Jesteś tu: Tibia.pl / Forum

Wróć   Forum Tibia.pl > Forum ogólne > Inne

Notki

Inne To co nie pasuje do któregoś z działów a ma związek z Tibią trafia tutaj.

Odpowiedz
 
Opcje tematu
stary 25-01-2005, 19:58   #61
Zielevitz
Użytkownik Forum
 
Zielevitz's Avatar
 
Data dołączenia: 16 07 2004

Posty: 320
Domyślny

może trza podejść i hi --> DLS!! --> NOW --> NOW --> PLX PLX PLX --> You are dead. re-log: YOU BITCH --> you are dead

i tak do znudzenia ;p
Zielevitz jest offline   Odpowiedz z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stary 25-01-2005, 20:49   #62
Matheous
Użytkownik Forum
 
Matheous's Avatar
 
Data dołączenia: 23 01 2004
Lokacja: Tam, gdzie... Cholera. Tam, gdzie... -Dobranoc.-Powiedzial diabel.
Wiek: 33

Posty: 1,402
Matheous ma numer GG 2872460 Matheous ma login Tlenu emcid@tlen.pl
Domyślny

A jednak przedsiewziecie nie wypalilo Of korz, dalej jest to swietny temat do gadki wieczorem przy piwie(w polmroku karczmy).
Moje przypuszczenia:
-moze to byc easter egg, ktory CIPy wprowadzili zeby sie gracze po wiecznosc glowili i bili jak to zrobic
-moze istnieje -9 poziom, ktorego nawet nie ma na mapie(nawet bedac tam mamy czarna mape, bo tak gleboko i ciemno ze nie da sie mapy zrobic), a wejscie do niego jest zupelnie gdzie indziej-np na jakims zadupiu na Edron(albo innej wyspie dla PACC-.-).
-moze gadajac z roznymi NPCami w koncu znajdziemy odpowiedz na nurtujace nas pytania i otrzymamy np. Dwarven Pick, ktorym mozemy zniszczyc kamienie, albo Blessed Water ktora mozemy ozywic skamienialego rycerza i przejsc obok niego.
-moze quest jest niedokonczony, a w kazdym update CIPy dodaja kawaleczek ukladanki, az w koncu za jakis czas quest bedzie wykonalny.
-moze jest gdzies jakies okno, przez ktore pally lub sorc moglby strzelac do basiliska z boltow/SD lub pokazac mu lusterko, a potem za pomoca czegos co obecnie uchodzi za smiec(np motyki albo grabi) wyciagnac cialo basiliska z jamy
-moze trzeba ustawic odpowiednio gosci na plytkach-okreslone profesje na okreslonych plytkach z twarza zwrocona w odpowiednia strone-moze odpowiednia kombinacja pisze w jakiejs ksiazce np ' Najpotezniejszy niech stanie w srodku, by potega swa obdarzyc kazdego. Niechaj obok niego stana ci, ktorzy w leczeniu swym doskonalosc zyskali. Doskonaly wzrok niechaj stanie w obrzezach, by wrogow swych wygladac. A najwytrzymalsi niechaj stana kroki trzy od wrot, by bestie uwolnic.'
Ale ja pitole
__________________
I was the perfect warrior, cold and ruthless! I lived by my strength alone, uninhibited by foolish emotions!
Matheous jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 25-01-2005, 21:10   #63
Tibiańczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: ﻑﻐﻍﻗﻞ ﻛﺴﺕﺎﺘ
Wiek: 33

Posty: 345
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Poziom: 68
Poziom mag.: 65
Send a message via Skype™ to Tibiańczyk
Domyślny

Bazyl jest tu:

A żeby do niego wejsc trzeba wejsc tu
__________________

Tibiańczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 12:31   #64
Wufei
Użytkownik Forum
 
Wufei's Avatar
 
Data dołączenia: 28 02 2004
Lokacja: Białystok

Posty: 337
Stan: Na emeryturze
Domyślny

@UP: szkoda że nie pokazałeś ss'a co pisze w tym notatniku co se leży obok... a tak btw... jak sie idzie do sali tronowej w kazz jest takie pomieszczenie na lewo tam są guardy i soldy na pierwszym piętrze, w południowej części teog pokoju są jakieś drzwi ,a tam dalej dwie dźwignie może to coś związane z questem...???

