzy, zobaczyles nadzieje poszedles za Lukim, on i tak bedzie na Ciebie lal po wojnie bo juz ma nowych przydupasow... on woli SF/IH. Moze powiesz jaki to jestes honorowy i jaki lojalny(powod dla ktorego padla Xipita-lojalnos) i po tym jak tylko sie wyplaciles prosiles Alunira o to zeby przeprowadzil glosowanie o Invite do dpft.... gildia przeciwko ktorej walczyles w 3 wojnach ..
Mlodzieniaszek jest offline  
stary 27-02-2008, 05:29   #46
Eti
Użytkownik Forum
 
Eti's Avatar
 
Data dołączenia: 09 12 2006
Lokacja: Krakoff
Wiek: 37

Posty: 186
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Zueniaks
Świat: Hiberna
Poziom: 280
Poziom mag.: 29
Domyślny

Powiedzmy sobie szczerze Luki itak prawie nie gra,no co wyżekniecie się tego teraz?

hmm niewiesz co sie dzialo w gildi dokladnie lamus
ale powiem
to luki sie wyrzekl nas mial do wyboru alunir albo 3/4 gildi wybral alunira bo alunir popieral jego interesy
luki walczy nie o wolnosc bo ani on ani jego brat neth nie graja
matura/studia
luki walczy o kase tak jak i walczy od 3 ostatnich wojn , tylko kasa sie liczyla ktora za pomaca gildi zbiera , a potem opyla za plecami ludzia i ma z tego rl kase ,,,,, niemozliwe ?
a jednak
bardzo wiele kasy przepadlo bez wiesci a z kazdym razem jak proszono o wyjasnienia to albo sie denerwowal albo zmienial temat i tyle
jezeli ludzie mysla ze wygraja wojne i beda miec super fajnego lidera to sie myla


jak lamusy , lindlaya i reszta wyszla z dpft myslalem ze to frajezy i im odbilo ... ale dopiero teraz zrozumialem ze chciali przetlumaczyc lukiemu swoje racje tak jak my teraz i sie nieudalo i byla tylko jedyna droga wojna.

Tylko lamus niemial tak zdeterminowanej gildi i zapomnial juz o pewnych
sprawach ... kryjac sie za niechecia do drocana i damoona
drocan wyszedl juz z gildi i niebedzie walczyl.


Czuje ze ta wojna troszke potrwa i dobrze
dawno takiej nie bylo na serwie
Wiec drogie dzieci niepoexpicie w tym roku za duzo na arcani
__________________
Jan 09 2007, 17:15:40 CET Died at Level 156 by a Tibia bug
Eti jest offline  
stary 27-02-2008, 05:45   #47
Doom Terror
Zbanowany
 
Doom Terror's Avatar
 
Data dołączenia: 08 04 2006
Lokacja: Kalisz
Wiek: 33

Posty: 716
Imię: Fayter
Profesja: Elite Knight
Świat: Rzyduf
Poziom: >_<
Skille: 85+/84+
Poziom mag.: 7
Doom Terror ma numer GG 9161169
Domyślny

punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia,i teraz to widac praktycznie w kazdym poscie miedzy uczestnikami wojny zarowno tu jak i na tibia.com
Doom Terror jest offline  
stary 27-02-2008, 06:23   #48
jacke
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2007
Lokacja: Kraków
Wiek: 37

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 99
Poziom mag.: 58
Domyślny

ehm... jak widac wszedzie kasa bierze gore ;)
__________________
jacke jest offline  
stary 27-02-2008, 08:39   #49
gigoro
Użytkownik Forum
 
gigoro's Avatar
 
Data dołączenia: 14 07 2005
Lokacja: Aleksandrow Lodzki
Wiek: 34

Posty: 556
Stan: Niegrający
Imię: Hell Kazi
Profesja: Royal Paladin
Świat: Hiberna
Poziom: 172
Skille: 102/81
Poziom mag.: 24
gigoro ma numer GG 2*4*5*5
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll Pokaż post
był jeden zasrany warunek żeby nie supportować damoona
A widzisz roznice w supportowaniu nas przez damoona a supportowaniem damoona przez nas? o0
gigoro jest offline  
stary 27-02-2008, 10:30   #50
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mlodzieniaszek Pokaż post
@ Lamus

