Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Wydarzenia ze światów > Furora

Notki

Furora Wydarzenia ze świata Furora Moderowanie nowych tematów na tym forum zostało włączone. Proszę pilnie czekać na akceptację tematu. Moderowanie postów w niektórych tematach zostanie włączone.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 30-01-2007, 17:49   #2901
Elisabett
Użytkownik Forum
 
Elisabett's Avatar
 
Data dołączenia: 27 07 2006
Wiek: 33

Posty: 150
Stan: Niegrający
Świat: Furora
Domyślny

I dobrze. Pozdro
__________________
Odmienny stan świadomości.
Elisabett jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 30-01-2007, 17:54   #2902
kalashnikov
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 09 05 2004

Posty: 91
Domyślny

Ahhh widze, ze znajomi/koledzy/przyjaciele porobili se tu konta, naprawde nie wiem po co bo ten temat to temat w przewazajacej czesci ktorzy malo wiedza a duzo mowia, badz tez ludzi takich jak Fala czy Sasho, ktorzy pozjadali wszelkie rozumy i opowiadaja bajki jak to ich masta sorcami zownuja all z Vision. Prawda jest taka, tutaj z tego co naliczylem zaprawde garstka osob wie co i jak, i o co na tej wojnie chodzi. Wedlug mnie nie bylo koniecznym odkrywac czesci kart dotyczacych mnie czy tez Rafala etc. pomagam w wojnie, aby miec jeszcze jakis fun z tej gry, poza tym sprawia mi przyjemnosc zabijanie ludzi falszywych jakimi z pewnoscia jest czesc Duskiness. Spedzilem z nimi troche czasu na TSie jeszcze za czasow Spoxstera i wiem jacy sa co poniektorzy. Oczywiscie nikt nie jest bez skazy, lecz sa pewne granice. Dla formalnosci, (skoro juz poruszyl oceT i Montura ten temat) tak gralem Spoxsterem od 101 lvlu do ok. 140 czynnie (potem problemy w sql itp co sprawilo ze nie logowalem sie juz tak czesto), az do prawie samego konca czyli 164 lvlu, gdzie juz prawie nie logowalem sie na postac. Co do Montury, tak walczylem nim dopoty byl w Vision (tutaj z jednej strony wielkie pzdR dla 2 braci, a z drugiej strony zal spowodu podjetej przez nich decyzji).
Z drugiej strony to moze dobrze ze pozakladali tutaj swoje konta ludzie ktorzy cos wiedza na temat tej wojny, bo czytanie ciaglego spamu i bzdur naprawde denerwuje.

P.S. oceT to tylko forum wiec wylajtuj xd(choc wiem ze niektore wypowiedzi moga naprawde denerwowac)
P.S2 pzdR dla Rafala my small pussy:*, choc nie wiem po co tutaj to pisze skoro mamy ciagly kontakt ze soba xD
P.S3 pzdr dla wszytskich ktorzy na to zasluguja.
kalashnikov jest offline  
stary 30-01-2007, 18:16   #2903
MagField
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 11 2006

Posty: 549
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
MagField ma numer GG 723242
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mazurxx Pokaż post
No i stało sie Taifun nie jest juz 2 jesli chodzi o exp , Mateusz Dragon wielki wyrównał sie z Taifunem :> Pzd
Nie to żebym bronił taifuna bo to debil jak połowa dussków ,ale to nie jest dziwne że mateuszek ma już większy lvl bądź taki sam ,bo gra se na no-pvp i nikt nie może mu nic zrobić.Taifun już by pewnie miał coś koło 290 gdyby nie wojna...A po za tym aż tak bardzo was to podnieca że mateusz ma wiiększy lvl?Zróbcie parapetówke z powodu tej okazji......Żal.
MagField jest offline  
stary 30-01-2007, 18:17   #2904
Nirt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2005

Posty: 156
Domyślny

@Tarrin~

Dlaczego bronisz Moczykija?
Aż tak podobała wam się jego pomoc?
Nirt jest offline  
stary 30-01-2007, 18:33   #2905
Masywny_Titania
Użytkownik Forum
 