a tak jeszcze coś ... jak sie idzie do kaz przez góry (nie od zachodniej strony przez rampę) to przed zakrętem do dziury tam gdzie sie do kaz idzie to przed ytm jest droga na południe ... tam są takie góry że sie da po parcelkach wejść ... co tam jest?
Wufei jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 12:40   #65
Vanhelsen
Użyszkodnik
 
Vanhelsen's Avatar
 
Data dołączenia: 05 02 2004
Lokacja: Festung Breslau
Wiek: 34

Posty: 4,597
Stan: Początkujący
Imię: Vanhelsen
Profesja: Druid
Gildia: Inner Circle
Świat: Auchindoun
Poziom: 80
Skille: LW/Skin
Poziom mag.: 2k
Vanhelsen ma numer GG 2690575
Domyślny

@Wufei: w notatniku nic nie pisze raczej a te góry to paradox tower (quest spoling)

@Tibiańczyk: evul tibiaGG user -.-'

@Lig@: skasuj, to narusza regulamin
__________________
Kłócenie się na forum jest jak uczestniczenie w paraolimpiadzie, może i wygrasz, ale nadal będziesz zacofanym -.-"


Vanhelsen jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 18:59   #66
Tibiańczyk
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 20 07 2004
Lokacja: ﻑﻐﻍﻗﻞ ﻛﺴﺕﺎﺘ
Wiek: 33

Posty: 345
Stan: Na emeryturze
Profesja: Elder Druid
Poziom: 68
Poziom mag.: 65
Send a message via Skype™ to Tibiańczyk
Domyślny

@Wieszok

To nie jest moj char wiec nie nazywaj mnie
Cytuj:
evul tibiaGG user
__________________

Tibiańczyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 19:20   #67
Memuzo
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Pod Kiędzawym
Wiek: 57

Posty: 123
Memuzo ma numer GG 8365932
Domyślny A ja już znalazłem rozwiązanie ;-)

Jestem już prawie na ukończeniu tego questa. Jest to pewne, że nie powiem jak wykonać poszczególne części tej zagadki, ponieważ:

Po pierwsze - Quest Spolling
Po drugie - nie chce aby od razu pełno ludzi zaczeło go rozwiązywać.

Czuję, że już niedługo quest zostanie ukończony, lecz musze jeszcze znaleźć rozwiązanie do jednej pewnej zagadki. Na pewno gdy juz go przejde to wrzuce screena, gdy jestem w skarbcu. Życzcie mi powodzenia w rozwiązaniu tej ostatniej przeszkody ;-) (Gram na serverze Titania)

P.S
Powiem tylko tyle, że quest nie jest trudny fizycznie, lecz umysłowo.
Chciałbym jeszcze dodać, że zrobienie tego questu jest moim ostatnim celem w Tibii, ponieważ po rozwiązniu go przestaje grać. Z rarów i z ukończenia owego questu będę miał satysfakcję i wspomnienia z tej pięknej gry... Trzymajcie kciuki...

Ostatnio edytowany przez Memuzo - 26-01-2005 o 19:51.
Memuzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 21:03   #68
Galahard
Użytkownik Forum
 
Galahard's Avatar
 
Data dołączenia: 12 01 2004
Lokacja: Kraków
Wiek: 36

Posty: 113
Stan: Na emeryturze
Galahard ma numer GG 4385781
Domyślny

Powiem tak, koniec lania wody, gdybania. Nie mówię że w wykonanie questu nie wierzę - jest to ciekawa rzecz. Na pewno, nie jest nagrodą klucz do skarbca, ani teleport do niego. Może być nim losowy rar i koniec - ale to i tak już bardzo dużo. Mam nadzieję (głęęboką) że następny post po niniejszym będzie zawierał SCREENSHOTA pierwszej osoby jaka wykona ten quest, a nie kolejne słowa rzucane na wiatr i nie wprowadzające w sumie nic do rozmowy. Chcecie dyskutować - róbcie to indywidualnie - bo takie rozwiązywanie questów nie daje za dużo satysfakcji... Osoby które piszą że już widzą i już za chwilę ukończą quest niech sobie dadzą siana. Uwierzę (i inny pewnie też) jak zobacze co najmniej screena z nagrodą. Tyle - Hawk.
__________________
Chwalebny nasz Zakon szczęśliwie niech żyje i w krainach triumfy święci nad złem plugawym
Gloria Ordo Invictis!!

