Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Multimedia > Filmy

Notki

Filmy Gdy zdjęcia to za mało do akcji wkraczają filmy.

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 04-12-2008, 02:43   #121
Elveloya
Użytkownik Forum
 
Elveloya's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2004
Lokacja: Birmingham
Wiek: 36

Posty: 418
Profesja: Elder Druid
Świat: Olympia
Poziom: 50
Domyślny

@Darek_16:
Nie szczekaj tyle. Pies chyba nie zapomnial jak sie postuje na tym forum, nie musisz go wyreczac, no chyba ze chcesz pokazac jak wiernym psina jestes .

@Pies:
Po 1. Ewidentnie wam nie pyklo (a cieszy mnie to niezmiernie ).
Po 2. Nie wyskakuj z tekstami "Niech ktos da lepszego cama(...)", bo nikt ci nie musi niczego udowadniac.

@Teraz do obu pieseczkow:
Jak chcecie nazwac mnie dzieciakiem to wezcie pod uwage ze to nie ja biegam za gumowymi smokami. Cze.
__________________
Elveloya jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 04-12-2008, 09:31   #122
Darek_16
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny hua hua hua

Elvey widze ze chcesz poczuc jak to jest byc skarconym jak mlody bazant...
chyba inq nie chcesz dokonczyc o ile nie dokonczyles :>
 
stary 04-12-2008, 15:21   #123
Elveloya
Użytkownik Forum
 
Elveloya's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2004
Lokacja: Birmingham
Wiek: 36

Posty: 418
Profesja: Elder Druid
Świat: Olympia
Poziom: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Darek_16 Pokaż post
Elvey widze ze chcesz poczuc jak to jest byc skarconym jak mlody bazant...
chyba inq nie chcesz dokonczyc o ile nie dokonczyles :>
Czytac ze zrozumieniem umiesz? Ehh powtorze tobie bo widocznie sprawia ci to trudnosc: "Ja juz nie uganiam sie za gumowymi smokami". Konto z Elvey dostala Dzika a Elixa oddalem Siucie . Mozesz byc spokojny, jak najdzie mnie ochota to zalatwie sobie passy i do ciebie. Uprzedze twoja riposte i dam ci powod do zastanawiania, swego czasu mialem passy do Broniego, Psa, Wojtka i paru innych przydupasow, bo jak sie to mowi: "dla chcacego nic trudnego".

Co do karcenia. Strasznie sie boje pvp'erow z no-pvp . Jeszcze krzyknij "MAM M-WALLA I NIE ZAWAHAM SIE GO UZYC!".

Widze ze jedynym normalnym zostal tylko Kuba, Wojtek pewnie tez juz bedzie trzymal dystans do "schroniska". Jedno zdanie: "HAIL DE'CLOUD FAMILY". Cze.
__________________
Elveloya jest offline  
stary 04-12-2008, 17:45   #124
korzen9999
Użytkownik Forum
 
korzen9999's Avatar
 
Data dołączenia: 24 03 2006
Wiek: 35

Posty: 193
Stan: Na Emeryturze
Domyślny

dziki, zlote slowa

HAIL DE CLOUDS!!!!!!!!!
__________________
korzen9999 jest offline  
stary 04-12-2008, 23:21   #125
Maz-Bwo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 12 2006
Lokacja: Braniewo

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Awase
Świat: Guardia
Poziom: :>
Domyślny HeHehe

Witam, pisze ze starego konta.Ojciec Old Maza z tej strony.Co do tej smiechowej akcji...to nie ma duzo do powiedzenia, nie moj team procz Aleethya, Vinoxa i Pablo Koziro...poprosili mnie zebym poszedl, poszedlem...zebym wiedzial ze tak to bedzie wygladac, osobiscie bym tam psiaka udupil i tyle.Jak kazdemu wiadomo Psiak jest pazerny jak cholera, wsumie to bylo powodem przez ktory odeszlismy z jego gildii.Pod koniec filmiku mozecie zauwazyc jak psiak panikuje, zostawia kolegow z wlasnego teamu i ucieka aby nie pasc... mowie dokladnie o sytuacji (koniec mf, wszyscy zucaja mi co maja zebym to wybil), nie zucal nikt m wall na mostek, to przybiegl juge... a psiak napisal z tego co pamietam cos w stylu " to ja spie..." i zostawil swoja ekipe, nie mowie tu o mnie , Vinoxie i Pablo~, tylko o Royalsie, Bronim etc.Psiak powinien sie cieszyc ze jak sie przestaszyl i uciekl, to nie padlem przez tego Juge, bo bym do niego sie przejechal i by dostal ze dwa razy z dacha w duze czolo.Pozdrawiam Serdecznie.

