Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Dla początkujących > Tajemnice Rookgaardu

Notki

Tajemnice Rookgaardu Wyspa początkujacych. Każdy tutaj zaczyna...

Pokaż wyniki sondy: Co sądzisz o spisie?
Nie mam zastrzeżeń. 12 63.16%
Jest w porządku, ale aktualizacje mogłyby być częściej. 2 10.53%
Całkowicie niepotrzebne zaśmiecanie forum. 5 26.32%
Głosujących: 19. Nie możesz głosować w tej ankiecie

Zamkniety temat.
 
Opcje tematu
stary 31-05-2006, 19:42   #21
Ostatni Miszol
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 03 04 2006
Lokacja: Hajnówka

Posty: 6
Stan: Rookstayer
Profesja: Brak (Rookgaard)
Świat: Danubia
Poziom: 14
Skille: 18/20
Domyślny

Ostatni Miszol Rookslayer
Danubia
13 lvl
Ostatni Miszol jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 01-06-2006, 01:21   #22
Wielki Kazio
Guest
 

Posty: n/a
Evul

Witam
Tak się stało, że też łapię się na tą listę
Mój nick: Wielki Kazio
Askara
lvl: 17
Sword Fighting: 19
Distance Fighting: 17
Shielding: 23

Pozdrowienia dla wszystkich Tibijczyków
 
stary 01-06-2006, 01:30   #23
SQsek
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 26 01 2005

Posty: 74
Profesja: Elder Druid
Domyślny

Joe Rookie
Level 14 (prawie 15, może sie pokuszę o wbicie)
Iridia

(Chociaż czuję, że to i tak nie wypali )
__________________
Nie.
SQsek jest offline  
stary 01-06-2006, 21:54   #24
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

ale spamerski topic. A po co komu low lvle? 24 lvl to niecaly tydzien gry. Po co robic spis takich przecietniakow?
Podraz. jest offline  
stary 02-06-2006, 09:22   #25
Pavel Ches
Użytkownik Forum
 
Pavel Ches's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2006

Posty: 125
Domyślny

@up
prosze Cie przestań wypisywać w prawie wszytkich tematach krytykując prawie wszystko i prawie wszystkich... bo właśnie dla mnie to Ty spamujesz nabijąc sobie idiotyczne posty... m. in. takie jak ten wyżej... nie twierdze, że krytyka nie jest potrzebna, ale nie w każdym temacie, a Ty uważasz się za masta wszystkiego, a tacy ludzie nie przypadają mi do gustu... znam takich jak Ty i pewnie po przeczytaniu skrytykujesz tylko mnie, a mi nic to nie da i dalej będziesz pewnie wszystko krytykował, bo znam takich ludzi jak Ty i z nimi trudno się rozmawia, no ale cóż... i uwierz mi, że niektórzy mają ciekawsze zajecią niż siedzieć tydzień i nabijać 24 lvl... pozdrawiam i hallejulah.

a co do tematu to jeśli ktoś naprawde chce zrobić taki spis to tylko życze mu powodzenia i nie uważam żeby to był "spamerski temat" chyba, że dla takich ludzi jak wyżej, piszących takie posty jak wyżej.
Pavel Ches jest offline  
stary 02-06-2006, 14:07   #26
PawieOczko
Użytkownik Forum
 
PawieOczko's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Wrocław, Polska
Wiek: 30

Posty: 103
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
PawieOczko ma numer GG 3484993 PawieOczko ma login Tlenu pawieoczko@tlen.pl
Domyślny

Podraz. Jesteś chory, na prawdę. Pomyśl, zanim się skompromitujesz. 24 lvl w tydzień? Chyba z cave botem Podraz.
__________________

Kiedy z serca płyną słowa,
Uderzają z wielką mocą,
Krążą blisko wśród nas, od tak,
Dając chętnym szczere złoto,
I dlatego lubię mówić z tobą,
I dlatego lubię mówić z tobą...
PawieOczko jest offline  
stary 02-06-2006, 14:54   #27
Pivo$z
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 02 05 2006
Lokacja: Przemyśl