Galahard sprzedany w mam nadzieje dobre ręcę. Koniec z tibią. Trza się ukreatywniać.

The Great Journey :: The Undiscovered Celhorn :: Galahard
Galahard jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 21:36   #69
Pitagolik
Użytkownik Forum
 
Pitagolik's Avatar
 
Data dołączenia: 18 01 2005
Wiek: 32

Posty: 31
Stan: Aktywny gracz
Imię: Pitagolik
Profesja: Elder Druid
Świat: Harmonia
Poziom: 33
Skille: 20/23
Poziom mag.: 47
Domyślny ej ja mam jakis klucz z kazz...

ej ja mam jakis klucz z kazz...
jak gracie na harmonii to zwróccie sie do Pitagolika
jezeli nie to mówie: znalazlem go na poziomie gdzie sie runki kupuje po lewej stronie obszaru jest pokój do którego wchodzicie otwieracie skrzynke i macie jakis smieszny klucz


POLACY DO BOJU!!!!!!!!!!!
Pitagolik jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 22:04   #70
Hengar
Użytkownik Forum
 
Data dołączenia: 28 11 2004

Posty: 172
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Memuzo
Jestem już prawie na ukończeniu tego questa. Jest to pewne, że nie powiem jak wykonać poszczególne części tej zagadki, ponieważ:

Po pierwsze - Quest Spolling
Po drugie - nie chce aby od razu pełno ludzi zaczeło go rozwiązywać.

Czuję, że już niedługo quest zostanie ukończony, lecz musze jeszcze znaleźć rozwiązanie do jednej pewnej zagadki. Na pewno gdy juz go przejde to wrzuce screena, gdy jestem w skarbcu. Życzcie mi powodzenia w rozwiązaniu tej ostatniej przeszkody ;-) (Gram na serverze Titania)

P.S
Powiem tylko tyle, że quest nie jest trudny fizycznie, lecz umysłowo.
Chciałbym jeszcze dodać, że zrobienie tego questu jest moim ostatnim celem w Tibii, ponieważ po rozwiązniu go przestaje grać. Z rarów i z ukończenia owego questu będę miał satysfakcję i wspomnienia z tej pięknej gry... Trzymajcie kciuki...
A swistak siedzi i zawija je w te sreberka... Nawet Hengusiowi nie powiesz?
Hengar jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 22:49   #71
Gecko
Guest
 

Posty: n/a
Domyślny

Omg....Wiele razy czytalem forum tibi.pl i lezalem na ziemi ze smiechu.Postanowilem wiec zalozyc konto i troche pomoc niedoswiadczonym gracza (bez obrazy).

1.Fakt faktem quest kiedys rzeczywiscie istnial.
2.Wywnioskowaliscie iz Dragon Scale Legsy istnieja na Antice.Tak,poniewaz gdy quest byl jeszcze ozliwy do rozwiazania napalency na Antice szybko to zrobili jednakze quest zaraz po tym zostal zamkniety....
3.Przyklad Sweet Cyclops Quest kiedys realny do wykonania teraz zostal zamkniety podobnie jak Basylisk Quest.
4.Sorry ze was rozczarowalem wiec nie zawracajcie se glowy na rozwiazywanie go bo i tak sie wam to nie uda ....
  Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 22:49   #72
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

Hmmm moze to troche glupie... ale zauwazcie, ze przyciskow jest 12... tak samo jak rodzajow potworow...

1)zwierzeta- raty, wolfy itd
2)robaki- scaraby, waspy itp...
3)trolle- zwykle, frost, swamp...
4)orki-wiadomo
5)gobliny
6)stworzenia nieumarle- skele, ghoule itd
7)elfy-zwykle, scouty itd
8)dwarfy- zwykle, soldy itd
9)mino- magi, guardy itd
10)ludzie- amazonki, WW itd
11)węzowate- weze, smoki
12)giganty- nie wiedzialem jak ta kategorie nazwac czyli demony, cyce itd

plus kategoria 13- slimy, FF, ktore nie zostawiaja po sobie ciala.... no i beholdery i fire devile ktorych nie wiem do czego zaklasyfikowac...

moze to da wam cos do myslenie....
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 26-01-2005, 23:25   #73
Matt
Użytkownik Forum
 
Matt's Avatar
 
Data dołączenia: 28 05 2004
Lokacja: Gdynia
Wiek: 33

Posty: 69
Matt ma numer GG 1499565
Pergamin pfff

Niema o czym gadać -.-

Tu poziom a którym bazyliszek się znajduje.