Masywny_Titania's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2005

Posty: 316
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MagField Pokaż post
po za tym aż tak bardzo was to podnieca że mateusz ma wiiększy lvl?Zróbcie parapetówke z powodu tej okazji......Żal.
Kogo to podnieca? Po prostu taifun tak sie sral zeby byc najwiekszym lvlem w tibii a tu ch*j. Wez sobie przemysl pare razy zanim cos napiszesz, bo z twojej wypowiedzi wynika ze uwazasz ze wszyscy sa kretynami i noobami oprocz ciebie.
__________________
O.S.T.R Vs. Banda Jebanych Innowiercow
Masywny_Titania jest offline  
stary 30-01-2007, 18:44   #2906
MagField
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 11 2006

Posty: 549
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
MagField ma numer GG 723242
Szczęśliwy

Kogo to podnieca?Tych co piszą że mateusz przewyzszył lvl taifa Rozumiem powiedzieć o tym raz czy tam 2 no może kilka razy ale żeby zakładać nowe tematy z tego powodu?W wydarzeniach ze świata już taki jest Po za tym jak czytam wypowiedzi tych co tak piszą że wielki mateusz zdobył większy lvl od tafia to idzie wyczuć podniecenie dzieci neo...Też przemyśl zanim coś napiszesz
edit:
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masywny_Titania Pokaż post
bo z twojej wypowiedzi wynika ze uwazasz ze wszyscy sa kretynami i noobami oprocz ciebie.
To ty tak uważasz .I nie powiedziałem ani tak nie sądze że wszyscy są "noobami i kretyniami".
Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Masywny_Titania Pokaż post
Po prostu taifun tak sie sral zeby byc najwiekszym lvlem w tibii a tu ch*j.
Wbijł by tylko że jest wojna ^^.

Ostatnio edytowany przez MagField - 30-01-2007 o 18:48.
MagField jest offline  
stary 30-01-2007, 19:04   #2907
Mroczno
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez kalashnikov Pokaż post
Ahhh widze, ze znajomi/koledzy/przyjaciele porobili se tu konta, naprawde nie wiem po co bo ten temat to temat w przewazajacej czesci ktorzy malo wiedza a duzo mowia, badz tez ludzi takich jak Fala czy Sasho, ktorzy pozjadali wszelkie rozumy i opowiadaja bajki jak to ich masta sorcami zownuja all z Vision. Prawda jest taka, tutaj z tego co naliczylem zaprawde garstka osob wie co i jak, i o co na tej wojnie chodzi. Wedlug mnie nie bylo koniecznym odkrywac czesci kart dotyczacych mnie czy tez Rafala etc. pomagam w wojnie, aby miec jeszcze jakis fun z tej gry, poza tym sprawia mi przyjemnosc zabijanie ludzi falszywych jakimi z pewnoscia jest czesc Duskiness. Spedzilem z nimi troche czasu na TSie jeszcze za czasow Spoxstera i wiem jacy sa co poniektorzy. Oczywiscie nikt nie jest bez skazy, lecz sa pewne granice. Dla formalnosci, (skoro juz poruszyl oceT i Montura ten temat) tak gralem Spoxsterem od 101 lvlu do ok. 140 czynnie (potem problemy w sql itp co sprawilo ze nie logowalem sie juz tak czesto), az do prawie samego konca czyli 164 lvlu, gdzie juz prawie nie logowalem sie na postac. Co do Montury, tak walczylem nim dopoty byl w Vision (tutaj z jednej strony wielkie pzdR dla 2 braci, a z drugiej strony zal spowodu podjetej przez nich decyzji).
Z drugiej strony to moze dobrze ze pozakladali tutaj swoje konta ludzie ktorzy cos wiedza na temat tej wojny, bo czytanie ciaglego spamu i bzdur naprawde denerwuje.

P.S. oceT to tylko forum wiec wylajtuj xd(choc wiem ze niektore wypowiedzi moga naprawde denerwowac)
P.S2 pzdR dla Rafala my small pussy:*, choc nie wiem po co tutaj to pisze skoro mamy ciagly kontakt ze soba xD
P.S3 pzdr dla wszytskich ktorzy na to zasluguja.