To jest zalosne co piszesz.... wmawiasz ludziom glupie powody Damoon itp itd a tak naprawde chcesz tylko wladzy, zobaczyles nadzieje poszedles za Lukim, on i tak bedzie na Ciebie lal po wojnie bo juz ma nowych przydupasow... on woli SF/IH. Moze powiesz jaki to jestes honorowy i jaki lojalny(powod dla ktorego padla Xipita-lojalnos) i po tym jak tylko sie wyplaciles prosiles Alunira o to zeby przeprowadzil glosowanie o Invite do dpft.... gildia przeciwko ktorej walczyles w 3 wojnach ..
Hmm, Ty jestes ograniczony czy nie umiesz czytac? Przeciez napisal ze chcial walczyc po stronie LR. I to nie jest glupim powodem 'Damoon' bo to co on od*******a to jest przegiecie.

huntowanie Jonesa Xalin i Theda Xalin za nic bo znaja Freekowa to lekka przesada.
Albo huntowanie Borotha za? za nie wiem co niby 'insultowanie' i paymencik 2kk

Za kogo on sie uwaza? ;|

anyways 70% LoA chcialo sie bic przeciwko LR bo tam jest w huj PA z ktorymi maja 'porachunki' i chcą ich kulturalnie mowiac 'wypierdolic' z serwera
__________________
Koszyk jest offline  
stary 27-02-2008, 11:50   #51
Aro aka papa
Użytkownik Forum
 
Aro aka papa's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 197
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

@Lamus
Z tego co wiem to wszystko zaczelo sie od borotha i sekierona w momencie jak zaatakowali Damoona na edron. No kur...wybacz stary ale ludzi z ktorymi masz na pienku nie atakuje sie "for fun". Typ ewidentnie przegial pale i sprowokowal cala sytuacje, na ktora mam wrazenie czekaliscie bo po 10 sec az roilo sie od was na statku.

2. Hunt Xalinow jak najbardziej sluszny...freek mial wlot na konto, przycial wala to placa za to rowniez jego rl w grze ze jest cwaniak. Ty juz sie nie rob taki obronca ucisnionych Lamus bo jak by ci opier...konto na tyle pengi to tez bys sral ogniem i wisi mi czy sharujesz czy nie, postaw sie w Damoona sytuacji.

3. Danego slowa sie nie lamie ale jak to kiedys ktos powiedzial "Arcania is Arcania" wiec widze ze duzo sie nie zmienilo.
__________________


Medi in rl: Mowilem ze nie wyjde
Aro aka papa jest offline  
stary 27-02-2008, 12:50   #52
Thuygioshok
Użytkownik Forum
 
Thuygioshok's Avatar
 
Data dołączenia: 11 02 2007
Lokacja: Grudziądz
Wiek: 30

Posty: 830
Stan: Aktywny Gracz
Imię: Cadix
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Arcania
Poziom: 132
Skille: ^był
Poziom mag.: 67
Domyślny

ehu ehu ehu moim zdaniem co was obchodzi to ze luki nic nie robi tylko kase zarabia? wazne ze macie gildie, ktora rzadzi i swoj hajs sciagacie z paymentow o,o
__________________
STILLmatic
Thuygioshok jest offline  
stary 27-02-2008, 13:32   #53
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

nie złamałem danego słowa,mówiłem otwarcie,a że nas się zrobiło pełno na statku,no cóż-wydzwoniliśmy siebie.
Poll jest offline  
stary 27-02-2008, 13:36   #54
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

ah

@Papa

JAki damoon ma dowód że to freek,jak sie sharuje z 4 czy tam 5 osobami to może to być każdy z nich,ale najlepiej obwinić jedną osobę.

Twoim sposobem myslenia po wałku Troya na poi queście powinni być shutnowani wszyscy mu bliscy ludzie na arcani-leszczu here.