A tu miejscie nad nim.

__________________
Gondimil.
72 lvl
17 m lvl
84/55
Matt jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 00:00   #74
Gtyk
Użytkownik Forum
 
Gtyk's Avatar
 
Data dołączenia: 26 07 2003
Lokacja: In a Galaxy Far, Far Away...
Wiek: 36

Posty: 851
Gtyk ma numer GG 2321949
Domyślny

@Up

Nie uwzgledniles jeszcze jednej mozliwosci... moze po usunieciu pomnika pojawi sie jakis teleport....?:> a moze pojawi sie on zupelnie w innym miejscu....?:> w koncu to quest na DSL... teleport moze pojawic sie w zupelnie innym miejscu, po drugiej stronie tibii... taki quest nie moze polegac na wejsciu sobie po drabince
Hmm w mojej glowie pojawila sie nowa teoria na temat przyciskow, ale musze cos najpierw sprawdzic, pozniej najwyzej wyedytuje posta
__________________

Hunt you down without mercy
Hunt you down all nightmare long

Gtyk jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 00:14   #75
dubros
Zbanowany
 
Data dołączenia: 27 01 2005
Wiek: 36

Posty: 136
Imię: Ca'fuze
Poziom: 111
Poziom mag.: 20
Domyślny quest

1. jestem nowy nieznaczy ze nic niewiem poprostu niemialem czasu sie rejestrowac
2. kumpel na eterni 2 lata temu wykonal basiliszek questa (bez nickow obencie retired) bazyliszek inaczje wygladal bo byl jak smok niz teraz co na screnach widzialem zaniusl cialo do imperatora z nadzieja na jakas ciekawa nagrode okazalo sie ze dostal tylko "uscisk dloni imperatora"
to bylo 2 lata temu wezcie pod uwage obencnie duzo sie zmienilo i quest pewnie tez
napewno wiekszosc nieuwiezy ale to nie moj problem powiedzialem tylko co wiedzialem zreszta sam to widzialem screnow niema sry
thx bye
dubros jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 09:29   #76
Memuzo
Zbanowany
 
Data dołączenia: 19 08 2004
Lokacja: Pod Kiędzawym
Wiek: 57

Posty: 123
Memuzo ma numer GG 8365932
Domyślny

Jak czytałem w poprzednich postach, pisaliście, że chcecie screena.
Prosze bardzo, niedługo będzie screen. Macie to u mnie jak w banku.
I nie są to słowa rzucane na wiatr.
Memuzo jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 09:33   #77
Master Gutek
Guest
 

Posty: n/a
Pytanie natchnienie??

Wiecie przeczytalem te wszystkie posty i dostalem natchnienie
I wlasnie teraz ide postacia do kazz (mieszkam w ab) poszukac odpowiedzi na te wszystkie pytania
Chociarz wiem ze na 99,(9)% mi sie nie uda niczego znalezc
Ale probowac mozna
Jak cos znajde to screeana dam
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 09:46   #78
Master Gutek
Guest
 

Posty: n/a
Żarówka ??

A mmoze te dzwignie przy wejsciu do kazz maja cos wspuklnego??
Niemam klucza do drzwi...
  Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 14:23   #79
lukanplx
Użytkownik forum
 
Data dołączenia: 05 01 2005

Posty: 16
Domyślny

Mm... Ja wiem , ze ma to cos wspolnego z Mintwallin / Hound Foxem . Pogadajcie z budrikiem, mowi ze minotaury wyslaly na dwarfy bazyliszka ,aby ich zabił , ale dwarfy zasypaly go kamieniami w jednej ze swoich kopalń ( tej w mieście).Probowalem rozwiazac tego questa,ale nie chcialo mi sie isc do Mint
lukanplx jest offline   Odpowiedz z Cytatem
stary 27-01-2005, 15:36   #80
Sheverish
Użytkownik Forum
 
