Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Mainland

Notki

Mainland Wielki i tajemniczy kontynent... Tutaj odkrywamy jego tajemnice...

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 07-06-2009, 10:09   #1
Asbestos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2009

Posty: 22
Pytanie Biznes

Witajcie. Chciałbym przejść z Rooka na Mainland, lecz nie wiem gdzie pojść. Czy doświadczeni gracze mogą mi pomoc? Pragnę od was wiedzieć tylko, gdzie można najwięcej zarobić(potwory z dużym lootem blisko miasta, nieźli kupcy).

Z gory dziękuję za pomoc!
Asbestos jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 07-06-2009, 12:50   #2
Perfect*Doll
Użytkownik Forum
 
Perfect*Doll's Avatar
 
Data dołączenia: 31 05 2008
Lokacja: Barcelona
Wiek: 31

Posty: 74
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Royal Paladin
Świat: Guardia
Poziom: 63
Skille: 81/61
Poziom mag.: 13
Perfect*Doll ma numer GG 9590583
Domyślny

Jeśli masz już 8 lvl musisz pójść do centrum miasta Rookgard, tam, gdzie znajduje się biblioteka Seymoura. Musisz jedynie wejść po schodach na 1 piętro, nad ową bibliotekę, gdzie znajduje się NPC The Oracle. Przebieg rozmowy został opisany na tibia.wiki.
Następnie, zależy jaką profesją chcesz grać na Mainlandzie. Jeżeli chcesz wybrać Maga czy Palladyna to polecam Thais, jeżeli natomiast chcesz grać Knightem to polecam Venore, jeśli jednak chcesz wybrać Druida preferuję Carlin. Ale to tylko moje propozycję, a Ty wybierzesz według własnego uznania. Jeżeli chodzi o szybkie zarobki to odrazu owoców zbierać nie będziesz, chodzi mi o to, ze na 8 poziomie nie pójdziesz na Cyklopy czy Crypt Shamblery. Według mnie Trolle powinny być wystarczające na tak niskim poziomie.
__________________
El tiempo es demasiado lento para los que esperan, demasiado rápido para los que temen, demasiado largo para los que lamentan, demasiado corto para los que celebran. pero para los que aman, el tiepmo es la nternidad. He decidido apostar po el carga. El odio es un amor demasiado pesada.
Perfect*Doll jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 19:42   #3
Asbestos
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 07 06 2009

Posty: 22
Domyślny

Początek - Ja to wiem...

Rozwinięcie - Mi nie chodzi o profesje, tylko jakie miasto!

Ostatnio edytowany przez Asbestos - 07-06-2009 o 19:43.
Asbestos jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 07-06-2009, 19:52   #4
Beh0lder
Użytkownik Forum
 
Beh0lder's Avatar
 
Data dołączenia: 08 03 2009
Lokacja: tutaj

Posty: 903
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

Na mainie hm.. jaskinie rotow
Thais - fibula klucz 800gp,ancient temple ... na rotach kazda profa da rade o ile calego stada nie zlurujesz, cyklopy pallek juz ze skillami 40 + moze pojedynczo je zabijac dosyc szybko loot calkiem niezly

Ab'dendriel - zamek blisko ab' robisz lootbaga i do ab przerzucasz i parcelem do depo pall/knight skille 50+ , sorc druid - druga rozga
kazo - dwarfy , mino z nich calkiem dobre rzeczy leca , nie dla 8 lvlowego sorca/druida
carlin - folda calkiem niezle glebiej sa minosy(i orki) nikt tam praktycznie nie lazi (poza botami ale ci praktycznie tylko trolle zajmuja ) , na szczycie gory jest skrzynka wiec o loota nie ma sie co obawiac. Pozatym w carlin sa amazon campy dobre o ile jestes pallkiem , knight tez jakos da rade ale sorc/druid ponizej 20 lvla baaaaaaardzo wolno expi tam ...

Venore - amazon camp , duzo valkyrii (i witche ), dobre o ile masz skille 50+ kina (ale bedzie waste potow) lub pallkiem 40 , + oczywiscie roty ... no i forteca elfow ale to na wyzszym lvlu
__________________
Tak mało ludzi uważa , że jestem debilem ,czuję się taki nie spełniony .

Ostatnio edytowany przez Beh0lder - 07-06-2009 o 19:55.
Beh0lder jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:37.


Powered by vBulletin 3