@Głosowanie do dpft
Widze ze nie masz zielonego pojecia po co to zrobilem,byl jeden zasadniczy powod paru Pa od Was z gildi(sa obecnie w La revolution) doczepialo się do Achmeda a jak wiadomo w dpft była pro lista,i to dla niej chciałem się dostać żeby wpisać tam Achmeda.Nie udało się -trudno,znalezliśmy inny sposób by chronić Achmeda.Enough explain?

@Hell Kazi
On pomaga Wam-Wy jemu nie<-support od Damoona
Wy pomagacie jemu,On pomaga Wam<-obopólny support.

Mam jedno pytanie,za co wy go lubicie tego Damoona,bo mnie osobiście nic miłego z nim nie spotkało,jest to człowiek który wiezy że majac 190mastera na Arcani jest jej Bożkiem i może robić co mu sie podoba.Widac to nawet w jego wypowiedziach,ze czuje sie lepszy od całej reszty,chory pojeb,w moich odczucicach

Ostatnio edytowany przez Poll - 27-02-2008 o 13:40.
Poll jest offline  
stary 27-02-2008, 14:06   #55
jacke
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 07 2007
Lokacja: Kraków
Wiek: 37

Posty: 114
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Nebula
Poziom: 99
Poziom mag.: 58
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll Pokaż post
@Głosowanie do dpft
Widze ze nie masz zielonego pojecia po co to zrobilem,byl jeden zasadniczy powod paru Pa od Was z gildi(sa obecnie w La revolution) doczepialo się do Achmeda a jak wiadomo w dpft była pro lista,i to dla niej chciałem się dostać żeby wpisać tam Achmeda.Nie udało się -trudno,znalezliśmy inny sposób by chronić Achmeda.Enough explain?
co ten achmed jest jakims swietym ze jego tak strasznie bronic trzeba?
: ))))
moze nie ma na tyle jaj zeby samemu sobie dac rade to placze "mamo bo mnie koledzy w szafce zamykaja"
samo z siebie sie nie bierze ze ktos na kogos sie zawezmie, jakos musial sobie problemow narobic
__________________
jacke jest offline  
stary 27-02-2008, 14:30   #56
Aro aka papa
Użytkownik Forum
 
Aro aka papa's Avatar
 
Data dołączenia: 18 05 2006

Posty: 197
Stan: Na Emeryturze
Świat: Arcania
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Poll Pokaż post
ah

@Papa

JAki damoon ma dowód że to freek,jak sie sharuje z 4 czy tam 5 osobami to może to być każdy z nich,ale najlepiej obwinić jedną osobę.

Twoim sposobem myslenia po wałku Troya na poi queście powinni być shutnowani wszyscy mu bliscy ludzie na arcani-leszczu here.



Mam jedno pytanie,za co wy go lubicie tego Damoona,bo mnie osobiście nic miłego z nim nie spotkało,jest to człowiek który wiezy że majac 190mastera na Arcani jest jej Bożkiem i może robić co mu sie podoba.Widac to nawet w jego wypowiedziach,ze czuje sie lepszy od całej reszty,chory pojeb,w moich odczucicach
A ty skad wiesz ze to nie Freek? Bo co, bo ci powiedzial ze to nie on?LOOOOOOOOOL a co mial sie przyznac, wez przestan. Juz Damoon wie kto i jak go wycyckal.

2. Zalatwil ci bana ktorego i tak bys dostal za bluzgi na forum jak noob dales sie zbanowac i co nagle nerw na camela co? Jakbys go blizej poznal a znam go dluzej niz ciebie to bys wiedzial jak grubo sie mylisz.

3. Wpakowales sie w konflikt z LR ktorym obiecywales pomoc. Ale zastanow sie nad jednym. Jak sam mowiles wiekszosc LoA chciala pomoc Inter~ wiec nie wydaje ci sie dziwne ze wszystko zaczelo sie od borotha i siekierona? Dales sie zrobic w bambuko swoim ziomkom z LoA i maja czego chcieli teraz.
__________________


Medi in rl: Mowilem ze nie wyjde
Aro aka papa jest offline  
stary 27-02-2008, 14:35   #57
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

1.A Ty skad wiesz ze to Freek?Bo Ci Damoon powiedział że to On?LOOOOL,obwinił pierwszego lepszego.