Posty: 17
Stan: Na emeryturze
Pivo$z ma numer GG 9389883
Domyślny

A ja mam takie malutkie pytanko. Dla czego nie mozna zapisywac 24lvl+??
Pivo$z jest offline  
stary 02-06-2006, 15:49   #28
lesiu666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 29
Domyślny

@Pivo$z
Bo jest juz inna lista +25 lvl. Poszukaj.
@Podraz.
Wiesz, nie wszyscy ludzie nie wyobrazaja sobie dnia bez ustawienia sobie cave-bota tudziez innych cheatow. Prawde mowiac to bylo lolowate co powiedziales. Sorry.
lesiu666 jest offline  
stary 02-06-2006, 16:03   #29
~*Ekwador Xed*~
Użytkownik forum
 
~*Ekwador Xed*~'s Avatar
 
Data dołączenia: 17 05 2006
Lokacja: 30cm. przed monitorem

Posty: 17
Stan: Aktywny Gracz
Profesja: Paladin
Świat: Nova
Poziom: 14x
Skille: xxx/zz
Poziom mag.: xx
~*Ekwador Xed*~ ma numer GG 6550210
Domyślny

niech mi ktos powie po co ten spis? przeciesz na tibia.br.com jest spis wszystkich rookslayerow..
~*Ekwador Xed*~ jest offline  
stary 02-06-2006, 16:44   #30
Podraz.
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 12 05 2006
Lokacja: Zapomniałem

Posty: 121
Domyślny

Cytuj:
prosze Cie przestań wypisywać w prawie wszytkich tematach krytykując prawie wszystko i prawie wszystkich... bo właśnie dla mnie to Ty spamujesz nabijąc sobie idiotyczne posty... m. in. takie jak ten wyżej... nie twierdze, że krytyka nie jest potrzebna, ale nie w każdym temacie, a Ty uważasz się za masta wszystkiego, a tacy ludzie nie przypadają mi do gustu... znam takich jak Ty i pewnie po przeczytaniu skrytykujesz tylko mnie, a mi nic to nie da i dalej będziesz pewnie wszystko krytykował, bo znam takich ludzi jak Ty i z nimi trudno się rozmawia, no ale cóż... i uwierz mi, że niektórzy mają ciekawsze zajecią niż siedzieć tydzień i nabijać 24 lvl... pozdrawiam i hallejulah.
Ja nie krytykuje wszystkich tylko wyrazam swoja opinie jesli jest ona odmienna od opinii innych ludzi. A czy ja napisalem ze trzeba siedziec non-stop przez caly tydzien przed kompem i grac w tibie? Pewnie ze sa ciekawsze zajecia.
Cytuj:
a co do tematu to jeśli ktoś naprawde chce zrobić taki spis to tylko życze mu powodzenia i nie uważam żeby to był "spamerski temat" chyba, że dla takich ludzi jak wyżej, piszących takie posty jak wyżej.
Jakby mial powstac taki spis, to zajalby on chyba ze 100 stron tematu. Bo jest mnostwo ludzi majacych ponad 12 lvl na rooku. I dlatego uwazam temat za spamerski. (no chyba ze dolna granica lvlowa zostanie podwyzszona)
Cytuj:
Podraz. Jesteś chory, na prawdę. Pomyśl, zanim się skompromitujesz. 24 lvl w tydzień? Chyba z cave botem Podraz.
Nie chyba, tylko na pewno.
Cytuj:
Dla czego nie mozna zapisywac 24lvl+??
Bo to jest niby ranking rookstayerow low lvlowych.
Cytuj:
Wiesz, nie wszyscy ludzie nie wyobrazaja sobie dnia bez ustawienia sobie cave-bota tudziez innych cheatow. Prawde mowiac to bylo lolowate co powiedziales. Sorry.
Ustawienie cave bota nic nie kosztuje a mozna bardzo wiele zyskac. Lolowate to by bylo jakby ktos recznie robil przez tydzien 24 lvl.
Cytuj:
niech mi ktos powie po co ten spis? przeciesz na tibia.br.com jest spis wszystkich rookslayerow..
Nie, nie ma spisu "rookslayerów". Jest natomiast spis rookstayerów.