Ps.Co do ekipy, to zero ogarniecia i jedyne darcie mordy nawzajem na Ts.
Maz-Bwo jest offline  
stary 05-12-2008, 00:59   #126
Elveloya
Użytkownik Forum
 
Elveloya's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2004
Lokacja: Birmingham
Wiek: 36

Posty: 418
Profesja: Elder Druid
Świat: Olympia
Poziom: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maz-Bwo Pokaż post
Witam, pisze ze starego konta.Ojciec Old Maza z tej strony.Co do tej smiechowej akcji...to nie ma duzo do powiedzenia, nie moj team procz Aleethya, Vinoxa i Pablo Koziro...poprosili mnie zebym poszedl, poszedlem...zebym wiedzial ze tak to bedzie wygladac, osobiscie bym tam psiaka udupil i tyle.Jak kazdemu wiadomo Psiak jest pazerny jak cholera, wsumie to bylo powodem przez ktory odeszlismy z jego gildii.Pod koniec filmiku mozecie zauwazyc jak psiak panikuje, zostawia kolegow z wlasnego teamu i ucieka aby nie pasc... mowie dokladnie o sytuacji (koniec mf, wszyscy zucaja mi co maja zebym to wybil), nie zucal nikt m wall na mostek, to przybiegl juge... a psiak napisal z tego co pamietam cos w stylu " to ja spie..." i zostawil swoja ekipe, nie mowie tu o mnie , Vinoxie i Pablo~, tylko o Royalsie, Bronim etc.Psiak powinien sie cieszyc ze jak sie przestaszyl i uciekl, to nie padlem przez tego Juge, bo bym do niego sie przejechal i by dostal ze dwa razy z dacha w duze czolo.Pozdrawiam Serdecznie.

Ps.Co do ekipy, to zero ogarniecia i jedyne darcie mordy nawzajem na Ts.
O_o Psina traci poparcie

Wypowiadalem sie gdzies juz na temat pazernosci Psa. Teraz jak widac Piesek traci kolegow ale to bylo do przewidzenia. Cze.

PS. "Duze czolo" - Grubo :d
__________________
Elveloya jest offline  
stary 05-12-2008, 08:24   #127
Maz-Bwo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 12 2006
Lokacja: Braniewo

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Awase
Świat: Guardia
Poziom: :>
Domyślny

Ja mam takie pytanie do Psiaka...dzisiaj mi powiedziano ze dla itemow z bossow poi zrobilbys wszystko, wiec pytanie brzmi... czy dalbys sie za przeproszeniem za takowego itema wydymac? jesli tak, to moge Ci zalatwic jakiegos chetnego, ktory wykampi, zabije, odda Tobie.Pozdrawiam
Maz-Bwo jest offline  
stary 05-12-2008, 13:04   #128
Denvy
Użytkownik Forum
 
Denvy's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2008
Lokacja: Zielona Góra

Posty: 38
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Harmonia
Poziom: 61+
Skille: 23
Poziom mag.: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Maz-Bwo Pokaż post
Ja mam takie pytanie do Psiaka...dzisiaj mi powiedziano ze dla itemow z bossow poi zrobilbys wszystko, wiec pytanie brzmi... czy dalbys sie za przeproszeniem za takowego itema wydymac? jesli tak, to moge Ci zalatwic jakiegos chetnego, ktory wykampi, zabije, odda Tobie.Pozdrawiam
Ja tam myśle, że Psiak jeszcze tak nisko nie upadł... ale to moje skromne zdanie
__________________
Never fall asleep
You won’t wake up
Destroy the guillotine
Before he does.
Denvy jest offline  
stary 05-12-2008, 13:08   #129
Jucha Furora
Użytkownik Forum
 
Jucha Furora's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006
Lokacja: Lubaczow

Posty: 794
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Aktualnie brak
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elveloya Pokaż post
O_o Psina traci poparcie

Wypowiadalem sie gdzies juz na temat pazernosci Psa. Teraz jak widac Piesek traci kolegow ale to bylo do przewidzenia. Cze.