2.Nerw na camela mam od momentu kiedy twierdzi ze wygrał "duela" uczciwie.

3.Wszystko zaczeło się od Thed i Jones Xalina.Pozatym to Damoon 1 nas wielokrotnie atakował "for fun".Pozatym 1 słowa Seikerona po tym jak powiedziałęm ze dojdziemy do wojny to "myślałem ze załatwisz to polubownie".

Ostatnio edytowany przez Poll - 27-02-2008 o 14:38.
Poll jest offline  
stary 27-02-2008, 14:44   #58
Haselbanik
Użytkownik Forum
 
Haselbanik's Avatar
 
Data dołączenia: 06 02 2007
Lokacja: Jaroslaw

Posty: 53
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Arcania
Skille: 102/84
Domyślny

Nie wiem czy sie zmienil owner czy nie zmienil ale przypomnijcie sobie Achmeda jak byl w DPFT i co wtedy sie dzialo , oczywiscie tego juz nikt nie pamieta.

Bo my jestesmy PA , owszem przyznaje momentami ktos od nas przesadza
ale to glownie dzieki nam ludziom z ventrilo DPFT Lamus mogles sobie wrocic do gry.


Widze ze duzo osob podaje powod wojny ze my chcemy PA , nie byliscie w srodku DPFT i nie wiecie jak tam bylo i mozecie mi wierzyc czy nie ale w tej wojnie nie chodzi o PA .
__________________
'Zacząc jest łatwo, wytrwac jest sztuką.'
Haselbanik jest offline  
stary 27-02-2008, 14:50   #59
Koszyk
Moderator
 
Koszyk's Avatar
 
Data dołączenia: 10 05 2005
Lokacja: Szczecin
Wiek: 32

Posty: 3,026
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Aro aka papa Pokaż post
3. Wpakowales sie w konflikt z LR ktorym obiecywales pomoc. Ale zastanow sie nad jednym. Jak sam mowiles wiekszosc LoA chciala pomoc Inter~ wiec nie wydaje ci sie dziwne ze wszystko zaczelo sie od borotha i siekierona? Dales sie zrobic w bambuko swoim ziomkom z LoA i maja czego chcieli teraz.
Hmm, jak nie wiesz to sie nie powinienes wypowiadac. Lamus juz napisal.

Zaczelo sie od hunta od Damoona, Xalinow... czemu oni byli winni? niczemu expili sobie normalnie i nic nikomu nie przeszkadzali ale bo znaja freekowa to maja hunta, tak? zalosne...
__________________
Koszyk jest offline  
stary 27-02-2008, 14:53   #60
Poll
Zbanowany
 
Data dołączenia: 22 09 2003

Posty: 335
Domyślny

Uściślijmy to,dzięki ekipie z Ventrilo mogłem wrócić do gry po mniejszej cenie*

oczywiście wdzieczny jestem komu trzeba,przeprosiłem kogo uwarząłem że powinienem,to ze nie przyjeli przeprosin,rozumiem i akceptuję.Ja mimo wszystko wziąłbym pod uwagę moją wersję i spróbował ją pojąć.

Widzicie nasza grupka może przegrała pare wojen razem,pare wygrała ale zawsze trzymamy się razem-to jest ta sama drużyna od ponad 2 lat,tylko co i raz dochodza 2-3 nowe twarze,a jest tak dlatego że zawsze jak coś się dzieje możemy na siebie liczyć,zawsze szukamy jakiegoś sposobu zeby chronić siebie nawzajem.(jedyny wannable który się odwrócił to polo enmo,ale jego wybór )

O kase nam nie chodzi-mamy jej wystarczająco.
O władze też nie-wystarczy nam tyle aby chronić swoją społeczność.
Poll jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:56.


Powered by vBulletin 3