Ostatnio edytowany przez Podraz. - 02-06-2006 o 16:45.
Podraz. jest offline  
stary 02-06-2006, 16:59   #31
Zito
Użytkownik Forum
 
Zito's Avatar
 
Data dołączenia: 31 07 2005
Wiek: 42

Posty: 136
Stan: Na Emeryturze
Imię: Zito
Domyślny

Czy juz nie ma jakichs ciekawszych zajec tylko robienie(raczej zamierzanie) spisow 'rookstayerow' ??
Z Pacc zrobisz 20lvl spokojnie w tydzien, bez uzywania zadnych botow.

Czy jesli spis powstanie moge tu wpisac swoje 15lvl depa?
Czlowieku... ~20lvl na rooku to nie jest zadne osiagniecie!

Lepiej bys zrobil black i white liste, dla poszczegolnych swiatow. Przynajmniej newbie wiedzieli by do kogo moga sie zwrocic o pomoc, a kogo ew. unikac.
Zito jest offline  
stary 02-06-2006, 17:10   #32
Pan Klocek
Rook-User roku 2007
 
Pan Klocek's Avatar
 
Data dołączenia: 22 06 2004
Lokacja: Zielona Góra
Wiek: 40

Posty: 716
Stan: Niegrający
Imię: Pan Klocek
Profesja: Rookstayer
Świat: Titania
Poziom: 51
Skille: 27 fist
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Zito
Czy juz nie ma jakichs ciekawszych zajec tylko robienie(raczej zamierzanie) spisow 'rookstayerow' ??
Z Pacc zrobisz 20lvl spokojnie w tydzien, bez uzywania zadnych botow.

Czy jesli spis powstanie moge tu wpisac swoje 15lvl depa?
Czlowieku... ~20lvl na rooku to nie jest zadne osiagniecie!

Lepiej bys zrobil black i white liste, dla poszczegolnych swiatow. Przynajmniej newbie wiedzieli by do kogo moga sie zwrocic o pomoc, a kogo ew. unikac.
Madrze powiedziane ciekawy pomysl z ta biala i czrna lista.
Pawie Oczko, jeli uda ci sie poprowadzic ta liste to szacunek. Narobisz sie troche. Nie wiem czy to bedzie mialo sens bo przeciez jesli ktos jzu zostanei wpisane na ta liste to zginie w natloku innych graczy. Jego imie bedzie jednym z wielu. Lista chyba raczej nie bedzie spelniac swojego celu.
Ale mimo to powodzenia zycze
__________________
Chwile z życia Pana Klocka

Klocek-Clan

"W tym szaleństwie jest metoda. Wal ich wszystkim, co masz. Wal ich mocno i szybko. Wal ich, póki nie przestaną się ruszać. Oto metoda"
-Krusk zabójca Tanar'ri


Pan Klocek jest offline  
stary 02-06-2006, 17:46   #33
PaTrOsEK
Użytkownik Forum
 
PaTrOsEK's Avatar
 
Data dołączenia: 18 10 2005
Lokacja: Mielec
Wiek: 33

Posty: 130
Stan: Na Emeryturze
Imię: Patrosek
Profesja: Sorcerer
Świat: Morgana
Poziom: 8+
Skille: 10+
PaTrOsEK ma numer GG 7451405 Send a message via Skype™ to PaTrOsEK
Domyślny

Fluit of alf
15 lvl
solera
PaTrOsEK jest offline  
stary 02-06-2006, 17:58   #34
Fiolas666
Użytkownik forum
 
Fiolas666's Avatar
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 4
Domyślny

Lord Rek
13
Pacera
Fiolas666 jest offline  
stary 02-06-2006, 19:51   #35
Pavel Ches
Użytkownik Forum
 