Michalku tez Cie lubie :-) thx for pozdro ziomeq no tak niektorzy to sa dzieci neostrady
 
stary 30-01-2007, 19:25   #2908
Fefin
Użytkownik Forum
 
Fefin's Avatar
 
Data dołączenia: 29 08 2006

Posty: 76
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez MagField Pokaż post
Kogo to podnieca?Tych co piszą że mateusz przewyzszył lvl taifa Rozumiem powiedzieć o tym raz czy tam 2 no może kilka razy ale żeby zakładać nowe tematy z tego powodu?W wydarzeniach ze świata już taki jest Po za tym jak czytam wypowiedzi tych co tak piszą że wielki mateusz zdobył większy lvl od tafia to idzie wyczuć podniecenie dzieci neo...Też przemyśl zanim coś napiszesz
edit:

To ty tak uważasz .I nie powiedziałem ani tak nie sądze że wszyscy są "noobami i kretyniami".

Wbijł by tylko że jest wojna ^^.
Ima~ ze zwidkiem to sie juz z 3 razy na monitor pewnie spuscili i umawiaja sie na pchanie w kakauko.Bo taif nie jest 2 pod wzgledem expa

Ostatnio edytowany przez Fefin - 30-01-2007 o 19:35.
Fefin jest offline  
stary 30-01-2007, 19:42   #2909
Mroowa
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka =.=

@Spoxster
Wy naprawde myslicie ze spoxster robi karire w hiszpani ? Co prawda obiło mi sie o uszy ale to juz dawno ze on gra w piłke ale w jakims amatorskim klubie i ze jest cienki jak sik pająka.. to siłą żeczy Atletico nie chciało by brac takich ludzi... a jak by wam typ napisał ze spoxster robi kariere w hollywood uwierzyli byście ?

@Mdw czy Taifun ?
Moim zdaniem oni sa na tym samym poziomie poniewraz mdw gra na n pvp to nikt nie moze mu załatwic hunta ani nic a taifun ma wojne a o niej 0 pojecia jak widac..
 
stary 30-01-2007, 19:43   #2910
Dazah
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 11 2006
Lokacja: Łowicz

Posty: 100
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Askara
Poziom: 109
Skille: 87/84
Poziom mag.: 7
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Fefin Pokaż post
Ima~ ze zwidkiem to sie juz z 3 razy na monitor pewnie spuscili i umawiaja sie na pchanie w kakauko.Bo taif nie jest 2 pod wzgledem expa
skąd wiesz?? byłeś tam z nimi?
Dazah jest offline  
stary 30-01-2007, 19:45   #2911
MagField
Zbanowany
 
Data dołączenia: 11 11 2006

Posty: 549
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Knight
Świat: Calmera
MagField ma numer GG 723242
Domyślny

@up
Owszem może mieć hunta nawet na świecie no-pvp.Był filmik może z przed tygodnia jak na świecie no pvp zginoł 150 ED w tak jakby w trapie od wrl
MagField jest offline  
stary 30-01-2007, 19:54   #2912
montura
Użytkownik Forum
 
montura's Avatar
 
Data dołączenia: 29 01 2007
Lokacja: B-stok

Posty: 108
Stan: Na Emeryturze
Imię: Montura
Profesja: Master Sorcerer
Świat: furora
Poziom: 170
Domyślny

To forum jest kur... zalosne jak komentarze na onecie...

Pozdrawiam Kalasha, Octa, Tarrina, Still knighta i wszystkich ktorzy moga sie nazwac moimi przyjaciolmi. I radze raczej tu nie pisac bo inteligentnej konwersacji tu nie znajdziecie.

Ostatnio edytowany przez montura - 30-01-2007 o 20:33.
montura jest offline  
stary 30-01-2007, 20:02   #2913
Milten
Użytkownik Forum
 
Milten's Avatar
 
Data dołączenia: 28 12 2006

Posty: 363
Stan: Na Emeryturze
Świat: RL
Domyślny

Tak samo jak ta wojna staje się żałosna
Milten jest offline  
stary 30-01-2007, 20:36   #2914
Aphy
Zbanowany
 
Data dołączenia: 08 10 2006

Posty: 128
Stan: Aktywny gracz
Imię: Aphydion
Profesja: Druid
Świat: Furora
Poziom: 25
Poziom mag.: 41
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Mroowa Pokaż post
@Spoxster
Wy naprawde myslicie ze spoxster robi karire w hiszpani ? Co prawda obiło mi sie o uszy ale to juz dawno ze on gra w piłke ale w jakims amatorskim klubie i ze jest cienki jak sik pająka.. to siłą żeczy Atletico nie chciało by brac takich ludzi... a jak by wam typ napisał ze spoxster robi kariere w hollywood uwierzyli byście ?