Sheverish's Avatar
 
Data dołączenia: 07 01 2005
Lokacja: Sosnowiec

Posty: 43
Imię: Silanah
Profesja: Knight
Świat: Calmera
Poziom: 36+
Skille: 80+/80+
Poziom mag.: 6+
Domyślny

Cytuj:
Oryginalnie napisane przez Matheous
A jednak przedsiewziecie nie wypalilo Of korz, dalej jest to swietny temat do gadki wieczorem przy piwie(w polmroku karczmy).
Moje przypuszczenia:
-moze to byc easter egg, ktory CIPy wprowadzili zeby sie gracze po wiecznosc glowili i bili jak to zrobic
-moze istnieje -9 poziom, ktorego nawet nie ma na mapie(nawet bedac tam mamy czarna mape, bo tak gleboko i ciemno ze nie da sie mapy zrobic), a wejscie do niego jest zupelnie gdzie indziej-np na jakims zadupiu na Edron(albo innej wyspie dla PACC-.-).
-moze gadajac z roznymi NPCami w koncu znajdziemy odpowiedz na nurtujace nas pytania i otrzymamy np. Dwarven Pick, ktorym mozemy zniszczyc kamienie, albo Blessed Water ktora mozemy ozywic skamienialego rycerza i przejsc obok niego.
-moze quest jest niedokonczony, a w kazdym update CIPy dodaja kawaleczek ukladanki, az w koncu za jakis czas quest bedzie wykonalny.
-moze jest gdzies jakies okno, przez ktore pally lub sorc moglby strzelac do basiliska z boltow/SD lub pokazac mu lusterko, a potem za pomoca czegos co obecnie uchodzi za smiec(np motyki albo grabi) wyciagnac cialo basiliska z jamy
-moze trzeba ustawic odpowiednio gosci na plytkach-okreslone profesje na okreslonych plytkach z twarza zwrocona w odpowiednia strone-moze odpowiednia kombinacja pisze w jakiejs ksiazce np ' Najpotezniejszy niech stanie w srodku, by potega swa obdarzyc kazdego. Niechaj obok niego stana ci, ktorzy w leczeniu swym doskonalosc zyskali. Doskonaly wzrok niechaj stanie w obrzezach, by wrogow swych wygladac. A najwytrzymalsi niechaj stana kroki trzy od wrot, by bestie uwolnic.'
Ale ja pitole
^Niektóre z tych wskazówek nikle naprowadziły mnie do miejsca w którym jestem,ale teraz jestem w jednym miejscu co nie wiem co robić :/

Ja conieco wiem o tym quescie,ale niechcę naprowadzać użytkowników na złe tropy,wiem tyle ze tego kamiennego rycerza nie trzeba przesuwac ani nic tylko on sam znika jak sie odpowiednio poustawia itemy(ludzi) na kratkach,a wlasnie,wiem gdzie druga dziura do bazyliszka..jak będe w skarbcu to zrobie kilka ss`ów..a jak ktos sie bedzie czepiał ze sam bym nie dał sobie rady nawet z guardem to robie tego questa z 3 druidami(nicków nie podam,lvl`e od 10 do 34) i 2 knightami(nicków tez nie podam lvl od 24 do 49)

Fajnie by było jakby polacy pierwsi wykonali tego questa
Jak ktos chce sie na questa wybrac to zapraszam na Calmere do chara : Silanah,ostatnio trenuje druida runemakera w związku ze gdzies czytałem ze za to banują nicka nie podam..
__________________
From my point of look - the jedi are evil!
Sheverish jest offline   Odpowiedz z Cytatem
Odpowiedz


Użytkowników czytających ten temat: 1 (zarejestrowanych: 0, gości: 1)
 

Zasady postowania
Nie możesz dodawać tematów
Nie możesz odpowiadać
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Kod jest Włączone
UśmieszkiWłączone
[IMG]Włączone
Kody HTML są Wyłączone
Przejdź do forum


Wszystkie czasy podano w strefie GMT +2. Teraz jest 16:52.


Powered by vBulletin 3