Pavel Ches's Avatar
 
Data dołączenia: 30 05 2006

Posty: 125
Domyślny

Cytuj:
Ja nie krytykuje wszystkich tylko wyrazam swoja opinie jesli jest ona odmienna od opinii innych ludzi. A czy ja napisalem ze trzeba siedziec non-stop przez caly tydzien przed kompem i grac w tibie? Pewnie ze sa ciekawsze zajecia.
Ja tak Ciebie odebrałem po przeczytaniu paru Twoich postów, że próbujesz krytykować prawie wszystko. Jeśli jest inaczej to wybacz, zwracam honor, bo prawde mówiąc nie da się poznać człowieka po paru postach. Co do drugiej części to chyba inaczej sie nie da jak siedzienie non-stop przez tydzień przed kompem żeby nabić 24 lvl? Być może się myle bo nie zdobyłem takiego lvl'a jeszcze.

Cytuj:
Jakby mial powstac taki spis, to zajalby on chyba ze 100 stron tematu. Bo jest mnostwo ludzi majacych ponad 12 lvl na rooku. I dlatego uwazam temat za spamerski. (no chyba ze dolna granica lvlowa zostanie podwyzszona)
Czy każdy temat, który osiągnął ponad 100 stron to temat spamerski? Jeżeli ktoś ma ambicje zrobić taki spis, niech robi, o ile będzie miał wystarczająco sił i czasu aby go zrobić. A teraz Cie zdziwie, zgodzę się z Tobą aby dolną granicę podwyższyć. Za dużo jest 12- 13- 14- czy nawet 15-lvl'owych postaci. Zarówno podwyższyć górną granice tego spisu co by się wiązało z podwyższeniem dolnej granicy innego rankingu na tym forum. Wiem, że podwyższenie dolnej granicy tamtego rankingu było poruszane, ale nie znalazło zbyt wielu zwolenników, więc pewnie w najbliższym czasie nie wejdzie nic takiego, a szkoda bo pewnie i tak kiedyś tą granice trzeba będzie podwyższyć (ale nie o tym mowa).

Cytuj:
Lepiej bys zrobil black i white liste, dla poszczegolnych swiatow. Przynajmniej newbie wiedzieli by do kogo moga sie zwrocic o pomoc, a kogo ew. unikac.
Bardzo dobry pomysł. Jeżli ktoś by się zdecydował taką listę zrobić... respect. Napewno nie będzie to takie łatwe, wymagałoby to poświęcenia dużo czasu, ale warto nad tym pomyśleć. I czy ktoś się znajdzie aż tak ambitny?
Pavel Ches jest offline  
stary 02-06-2006, 20:24   #36
Zillek Edonek
Zbanowany
 
Data dołączenia: 30 01 2006

Posty: 471
Domyślny

1.Oran Kryn
2.15 lvl
3.Isara
Zillek Edonek jest offline  
stary 02-06-2006, 20:55   #37
lesiu666
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 05 05 2006

Posty: 29
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Podraz.
Ustawienie cave bota nic nie kosztuje a mozna bardzo wiele zyskac. Lolowate to by bylo jakby ktos recznie robil przez tydzien 24 lvl.
Oczywiscie ze lolowate, sory, przeciez po to sie gra (a w zasadzie bot za nas), zeby pozniej sprzedac konto za grosze, co za imbecyle graja bez botow, tu nie ma mowy o zabawie, na co miec satysfakcje, po co byc uczciwym. Wyciagajac wnioski, przenies sie na tibia.xx, tam bedziesz noobkow uczyl obslugi botow, a potem bedziesz na nich bluzgal po zalozeniu n-tego tematu "Zchakowali mni plax oddajcie muj chain armor"..
lesiu666 jest offline  
stary 02-06-2006, 21:17   #38
Rothes
Książe Cieni
 
Rothes's Avatar
 
Data dołączenia: 03 06 2004
Lokacja: Suwałki / Wrocław
Wiek: 33

Posty: 1,132
Stan: Na Emeryturze
Profesja: Master Sorcerer
Świat: Guardia
Poziom: 130
Skille: 22/29
Poziom mag.: 73
Rothes ma numer GG 8040057 Adres Jabbera do Rothes
Domyślny

No cóż, zostaje mi tylko życzyć ci powodzenia...