@Mdw czy Taifun ?
Moim zdaniem oni sa na tym samym poziomie poniewraz mdw gra na n pvp to nikt nie moze mu załatwic hunta ani nic a taifun ma wojne a o niej 0 pojecia jak widac..
Ja Grałem na furorze od początku i dużo rozmawiałem z nim, wiem że grał on w Odrze .. a jak Odra Wodzisław jest dla Ciebie amatorskim klubem to Orange Ekstraklasa polska to też amatorzy ? Zamlicz albo sie nie udzielał w tematach w których nie jesteś kumaty prosze Cie, bo aż mi Ciebie szkoda ;s

Pozdrawiam
Aphy jest offline  
stary 30-01-2007, 20:40   #2915
Mroowa
Guest
 

Posty: n/a
Strzałka -_-

Mowisz ze wojna jest żałosna ? Chyba dla duskow bo oni z taka przewagą levelova i liczebna tak dostaja w pizde. Vision ma jakis pomysl na walke i im to bardzo dobrze wychodzi niszcza duskow jak szmaty. Moge powiedziec ze dzieki takiej taktyce i patrzac na wczesniejszy war z Abb~ mozna spokojnie powiedziec ze Vision jest jedną z najlepszych pod względem pvp gildią. Taifun widzi ze gowno moze zrobic to mogl by wyslac kase parcelem i dalej expic ale skoro to taki super mega boss niech "walczy" dalej tylko niech sie nie dziwi jak walnie o glebe 2 raz. A i takie pogłoski ze taifun ma jakis kryzys w rl sa smieszne bo jak walczycli z gildią spxstera tez miał kryzys :> Zal.pl Taif jest dobry w expie ale nie powinien bawic sie w Pa i myslec ze all mu wolno. Myslał tak to padł i dobrze. GoGo Vision !!!!
 
stary 30-01-2007, 22:40   #2916
Nirt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2005

Posty: 156
Domyślny

Vision wygrywało ponieważ było krok przed Dusk~ dzięki szpiegom :/

Mam nadzieje że "sprzątanie" w gildi pomogło.
Nirt jest offline  
stary 30-01-2007, 22:45   #2917
Plebeliusz
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nirt Pokaż post
Vision wygrywało ponieważ było krok przed Dusk~ dzięki szpiegom :/

Mam nadzieje że "sprzątanie" w gildi pomogło.
No zobaczymy czy pomoglo na kolejnym masslogu Vision. Pewnie znow bedzie trap na ktorego Duski nie znajda sposobu.
 
stary 30-01-2007, 23:02   #2918
Masywny_Titania
Użytkownik Forum
 
Masywny_Titania's Avatar
 
Data dołączenia: 12 09 2005

Posty: 316
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nirt Pokaż post
Vision wygrywało ponieważ było krok przed Dusk~ dzięki szpiegom :/

Mam nadzieje że "sprzątanie" w gildi pomogło.
tak, na pewno pomoze im wyj*banie polowy czlonkow lol
__________________
O.S.T.R Vs. Banda Jebanych Innowiercow
Masywny_Titania jest offline  
stary 30-01-2007, 23:02   #2919
Nirt
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 31 07 2005

Posty: 156
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Plebeliusz Pokaż post
No zobaczymy czy pomoglo na kolejnym masslogu Vision. Pewnie znow bedzie trap na ktorego Duski nie znajda sposobu.
Czas pokaże ale wątpie,że teraz będą tacy "cwani" jeśli stracili "12 zawodnika"


@Rafal

Nie gra zagranicą.
Jest podrzędnym piłkarzykiem w swoim klubie.
Jest w szerokiej kadrze juniorów.
Nirt jest offline  
stary 30-01-2007, 23:04   #2920
Borut
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Nirt Pokaż post
Vision wygrywało ponieważ było krok przed Dusk~ dzięki szpiegom :/

Mam nadzieje że "sprzątanie" w gildi pomogło.
NO BAAAAAAA... JA DAŁEM KURWA 5KK MOIM SPAJOM!!... Pół gildii wypierdolonej bo "spy"?
 
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 23:31.


Powered by vBulletin 3