PS. "Duze czolo" - Grubo :d
Rozumiem,że gryziecie się z Psiakiem ale czy mógłbyś nie byc taki fiticent z 69 biczys i nie nazywac go co chwile psem tylko psiakiem?Mysle ze jest to troche ponizajace,a moze jestes na niego napalony,suczko?
__________________
Jucha Furora jest offline  
stary 05-12-2008, 14:34   #130
PsiakoS
Użytkownik Forum
 
PsiakoS's Avatar
 
Data dołączenia: 28 04 2007
Lokacja: Kraków

Posty: 742
Profesja: Elite Knight
Gildia: Convidents
Poziom: 300
Skille: 102/98
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elveloya Pokaż post
O_o Psina traci poparcie

Wypowiadalem sie gdzies juz na temat pazernosci Psa. Teraz jak widac Piesek traci kolegow ale to bylo do przewidzenia. Cze.

PS. "Duze czolo" - Grubo :d
wyjdź człowieku bo Cie tu nikt nie słucha, idź kradnąć na ulice :<

De kloud Back? na Ile? Miesiąc? korzeń daj spokój i idź kupować postacie na allegro

@Maza
odeszłeś bo ja pazera i ja pl no nie? a może dlatego ze twój Osi Gefin pro eful ziomal odszedł a ty nie masz własnego zdania i poszedłeś za nim? rookował postać bo ma zje.. psychike od gry by po tym kupować Vinoxa na allegro? To nie ja jestem pierwszym karaczem na Guarti jak ty i twój ziomal Osi :<

Ostatnio edytowany przez PsiakoS - 05-12-2008 o 14:37.
PsiakoS jest offline  
stary 05-12-2008, 14:38   #131
Maz-Bwo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 12 2006
Lokacja: Braniewo

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Awase
Świat: Guardia
Poziom: :>
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PsiakoS Pokaż post
wyjdź człowieku bo Cie tu nikt nie słucha, idź kradnąć na ulice :<

De kloud Back? na Ile? Miesiąc? korzeń daj spokój i idź kupować postacie na allegro

@Maza
odeszłeś bo ja pazera i ja pl no nie? a może dlatego ze twój Osi Gefin pro eful ziomal odszedł a ty nie masz własnego zdania i poszedłeś za nim? chłopak padł na 1 demonie na Inqu i się mamie musiał wyżalić :<
huhu nie wiem czy Synu pamietasz...ale ja jako pierwszy odszedlem od konfidentow...i to wlasnie za mna poszla reszta.Pozdro. <cmok cmok cmok< w duze czolo.
Maz-Bwo jest offline  
stary 05-12-2008, 14:43   #132
Elveloya
Użytkownik Forum
 
Elveloya's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2004
Lokacja: Birmingham
Wiek: 36

Posty: 418
Profesja: Elder Druid
Świat: Olympia
Poziom: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jucha Furora Pokaż post
Rozumiem,że gryziecie się z Psiakiem ale czy mógłbyś nie byc taki fiticent z 69 biczys i nie nazywac go co chwile psem tylko psiakiem?Mysle ze jest to troche ponizajace,a moze jestes na niego napalony,suczko?
Psiak, synonimy od tego slowa to np: Pies, Psina. Nie widze tu nic ponizajacego, sam wybieral sobie nick i trafil w 10 :>. Co do napalenia. Nie kreca mnie mlode dziewczynki a tym bardziej chlopcy. Na per "suczka" mow u siebie w domu jak nie dostaniesz szlabanu na kompa za to.

@Pies:
Twoja polszczyzna mnie powala . Szkola sie znudzila? Nie mierz wszystkich swoja miara. Zabij mnie m-wallem, prosze. Cze.
__________________
Elveloya jest offline  
stary 05-12-2008, 15:48   #133
Maz-Bwo
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 15 12 2006
Lokacja: Braniewo

Posty: 10
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Elder Druid
Gildia: Awase
Świat: Guardia
Poziom: :>
Domyślny Post na zyczenie...

15:31 Vinox [169]: Psiak jezeli uwazasz ze mam zjebana psychike do tej gry bo zrookowalem chara to chyba cie juz dupa swedzi na mysl o bosie z poi ... a tak na marginesie to nie kupilemVinoxa na allegro wiec wypoleruj sobie czolo za nim cos powiesz ;*
Maz-Bwo jest offline  
stary 05-12-2008, 15:59   #134
Jucha Furora
Użytkownik Forum
 
Jucha Furora's Avatar
 
Data dołączenia: 06 06 2006
Lokacja: Lubaczow

Posty: 794
Stan: Niegrający
Profesja: Elite Knight
Świat: Aktualnie brak
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Elveloya Pokaż post
Psiak, synonimy od tego slowa to np: Pies, Psina. Nie widze tu nic ponizajacego, sam wybieral sobie nick i trafil w 10 :>. Co do napalenia. Nie kreca mnie mlode dziewczynki a tym bardziej chlopcy. Na per "suczka" mow u siebie w domu jak nie dostaniesz szlabanu na kompa za to.