Mam jednak parę sugestii - po pierwsze skoro jest to ranking to może należałoby zaznaczyć miejsce poszczególnych osób (to co tu narazie widzę to nieuporządkowana lista, a nie ranking rookstayerów)? Po drugie proponuję abyś przejrzał sobie stary ranking Anturka, ponieważ wiele osób znajdujących się na tej liście, nadal posiada lvl niższy niż 25.

Jeszcze raz, życzę powodzenia i wytrwałości w prowadzeniu tego rankingu (prawdopodobnie bardzo się Tobie przyda).

Pozdrawiam
Rothes
__________________
~~~ Proud to be bestowed the honorary title of Senator by CipSoft ~~~

Proszę do mnie nie pisać w sprawach związanych z moderacją forum. Zrezygnowałem z pełnienia tej funkcji.

Ostatnio edytowany przez Rothes - 02-06-2006 o 21:20.
Rothes jest offline  
stary 02-06-2006, 21:59   #39
PawieOczko
Użytkownik Forum
 
PawieOczko's Avatar
 
Data dołączenia: 20 11 2005
Lokacja: Wrocław, Polska
Wiek: 30

Posty: 103
Profesja: Rookstayer
Świat: Antica
PawieOczko ma numer GG 3484993 PawieOczko ma login Tlenu pawieoczko@tlen.pl
Domyślny

Podraz.
Powiedz mi, po co jesteś na tym forum. Po to, żeby śmiecić w każdym temacie? A może po to, żeby szpanować tym, że używasz botów? Napisałeś kolejny komentarz, któr nie jest w ogóle związany z tematem. Jak się chcesz chwalić, tym, że jesteś super gracz - boter, idź do konkurencji, tam przyjmą Cię z otwartymi rękami.
Cytuj:
OK. Tylko po co? Jak juz wyzej Zito slusznie stwierdzil, 20 lvl na rooku to zadne osiagniecie. Wiec po co "upamietniac" przecietniakow?
Wiem, dla Ciebie, 20 poziom to pestka. Zostawiasz na noc włączoną tibię, a rano budzisz się z 20 levelem.
Cytuj:
Po prostu gra bez bota i z botem to tak jakby wybierac pomiedzy polonezem a ferrari. Teoretycznie lepiej jest jezdzic ferrari ale sa tacy ktorzy wola poloneza i maja do niego sentyment i wcale ich za to nie krytykuje.
"(...) wybierać pomiędzy polonezem, a ferrari" - pięknie to napisałeś. Szkoda tylko, że to twoje ferrari jest kradzione. Podraz. Boty są nie legalne. Pamiętaj.

@Rothes
Bardzo dziękuję, mam nadzieje, że nie masz nic przeciwko temu tematowi.
__________________

Kiedy z serca płyną słowa,
Uderzają z wielką mocą,
Krążą blisko wśród nas, od tak,
Dając chętnym szczere złoto,
I dlatego lubię mówić z tobą,
I dlatego lubię mówić z tobą...

Ostatnio edytowany przez PawieOczko - 02-06-2006 o 22:01.
PawieOczko jest offline  
stary 02-06-2006, 22:09   #40
Crucio
Użytkownik Forum
 
Crucio's Avatar
 
Data dołączenia: 27 04 2006

Posty: 188
Stan: Aktywny gracz
Profesja: Elite Knight
Świat: Eternia
Poziom mag.: 5
Domyślny

A czemu nie moze byc level wiekszy nic 24? ;s
Dziwne te kryteria xd
Crucio jest offline  
Zamkniety temat.


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 00:46.


Powered by vBulletin 3