@Pies:
Twoja polszczyzna mnie powala . Szkola sie znudzila? Nie mierz wszystkich swoja miara. Zabij mnie m-wallem, prosze. Cze.
Dziwi mnie to,że Ty owego szlabanu jeszcze nie dostałes.Psiakiem nazywany jest też trefny grzyb podobny do tych halucynogennych wątpie,żeby ktokolwiek nazywał samego siebie psem,wiec prosze Ciebie-przestan.;o Nie posiadam potrzeby mówic suczka u siebie w domu-uwierz.Wiec słłłłitaśny kote$hku wypowiadasz się dosc bezpodstawnie.
__________________
Jucha Furora jest offline  
stary 05-12-2008, 16:58   #135
Gonzo
Dinozaur
 
Gonzo's Avatar
 
Data dołączenia: 27 08 2003
Wiek: 32

Posty: 1,824
Stan: Niegrający
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez PsiakoS Pokaż post
wyjdź człowieku bo Cie tu nikt nie słucha, idź kradnąć na ulice :<

De kloud Back? na Ile? Miesiąc? korzeń daj spokój i idź kupować postacie na allegro

@Maza
odeszłeś bo ja pazera i ja pl no nie? a może dlatego ze twój Osi Gefin pro eful ziomal odszedł a ty nie masz własnego zdania i poszedłeś za nim? rookował postać bo ma zje.. psychike od gry by po tym kupować Vinoxa na allegro? To nie ja jestem pierwszym karaczem na Guarti jak ty i twój ziomal Osi :<
Jesteś żywym dowodem na to, że LO to każdy głupi skończyć może (chociaż jeszcze nie wiadomo, nie skończyłeś). No cóż, są dobre LO, jak i cieniutkie.

Nie mogłem się powstrzymać. Pozdrawiam.
Gonzo jest offline  
stary 05-12-2008, 17:02   #136
Elveloya
Użytkownik Forum
 
Elveloya's Avatar
 
Data dołączenia: 05 11 2004
Lokacja: Birmingham
Wiek: 36

Posty: 418
Profesja: Elder Druid
Świat: Olympia
Poziom: 50
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Jucha Furora Pokaż post
Dziwi mnie to,że Ty owego szlabanu jeszcze nie dostałes(...)
Jedyna osoba ktora moze mi dac szlaban na kompa jest moja dziewczyna. Ciezko rodzicom jest kontrolowac kogos kto juz mieszka "na swoim", pracuje a na dodatek sie uczy . Cze.
__________________
Elveloya jest offline  
stary 05-12-2008, 17:28   #137
Pan_Katt
Użytkownik forum
 
Pan_Katt's Avatar
 
Data dołączenia: 03 12 2008
Lokacja: _____/

Posty: 87
Stan: Aktywny Gracz
Imię: ____/
Profesja: Elite Knight
Domyślny

Ej,wrzuccie na youtube ;<
Pan_Katt jest offline  
stary 05-12-2008, 21:56   #138
Xr3
Zbanowany
 
Data dołączenia: 29 12 2007
Wiek: 32

Posty: 1,169
Imię: Xeremon
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Candia
Poziom: 140
Domyślny

Uważam, że na jego temat, powinien się wypowiedzieć jeden z jego friendów i towarzyszów na huntach. Może Broni?
Xr3 jest offline  
stary 05-12-2008, 23:35   #139
Darek_16
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny haha

Mnie to jawnie jebie co o nim sadzicie ... wazne ze go lubie , odpowiada mi jego towarzystwo i ma skilla :>
 
stary 05-12-2008, 23:41   #140
kuki211
Użytkownik Forum
 
kuki211's Avatar
 
Data dołączenia: 14 08 2007
Lokacja: Poznań

Posty: 86
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Royal Paladin
Gildia: Dashers
Świat: Guardia
Poziom: 257
Skille: 114
Poziom mag.: 28
Domyślny ;s

psiak nie uciekl wtedy tylko juz wczesniej mowil na ts ze go matka wyjebie z kompa , uciekl z seala bo by musial tam zostac/pasc nawet chyba widaac na filmiku jak pisze cos w zwiazku z tym ( nie dam glowy uciac nie sprawdzalem) zabicie bossa okazalo sie niewypalem przez klotnie broniego z wojtkiem i osiego z pablem ktorzy nie wiem zupelnie po co tam przyszli (nikt ich nie zapraszal) Pozdro
kuki211 jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 19:21.


Powered by vBulletin 3